STOP - ειναι η καλυτερη πολεμικη φυλη του σερβερ?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16076
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser16076

Στα πρωτα δυο απαντησες οτι ειπε ο Σαββας στον προμανατζερ ελα να φαμε την ευκολη SoL πρωτα, που και ακομα και αυτο να ειπε μεχρι και οι πετρες ξερουν οτι δε το πιστευε. Προσπαθεις να βγαλεις γρηγορα εκτος ανταγωνισμου τον δυσκολο αντιπαλο για να κανεις τη ζωη σου πιο ευκολη. Για αυτο ο Σαββας στον 42 απλωθηκε σε δυο ηπειρους εβαλε την Doom να μας καθυστερησει στο ενα ριμ, εβαλε την Aje μεσα στην ηπειρο της SoL με την ελπιδα οτι θα τιμησει το ονομα της και δε θα παει πυξιδα σε 2 βδομαδες και προσπαθησε να κανει και συμμαχια και με την τεταρτη ηπειρο για να φαει τους ευκολους που πηγε και εστησε ολο τον κοσμο για να τους φαει. Για αυτο εστησε και τον 49 οπως τον εστησε και τρωγαμε πλανα τελικου πολεμου ενω ειμασταν ακομα στο σταρταπ(ακομα καλα καλα δεν ειχαμε χτισει τα χωρια). Ναι εχεις δικαιο ολοι θεωρουν τη SoL ευκολο αντιπαλο αυτο ειναι

Λιστα δεν κρατησα ουτε χρηματοοικονομικες καταστασεις με ημερομηνιες και ωρες, θυμαμαι αυτον που πηραμε εμεις σαν λογαριασμος με τον νικολα τον shadowsavvas ο οποιος μαλιστα σε μηνυματα και μεσα απο το λογαριασμο που μας ελεγε ευχαριστω που του κρατησαμε τα χωρια μας προσφερε και πρεμ, φυσικα αρνηθηκαμε! Σε εκεινο το πλανο υποθηκε η ατακα αμα χασουμε κατω απο 100 θα ειμαστε καλα απο τον μεγαλο αρχηγο γιαγκο λιακο που εκανε την παπια οταν και οι δικοι του εβαζαν αμυνες και εκαναν υποστηρικτη ημερας σε πλανο της SoL στην Cartel, τετοιος φοβος υπηρχε. Και φυσικα ηξεραν οτι στα ισα δε μπορουσαν και πριν καν αρχισει ο πολεμος εκαναν κουβεντες για να πληρωσουν παικτες για να ρουφιανεψουν βρηκαν ρουφιανους ετοιμασαν πουστιες και ολα. Οταν τα μαθαμε εμεις ολα αυτα και τους πληρωσαμε το τιμημα σας κακοφανηκε ασχετοι!
αυτο ειπώθηκε απο τον σαββα, δεν ειπωθηκε απο τον ηλία, αν ειχε γινει 1 μηνα δεν θα πηγαινε η σολ.
εγω κρατουσα τοτε λιστα στο τι βάζανε γιατι τους είχα δίπλα μου, και ξερω ποσα χιλιαρικα βάλανε, εφόσων δεν ξέρεις οπως λες γιατι μιλας?
εδω ελεγες εμενα οτι ειμασταν απλοι συμμαχοι και δεν πηγαιναμε μαζι και αυτό το έλεγε και ο εκουαλαϊζερ, μηπως τελικά ουτε καν ξέρατε τι συμβαίνει ακομη και στην φυλη σας?
το να κατηγορεις τον άλλο για ψευτη και να εισαι εσυ ο ασχετος μονο σοβαρό λόγο δεν σου δεινει όλο αυτό.
και μην πεις δεν πηγαιναμε μαζι γιατι ο ιδιος ο ντα βίντζι το είπε σε ποιο πάνω ποστ και σας έκανε όλους άσχετους και εκτος πραγματικότητας.
να συνεχίσω ότι η στοπ πήγαινε και αυτή μαζι μας(σολ στοπ κου.πα) και όχι με τους βουντου , να μην λέμε και ότι θέλουμε έτσι? εσυ αν δεν το ξέρεις αυτό είπαμε δεν σε ενημερώνανε τι κάναμε στα σκυπε, απλα΄χαμάλη σε είχαν το παιδι για ολες τις δουλειες, για τα σοβαρα με άλλους μιλούσε ο ντα βίντζι και έκανε παιχνιδι..
τωρα για την κουβέντα του φουμαλ, τελικά αποδείχτηκε ότι είχε δίκιο που σας θεωρούσε εύκολη φυλή, το έδειξε ο ίδιος στον κ49, το ίδιο είπε και σας πηγε καροτσάκι όπως δείχνουν τα στατιστηκα.
το να πεις οτι η ν.μ. και μαο ήταν καλύτερες απο ν.μ. βουντου, ποπ και ολες τις άλλες φυλές το ΄λίγο σε κάνει πάλι άσχετο.
δες τι παίκτες υπήρχαν στην ν.μ. βουντου ποπ και λοιπες να καταλάβεις τι λέω. αν δεν μπορεις να το δεις δεν πειράζει εδω δεν ήξερες ότι πηγαίναμε μαζί αυτό θα δεις?
να συνεχίσω για την στοπ.
πηρε την η΄πειρο της μπηκε στην 44 και η βουντου χέστηκε πάνω της, της πηρε το 1/3 της ηπείρου και απλά ένα χτύπημα ήταν, αλλά με όλα όσα γίνανε και διαλύθηκε η ν.μ και βουντου(τον μεγαλύτερο ρόλο τον έπαιξα εγω και η φυλή μου στην ηπειρο 45, γι αυτό άλωστε και δεν έπαιξαν ποτέ σαν φυλή ακόμη και μπαναρισμένους τους τρεις μεγαλύτερους λογαριασμούς των σολ, αν δεν καταλαβαίνεις τι ρόλο έπαιξα δεν πειράζει το έγραψα πολλές φορες έπρεπε κάτι να καταλάβεις)
εκεί ηταν που η στοπ έκανε το μεγαλύτερο λάθος, που πήρε τους ν.μ. και βουντου στην φυλή της, εκει ο ηλίας έπρεπε να τους φάει να τελειώνει, τοτε πίστεψε το δεν γλυτώναμε(σολ ήμουν τοτε), ο λόγος θα στον πω για να μαθενεις και κάτι απο φυλετικές, εμεις είχαμε το πολυ΄20-30 άριστους στην καβάντζα, να σου πω τι είχε ένας μικρος πάικτης απο τους στοπ(ο larisaios, τον θυμάμε επειδη εκανε το λαθος να μου πάρει ενα χωριο) 100 τουλάχιστον άριστους, αν σου πέρνανε τα βάρβαρα , που όλοι σας κοιμηθήκατε ύπνο βαθή στην ηγεσία(αετοί μουυυυυυυυυυυ) 400 βάρβαρα στην 55 να παίρνανε θα χαιρετούσαμε χαλαρά τον κόσμο, μηπως δεν ξέρεις ο kokkinosdrakos τι κανει οταν παει κοντα σε κάποιον?(δες εδω makiaveli, χιλιαρικα έριξε ο κακομοιρης) μια χαψια τον έκανε ο δράκος τι θα έκανε όλα τα λοιμά στην κ55 πίσω? ούτε μιση..., εδω ούτε τα βαρβαρα σε βασικα σημεια δεν πήραμε σαν φυλή(και τρεχαμε μετα) και το χρησιμοποιείς να με κοροϊδεψεις κι όλας όταν ηρθε η ώρα μετα απο 20 μέρες τι εγινε? αυτό που είπα εγω τον μπλακο να κάνει(αετοι μου) , κοιμάστε η τυχη δουλευει για εσας(σπιντα, σνιπερ, μεγα ρουφιανοι) και νομιζεται παικτικα κλεισατε τον κοσμο.
τοτε αν δεν το παρατούσαν οι στοπ πάλι θα έκλειναν τον κόσμο, εδω ο εκουαλάιζερ έναν κομάντο δεν μπορούσε να πάρει τα χωριά του και τσιριζε.απλά οι στοπ ξενέρωσαν απο το πουλημα της σνιπερ και του σπιντα.
εγω ότι οι στοπ θα πέρνανε τα βάρβαρα το κατάλαβα απο την αρχη που στηθηκαμε απεναντι η φυλές μας.(αυτή ηταν η λογικη οταν εχεις ατελείωτους άριστους, φυτεύεσαι μέσα στον αντίπαλο και τελος ολα)
συνέχεια για στοπ σε επόμενο ποστ.(ολα ειναι 100% αληθεια,όποιος θέλει να πει κάτι αντίθετο ας έχει και σωστα στοιχεία, ότι λέω με στοιχεία το λέω εγω, χωρις προπαγάνδα).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser35612

αυτο ειπώθηκε απο τον σαββα, δεν ειπωθηκε απο τον ηλία, αν ειχε γινει 1 μηνα δεν θα πηγαινε η σολ.
εγω κρατουσα τοτε λιστα στο τι βάζανε γιατι τους είχα δίπλα μου, και ξερω ποσα χιλιαρικα βάλανε, εφόσων δεν ξέρεις οπως λες γιατι μιλας?
εδω ελεγες εμενα οτι ειμασταν απλοι συμμαχοι και δεν πηγαιναμε μαζι και αυτό το έλεγε και ο εκουαλαϊζερ, μηπως τελικά ουτε καν ξέρατε τι συμβαίνει ακομη και στην φυλη σας?
το να κατηγορεις τον άλλο για ψευτη και να εισαι εσυ ο ασχετος μονο σοβαρό λόγο δεν σου δεινει όλο αυτό.
και μην πεις δεν πηγαιναμε μαζι γιατι ο ιδιος ο ντα βίντζι το είπε σε ποιο πάνω ποστ και σας έκανε όλους άσχετους και εκτος πραγματικότητας.
να συνεχίσω ότι η στοπ πήγαινε και αυτή μαζι μας(σολ στοπ κου.πα) και όχι με τους βουντου , να μην λέμε και ότι θέλουμε έτσι? εσυ αν δεν το ξέρεις αυτό είπαμε δεν σε ενημερώνανε τι κάναμε στα σκυπε, απλα΄χαμάλη σε είχαν το παιδι για ολες τις δουλειες, για τα σοβαρα με άλλους μιλούσε ο ντα βίντζι και έκανε παιχνιδι..
τωρα για την κουβέντα του φουμαλ, τελικά αποδείχτηκε ότι είχε δίκιο που σας θεωρούσε εύκολη φυλή, το έδειξε ο ίδιος στον κ49, το ίδιο είπε και σας πηγε καροτσάκι όπως δείχνουν τα στατιστηκα.
το να πεις οτι η ν.μ. και μαο ήταν καλύτερες απο ν.μ. βουντου, ποπ και ολες τις άλλες φυλές το ΄λίγο σε κάνει πάλι άσχετο.
δες τι παίκτες υπήρχαν στην ν.μ. βουντου ποπ και λοιπες να καταλάβεις τι λέω. αν δεν μπορεις να το δεις δεν πειράζει εδω δεν ήξερες ότι πηγαίναμε μαζί αυτό θα δεις?
να συνεχίσω για την στοπ.
πηρε την η΄πειρο της μπηκε στην 44 και η βουντου χέστηκε πάνω της, της πηρε το 1/3 της ηπείρου και απλά ένα χτύπημα ήταν, αλλά με όλα όσα γίνανε και διαλύθηκε η ν.μ και βουντου(τον μεγαλύτερο ρόλο τον έπαιξα εγω και η φυλή μου στην ηπειρο 45, γι αυτό άλωστε και δεν έπαιξαν ποτέ σαν φυλή ακόμη και μπαναρισμένους τους τρεις μεγαλύτερους λογαριασμούς των σολ, αν δεν καταλαβαίνεις τι ρόλο έπαιξα δεν πειράζει το έγραψα πολλές φορες έπρεπε κάτι να καταλάβεις)
εκεί ηταν που η στοπ έκανε το μεγαλύτερο λάθος, που πήρε τους ν.μ. και βουντου στην φυλή της, εκει ο ηλίας έπρεπε να τους φάει να τελειώνει, τοτε πίστεψε το δεν γλυτώναμε(σολ ήμουν τοτε), ο λόγος θα στον πω για να μαθενεις και κάτι απο φυλετικές, εμεις είχαμε το πολυ΄20-30 άριστους στην καβάντζα, να σου πω τι είχε ένας μικρος πάικτης απο τους στοπ(ο larisaios, τον θυμάμε επειδη εκανε το λαθος να μου πάρει ενα χωριο) 100 τουλάχιστον άριστους, αν σου πέρνανε τα βάρβαρα , που όλοι σας κοιμηθήκατε ύπνο βαθή στην ηγεσία(αετοί μουυυυυυυυυυυ) 400 βάρβαρα στην 55 να παίρνανε θα χαιρετούσαμε χαλαρά τον κόσμο, μηπως δεν ξέρεις ο kokkinosdrakos τι κανει οταν παει κοντα σε κάποιον?(δες εδω makiaveli, χιλιαρικα έριξε ο κακομοιρης) μια χαψια τον έκανε ο δράκος τι θα έκανε όλα τα λοιμά στην κ55 πίσω? ούτε μιση..., εδω ούτε τα βαρβαρα σε βασικα σημεια δεν πήραμε σαν φυλή(και τρεχαμε μετα) και το χρησιμοποιείς να με κοροϊδεψεις κι όλας όταν ηρθε η ώρα μετα απο 20 μέρες τι εγινε? αυτό που είπα εγω τον μπλακο να κάνει(αετοι μου) , κοιμάστε η τυχη δουλευει για εσας(σπιντα, σνιπερ, μεγα ρουφιανοι) και νομιζεται παικτικα κλεισατε τον κοσμο.
τοτε αν δεν το παρατούσαν οι στοπ πάλι θα έκλειναν τον κόσμο, εδω ο εκουαλάιζερ έναν κομάντο δεν μπορούσε να πάρει τα χωριά του και τσιριζε.απλά οι στοπ ξενέρωσαν απο το πουλημα της σνιπερ και του σπιντα.
εγω ότι οι στοπ θα πέρνανε τα βάρβαρα το κατάλαβα απο την αρχη που στηθηκαμε απεναντι η φυλές μας.(αυτή ηταν η λογικη οταν εχεις ατελείωτους άριστους, φυτεύεσαι μέσα στον αντίπαλο και τελος ολα)
συνέχεια για στοπ σε επόμενο ποστ.(ολα ειναι 100% αληθεια,όποιος θέλει να πει κάτι αντίθετο ας έχει και σωστα στοιχεία, ότι λέω με στοιχεία το λέω εγω, χωρις προπαγάνδα).
Συμφωνώ σε πολλά όπως στο ότι οι N/M + λοιπές συμμαχικές-φυτεμένες και μη φυλές της στον 42 είχαν καλύτερο από ότι στον 49 και να προσθέσω επίσης πως σε υποθετική περίπτωση που η STOP δεν είχε μπει καθόλου στον κόσμο ακόμη και αν η SOL επεκτεινόταν και έπαιρνε μεγάλο μέρος της κ54 κυρίως νότια(γιατί όλο αποκλείεται καθώς καλοί παίκτες των VooDoo που έδωσαν και πρεμ όπως JohnDimis King Silva θα έκαναν τρελή προέλαση εκεί στο βόρειο κομμάτι της) τότε τα πράγματα πολύ πιθανόν να ήταν πολύ διαφορετικά και δεν είμαι πολύ σίγουρος αν θα έπαιρνε τον κόσμο... Και ήταν πράγματι αποφασιστικής σημασίας(και καθόλου τυχαίο γιατί η ηγεσία της STOP το κανόνισε) το γεγονός ότι ο Δράκος και το βόρειο παρεάκι της ακαδημίας STOP!(ΛΟΛΟΜΠΑ,EAGLE,ramia,narionas,ErmisLiza κα) ήταν κοντά τους για να τους σταματήσουν..Είναι πολύ μεγάλη αλήθεια πως οι Ν/Μ-VooDoo στάκαραν τα 7-8 χωριά των 2 παικτών αυτών με άμυνες πολύ νωρίς στο παιχνίδι για να δημιουργήσουν ρήγματα στον πυρήνα της STOP και να κρατήσουν το σημείο αυτό στην 54..όμως δεν τα κατάφεραν και η STOP ήταν τελικά αυτή που έκανε μικρή αρχικά προέλαση στην κ44(όχι ότι δεν φάγαμε κοκκινιστό μετά σε κάποια πλανάκια βέβαια). Και με άλλα από τα προειρημένα συμφωνώ όπως για το γεγονός ότι η SOL δεν πήρε τα βάρβαρα του μετώπου έγκαιρα για να καλύψει τα κενά(το ίδιο έγινε και στον 49-δεν ξέρω κατά πόσον εκεί προλάβαινε να το κάνει βέβαια-ίσως φοβήθηκε μην την κατηγορήσουν ότι παίρνει βάρβαρα όπως κατηγορούσε εκείνη τους ΜΑΟ που το έκαναν). Η αλήθεια για να μην κουράζω είναι πως ο 42 είχε μαζέψει μόνος του σίγουρα το 1/3 της αφρόκρεμας των παικτών των φυλετικών και πως STOP-SOL μεταξύ τους ήταν σύμμαχοι και χτυπούσαν και οι 2 N/M και ακαδημίες της..αν η STOP απουσίαζε εντελώς από τον κόσμο και δεν ήταν μαζί με την SOL εξ' αρχής με συνέπεια την N/M να τρέχει να καλύψει 2 μέτωπα στα νότια δεν ξέρω κατά πόσον η SOL θα κατάφερνε να σταματήσει τον βόρειο εφιάλτη που εξαπλωνόταν κι ας είχε (όπως πιστεύω και είμαι σίγουρος ότι έχει) και η ίδια πολύ καλούς(εκ των καλύτερων) παίκτες.

Υ.Γ. Για ό,τι δεν γνωρίζω δε θα σχολιάσω τίποτα και φυσικά αυτά που λέω δεν είναι υποχρεωτικό να είναι σωστά, είναι απλώς η δική μου προσωπική άποψη,τα πράγματα όπως τα αντιλήφθηκα εγώ παίζοντας στον συγκεκριμένο κόσμο..Θα ήθελα πολύ να ακούσω κι άλλους να σχολιάσουν το εν λόγω θέμα(παίκτες που έπαιξαν τότε σε όποια φυλή κι αν ήταν και κυρίως των N/M αν παρακολουθούν το θέμα αυτό) όσο κι αν δεν είναι το κατάλληλο μέρος εδώ μιας και εδώ ξεκίνησε εξ' αρχής για τον κ50 και όχι για τον 42 και απολογούμαι και εγώ για το γεγονός ότι το παρέβλεψα και σχολίασα για άλλο θέμα..
 

DeletedUser33711


Αλλα ειπα αλλα λες, οτι νανε. Συγκεντρωσου. Στις κλησεις που κανονιζαμε εμεις εσυ δεν ησουν μεσα, το οτι θα σε εβαζαν σε καμια κληση ο μπλακο με το νικολα για να νομιζεις οτι κατι κανεις ειναι αλλη υποθεση δεν ηταν κλησεις διοικησης, ξυπνα http://prntscr.com/ik6hrc αντε μπουλη.

Η μοναδικη ενεργη φυλη που σε 1β1 ειναι ισαξια με τη SoL αυτη τη στιγμη ειναι η CxC, ολες οι αλλες ειστε μυρμιγκακια. Η ΣΤΟΠ ειχε 2000 χωρια προβαδισμα στον τελικο πολεμο εκανε ενα πλανο με φουλ δυναμη και πηρε ενα χωριο, την βαρεσαμε εμεις απροετοιμαστοι και χωρις φουλ δυναμικη και τους πηραμε 40 σε πρωτο πλανο τελικου πολεμου 50-50 με την ΣΤΟΠ να μην εχει καταγραψει απωλειες για πανω απο μηνα. Χειροτερη αμυντικη φυλης που εχει κλεισει κοσμο δεν εχω ξαναδει, με το προβαδισμα χωριων που ειχαν και με τα γεματα στρατο χωρια θα επρεπε να τα παρουμε ολα στο χερι τοτε.
 

DeletedUser35612

Αλλα ειπα αλλα λες, οτι νανε. Συγκεντρωσου. Στις κλησεις που κανονιζαμε εμεις εσυ δεν ησουν μεσα, το οτι θα σε εβαζαν σε καμια κληση ο μπλακο με το νικολα για να νομιζεις οτι κατι κανεις ειναι αλλη υποθεση δεν ηταν κλησεις διοικησης, ξυπνα http://prntscr.com/ik6hrc αντε μπουλη.

Η μοναδικη ενεργη φυλη που σε 1β1 ειναι ισαξια με τη SoL αυτη τη στιγμη ειναι η CxC, ολες οι αλλες ειστε μυρμιγκακια. Η ΣΤΟΠ ειχε 2000 χωρια προβαδισμα στον τελικο πολεμο εκανε ενα πλανο με φουλ δυναμη και πηρε ενα χωριο, την βαρεσαμε εμεις απροετοιμαστοι και χωρις φουλ δυναμικη και τους πηραμε 40 σε πρωτο πλανο τελικου πολεμου 50-50 με την ΣΤΟΠ να μην εχει καταγραψει απωλειες για πανω απο μηνα. Χειροτερη αμυντικη φυλης που εχει κλεισει κοσμο δεν εχω ξαναδει, με το προβαδισμα χωριων που ειχαν και με τα γεματα στρατο χωρια θα επρεπε να τα παρουμε ολα στο χερι τοτε.
Δεν μπορώ να κρίνω και να παρέμβω μπορεί και να έχεις δίκιο σίγουρα είναι η δική σου άποψη και όσο κι αν έχω αμφιβολίες οφείλω να τη σεβαστώ αν πιστεύεις πως μόνο η CXC μπορεί να συγκριθεί με τη SOL(έστω και στο παρόν)..αφήνω σε κάποιον άλλον που ίσως ξέρει περισσότερα αν θέλει να απαντήσει σε αυτό..
 

DeletedUser33711

Δεν απαντουσα σε εσενα, μας ειχες στειλει και μηνυμα στον 49 νομιζω. Ο καθενας εχει δικαιωμα στη γνωμη του και ειναι σεβαστη, αυτη απλα ειναι η δικια μου για εμενα. Μπορεις να βγεις και να πεις οτι μας θεωρεις ασχετους και σκατοχαρακτηρες δε θα πω κατι. Ακομα και αυτο που ειπα εαν δεν παιξουν αντιπαλες δε μπορεις να το κρινεις, στη θεωρια πολλοι λενε πολλα και οι συγκυριες και οι συνθηκες καθε κοσμου ακομα και το υλικο ανα περιοδους αλλαζει και ισως αλλαζουν και οι ισορροπιες, το τελικο θεμα για εμενα που εχω παιξει λιγο πολυ μαζι και αντιπαλος με τις περισσοτερες ενεργες φυλες ειναι αυτο οτι μονο η CxC και η SoL ξερουν να παιζουν πραγματικο πολεμο με πλανα και δε κλεινουν τους κοσμους με αγκαλιτσες και διπλωματιες 3β1. Αλλα οταν βγαινεις και λες καποια ψευτικα γεγονοτα τοτε θα βγω να διαψευσω τις αναληθειες που καποιοι θελουν να πιστευουν για να νιωσουν καλυτερα.
 

DeletedUser35612

Εσύ είσαι ο Βασίλης; Ναι ξέρω δεν απαντούσες σε μένα ισχύει ότι είχα στείλει μνμ στον 49 γιατί πραγματικά το είχατε παλέψει χωρίς άμυνες με υπερπροσπάθεια και ίσχυε ότι αν δεν ήταν 2 φυλές μαζί πολύ πιθανόν να είχατε κερδίσει τον κόσμο SOL/DRINK..
 

DeletedUser35681

Αλλα ειπα αλλα λες, οτι νανε. Συγκεντρωσου. Στις κλησεις που κανονιζαμε εμεις εσυ δεν ησουν μεσα, το οτι θα σε εβαζαν σε καμια κληση ο μπλακο με το νικολα για να νομιζεις οτι κατι κανεις ειναι αλλη υποθεση δεν ηταν κλησεις διοικησης, ξυπνα http://prntscr.com/ik6hrc αντε μπουλη.

Η μοναδικη ενεργη φυλη που σε 1β1 ειναι ισαξια με τη SoL αυτη τη στιγμη ειναι η CxC, ολες οι αλλες ειστε μυρμιγκακια. Η ΣΤΟΠ ειχε 2000 χωρια προβαδισμα στον τελικο πολεμο εκανε ενα πλανο με φουλ δυναμη και πηρε ενα χωριο, την βαρεσαμε εμεις απροετοιμαστοι και χωρις φουλ δυναμικη και τους πηραμε 40 σε πρωτο πλανο τελικου πολεμου 50-50 με την ΣΤΟΠ να μην εχει καταγραψει απωλειες για πανω απο μηνα. Χειροτερη αμυντικη φυλης που εχει κλεισει κοσμο δεν εχω ξαναδει, με το προβαδισμα χωριων που ειχαν και με τα γεματα στρατο χωρια θα επρεπε να τα παρουμε ολα στο χερι τοτε.
πιον κοροιδευεις ρε?? ρουφιανεμενο το δικο μας πλανο απο speeda και σνιπερ , και στο δικο σας , ο συγκεκριμενος (speeda και η Λυδια )σας τα εδωσαν οικειοθελως καθως θα τα επαιρναν πισω μετα την επερχομενη μεταγραφη τους! βρωμιαριδες. ασχετοι που κανουν τους σχετικους και στεκονται απλα σε ενα αποτελεσμα που ουτε καν κερδισαν,, παιδια που μιλανε μονο για να μιλανε!
 

DeletedUser33711

Δεν ειναι ετσι, αφησατε τον speeda ερμαιο και στακαρατε τα δικα σας παιδια σε εκεινο το πλανο στην πρωτη γυρα τα παιδια εκοψαν τα παντα και εκαναν ρικλειμ ολη την ημερα εαν ηταν να ερθουν μαζι μας γιατι δε μας τα εδινε στη ζουλα και να ριχναμε ολα τα επιθετικα της φυλης σε αλλο σημειο, σκεψου λιγο πριν μιλησεις. Μετα κατι κανατε και στον sniper και μετα το δικο σας πλανο ειδαν και αποειδαν και τοτε αποφασισαν να ερθουν με εμας. Το τι σε συμφερει να πιστευεις δε σημαινει οτι ειναι και η αληθεια.
 

DeletedUser35681

Δεν ειναι ετσι, αφησατε τον speeda ερμαιο και στακαρατε τα δικα σας παιδια σε εκεινο το πλανο στην πρωτη γυρα τα παιδια εκοψαν τα παντα και εκαναν ρικλειμ ολη την ημερα εαν ηταν να ερθουν μαζι μας γιατι δε μας τα εδινε στη ζουλα και να ριχναμε ολα τα επιθετικα της φυλης σε αλλο σημειο, σκεψου λιγο πριν μιλησεις. Μετα κατι κανατε και στον sniper και μετα το δικο σας πλανο ειδαν και αποειδαν και τοτε αποφασισαν να ερθουν με εμας. Το τι σε συμφερει να πιστευεις δε σημαινει οτι ειναι και η αληθεια.
τι εκοψαν ρε ρουνο? σας τα εδωσαν κανονικα! και τα ριξατε εκει για να το σιγουρεψετε, οπως και στην γυρω περιοχη! Λεω οτι με συμφερει λεει! χααχχααχ
Μιλαει ο εκπροσωπος τυπου της Σολ και λεει οτι λεω οτι με συμφερει,, ας γελασω , πραγματικα φιλε!

αφαιρεσε το tag Envy απο το σποιλερ!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31309

Δεν ειναι ετσι, αφησατε τον speeda ερμαιο και στακαρατε τα δικα σας παιδια σε εκεινο το πλανο στην πρωτη γυρα τα παιδια εκοψαν τα παντα και εκαναν ρικλειμ ολη την ημερα εαν ηταν να ερθουν μαζι μας γιατι δε μας τα εδινε στη ζουλα και να ριχναμε ολα τα επιθετικα της φυλης σε αλλο σημειο, σκεψου λιγο πριν μιλησεις. Μετα κατι κανατε και στον sniper και μετα το δικο σας πλανο ειδαν και αποειδαν και τοτε αποφασισαν να ερθουν με εμας. Το τι σε συμφερει να πιστευεις δε σημαινει οτι ειναι και η αληθεια.

Επειδη δε ξερετε πολλα πραγματα οπως επισης και το τι γινοτα και στη δικη σας φυλη κι ποσο ευκολα μπορουσατε να ειχατε σπασει ακομη κι με τα ρουφιανακια που ειχατε σαν το σναηπερ κι το σπηντα...
Θα γραψω μονο γι αυτους...
Οσο αναφορα το σπηντα που λετε τον παρακαλαγαμε 2 βδομαδες γι αμυνες κι δε δεχοταν ζητησε λιγες αμυνες οσες ζητησε τις πηρε...εφτασε σε σημειο να τις γυριζει κι μονος του πισω...
Οσο αναφορα τη λερα το σναηπερ εκανε σα γκομενακι καθε μερα ζηταγε αμυνες παρ ολο το βαθος που ειχε κι τα ελα ιστα χωρια μπροστα παρ ολα αυτα τις πηρε...
Σκαγατε ανιχνευσεις και βαζαμε 6 κι 7 αμυντικα απ κοντα κι νομιζατε οτι παιζουμε 4-5 ατομα ηγεσιας με στακατισμενα χωρια...
Επειδη ξερετε μονο να λετε παπαριες κατι νραβιτζι κι λοιπα παιδακια...
Κι γι τις διαγραφες δεν απαφασισα εγω αλλα η ηγεσια κι απλα βγηκε το μηνυμα απ εμενα...
Προκαλεσατε παρα πολυ γι κ49 κι θελατε κι σχσ...εδω δεν μπορεσατε να κα ετε ενα ολοκληρωμενο πλανο προς αλλη ηπειρο και βγαινετε κι καποιοι εδω ποσταρετε αρλουμπες...
Σαν γατακια κανετε νιαουριζετε διαρκως...Κι στο 49 σας βαλαν τα γυαλια και γραφετε γι αλλους κοσμους ενω γι το 49 εχει πεσει μουγγα...
 

DeletedUser16076

Αλλα ειπα αλλα λες, οτι νανε. Συγκεντρωσου. Στις κλησεις που κανονιζαμε εμεις εσυ δεν ησουν μεσα, το οτι θα σε εβαζαν σε καμια κληση ο μπλακο με το νικολα για να νομιζεις οτι κατι κανεις ειναι αλλη υποθεση δεν ηταν κλησεις διοικησης, ξυπνα http://prntscr.com/ik6hrc αντε μπουλη.

Η μοναδικη ενεργη φυλη που σε 1β1 ειναι ισαξια με τη SoL αυτη τη στιγμη ειναι η CxC, ολες οι αλλες ειστε μυρμιγκακια. Η ΣΤΟΠ ειχε 2000 χωρια προβαδισμα στον τελικο πολεμο εκανε ενα πλανο με φουλ δυναμη και πηρε ενα χωριο, την βαρεσαμε εμεις απροετοιμαστοι και χωρις φουλ δυναμικη και τους πηραμε 40 σε πρωτο πλανο τελικου πολεμου 50-50 με την ΣΤΟΠ να μην εχει καταγραψει απωλειες για πανω απο μηνα. Χειροτερη αμυντικη φυλης που εχει κλεισει κοσμο δεν εχω ξαναδει, με το προβαδισμα χωριων που ειχαν και με τα γεματα στρατο χωρια θα επρεπε να τα παρουμε ολα στο χερι τοτε.
για το μπουλης, μαλλον δεν με ξερεις καθολου και το λες..ετσι?
για τα άλλα εχεις μεγαλο πρόβλημσ.εννοειτε δεν ημουν στις κλισεις τις ηγεσιας σας..
αλλα απαντας οπως να ειναι?
ξανα μηπως αρχισεις να καταλαβαίνεις τι λεω.
εγω και ο ντα βιντζι μπηκαμε πολλες φορες στο σκυπε να κανονισουμε το σχεδιο και τον τροπο που θα πηγαιναμε με κοινη πορεια.
ολες τις λεπτομεριες τηςκοινης πορειας τις κανονισαμε μηνες πριν την εναρξη του κοσμου,τι δεν καταλαβαινεις,τι γραφεις μονος σου πραγματσ βριζεις και ουτε κσν σου εφερα αντιρηση σε αυτο που λες?
εγω ομως σου λεω ότι εσυ και πολλοι ακόμη στην ηγεσία σας δεν ξέρατε ΤΊΠΌΤΆ.
επειδη λες ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ παικταρας ο ίδιος ο ντα βίντζι ζήτησε πάλι την βοήθειά μου στο κ49 κσι επιασε και τον τετο,φυσικα ΑΡΝΗΘΗΚΑΜΕ κσι οι δυο,αυτο το ηξερες?
ολα αυτα δεν λενε κατι σε εσενα αλλά λένε πολλά σε πάρα πολλους άλλους.
αυτο που σε εγραψε ο ηλιας ειναι ενα απο αυτα.εδω δεν ξερεις τι κσνουν οι αρχηγοι σου ,θα ξερεις λεπτωμεριες που και οι ιδιοι οι αρχηγοι σου δεν ξερανε?
εκανα 1002 πραγματα ακομη και με τον ηλια επρεπε να ξερεις εσυ η ακομη και ο ντα βιντζι τι κανω?
αυτο που λεω δεν εχει σχεση με το ότι εκανα μυστικα πράγματα αλλά ότι πολλες λεπτωμέριες ειναι ανούσιο να τις συζητας,το διευκρινηζω μην αρχισετε πάλι καποια προπαγανδα.
να πω και κατι για τοτε.οταν αρχίσατε να κατηγορήτε τον ηλία,εμπαινσ φορουμ εκανα πολλα ποστ.ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑ δεν απαντησα στις κατηγορειες στον ηλια και στους στοπ,ο λογος? καταλαβα που το πηγαινε ο μπλάκο με τον ντα βιντζη.
να βρουν λόγο να χτυπησουν ποιο μπροστα μεσα στην σ.ε. ,
αυτο κανανε σε μια κατηγορια μικρης σημασιας που δημιουργήθηκε απο τους ρουφιανους ν.μ. και τελικα οπως αποδηχθηκε μια μεγαλή πλεκτάνη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33711

κσι επιασε και τον τετο,φυσικα ΑΡΝΗΘΗΚΑΜΕ κσι οι δυο,αυτο το ηξερες?

Οτι ο τετο επαιξε σε εμας 49 το ξερεις ?

καταλαβα που το πηγαινε ο μπλάκο με τον ντα βιντζη.
να βρουν λόγο να χτυπησουν ποιο μπροστα μεσα στην σ.ε. ,

Ο Μπλακο δεν ηθελε καν να χτυπησει ηθελε να τηρησει την συμφωνια απο πλευρας μας ακομα και εφοσον την σπασανε οι ΣΤΟΠ, και ηταν και ενας απο τους λογους που σε καποια φαση ξενερωσε με την αποφαση αλλα την σεβαστηκε γιατι περασε απο το συμβουλιο στο οποιο ημουν μελος και ψηφισα να χτυπησουμε στοπ γιατι δε σεβαστηκαν τη συμφωνια.

δε ξερετε πολλα πραγματα οπως επισης και το τι γινοτα και στη δικη σας φυλη κι ποσο ευκολα μπορουσατε να ειχατε σπασει ακομη κι με τα ρουφιανακια που ειχατε σαν το σναηπερ κι το σπηντα...

Εμεις δε ξεραμε τι μας γινοταν και εσεις χασατε κοσμο 50-50, που μαλλον σε χωρια ηταν δυσαναλογος υπερ σας ακομα και με τους ρουφιανους. Επισης εμεις δε ξεραμε τι μας γινοταν οταν σας πηραμε επιτηρηση και ειχατε το μετωπο σας στημενο τελειως λαθος με αμυνες παντου και χωρις νοημα και σας δωσαμε συμβουλες τις οποιες απο οτι φανηκε αργοτερα εισασταν παντελως ανικανοι να αξιοποιησετε, επισης εμεις δε ξεραμε τι μας γινοταν οτι πριν καν ζητησουν σπιντα και σναιπερ να ερθουν σε εμας σα καναμε 40-1 στα πλανα και καθημερινα χανατε χωρια. Φυγατε με την ουρα στα σκελια σε κοσμο 50-50. Στον 49 αυτο που παθαμε εμεις το παθαμε γιατι παιξαμε 3β1, το οτι χασαμε δε λεει τιποτα σε αυτους που ξερουν, πραγμα το οποιο εχει πει και ο τουρλουμπουκι σε ποστ του κοσμου.
 

DeletedUser31309

Χαχαχαχχα ξεχνας ποσες βουτιες ειχαν γινει στο 42 βορρα και νοτο και θα μας πεις γι 2 επιτηρησεις πριν τα μισα του παιχνιδιου που κρατησε μπλακος χαχαχχα

Ρε συ ποσο γελιος εισαι αληθεια...
Ποια χωρια λες του σπηντα και του κινγ που τα παιρνατε αερα αλλα συνεχιζαμε κανονικα και σκασαμε 4-5 βουτιες κςι χανατε 15 νιουκ τοσο στο νοτο με ερμιςλιζα και τερμα κατω στη 55 οσο και στο βορρα με τον Πανο(δε θυμαμαι ψευδωνυμο) κι με tmavro...

Μηπως πηρατε στο νοτο κανενα χωριο στο πλανο; οχι πανω πηρατε απ τους συγκεκριμενους που γραφω πιο πανω...

Οσο αναφορα το 49 επειδη πας να στηριξεις την ηττα σας σε λεγομενα τουρλουμπουκι κι οποιου αλλου θες...μπηκατε με 6-7 φυλες να καθυστερησετε αλλες φυλες κι να μπορεσετε να πατησετε καπου...
Καθυστερησατε με ωραιο τροπο αφου ειναι ωραια κι εξυπνη στρατηγικη...μπραβο σας...
Δεν ειδαμε ενα πλανο προς αλλη ηπειρο ομως...
Οποτε η ηττα σας, ειναι γελια και τοσο ευκολη δε θα μπορουσε να ηττηθει αλλη φυλη με premade λογαριασμους με 2 πλανα μαζικα απο τις 2 φυλες που φαγατε...
Κι ολα αυτα γενικα που ειχατε οργανωσει πριν μπειτε στο κοσμο...
Γι αυτο ασε τι ειπε καποιος αλλος γι την ηττα που δεν παλεψατε με μπαν του ταραχη(1 βδομαδα) κι μη ενα πλανο σε αλλη ηπειρο και μαθε να μη κρινεις τους αλλους πρωτου κρινεις τα δικα σου καμωματα!!!
 

DeletedUser33711

Τα χωρια μονο αερα δε τα πηραμε, και φαινεται και απο τα στατς της ημερας. Η ασχετοσυνη σας δε σωζετε. Οσο για τον 49 τα λαθη τα καναμε εμεις τα αναγνωρισαμε, παρολα αυτα πλανο στη ΝΜ εγινε το πλανο στην αλλη ηπειρο που δεν ειδατε και μαλισταν παρθηκαν και 10 χωρια σε σημειο που παλι η ΝΜ δεν επρεπε να χασει ουτε ενα.. Αμα δε γνωριζετε μη μιλατε
 

DeletedUser31309

Τα χωρια μονο αερα δε τα πηραμε, και φαινεται και απο τα στατς της ημερας. Η ασχετοσυνη σας δε σωζετε. Οσο για τον 49 τα λαθη τα καναμε εμεις τα αναγνωρισαμε, παρολα αυτα πλανο στη ΝΜ εγινε το πλανο στην αλλη ηπειρο που δεν ειδατε και μαλισταν παρθηκαν και 10 χωρια σε σημειο που παλι η ΝΜ δεν επρεπε να χασει ουτε ενα.. Αμα δε γνωριζετε μη μιλατε

Απαντηση του κωλου...λογικο δε σε κατακρινω!!!
 

DeletedUser35681

Τα χωρια μονο αερα δε τα πηραμε, και φαινεται και απο τα στατς της ημερας. Η ασχετοσυνη σας δε σωζετε. Οσο για τον 49 τα λαθη τα καναμε εμεις τα αναγνωρισαμε, παρολα αυτα πλανο στη ΝΜ εγινε το πλανο στην αλλη ηπειρο που δεν ειδατε και μαλισταν παρθηκαν και 10 χωρια σε σημειο που παλι η ΝΜ δεν επρεπε να χασει ουτε ενα.. Αμα δε γνωριζετε μη μιλατε
καληνυχτα μικρε,, νομιζω ειναι ώρα για υπνο,, αντε αυριο παλι!
 

DeletedUser16076

Ο πιο αστειος φεικ λογαριασμος, ουτε να κρυφτεις δε μπορεις ρε τζενλιν παλι για τον εαυτο σου μιλας
κοιτα μικρε(βασίλης είπαμε έτσι?), 'οταν βάζω 10αδες ερωτηματα για απάντηση και δεν απαντάς και απαντάς με ερωτήσεις , απλά δείχνεις πόσο δίκιο έχω σε όλα.
να ξεκινήσω απο το ποιο πρόσφατο ότι έκανα φέικ λογαριασμό να απαντήσω, κανονικότατα σε απάντησε ο τετο, αν δεν το πιστευεις σου ειπε μπες σκυπε να σε μιλήσει.
αλλά μετα γράψε πάλι ομως εδω και πες έκανες λάθος.
αλλά αυτό σίγουρα δεν θα το κάνεις γιατί έκανες εσυ και πολλοι δικοι σου λάθος σε πάρα πολλά και ούτε μια φορά το παραδεχτήκατε, ευτηχός μπηκε ο ντα βίντζι να σας πει το αυτονόητο που σχεδον όλοι με κατηγορούσατε μηνες τώρα και ούτε ένα "ειχες δικιο δεν είπατε", ότι δηλαδη παίζαμε μαζι με κοινη εισοδο με κοινη πορεια, ότι σας βοηθησα πάρα πολύ μέχρι να ανεβητε(δηλαδή ότι είπα ,ότι έπαιζα μπαλα 2 ηπείρους για σχεδον 2 μηνες) και ότι σας βοηθησα να ανέβητε αλλά η βοηθεια μου πηγε χαμένη απο τα μπαν σας!!!!!!!!!!!!!!!
οκ όλα αυτά συγνώμη που θα στο πω αλλά ξέρεις πως ακούγονται? για τοσους μηνες να μην ξέρετε τι έγινε?
.
.
μου είπατε οτι με σώσατε και δεν έφαγα πυξίδα?(ο γκρατσιανη με εσωσε και δεν εφαγα πυξιδα, το χωριο μεσα σε εσας αυτος μου το έδωσε), ενω πηγαιναμε μαζι πως με σωσατε δεν το κατάλαβα? με την επιτηρηση που εδωσα του χωριου για να το παρω(αλλιως λογο επιτηρησης δεν μπορουσα) αυτο κανατε να μην φαω πυξιδα, ούτε άμυνες με βάλατε ουτε πλάνο προλάβατε να κάνετε πάνω(στο δευτερο δεν έφταιγα εγω ουτε εσεις, αλλα΄μην με κατηγορείτε, εγω δεν σας κατηγόρησα για το μπαν που φάγατε).
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή