ΝΟΥΜΕΡΑ

  • Δημιουργός θέματος ssapoel
  • Ημερομηνία έναρξης

Deleted User - 119632

το προβλημα ειναι οτι ξερω πολυ καλα τι εχει παιχτει σε αντιθεση με σενα απλα δεν μπορω να μιλησω και δημοσια γιατι ειναι πραγματα που αφορουν αλλους να βγουνε να τα πουνε
οσον αφορα τα στατς επειδη εισαι λιγο ****υλης και βαριεμαι να σου βγαλω τα στατς του τελευταιου μηνα που χεις χασει καμια 250-300 χωρια,λιγοτερα απο οσα ειχες παρει δηλαδη τοσον καιρο θα σου πω το απλο μπας και το καταλαβεις
ειχες φτασει να εχεις 25% χωριων μεσα στην 55%
τωρα φτανεις με το ζορι το 10% και συντομα θα φας σουτ
οσο για 56 και τις στρατολογησεις σου απο οσους "αξιζανε" οπως λες
ο πρωτος εχει παει ηδη πυξιδα,ο δευτερος εχει ηδη αφησει επιτηρηση και ειναι στο δρομο και αυτος
οι αλλοι θα ακολουθησουν
οποτε αστο
τουλαχιστον προαχθηκα σε καλο παιχτη,οσο για αυτους που λες ριχνεις πυξιδα στην 56 μου ειναι ολιγον τι αδιαφορο γιατι πολυ απλα εμεις σε αντιθεση με εσας οποιον ζηταει βοηθεια σωστα τον καλυπτουμε με οτι εχουμε και δεν εχουμε και κραταμε οτι μπορουμε απο χωριΑ, ε αμα δεν λεει τιποτα ενας στο ριμ,φατε τον χαλαλι βαλτε και νεα στατς παλι πισω θα τα παρουμε
btw gia na βοηθησω λιγο τα στατς σου +80 ειμαι μονο εγω απο εσας τις τελευταιες 2 βδομαδες και ειναι δικοι σου παιχτες οχι GA

καταρχάς άσε τους χαρακτηρισμούς κατά μέρους. δεν σε έβρισα. **** ηλίθιος κτλπ δεν περνάνε σε μένα άκουσες??? εκεί που σε παίρνει. όλη η ανάλυση που έκανες είναι για τα πανηγύρια. το γεγονός ΄το ζήτε το οφείλετε στους νόβλες. πάει και τελέιωσε. το ξέρεις άσχετα αν δεν το παραδέχεσι. απο εκεί και πέρα δεν είδα να τρώει κανάς καλός πυξίδα. ο μορεκο σας έχει κάνει άλογο. πόσα έσασε να πάρεις το μυστικό? το πήρες? είδες κάλυψη?? άντε μπες στο καβούκι σου τώρα.


Έχεις και γνώσεις για την αυτοκίνηση καρτούν?

ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧ

Ωραίος.

:clap::clap::clap::clap::clap:

ποιο πολύ από όσο φαντάζεσαι. Για να λέω ότι οδηγάς κουβά ;) γρήγορο μεν κουβάς δε!!
 

DeletedUser

επειδη σημερα νιωθω μεγαλοκαρδος θα σου δωσω ενα hint ,αμα γραφεις 5 γραμμες και στις 3 λες ****μαρες οτι και καλα δεν περνανε σε μενα και αυτα ,οχι απλα περνανε αλλα παραπερνανε και οταν διαβαζεις εδω, βγαζεις και αφρους ταυτοχρονα
για τον μορεκο ναι μας εχει κανει αλογα νταξ 80 χωριαν σε 1 βδομαδα εχει χασει χωρις ουσιαστικα να φαει πλανο,μπορεις να τον πεις διεκδηκιτη,οσο για το μυστικο νταξ μην τρελαινεσαι ηταν τυχερος και προλαβε και εκει μια χαρα στειλατε αμυνες(ειναι που δεν σας νοιαζουνε τα μυστικα) δεν πειραΖΕΙ θα τον αφησουμε μονο με αυτο να κανει γουστα

αυτο γιατι επιζω τα χουμε πει τα χουμε ξαναπει αλλα μαλλον ειναι για πιο εξυπνα ατομα απο σενα
οποτε θα σου απαντησω με μια ερωτηση
εσυ ξερεις σε ποιον οφειλεις το οτι δεν εφαγες πυξιδα?? εγω ξερω για αυτο στο λεω:D
 

