STOP - ειναι η καλυτερη πολεμικη φυλη του σερβερ?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16076
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser31309

Ετσι μονο boxeur
Και ειναι η boxeur η καλυτερη πολεμικη φυλη γιατι εχει κλεισει 3 κοσμους σε διαρκεια ουτε 1,5 χρονου, κ39,κ44 και ναι casual 2 γιατι ετσι μας αρεσει.
Ειναι η καλυτερη γιατι Κ44 ειχε απέναντι της τον digol που επαιζε με το λογαριασμο του τουρλουμπουκι τον αρχηγο της νο1 φυλης του gr αυτο μονο τα λεει ολα (ειπα να το χρησιμοποιησω γιατι εγινε της μοδας να πεταμε ενα τουρλουμπουκι και μοκο ολοι). Και ενω περιμενε ποσο καιρο να κλεισει τις ηπερους τις η moon ενω μπορουσε να τι βαρεσει 2 μηνες ποιο μπροστα εκατσε και επαιξε τιμια και κερδισε τον κοσμο γιατι απλα ηταν τρελαμενη φυλη και φορτωμενη μαγκια εκτως απο παρεα και ενεργητικοτητα.

Πολεμικη φυλη με το πρεμ δεν γινεσαι μονο για σταρτ απ χρησιμεύει οποτε αυτο με την stop και το υπαρχον υλικο δεν υπαρχει περιπτωση να επιβιωνε σε μακροχρονιο πολεμο ουτε και με τις μη premade φυλες οχι με οργανομενες φυλες και αποδειξη ηταν ο Κ42 που καταρευσε σαν χαρτινος πυργος με 2 πλανα, ακομα και στον πολεμο με ΝΜ που επαιζε αμυντικα πετουσε επιτηρησης στη σολ και ετρωγε ουτε 200 επιθετικα.



Επιτηρηση που δοθηκε απο λοφαριασμο κι 1 κι 2 χωρια να χανοταν καθε βδομαδα σας χτυπαγαμε και διαλυθηκε η φυλη που επαιζες σε 3 μηνες...χτυπαγατε κι εσεις αλλα δε παιρνατε γενικα τπτ μονο κατι βουτιες εκαναν 2 λογαριασμοι στην τοτε Βουντου η Νμ οπως θες πες την...
ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΣΑ ΠΡΗΜ ΠΕΤΑΓΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ Ν.Μ. ΚΙ ΣΤΟ 42...

Εσυ πεταξες επιτηρηση με την δικαιολογια οτι εκανες χειρουργιο στα ματια αοριστη και τρεχαμε λογαριασμο 1 μηνα σχεδον και σαν επιτηρηση πριν ξεκινησει ο πολεμος στο τελος...
Εσυ που λεμε ησουν ο +1 ρουφ...
Κι αυτο γιατι ετρεχες κανονικα το κ44 κι στο 42 μας πςταξες 50 χωρια ποσα ηταν κιολας και δε μπορουσαμε να κανουμε τπτ αφου εγινε τη τελευταια βδομαδα πανω που ξεκινησαν τα κοπανηματα...
Τι βγαινεις κι μας λες...δε σεχω δει να παιζεις πουθενα κανονικα αφου εκει που σε παιρνει το παιζεις μαλλον καουμποης...

Οσο αναφορα τα πρημ μας μαγγια μας και στην Ν.Μ. και ΜΑΟΜΑΟ μαγγια τους...
Γι αυτο μαζευουν τωρα κι οι σολ να μπουν σεπτεμβρη με αλλο αερα μαγγια τους επισης...το ιδιο κανουμε κι εμεις με μια μοναδικη εξαιρεση...

Γι αυτο τα παπατζιλικια σου στη φυλη που χαιρεσαι οταν σε βαζουν να κλινεις κοσμο...αλλος ενας ρουφ εισαι, πουλημενος και φυτευτος...
Τουλαχιστον αυτο μας εδειξες κι δε τα λεω τυχαια ρωτα τον κερας που κλεισατε μαζι το 44...τους αλλους δε μας ηξερες εκανεες τη δουλεια σου καλα, την ιδια αποψη ειχε...

Μη βγεις κι μας πεις τις κουταμαρες οτι δεν ηταν δικος σου λογαριασμος...
Τις δικαιολογιες του κωλου σαυτους που σε παιζουν...

Απο ΣΤΟΠ ηττηθηκες στο 42 οσο μπορουσες να παιξεις γι αυτο μοκο...

Οσο παιζεις συμμαχια με καποιον μπορεις αμυνες να του βαλεις να κανεις ρηκλεημ να δωσεις επιτηρηση να δωσεις πρημιουμ να δωσεις χωρια κλπ κλπ...τα υπολοιπα στη φαντασια σου...

Αντε καληνυχτα ρουφ +1!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Επιτηρηση που δοθηκε απο λοφαριασμο κι 1 κι 2 χωρια να χανοταν καθε βδομαδα σας χτυπαγαμε και διαλυθηκε η φυλη που επαιζες σε 3 μηνες...χτυπαγατε κι εσεις αλλα δε παιρνατε γενικα τπτ μονο κατι βουτιες εκαναν 2 λογαριασμοι στην τοτε Βουντου η Νμ οπως θες πες την...
ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΣΑ ΠΡΗΜ ΠΕΤΑΓΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ Ν.Μ. ΚΙ ΣΤΟ 42...

Εσυ πεταξες επιτηρηση με την δικαιολογια οτι εκανες χειρουργιο στα ματια αοριστη και τρεχαμε λογαριασμο 1 μηνα σχεδον και σαν επιτηρηση πριν ξεκινησει ο πολεμος στο τελος...
Εσυ που λεμε ησουν ο +1 ρουφ...
Κι αυτο γιατι ετρεχες κανονικα το κ44 κι στο 42 μας πςταξες 50 χωρια ποσα ηταν κιολας και δε μπορουσαμε να κανουμε τπτ αφου εγινε τη τελευταια βδομαδα πανω που ξεκινησαν τα κοπανηματα...
Τι βγαινεις κι μας λες...δε σεχω δει να παιζεις πουθενα κανονικα αφου εκει που σε παιρνει το παιζεις μαλλον καουμποης...

Οσο αναφορα τα πρημ μας μαγγια μας και στην Ν.Μ. και ΜΑΟΜΑΟ μαγγια τους...
Γι αυτο μαζευουν τωρα κι οι σολ να μπουν σεπτεμβρη με αλλο αερα μαγγια τους επισης...το ιδιο κανουμε κι εμεις με μια μοναδικη εξαιρεση...

Γι αυτο τα παπατζιλικια σου στη φυλη που χαιρεσαι οταν σε βαζουν να κλινεις κοσμο...αλλος ενας ρουφ εισαι, πουλημενος και φυτευτος...
Τουλαχιστον αυτο μας εδειξες κι δε τα λεω τυχαια ρωτα τον κερας που κλεισατε μαζι το 44...τους αλλους δε μας ηξερες εκανεες τη δουλεια σου καλα, την ιδια αποψη ειχε...

Μη βγεις κι μας πεις τις κουταμαρες οτι δεν ηταν δικος σου λογαριασμος...
Τις δικαιολογιες του κωλου σαυτους που σε παιζουν...

Σαν ΣΤΟΠ ηττηθηκες στο 42 οσο μπορουσες να παιξεις γι αυτο μοκο...

Οσο παιζεις συμμαχια με καποιον μπορεις αμυνες να του βαλεις να κανεις ρηκλεημ να δωσεις επιτηρηση να δωσεις πρημιουμ να δωσεις χωρια κλπ κλπ...τα υπολοιπα στη φαντασια σου...

Αντε καληνυχτα ρουφ +1!!!
σωστα τα λεει εδω ο προμανατζερ !
 

DeletedUser33711

βάλε κανα πριντ.

http://prntscr.com/ilm57t
http://prntscr.com/ilm5mn
http://prntscr.com/ilm5vq

H NM εχει αλλαξει το ονομα της σε ΕΛΑΤΕ αυτη τη στιγμη για αυτο φαινονται ετσι, 6/11 το πλανο αποτελεσμα συνολικο ημερας εαν δε κανω λαθος 10 χωρια. Βρηκα καποιους παικτες γιατι πλεον οι φυλες δεν υπαρχουν στον 49 και δε μπορω να βγαλω στατς
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Επιτηρηση που δοθηκε απο λοφαριασμο κι 1 κι 2 χωρια να χανοταν καθε βδομαδα σας χτυπαγαμε και διαλυθηκε η φυλη που επαιζες σε 3 μηνες...χτυπαγατε κι εσεις αλλα δε παιρνατε γενικα τπτ μονο κατι βουτιες εκαναν 2 λογαριασμοι στην τοτε Βουντου η Νμ οπως θες πες την...
ΞΕΧΝΑΣ ΠΟΣΑ ΠΡΗΜ ΠΕΤΑΓΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ Ν.Μ. ΚΙ ΣΤΟ 42...

Εσυ πεταξες επιτηρηση με την δικαιολογια οτι εκανες χειρουργιο στα ματια αοριστη και τρεχαμε λογαριασμο 1 μηνα σχεδον και σαν επιτηρηση πριν ξεκινησει ο πολεμος στο τελος...
Εσυ που λεμε ησουν ο +1 ρουφ...
Κι αυτο γιατι ετρεχες κανονικα το κ44 κι στο 42 μας πςταξες 50 χωρια ποσα ηταν κιολας και δε μπορουσαμε να κανουμε τπτ αφου εγινε τη τελευταια βδομαδα πανω που ξεκινησαν τα κοπανηματα...
Τι βγαινεις κι μας λες...δε σεχω δει να παιζεις πουθενα κανονικα αφου εκει που σε παιρνει το παιζεις μαλλον καουμποης...

Οσο αναφορα τα πρημ μας μαγγια μας και στην Ν.Μ. και ΜΑΟΜΑΟ μαγγια τους...
Γι αυτο μαζευουν τωρα κι οι σολ να μπουν σεπτεμβρη με αλλο αερα μαγγια τους επισης...το ιδιο κανουμε κι εμεις με μια μοναδικη εξαιρεση...

Γι αυτο τα παπατζιλικια σου στη φυλη που χαιρεσαι οταν σε βαζουν να κλινεις κοσμο...αλλος ενας ρουφ εισαι, πουλημενος και φυτευτος...
Τουλαχιστον αυτο μας εδειξες κι δε τα λεω τυχαια ρωτα τον κερας που κλεισατε μαζι το 44...τους αλλους δε μας ηξερες εκανεες τη δουλεια σου καλα, την ιδια αποψη ειχε...

Μη βγεις κι μας πεις τις κουταμαρες οτι δεν ηταν δικος σου λογαριασμος...
Τις δικαιολογιες του κωλου σαυτους που σε παιζουν...

Σαν ΣΤΟΠ ηττηθηκες στο 42 οσο μπορουσες να παιξεις γι αυτο μοκο...

Οσο παιζεις συμμαχια με καποιον μπορεις αμυνες να του βαλεις να κανεις ρηκλεημ να δωσεις επιτηρηση να δωσεις πρημιουμ να δωσεις χωρια κλπ κλπ...τα υπολοιπα στη φαντασια σου...

Αντε καληνυχτα ρουφ +1!!!

Και ναι κυρίες και κύριοι νέα εννοια ρουφιανου επειδή δώσαμε επιτήρηση και μνμ να μοιραστεί ο λογαριασμός γίναμε και ρουφιανοι... Ρε αγορίνα τα χάλια σου στον 42 μην πας να τα ρίξεις στους παίχτες της ΝΜ που στρατολογισες.
Στην τελική κάτι άλλο το τελευταίο βράδυ της φυλης σου ποιος ήταν μέσα και σε κληση και εκοβε και ότι έκοψε δεν χάθηκε? Εγώ ήμουν κυρ Λιάκο και εσύ απλά κοιμόσουν και δεν ξέρεις τπτ.
Ότι θα ήξερα τι θα γίνει και θα καθόμουν να μεχρη το ξημέρωμα για να κόβω. Και ενημερωτικά μόνο εγώ έκοβα και ο Κυριάκος σνιπερ εντάξει αυτός έκοβε φεικ βέβαια αλλά έκοβε οι άλλοι ρε τσακαλακο τα τίμια παιδιά της στοπ σου τι έκαναν αφού ήταν στην κληση?
Εσύ γιατι δεν ήσουν στην κλήση ενώ η φυλή σου έτρωγε σοβαρό πλάνο?
Μηπως το είχες πάρει απόφαση ότι θα πατήσεις διάλυση φυλης και σου έκανε δωράκι ο Κυριακος?
Γιατί έτσι όπως με έβγαλες ρουφιάνο επειδή για προσωπικούς λόγους σου είπα να μοιράσεις το λογαριασμό, με το ίδιο σκεπτικό θα σε βγάλω και εγώ ρουφιάνο της φυλής σου γιατί έτρωγε πλάνο και εσύ απλά κοιμοσουν και δεν ήξερες καν ποιοι ξενυχτάνε.
Για το ξενυχτι μου να στο επιβεβαιωσει και ο κέρας. Όσο για το πρόβλημα υγείας μου ότι ώρα θες σου στέλνω και τις εξετάσεις μου.
 

DeletedUser34912

Μετά από σκέψη επί του θέματος και χώρις ακόμα να κατανόησω επ ακρίβως την λεξη πιο (πολεμικη)φυλή του σέρβερ όπως και να έχει μια φυλή μου έρχεται στο μυαλό με αυτό. BBQ
 

DeletedUser31309

Και ναι κυρίες και κύριοι νέα εννοια ρουφιανου επειδή δώσαμε επιτήρηση και μνμ να μοιραστεί ο λογαριασμός γίναμε και ρουφιανοι... Ρε αγορίνα τα χάλια σου στον 42 μην πας να τα ρίξεις στους παίχτες της ΝΜ που στρατολογισες.
Στην τελική κάτι άλλο το τελευταίο βράδυ της φυλης σου ποιος ήταν μέσα και σε κληση και εκοβε και ότι έκοψε δεν χάθηκε? Εγώ ήμουν κυρ Λιάκο και εσύ απλά κοιμόσουν και δεν ξέρεις τπτ.
Ότι θα ήξερα τι θα γίνει και θα καθόμουν να μεχρη το ξημέρωμα για να κόβω. Και ενημερωτικά μόνο εγώ έκοβα και ο Κυριάκος σνιπερ εντάξει αυτός έκοβε φεικ βέβαια αλλά έκοβε οι άλλοι ρε τσακαλακο τα τίμια παιδιά της στοπ σου τι έκαναν αφού ήταν στην κληση?
Εσύ γιατι δεν ήσουν στην κλήση ενώ η φυλή σου έτρωγε σοβαρό πλάνο?
Μηπως το είχες πάρει απόφαση ότι θα πατήσεις διάλυση φυλης και σου έκανε δωράκι ο Κυριακος?
Γιατί έτσι όπως με έβγαλες ρουφιάνο επειδή για προσωπικούς λόγους σου είπα να μοιράσεις το λογαριασμό, με το ίδιο σκεπτικό θα σε βγάλω και εγώ ρουφιάνο της φυλής σου γιατί έτρωγε πλάνο και εσύ απλά κοιμοσουν και δεν ήξερες καν ποιοι ξενυχτάνε.
Για το ξενυχτι μου να στο επιβεβαιωσει και ο κέρας. Όσο για το πρόβλημα υγείας μου ότι ώρα θες σου στέλνω και τις εξετάσεις μου.


Ασε ρε το δουλεμα σε ειχαμε 2 βδομαδες με παρακαλια μεσω κερας.κι ελεγες ψεμματα κι 44 εσπρωχνες το λογαριασμο...ουτε καν ησουν μεσα ο φιλος του κερας ηταν που δωσες το λογαριασμο τελευταια στιγμη...εσυ μιλας γι το δευτερο πλανο στο τελος ολο το καιρο 1 και βδομαδα πριν ξεκινησει μεχρι και 2 βδομαδες μετα τι εκανες;;; θες να παρεις και τα ρεστα;;;
Πως να σε πω καταλαβα το προβλημα υγειας ομως δεν συνεργαζοσουν σε τπτ να βαλουμε αλλο παικτη με τη δικαιολογια τη γνωστη γι το ακαουντ και επιπλεον ατο 44 πηγαινες πρεσα...παπατζιλικια μας λες τωρα...

Θα μας πεις οτι εκοβες κιολας εσυ;;; τι αλλο θα ακουσω...
Οτι ηταν απ πλευρα μου ειχα κανονισει τοτε ηταν μεσα αυτοι που επρεπε 6-7 μαζι με κερας που συντονιζε την αμυνα και αυτον τον κυριακο, που σα μικρο πονι εδωσε τα χωρια του εδω στο κ50...σα κουλομαρια κι ελεγε πριν κανα μηνα θελει να μας παιξει...
Ουτε την απ αυτη του δε μπορει να παιξει πλεον αυτος αλλα τεσπα...

Δεν εχεις δικιο γι το 42 ουτε οσο ησουν ΝΜ μπορεις να πεις κατι αφου καθε βδομαδα κοπαναγαμε και μπαιναμε και χριστουγεννα χωθηκαμε και τερμα πανω και παραλυσε η φυλη...ουτε βοηθησες την ομαδα μας οταν μπηκες στοπ...κακο μας εκανες μαζι με 2-3 λογαριασμους ακομη...αυτα!
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Τι βγαινεις κι μας λες...δε σεχω δει να παιζεις πουθενα κανονικα αφου εκει που σε παιρνει το παιζεις μαλλον καουμποης...

Στον 37 μια χαρά με είδες να παίζω κανονικά... Σόρρυ φίλος αλλά εσύ δεν μπαίνεις και σε πολλούς κόσμους να σου αποδείξω κάτι.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
ατο 44 πηγαινες πρεσα...παπατζιλικια μας λες τωρα...
44 πήγαινα πρέσα γιατί στο Σταρτ απ' εκτως από φαρμ στην αρχη που θα είχα το θέμα δεν χρειαζόταν να κάνω κάτι άλλο και αυτό όσο μπορούσα έτσι και αλλιώς ποτέ δεν έβαζα Πρεμ πολύ οπότε ποτέ δεν είχα απαιτήσεις καλού Σταρτ απ.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Τι θες να σε πω ότι αυτά που λες για τι ΝΜ ότι ισχύουν? Ναι λοιπόν ισχύουν ειμασταν μια φυλή χωρίς διοίκηση και χωρίς διπλωματια μετά από ένα σημείο και απλά παίζαμε άμυνα παντου. Βγάζαμε πλάνο με 150 επιθετικά και μεχρη εκεί.
 

DeletedUser35038

Επειδη ειχα την ευκαιρια να γνωρισω και απο κοντα τον κυριο λανιστερ και χαιρομαι γι αυτο γιατι να κανεις φιλους ειναι απο τα μονα ευχαριστα πραγματα που μεινανε στο παιχνιδι...εχω να πω οτι ρουφιανος δεν ητανε σε καμια περιπτωση ηλια το οτι δεν ηθελε να παιξει και επαιξε σε αλλον κοσμο με προσωπικο του φιλο τον κωστα(λετσακμαρ) ητανε δικη του επιλογη το οτι δεν εδινε κωδικους απο το ακκ να πω την αληθεια και εγω που ετυχε προσφατα να εχω ενα ακκ απο 47 που δεν ητανε δικο μου δεν θα εδινα ποτε τους κωδικους οπου να ειναι γιατι δεν ειναι δικο μου και τον καταλαβαινω.........το οτι στρατολογηθηκε το ακκ του ειναι αλλο ενα λαθος που αναμε(βαζω και τον εαυτο μου σε αυτο) καθως αποδειχτηκε οτι δεν επρεπε να στρατολογηθει κανεις ειτε τιμιος ειτε οχι και αυτο ητανε το προβλημα μας και οχι ο λανιστερ η ο καθε λανιστερ......για τα παικτικου επιπεδου δεν θα αναλυσω πολυ θα πω μονο οτι δυνατοτητες υπηρχανε και παικτικο επιπεδο υπηρχε αλλα χαναμε απειρα σε ενεργιτικοτητα και ορεξη και αυτο μαζι με τον φιλο σνιπερ και σπιντα μας κοστισε και τιμωρηθηκαμε ολοι γι αυτο η στοπ εχασε ο σνιπερ δεν μπορει πλεον να μιλησει με ανθρωπο τον κοροιδευει ολος ο gr ακομη και τα ατομα που επελεξε να βοηθησει και ο σπιντα εχει σταματησει το παιχνιδι απο οσο ξερω
 

DeletedUser33011

Νταξει τωρα ο λιακος εχει καβαλησει το καλαμι, μιλαμε για τη μεγαλη στοπ.

Πρεπει να καταλαβεις, χωρις το δρακο η φυλη σου ειναι για κανα κοσμο τυπου Κ41.Αφηνεις το λαγωνικο ελευθερο, χωνει καμια 20.000 (ευρω, οχι πρεμ) και ολα κομπλε. Και οχι οτι ειναι κανενας παικταρας(καθε αλλο, ουτε να κοβει δεν ηξερε), μπαινουν δικοι μας παικτες (ξερεις) για να αξιοποιησουν στο μεγιστο το λογαριασμο και καλα κανουν φυσικα.

Φυλη ο ιδιος δε μπορεις να οργανωσεις, κατι το οποιο δε θα ηταν καθολου κακο αν δε το επαιζες αρχηγος και μεγαλος στρατηλατης (τουλαχιστον στο 42). Αν το επαιρνες πανω σου και παραδεχοσουν οτι ησασταν κατωτεροι και βασικη αιτια ηταν η ανικανοτητα σου ως αρχηγος, θα ειχες @@ και θα το παραδεχομασταν.
 

DeletedUser31309

Επειδη ειχα την ευκαιρια να γνωρισω και απο κοντα τον κυριο λανιστερ και χαιρομαι γι αυτο γιατι να κανεις φιλους ειναι απο τα μονα ευχαριστα πραγματα που μεινανε στο παιχνιδι...εχω να πω οτι ρουφιανος δεν ητανε σε καμια περιπτωση ηλια το οτι δεν ηθελε να παιξει και επαιξε σε αλλον κοσμο με προσωπικο του φιλο τον κωστα(λετσακμαρ) ητανε δικη του επιλογη το οτι δεν εδινε κωδικους απο το ακκ να πω την αληθεια και εγω που ετυχε προσφατα να εχω ενα ακκ απο 47 που δεν ητανε δικο μου δεν θα εδινα ποτε τους κωδικους οπου να ειναι γιατι δεν ειναι δικο μου και τον καταλαβαινω.........το οτι στρατολογηθηκε το ακκ του ειναι αλλο ενα λαθος που αναμε(βαζω και τον εαυτο μου σε αυτο) καθως αποδειχτηκε οτι δεν επρεπε να στρατολογηθει κανεις ειτε τιμιος ειτε οχι και αυτο ητανε το προβλημα μας και οχι ο λανιστερ η ο καθε λανιστερ......για τα παικτικου επιπεδου δεν θα αναλυσω πολυ θα πω μονο οτι δυνατοτητες υπηρχανε και παικτικο επιπεδο υπηρχε αλλα χαναμε απειρα σε ενεργιτικοτητα και ορεξη και αυτο μαζι με τον φιλο σνιπερ και σπιντα μας κοστισε και τιμωρηθηκαμε ολοι γι αυτο η στοπ εχασε ο σνιπερ δεν μπορει πλεον να μιλησει με ανθρωπο τον κοροιδευει ολος ο gr ακομη και τα ατομα που επελεξε να βοηθησει και ο σπιντα εχει σταματησει το παιχνιδι απο οσο ξερω

Θα συμφωνησω εν μερη μαζι σου...
Οσο αναφορα το εκτος παιχνιδιου ολοι εχουν κανει αρκετους φιλους εμεις μαζευομαστε κι οταν δεν παιζουμε...
Οσο αναφορα τα υπολοιπα το θεμα ειναι οτι μας εκανε ζημια δεν εχω κατι με το συγκεκριμενο κι οτα ρωτηθηκε αν θα βοηθησει ηταν δεκτικος απλα μετσ δε μπορει να τρεχει ενα κοσμο φουλ κι στο αλλον να λεει εχω προβλημα(που δεν του ειπαμε κι τπτ κι ειχα χαθει δεν απανταγε καποια περιοδο καν κι στο 44 ηταν κανονικα σε κλησεις-λεγομενα κερας που παιζαν εκει)
Τελειωσε βεβαια εκει...

5 φοργαρντ ρωτα το μιχαλη γι αυτα που γραφεις...θα στα αναλυσει κιολας!
Οταν θα κλεισεις τα 18 ελα να τα πουμε με επιχειρηματα!!!
 

DeletedUser33011

Οταν θα κλεισεις τα 18 ελα να τα πουμε με επιχειρηματα!!!

Ο,τι να'ναι.

Καλη προσπαθεια να μειωσεις τα λεγομενα μου και να αποφυγεις τη πραγματικοτητα, κατι το οποιο ουτε 18χρονος δε θα εκανε. Απο τη μια μιλας για επιχειρηματα, απο την αλλη λες οταν γινεις 18 ελα να τα πουμε. Κοιτα το ξεραμε απο το 42 οτι γενικα στη ληψη αποφασεων (δεν), αλλα δε μπορω να μη το σχολιασω παλι.

Κριμα που δε μπορω να παω πισω το χρονο να ξαναγινω 18 οχι τιποτα αλλο, αφου το θελει ο λιακος.
 

Lannister1988

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
194
Οσο αναφορα τα υπολοιπα το θεμα ειναι οτι μας εκανε ζημια δεν εχω κατι με το συγκεκριμενο κι οτα ρωτηθηκε αν θα βοηθησει ηταν δεκτικος απλα μετσ δε μπορει να τρεχει ενα κοσμο φουλ κι στο αλλον να λεει εχω προβλημα(που δεν του ειπαμε κι τπτ κι ειχα χαθει δεν απανταγε καποια περιοδο καν κι στο 44 ηταν κανονικα σε κλησεις-λεγομενα κερας που παιζαν εκει)
Τελειωσε βεβαια εκει...

Λοιπον για να το κλεινουμε αυτο με το αν ηθελα να παιξω ή αν μπορουσα να παιξω...
Θα σου πω οτι αν εδινες κινητρο στους παιχτες που στρατολογισες απο ΝΜ λογικα θα επαιζαν, εσυ τι εκανες στρατολογισες μια ομαδα ανθρωπων και δεν προσπαθησες να τους ενταξεις στην ειδη υπαρχουσα ομαδα, δεν μας εβαζες κλησης γιατι μας θεωρουσες ρουφιανους δικαιωμα σου δεν λεω αλλα μην εχεις την απαιτησει μετα να εχουν ορεξη να παιξουν εναν κοσμο που η φυλη που ξεκινησαν διαλυθηκε.

Αν δεν κανω λαθος (αν κανω διορθωστε) μαζι με σολ δημιουργηθηκατε ιδια περιοδο. Κανονικα η φυλες οι απλες με την παροδο του χρονου φθείρονται και χανουν μελη σιγα σιγα, η σολ απο τοτε που δημιουργηθηκε οχι δεν χανει μελη αλλα τα αυξανει κιολας (οπως εκανε ο Μεγας Αλεξανδρος στην εκστρατεια) του παρα του κακου τους χαρακτηρα, πως το κανει δεν ξερω υποθετω τους δινει κινητρο.
Η στοπ απο την αλλη χανει μελη ενω ειναι και σε κοσμο π.χ κερας. Πως να δωσεις κινητρο οταν λες ναι ωραια πηγαμε τελικο καλη παρεα ειμαστε και αν χασουμε κλαιν?
Να γιατι δεν εισαι μεγαλη πολεμικη φυλη οπως λεει ο γκενλυν.

Υ.Γ δεν εισαι ο πρωτος ουτε ο τελευταιος αρχηγος φυλης που δεν δινει κινητρο στους παιχτες-στρατιωτες του
 

DeletedUser31309

Για τραβα στη γωνια να δεις αν ερχομαι λανιστερ...τι κινητρο να σου δωσω να σου βαλω γυαλια;;;που μας δουλευες κι βγαινεις λες κι πιπες...ρε σαλτα......

Οτι μπαρουφα σου ρθε την κατεβασες...αν χαναμε μελη δε θα ξαναμπαιναμε, τα ροστερ ανανεωνονται εσυ που βλεπεις οτι χασαμε μελη κι δεν αυξησαμε κιολας, απορω.....

Παρ ολα αυτα γι το 5φοργαρντ τι να κατσω να σου απαντησω ρε συ που βγαινετε διαδιδεται χιλια 2 πραγματα πριν την εναρξη του 49 που θελατε κι σχσ μεσα κι με 2 πλανα φυγατε σε 2μιση μηνες παιχνιδιου(αν ηταν τοσο)...μονο προπαγανδες ειστε τι βγαινεις κι μας λες...

Τι να κατσω να σου αναλυσω τα δικα σου επιχειρηματα που χασαμε κ42 δλδ ειναι αυτα που λες θεωρειες του αερα....

Να σου πω κι εγω μια αν απ την αρχη κλειναμε συμμαχια εκει με Ν.Μ. παιζει να μην κλεινατε καν ηπειρο αφου θα σας ειχαμε σκορπισει εκει οπως εγινε στο 49...ωραια σκεψη..θεωρειτικη βεβαια...

Τυχαια παμε καλα σε καθε κοσμο σαν στοπ απ τοτε που ξεκινησαμε σα στοπ δλδ;;;
Καλυτερα να μη λετε πολλα χωρις να χετε επιχειρηματα ξαναλεω...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή