ΝΟΥΜΕΡΑ

  • Δημιουργός θέματος ssapoel
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10821

βαρεθηκα να διαβαζο ποιος την εχει ποιο μεγαλη

σε ποια αναφέρεσαι?

Ε καλα ποσους θες ακομα εσυ? Ο 22 5 φυλες εχει ολες κι'ολες.. Ηταν και η gangnam συμμαχικη στην 43 που τωρα που δεν τους χρειαζεσαι τους κτυπας.. βγαλε και τις 10 στρατολογησεις που εκανες, ε αντε βρε ατιμουλη τον πηρες τον κοσμο.

έλα νιώσε όμως... από που βγαίνει το όνομα της φυλής σου NORTH? από όλη τη βόρεια συμμαχία, 2 ήπειροι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

μην του μιλατε τωρα πατησε παλι διαγραφη (πρεπει να ναι η πεμπτη φορα)
θα ξαναμπει σε 3-4 μερες και θα λεει νοομπαδες ειχα πατησει διαγραφη για αυτο περνατε χωρια

btw ποιος ελεγε κατι για την 56?,καλα παει ε?
 

DeletedUser

1) ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΛΟΓΩ ΤΩΝ NOBLES ΝΑΙ Ή ΟΧΙ?
2) ΘΑ ΕΙΧΕΣ ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΝ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΕ ΠΟΛΕΜΟ ΕΝΑΣ ΠΡΟΣ ΕΝΑΝ?
3) ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ, ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΣΟΥ ΟΙ NOBLES?
4) ΤΩΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΧΩΡΙΑ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΕ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΥΠΕΡ ΣΟΥ, ΤΟΣΟ ΣΕ ΑΡΙΘΜΟ ΑΜΥΝΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΘΕΤΙΚΩΝ?

ΑΠΑΝΤΑ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ.
ΑΠΑΝΤΑ ΜΩΡΗ ΚΟΤΟΥΛΑ ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΚΟΤΣΙΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ.. ΕΧΕΤΕ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ 3-4 ΠΛΑΣΙΟΥΣ ΚΑΙ ΕΠΙΤΗΡΗΣΕΙΣ, ΜΠΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΒΑΡΑΤΕ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΓΑΜΙΟΜΑΣΤΕ.. ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΧΑΡΟΥΛΕΣ ΠΩΣ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΑ ΧΑΧΑΧΑ.. ΑΡΧΙΣΕ ΤΟ ΓΛΥΨΙΜΟ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΑΦΕΝΤΙΚΑ ΣΟΥ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΣΕ ΑΦΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙΣ ΚΟΣΜΟ ΓΙΑΤΙ ΕΑΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΟΥ ΑΣΕ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

τι να απαντησω στα αν....???

σορρυ δεν γινεται ρωτα κατι σοβαρο και οχι απο τα copy paste σου που εχουμε μαζεμενα στο φορουμ να γελαμε
και ισως σου απαντησω
μεχρι τοτε κατσε αλλαζε ονομα στα χωρια σου καθως τα χανεις
 

DeletedUser

Xαχα αυτο ειναι το επιχειρημα σου το 'αν'.. τι να περιμενω απο εσενα, ολοι ξερουμε πως υπαρχεται στο κοσμο λογω των Nobles. Και θα αποδεικτει και στο τελος εαν σας αφησουν να παραμεινετε στον κοσμο ή οχι..
 

Deleted User - 119632

μην του μιλατε τωρα πατησε παλι διαγραφη (πρεπει να ναι η πεμπτη φορα)
θα ξαναμπει σε 3-4 μερες και θα λεει νοομπαδες ειχα πατησει διαγραφη για αυτο περνατε χωρια

btw ποιος ελεγε κατι για την 56?,καλα παει ε?
πρωταγωνιστή του θεάτρου σκιών

1) είσαι παντελώς άσχετος και συγκεντρώσου στο παιχνίδι και άσε το φόρουμ γτ μόνο γέλιο προκαλείς
2) το ψευδώνυμο σου το έχουμε δει αι σε άλλους κόσμους και κάποιος έκανε επανεκινήσεις εκεί. τα ξέχασες εεε? να πουλάς μαγκιά με πλάτες άλλων δεν είναι και πολύ ηθικό
3) το όνομα που είχε η φυλή σου τελικά επιβεβαιώνεται και απο εσένα. Νούμερα. έτσι μπήκατε και έτσι παραμένετε!
 

DeletedUser

για γελιο δεν ξερω παντως ολιγον τι γιογιο σε εχω κανει δεν μπορεις να πεις
αμα η αναλογια που σου σπαω αμυνες ειναι νουκ και αμυντικο μαλλον κατι κανεις λαθος

το ψευδωνυμο που λες επανεκιννηση δεν εχει κανει καπου οποτε δεν υπαρχει κατι να ξεχασω
τωρα το τι ειναι ηθικο και τι οχι αφηστε το για κανεναν αλλον που ξερει
εσεις το μονο πραγμα στο οποιο διακρινεστε στις φυλετικες ειναι να αλλαζετε ονομα στα χωρια που βλεπετε να χανονται

btw γλυκο αγορι η φυλη μου λεγεται Night flight
 

Deleted User - 119632

εγώ νούμερα σας ήξερα αγαπούλα. όσο για τα χωριά ωραία πήρες δύο χωρια άντε να πάρεις άλλα δύο?? ε και??? τι έγινε??. με βαράνε σε όλα τα χωριά μιας και το 70% ειναι μέτωπο και πάλι ζορίστηκες Αν για κάθε χωριό που παίρνεις μέσα στον πυρήνα σου χαλάς 15+ επιθετικά συν άλλα 2 χωρίς κριάρια συν μερικά μονο ελαφρά τότε και εσύ κάτι δεν κάνεις καλά. και οπως σου είπα αγαπούλα το παιχνίδι για εμάς είναι χαμένο. απλά παίζουμε γιατί γουστάρουμε το παιχνίδι. όσο για το ήθος είσαι απλά γραφικός αν μιλάς για ήθος. αν δεν μπορείς να το τεκμηριώσεις τότε μάσα καμιά τσίχλα. το "αστειάκι" με τα χωριά το μάθαμε απο εσάς αγαπούλα. btw
 

DeletedUser

μεχρι τοτε κατσε αλλαζε ονομα στα χωρια σου καθως τα χανεις

Παιχνιδι παιδακι δεν ειναι μονο να παιρνεις χωρια. Ειναι να δειχνεις οτι το εχεις και να παιρνεις αντρικια χωρια με τα skills σου και τις ικκανοτητες σου. Το οτι πηρες καποια χωρια με το να στελλεις 10 νουκ στο καθε ενα οπως να'ναι και οποτε να'ναι και μετα 4 αριστονουκ δεν λενε κατι για εσενα παρα οτι εισαι ενας ασχετος.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Παιχνιδι παιδακι δεν ειναι μονο να παιρνεις χωρια. Ειναι να δειχνεις οτι το εχεις και να παιρνεις αντρικια χωρια με τα skills σου και τις ικκανοτητες σου. Το οτι πηρες καποια χωρια με το να στελλεις 10 νουκ στο καθε ενα οπως να'ναι και οποτε να'ναι και μετα 4 αριστονουκ δεν λενε κατι για εσενα παρα οτι εισαι ενας ασχετος.

με συγχωρας αλλα και αυτο μερος του παιχνιδιου ειναι
και το βρισκω ΑΚΡΩΣ διασκεδαστικο:D
και το οπως να ναι ειναι ακομα χειροτερο για σενα διοτι ακομα και ετσι εχασες χωριο:rolf:
 

DeletedUser

εγώ νούμερα σας ήξερα αγαπούλα. όσο για τα χωριά ωραία πήρες δύο χωρια άντε να πάρεις άλλα δύο?? ε και??? τι έγινε??. με βαράνε σε όλα τα χωριά μιας και το 70% ειναι μέτωπο και πάλι ζορίστηκες Αν για κάθε χωριό που παίρνεις μέσα στον πυρήνα σου χαλάς 15+ επιθετικά συν άλλα 2 χωρίς κριάρια συν μερικά μονο ελαφρά τότε και εσύ κάτι δεν κάνεις καλά. και οπως σου είπα αγαπούλα το παιχνίδι για εμάς είναι χαμένο. απλά παίζουμε γιατί γουστάρουμε το παιχνίδι. όσο για το ήθος είσαι απλά γραφικός αν μιλάς για ήθος. αν δεν μπορείς να το τεκμηριώσεις τότε μάσα καμιά τσίχλα. το "αστειάκι" με τα χωριά το μάθαμε απο εσάς αγαπούλα. btw
ποιος σε βαραει βρε καμπια σου βαλανε 500 φεικ και νομιζεις σε βαρανε,αιντε πια ξυπνατε
και ναι για να ξεστακαρω χωρια στον πυρηνα μου μια χαρα βολευει να σπαω νουκς που θα ξαναγεμισουν σε 6 μερες
εσυ να χανεις 1 αμυντικο/Νουκ αξιζει?Δε μας ειπες
αλλα σορρυ που δε θα κατσω και να σου κανω μαθημα περι στρατηγικης στις φμ
εσυ ειπαμε αλλαζε κανα ονομα
Παιχνιδι παιδακι δεν ειναι μονο να παιρνεις χωρια. Ειναι να δειχνεις οτι το εχεις και να παιρνεις αντρικια χωρια με τα skills σου και τις ικκανοτητες σου. Το οτι πηρες καποια χωρια με το να στελλεις 10 νουκ στο καθε ενα οπως να'ναι και οποτε να'ναι και μετα 4 αριστονουκ δεν λενε κατι για εσενα παρα οτι εισαι ενας ασχετος.
ναι παιχνιδι δεν ειναι μονο να σας περνω χωρια ειναι και να με βαρατε πλανο ολη η φυλη σας και να περνετε ενα παξιμαδι για το σπιτι
βλακα 50κκ odd εχω τα βλεπεις??θα μου πεις εσυ τι ειναι παιχνιδι και πως παιζετε αντρικια ******ιοζακο
αλλα εισαι και ****** ειδες σου βαλα νουκς να σε ξεστακαρω και εσυ η μονη σου αντιδραση ηταν οτι δεν τα βαλα καλα και να το γραψεις στο χωριο
σιγα ρε παλαντιν που θα κατσω να πλανναρω για να σε αδειασω
τεσπα δεν ξερω τι πεποιθηση εχετε για το γκειμ
ισως νομιζετε οτι κλαψε κλαψε θα βρεθει καποιος να σας λυπηθει
αλλα χλωμο το κοβω
 

DeletedUser

Παιχνιδι παιδακι δεν ειναι μονο να παιρνεις χωρια. Ειναι να δειχνεις οτι το εχεις και να παιρνεις αντρικια χωρια με τα skills σου και τις ικκανοτητες σου. Το οτι πηρες καποια χωρια με το να στελλεις 10 νουκ στο καθε ενα οπως να'ναι και οποτε να'ναι και μετα 4 αριστονουκ δεν λενε κατι για εσενα παρα οτι εισαι ενας ασχετος.

όταν εμμέσως έδωσες τον ορισμό του αλγόριθμου σκέφτηκα ότι κάνω λάθος μαζί σου αλλά τελικά είσαι ακόμα μεγαλύτερος άσχετος κ σκουπίδαρος απότι νόμιζα..Να σαι καλά κάτι τέτοιοι ανίδεοι κ άσχετοι με ξενερώσανε κ το βαρέθηκα σε ευχαριστω :D

πάντως το τίτλο του ******ιόζη στο φόρουμ τον κέρδισες επάξια άντε και του χρόνου σε κανέναν άλλον κόσμο γιατί εδώ δεν είχες επιλογή να ρουφιανέψεις μπας κ σωθείς :D
 

DeletedUser31289

Το οτι πηρες καποια χωρια με το να στελλεις 10 νουκ στο καθε ενα οπως να'ναι και οποτε να'ναι και μετα 4 αριστονουκ δεν λενε κατι για εσενα παρα οτι εισαι ενας ασχετος.

Με ότι τρόπο θέλει παίζει ο κάθε ένας.. εσένα σου πήρε χωριά με αυτό το τρόπο και μάλλον θα συνέχιση.. οπότε στάματα να τους λες όλους άσχετους επειδή χάνεις εσύ χωριά..
 

DeletedUser

αλλα σορρυ που δε θα κατσω και να σου κανω μαθημα περι στρατηγικης στις φμ
χαχα σε παρακαλω μαθε μας την στρατηγικη σου.. στρατηγικη ειναι το κανεις συμμαχια με την 1η φυλη του κοσμου απο την αρχη μπας και σωθεις? Νικας τον πολεμο επειδη με κτυπουνε οι nobles, ενω τοσο καιρο εχανες αβερτα χωρια, υπαρχεις στο κοσμο μονο και μονο λογω αυτων, τον κοσμο δεν προκειται να τον κλεισεις εκτος και εαν σου το επιτρεψουν ΑΛΛΟΙ.. Πες μας μια αλλη φυλη που εαν ηταν στην θεση σου δεν θα επαιρνε χωρια.

Με λιγα λογια δεν βασιζεις τιποτα στις δικες σου ικανοτητες, αυτο το θεωρεις καλη φυλη εσυ? προσπαθησε να εισαι εστω και 1% αντικειμενικος
 

DeletedUser

βρε στοκε ΣΤΑΜΑΤΑ πια
ο κοσμος δεν αρχισε πριν μια βδομαδα
το χουμε πει 200 φορες οταν αρχισε το νταβαντουρι βορας νοτος
nobles + νουμερα ειχανε σχεδον ιδια χωρια με την υπερλεγεωνα του πλανηταρχη
τους βαρβαραρμυ δεν τους βαζω προστεθηκαν μετα ως μπονους
ΣΤΑΜΑΤΑ επιτελους να πετας λασπη λεγοντας βλακειες
και το τι θα κανουμε εμεις με νομπλες ειναι δικια μας δουλεια
εσυ τοτε δεν θα υπαρχεις στον κοσμο οποτε επιτελους η παιξε η αδειασε μας τη γωνια
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
χαχα σε παρακαλω μαθε μας την στρατηγικη σου.. στρατηγικη ειναι το κανεις συμμαχια με την 1η φυλη του κοσμου απο την αρχη μπας και σωθεις? Νικας τον πολεμο επειδη με κτυπουνε οι nobles, ενω τοσο καιρο εχανες αβερτα χωρια, υπαρχεις στο κοσμο μονο και μονο λογω αυτων, τον κοσμο δεν προκειται να τον κλεισεις εκτος και εαν σου το επιτρεψουν ΑΛΛΟΙ.. Πες μας μια αλλη φυλη που εαν ηταν στην θεση σου δεν θα επαιρνε χωρια.

Με λιγα λογια δεν βασιζεις τιποτα στις δικες σου ικανοτητες, αυτο το θεωρεις καλη φυλη εσυ? προσπαθησε να εισαι εστω και 1% αντικειμενικος

Βασικα ακομα και να παιρνεις χωρια απο τους NF χανεις τη 2πλασια και βαλε ποσοτητα απο τους Nobles την ημερα
Οποτε τσιροτακι στο στομα και πατα διαγραφη....
 

Deleted User - 119632

ποιος σε βαραει βρε καμπια σου βαλανε 500 φεικ και νομιζεις σε βαρανε,αιντε πια ξυπνατε
και ναι για να ξεστακαρω χωρια στον πυρηνα μου μια χαρα βολευει να σπαω νουκς που θα ξαναγεμισουν σε 6 μερες
εσυ να χανεις 1 αμυντικο/Νουκ αξιζει?Δε μας ειπες
αλλα σορρυ που δε θα κατσω και να σου κανω μαθημα περι στρατηγικης στις φμ
εσυ ειπαμε αλλαζε κανα ονομα

ναι παιχνιδι δεν ειναι μονο να σας περνω χωρια ειναι και να με βαρατε πλανο ολη η φυλη σας και να περνετε ενα παξιμαδι για το σπιτι
βλακα 50κκ odd εχω τα βλεπεις??θα μου πεις εσυ τι ειναι παιχνιδι και πως παιζετε αντρικια ******ιοζακο
αλλα εισαι και ****** ειδες σου βαλα νουκς να σε ξεστακαρω και εσυ η μονη σου αντιδραση ηταν οτι δεν τα βαλα καλα και να το γραψεις στο χωριο
σιγα ρε παλαντιν που θα κατσω να πλανναρω για να σε αδειασω
τεσπα δεν ξερω τι πεποιθηση εχετε για το γκειμ
ισως νομιζετε οτι κλαψε κλαψε θα βρεθει καποιος να σας λυπηθει
αλλα χλωμο το κοβω

Αδερφέ μου φαίνεται είσαι σε παραισθήσεις! και το δικαιολογώ εν μέρη. εκεί που έβλεπες πυξίδα ξαφνικά μπορεί και να βγεις δεύτερος. είδες καλά λέει ο ΟΠΑΠ....και να σου κάτσει ?? Πάντως διακρίνω έναν εκνευρισμό αν και "κερδίζεις" σύμφνωα με τα λεγόμενα σου. Θες να μας πεις ρε παικταρά πόσες φορές έφαγες κόκκινες σε αρίστους?? και μετά το γύρισες σε αριστονούκ? ΚΑι να σου απαντήσω ναι με παίρνει να χαλάω ενα αμυντικό για κάθε αριστονουκ. Καμία φορά τυχαίνει να μην είμαι μέσα (έχω και ζωή. είπαμε είναι παιχνίδι όχι καριέρα) και να μου ξεφύγει καμία...έστω και αρκετές! και ?? τι να λέει?? και πήρες 3-5 -10 χωρια ξεκομένα λίγο ή πολύ. χαλώντας 15 για το καθένα. ε και?? και όωπς είδες δεν ασχολούμαι με σένα. για αυτό μην με προκαλείς. έχω να ασχοληθώ με τις 4κ επιθέσεις των νοβλες συν τις αλλες 15 που δέχεται συμπαίκτης μου απο ΝΟΒΛΕΣ οχι απο τα νούμερα.

όσο για το πλάνο που ΜΙΑ ΦΟΡΑ σε βγάλαμε ωραία δεν πήραμε τίποτα. και πάλι σου απέδωσα τα εύσημα. τι θες τώρα να μας πεις??? μας την λες που είσαι καλός ενώ εγώ σε παραδέκτηκα πρώτος?? και όπως είπα προκαλείς πολύ άσχημα και κοίτα μην σε βάλουμε στόχο και βαράμε μόνο εσένα μέχρι το τέλος του παιχνιδιού. το έχουμε ξανακάνει και σε παίκτη πολύ καλύτερο απο εσένα και νάντεψε τι έγινε ;)

άντε γεια αγαπούλα.πάω να ανγνρίσω καμία τώρα γτ μπήκαν 300 τόση ώρα που γράφω το μύνημα!
 

DeletedUser

filologos: "Έχετε κάνει πολλές κινήσεις να κλείσετε με μυστικά, δε θέλω να πω συγκεκριμένα πράγματα γιατί θα φέρω σε δύσκολη θέση πολλούς και δε γουστάρω...τίποτα παραπάνω.
Απλά άμα συνεχιστεί η παραπληροφόρηση θα αναγκαστώ να πω περισσότερ"

κατα τα αλλα οι nobles δεν θελουν να κλεισουν το κοσμο με μυστικα.. μαλλον οι 1000 νουκ που σταλθηκαν κατα λαθος πηγαν..
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
filologos: "Έχετε κάνει πολλές κινήσεις να κλείσετε με μυστικά, δε θέλω να πω συγκεκριμένα πράγματα γιατί θα φέρω σε δύσκολη θέση πολλούς και δε γουστάρω...τίποτα παραπάνω.
Απλά άμα συνεχιστεί η παραπληροφόρηση θα αναγκαστώ να πω περισσότερ"

κατα τα αλλα οι nobles δεν θελουν να κλεισουν το κοσμο με μυστικα.. μαλλον οι 1000 νουκ που σταλθηκαν κατα λαθος πηγαν..

εξακολουθεις να πιστευεις οτι ο κοσμος εχει νοημα.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou
Κορυφή