ΝΟΥΜΕΡΑ

  • Δημιουργός θέματος ssapoel
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

filologos: "Έχετε κάνει πολλές κινήσεις να κλείσετε με μυστικά, δε θέλω να πω συγκεκριμένα πράγματα γιατί θα φέρω σε δύσκολη θέση πολλούς και δε γουστάρω...τίποτα παραπάνω.
Απλά άμα συνεχιστεί η παραπληροφόρηση θα αναγκαστώ να πω περισσότερ"

κατα τα αλλα οι nobles δεν θελουν να κλεισουν το κοσμο με μυστικα.. μαλλον οι 1000 νουκ που σταλθηκαν κατα λαθος πηγαν..
Άλλο στέλνω επιθετικά και το παίρνω και άλλο πάω να κάνω διπλωματικές κινήσεις με όλες τις φυλές και αναζητώντας επίδοξους προδότες για να κλείσει. Μη με κάνεις να μιλήσω με ονόματα, δε το θέλεις και κανένας που γνωρίζει για ποιο πράγμα μιλάω.

Μη μπερδεύεσαι, αλλά τέτοιοι είστε που αφήσατε το μυστικό που είχατε χ4 με λιγότερα αμυντικά για να καλύψετε το άλλο, ωραίο..
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Άλλο στέλνω επιθετικά και το παίρνω και άλλο πάω να κάνω διπλωματικές κινήσεις με όλες τις φυλές και αναζητώντας επίδοξους προδότες για να κλείσει. Μη με κάνεις να μιλήσω με ονόματα, δε το θέλεις και κανένας που γνωρίζει για ποιο πράγμα μιλάω.

Μη μπερδεύεσαι, αλλά τέτοιοι είστε που αφήσατε το μυστικό που είχατε χ4 με λιγότερα αμυντικά για να καλύψετε το άλλο, ωραίο..

Ε καλά μην περιμένεις να καταλάβει τη διαφορά...

Για αυτόν το ίδιο είναι!!! ΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ

Επίσης αυτό το τελευταίο που έγραψες όντως τι μαγκιά ήταν?

Μιλάμε διδάσκουν τα παιδιά!!!!
 

DeletedUser

Άλλο στέλνω επιθετικά και το παίρνω και άλλο πάω να κάνω διπλωματικές κινήσεις με όλες τις φυλές και αναζητώντας επίδοξους προδότες για να κλείσει. Μη με κάνεις να μιλήσω με ονόματα, δε το θέλεις και κανένας που γνωρίζει για ποιο πράγμα μιλάω.

Μη μπερδεύεσαι, αλλά τέτοιοι είστε που αφήσατε το μυστικό που είχατε χ4 με λιγότερα αμυντικά για να καλύψετε το άλλο, ωραίο..

Αν ο παίχτης ήταν ενεργός και είχε ενδιαφερθεί δεν θα το παίρνατε..Οπως έγινε με το άλλο μυστικό...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αν ο παίχτης ήταν ενεργός και είχε ενδιαφερθεί δεν θα το παίρνατε..Οπως έγινε με το άλλο μυστικό...

αν η γιαγια ειχε....την ξερεις την συνεχεια νομιζω

προς Nobles:Λεω να κανετε ανακωχη με NORTH και να παιξετε ξυλο με νουμερα και νορθ μπας και αποκτησει ενδιαφερον ο κοσμος:rolf:
 

DeletedUser

αν η γιαγια ειχε....την ξερεις την συνεχεια νομιζω

προς Nobles:Λεω να κανετε ανακωχη με NORTH και να παιξετε ξυλο με νουμερα και νορθ μπας και αποκτησει ενδιαφερον ο κοσμος:rolf:


Δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω τίποτα..Το λέω απλά γιατί εδώ σε λίγο θα μας πούνε τυφλούς..λές και δεν ξέραμε τι έπρεπε να καλύψουμε.Επρεπε να καλυφθούν και τα δύο εκεί που υπήρχε ενημέρωση έγινε.Εξάλλου οι νόμπλες δεν είχαν κανένα απο τα δύο μυστικά.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω τίποτα..Το λέω απλά γιατί εδώ σε λίγο θα μας πούνε τυφλούς..λές και δεν ξέραμε τι έπρεπε να καλύψουμε.Επρεπε να καλυφθούν και τα δύο εκεί που υπήρχε ενημέρωση έγινε.Εξάλλου οι νόμπλες δεν είχαν κανένα απο τα δύο μυστικά.

Βασικα φιλε μου ειναι λιγο ντροπη για σενα να μιλας για τους Nobles απ τη στιγμη που δεν εχεις παρει ΟΥΤΕ 1 ΧΩΡΙΟ απο αυτους....
καλο μεσημερι
 

DeletedUser

Βασικα φιλε μου ειναι λιγο ντροπη για σενα να μιλας για τους Nobles απ τη στιγμη που δεν εχεις παρει ΟΥΤΕ 1 ΧΩΡΙΟ απο αυτους....
καλο μεσημερι

χαχα πλάκα έχεις.μήπως τους έκανα κριτική η τους σχολίασα και δεν το ξέρω.απάντησα για τα μυστικά.
Συγνώμη Κύριε.Δεν θα ξαναμιλήσω.Θα πάρω ειδική άδεια πριν και ίσως να μιλήσω.
Λέω να σοβαρευτούμε λίγο.
Οσον αφορά το θέμα με τα χωριά δεν θα το σχολιάσω και γενικά δεν θα μπώ στο τρυπάκι του εξωτερικού,σχολίασα κάτι που ήταν ψευδές.Δεν θα γίνω σαν όλες τις κατίνες που γράφουν στο εξωτερικό φόρουμ και στο τέλος καταντάνε ******ιόζηδες

Καλό Μεσημέρι
 

DeletedUser

λοιπον τραγελαφε του κ22 σσαποελ... βγαλε την κασετα που εχεις βαλλει εδω και ποσους μηνες για το ποσο προ-πατζηδες ειστε και τελικα δεν κανετε τιποτα... καταρχην εχει τεραστια διαφορα το να κυνηγας μυστικα για να κλεισεις τον κοσμο στην λουφα επειδη σε εχουν στην φαπα και εισα του κλωτσου και του μπατσου λαικ γιου καρτουν... και τεραστια διαφορα το να κλεινεις εναν κοσμο γιατι βαρεθηκες να μοιραζεις φαπες απο δω κι απο κει... εγω θα κλεισω με μυστικα εναν κοσμο που εχω εποδειξει οτι ειμαι ο καλυτερος και που δεν μπορει κανενας να το αμφισβητησει περα απο ατομα περιορισμενης ευθυνης σαν εσενα που ακομα και η ιδια του η φυλη τον εχει στην πλακα... γελοιε σε εχουν μαθει και οι πετρες μαρθα βουρτση του 22 κλαψ κλαψ... εξαφανισου πατα για 25η φορα διαγραφη και τα λεμε ξανα σε 5 μερες... και να στο πω κι ετσι αν δεν το κρατουσατε κιολας το μυστικο θα εισασταν ακομα περισσοτερο για τα πανηγυρια σαν φυλη... παικτικα καποιοι ξεχωριστα μπορει να αξιζουν αλλα οταν εχουν μαζι τους στη φυλη σκουπιδια σαν εσενα δεν μπορουν να κανουν και πολλα.... ελα τωρα παλι στο λαγουμι σου και μην ξαναπεταχτεις μεχρι την επομενη φορα που θα ειναι η ωρα να φας φαπα....

10 ποιντσ πλιζ:grrr:
 

DeletedUser

filologos: "Έχετε κάνει πολλές κινήσεις να κλείσετε με μυστικά, δε θέλω να πω συγκεκριμένα πράγματα γιατί θα φέρω σε δύσκολη θέση πολλούς και δε γουστάρω...τίποτα παραπάνω.
Απλά άμα συνεχιστεί η παραπληροφόρηση θα αναγκαστώ να πω περισσότερ"

κατα τα αλλα οι nobles δεν θελουν να κλεισουν το κοσμο με μυστικα.. μαλλον οι 1000 νουκ που σταλθηκαν κατα λαθος πηγαν..

Στα ειπε και ο redskin ας στα πω και γω έτσι γιατί μπορώ.
Είσαι στη φάπα και πας να κλείσεις τον κόσμο μούλικα με μυστικά vs τους έχεις στην φάπα έχεις βαρεθεί και θες να τελειώνει ο κόσμος.
Δείχνεις ανίκανος να αντιληφθείς την ειδοποιό διαφορά αλλά πιο λιανά δεν γίνεται. Εκτός όλων των άλλων τι ακριβώς περιμένεις ?
Να φάμε όλα τα κόκκινα και να αφήσουμε για το τέλος τέλος τα μυστικά ? Έχουμε κι άλλες δουλειές. Αν έχεις σαδομαζοχιστικές τάσεις και σου αρέσει το ξύλο βρες κατι άλλο να κάνεις.Γελάει ο κόσμος με τις γραφικότητες σου.Αν πάλι σου αρέσει η μίρλα άνοιξε καμια δωρεαν τηλεφωνική γραμμή να σου λέει ο κοσμάκης τα προβλήματα του να του λες και συ για τον κ22.Κούρασες.
Ουρτ
 

DeletedUser30417

Λοιπον ειχα καποια στιγμη γραψει την αποψη μου για τον κοσμο 22 παρακολουθω κοιτω και δεν μιλαω αλλα επι της ευκαιριας θα πω καποια πραγματακια ..

1.Οι νομπλες ειναι με διαφορα η καλυτερη φυλη του 22 και το εχει δειξει στον χαρτη πανω δεν τιθεται θεμα συζητησης προς αυτο..
2.Ο κοσμος κλεινει με μυστικα και καλα κανουν και θελουν να τον κλεισουν ετσι ..
3.Κατα εμε ειναι και η καλυτερη φυλη που εχω συναντησει στον ελληνικο σερβερ


Τωρα απο εκει και περα σχολιαζετε πραγματα παιδες τα οποια απο την μια δεν εχουν καμια μα καμια σημασια απο την αλλη τα βλεπετε απο την δικια σας οπτικη πλευρα και μονο και ερχομαι και σας ρωτω αφου λετε για τα μυστικα ..

Εγω μπηκα αναγνωρισα ,ενημερωσα, οργανωσα , επαιξα τελοσπαντων και ειμαι και 24 ωρες συνεχομενα ον μεχρι το πρωι να δω τι μελι γεννεσθαι και πως θα το χειριστω ..

Ο ιννανα τωρα απο την αλλη μπηκε πριν 3 μερες του εστειλα μυνημα και ακομα να το ανοιξει πριν απο αυτο ειχε ερωτηθει παμπολες φορες εαν θελει αμυνες εαν ειναι καλυμενος κτλ δεν ενδιαφερθηκε εντελει και το αποτελσμα ειναι αυτο που ξερετε.
Τωρα προς τι η συζητηση φιλολογε;
Εσυ εχεις υλικο, ενδιαφερεσε και το διαχειριζε σωστα και καλα κανεις και αξια θα κερδισεις τον κοσμο αλλα απο αυτο μεχρι αυτα που συζητατε εδω εχει μεγαλη διαφορα ..

Εμεις 5 10 νοματεοι που παιζουμε (ασχετως τι πιστευτε εγω προσωπικα το λεω δεν πολυ ασχολουμε γιατι δεν εχω χρονο, οποτε εχω ομως μπαινω και παιζω δεν κλαιγομαι δεν αμφισβητω και δεν κρινω κανεναν ομως..) προσπαθουμε επειδη μας αρεσει το παιχνιδι και ειμαστε και εμεις παρεα να συμμαζεψουμε τα ασυμαζευτα αλλα γινεται; με τι ; μεχρι ευχελαιο ειχα σκεφτει να κανω αλλα ουτε αυτο θα επιανε ..

Το αλογο δεν μπορει να συναγωνιστει την φερραρι τα αλλα ολα εγω τα ακουω βερεσε ..

Και κατι τελευταιο παραδεχομαι σχεδον ολους τους παιχτες απο την φυλη σας παιξατε εξυπνα και σωστα αλλα μην βγαινει καθε πικραμενος και μιλαει επειδη παιζει σε εσας η εχει την προστασια σας γιατι σε οποιαδηποτε αλλη φυλη να επαιζε στον 22 ουτε για καραμελες θα ηταν και το αντιθετο εγω πχ εαν επαιζε σε εσας (και να ειχα χρονο να παιξω) δεν υπηρχε χωριο στην 45 και οποιος με ξερει ξερει οτι ετσι ειναι ..

Δεν θα μπω σε διαλογο με κανεναν κλειστε τον κοσμο να τελιωνουμε να παμε σπιτια μας , αιντε με τον καθε πικραμενο εδω μεσα ..

Αυτα απο εμενα συγχαρητηρια προκαταβολικα για την νικη σας και μην ψαχνετε στα σκουπιδια για διαμαντια αμα ηταν ετσι ολοι πλουσιοι θα ειμασταν ..

Οποιος καταλαβε καταλαβε .. :D
 

Deleted User - 119632

Πες τα ρε Χρηστάρα γτ θα μας βγάλουν τρελλούς. Τα πράγματα έιναι κριβώς όπως τα είπες. Πολλοί απο τους παραπάνω που μόιλησαν εάινι μυρωδιες απο το παιχνίδι και βγαίνουν και μας την λένε. Ας μην υπήρχε το σκριπτάκι να βάζουν 3000 φεικ το λεπτό και τότε τα λέμε. Να μου πεις όταν η εθνική πήρε το ευρωπαικό είχε και τον Φύσσα μέσα. Και πό την άλλη ο Κριστιάνο που έχασε. οκ ομαδικό παιχνίδι είναι. Αλλά δεν είμαστε και τυφλοί. φιλόλογε συγχαρητηρία στα εχω πει και κατ ιδίαν και μπορεί να τα πούμε σε άλλο κόσμο.
 

DeletedUser

προγραμματάκι είναι βρε το σκριπτάκι ανιχνεύεται :)
 

DeletedUser26271

προγραμματάκι είναι βρε το σκριπτάκι ανιχνεύεται :)

ωρες πισω απο το pc χρειαζονται και συνεπεια...μετα ερχεται η ικανοτητα και η συνεργασια

που βγηκες wikitribalwars να μας φωτισεις (μιας και ουτε προγραμματα χρησιμοποιεις ουτε ****ακια)



ps. Eπειδη γραφετε συχνα οτι "δεν καιγομαι...εχω και προσωπικη ζωη....υπαρχουν και σοβαροτερα να κανω απο το να αναγνωριζω 1000000 επιθεσεις...." θελω να πω το εξης.:

Σιγουρα δεν ειναι τυχαιο οτι αυτα λεγονται παντα οταν παιρνει καποιον η κατω βολτα (δεν ειναι αμαρτια) ...και θα απαντησω οτι οποιος δεν εχει χρονο γιατι μπαινει σε κοσμους με τετοια ταχυτητα και μαλιστα οχι σε ενα αλλα σε δυο τρεις ταυτοχρονα...?
:hmmm:
Πατε να παιξετε speed για να μην πιπιλατε την ιδια καραμελα συνεχεια
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 119632

οι φυγόμαχοι να σιωπήσουν. επίσης αυτή την καραμέλα που όταν κάποιος βλέπει ξαφνικά κόκκινα και αλλάζει φυλή γτ
1) η φυλή του δεν τον στίριξε.
2) μετά από τόσο καιρό ξαφνικά αποφάσισε ότι δεν του αρέσει η λειτουργία και η πργάνωση της φυλής
3) οι αντίπαλοι και καλά ότι παίρνουν ΜΟΝΟ παικτα΄ραδες τον πήρανε (και καλά κάνανε. 'αλλο αυτό) και δεν τον πήρανε για να δημιουργήσουν ρήγμα στον αντίπαλο.

παίξτε καμια άμυνα όταν χρειάζεται και μην αλλάαζατε τις φυλές όταν νομίζετε ότι θα χαθούν τα χωριουδάκια σας
 

DeletedUser26271

οι φυγόμαχοι να σιωπήσουν. επίσης αυτή την καραμέλα που όταν κάποιος βλέπει ξαφνικά κόκκινα και αλλάζει φυλή γτ
1) η φυλή του δεν τον στίριξε.
2) μετά από τόσο καιρό ξαφνικά αποφάσισε ότι δεν του αρέσει η λειτουργία και η πργάνωση της φυλής
3) οι αντίπαλοι και καλά ότι παίρνουν ΜΟΝΟ παικτα΄ραδες τον πήρανε (και καλά κάνανε. 'αλλο αυτό) και δεν τον πήρανε για να δημιουργήσουν ρήγμα στον αντίπαλο.

παίξτε καμια άμυνα όταν χρειάζεται και μην αλλάαζατε τις φυλές όταν νομίζετε ότι θα χαθούν τα χωριουδάκια σας

sir paranoik δεν ετυχε να σε βρω σε καποιο ρουμ για να μιλησουμε για λειτουργια και φυλη οσο ημουν στη NORTH και επαιζα αμυνα γιατι ησουν στη νιρβανα του απεραντου γαλαζιου αφου μολις ειχατε γλυτωσει εσυ και οι αρμηδες τη πυξιδα με την ΣΕ και την ενωση στη συνεχεια.
Εχετε χαζεψει τελειως απο τις φαπες και βελαζετε.
 

DeletedUser

καλα ρε καιροσκοπε, αφου δεν σου αρεσε η λειτουργια της φυλης γιατι δεν εφυγες εξαρχης? Η σιμπα και οι αλλοι οταν εφυγαν ειχαν τα χωρια τους διπλα μας, εσυ μολις εφτασαν διπλα σου οι nobles τσουπ πηδηξες καραβι.. οποτε ασε τις δικαιολογιες, εαν ηθελες τοσο πολυ να φυγεις ας εβγαινες να πεις οτι τελος της εβδομαδας παω στους εχθρους και τελος.
 

DeletedUser30417

...Φοίνιξ...

Οταν διαβαζεις ενα μυνημα που αρχηγος φυλης παραδεχεται την ανωτεροτητα του αντιπαλου αυτο που σχολιαζεις ειναι ατυπο και ασχετο..

1.Δεν κινδυνεψα ουδεποτε να φαω πυξιδα οχι εδω μονο , εδω και 10 χρονια που παιζω , ΠΟΤΕ ΚΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ..
2.Στον 22 ποτε με πηρε η κατω βολτα ; η μαλλον που το ειδες εσυ αυτο; στο ονειρο σου;
3.Εαν δεν ηταν οι αρμυδες οπως λες ο κοσμος 22 θα ειχε κλεισει εδω και πολυ καιρο αφου ηταν η μονη φυλη που πολεμησε με ΝΟΜΠΛΕΣ ασε που σε καναν και χαρη και σε πηραν στην φυλη τους ..

Τωρα εσυ τους GTP μην τους βαζεις καν στο στομα σου , εκτιθεσαι απο μονος σου , ασε να μιλουσουν τα παιδια απο Νομπλες καλυτερα ο δικος σου ο λογος τους χορτασε τους GTP .. :bd:
 

DeletedUser26271

...Φοίνιξ...

Οταν διαβαζεις ενα μυνημα που αρχηγος φυλης παραδεχεται την ανωτεροτητα του αντιπαλου αυτο που σχολιαζεις ειναι ατυπο και ασχετο..
αν απαντουσα σε σενα Ω αρχηγε θα εβαζα σε παραθεση το δικο σου ποσταρισμα.
Στον παρατρεχαμενο σου απαντησα. Ξαναδιαβασε το ποστ και μην το παιρνεις προσωπικα. Ο πληθυντικος μου δεν αφορα εσενα προσωπικα αλλα το συνολο της φυλης Ω αρχηγε των Army-GTP

Επισης θελω να πω στον harros, οταν ειχε πει πολυ πριν γινει οποιαδηποτε ενωση " ενα πραγμα περιμενω να δω: απο κει που εισαστε με το ενα ποδι στον ταφο θα γινετε ενα με την gtp"
φιλε εισαι πολλα χρονια μπροστα

Μπορει να μην πηγαινες ποτε πυξιδα αλλα πριν γινει η ΣΕ με GTP εισασταν για μισο πλανο ακομα και μετα στη θαλασσα του ριμ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ωρες πισω απο το pc χρειαζονται και συνεπεια...μετα ερχεται η ικανοτητα και η συνεργασια

που βγηκες ανυπαρκτε (wikitribalwars) να μας φωτισεις και να δικαιωσεις με αυτο το τροπο την προτιμηση σου στα βαρβαρα (μιας και ουτε προγραμματα χρησιμοποιεις ουτε ****ακια)

ελπιζω να μην εισαι σαν τον ssapoel και να τηρησεις αυτο που εχεις στο τελος της υπογραφης σου...

ps. Eπειδη γραφετε συχνα οτι "δεν καιγομαι...εχω και προσωπικη ζωη....υπαρχουν και σοβαροτερα να κανω απο το να αναγνωριζω 1000000 επιθεσεις...." θελω να πω το εξης.:

Σιγουρα δεν ειναι τυχαιο οτι αυτα λεγονται παντα οταν παιρνει καποιον η κατω βολτα (δεν ειναι αμαρτια) ...και θα απαντησω οτι οποιος δεν εχει χρονο γιατι μπαινει σε κοσμους με τετοια ταχυτητα και μαλιστα οχι σε ενα αλλα σε δυο τρεις ταυτοχρονα...?
:hmmm:
Πατε να παιξετε speed για να μην πιπιλατε την ιδια καραμελα συνεχεια


ίσως δεν κατάλαβα καλά :) για μένα λες το ανύπαρκτε ?
 
Κορυφή