STOP - ειναι η καλυτερη πολεμικη φυλη του σερβερ?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16076
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser33711

ένα "ειχες δικιο δεν είπατε", ότι δηλαδη παίζαμε μαζι με κοινη εισοδο με κοινη πορεια, ότι σας βοηθησα πάρα πολύ μέχρι να ανεβητε(δηλαδή ότι είπα ,ότι έπαιζα μπαλα 2 ηπείρους για σχεδον 2 μηνες) και ότι σας βοηθησα να ανέβητε αλλά η βοηθεια μου πηγε χαμένη απο τα μπαν σας!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν ειπε κανεις οτι δεν ειμασταν συμμαχια, ολοι ειπαμε ομως οτι δε βοηθησες πουθενα, δεν επαιξες μπαλα 2 ηπειρους με το ζορι μαζεψες τους 10 διπλους σου και νομιζες οτι ανεπτυξες και λογαριασμο. Και οταν ηρθε η ωρα της πυξιδας κρυφτηκες μεσα στη SoL. Την ηπειρο 45 την εσπασε μονη της η SoL εσυ απλα μεγαλωσες χωρια για το speeda και τους λοιπους της ΝΜ, αυτο ειναι που δε μπορεις να καταλαβεις αλλα και να χωνεψεις, αυτοι που εκαναν την δουλεια που συμφωνησαμε και μπραβο τους ηταν η Stop και μεχρι να σπασουν τη συμφωνια κανεις δεν ειχε κανενα θεμα μαζι τους. Εσυ απετυχες παταγωδος, αμυνες δε ξερω εαν σου βαλαμε αλλα παλι επιτηρηση ολη την φυλη σου ειχαμε παρει. Οτι καθυστερηση εγινε εκει εγινε απο εμας σαν επιτηρητες.
 

DeletedUser16076

γι αυτον το λογο λεω οτι δεν εχετε χαμπαρι απο φυλετικες,
ενω ριξανε χιλιαρικα ευρω παικτες που σε καθε κοσμο στο σταρτ απ ειναι στην 10αδα,εσεις με αυτο που λετε ειναι....μονοι τους βαζανε λεφτα αλλα δεν μεγαλωσαν ετσι φανταστικα,ως δια μαγιας και εγιναν αμυντικοι ολοι τους διπλα μου , τους περασατε σε ποντους ολοι σας ολους αυτους χωρις να τους χτυπησετε επι 2 μηνες ....οκ οτι πεις.
σε οσα ΠΑΛΙ εγραψες ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΕΝΑ ΕΝΑ αλλα δυστηχως ξεχνας,μαλιστα κανα δυο επιπλεον απαντησεις δεν τις εβαλα μην γινεται εντελος ρεζιλη σαν φυλη.
ανατρεξε σε περασμενες απαντησεις μου να δεις τι σου απαντησα για καθε ενα.
υ.γ.
επειδη στον κ42 δεν εκανα τιποτα ο νταβι ντζη με ηθελε ΠΑΛΙ στον κ49 να ξανακανω τα ιδια οπως λες,ναβοηθησω με το παχνιδι μου τους ν.μ. χαχαχα
οκ με ξεπερνας σε αυτο.
υ..2
επειδη δεν ειμαι καλος παικτης η ρεκ στο κ50 με ηθελε πάλι στα πλανα....
θυμασε τι ελεγε και ο ομηρος,οτι και εσυ τωρα
επειδη δεν με θελει κανεις ετσι?πριν παλι γραψεις κατι ρωτα τον ανσελμο γι αυτο.
υ.γ3
παλι για συμμσχια γραφεις.οχι δεν ειχαμε συμμαχια μαζι πηγαιναμε με κοινη πορεια μηνες πριν ξεκινηση ο κοσμος.αν δεν καταλαβαινεις την διαφορα δεν πειραζει,εδω δεν καταλαβαινεις αλλα που τα γραφω μηνες τωρα με λεπτωμεριες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35042

γι αυτον το λογο λεω οτι δεν εχετε χαμπαρι απο φυλετικες,
ενω ριξανε χιλιαρικα ευρω παικτες που σε καθε κοσμο στο σταρτ απ ειναι στην 10αδα.


χρειαζεται χιλιαδες ευρω για να εισαι τοπ10 στο σταρτ απ? τοσο ασχετος εισαι εσυ πουλακι μου?
 

DeletedUser34912

Εσυ ποιος εισαι και που νομιζεις οτι πας με το "τετο".Ελα χριστε και παναγια

Λυπάμαι γιατί μπορεί να φανεί κάπως αυτό αλλά δακρυσα.ας με κρίνει ο θεός.για αυτές τις ατάκες αναπνέω.με ξέρετε άλλωστε. :pειπα να μπω λίγο σφήνα για διαφημιστικό διάλειμμα. Συνεχίστε τώρα.

Α μισό. Φίλε τζενλυν καλύτερη πολεμικη φυλή στον 42 η γενικά λες? Όλων των κόσμων?γιατί από ότι βλέπω πάλι για 42 γίνεται ο κακός χαμός. Από τον κ1 μέχρι σήμερα ας πούμε?

Η καλύτερη πολεΜίκη φυλή για μένα είναι αυτή που όταν θα μπει σε κόσμο απλά ξέρουν οι υπόλοιποι ότι πρέπει να ετοιμάζονται για τον επόμενο. Δεν θα ονόμασω.θα διεγειρω την φαντασία σας.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35749

aserWell-Known Member
ΕΓΓΡΑΦΗ:
17. ΦΕΒ 2015
ΜΗΝΥΜΑΤΑ:
527
LIKES:
216

...
Ο πιο αστειος φεικ λογαριασμος, ουτε να κρυφτεις δε μπορεις ρε τζενλιν παλι για τον εαυτο σου μιλας

αυτος που κρυβεται φιλε μου μαλλον εισαι εσυ...εμεις ειμαστε χρονια στο game k se κλησεις k σε φυλες κ ρωτα για μας οποιονδηποτε αξιολογο παικτη,αν κ δεν νομιζω να ξερεις κ πολλους.....οταν εσεις κ η ηγεσια σας δεν ειχατε φτιαξει ακομα ουτε skype....ποιος aser εισαι?κ ποσα χρονια παιζεις ενεργα φυλετικες?με ποιο acount?κ σε ποιους κοσμους?κ μπες αν θες σε μια κληση, με μας ,να τα πουμε πιο διεξοδικα...ο γραπτος λογος παντα υστερει για μας τους εξυπνους ανθρωπους....κ βαλε κ ολους αυτους που σου ειπαν κ εμαθες....γιατι εσυ δε νομιζω να επαιξες κ πρωταγωνιστικο ρολο στον κ42....η παγκο ησουν η δεξεις μπαλαφερτης....ενα ενα λιμο βγαινει κ γραφει τι του ειπαν κ τι ακουσε...ετσι εκαναν κ αλλοι NM-VOODO-DOOM K.TL.P-KTLP...κ τωρα εχουν χαθει στον πατο του πηγαδιου αχαχαχαχ....κ δεν κρατατε αρχεια δηθεν ....κοντη γιορτη ομως ερχονται κοσμοι οπου θα ξανα αποδειχθουν αυτα που λεμε....δε θα ειναι η πρωτη φορα αλλωστε...
υσ.
κριμα για τις δωρεαν συνεδριες ψυχοθεραπειας που σας εκανα αφιλοκερδος κιολας....ψυχωτικα πιτσιρικια με τασεις απομονωσης χαμιλης αυτοεκτιμισης,υποτιμισης κ αυτοκαταστροφης+με ευρος εμπειριων απο κουταλακι του γλυκου....κ οποιος θελει να το αναλυσουμε κι αλλο περιμενω κληση....
σιγουρα διπλος λογαριασμους του τζενλυν
1ον κανουν τα ιδια ορθογραφικα λαθη στις ιδιες λεξεις
2ον Λεει πραγματα που δεν θα ελεγε ο τετο.
3ον ο τετο επαιξε στον κ49 με το ακκαουντ ΛΟΛΙΤΑ (ουτε αυτο δεν ηξερες ρε Μητσο, ειναι που μιλας κ με στοιχεια)
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Genlyn φίλε ,ηρέμησε λιγάκι ὃ γέγονε, γέγονε ,από εδώ και πέρα τι κάνεις κόβεις τα αλατια και παρακολουθεις την πίεση σου ή θα γράφεις εφημερίδες στο εξωτερικό φόρουμ των φυλετικών μέχρι να πάθεις εγκεφαλικό?
 

DeletedUser34912

Genlyn φίλε ,ηρέμησε λιγάκι ὃ γέγονε, γέγονε ,από εδώ και πέρα τι κάνεις κόβεις τα αλατια και παρακολουθεις την πίεση σου ή θα γράφεις εφημερίδες στο εξωτερικό φόρουμ των φυλετικών μέχρι να πάθεις εγκεφαλικό?
Συμφωνώ και επαυξάνω. Τα έχω γράψει κιόλας. Στην συνείδηση όλων το παιδί είναι παίκταρας. Δεν αλλάζει αυτό. Εγώ με σένα έχω καημό. Δώσε μου συντεταγμενες που είσαι να φαρμαρω.:);):phug
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Εγώ με σένα έχω καημό. Δώσε μου συντεταγμενες που είσαι να φαρμαρω.
Σκεφτομαι στον κ52 να δημιουργηθεί μια φυλή μόνο γυναίκες (και η Noesis μαζί μας γατακια) και ο Ταμειος ένας και μοναδικός Δούκας μας .
 

DeletedUser34912

Σκεφτομαι στον κ52 να δημιουργηθεί μια φυλή μόνο γυναίκες (και η Noesis μαζί μας γατακια) και ο Ταμειος ένας και μοναδικός Δούκας μας .

Εγκρίνεται.ωραία ιδέα. :D:cool::):p.εντάξει ας μην είμαι Δούκας.δεν χάλασε ο κόσμος. Ας είμαι αρχηγός φυλής.
 

DeletedUser16076

σιγουρα διπλος λογαριασμους του τζενλυν
1ον κανουν τα ιδια ορθογραφικα λαθη στις ιδιες λεξεις
2ον Λεει πραγματα που δεν θα ελεγε ο τετο.
3ον ο τετο επαιξε στον κ49 με το ακκαουντ ΛΟΛΙΤΑ (ουτε αυτο δεν ηξερες ρε Μητσο, ειναι που μιλας κ με στοιχεια)
οπως πάντα λάθος?
κι όμως ο κανονικός ο σάκης είναι νίκο.
οπότε ότι και να πειτε εντελώς όμως λάθος?
παιδια πρέπει να το δείτε αυτό σας πείραξε που έχω δίκιο και αντιδράτε σπασμωδικα,
φυσικά και ο κ49 πειράζει αρκετά που ΠΑΛΙ ειχα δίκιο
χαχαχχαχαχ
 

DeletedUser16076

Genlyn φίλε ,ηρέμησε λιγάκι ὃ γέγονε, γέγονε ,από εδώ και πέρα τι κάνεις κόβεις τα αλατια και παρακολουθεις την πίεση σου ή θα γράφεις εφημερίδες στο εξωτερικό φόρουμ των φυλετικών μέχρι να πάθεις εγκεφαλικό?
δεν λέω γι αυτο΄που έγινε, αλλά γι αυτό που απαντάνε και είναι ΠΑΝΤΑ ΟΜΩΣ ότι να ναι?
μην στεναχωριέσε για εμένα το διασκεδάζω πολύ όμως, μεχρι που θα σου πω ότι αν δεν υπήρχαν αυτά θα παρατούσα τις φυλετικές?
ο μόνος λόγος είναι να δω ποσες ****μάρες και πόσες φορές θα γράφει άλλα ο ένας άλλα ο άλλος ΚΑΙ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΆΒΟΥΝ?
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
ο μονος λόγος που συνεχίζω και γράφω.
σε κάποιο πόστ έκανα πλάκα και είπα ότι έλεγε για ένα θέμα(παλαιότερο) ο aser .. ξέρεις τι απάντησε μολις ειδε την ανάρτηση?
χαχχαχαχαχ
δεν κάνω πλάκα τώρα, ότι υποστηριζα εγω, μια μερα γελούσα
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser35749

οπως πάντα λάθος?
κι όμως ο κανονικός ο σάκης είναι νίκο.
οπότε ότι και να πειτε εντελώς όμως λάθος?
παιδια πρέπει να το δείτε αυτό σας πείραξε που έχω δίκιο και αντιδράτε σπασμωδικα,
φυσικά και ο κ49 πειράζει αρκετά που ΠΑΛΙ ειχα δίκιο
χαχαχχαχαχ
επιμενεις οτι ο σακης δεν επαιξε κ49 ε?
 

DeletedUser16076

Ελα καλως τον.Να σου πω και σενα.Εχεις κανει εγγραφη απο 2009,δεν σε ξερω καν και προσπαθεις να πεις εδω και 2 βδομαδες οτι κατι εκανες,ασχετα αν το πιστευεις μονο εσυ,στον κ42.Το 2017.Σε ποιους ασημαντους κοσμους υπηρξες πριν;Η σημαντικοτερη στιγμη σου ειναι οτι προσπαθησες να καθυστερησεις τους Νμ στον 42 και οτι επειδη δεν επαιξες εσυ 49,εχασε η ΣΟΛ;Γι αυτο πρηζεις σε οποιο φορουμ κοσμου και αν υπαρχει ανοιχτο θεμα;
Δεν σε θεωρει κανεις αρκετα καλο για να σε αναφερει,δεν θεωρει κανεις οτι εκανες κατι σημαντικο σε οποιον κοσμο και αν αναφερθεις και δεν πειθεις κανεναν με τα κατεβατα σου σε καθε φορουμ.Θες να γραφεις παντου;Γραφε,αλλα σταματα να γινεσαι τοσο κουραστικοοος.

Ακου Τετο..λολ
τσουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυφ ασχετε, εσυ που επαιξες βρε μυρωδια
χαχχαχαχα
αντε ενα πανηγυρι όλοι μαζι μυρωδιαδες πουθεναδες και παιδακια ενα πραμμα αχταρμας σκετος
:D:D:D:D:D:D:D:D
αν δεν θες τρολ και θελεις πραγματικα να μάθεις τι έκανα...
πανε στα προηγουμενα ποστ το ανέφερα, αν δεν ξέρεις να διαβάζεις η δεν καταλαβαίνεις.. ε αυτό λέω πουθεναδες
 

ex.Con

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
209
@elisisi πολύ καλή ιδέα, πάρτε και τον @Equalizer από CxC έγινε SOL σε 1 βράδυ
από anti-ΟΔ, υπέρμαχος των κανονισμών και της ΟΔ σε 2 βράδια
από @Mess With The Best... (banαρισμενος) έγινε equalizer σε 3 βράδια
Που ξέρεις και σε τι άλλο μπορεί να αλλάξει το 4ο φεγγάρι;

@kpap τι έχει το τετο ρε;
 

DeletedUser35749

επειδη λες ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ παικταρας ο ίδιος ο ντα βίντζι ζήτησε πάλι την βοήθειά μου στο κ49 κσι επιασε και τον τετο,φυσικα ΑΡΝΗΘΗΚΑΜΕ κσι οι δυο,αυτο το ηξερες?
.

εδω λες οτι αρνηθηκατε και οι 2 και μετα λες οτι δεν ειπες καπου οτι δεν επαιξε ο τετο. Ο τετο επαιξε στον κ49 εσυ τι απο τα 2 υποστηριζεις τελικα?
 

DeletedUser16076

εδω λες οτι αρνηθηκατε και οι 2 και μετα λες οτι δεν ειπες καπου οτι δεν επαιξε ο τετο. Ο τετο επαιξε στον κ49 εσυ τι απο τα 2 υποστηριζεις τελικα?
σε αυτο που λες ποτε δεν απάντησα, που το είδες, αν απαντήσω θα πω αυτό που πρέπει.
αλλά επειδή περιμένω πολλές απαντήσεις απο εσας,απαντάτε στις ερωτήσεις τις δικες μου και μετά απαντάω ΚΑΙ σε αυτό.
ο τέτο κανονικά ποστάρισε εδω, όποιος δεν το πιστεύει μπορει να μπήτε σε κλίση να σας μιλήσει, σας το έγραψε κι όλας
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή