ΝΟΥΜΕΡΑ

  • Δημιουργός θέματος ssapoel
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser19330

Μπορει να μην πηγαινες ποτε πυξιδα αλλα πριν γινει η ΣΕ με GTP εισασταν για μισο πλανο ακομα και μετα στη θαλασσα του ριμ

Γιατί δεν μπόρεις να δεχθείς ότι κάποιος είναι καλύτερός σου ατομικά ακόμα και αν σε ομαδικό παίχνίδι τον νίκησες ( άσχετα τον τρόπο το παιχνίδι πάνω από όλα είναι στρατηγικής) αν θυμάμαι σωστά ένα πλάνο κάναται κατα την διάρκεια της ''ειρήνης'' του Πάσχα και μετά το πλάνο σας ο λαγαργιασμός είχε 3 χωριά παραπάνω απότι πριν :clap: για πες μας λοιπόν για το ''μισό'' πλάνο που θα τον εξαφάνιζε
 

DeletedUser

Η GTP ήταν φυλή, είχε πολλά στραβά και ανάποδα τα οποία είναι γνωστά αλλά έστω και έτσι κάτι έκανε... Η ARMY δεν υπήρχε πουθενά στο παιχνίδι, ούτε πριν διαλυθούν οι GTP αλλά ούτε ως NORTH μετά. Το γεγονός ότι παίκτες της ARMY υπάρχουν ακόμα οφείλετε σε λόγους που δεν έχουν καμία σχέση με την ατομική τους ικανότητα ή ομαδική λειτουργία.

Σε ένα μόνο πράγμα με έχουν εντυπωσιάσει. Ενώ έχουν κάνει τις ποιο απίστευτες (σε σχέση με την παρουσία τους στο παιχνίδι) δηλώσεις κατά καιρούς και έχουν διαψευστεί με τον ποιο πανηγυρικό τρόπο, συνεχίζουν... Αυτό δεν το έχω ξαναδεί !!!
 

DeletedUser26271

Σε ένα μόνο πράγμα με έχουν εντυπωσιάσει. Ενώ έχουν κάνει τις ποιο απίστευτες (σε σχέση με την παρουσία τους στο παιχνίδι) δηλώσεις κατά καιρούς και έχουν διαψευστεί με τον ποιο πανηγυρικό τρόπο, συνεχίζουν... Αυτό δεν το έχω ξαναδεί !!!
Πιστευω οτι αυτο ωφειλεται καθαρα λογω θεσης τους στο χαρτη (πιο δεξια απο GTP) και ετσι ειχαν μαξιλαρακι (πιο σωστα - σακο του μποξ).
Τωρα που ειναι αρκετοι πρωτη γραμμη εχουν την ευκαιρια να δειξουν τι μπορουν να κανουν.
με προβληματιζει ομως η νοοτροπια μερικων...
παραδειγμα:
τον βιασμό αν δεν μπορείς να τον αποφύγεις τον απολαμβάνεις!
τεσπα... θα δειξει
 

Deleted User - 119632

ευτυχώς δεν υπάρχουν άλλες φυλές να αλλάξεις. όποιςο σε βαρούσε πήγαινες μαζί του. όσο για τις φάπες πότε έριξες βρε κατακαημένε??? σαν φυγάς δεν διακιούσαι δια να ομιλείς. αν δεν είχες βάλει την ουρά στα σκέλια θα είχες δει πυξίδα τώρα μεγάλε. λοιπόν κάτσε εκεί που είσαι θα λες ότι έκλεισες και κόσμο και δεν θα πιστεύει κανείς
 

DeletedUser26271

τον βιασμό αν δεν μπορείς να τον αποφύγεις τον απολαμβάνεις!
μαλλον ουτε αυτο δεν εισαι ικανος να κανεις και σου βγαινει κακια.
Οσες δοσεις τεστοστερονης και να παρεις για να το παιξεις αντρακι δεν σε πιστευει κανενας
Ασε που δεν σε αφηνει να χαλαρωσεις και να απολαυσεις
 

Deleted User - 119632

το απολαμβάνω. μια χαρά είναι. Επίσης μην κρίνεις απο σένα. δεν χρειαζόμαστε όλοι δόσις τεστοστερόνης για να νιώσουμε άντρες. Τέλος όσο και να προσπαθεις αν με προσβάλεις σε προσωπικό επίπεδο, πράγμα που δείχνει τι άτομο είσαι και χαίρομαι που το έβαλες στα πόδια, παραμένεις φυγόμαχος. Κόίτα να χαλαρώσεις μεγάλε είναι μόνο ένα παιχνίδι.

υ.γ Το ρητό που έγραψα το πήρες πολύ σοβαρά και τρελάθηκες. cool down dude που λένε και στο χωριό μου. την ουρά στα σκέλια έβαλες δεν σε ένα παιχνίδι. Μην έχεις τύψεις. θα σε πετύχουμε σε κάποιο άλλο κόσμο και θα τα πούμε άμπαλε
 

DeletedUser26271

Δεν μπορω να σε προσβαλω οταν εκτιθεσαι μονος σου

θα σε πετύχουμε σε κάποιο άλλο κόσμο και θα τα πούμε άμπαλε
χαιρομαι που δεσμευεσαι οτι θα φερεις και παρεα μαζι γιατι με ενα κουλουρι δεν χορταινω
 

DeletedUser

Ρε για δες τι λεει ο καιροσκόπος....που όπου έχει κυμα τραβάει... Το γεγονός ότι αλλάζεις φυλές ανάλογα με το μελτέμι εκτός από πρόσφυγα σε κάνει και καιροσκόπο... Οταν λοιπον ευχαριστιέσαι το παιχνίδι, απολαμβάνεις τις μαχες μεχρι τέλους όποιο και αν είναι αυτο και οχι να το βάζεις στα πόδια για να σωθείς.. για κάποιους σαν και εσένα φτάσαμε σε αυτο το σημείο. μερικοι δεν καταλαβαίνουν οτι ειναι παιχνίδι και προκειμένου να μην χάσουν τα εικονικά τους χωριουδάκια πουλάνε τα πάντα
 

Deleted User - 119632

Δεν μπορω να σε προσβαλω οταν εκτιθεσαι μονος σου


χαιρομαι που δεσμευεσαι οτι θα φερεις και παρεα μαζι γιατι με ενα κουλουρι δεν χορταινω

το παιχνίδι λεγεται φυλετικες μαχες. πληθυντικός. πάλι το μυαλό σου πάει αλλόυ επιβεβαιώνοντας τι σόι άτομο είσαι και ότι τα έχεις χαμένα. το πολύ τροχάδην με την ουρά στα σκέλια σε πείραξε. αλήθεια τώρα νιώθεις παικταράς?? μας νίκησες εε? ο εγωισμό σου και η περηφάνια σου είνια στο φουλ? εκεί που τα λέτε με τους συμπαίκτες σου απο την νόβλες και αυτοί λένε πως μας κερδίζουν εσύ πως νιώθεις που ξέρεις ότι ξέρουν ότι είσαι φυγόμαχος? λες και εσύ για τα κατορθώματα σου? πως άλλαξες τις φυλές και πως μα την έφερες? όσο για το ποιος εκτίθεται μεγάλε άστο. όλοι το ξέρουμε και οι συμπαίκτες σου και όλοι. ο λαγός είναι πάντα λαγός. δεν θα γίνει λιοντάρι ποτέ.
 

DeletedUser26271

όλοι το ξέρουμε και οι συμπαίκτες σου και όλοι. ο λαγός είναι πάντα λαγός. δεν θα γίνει λιοντάρι ποτέ.

συνεχιζεις να λες ασυναρτησιες και να χρησιμοποιεις το φορουμ για να δημιουργησεις προσωπικη αντιπαραθεση ενω δεν ειναι αυτος ο ρολος του.
οτι λες, απλα, καποιος στα λεει και συ λεονταριζεις (παπαγαλιζεις).
Συμπερασμα: Εισαι ενας κουραστικος καρπαζοεισπρακτορας που δεν ασχολειται κανενας μαζι σου... ουτε απο το κοπαδι που ανηκεις.
 

Deleted User - 119632

ωωω τώρα δεν ρίχνεις απλά μπηχτές αλλα επιτίθεσαι κανονικά λαγουδάκι. Αν δεν ήθελες προσωπική αντιπαράθεση να ζητήσεις συγνώμη και άλλη φορά να μην προσβάλεις προσωπικά! κατάλαβες λαγουδάκι. Εσύ ασχολείσαι μαζί μου. Κοπάδι ποιους εννοείς του πρώην συμπαίκτες σου που παράτησες για να γλυτώσις τα πολύτιμα χωριουδάκια σου γτ φοβήθηκες τα σπαθάκια??? όσο για το καρπαζοεισπράκτορας φλώρε για να με αποκαλέσεις εσύ έτσι ΦΛΩΡΕ θα έπτρεπε να ρίξεις καμιά καρπαζιά ΦΛΩΡΕ! εώς τώρα δεν έχεις κάνει τίποτα παρά μόνο να βάζεις καμιά φεηκ εκεί που βάοζυν όλοι οι δικοί σου ΦΛΩΡΕ!!!! τράβα στην σπηλιά σου τώρα ΦΛΩΡΕ και μην ασχολείσαι με το φόρουμ αφού χαλιέσαι ΦΛΩΡΕ και λες βλακείες. ξ προσφορά σου στο παιχνίδ έιναι μηδενική. το μόνο που προσέφερες εσύ και οι υπόλοιποι λαγοί είανι πισόπλατα μαχαιρώματα ΦΛΩΡΕ.
 

DeletedUser30417

Η GTP ήταν φυλή, είχε πολλά στραβά και ανάποδα τα οποία είναι γνωστά αλλά έστω και έτσι κάτι έκανε... Η ARMY δεν υπήρχε πουθενά στο παιχνίδι, ούτε πριν διαλυθούν οι GTP αλλά ούτε ως NORTH μετά. Το γεγονός ότι παίκτες της ARMY υπάρχουν ακόμα οφείλετε σε λόγους που δεν έχουν καμία σχέση με την ατομική τους ικανότητα ή ομαδική λειτουργία.

Σε ένα μόνο πράγμα με έχουν εντυπωσιάσει. Ενώ έχουν κάνει τις ποιο απίστευτες (σε σχέση με την παρουσία τους στο παιχνίδι) δηλώσεις κατά καιρούς και έχουν διαψευστεί με τον ποιο πανηγυρικό τρόπο, συνεχίζουν... Αυτό δεν το έχω ξαναδεί !!!


1. σκελος
Ειναι και αυτο μια αποψη , γελοια φυσικα αλλα ειναι οπως και να το κανεις ..
Και ποιος ακριβως εισαι εσυ παιχτρονι; και τι ακριβως εκανε η GTP;
2.σκελος
το πιο εντυπωσιακο απο ολα ξερεις ποιο ειναι;
οτι θελεις αναλυση στα αυτονοητα και εθελοτυφλεις για ακομα ενα σχολιο σου


καθρεφτη καθρεφτακι μου ποιος ειναι ο πιο καλος παιχτης στις φυλετικες; :hmmm:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

η gtp δεν ειναι που σου πηρε μιση ηπειρο και σε εστειλε να παιρνεις βαρβαρακια στο ριμ?
η μηπως ειναι αυτη που οταν αρχισανε να τη βαρανε αυτοι που τους το ζηταγες εσυ πηγες και εκανες σε??
και νορθ που εγινες και ειχες μπει με καποια χωρια μεσα σε εμας στην 55 ο σοκολατας και ο κονζαμπ τραβαγανε το καρο ,πρωην gtp και οχι αρμυ δηλαδη

οποτε τι γραφει λαθος ο mr προπατζης harros?

ασε μην απαντησεις ξερω
 

DeletedUser30417

ε τωρα εχεις μουτρα και μιλας και εσυ; υπαρχετε γιατι ειστε κατω απο την ομπρελα των νομπλες ..

Την ενωση με τα παιδια την αποφασισε η ηγεσια της φυλης και οχι εγω ,,

και τι ζητηγα εγω και μιλουσα μην προφασιζε οτι το ξερεις ..
και γενικα δεν θελω προσωπικη κουβεντα για φυλετικες μιλαμε , δεν μπορω να αναλυω τα κομπλεξ του καθενος εδω μεσα ..
Αυτα σε Παπα ή σε γιατρο φιλος ..

Εσεις ειστε αυτοι που ειχατε Σ.Ε με gtp εγω πολεμο ειχα μηνες και εσεις παιρνατε βαρβαρακια οχι εμεις ..
μαλλον τα εχετε μπερδεμενα πολυ στο μυαλο σας ,, λεμε τωρα //
 

DeletedUser

α ναι σορρυ ξεχασα οτι οποτε σε βολευει εισαι αρχηγος της αρμυ και οποτε δε σε βολευει κανουνε κουμαντο αλλοι
ας το διευκρινισω λοιπον δεν απευθυνομαι σε σενα προσωπικα αλλα σαν αρχηγος της αρμυ
αρα Ξερω αρκετα καλα τι ζητουσες

αυτη την καραμελα που πιπιλατε δεν ξερω πως την εχετε σκεφτει για ομπρελα νομπλες κλπ
και ειδικα οσοι ξερουν τα διπλωματικα παιχνιδια που παιζοντουσαν οταν υπηρχαν 3 (θεωρητικα ισχυρες) φυλες και η αρμυ και τα βαρβαρακια της ξερουν τι γινοταν στο χαρτη

και γενικα ναι εχω μουτρα και μιλαω μιας και ανηκω σε αυτους που δεν σε αφησανε να συμμετεχεις σε ενα κλεισιμο κοσμου με μυστικα χωρις ουτε εναν σοβαρο πολεμο

σου θυμισα τωρα τιποτα η ειναι ψηλα γραμματα για σενα αυτα?

αυτοι που μας ζηταγανε να τους σωσουμε τωρα βγαζουνε και γλωσσα και μιλανε
η μαγεια των φυλετικων που λες και στο προφιλ σου
 

DeletedUser30417

εγω εγραψα οτι κανουν κουμαντο αλλοι;
ρε σεις μεθυσμενοι μηπως γραφετε;
Αυτοι ηταν οι ν0ΜΠΛΕΣ οχι εσυ , ζεις σε ονειρο και μαλιστα εχει ξημερωσει και εσυ ακομα τρως την τουρτα ..
Και σε ευχαριστω που με εσωσες μεγιστε σε ευχαριστω απο καρδιας .. :'(



Παρατηρησα ολα τα ποστ σου στον κ22 ολα ειναι ενα και ενα μεσα στην ασυναρτησια ..

ειπα παπα η ψυχολογο ..
 

DeletedUser

Τι ακριβώς πίνετε,παίρνετε κτλ? Καλώς ή κακώς ήσασταν μηδενικά με την τακτική που ακολουθήσατε.Η nobles λειτούργησε και λειτουργεί απόσο ξέρω όπως θα έπρεπε να λειτουργεί μια φυλή.Τώρα από που και ως που βγαίνουν κάτι κοπρόγατοι και μυξοκλαίνε(οι ίδιοι που πριν λίγο καιρό ήταν παικταράδες που περίμεναν την σειρά τους για να μας 'διδάξουν')?

Επίσης φίλτατε φαντομ μια ερώτηση...
Μαθαίνω διαβάζω κτλ ότι έχεις 10 χρόνια εμπειρία και μα μου σου του..Παιχτικά δεν ξέρω ακριβώς τι είσαι(Μόνο για το φουλ στακάρισμα μαθαίνω) αλλά πως γίνεται να σαι τόσο έμπειρος και σαν προνομιούχος (από αρμυ εποχή) ναι φέρεσαι σαν ερασιτέχνης?
 

DeletedUser30417

χαρη σε αυτα τα μηδενικα υπαρχει ακομα ο κοσμος 22 . οσο για νομπλες αυτα που εχω γραψει εχθες μην ερχεσαι εσυ να μου τα πεις αυριο ,,
διαβαστε και κανενος αλλου αποψη οχι μονο ερωτα με αυτα που γραφετε εσεις ρε παιδια ..

Τωρα για φουλ στακαρισμα δεν ξερω τι εννοεις πιθανολογω οτι εμαθαν τα παιδια οι αντιπαλοι να παιρνουν τα χωρια αδεια απο το συνολο σχεδον της φυλης με 1 επιθετικο και σε μενα χρειαζονται παραπανω και οχι οτι δεν τα εχουν ..
Δηλαδη τι; να αδειαζω τα χωρια να ερχονται να τα παιρνουν ;

Λιγο αντισταση , ελεος δηλαδη , με 5ψηφιο αριθμο επιθεσεων παιζω εδω και μηνες κατα περιοδους πανω απο 10.000 //
αντε να το κλεισω να παμε σπιτια μας τοτε ..


παρακαλω να απαντησω εαν μου εξηγησεις κατα ποσο και που ειμαι ερασιτεχνης ..
 
  • Like
Αντιδράσεις: saxtou
Κορυφή