Deleted User - 119632

πωωωωωωωωωωωωω φιλαράκι μου αρέσουν τα κουίζ. αλλά όπως είπες δεν είμια πολύ έξυπνος...τουλάχιστον σαν και εσένα. οπότε μπορώ να έχω μια βοήθεια? επιλέγω το 50/50. Όσον αφορά στ μυστικό ξέρω ξέρω. κάθε φορά που κάνουμε κάτι είναι είτε επειδή είμαστε τυχεροί, είτε επειδή εσείς δεν ασχοληθήκατε....μας αφησατε δηλαδή. οκ τι να κάνουμε δεν είμαστε ολοι παικταράδες σαν και εσάς. το καλό πάντως έιανι και θα το θέσω σαν θεμέλιο λίθο να στηριχτεί η σχέση μας είανι ότι έχετε αυτογνωσία. ξέρετε ότι αν δεν τρώγαμε την πίεση των νοβλες τώρα θα ήσουν συγκεντρωμένος στο να βλέπεις λουευ τουνς τα πρωινά.

υ.γ Πιτσιρικά μια τελευταία προειδοποίηση. την επόμενη φορά που θα με χαρακτηρίσεις σε προσωπικό επίπεδο ****υλη, βλακάκο κτλπ θα δείς τι περνάει και τι όχι. μια φιλική προειδοποίηση. δεν σε έβρισα μείνε στα του παιχνιδιού. ΔΕΝ ΣΕ ΠΑΙΡΝΕΙ!!!
 

DeletedUser

την απαντηση στο κουιζ θα την αφησω για εκπληξη,
δεν ξερω που ειδες να το φορτωνω οτι δεν ασχοληθηκαμε η φταει που εισαστε τυχεροι αλλα οκ
Παραδεχεσαι και μονος σου οτι δεν εισαι πολυ εξυπνος
αλλα ειπαμε αν -μπλα μπλα μπλα- θα -μπλα μπλα μπλα-
το κατεχεις πολυ το αν δηλωνει σαφη επιχειρηματολογια πανω απ'ολα

οσο για το υγ.τεινω να μην σε ξαναπω **** γιατι διακρινω ιχνη νοητικης υστερησης και δεν μου αρεσει να προσβαλω τους αρρωστους
δηλαδη οκ λυκειο πας στο μαθημα της εκθεσης δεν σας μαθαινουνε να σκεφτεστε τι λετε?
λες λοιπον η μαλλον με απειλεις οτι αμα σε ξαναπω **** και ανικανο και κλοουν γιατι αυτοι ειναι οι χαρακτηρισμοι που σου εχω αποδωσει
θα δω - τι περναει και τι οχι-
για διευκρινισε το αυτο σε παρακαλω πες μας τι εννοεις να ξερουμε
και το αποκορυφωμα ειναι οτι αμεσως μετα την απειλη σου να μη σε ξαναπω ****, με λες εσυ **** και γρΑΦΕΙς κιολας οτι δεν με εβρισες,(βλεπεις το οτι με λες πιτσιρικα ενω ξερεις οτι σου ριχνω κοντα 10 χρονια το αφηνω να περναει δεν με απασχολει και δεν γραφω ****μαρες περι απειλων κλπ)
διακρινω ενα συνδρομο διπλης προσωπικοτητας εδω?να το κοιταξεις ειναι αντιμετωπισιμο νομιζω

υγ. πως καταφερνετε ολοι εσεις οι κλοουν να βγαινετε σε ενα φορουμ για ενα παιχνιδι και επειδη χανετε να λετε μονο βλακειες που δεν αφορουν το παιχνιδι και χωρις να θετετε κανενα σοβαρο επιχειρημα για το παιχνιδι ειναι αποριας αξιο
υγ2. σορρυ ξεχασα αν........ θα........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 119632

συνεχίζεις τις προσβολές σε προσωπικό επίπεδο ενώ νομίζεις ότι κρύβεσαι πίσω απο ένα πληκτρολόγιο. είσαι ένας θρασσύς νέος. σου μιλάω για το παιχνίδι και μην έχωντας τίποτα να πεις το γυρίζεις αλλού! τι να σου πω. απλά απαξιώ για την ώρα και για το αν σε παίρνει κοντός ψαλμός αλληλούια! υπάρχουν και νόμοι μεγάλε. Αυτά περι νοητικής στέρησης κτλπ κράτα τα για πάρτη σου. Η εξύβριση τιμώρειται από το νόμο.

μ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αν και δεν γραφω ποτε εδω ας κανω μια εξαιρεση!

1)Οι Nobles ειναι η φυλη που αξιζει δικαια να παρει τον κοσμο...Επαιξαν φοβερα με πολυ καλη διπλωματια...Πραγματικα πολλα μπραβο στα παιδια!
2)Εγω προσωπικα ημουν στην GTP
Το λαθος της φυλης αυτης ηταν η μαζικη στρατολογηση...Εκανε μια Υπερσυμμαχια που της ηρθε μπουμερανγκ!!Ειχε πολυ καλο υλικο που ηταν ικανο ΙΣΩΣ να κλεισουμε τον κοσμο ομως οι στρατολογηση πολλων ΝΟΟΒ εγκλωβισαν τους καλους παικτες...Με αποτελεσμα να βαρεθουν το παιχνιδι και να εγκαταλειψουν!
3)Οι Army τωρα North-GTP δεν ξερω τι ακριβως ειναι τωρα, ειχε αρκετους καλους παικτες ομως τον πολεμο με Gtp ηταν θεμα χρονου να τον χασουνε διοτι σαν φυλη δεν ελεγε πολλα!
4)Για τα ΝΟΥΜΕΡΑ θα συμφωνησω με τον panoik υπαρχουν μονο και μονο με την διπλωματια με Nobles...Περα απο 2-3 καλους παικτες οι υπολοιποι ενα καρο ΝΟΟΒΙΑ που ηταν τυχεροι και βρεθηκαν σε μια ηπειρο οπου δεν υπηρχε αλλη δυνατη φυλη...Εξαλλου η θεση τους στον χαρτη ειναι η ιδια που ειχαν στην αρχη του κοσμου!Αυτο τα λεει ολα...

Πραγματικα δεν ειμαι με κανεναν...απλα λεω τα πραγματα οπως εχουν...ολα τα υπολοιπα που λετε ειναι κουραφεξαλα!!
Και παλι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε NOBLES!!! :clap:

Και για να προλαβω τυχον εξυπνακιες επειδ το ξερω οτι θα ρωτησετε επαιζα με trelamenosgr.
 

DeletedUser

συνεχίζεις τις προσβολές σε προσωπικό επίπεδο ενώ νομίζεις ότι κρύβεσαι πίσω απο ένα πληκτρολόγιο. είσαι ένας θρασσύς νέος. σου μιλάω για το παιχνίδι και μην έχωντας τίποτα να πεις το γυρίζεις αλλού! τι να σου πω. απλά απαξιώ για την ώρα και για το αν σε παίρνει κοντός ψαλμός αλληλούια! υπάρχουν και νόμοι μεγάλε. Αυτά περι νοητικής στέρησης κτλπ κράτα τα για πάρτη σου. Η εξύβριση τιμώρειται από το νόμο.

μ
κανε μου μυνηση
στο ενδιαμεσο κλαψε λιγο ακομα γιατι χανεις

/naf said τα υπολοιπα στα δικαστηρια ε????ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser

4)Για τα ΝΟΥΜΕΡΑ θα συμφωνησω με τον panoik υπαρχουν μονο και μονο με την διπλωματια με Nobles...Περα απο 2-3 καλους παικτες οι υπολοιποι ενα καρο ΝΟΟΒΙΑ που ηταν τυχεροι και βρεθηκαν σε μια ηπειρο οπου δεν υπηρχε αλλη δυνατη φυλη...Εξαλλου η θεση τους στον χαρτη ειναι η ιδια που ειχαν στην αρχη του κοσμου!Αυτο τα λεει ολα...

Mη τους μιλας ετσι σε παρακαλω!

Ενταξει μπορει να μην εχουν καταλαβει ακομα τη νοοτροπια του παιχνιδιου και να γλειφουν την 1η φυλη του κοσμου για να επιβιωσουν αλλα εχουν θεληση να μαθουν!

δεν ειναι τοσο νουμπια οσο δειχνουν.....απλα δεν εχουν μαθει απο πολεμους και συμπεριφερονται λιγο περιεργα...


Ολοι πεσατε πανω τους....!!!!! χαχαχαχα
 

DeletedUser

μια προσθηκη στη νεα ορολογια των φυλετικων,

μετα το συμμαχια= γλυψειμο

οποιος κραταει την θεση του και την ηπειρο του αυξανοντας παραλληλα τον ογκο του=ανυπαρκτος νουμπας

ενα σχολιο για αυτους που χανουνε 3 ηπειρους απο εκει που ηταν θα μας πειτε?
 

DeletedUser

μαλλον δικη σου ορολογια ειναι. αυτο που κανατε εσεις ονομαζεται γλυψιμο.. τι οφελος εχουν οι νομπλες απο εσας? απλα κουβαλουν κατι αχρηστους στην πλατη τους.. σκεψου χανατε χωρια με το τσουβαλι ενω μας κτυπουσαν απο την αλλη μερια οι Nobles, εαν δεν υπηρχαν και αυτοι εσυ τωρα θα υπηρχες? απαντησε μου σε αυτο και μην μου πεις τες γνωστες βλακειες 'αν ειχε η γιαγια μου ροδες θα ηταν καροτσι'...
 

DeletedUser

μαλλον δικη σου ορολογια ειναι. αυτο που κανατε εσεις ονομαζεται γλυψιμο.. τι οφελος εχουν οι νομπλες απο εσας? απλα κουβαλουν κατι αχρηστους στην πλατη τους.. σκεψου χανατε χωρια με το τσουβαλι ενω μας κτυπουσαν απο την αλλη μερια οι Nobles, εαν δεν υπηρχαν και αυτοι εσυ τωρα θα υπηρχες? απαντησε μου σε αυτο και μην μου πεις τες γνωστες βλακειες 'αν ειχε η γιαγια μου ροδες θα ηταν καροτσι'...

εχω προσωπικες σχεσεις με εναν μαγο απο μια φυλη των μασαι στην αφρικη και τον εβαλα να κανει βουντου στον φιλολογο
για να με κουβαλαει στην πλατη του,οκ τωρα ??
επιτελους καταφερες να αποκαλυψεις την απατη μου εισαι τοσο εξυπνος
 

DeletedUser

Παλικαρια τζαμπα το συζητατε και μαλωνετε...Ο κοσμος εχει κλεισει!!
Για τα τυπικα παιζετε...

Ναι Οκ τα Νουμερα εχουν επιβιωσει καθαρα απο θεμα Διπλωματιας αλλα Οκ φυλετικες παιζουμε...Αν ηταν ετσι δεν θα υπηρχε και η διπλωματια!!!
 

DeletedUser

Ένας τρόπος υπάρχει μόνο για να μάθουμε αν όντως τα ΝΟΥΜΕΡΑ υπάρχουν λόγο των Nobles και οι NORTH λόγο τύχης.
Πόλεμος μεταξύ μας.

Διώχνουμε οτι άμυνες έχουμε από συμμάχους.
Σταματάνε όλοι οι υπόλοιποι να χτυπάνε και πάμε σε καθαρά ένας προς έναν σε πόλεμο μεχρι 30/11/2013.

Ξέρω οτι είναι , σχεδόν , αδύνατο να γίνει , είναι όμως ο μοναδικός τρόπος για να δούμε ποιά "οικογένεια" λέει φανφάρες και ποιά "οικογένεια" είναι η 2η καλύτερη (μετά τους Nobles)

κι αν θέλετε να το πάμε και παρακάτω , με το τέλος της παραπάνω ημερομηνίας , χωρίζεται ο κόσμος σε 2 "οικογένειες" και πάμε για το κλείσιμο του κόσμου μεχρι τα Χριστούγεννα.
 

DeletedUser

Ένας τρόπος υπάρχει μόνο για να μάθουμε αν όντως τα ΝΟΥΜΕΡΑ υπάρχουν λόγο των Nobles και οι NORTH λόγο τύχης.
Πόλεμος μεταξύ μας.

Διώχνουμε οτι άμυνες έχουμε από συμμάχους.
Σταματάνε όλοι οι υπόλοιποι να χτυπάνε και πάμε σε καθαρά ένας προς έναν σε πόλεμο μεχρι 30/11/2013.

Ξέρω οτι είναι , σχεδόν , αδύνατο να γίνει , είναι όμως ο μοναδικός τρόπος για να δούμε ποιά "οικογένεια" λέει φανφάρες και ποιά "οικογένεια" είναι η 2η καλύτερη (μετά τους Nobles)

κι αν θέλετε να το πάμε και παρακάτω , με το τέλος της παραπάνω ημερομηνίας , χωρίζεται ο κόσμος σε 2 "οικογένειες" και πάμε για το κλείσιμο του κόσμου μεχρι τα Χριστούγεννα.
τωρα μην δεκτουν τετοιο πραγμα οι κοτουλες, οτι τους πουν τα αφεντικα τους θα κανουν. εδω μας κτυπαει ολος ο χαρτης και ζοριζονται, ενας προς ενας δεν τους καθεται πολυ απλα επειδη δεν εχουν ελπιδες. οσο για το ποια ειναι η καλυτερη οικογενεια μεταξυ των δυο μην το συζητας καν. εαν ηταν τα νουμερακια στην θεση μας ουτε μηνα δεν θα αντεχαν
 

DeletedUser

Ρε έλεος, δεν έχουν νόημα όλα αυτά που λέτε αλήθεια, περί καλύτερης 2ης φυλής και τα λοιπά...δηλαδή τι; Θα καθόμαστε εμείς και θα κοιτάμε για να παίξετε north vs Nουμερα ; Ατοπο από όλες τις απόψεις, μην γίνεστε κουραστικοί αλήθεια, και η πρόταση για σύμβαση που κάνατε ingame τελείως άτοπη.

Γιατί δεν μπορεί να γίνει αντιληπτό πως οι νικητές καλώς-κακώς είμαστε εμείς, και να αφήσετε τις δίχως νόημα παρατάσεις για κάποιο κόσμο που να έχουν νόημα; Αυτό το πράγμα που συμβαίνει εδώ το έχω δει πρώτη φορά.
 

DeletedUser

Ένας τρόπος υπάρχει μόνο για να μάθουμε αν όντως τα ΝΟΥΜΕΡΑ υπάρχουν λόγο των Nobles και οι NORTH λόγο τύχης.
Πόλεμος μεταξύ μας.

Διώχνουμε οτι άμυνες έχουμε από συμμάχους.
Σταματάνε όλοι οι υπόλοιποι να χτυπάνε και πάμε σε καθαρά ένας προς έναν σε πόλεμο μεχρι 30/11/2013.

Ξέρω οτι είναι , σχεδόν , αδύνατο να γίνει , είναι όμως ο μοναδικός τρόπος για να δούμε ποιά "οικογένεια" λέει φανφάρες και ποιά "οικογένεια" είναι η 2η καλύτερη (μετά τους Nobles).

(L)

δεν νομιζω να ειναι σχεδον αδυνατο :rolf:
γιατι δεν διαπιστωνετε ποιος ειναι καλητερος σε speed arena? so easy
 

DeletedUser

Ρε έλεος, δεν έχουν νόημα όλα αυτά που λέτε αλήθεια, περί καλύτερης 2ης φυλής και τα λοιπά...δηλαδή τι; Θα καθόμαστε εμείς και θα κοιτάμε για να παίξετε north vs Nουμερα ; Ατοπο από όλες τις απόψεις, μην γίνεστε κουραστικοί αλήθεια, και η πρόταση για σύμβαση που κάνατε ingame τελείως άτοπη.

Γιατί δεν μπορεί να γίνει αντιληπτό πως οι νικητές καλώς-κακώς είμαστε εμείς, και να αφήσετε τις δίχως νόημα παρατάσεις για κάποιο κόσμο που να έχουν νόημα; Αυτό το πράγμα που συμβαίνει εδώ το έχω δει πρώτη φορά.

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΓΡΑΨΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΧΕΔΟΝ (Η ΕΛΠΙΔΑ ΠΕΘΑΙΝΕΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΑΧΑ) ΑΔΥΝΑΤΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ.
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΕΓΙΝΕ ΑΝΤΙΛΗΠΤΟ , ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΝΙΚΗΤΗΣ , ΔΕΝ ΑΜΦΙΣΒΗΤΗΣΑ ΠΟΤΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΣΑΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ.

ΑΠΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΥΤΗ Η ΕΡΜΗ "ΚΟΝΤΡΑ" ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΙΣ 2 ΦΥΛΕΣ , ΕΓΡΑΨΑ ΤΗ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ ΙΔΕΑ.

....Συγνώμη για τα κεφαλαια.μολις τα εγραψα το προσεξα και βαριεμε να τα ξαναγραφω :)
 
Κορυφή