STOP - ειναι η καλυτερη πολεμικη φυλη του σερβερ?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16076
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser16076

εδω θα αναπτύξουμε λίγο το θέμα με το αν η stop ειναι η καλύτερη πολεμική φυλή του σέρβερ.
επειδη όντας μετα τον μπερκ άπαιχτος έχω να δηλώσω ότι καλύτερη φυλή πολεμική δεν έχω δει.
όποιος έχει αμφιβολία ας πει ποια θεωρει αν οχι την στοπ καλύτερη και γιατί.
μονο σοβαρά ποστ παρακαλώ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35749

Η στοπ ειναι η χειροτερη πολεμικη φυλη που εχω αντιμετωπισει ποτε μου (και εχω αντιμετωπισει πολλους ασχετους) . Με πλεονεκτημα 2000 χωριων καταφερε στο πρωτο πλανο που της καναμε στον τελικο του 42 να χασει 40 χωρια ενω στο δικο της με (πλανο με 1000 επιθετικα) πηρε καταλαθος 1 χωριο.
Μηδεν οργανωση
Μηδεν ηγεσια
Μηδεν παικτικη ικανοτητα, μονο αφθονο πρεμ

Αφου ηθελες σοβαρο ποστ σου απαντησα σοβαρα
 

DeletedUser35758

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΦΥΛΗ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΕΙΝΑΙ Η ΣΤΟΠ ΓΙΑΤΙ :
1) EXEI ΥΛΙΚΟ
2) ΕΧΕΙ ΟΡΕΞΗ
3) ΕΧΕΙ ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΤΙΜΙΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
4) ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΔΕΜΕΝΗ (ΚΑΠΠΑ)
5) ΕΧΕΙ ΛΕΦΤΑ ΠΟΥ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΟΥΝ !
6) ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΔΑΣΚΑΛΟ ΓΚΕΛΝΥΝ ΠΟΥ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΧΕΤΕ !

ΜΕ ΑΓΑΠΗ !

ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΟΝ ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ !
 

DeletedUser35612

Στο κομμάτι "με πλεονέκτημα 2000 χωριών έχασε σε πλάνο που δέχτηκε 40 και σε πλάνο που πραγματοποίησε 1" δεν θα απαντήσω τίποτα γιατί είχα εγκαταλείψει τον κόσμο από την πλευρά της STOP την περίοδο που εξετάζεις στον 42..μπορεί και να έχεις δίκιο μπορεί και να τα ξέρεις καλύτερα.. έχω ακούσει πολλά και διάφορα και από πολλές οπτικές και έτσι δεν θα το σχολιάσω καθόλου. Ωστόσο είμαι αναγκασμένος να διαφωνήσω σχετικά με το κομμάτι "μηδέν ηγεσία, μηδέν οργάνωση, μηδέν παικτική ικανότητα" καθώς έχοντας παίξει λίγο στον 42 και πολύ περισσότερο στον 50 μόνο αυτό δεν αποκόμισα..
Συγκεκριμένα:
α) Όσον αφορά το "μηδέν παικτική ικανότητα" ελπίζω να το λες με έναν πολύ μεγάλο τόνο υπερβολής διαφορετικά πιστεύω κάνεις λάθος, ίσα-ίσα έχει αρκετά καλούς παίκτες ικανούς να βγουν μπροστά, έμπειρους ενεργούς και συνεπείς στις υποχρεώσεις τους απέναντι στη φυλή και στον ρόλο που κάθε φορά αναλαμβάνουν..δεν θα αναφέρω ωστόσο καθόλου συγκεκριμένα ονόματα λογαριασμών εδώ στο εξωτερικό forum. Από την άλλη παίζει τεράστιο ρόλο το μέτρο σύγκρισης που βάζεις..τώρα αν θεωρείς μηδέν παικτική ικανότητα το να μην έχει στο δυναμικό της τους καλύτερους παίκτες των φυλετικών μαχών και ότι υπάρχουν άλλοι πολύ καλύτεροι παίκτες που μπορούν να είναι όλη τη μέρα πάνω από το pc τι να πω μπορεί και να έχεις δίκιο είναι πολλά τα ταλεντάκια που παίζουν το παιχνίδι και δεν είμαι σε θέση εγώ να πω ποιος είναι καλύτερος. Παρ'όλα αυτά δεν κρίνεται πάντα αυτό εκ του αποτελέσματος το "ποιος είναι ο καλύτερος" καθώς πολλές φορές για διάφορους λόγους μπορεί να χάσει και ο καλύτερος.
β)Όσον αφορά το "μηδέν οργάνωση και μηδέν ηγεσία" εκεί θα διαφωνήσω εξ' ολοκλήρου διότι έχω εντελώς αντίθετη άποψη η ηγεσία έκανε και κάνει πολύ σωστές επιλογές και διπλωματικά και πολύ περισσότερο τακτικά..από το πιο απλό κομμάτι των ποστ στο φυλετικό forum μέχρι και τα πιο σύνθετα και απαιτητικά ζητήματα όπως η συνέπεια στα ομαδικά φυλετικά πλάνα η οργάνωση και στους 2 κόσμους που είχα παίξει ήταν και είναι πολύ καλή..βέβαια και πάλι δεν ξέρω τι ακριβώς εννοείς εσύ "καλή ηγεσία" μιας και τα standard σου μπορεί να είναι πολύ υψηλά να έχεις γνωρίσει αρχηγούς-παικταράδες και να σου φαίνονται όλοι οι υπόλοιποι μικροί και ασήμαντοι..όπως και να 'χει ένα ή δύο ή τρία αποτυχημένα πλάνα σε έναν κόσμο δεν είναι αρκετά για να βγει αυτό το συμπέρασμα που εσύ με τόση ευκολία εξέφρασες..Αντίθετα όλες οι φυλές έχουν βιώσει κακές στιγμές στην ιστορία τους..
γ)Όσον αφορά το πρεμ τι να πρωτοσχολιάσω.. όταν μπαίνεις στη διαδικασία να βάλεις και να χρησιμοποιήσεις πρεμ στο παιχνίδι με οποιονδήποτε τρόπο είτε το αγοράσεις είτε το βγάλεις από το ανταλλακτήριο παίζοντας σε 1 σε 2 σε 3 ή και σε 10 προηγούμενους κόσμους τότε δεν μπορείς να γκρινιάζεις για το ποιος έχει βάλει λίγο και ποιος πολύ γιατί απλούστατα βάζεις και εσύ και ο άλλος..δηλαδή οι υπόλοιπες φυλές δεν βάζουν τι ακριβώς θέλεις να πεις; Ή ότι βάζουν απλά δεν φαίνεται γιατί το υπερκαλύπτει η ενεργητικότητα και η παικτική ικανότητα;..δεν υπάρχουν αυτά τα πράγματα premium βάζουν όλοι είτε για push στην αρχή αγοράζοντας πόρους γιατί δεν μπορείς να συντηρήσεις τις πρώτες μέρες και παραγωγή στρατού και ανάπτυξη τέτοια ταυτόχρονα ώστε να βγεις από προστασία όσο έτοιμος θες είτε έπειτα από ένα αποτυχημένο χτύπημα όταν χάνεις όλα σου τα επιθετικά και δεν μπορείς σε ένα στάδιο να βγάλεις αρκετά με φαρμ για να αναπληρώσεις είτε για να μειώσεις το κόστος κατασκευής είτε για να αλλάξεις μια δεξιότητα του paladin είτε για να πάρεις περισσότερα χρήσιμα αντικείμενα από ένα event είτε για οποιονδήποτε άλλο λόγο κατά τη διάρκεια .του παιχνιδιού..όποιος δεν βάζει δεν αναπτύσσεται γρήγορα πόσο μάλλον όταν βάζει ο αντίπαλός του.Και όπως πολύ σωστά έχει πει ένας συμπαίκτης μου ή θα βάλεις λίγο και θα τρέξεις τα χωριά να πιέσεις πρώτος τον αντίπαλο ή θα σε τρέξει αυτός" δεν υπάρχει κάτι άλλο να πούμε..Συμφωνώ απόλυτα με την άποψη ότι μέτριοι παίκτες γίνονται κάποιοι με το premium και πως πολλές φορές δεν μπορείς να τα βάλεις με τα λεφτά αλλά ας σταματήσουμε αυτή την καραμέλα έβαλε πολύ πρεμ από την στιγμή που κι αυτός που το λέει βάζει αλλά βάζει λιγότερο..Τώρα για να απαντήσω και επί της ουσίας στο σχόλιό σου ναι φίλε premium βάλαμε για να παίξουμε πιο σοβαρά στον κόσμο αλλά η συντριπτική πλειοψηφία της STOP πλην μεμονωμένων ατόμων δεν έβαλαν ούτε βάζουν παραπάνω πρεμ από τους αντιπάλους τους ούτε στον 42 ούτε στον 50 οπότε δεν μπορεί να τους παίρνει όλους η μπάλα με μια σου κουβέντα..
Αυτά τίποτα παραπάνω το αν η STOP είναι η καλύτερη πολεμική φυλή δυχτυχώς δεν είμαι ο κατάλληλος να το κρίνω, η ερώτηση με ξεπερνάει μιας και είναι μια πολύ μεγάλη κουβέντα και δεν έχω εμπειρία και γνώση παρά από ελάχιστους κόσμους.Έτσι δεν μπορώ να διατυπώσω αμιγώς επαληθεύσιμη και τεκμηριωμένη άποψη.. Μπορώ απλώς να πω ότι και στους 2 κόσμους που έπαιξα έγινε και γίνεται μια πολύ αξιότιμη και φιλότιμη προσπάθεια.
 

DeletedUser35544

καλο το ανεκδοτο. να ναι καλα ο χορηγος να βλεπουμε κι αλλα τετοια threads
 

DeletedUser16076

καλο το ανεκδοτο. να ναι καλα ο χορηγος να βλεπουμε κι αλλα τετοια threads
άκου και κανενα που ξέρει και περισσοτερα, δεν ειναι μονο ο δρακος που εχει κανει λογαριασμους με αυτόν τον τροπο, το κάνανε πολλοι αλλά πολες φορές κόσμο δεν κλεισανε.
να σε θυμησω τον xxxmanxxx? η και άλλους που τα ρίχνανε ακομη και με οικονομικά ζόρια?
να θυμήσω τον 42 που φουμαλ σνιπερ σπιντα φωτοβολιδας ακομη και ο χαρις ηταν εκει , τι εγινε?
κλεισανε αυτοί κόσμο?
οχι οι σολ κλεισανε με πουστια, έτισ κλεινουν οι κόσμοι με πουστιές, σε κανενα δεν βοηθησε το πρεμιουμ τελικα.
εδω δεν ρίξανε πρεμιουμ οι ροτοο , μακιαβελι και πολλοι ακόμη?
μην γράφετε ότι να είναι.
 

DeletedUser16076

ξανα απαντάω στον κέρβερο.
ΠΟΛΕΜΙΚΑ καμια φυλή δεν το έκανε αυτό που κάνει η στοπ σε αυτόν τον κόσμο.
3 vs1 και τους παμε καροτσάκι.
με πουστιες ναι έχει γίνει.
Μονο ο βουβουζέλα έχασε τέτοιον κόσμο στον κ36 που το ανέφερε και το νιανιαρο(aser) αλλά εκει είπαμε αυτό το έκανε μονο ο βουβουζέλας(παικταρας λεμε), κανεις άλλος σοβαρος παικτης.
rotoo(με αμυνες μεχρι και απο ρεκ, go άμυνες συνέχεια απο όλες τις φυλές 44 και 54, vima με αμυνες απο αλανα.
ολα αυτα πολυ ευκολα επειδη απλα κάνανε συμμαχια ολοι μαζι και έχουν ολόκληρες ηπείρους οποτε και με βαθος έχουν εύκολα άμυνες παντου, αντιθέτος με εμας που έχουμε πολυ μεγάλο μέτωπο να καλύψουμε με άμυνες.
λένε όλοι για τον δρακο , ότι να έιναι? ο δράκος έχει 100 χωριά και η στοπ 1000
τι λετε ορε κατσαπλιάδες, την ροτο την 44 και την 54 ήπειρο ο δράκος ούτε τις ακούμπησε , να πεις σβάρνα πέρνει την 55 με άλλους 2-3 ναι
αλλά ολόκλυρη ήπειρος να χάσει απο 4 παίκτες ότι και να είναι αυτοί, τότε μιλάμε τραγηκο να το λέτε κι όλας.
αλλά 44 και 54? τις χτυπάμε οι υπόλοιποι και μιλάτε?
2 ηπείρους η μισή στοπ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και δεν είναι τραγικός όποιος αναφέρει τέτοια πράγματα?
η είναι ΤΡΟΛ.
κάποιος διπλοτριπλοτεταρτοπλος λογαριαμος λέει ήταν στην σολ ποιο πάνω, ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ?
άλλα είδα?
ξέρω πολύ καλά για το πούλημα της σνιπερ και του σπίντα , ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, και μιλάς ότι δεν έγινε τίποτα?
και επειδη τους έξυπνους πολλοι τους αγάπησαν αλλά τις εξυπνάδες λίγοι να αναφέρω κάτι που κανεις δεν το λέει.
ΟΙ ΣΤΟΠ περίμενε 2 μηνες την σολ να τελειώσει τον πόλεμό της να χτυπηθουν μεταξύ τους σε τελικό πόλεμο, δυστηχός ο ηλίας ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ότι καθε αρχηγός σχεδόν σε όλους τους κόσμους, απλά να χτυπήσει την σολ να τελείωνε όταν τον βόλευε, να έβαζε στους πεθαμένους άμυνες να τρώνε τα επιθετικά τους οι σολ και έτσι να πάρει χαλαρά τον κόσμο.
αλλα΄είπαμε την ευθητητα και την ντομπροσύνη πολλοι τα ξεχνάνε προπαντων όταν κάνουνε μετα τις πουστιές.
ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ και έκλεισε τον κοσμο ΠΟΥΣΤΙΚΑ η σολ.
φανηκε άλλωστε και στον κ49.. μηνα δεν πήγαν
 

DeletedUser35612

έτσι είναι πολλοί ρίξανε λίγο ή πολύ δεν ξέρω αλλά έχει πέσει premium από λίγα έως πολλά μέλη της κάθε φυλής..
 

DeletedUser16076

έτσι είναι πολλοί ρίξανε λίγο ή πολύ δεν ξέρω αλλά έχει πέσει premium από λίγα έως πολλά μέλη της κάθε φυλής..
γι αυτο φίλε μου μην πεφτεις στην λούμπα των τρολ, μην τους πέρνεις σοβαρά, απλά μπαίνουν να χαλάσουν τα θέματα.
οτι έγραψα όποιος θέλει ας απαντήσει αν όσα έγραψα έχουν σε καποιο σημείο υπερβολη ή είναι ψέματα.
υπάρχουν πολλοι που μπορούν όλα αυτά να τα επιβεβαιώσουν
 

DeletedUser35749

ξανα απαντάω στον κέρβερο.
ΠΟΛΕΜΙΚΑ καμια φυλή δεν το έκανε αυτό που κάνει η στοπ σε αυτόν τον κόσμο.
3 vs1 και τους παμε καροτσάκι.
με πουστιες ναι έχει γίνει.
Μονο ο βουβουζέλα έχασε τέτοιον κόσμο στον κ36 που το ανέφερε και το νιανιαρο(aser) αλλά εκει είπαμε αυτό το έκανε μονο ο βουβουζέλας(παικταρας λεμε), κανεις άλλος σοβαρος παικτης.
rotoo(με αμυνες μεχρι και απο ρεκ, go άμυνες συνέχεια απο όλες τις φυλές 44 και 54, vima με αμυνες απο αλανα.
ολα αυτα πολυ ευκολα επειδη απλα κάνανε συμμαχια ολοι μαζι και έχουν ολόκληρες ηπείρους οποτε και με βαθος έχουν εύκολα άμυνες παντου, αντιθέτος με εμας που έχουμε πολυ μεγάλο μέτωπο να καλύψουμε με άμυνες.
λένε όλοι για τον δρακο , ότι να έιναι? ο δράκος έχει 100 χωριά και η στοπ 1000
τι λετε ορε κατσαπλιάδες, την ροτο την 44 και την 54 ήπειρο ο δράκος ούτε τις ακούμπησε , να πεις σβάρνα πέρνει την 55 με άλλους 2-3 ναι
αλλά ολόκλυρη ήπειρος να χάσει απο 4 παίκτες ότι και να είναι αυτοί, τότε μιλάμε τραγηκο να το λέτε κι όλας.
αλλά 44 και 54? τις χτυπάμε οι υπόλοιποι και μιλάτε?
2 ηπείρους η μισή στοπ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
και δεν είναι τραγικός όποιος αναφέρει τέτοια πράγματα?
η είναι ΤΡΟΛ.
κάποιος διπλοτριπλοτεταρτοπλος λογαριαμος λέει ήταν στην σολ ποιο πάνω, ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΜΟΥΝ?
άλλα είδα?
ξέρω πολύ καλά για το πούλημα της σνιπερ και του σπίντα , ΠΑΡΑΠΟΛΥ ΚΑΛΑ, και μιλάς ότι δεν έγινε τίποτα?
και επειδη τους έξυπνους πολλοι τους αγάπησαν αλλά τις εξυπνάδες λίγοι να αναφέρω κάτι που κανεις δεν το λέει.
ΟΙ ΣΤΟΠ περίμενε 2 μηνες την σολ να τελειώσει τον πόλεμό της να χτυπηθουν μεταξύ τους σε τελικό πόλεμο, δυστηχός ο ηλίας ΔΕΝ ΕΚΑΝΕ ότι καθε αρχηγός σχεδόν σε όλους τους κόσμους, απλά να χτυπήσει την σολ να τελείωνε όταν τον βόλευε, να έβαζε στους πεθαμένους άμυνες να τρώνε τα επιθετικά τους οι σολ και έτσι να πάρει χαλαρά τον κόσμο.
αλλα΄είπαμε την ευθητητα και την ντομπροσύνη πολλοι τα ξεχνάνε προπαντων όταν κάνουνε μετα τις πουστιές.
ΑΛΛΑ ΕΤΣΙ ΕΓΙΝΕ και έκλεισε τον κοσμο ΠΟΥΣΤΙΚΑ η σολ.
φανηκε άλλωστε και στον κ49.. μηνα δεν πήγαν
Εμεις αφησαμε την STOP να κλεισει την πανω ηπειρο στον 42 καθως δεν νομπλαρε σχεδον κανεναν παικτη αλλα στρατολογησε τους 7-8 μεγαλους της N.M. οι οποιοι ηθελαν να μπουν σολ . Οποτε αν ηθελα να παιξω πουστια στην στοπ τους στρατολογουσα και παταγαν διαγραφες απο τοτε. Ενω λοιπον τους δωσαμε την αδεια να στρατολογησουν τοσους παικτες και ειχαμε ηδη συμφωνησει ημερομηνια εναρξης πολεμου, στην δικια μας πανω ηπειρο ειχαν μεινει περιπου 150 χωρια απο καρτελ τα οποια θελαμε να νομπλαρουμε για να κλεισει η ηπειρος εκει λοιπον οι ΣΤΟΠ εβαζαν σε καθε πλανο μας επιτηδες αμυνες για να τρωμε κοκκινες με χαμηλο ηθικο. Ετσι βαλαμε σε κληση τον προμανατζερ και του ζητησαμε να μην ξαναγινει , αυτος μας υποσχεθηκε οτι ηταν τυχαιο γεγονος και δεν θα ξαναγινει . Ομως εγινε ξανα κ ξανα σε 3-4 συνεχομενα πλανα . Αυτη ηταν η αχαριστια των στοπ ενω τους βοηθησαμε με επιτηρησεις στον πολεμο με ΝΜ που ειχαν και ρουφιανο εναν βαρωνο και ενω τους αφησαμε να στρατολογησουν 7-8 παικτες συνολικα 400-500 χωρια δηλαδη μας το ξεπληρωσαν ετσι. Τοτε εβαλα σε κληση τον προμανατζερ τον εβρισα και του ειπα οτι απο εδω και περα η ΣΟΛ θα παιξει οσο πιο βρωμικα γινεται και θα του μαθουμε πως γινονται οι σωστες πουστιες. Στο πρωτο πλανο που τους καναμε οπως ξερεις πολυ καλα δεν ειχαμε κανεναν ρουφιανο και καταφεραν να χασουν 40 χωρια ενω αυτοι ειχαν ρουφιανο τον μινοταρ και εδινε διαμοιρασμους. Τοσο ασχετοι ειναι οι νεοι σου φιλοι ! Μετα το πλανο μας καλεσε ο σναιπερς και μας ειπε οτι θελει να ερθει στην Σολ και φυσικα ο Λιακος πατησε διαγραφες με 1000 χωρια περισσοτερα τοσο νουμπας αρχηγος και ασχετη φυλη ειναι η ΣΤΟΠ . Αλλα ολα αυτα τα ξερεις! Καλη η προπαγανδα αλλα μην λες συνεχως κοτσανες για τον 42. Οσο για τον 49 που λες μας χτυπουσαν απο την 15η μερα 2μιση ηπειροι και στην συνεχεια 3. Επισης ηταν η πρωτη φορα στην ιστορια των φυλετικων που εεσαν 5 μπαν ταυτοχρονα και βγηκαν ολα μετα απο 5μερες σαν ''λαθος του συστηματος''. Επισης εχωναν χιλιαρικα ευρω σε πρεμ 25-30 ατομα τα οποια ειχαν 9χιλιαρα χωρια οταν εμεις ειχαμε 3χιλιαρα. Οι 2μηνες μου δεν μπορουσαν να μας φανε δειχνουν ποσο ασχετοι ειναι, γιατι χτυπουσαν με φουλ νουκ ενω παιζαμε αμυνα με 2000δορια. Τι μας λες για ομηρο και μητσορ1 τωρα γελαει ο κοσμος.οι ανθρωποι δεν εχουν χωσει ουτε το 1/100000 του πρεμ των μαο μονο
Μην ξαναγραψεις ανακριβεια για τον 42 και για την σολ γενικα γιατι θα τους βαλω ολους στον 50 και θα ξαναπαει πυξιδα η στοπ με 2 πλανα .

Da viNci
 

DeletedUser16076

Εμεις αφησαμε την STOP να κλεισει την πανω ηπειρο στον 42 καθως δεν νομπλαρε σχεδον κανεναν παικτη αλλα στρατολογησε τους 7-8 μεγαλους της N.M. οι οποιοι ηθελαν να μπουν σολ . Οποτε αν ηθελα να παιξω πουστια στην στοπ τους στρατολογουσα και παταγαν διαγραφες απο τοτε. Ενω λοιπον τους δωσαμε την αδεια να στρατολογησουν τοσους παικτες και ειχαμε ηδη συμφωνησει ημερομηνια εναρξης πολεμου, στην δικια μας πανω ηπειρο ειχαν μεινει περιπου 150 χωρια απο καρτελ τα οποια θελαμε να νομπλαρουμε για να κλεισει η ηπειρος εκει λοιπον οι ΣΤΟΠ εβαζαν σε καθε πλανο μας επιτηδες αμυνες για να τρωμε κοκκινες με χαμηλο ηθικο. Ετσι βαλαμε σε κληση τον προμανατζερ και του ζητησαμε να μην ξαναγινει , αυτος μας υποσχεθηκε οτι ηταν τυχαιο γεγονος και δεν θα ξαναγινει . Ομως εγινε ξανα κ ξανα σε 3-4 συνεχομενα πλανα . Αυτη ηταν η αχαριστια των στοπ ενω τους βοηθησαμε με επιτηρησεις στον πολεμο με ΝΜ που ειχαν και ρουφιανο εναν βαρωνο και ενω τους αφησαμε να στρατολογησουν 7-8 παικτες συνολικα 400-500 χωρια δηλαδη μας το ξεπληρωσαν ετσι. Τοτε εβαλα σε κληση τον προμανατζερ τον εβρισα και του ειπα οτι απο εδω και περα η ΣΟΛ θα παιξει οσο πιο βρωμικα γινεται και θα του μαθουμε πως γινονται οι σωστες πουστιες. Στο πρωτο πλανο που τους καναμε οπως ξερεις πολυ καλα δεν ειχαμε κανεναν ρουφιανο και καταφεραν να χασουν 40 χωρια ενω αυτοι ειχαν ρουφιανο τον μινοταρ και εδινε διαμοιρασμους. Τοσο ασχετοι ειναι οι νεοι σου φιλοι ! Μετα το πλανο μας καλεσε ο σναιπερς και μας ειπε οτι θελει να ερθει στην Σολ και φυσικα ο Λιακος πατησε διαγραφες με 1000 χωρια περισσοτερα τοσο νουμπας αρχηγος και ασχετη φυλη ειναι η ΣΤΟΠ . Αλλα ολα αυτα τα ξερεις! Καλη η προπαγανδα αλλα μην λες συνεχως κοτσανες για τον 42. Οσο για τον 49 που λες μας χτυπουσαν απο την 15η μερα 2μιση ηπειροι και στην συνεχεια 3. Επισης ηταν η πρωτη φορα στην ιστορια των φυλετικων που εεσαν 5 μπαν ταυτοχρονα και βγηκαν ολα μετα απο 5μερες σαν ''λαθος του συστηματος''. Επισης εχωναν χιλιαρικα ευρω σε πρεμ 25-30 ατομα τα οποια ειχαν 9χιλιαρα χωρια οταν εμεις ειχαμε 3χιλιαρα. Οι 2μηνες μου δεν μπορουσαν να μας φανε δειχνουν ποσο ασχετοι ειναι, γιατι χτυπουσαν με φουλ νουκ ενω παιζαμε αμυνα με 2000δορια. Τι μας λες για ομηρο και μητσορ1 τωρα γελαει ο κοσμος.οι ανθρωποι δεν εχουν χωσει ουτε το 1/100000 του πρεμ των μαο μονο
Μην ξαναγραψεις ανακριβεια για τον 42 και για την σολ γενικα γιατι θα τους βαλω ολους στον 50 και θα ξαναπαει πυξιδα η στοπ με 2 πλανα .

Da viNci
καλος τον νικο, δεν θα σου απαντήσω για τίποτα απο ότι έγραψες αλλά μονο για ένα.
γιατί δεν έχεις την ίδια ορμή να σταματάς τον κάθε απατεώνα και ΑΣΧΕΤΟ που γραφει ανακρίβιες απο σολ? γιατί δεν λες τον μπλακο γιατι με είπε ρουφιάνο στον κ48 ενω ίδιος μας πήρε με πουστιά την φυλή(κοινος ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ) με την βοηθεια του τενεκέ τον NightWalker , εγω (βαρώνος, ο summegift δουκας και οι παίκτες με εμας παίζανε και σε πλανα ακομη και στο σκυπε) , αυτό πως λέγετε νίκο? αν θυμάσε μου είπες αν παίξω στον 49 μαζί σας και σου είπα όχι, ειχα κατηγορήσει κανένα? που είχα 100 λόγους να το κάνω? επειδή δεν το έκανα νομίζανε ηταν αδυναμία μου η ότι είχα άδικο? το να μην θέλω να παίξω με τον μπλακο σε ίδια φυλή (χωρις καν να τον κατηγορίσω για όλα όσα μου έκανε, θυμάσε που έβαζε άτομα στο σκυπε να με βρίζουν, μέχρι και εσενα σε έκανε να με βάλεις, για πες εσυ γιατί το έκανες? μου είπες δημητρη μπες λίγο σκυπε να μου πεις τι έγινε? δεν θα το έκανα? )
το τι έχω διαβαση εγω είναι 10πλασια απο αυτά που εχεις διαβασει εσυ, μεχρι και ο aser που ο μυρωδιας γράφει ότι να 'ναι έχει το ακαταλόγιστο? η μηπως ο "ΤΣΙΡΙΖΑ" equilizer άλλος μυρωδιας , να γράφει εναντίων μου?(για πες εσυ τον άκουγες που τσίρηζε όταν του έπερνε τα χωριά ο κομαντος? χαχχαχα εγω το άκουσα και λέει ποιος μου το είπε χαχχαχαχαχχα).
για πες μου εσυ άξιζα ενα ευχαριστώ εγω στο προφίλ της φυλής όπως το ζήτησα η όχι? η μηπως δεν άξιζα να είμαι βαρώνος τόσο ποια εμπιστοσύνη δεν με είχατε?
η μήπως δεν έκανα ότι έχω πει, γι αυτά που γράφω προσωπικά το τι έκανα και πως πήγαμε γιατι δεν έκανες κανένα πόστ?
δεν θα σε απαντησω γιατι εσυ προσωπικα ότι ήταν να κάνεις προς εμένα το έκανες και δεν ειχα κανένα παράπονο αν με εμπιστευόσουν, αλλά με τόσα που άκουσα διάβασα απο πολλους απο την σολ και μάλιστα και ηγεσία φυσικά και με κάνουν να γράφω ανάλογα πράγματα.
πρώτα να αρχίσεις να σταματάς το κάθε άσχετο να γράφει ότι να είναι (αν δεν ξέρουν να μην γράφουν καθόλου) που έχεις στην φυλή , ακόμη και εχθες ο βουβουζέλα έκανε κάποια ποστ που έπρεπε να μπαναριστη, έβαλε πριντ σκριν απο σκυπε, που έιναι λόγος για μπαν αν κατηγορείς κάποιον, τι έγινε? μηπως έγινε πάλι ενα απο αυτά που ανέφερες με τα 5 μπαν ?
και για πες μέχρι και η κουτσί μαρία(ζαργανιτσα) με κατηγόρησε και είπε το διάβασε όλος ο κόσμος αυτό στο σκυπε και πηρε την θέση του, εσυ αυτό είδες στο σκυπε?
μηπως είδες και τίποτα άλλο? λέω και εγω, πες όλα τα τσόλια τα δικά σου ότι η βρωμιά έχει ένα όριο, να πάνε όλοι στην αρχή των συζητήσεων να δούνε ποιος ξεκίνησε και είπε τι....
αν εσυ νευρίασες με ότι εγραψα, εγω τι πρέπει να κάνω?
κάνε ένα ποστ σοβαρό σε αυτόν τον κόσμο, σταμάτα όλα τα λοιμά σου να λένε ότι να είναι με αυτό το ποστ, για να αρχίσει να σοβαρεύει και το φορουμ.
αλλιως νικο μην ζητας πράγματα απο τον άλλο όταν εσυ ίδιος δεν το κάνεις.
 

DeletedUser16076

και νικο για τον 49 σας ειπα, οταν μια φυλη έχει 2 εχθρους δυσκλολα μεχρι αδύνατο να αντέξει.
για τα χιλιάρικα που λες, σνιπερ, ροτοο(κισουλης σουντζου) ,μακιαβελι, ρίξανε πολλά ευρώ μην σου πω ποιο πολλά απο μαο στον 49.
 

DeletedUser35749

Δεν επαιξα 48 για να ξερω τι εγινε, ουτε εγραψα οταν εβριζες εσυ τα παιδια απο σολ ουτε οταν αυτοι εγραφαν για σενα, κρατησα ουδετερη σταση. Αλλα οταν λες πραγματα για τη φυλη και κυριως για το σημειο του κοσμου που την ετρεχα ουσιαστικα εγω γτ ο Νικος ειχε ξενερωσει τοτε οφειλω να απαντησω για την αποκατασταση της αληθειας. Ξερεις και εσυ τι ειναι η στοπ και τι ειναι η σολ οτι και να λεμε τωρα .
 

DeletedUser16076

Δεν επαιξα 48 για να ξερω τι εγινε, ουτε εγραψα οταν εβριζες εσυ τα παιδια απο σολ ουτε οταν αυτοι εγραφαν για σενα, κρατησα ουδετερη σταση. Αλλα οταν λες πραγματα για τη φυλη και κυριως για το σημειο του κοσμου που την ετρεχα ουσιαστικα εγω γτ ο Νικος ειχε ξενερωσει τοτε οφειλω να απαντησω για την αποκατασταση της αληθειας. Ξερεις και εσυ τι ειναι η στοπ και τι ειναι η σολ οτι και να λεμε τωρα .
μην αποφευγεις με υπεκφηγες, γιατι με έβαλες σε ρουμ στο σκυπε να με βρίζουν ο λακις και ο jason και οποιο σκουπιδη ηταν μεσα?
για 42 γιατι δεν απαντας σε όλους όσους γράφουν?
καλά κάνεις και κρατάς ουδέτερη στάση αλλά μερικά πράγματα πρεπει κάποιος να τα βάζει στην θέση τους, είπα ψέματα για τον 42 το οτι ημασταν σύμμαχοι?
μηπως δεν ησουν στο σκυπε εχθες? λέω ψέματα?
το να λες κράτησα ουδέτερη στάση και 100 άτομα απο σολ να γράφουν το μακρή και το κοντό τους δεν σώζει την κατάσταση, όταν ακούω θα γράφω, αν ακούω ότι να είναι θα γράφω ανάλογα, αν γίνεται μια το φορουμ εδω ενα ΤΡΟΛ , εσυ τι απαντας?
εγω σε πολλά ποστ έγραψα ότι το φόρουμ είναι ΜΟΝΟ για ΤΡΟΛ, αυτο δεν το διάβασες? αν όχι το ξανα γράφω.
το να λες εγω νύπτω τας χείρας μου όταν ο άλλος ακούει τόσα δεν σωζει την κατάσταση.
καλός λες δεν με νοιάζει,σου απαντάω ξανα, κάνω όσο τρολ θελω, γράφω ότι θέλω και δεν θέλω να μου κάνεις υποδείξεις περι αλήθειας η ψέματος εφόσον δεν ισχύει κάτι τέτοιο στο φόρουμ ΑΥΤΟ.
οταν ακουω ότι να είναι απαντάω και όπως να είναι.
για να το καταλάβεις καλύτερα, σε εσένα έγραψα ποτέ κάτι? οχι
τοτε μην σε νοιάζει και πως απαντάω σε άλλους εφόσον αυτό κάνεις και εσυ.
 

DeletedUser33711

για πες μου εσυ άξιζα ενα ευχαριστώ εγω στο προφίλ της φυλής όπως το ζήτησα η όχι? η μηπως δεν άξιζα να είμαι βαρώνος τόσο ποια εμπιστοσύνη δεν με είχατε?

Οχι και Οχι, ο μονος λογος που εζησες στον 42 ηταν επειδη κρυφτηκες στο ριμ μας αλλιως πυξιδουλα ομορφη. Ηθελες να αλλαξουμε και το προφιλ της φυλης τρομαρα σου, πρωτα θα επρεπε να πουμε ευχαριστω στα βαρβαρα του κοσμου και μετα σε εσενα. Βαρωνος απο που και ως που να ησουν ρε τρολ, συμμετειχες πουθενα σε οργανωση και ληψη αποφασεων ? Παλι οχι, ολοι οσοι κατηγορεις μεσες ακρες τορνειντο καφκαλια εμενα λιγο πολυ εχουν υπηρετησει την SoL απο διοικητικο ποστο και εχουν συμβαλει τα μεγιστα για να ειναι η φυλη εκει που ειναι. Και αυτο ειναι κατι που θα το πουν τα μελη της ιδιας της φυλης. Λεγε οτι θελεις στον εαυτο σου για να νιωθεις καλυτερα η αληθεια ομως ειναι αυτη.
 

DeletedUser16076

Οχι και Οχι, ο μονος λογος που εζησες στον 42 ηταν επειδη κρυφτηκες στο ριμ μας αλλιως πυξιδουλα ομορφη. Ηθελες να αλλαξουμε και το προφιλ της φυλης τρομαρα σου, πρωτα θα επρεπε να πουμε ευχαριστω στα βαρβαρα του κοσμου και μετα σε εσενα. Βαρωνος απο που και ως που να ησουν ρε τρολ, συμμετειχες πουθενα σε οργανωση και ληψη αποφασεων ? Παλι οχι, ολοι οσοι κατηγορεις μεσες ακρες τορνειντο καφκαλια εμενα λιγο πολυ εχουν υπηρετησει την SoL απο διοικητικο ποστο και εχουν συμβαλει τα μεγιστα για να ειναι η φυλη εκει που ειναι. Και αυτο ειναι κατι που θα το πουν τα μελη της ιδιας της φυλης. Λεγε οτι θελεις στον εαυτο σου για να νιωθεις καλυτερα η αληθεια ομως ειναι αυτη.
ιδού η ρόδος εδώ και το πήδημα νίκο (Beric Dondarrion), επειδή λες έτρεξες και την φυλη ένα διάστημα που ξενέρωσε ο μπλάκο και επειδή λές ότι σε κόσμο που έπαιξες να μην λέμε ανακρίβιες.
θα σε ρωτήσω μερικά πράγματα και απάντα αν εχεις και θάρος να το κάνεις (μην φωβηθεις βρε λέω να μην σε πουνε τίποτα τα ασχετα)
ημασταν σύμμαχοι στον κ42 πρίν ακόμη ξεκινήση ο κόσμος? γιατί απο ότι λέει ο άσερ δεν είμασταν τίποτα και ετσι μας βάλατε στην φυλή, λες και έχω ζόρια να κλείσω κόσμους.
ποσες φορες μπηκαμε στο σκυπε και μου έλεγες να μπουμε η μια φυλή απέναντι απο την άλλη μηπως χρειαστει ο ένας να βοηθησει τον άλλο?
σου είπα ότι μπορει να μην παίξω επειδη ειχα προβλήματα προσωπικά και με έπεισες να μπω τελικά και ας είχα πρόβλημα εκεινες τις ημέρες?
χάσανε οι ν.μ. τα επιθετικά τους πάνω μας πάνω απο 2-3 φορές στην αρχη του κόσμου? και ξέρουν όλοι στις φυλετικές(εκτος του ασερ, του ΤΣΙΡΙΖΕΣ και του τορνέιντο) όταν χάσεις 3 φορες τα επιθετικά σου στην αρχή χωρις να παρεις χωρια(4 τους πηραμε 4 μας πηραν) χαιρέτα τον κόσμο.
εγιναν συμφωνα με αναφορες(ο ιδιος ο βουβουζέλα το είπε) αμυντικοι οι σπιντα και σια στην περιοχη?
έχασε ο jason burn τα επιθετικά του όλα όταν ανέβηξες στην 45 με άμυνες συμμάχου που έκανα εγω? και δικες μας σε εσένα? μηπως έβαλε άμυνες ο καφκαλιας η ο τορνεϊντο? η μηπως ο ασερ ειχε την τυφλα του και άλλα είδε? πάντος εγω ξέρω κάποιος να μην βλέπει αλλά να λέει ότι άλλα είδε?(ειδες αμυνες άσερ στον ντα βιντζι οταν τον χτυπησε ο jason απο το διαστημα?)
η κατι πηρες η δεν έπαιζες στον κοσμο.
εκανα ολόκληρη ακαδημία , μια φυλή που ήταν πάνω απο εσας να μην βάλει άμυνες στην μητρικη, ακαδημία των συμμάχων μου σε μια μέρα? έριξα πυξίδα τον younoob που είχε ποιο πολλά χωριά απο τορνειντο ΤΣΙΡΙΖΕς και άλλους επειδη έχωσε πολύ πρέμιουμ, με τον λογαριασμόι παίκτη που σας έβριζε(γκρατσιάνη), συν μια δυο ακόμη πριν τον παρει πισω τοξν λογαριασμό.
πηρατε επιτηρήσεις απο ddi και ρίχνατε κόκκινες στους n.m. vodoo στην αρχη, δηλαδή όλα όσα κάνει μια φυλή να έχει κέρδος απο καθυστέρηση του αντιπάλου?

παίζαμε μαζι συνέχεια και μάλιστα πολλές φορές και στο σκυπε σαν μια φυλή?
όλα αυτά συμβάλανε στο να ανεβήτε μέχρι εμας(κάποια στιγμη είμασταν και κολιτα) το ίδιο με εσας?
απάντα σε αυτά δημόσια πες την αλήθεια και μην λες δεν πέρνω μέρος, δεν θέλω να πάρεις το μέρος μου, θέλω να πεις αν όντος είναι αλήθεια όλα αυτά.
έπρεπε τουλάχιστον να μας κάνετε βαρώνους με τον σάκη και να μας βάλετε στο προφίλ της φυλής (σολ) τουλάχιστον για ένα ευχαριστώ?
ακόμη και εδω ο άσχετος(aser) γράφει την κουταμάρα του, όταν όλα τελειώσανε άσερ τότε κατέβηκα.
ένα τελευταίο νίκο, ανεβήκατε στην 45, ο λόγος που δεν κάνατε πλάνο στους ν.μ. ποιος ήταν? γιατί μια φυλή που δν χτυπήθηκε στην ουσία απο κανενα να μην κάνει έστω και μια μάχη?
επειδη όμως ούτε μια φορά δεν απάντησες γι αυτό γίνονται όλα αυτά, τι καταφέρατε?
εσυ τι λες να μην έπερνα σβάρνα αυτή την μάο στον κ49???
μπήκε ο απερκατ, έκανε την ίδια δουλειά?
καμοιά σχέση έτσι? εγω πολύ ποιο δυνατή ν.μ. χτύπησα και αν δεν ήταν ολες οι φυλές ποτέ δεν θα έχανα απο αυτούς, ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΟΚΚΙΝΕΣ ΤΡΩΓΑΝΕ.
απάντησε με θάρος νικο και μην φωβάσε να μην γίνεις κακος με τους δικούς σου.
υ.γ.
ετσι μονο θα σταματήσουν οι ****μάρες και τα ΤΡΟΛ τύπου ασερ και "τσιριζες".
στο άλλο ποστ που ηταν ποιο πάνω(δυο θεματα ποιο πανω) δεν απάντησες σε όλα.
για πες και κάτι ακόμη επειδη ο ασερ ΔΕΝ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙ μικρος ηταν, στον 30 άφησα χαλαρά τον λογαριασμο επειδη μου έκανε ανάλογα πράγματα ο μπλάκο? με ένοιαζε αν έκλεινα κόσμο?
 

DeletedUser16076

ενα ακομη για ασερ, με εμενα εκλεισες τον κ42, χωρις εμενα εφαγες πυξιδα στον κ49.
τυχαίο?
να δούμε πόσους κόσμους απο τωρα και στο εξης θα κλεισετε?
μην κάνετε σαν τους μαο η τους ν.μ. να βρήσκετε κόσμους να μην μπάινει καμοια σοβαρη φυλη, δεν θα μετράει.
ξέχασα για τα βάρβαρα, για να μου πεις γιατι έδωσε εντολή ο μπλακο μετα απο ένα μηνα να παρθουν τα βάρβαρα σε επικινδυνα σημεία? του το είχα πει εγω και ειπε στην αρχη οχι, μάλιστα του είπα να τα πάρουν άλλα παιδια και πάλι αρνήθηκε.
ΕΣΥ ΑΣΕΡ κατάλαβες τον λόγο? γιατι ο νταβίντζι το έζησε ΑΥΤΟ που εγω ειπα για τα συγκεκριμένα βάρβαρα.
απαντησε να δούμε ασερ τι θα μας πεις(το ξανα απάντησα αλλά είσαι και ξεχασιάρης).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35749

Αυτα που αναφερεις εγιναν σε αρκετα μεγαλο βαθμο, ομως ειναι η μιση αληθεια. Δεν αναφερεις οτι η φυλη σου με τις 3 ακαδημιες φαγωθηκε σε χρονο μηδεν με αποτελεσμα να μεγαλωσουν οι λογαριασμοι των νμ κλπ. Δεν αναφερεις οτι αν δεν παιρναμε επιτηρησεις συνεχεια η κουπα θα ειχε εξαφανιστει απο το πρωτο πλανο. Οπως δεν αναφερεις οτι οταν εφαγα μπαν χαθηκε ολη η 45 με ενα χτυπημα αρα ολη η δουλεια που ειχες κανει μεχρι τοτε πηγε χαμενη γιατι ουσιαστικα επεσε ολη η ηπειρος. Οσο για πλανα που λες στην 45 καναμε πανω απο 7-8 μεχρι να την ριξουμε. Χτυπησαμε 3-4 φορες την ντουμ 1 φορα την καρτελ 2 φορες την φυλη του jason και τελος μια φορα την ΝΜ μετα το μπαν του jason οπου και πατησαν διαγραφες μετα.. Αρα δεν μας εδωσες καμια ηπειρο τζαμπα οπως λες, αυτο θα γινοταν αν δεν ετρωγα μπαν ,οπου και θα τελειωνε ο κοσμος αμεσως. Βοηθησες τη φυλη σημαντικα και τα ειχαμε κανονισει ολα απο πριν αυτο το εχει γραψει και ο μπλακο αλλα αυτο δεν εχει καμια σχεση με το να παρεις προνομια γιατι αν διναμε προνομια σε οποιον βοηθαει θα ειχαμε 15 βαρωνους. Στον 49 δεν επαιξες και δεν ξερεις τι εγινε, αρχικα ο κοσμος ηταν 3β1 απο την πρωτη μερα και τρωγαμε διπλο πλανο απο τα 2-3 χωρια καμια φυλη στον gr δεν θα αντεχε περισσοτερο και αυτο στο υπογραφω. Συνοπτικα, οσο ησουν στην 45 βοηθησες μαζι με τον τετο σημαντικα αλλα μετα το μπαν μου χασατε ολη την ηπειρο με ενα πλανο το θεμα με τα προνομια που λες πραγματικα δεν το καταλαβαινω.
 

DeletedUser16076

Αυτα που αναφερεις εγιναν σε αρκετα μεγαλο βαθμο, ομως ειναι η μιση αληθεια. Δεν αναφερεις οτι η φυλη σου με τις 3 ακαδημιες φαγωθηκε σε χρονο μηδεν με αποτελεσμα να μεγαλωσουν οι λογαριασμοι των νμ κλπ. Δεν αναφερεις οτι αν δεν παιρναμε επιτηρησεις συνεχεια η κουπα θα ειχε εξαφανιστει απο το πρωτο πλανο. Οπως δεν αναφερεις οτι οταν εφαγα μπαν χαθηκε ολη η 45 με ενα χτυπημα αρα ολη η δουλεια που ειχες κανει μεχρι τοτε πηγε χαμενη γιατι ουσιαστικα επεσε ολη η ηπειρος. Οσο για πλανα που λες στην 45 καναμε πανω απο 7-8 μεχρι να την ριξουμε. Χτυπησαμε 3-4 φορες την ντουμ 1 φορα την καρτελ 2 φορες την φυλη του jason και τελος μια φορα την ΝΜ μετα το μπαν του jason οπου και πατησαν διαγραφες μετα.. Αρα δεν μας εδωσες καμια ηπειρο τζαμπα οπως λες, αυτο θα γινοταν αν δεν ετρωγα μπαν ,οπου και θα τελειωνε ο κοσμος αμεσως. Βοηθησες τη φυλη σημαντικα και τα ειχαμε κανονισει ολα απο πριν αυτο το εχει γραψει και ο μπλακο αλλα αυτο δεν εχει καμια σχεση με το να παρεις προνομια γιατι αν διναμε προνομια σε οποιον βοηθαει θα ειχαμε 15 βαρωνους. Στον 49 δεν επαιξες και δεν ξερεις τι εγινε, αρχικα ο κοσμος ηταν 3β1 απο την πρωτη μερα και τρωγαμε διπλο πλανο απο τα 2-3 χωρια καμια φυλη στον gr δεν θα αντεχε περισσοτερο και αυτο στο υπογραφω. Συνοπτικα, οσο ησουν στην 45 βοηθησες μαζι με τον τετο σημαντικα αλλα μετα το μπαν μου χασατε ολη την ηπειρο με ενα πλανο το θεμα με τα προνομια που λες πραγματικα δεν το καταλαβαινω.
απαντησες σε πολυ λίγα, σε αυτά που απάντησες τι είπες? ότι μέχρι τα μέσα βοηθησα πάρα πολυ και ότι φάγατε μπαν (ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΕΥΘΗΝΗ ΑΥΤΟ) και χάθηκε ότι βοήθεια σας δώσαμε, λάθος, αν δεν δειναμε την βοηθεια στο μπαν ο younoob πανω απο εσας θα ειχε 30 χωρια, ο jason burn θα ετρωγε τα παντα και θα ειχε 50 χωρια, ο σπιντα θα ειχε κατεβει με αλλα 50 χωρια, το ιδιο ελενιτσα φλουφλις και σια συν όλους τους ddi ποπ και σια.
θα ηταν απο πανω σας 10 λογαριασμοι μεγαλύτεροι απο εσενα(γιατι φάνηκε αυτό και στον κ49 με το πρεμιουμ που ρήξανε) και με το μπαν(που μάλιστα ο τορνεϊντο το έφαγε διπλο, θα πηγαινε η σολ πυξιδα και θα βρίζατε πάλι τους διαχειρηστες.
δηλαδή εμεις στοιρήξαμε ακόμη και τα λάθη σας και εσεις τι λέτε? εντάξη μωρε και τι έκανες? ότι έκανες απο μαλακια σας το χάσαμε αυτό λες?
επειδη αυτά που τα γράφεις δεν τα είδα πριν ξεκινηση ο κ42, αλλά είδα έναν φωβησμένο ντα βίντζι, που σου είχα πει να μπουμε διαγώνια και απάντησες καλύτερα ο ένας πάνω απο τον άλλο να βοηθησει, όταν χρειαστεί ο ένας βοήθειες, ο άλλος με άμυνες η όπως μπορει αλλά τώρα άλλα γράφεις.
κοιτα τι γράφεις
"Αρα δεν μας εδωσες καμια ηπειρο τζαμπα οπως λες, αυτο θα γινοταν αν δεν ετρωγα μπαν ,οπου και θα τελειωνε ο κοσμος αμεσως."
δηλαδη ακόμη και με μπαν(οι 3 μεγαλύτεροι λογαριασμοι) έκλεισες κόσμο και συνεχίζετε να γράφετε ότι να είναι?
για απάντησε και στα άλλα? να δούμε τι λες και για εκείνα(μέχρι τώρα λες πήγαμε μαζι, επειδη δεν άντεξε η φυλή σου αλλά έκανε πολύ δουλεια, εν τούτης δεν άξιζες ότι ζήτησες).
μαλιστα, αυτό νίκο το κάνουν όλοι είναι το εύκολο, το να μειώνεις τον άλλο το έχουν κάνει πόλλοι στις φυλετικες, αλλά να έχεις τσαμπουκα να παραδεχτεις μερικά πράγματα λίγοι το κάνουν.
το ιξης αφιξης που κάνεις νίκο δεν σε βοηθάει σε τίποτα, αρεστός ούτος η άλλος ησουν στους δικούς σου.
για δώσε και καμια απαντηση και για τα άλλα?
εχει πολύ κουβέντα ο κ42 νίκο, δεν τελειώνει όπως θέλεις και νομίζεις.
και οι aje θα ειχαν αμυνες απο 20 φυλές χαλαρά , ούτε αυτούς θα πέρνατε
 

DeletedUser35749

Α καλααα αρχισαμε τις αρλουμπες παλι. Εφαγα μπαν στα 20 χωρια και ο σπιντα τοτε δεν ειχε ουτε 10 ποιος θα με παιρναγε σε αναπτυξη? Εδω ξεκινησα απο το μηδεν και με την στηριξη που πηρα απο τη φυλη μου τον ξαναπερασα μεσα σε 10 μερες Το μπαν δεν ηταν δικο μου λαθος και το ξερεις. Οσο βοηθησες εμας τοσο σε βοηθησαμε και εμεις αυτο δεν καταλαβαινεις, δεν μας εκανες καμια χαρη. Διαγωνια σου ειπα να μην μπεις για ηταν στρατηγικο λαθος γιατι εκει θα πηγαιναν οι στοπ. Στον 42 ειχαμε τετοια υπεροπλια σε υλικο που θα κερδιζαμε και με 10 μπαν. Οσο για τους ατζε που λες ειναι αστειο, με 3 επιθετικα απο τα 25 της φυλης και τους πηγαμε πυξιδα σε 15 μερες ενω ειχαν παρει και αμυνες. Εκτος αν νομιζεις οτι δεσμευαν αμυνες για σενα.
Δεν θα απαντησω σε αλλο μηνυμα σου γιατι δεν εχω σκοπο να τσακωθω εδω μου φτανει που ειπες πιο πανω οτι αυτα που λες ειναι τρολλ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή