STOP - ειναι η καλυτερη πολεμικη φυλη του σερβερ?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser16076
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Για τραβα στη γωνια να δεις αν ερχομαι λανιστερ...τι κινητρο να σου δωσω να σου βαλω γυαλια;;;που μας δουλευες κι βγαινεις λες κι πιπες...ρε σαλτα......

Οτι μπαρουφα σου ρθε την κατεβασες...αν χαναμε μελη δε θα ξαναμπαιναμε, τα ροστερ ανανεωνονται εσυ που βλεπεις οτι χασαμε μελη κι δεν αυξησαμε κιολας, απορω.....

Παρ ολα αυτα γι το 5φοργαρντ τι να κατσω να σου απαντησω ρε συ που βγαινετε διαδιδεται χιλια 2 πραγματα πριν την εναρξη του 49 που θελατε κι σχσ μεσα κι με 2 πλανα φυγατε σε 2μιση μηνες παιχνιδιου(αν ηταν τοσο)...μονο προπαγανδες ειστε τι βγαινεις κι μας λες...

Τι να κατσω να σου αναλυσω τα δικα σου επιχειρηματα που χασαμε κ42 δλδ ειναι αυτα που λες θεωρειες του αερα....

Να σου πω κι εγω μια αν απ την αρχη κλειναμε συμμαχια εκει με Ν.Μ. παιζει να μην κλεινατε καν ηπειρο αφου θα σας ειχαμε σκορπισει εκει οπως εγινε στο 49...ωραια σκεψη..θεωρειτικη βεβαια...

Τυχαια παμε καλα σε καθε κοσμο σαν στοπ απ τοτε που ξεκινησαμε σα στοπ δλδ;;;
Καλυτερα να μη λετε πολλα χωρις να χετε επιχειρηματα ξαναλεω...
Ειχατε μετωπο μιας ηπειρου με την ΝΜ χωρις να ειναι οι καλοι τους παικτες εκει (jason bourne, speeda) και μας κλαιγοσουν στο σκαιπ οτι μπορει να σπασετε. Ενω ειχατε ρουφιανο εναν βαρωνο του που σας εδινε τους διαμοιρασμους απο τα πλανα τους. Για τοσο ασχετους μιλαμε.
Με +2000 χωρια καταφερατε να πατησετε διαγραφες με 2 πλανα αν δεν ημασταν συμμαχοι δεν θα χρειαζομασταν ουτε πλανο για να πατε πυξιδα. Και εχεις το θρασσος να μιλησεις για τον κ49 που μας χτυπαγαν 3 ηπειροι απο το σταρτ απ. Αστο Λιακο δεν το εχεις το αθλημα οσο νωριτερα το καταλαβεις τοσο καλυτερα για σενα.
Εισαι αρχηγος που στρατολογει οτι σαβουρα βρει, εισαι ο αρχηγος που αφηνει την κατακτηση βαρβαρων απο την πρωτη μερα, εισαι ο αρχηγος που δεν οργανωνει την αμυνα οταν χτυπιεται η φυλη του, εισαι ο αρχηγος που δεν οργανωνει και την επιθετικα πλανα. Δηλαδη τι κανεις?? μονο φρουφρου φρουφρου!!
 

DeletedUser33711

Να σου πω κι εγω μια αν απ την αρχη κλειναμε συμμαχια εκει με Ν.Μ. παιζει να μην κλεινατε καν ηπειρο

Μπορει, 99% ισως και να εχεις δικαιο να μην κλειναμε καν ηπειρο τι παει να πει αυτο, οτι θα φτιαχνατε κοσμο με ολες τις ηπειρους εναντιον μιας φυλης και εαν χαναμε δηλαδη τι? Κομπλεξ θα ηταν και οχι ανωτεροτητα οτι εγινε και στον 49, που το 75% για να μην πω παραπανω μπηκε απλα και μονο για παιξει αντιπαλος με εμας, μετα τα παρατησαν παρα πολλοι. Στο 1v1 ομως χασατε παταγωδος. Στο 1v1 και η ΜΑΟ και η ΝΜ θα εχαναν παταγωδος, αλλωστε χωρις να μπει στον πολεμο η ΝΜ την ΜΑΟ μια χαρα την κρατουσαμε επι εναμιση μηνα ενω μας βαρουσε με διπλασια χωρια, καναμε και πλανο στην ΝΜ. Αυτο λεμε.

Απο κει και περα επειδη καπου αναφερθηκε οτι ειμαστε παλιοχαρακτηρες, και μενα καποιοι απο τις αντιπαλες φυλες παλιοχαρακτηρες μου φαινονται γιατι παιζετε μαζι τους ? Οσοι παιζουν μαζι μας γινονται ενα με την παρεα μας, η δικια μας η παρεα καθετε στο πλανο της πυξιδας σε 24ωρη κληση και κανει πλακα με την πυξιδα του 49, ξερετε τι θα εκαναν οι περισσοτερες φυλες σε παρομοια φαση ? Το ξερετε. Το εχετε κανει. Το εχω κανει και εγω.

Η διαφορα ειναι οτι πλεον η SoL δεν ειναι απλα μια φυλη, ειναι ιδεα.
 

DeletedUser31309

Χαχαχχαχαχ νικο χαλαρωσε ρε εγω δεν εψαξα να κανω σα γκομενακι στην εναρξη του 42 κανεναν...
Εσεις το κανατε αυτο...
Θα σπαγαμε σε ενα σημειο αλλα πολυ αρχες αλλα δε λεει κατι το τι ελεγα σε σενα εκει οπως ουτε εσυ σε μενα μη το παιζεις κατι...

Τι μου αναλυεις το 49 ρε συ...σε 2μηνες χαιρετησατε...
Το ιδιο θα γινοταν και 42 θεωρειτικα...
Προσεξτε μη γινει το ιδιο μονο το σεπτεμβρη και λετε ειμασταν μεσα σε κληση μεχρι τελευταια στιγμη κι αν ηταν αλλος στη θεση μας δε θα ηταν..αυτο δεν ειναι φυλη ειναι ιδεα...χαχαχχαχαχαχχαχαχχααχαχαχχα

Πολυ αστειοι!!!
 

DeletedUser33011

Ο μονος αστειος εισαι εσυ, το ξαναλεω γιατι το προσπερασες να το βαλεις καλα στο μυαλο σου, ισως βασικα στο βαζω και ως προκληση.

Μπες χωρις τα λεφτα του δρακου, να δουμε αν θα επιβιωσεις και με τι επιπεδου φυλης θα ειναι. Μαλιστα μπες ως αρχηγος, καιρο εχουμε να ξαναδουμε τετοιο τσιρκο σα το δικο σας.

Οσο για το 49, ειναι τιμη μας που παιξαμε εναντιων 3 ηπειρων, κοντρα στον ογκο, τα λεφτα. Δε χασαμε τιποτα ως φυλη, παρα μονο την ευκαιρια να αποδειξουμε το αδιανοητο. Εσυ παλι στο 42 ειχες ογκο, ειχες λεφτα, πατησατε διαγραφη. Ουτε καν προσπαθησατε.
 

DeletedUser31309

Προσεχε το σεπτεμβρη μη βγω διπλα σου κι δεις τα δικα μου πρημ ποσα ειναι...
Υπαρχουν κι αλλοι δρακοι...οσο πιο πολυ γραφετε γι το δρακο τοσο πιο πολυ δειχνετε ποσο γι τα χαλια ειστε...μιλατε διαρκως γι ενα λογαριασμο...εσεις οι υπερπαιχταραδες δε μπορειτε να κανετε καλα ενα λογαριασμο με πρημ..
Κι μαζευετε τωρα γι να λετε τα ιδια σεπτεμβρη χαχαχα...
10 δρακοι θα μπουν εκει...μετα θα λετε να μην εχετε αυτον που βαζει λεφτα...χαχαχχαχαχχαχαχα

Θα σας ρωτησουμε κιολας ποιοι θα μπουν...
Ρε κλαψτε κι αλλο...
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Προσεχε το σεπτεμβρη μη βγω διπλα σου κι δεις τα δικα μου πρημ ποσα ειναι...
Υπαρχουν κι αλλοι δρακοι...οσο πιο πολυ γραφετε γι το δρακο τοσο πιο πολυ δειχνετε ποσο γι τα χαλια ειστε...μιλατε διαρκως γι ενα λογαριασμο...εσεις οι υπερπαιχταραδες δε μπορειτε να κανετε καλα ενα λογαριασμο με πρημ..
Κι μαζευετε τωρα γι να λετε τα ιδια σεπτεμβρη χαχαχα...
10 δρακοι θα μπουν εκει...μετα θα λετε να μην εχετε αυτον που βαζει λεφτα...χαχαχχαχαχχαχαχα

Θα σας ρωτησουμε κιολας ποιοι θα μπουν...
Ρε κλαψτε κι αλλο...
Εμεις σε 2 μηνες στον 49 εσυ σε 15 μερες στον 42 , σπασατε μεχρι και το ρεκορ των ατζε. Ο πιο γρηγορος τελικος πολεμος στα χρονικα του gr.
 

DeletedUser33011

Προσεχε το σεπτεμβρη μη βγω διπλα σου κι δεις τα δικα μου πρημ ποσα ειναι...
Υπαρχουν κι αλλοι δρακοι...
10 δρακοι θα μπουν εκει...μετα θα λετε να μην εχετε αυτον που βαζει λεφτα...χαχαχχαχαχχαχαχα

Μολις παραδεχτηκες οτι μονο με τα λεφτα μπορειτε να κανετε κατι γιατι στο παιχνιδι ειστε ασχετοι. Να και μια αληθεια που δε περιμενα απο εσενα. Μπραβο παντως.

Αντε να παραδεχτω και εγω αλλη μια. Ναι η σολ ειναι η καλυτερη φυλη παικτικα, γι'αυτο μονο με χρηματα μπορειτε να τη κοντραρετε.
 

DeletedUser34042

Μας έχετε ζαλίσει τα παπάκια με τον 42 αληθεια τωρα έχει περασει ένας χρόνος και ακομα συζητάτε ένα κοσμο που κλείσατε όπως τον κλείσατε...πραγματικά κουρασατε
 

DeletedUser31309

Φυγαμε με διαγραφη...μη μπερδευεσαι...
Κανατε μηνες να νικησετε οσους απεμειναν γι δικους τους λογους...

Εσεις 2 μηνες απ την εναρξη ομως;;;
Ρε κλαψτε κι αλλο λεμε...κι καντε σα γκομενακια ξεψαχνιστε ατομα γι συμμαχιες σεπτεμβρη...
Μην ειναι κι εκει παλι τα ιδια και δε φτασουν οι 10 φυλες που ετοιμαζετε ομως...
Νικο ειδικα εσυ μου χει κατσει...κυριολεκτικα εκανες σαν κοριτσακι που εψαχνε συντροφο..μονο π....α δεν μου χες κανει γι τη συμμαχια...
1 μηνα πριν κι μολις ανοιξαν οι προεγγραφες................τα μηνυματα βροχη...
Ελα μη το παραδεχτεις κι αυτο...σολ εισαι δεν υπαρχει καμια περιπτωση να το κανες...οι αλλοι τα κανουν αυτα ο νικος ειναι σολ απαπαπαπαπα ουτε μια στο εκατομμυριο!!!
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
Φυγαμε με διαγραφη...μη μπερδευεσαι...
Κανατε μηνες να νικησετε οσους απεμειναν γι δικους τους λογους...

Εσεις 2 μηνες απ την εναρξη ομως;;;
Ρε κλαψτε κι αλλο λεμε...κι καντε σα γκομενακια ξεψαχνιστε ατομα γι συμμαχιες σεπτεμβρη...
Μην ειναι κι εκει παλι τα ιδια και δε φτασουν οι 10 φυλες που ετοιμαζετε ομως...
Νικο ειδικα εσυ μου χει κατσει...κυριολεκτικα εκανες σαν κοριτσακι που εψαχνε συντροφο..μονο π....α δεν μου χες κανει γι τη συμμαχια...
1 μηνα πριν κι μολις ανοιξαν οι προεγγραφες................τα μηνυματα βροχη...
Ελα μη το παραδεχτεις κι αυτο...σολ εισαι δεν υπαρχει καμια περιπτωση να το κανες...οι αλλοι τα κανουν αυτα ο νικος ειναι σολ απαπαπαπαπα ουτε μια στο εκατομμυριο!!!
Εγω δεν σε ειχα ουτε επαφη στο σκαιπ, με τον μπλακο μιλησες πρωτη φορα και μετα μπηκαμε σε κληση. Οσο για συμμαχια δεν προτειναμε τιποτα ουτε εμεις ουτε εσυ απλα ειπαμε οτι εσυ θα βγεις μπροστα σε ατζε και εμεις σε βουντου. Και οταν βγηκε η βουντου πανω σου κ μεσα σου τοτε ειπαμε για συμμαχια. Κανενας δεν σε παρακαλεσε ποτε οπως ουτε κ εσυ εμας. Δεν χρειαζεται να λες ψεματα. Το ξερω οτι ακομα πονας γιατι σε ξεφτυλισα σε ολα τα επιπεδα, θυμασαι εκεινη την κληση στο σκαιπ που σου ειπα τι θα παθετε πριν ξεκινησει ο πολεμος? Πηγες να κανεις φουστια εσυ σε εμας. Δεν ηξερες δεν ρωταγες ρε Λιακο?
Οσο για τον Σεπτεμβρη εσυ εισαι αυτος που μπαινει με 200 ατομα πριμειντ και κανεις ολο τον χαρτη γαλαζιο γιατι μονο ετσι μπορεις να επιβιωσεις
 

DeletedUser31309

Χαχαχχαχαχαχαχχαχαχ εγω λεω ψεμματα;;; χαχαχχαχαχααχαχ ξεχνας πως εκανες κι τι ελεγες γι τους αλλους βορεια μολις βγηκε η ατζε διπλα σου...
Κι πως μολις βγηκαν οι προεγγραφες αυτο καμονισαμς αλλα μολις βγηκαν διπλα σου ΞΑΝΑΛΕΩ σα γκομενακι παρακαλαγες!!!
Τα ψεμματα εχετε μαθει να τα λετε εσεις βαζοντας ενα τονο προπαγανδα!!!

Ποιος ο τελειος σολ...ντροπης πραγματα εσεις δε μπαινετε με 10 φυλες ρε συ μπαινετε με 9 drinks χαχαχχαχαχαχα
 

DeletedUser33711

Το μονο σιγουρο ειναι οτι εσυ σα γκομενακι εκλαιγες οταν εχασες <3
 

Equalizer

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
269
http://gr.twstats.com/gr42/index.php?page=rankings&mode=tribes

Καλησπέρα, μίλησε κανείς;


YLs9YbYq1_8pq0FqjXz3JnLq0ZOs3Tr0L4WPjfcWEqk
 

DeletedUser16076

DeletedUser16076

παλι διάβασα πολλές θεωρίες απο πολλά σολάκια, θα κανω ενα ποστ πάλι περιληπτικο για τον κ42 και λιγα για τα σολακια και μετα θα συνεχίσω ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΣΤΟΠ.
θα πω μονο ότι πω να ξερετε είναι αλήθεια 100% .
ξεκινάμε αυτά πρεπει να τα δείτε, οποιος τα δει θα καταλάβει και όλο το ποστ
http://prntscr.com/im20b5
http://prntscr.com/im1yg4
http://prntscr.com/im1yv8
ειναι 3 πριντ σκριν που δείχνουν τον εκουαλάιζερ να παίρνει ενα χωριο (στο πρωτο πριντ σκριν) απο τον κομάντος, η πλάκα? μετα ο κομαντος τον διασκέδασε τον νουμπα επι... (ακουστε και δείτε τα πριντ ) 2 μηνες του έπερνε χωριά και ο "τσιριζες" εκουαλάιζερ δεν του πηρε απο εκει και μετα ΚΑΝΕΝΑ.
αν πει ο εκουαλάιζερ ότι έκλεινε ο κόσμος και γι αυτό δεν νοιαζόταν χαχαχα να σας αναφέρω ότι στο σκυπε στο ρουμ της φυλής ΤΣΙΡΙΖΕ(εξου και το παρατσούκλι "τσιριζες" που του έβγαλα) και έλεγε σε όλους να τον χτυπήσουμε όλοι μαζι
χαχχαχαχαχχαα
ο παικταρας που το ****άκι δεν τον βοήθησε να τελέιώσει τον άλλο, νομίζεις ότι μονο του τα κάνει όλα το ****άκι? το διαπίστωσες με τον άσχημο τρόπο(να σε γλεντάει ο άλλος), ότι πρέπει να ξέρεις και να παίζεις απο ενα σημείο και μετα.
να σου πω τι κάνανε στον ιδιο κόσμο άλλοι? όταν κάποιος σαν τον κομαντο τους έπαιρνε χωριο? πυξιδα τους ρίχνανε.
τωρα ο λογος που ανέφερα τον νουμπα, αυτόν βγάλανε με ψηφοφορία σαν 2ο καλύτερο παίκτη στην σολ(ναι την θέση δεν την πήρε με την αξία του αλλά με ψήφο) ,
δηλαδή οι τυφλοί ψηφισαν 2ο καλύτερο παίκτη τον εκουαλάιζερ"τσίριζες" χαχαχχαχαχαχ τον μονοφλαμο, λόγο του ****άκι(αλλιώς ούτε αυτά θα έκανε ο ΑΣΧΕΤΟΣ).
η "καλύτερη φυλή" του σέρβερ ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΧΑ
οκ στον καθρέφτη σας και στο τραπέζι ο ένας απέναντι απο τον άλλο μπορει να είστε αλλά η πραγματικότητα πονάει.
το άλλο? ο βουβουζέλα είναι πάρα πολυ καλός παίκτης, σύμφωνα με αναφορές τους
ΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
εντάξη ο ανθρωπος δεν εχει κάνει τιποτα πουθενά και τον κάνανε παικταρα, αλλά είπαμε τα πρότυπα τους είναι αυτά .
κατω του μετρίου σολάκια είστε με τέτοια πρότυπα.
μια μικρη αναφορά στον ηλία που τον έχω δει σε κόσμους και φυσικά τον βλέπω και εδω.-
.
.

ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΟΠ

ο ηλίας όταν τον γνώρισα στον κ28 ήταν με διαφορά καλύτερος του νταβίντζη,
μάλιστα ήταν στην τριάδα του κ28, ενος δυνατού κόσμου, βρε σολάκια κρινεται εσεις τον ηλία? που με το που έκανε φυλή έκλεισε κόσμο ΠΟΛΕΜΙΚΑ ? κρίνεται εσεις που ουτε καν παίζατε ακόμη στις φυλετικές?
ΤΙ ΛΕΤΕ ΟΡΕ "ΤΣΟΛΙΑΔΕΣ" πλάκα κάνετε έτσι? καλη η προπαγάνδα αλλά όταν έρχεται ένας που πραγματικά ξέρει να κρίνει τοτε αρχίζεται το παραληρημα και λέτε τα πάντα , μια το ένα μια το άλλο και μπερδεύεσται κι όλας, τώρα ΠΑΛΙ θα αρχίσετε, έμεινε ο ίδιος απο τότε χαχαχχαχαχαχ
μην το λέτε άλλο, όλοι μείναμε οι ίδιοι απο τοτε που ξεκινησαμε τις φυλετικές και μονο ΕΣΕΙΣ μάθατε να παίζετε χαχαχχαχαχα
ρε ΑΣΧΕΤΟΙ τουλάχιστον αλλάξτε ΑΤΑΚΕΣ, ούτε αυτό κάνετε και το παίζετε έμπειροι? δεν βλέπετε εμένα? κάθε φορά σας εκθέτω και διαφορετικά
το άλλο , ότι δεν με θέλει κανεις? αχαχχαχαχαχχα ρε πολύ γέλιο έχουν τα παιδια ΑΛΑΝ ΝΤΑ ΑΛΛΟΝ δηλαδή.
μονο στον κ50 με θέλανε όλοι στην φυλή τους , φυσικά διάλεξα την καλύτερη ΠΟΛΕΜΙΚΑ δεν θέλω να κλεινω κόσμους αγκαλίτσα(όπως το απέδειξα πολλές φορές που έφυγα απο φυλές που το κάνανε η τα παράτησα , ενω θα έκλεινα κοσμο, για τα νουμπακια που μου είπαν ότι με έσωσε η σολ για να κλείσω κόσμο αχαχχαχαχχαχαχαχ)
:D:D:D:D:D:D:D:D
μεχρι να κλεισω το ποστ θα σκάσω στα γέλια παιδια χαχχαχαχαχ.
υ.γ.
σε επόμενο ποστ θα μιλήσω για τον κ50
κούρασατε με τα αλαν ντα αλον ποστ που έχετε κάνει σολάκια, να μιλησουμε και λίγο σοβαρά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16076

Ο τζενλιν προσπαθοντας να πεισει τους αλλους οτι δεν ειναι τρελος

7cbb4760b5bcbd8d12bf27c6f0dcba31.jpg

είπαμε πιτσιρικά, μικυμάους μην βάζετε .
οπως λέει και ο διασημος μπερκ, μικηδες είστε αυτά κάνετε αλλά κάντε και κάτι καλύτερο, εχετε γίνει προβλεψημοι.
υγ.1
ο εκουαλάιζερ το γύρισε στα like Μονο?
χαχαχχαχα
υ.γ.2
αλήθεια εχετε να πείτε κάτι για το ποστ? η μπααααα
πάντος αλήθεια είναι όλα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή