ΝΟΥΜΕΡΑ

  • Δημιουργός θέματος ssapoel
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

ΑΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΟΣΟΥΣ ΠΟΛΕΜΟΥΣ ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΣΟΥΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤIΚΗ ΕΞΥΠΝΑΚΙΑ..
 

DeletedUser

θα σου απαντουσα σε ολες τις βλακειες που λες
αλλα δυστυχως δεν ξερεις να διαβαζεις οποτε απορριπτεσαι,οταν τελειωσεις το δημοτικο ξαναελα

για πες μου λοιπον που χρησιμοποιησα 1ο προσωπο και μετα ξαναπεστα και ισως σου δωσω σημασια


σκαζα αλλος επιστημονας

για ριξε ρε φιλαρακι μια εξηγα
λες συγκεκριμενα ,προσπαθουνε να κλεισουνε τον κοσμο με οποιον τροπο μπορουν
αυτο που το βασιζεις??
η νομιζετε απλα θα πετατε κοτσανες και θα περνανε στο φλου



Τεκνον noobadon αυτα που λεω τα στηριζω στο οτι ξεκινησατε απο την 55 και 56 ειστε ακομα εκει και σε λιγο δεν θα ειστε ουτε στην 56 γιατι δεχομαστε πιεση στην 45 και υποχωρουμε ατακτος προς την 56 ....

ΥΓ (ενας απλος κληρικος ειμαι ,οχι επιστημονας)
 

DeletedUser

Προσπαθουν να κλεισουν τον κοσμο οπως μπορουν και καλα κανουν.
γιατι δεν το λες ξεκαθαρα φιλε μου? Μαλλον δεν στο επιτρεπει η θεση σου.. λογω της νουμποσυνης τους δεν μπορουν να τον κλεισουν μονοι τους, γλειφουν τους Nobles απο πανω μεχρι κατω απο την αρχη του κοσμου για να μην δουν πυξιδα.. Αφου οι Nobles οταν πανε στην τουαλετα δεν χρησιμοποιουν ****χαρτο πλεον, η γλωσσα των νουμερων ειναι πιο καθαρη απο τα kleenex χαχαχα

74-kleenex.jpg
 

DeletedUser

ΑΠΑΝΤΑ ΣΤΟ ΠΟΣΟΥΣ ΠΟΛΕΜΟΥΣ ΕΧΩ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΟΣΟΥΣ ΕΣΥ ΚΑΙ ΑΣΕ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤIΚΗ ΕΞΥΠΝΑΚΙΑ..

εσυ εχεις πολεμο με την οικογενεια των nf και την οικογενεια των Nobless ,ολοι οι αλλοι ειναι ειτε ασχετοι απο θεμα γεωγραφικης αποψης ειτε συμμαχοι σου
εγω εχω πολεμο με νορθ και κατι φυλες που φυτοζωουν στο ριμ μου και φυσικα κρητη που ειναι ασχετη γεωγραφικα ως προς εμενα
το συμπερασμα ειναι οτι επειδη εσεις στρατολογησατε τα παντα ολα και κανατε 10 φυλες τωρα μπορεις να κλαιγεσαι και να λες οτι η πυξιδα ερχεται επειδη εχετε πολεμου και με τις 2 υπολοιπες φυλες του κοσμου αλλα ειστε αδικημενοι γιατι εχετε 1 ονομα
γκεγκε τωρα η να στο πω και στα αγγλικα?

btw για πες την ga που ειναι και καλα συμμαχος μου την ειχες κανει κρυφη συμμαχια και κανονιζες απο τα μεσα του καλοκαιριου να με βαρεσει??
εεεεεε?? για πες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τεκνον noobadon αυτα που λεω τα στηριζω στο οτι ξεκινησατε απο την 55 και 56 ειστε ακομα εκει και σε λιγο δεν θα ειστε ουτε στην 56 γιατι δεχομαστε πιεση στην 45 και υποχωρουμε ατακτος προς την 56 ....

ΥΓ (ενας απλος κληρικος ειμαι ,οχι επιστημονας)

καλα την 56 μην εισαι και πολυ σιγουρος οτι θα την κρατας για καιρο
εγω λοιπον ξεκινησα 55 εφαγα τεραστια πιεση απο τεραστια ογκο χωριων,(φυσικα αυτα δεν τα λετε αλλα οκ)
και το αποτελεσμα ηταν να κρατησω την θεση μου και πλεον σε 1 μηνα να σας εχω παρει και τα 3πλασια απο οσα μου ειχατε παρει

εσυ τι εκανες??α ναι εχασες κανα 2 ηπειρους,ελπιζω να σε διαφωτισα και σενα
τεσπα κακως μιλαω με ατομα που δεν ξερουν τι εγινε ακριβως στον κοσμο
παντε ρωτηστε τον πλανηταρχη και τον αρχηγο σας τον φαντομ να σας πει
 

DeletedUser

Η πιτα ειναι ασχετη γεωγραφικα? χαχα μαλιστα, οι fear εστω και εαν ειναι μακρια βαζουν νουκς και αμυνες.. πριν λιγο καιρο ειχα πολεμο και με GA και Gangnam.. δεν πιστευω πως θα μπορουσε καμια φυλη να αντεξει με τετοια αναλογια
με την απλη λογικη να το πάρετε ειναι πρακτικά αδυνατον
μαλλον εσεις θα πρεπει να ντρεπεστε που σας παιζουμε τοσο καιρο..
 

DeletedUser

αλλα εσυ γιατι ποσταρεις εδω? ασε τους αλλους να το κανουν, που θεωρητικα ειναι κλασεις ανωτεροι απο σενα ,οποτε μην ανακατευεσαι. Περιμενεις τους Nobles να κανεις κηδεια με ξενα κολυβα. αλλες φορες παραμενες σιωπηλος στο κεντρικο οταν εχανες χωρια με το τσουβαλι. τωρα θυμηθηκες οτι υπαρχει και φορουμ. για την ωρα ζητα καμια αμυνα ακομα...μεχρι τοτε κοκοκο...
 

DeletedUser

Η πιτα ειναι ασχετη γεωγραφικα? χαχα μαλιστα, οι fear εστω και εαν ειναι μακρια βαζουν νουκς και αμυνες.. πριν λιγο καιρο ειχα πολεμο και με GA και Gangnam.. δεν πιστευω πως θα μπορουσε καμια φυλη να αντεξει με τετοια αναλογια
με την απλη λογικη να το πάρετε ειναι πρακτικά αδυνατον
μαλλον εσεις θα πρεπει να ντρεπεστε που σας παιζουμε τοσο καιρο..

Ποια πιτα 1 παικτης ειναι εκει τοσο γιογιο σας εχει κανει?
ποια ga σε βαρεσε ποτε?
ποια gangam ena plano τους κανανε οι Noblesse kai s σπασανε
και για ποια αναλογια μιλας
ας το πουμε αλλη μια φορα ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΧΩΡΙΑ ΕΙΧΕΣ
το οτι εφαγες στυλιαρι και τα χασες δεν φταιει κανεις

τωρα για τι μιλαω,μιλαω γιατι ειμαι νοομπας και με βαρατε πλανα 1000 νουκ και παιρνετε πολλα χωρια,οπα μισο κατι λαθος ειπα εδω
και ναι οταν εχανα δεν μιλαγα γιατι πολυ απλα δεν ειχα χρονο να μιλαω,αυτο που εκανα ηταν να παιζω το γκειμ για να φτιαξω τη στρατηγικη και την αμυνα μου,εσεις τι κανετε??
ασε ξερω τι κανετε δημιουργειτε νεα ορολογια
συμμαχια 2 φυλων= η μια φυλη γλειφει την αλλη
τρωει ενας πλανο =κλαιει για αμυνες
να τα κανεις και λεξικο στο wiki ******ιοζη ε ******ιοζη
φτανουν τα λογια ,θα σε τεντωσω συντομα μη μασας
 

DeletedUser

Ενας παικτης ειναι ναι το βρηκες εισαι και τυφλος κατα τα αλλα.. βλεπω οτι πολυ υποτιμας την ΠΙΤΑ αν κ ο καθενας απο τους παιχτες της σε βαζουνε για πλακα κατω...γιατι δεν πιστευω να συγκρινετε ο ΜΕΓΑΣ ABADON, ή ο ΚRA-KRA με παιχτες της ταξης του fourou...προς θεου δλδ..τι αλλο θα ακουσουμε απο το πιτσιρικι που μονο σπαμμαρει.
 

DeletedUser

Για να ξεκαθαρίζουμε γιατί τα έχετε κάνει εκεί στη NORTH μη πω τι.

1)Τη GA είχες αρχικάμωβ και ύστερα γαλάζια και σου έστελνε άμυνες, χώρια ότι τη στρατολόγησες τώρα και κάνεις το κουνάβι.
2)Η Fear είναι ακαδημία μας, τελεία και παύλα.
3)Η Gagnam ήταν συμμαχική φυλή, δε ταιριάξαμε διότι έγινε ένα σκηνικό και σπασαμε τη συμμαχία και τη στείλαμε από εκεί που ήρθε απλά και ωραία.
4)Η ΚΡΗΤΗ και ΟΛΕΣ της οι ακαδημίες είναι ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΟΥ και βαράνε συνέχεια εμάς στα βόρεια, στέλνουν άμυνες κτλ κτλ, άρα να μη μου λες εμενα μαλακίες.
5)Όταν ξεκίνησε ο πόλεμος είχες αριθμητική υπεροχή κατά πολύ ως GTP, γίνεται ΣΕ GTP με ARMY και όταν πια η GTP αφανίζεται κάνετε ένωση ενισχύοντας την αριθμητική σας υπεροχή ... φτάνοντάς την σε μεγάλα νούμερα. Το ότι σας ΝΟΜΠΛΑΡΟΥΜΕ και χάσατε το έδαφος είναι άλλου παπά ευαγγέλιο. Θα πεις για μεταγραφές, μάλιστα έγιναν συγκεκριμένες και προσωπικές όχι μαζικές απλά για το χρώμα και για το μετέπειτα καννιβάλισμα ( ξέρετε εσείς ). Που μου έκανες και ως ARMY και ως GTP και ως NORTH παιδομάζωμα άνευ προηγουμένου, κόψε τη προπαγάνδα και πιες κανά τσαγάκι ssapoel( Να μη σχολιάσω το "SS" φασιστάκι).
6)Κόψε τη τρελίτσα γιατί κλαίγατε και παρακαλάγατε( τουλάχιστον στο παρελθόν) παίκτες από τα νούμερα για να πάρετε τα μυστικά τους, εμείς ουδέποτε δεν πλησιάσαμε κάποιον παίκτη να έρθει και στη διάθεσή σου όλοι να τους ρωτήσεις έναν προς έναν, απλά όπως αποδείχτηκε άλλη φυλή είναι για απειλές στο φόρουμ και άλλη για μάχες στο παιχνίδι...κάποιοι προτίμησαν να παίξουν και όχι να γράψουν.

Τώρα εσύ GTP και κάθε GTP βγες να κλάψεις και να πεις ότι δεν είναι αλήθεια αυτά που λέω, εγώ θα πω μόνο μία φράση για να κλείσω και τίποτα παραπάνω διότι δε πόσταρα τώρα για να ανοίξω διάλογο, έχω κι άλλες δουλειές από το να ασχολούμαι με τραγικότητες.

Άλλος τη τρώει και δροσίζεται, άλλος τη τρώει και ζορίζεται.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 119632

Μάγκες τα έχουμε πει.
1) H ga ήταν κόκκινη. αφού δεκτήκανε ένα μήνα τρελλής πίεσης κάναμε ΣΕ. Γϊνανε μωβ και πριν 2 εβδομαδες τους περάσαμε κόκκινους. Αμύνες δεν έστελνε τουλάχιστον όχι μαζικά σε εμάς. ας βγει κάποιος να με διαψεύσει. όσοι άξιζαν τους στρατολογήσαμε. που είναι το κακό?
2) & 3) γνωστά
4) τι θες να πεις με αυτό? δεν λέμε όχι. είπαμε ότι δεν είναι συμμαχίες?
5) εν μέρη έχεις δίκιο. απλά δεν καταλαβαλινω από πότε το να έχει όγκο μια φυλή είανι κακό. έχει κάποια υπέρ και κάποια κατά. Εξάλλου και τα νούμερα πολυπληθέστερα ήταν. ¨Αλλο αν τους στείλαμε για πυξίδα.

¨οσον αφορα στον abadon καλός παίκτης δεν λέω. ϊσως πολύ καλός. Κάνα δυό φορές που τον βγάλαμε πλάνο παίξαμε ωραία και μάλλον μας ρεζίλεψε. Το θέμα είναι όμως ότι δεν έχει αντίληψη του τι έγινε και της πραγματικότητας ή τουλάχιστον δεν θέλει να το δει. Φϊλε αβαδον χάνεε κατα κράτος. τον τελυταίο καιρό κάτι κάνετε κυρίως βαράτε απομονωμένα χωριά παικτών της γα που ήρθαν σε εμάς. επί της ουσίας όμως χάνετε και την 56 με γοργούς ρυθμούς. είσασταν πολυάριθμοι αλλά δυαλήσατε όγω ήττας απο εμάς. Αυτό που σας υποχέθηκα γίνεται. τρώτε πυξίδες. έχετε μείνει τρεις και ο κούκος. το ότι έπεσα έξω με νοβλες δεν λέει ότι δεν ισχύουν αυτά που έιπα για εσάς. ξέρω θα βε βάλεις πλάνο και θα τα κάνω πάνω μου εεε?? πόσα ξέρεις! τράβα τώρα σώσε κανά χωριό και μέτα βγες και να απελήσεις!
 

DeletedUser

καλα την 56 μην εισαι και πολυ σιγουρος οτι θα την κρατας για καιρο
εγω λοιπον ξεκινησα 55 εφαγα τεραστια πιεση απο τεραστια ογκο χωριων,(φυσικα αυτα δεν τα λετε αλλα οκ)
και το αποτελεσμα ηταν να κρατησω την θεση μου και πλεον σε 1 μηνα να σας εχω παρει και τα 3πλασια απο οσα μου ειχατε παρει

εσυ τι εκανες??α ναι εχασες κανα 2 ηπειρους,ελπιζω να σε διαφωτισα και σενα
τεσπα κακως μιλαω με ατομα που δεν ξερουν τι εγινε ακριβως στον κοσμο
παντε ρωτηστε τον πλανηταρχη και τον αρχηγο σας τον φαντομ να σας πει


Τεκνον μου αλλο σε ρωτησα και αλλο απαντησες.
Βεβαια ειναι γνωστο οτι δεν μπορειτε να κανετε 2 πραγματα συγχρονως.Αν ανεβαινετε μια σκαλα και σας ερθει να κλασετε θα παθετε εγκεφαλικο
 

DeletedUser

Μάγκες τα έχουμε πει.
1) H ga ήταν κόκκινη. αφού δεκτήκανε ένα μήνα τρελλής πίεσης κάναμε ΣΕ. Γϊνανε μωβ και πριν 2 εβδομαδες τους περάσαμε κόκκινους. Αμύνες δεν έστελνε τουλάχιστον όχι μαζικά σε εμάς. ας βγει κάποιος να με διαψεύσει. όσοι άξιζαν τους στρατολογήσαμε. που είναι το κακό?
2) & 3) γνωστά
4) τι θες να πεις με αυτό? δεν λέμε όχι. είπαμε ότι δεν είναι συμμαχίες?
5) εν μέρη έχεις δίκιο. απλά δεν καταλαβαλινω από πότε το να έχει όγκο μια φυλή είανι κακό. έχει κάποια υπέρ και κάποια κατά. Εξάλλου και τα νούμερα πολυπληθέστερα ήταν. ¨Αλλο αν τους στείλαμε για πυξίδα.

¨οσον αφορα στον abadon καλός παίκτης δεν λέω. ϊσως πολύ καλός. Κάνα δυό φορές που τον βγάλαμε πλάνο παίξαμε ωραία και μάλλον μας ρεζίλεψε. Το θέμα είναι όμως ότι δεν έχει αντίληψη του τι έγινε και της πραγματικότητας ή τουλάχιστον δεν θέλει να το δει. Φϊλε αβαδον χάνεε κατα κράτος. τον τελυταίο καιρό κάτι κάνετε κυρίως βαράτε απομονωμένα χωριά παικτών της γα που ήρθαν σε εμάς. επί της ουσίας όμως χάνετε και την 56 με γοργούς ρυθμούς. είσασταν πολυάριθμοι αλλά δυαλήσατε όγω ήττας απο εμάς. Αυτό που σας υποχέθηκα γίνεται. τρώτε πυξίδες. έχετε μείνει τρεις και ο κούκος. το ότι έπεσα έξω με νοβλες δεν λέει ότι δεν ισχύουν αυτά που έιπα για εσάς. ξέρω θα βε βάλεις πλάνο και θα τα κάνω πάνω μου εεε?? πόσα ξέρεις! τράβα τώρα σώσε κανά χωριό και μέτα βγες και να απελήσεις!



Μπραβο τεκνον μου
Δικαιωσες το ονομα σου.Εγραψες μια καλη εκθεση ιδεων.
Βεβαια δυο πραγματα μπορει να συμβαινουν.Ή δεν εχεις ιδεα ή αιθελοτυφλεις.
Ναι ειχαμε ΣΕ με την GA αλλα την σπασαμε (αμυνες να ξερεις δεν ηρθαν σε μας διπλα πηγεναν)
Ναι ειχαμε περισοτερα χωρια απο εσας μεχρι που εγινε η "επιλεκτικη στρατολογηση σας"
Και ναι, εμπρος στον δρομο που χαραξαν οι NOObles οσον αφορα τα μυστικα(βλεπε φοινιξ)


Οσον αφορα το τελευταιο σκελος να σου πω οτι εδω δεν υπαρχουν ζορια απλος διασκεδαση.
Οποτε μαλλον δροσιζομαστε....
 

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Συγνωμη που θα πεταχτω ετσι αλλα απο αυτα που βλεπω εδω εκτοσ παο μερικα ποστ δεν τα πιστευω...θα αρχισω απο τους FEAR...που κανουν τα καλα ματια στους ΝΟΜΠΛΕΣ μονο και μονο για να μην φυγουν πυξιδα και βγαινουν και κατηγορουν και οτι ειναι στρατηγοι και μπλα-μπλα...μονο 2 λογαριαμσοι αξιζουν απο εκει...ολοι οι αλλοι στελνουν τρενα με 5 δευτεορλεπτα διαφορα(μην ρωτατε αποδειξε το και τετοια το γνωριζεται θελω να πιστευω)

Και που πετάχτηκες τι λες?

Ας μην γράψω καλύτερα γιατί θα φάω μπαν.

Η Fear όπως έγραψε και ο filologos είναι ακαδημία των Nobles...

ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ?!?!?!

Ποιά καλά μάτια κτλ κτλ λοιπόν? Α Κ Α Δ Η Μ Ι Α.

Πιό απλά δε γίνεται να το γράψω...

Φαντάσου να άξιζαν κιόλας τι γλέντι θα έκαναν τα νουμπάκια ε?

Εγώ έχω πέσει στα 3,8 δευτερόλεπτα για ένα τρένο.Καλή πρόοδος πιστεύω ε?
 

DeletedUser

Μάγκες τα έχουμε πει.
1) H ga ήταν κόκκινη. αφού δεκτήκανε ένα μήνα τρελλής πίεσης κάναμε ΣΕ. Γϊνανε μωβ και πριν 2 εβδομαδες τους περάσαμε κόκκινους. Αμύνες δεν έστελνε τουλάχιστον όχι μαζικά σε εμάς. ας βγει κάποιος να με διαψεύσει. όσοι άξιζαν τους στρατολογήσαμε. που είναι το κακό?
2) & 3) γνωστά
4) τι θες να πεις με αυτό? δεν λέμε όχι. είπαμε ότι δεν είναι συμμαχίες?
5) εν μέρη έχεις δίκιο. απλά δεν καταλαβαλινω από πότε το να έχει όγκο μια φυλή είανι κακό. έχει κάποια υπέρ και κάποια κατά. Εξάλλου και τα νούμερα πολυπληθέστερα ήταν. ¨Αλλο αν τους στείλαμε για πυξίδα.

¨οσον αφορα στον abadon καλός παίκτης δεν λέω. ϊσως πολύ καλός. Κάνα δυό φορές που τον βγάλαμε πλάνο παίξαμε ωραία και μάλλον μας ρεζίλεψε. Το θέμα είναι όμως ότι δεν έχει αντίληψη του τι έγινε και της πραγματικότητας ή τουλάχιστον δεν θέλει να το δει. Φϊλε αβαδον χάνεε κατα κράτος. τον τελυταίο καιρό κάτι κάνετε κυρίως βαράτε απομονωμένα χωριά παικτών της γα που ήρθαν σε εμάς. επί της ουσίας όμως χάνετε και την 56 με γοργούς ρυθμούς. είσασταν πολυάριθμοι αλλά δυαλήσατε όγω ήττας απο εμάς. Αυτό που σας υποχέθηκα γίνεται. τρώτε πυξίδες. έχετε μείνει τρεις και ο κούκος. το ότι έπεσα έξω με νοβλες δεν λέει ότι δεν ισχύουν αυτά που έιπα για εσάς. ξέρω θα βε βάλεις πλάνο και θα τα κάνω πάνω μου εεε?? πόσα ξέρεις! τράβα τώρα σώσε κανά χωριό και μέτα βγες και να απελήσεις!

το προβλημα ειναι οτι ξερω πολυ καλα τι εχει παιχτει σε αντιθεση με σενα απλα δεν μπορω να μιλησω και δημοσια γιατι ειναι πραγματα που αφορουν αλλους να βγουνε να τα πουνε
οσον αφορα τα στατς επειδη εισαι λιγο ****υλης και βαριεμαι να σου βγαλω τα στατς του τελευταιου μηνα που χεις χασει καμια 250-300 χωρια,λιγοτερα απο οσα ειχες παρει δηλαδη τοσον καιρο θα σου πω το απλο μπας και το καταλαβεις
ειχες φτασει να εχεις 25% χωριων μεσα στην 55%
τωρα φτανεις με το ζορι το 10% και συντομα θα φας σουτ
οσο για 56 και τις στρατολογησεις σου απο οσους "αξιζανε" οπως λες
ο πρωτος εχει παει ηδη πυξιδα,ο δευτερος εχει ηδη αφησει επιτηρηση και ειναι στο δρομο και αυτος
οι αλλοι θα ακολουθησουν
οποτε αστο
τουλαχιστον προαχθηκα σε καλο παιχτη,οσο για αυτους που λες ριχνεις πυξιδα στην 56 μου ειναι ολιγον τι αδιαφορο γιατι πολυ απλα εμεις σε αντιθεση με εσας οποιον ζηταει βοηθεια σωστα τον καλυπτουμε με οτι εχουμε και δεν εχουμε και κραταμε οτι μπορουμε απο χωριΑ, ε αμα δεν λεει τιποτα ενας στο ριμ,φατε τον χαλαλι βαλτε και νεα στατς παλι πισω θα τα παρουμε
btw gia na βοηθησω λιγο τα στατς σου +80 ειμαι μονο εγω απο εσας τις τελευταιες 2 βδομαδες και ειναι δικοι σου παιχτες οχι GA
 

DeletedUser

φτανει πια να ασχολεισται με τον ασχετουλη.. δεν καταλαβαινει οτι τα χωρια τα παιρνει επειδη εχουμε μετωπο με ακομα 5 φυλες και μας κτυπανε απο παντου, σκεψου να τους ειχαμε 1 vs 1 θα τους σβηναμε σε 2 μηνες. τωρα που τα παρατησαν ολοι κανει χαρουλες.
 

DeletedUser

φτανει πια να ασχολεισται με τον ασχετουλη.. δεν καταλαβαινει οτι τα χωρια τα παιρνει επειδη εχουμε μετωπο με ακομα 5 φυλες και μας κτυπανε απο παντου, σκεψου να τους ειχαμε 1 vs 1 θα τους σβηναμε σε 2 μηνες. τωρα που τα παρατησαν ολοι κανει χαρουλες.

Να υπενθυμισω ότι στην αρχη του πολέμου το μέτωπο ήταν κάπου εδω 458|541 ?
Δηλαδή αν τότε η αναλογία ήταν 1 vs 1 πιστευεις ότι τωρα θα υπήρχατε?
 

DeletedUser

φτανει πια να ασχολεισται με τον ασχετουλη.. δεν καταλαβαινει οτι τα χωρια τα παιρνει επειδη εχουμε μετωπο με ακομα 5 φυλες και μας κτυπανε απο παντου, σκεψου να τους ειχαμε 1 vs 1 θα τους σβηναμε σε 2 μηνες. τωρα που τα παρατησαν ολοι κανει χαρουλες.

ειχες τα διπλασια χωρια απο μενα βαρουσε ολη η φυλη σου και πηρες κανα 200αρι

εισαι πολυ για τα μπαζα μαστορα

self Owned.jpg

να κατι που σου ταιριαζει
 

DeletedUser

Ενω στην αντιπαλη μερια με κτυπουσαν οι Nobles? εισαι πολυ εξυπνος εσυ..
 
Κορυφή