ΝΟΥΜΕΡΑ

  • Δημιουργός θέματος ssapoel
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10821

δίνουν πόνο τα κομάντα μου κ τώρα ζηλεύετε κ αυτούς
 

DeletedUser

Κάντε και τα Gangam North, μην σκαλώνετε ζωάδια. Εσύ ειδικά ssapeol κλείσε το στοματάκι σου και κάνε μερικά βήματα πίσω για κανέναν που αξίζει να μιλάει.
 

DeletedUser

TI NA ΠΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ GANGAM ΑΣΧΕΤΟΥΛΗ? ΜΙΑ ΦΥΛΗ 10 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΩΝ ΠΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΑΡΧΙΣΕ Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΔΕΝ ΚΤΥΠΗΣΕΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΒΟΗΘΟΥΣΕ ΣΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΣΤΗΝ 43-44-34.. ΡΕ ΕΙΣΑΣΤΕ ΓΕΛΙΟΙ.
 

DeletedUser

Μιλουν και οι FEAR χαχαχα! απο την αρχη του κοσμου ειναι με τους Nobles. Κανιβαλισαν οτι κανιβαλισαν. Πηραν ολα τα βαρβαρα στο ριμ και τα μεγαλωσαν με πολυ χρονο και ιδρωτα. και τωρα προσπαθουν να βγουν μετωπο απο τις 100 ωρες επειδη δεν εμεινε κατι αλλο για να κανιβαλισουν. μεγαλη φυλη


Πυξιδοσυλλεκτη μην πιανεις στο στομα σου την FEAR αν δεν το πλυνεις πρωτα με ανθονερο ......
1.ναι ειμαστε απο την αρχη του κοσμου με τους NOBLES ...ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ρωτα τον Πλανηταρχη ξερει ......
2.σε μια συμμαχια υπαρχει ρολος για τον καθενα ( βασικη προυποθεση να ειναι ενεργος ) Εμεις λοπον αναλαβαμε να καθαρισουμε το rim και δεν ακουμπησαμε βαρβαρο εφ οσον υπηρχε η δυνατοτητα να νομπλαρουμε και ενα χωριο ενεργου παικτη
2α.Τωρα αν θεωρεις την ΚΡΗΤΗ ως βαρβαρη φυλη δικο σου θεμα Η Κ63 οταν ξεκινησαμε να χτυπαμε ηταν δικη τους
3.το αν προσπαθουμε να βγουμε μετωπο απο τις 100 ωρες ελα να το ξανασυζητησουμε σε κανενα μηνα που θα εχουμε κανει και την 43 δικη μας γιατι οτι προσπαθησαμε μεχρι τωρα το εχουμε καταφερει
4.Αν ειχες την στοιχειωδη νοημοσυνη να " διαβαζεις " το παιχνιδι θα καταλαβαινες τι ρολο επαιξαν οι FEAR Αλλα χθεσινα ναυτακια δεν γινεται να γινουν σημερινοι καπετανεοι ....
5.την καλημερα μου και δεν θα επανερθω επι του θεματος καθοτι δεν αρμοζει στην μορφωση μου και στην ευγενικη μου καταγωγη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Με διψήφιο νούμερο I.Q. και μάλιστα με πρώτο ψηφίο το 5 ή το 6 μην περιμένετε να καταλάβει τόσο μεγάλα ποστ...

ΦΑΑΑΑΑΑΑΠ
 

DeletedUser

πηρατε αδεια απο τα αφεντικα σας να βγειτε να μιλησετε ή θα σας μαλωσουν?? αα ρε νουμπια με τις πλατες αλλων το παιζεται παικτρονια, γιατι μονοι σας το ξερετε ουτε ενα μηνα στον κοσμο δεν θα βγαζατε. Οταν εμεις πολεμουσαμε εσεις χτιζατε βαρβαρα,η για να το πω καλυτερα ακομα νομιζατε οτι το φαρμινγκ σημαινει μαζευεις σιταρι..
 

DeletedUser

πηρατε αδεια απο τα αφεντικα σας να βγειτε να μιλησετε ή θα σας μαλωσουν?? αα ρε νουμπια με τις πλατες αλλων το παιζεται παικτρονια, γιατι μονοι σας το ξερετε ουτε ενα μηνα στον κοσμο δεν θα βγαζατε. Οταν εμεις στρατολογουσαμε όλη την 44 και μετα την χάσαμε αμαχητί εσεις χτιζατε βαρβαρα,η για να το πω καλυτερα ακομα νομιζατε οτι το φαρμινγκ σημαινει μαζευεις σιταρι..

fixed......
 

DeletedUser

ενω εσεις την 44 την πηρατε με σκληρες μαχες απο ενεργους αντιπαλους...ψαξτο λιγο καλυτερα..

ΣΙΜΠΑ Joined 29th August 2013 - 02:07 2,899,544
...Φοίνιξ... Joined 24th July 2013 - 16:09 2,100,660
Oops Sorry Joined 03rd June 2013 - 23:07 841,636
*Eddymerfy* Joined 22nd June 2013 - 01:07 887,000
T-imoros Joined 20th June 2013 - 14:06 333,387
SIMENIS Joined 17th May 2013 - 02:06 1,022,830
REPOS Joined 17th May 2013 - 02:06 324,14
fgiannis Joined 27th May 2013 - 15:07 167,274

ναι εχεις δικαιο εμεις στρατολογησαμε χαχα ε ρε τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα... ολοι αυτοι οι προσφυγες εντομεταξυ ηταν στην 44..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 119632

Πυξιδοσυλλεκτη μην πιανεις στο στομα σου την FEAR αν δεν το πλυνεις πρωτα με ανθονερο ......
1.ναι ειμαστε απο την αρχη του κοσμου με τους NOBLES ...ΤΟ ΓΙΑΤΙ ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ρωτα τον Πλανηταρχη ξερει ......
2.σε μια συμμαχια υπαρχει ρολος για τον καθενα ( βασικη προυποθεση να ειναι ενεργος ) Εμεις λοπον αναλαβαμε να καθαρισουμε το rim και δεν ακουμπησαμε βαρβαρο εφ οσον υπηρχε η δυνατοτητα να νομπλαρουμε και ενα χωριο ενεργου παικτη
2α.Τωρα αν θεωρεις την ΚΡΗΤΗ ως βαρβαρη φυλη δικο σου θεμα Η Κ63 οταν ξεκινησαμε να χτυπαμε ηταν δικη τους
3.το αν προσπαθουμε να βγουμε μετωπο απο τις 100 ωρες ελα να το ξανασυζητησουμε σε κανενα μηνα που θα εχουμε κανει και την 43 δικη μας γιατι οτι προσπαθησαμε μεχρι τωρα το εχουμε καταφερει
4.Αν ειχες την στοιχειωδη νοημοσυνη να " διαβαζεις " το παιχνιδι θα καταλαβαινες τι ρολο επαιξαν οι FEAR Αλλα χθεσινα ναυτακια δεν γινεται να γινουν σημερινοι καπετανεοι ....
5.την καλημερα μου και δεν θα επανερθω επι του θεματος καθοτι δεν αρμοζει στην μορφωση μου και στην ευγενικη μου καταγωγη

σόρρυ που επεμβαίνω μορφωμένε συμπαίκτη αλλά όντας μορφωμένος και γαλαζοαίματος θα περίμενα να είσαι πιο συγκεκριμένος. αντί αυτού λές όλο ασυναρτησίες και δεν απαντάς σε τίποτα απλά κάποιος σου σφύριξε ότι ειπώθηκαν σπόντες για την υπερφυλή σου και βγήκες να μας αποδείξεις πόσο καλή φυλή έχεις κτλπ κτλπ κτλπ. μιλάς δηλαδή για να μιλάς πράγμα που αντιτίθεται στο υψηλό δείκτη νοημοσύνης που υπονόησες ότι έχεις εσύ και ο συμπαίκτης σoυ που οδηγεί ένα κουβά (αν κρίνω απο το opc)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser10821

ενω εσεις την 44 την πηρατε με σκληρες μαχες απο ενεργους αντιπαλους...ψαξτο λιγο καλυτερα..

ΣΙΜΠΑ Joined 29th August 2013 - 02:07 2,899,544
...Φοίνιξ... Joined 24th July 2013 - 16:09 2,100,660
Oops Sorry Joined 03rd June 2013 - 23:07 841,636
*Eddymerfy* Joined 22nd June 2013 - 01:07 887,000
T-imoros Joined 20th June 2013 - 14:06 333,387
SIMENIS Joined 17th May 2013 - 02:06 1,022,830
REPOS Joined 17th May 2013 - 02:06 324,14
fgiannis Joined 27th May 2013 - 15:07 167,274

ναι εχεις δικαιο εμεις στρατολογησαμε χαχα ε ρε τι αλλο θα ακουσουμε εδω μεσα... ολοι αυτοι οι προσφυγες εντομεταξυ ηταν στην 44..

ναι αλλα τον σεπτεμβριο δεν πηρανε κανεναν! αααα να τα λεμε κ αυτα..

ρε τον eddy... το οτι βαζεις κ αυτο το acc στη λιστα δεν σε τιμα
 

DeletedUser26916

Ναι ! τα χωρια του ακκ *Eddymerfy* παρθηκαν ολα απο σας οποτε μην λεμε και οτι θελουμε !
 

DeletedUser

3.το αν προσπαθουμε να βγουμε μετωπο απο τις 100 ωρες ελα να το ξανασυζητησουμε σε κανενα μηνα που θα εχουμε κανει και την 43 δικη μας γιατι οτι προσπαθησαμε μεχρι τωρα το εχουμε καταφερει

ενα μηνα ειχα πει ? ούτε καν
 

Deleted User - 119632

ναι είναι γεγονός. έχετε μαζευτεί πολλοί παικταράδες εκεί στη φυλή σας. αυτό πρέπεπι να είναι. το γεγονός ότι έχουμε πόλεμο με όλο τον χάρτη δεν έχει να κάνει. στην περίπτωση σου ταιριάζει μια παροιμία. Μάθαν ότι γ@@#$# πλακώσανε και οι ρομά. το πως φτάσαμε εκεί είναι γνωστά. αλλά όχι να κάνουμε το άσπρο μαύρο.
 

DeletedUser

ρε φιλαρακι εσενα ο σκοπος σου ειναι απλα να λες βλακειες???
ποιον ολο τον χαρτη
εχει η μια μερια κοντα 17χιλιαδες χωρια και εσυ εχεις κοντα 12 χιλιαδες
οκ αραξε που το 60/40 θα μας το κανεις ολο τον χαρτη
και στην τελικη οταν αρχισε ο πολεμος παραπανω χωρια ειχες και δε φταιει καμια στρατολογηση που σε πηρανε παραμαζωμα μπουκωσε επιτελους και κοψε τις αρλουμπες
αιντε ηρεμησε γιατι θα ερθει η σειρα σου και θα φυγεις νυχτα και εσυ
 

DeletedUser31599

Συγνωμη που θα πεταχτω ετσι αλλα απο αυτα που βλεπω εδω εκτοσ παο μερικα ποστ δεν τα πιστευω...θα αρχισω απο τους FEAR...που κανουν τα καλα ματια στους ΝΟΜΠΛΕΣ μονο και μονο για να μην φυγουν πυξιδα και βγαινουν και κατηγορουν και οτι ειναι στρατηγοι και μπλα-μπλα...μονο 2 λογαριαμσοι αξιζουν απο εκει...ολοι οι αλλοι στελνουν τρενα με 5 δευτεορλεπτα διαφορα(μην ρωτατε αποδειξε το και τετοια το γνωριζεται θελω να πιστευω)Θα ηθιελα επεισης να μου πει καποιος απο ΝΟΜΠΛΕΣ αν ισχυει οτι πεκτες που δεν τους εχετε στρατολογησει τους λετε οτι αποτελουν μερος της φυλης σας και χτυπανε εχθρους..(κυριως μικρους πεκτεσ) ελπιζω να μην ισχυει αυτο....ωστοσο μια ανασυγκροτηση της ΝΟΡΘ δεν θα ηταν κακη....τελος παντων....Καλη συνεχεια παιδες :axe:
 

Deleted User - 119632

ρε φιλαρακι εσενα ο σκοπος σου ειναι απλα να λες βλακειες???
ποιον ολο τον χαρτη
εχει η μια μερια κοντα 17χιλιαδες χωρια και εσυ εχεις κοντα 12 χιλιαδες
οκ αραξε που το 60/40 θα μας το κανεις ολο τον χαρτη
και στην τελικη οταν αρχισε ο πολεμος παραπανω χωρια ειχες και δε φταιει καμια στρατολογηση που σε πηρανε παραμαζωμα μπουκωσε επιτελους και κοψε τις αρλουμπες
αιντε ηρεμησε γιατι θα ερθει η σειρα σου και θα φυγεις νυχτα και εσυ

Όλο το χάρτη μεγάλε!!!!! Και εσύ με επιβεβαιώνεις. ότι δνε ειναι νορθ είναι κόκκινο. Άρα όλος ο υπόλοιπος χάρτης. Εκτός αν έχουμε εμφύλιο και δεν το είδα! ΄σοον αφορά στα μπουκώματα με τι να μπουκωθώ? να γίνις πιο συγκεκριμένος σε παρακαλώ γτ μετά θα μου λες ότι δεν μπιυκώθηκα! όσο για το αν θα φύγω νύχτα αν δεχθώ επιθέσεις σε αντίθεση με σένα δεν κάνω καριέρα. θα παίξω όσ γουστάρω. δεν θα χάσω τον ύπνο μου ουτε θα τα παρατήσω. τις απειλές αυτέ μπόμπιρα σε άτομα της ηλικίας σου. άντε τώρα να δεις αν έρχομαι!

υ.γ εγώ παίζω επώνυμα. γράφω με τιν νικ παίζω δεν το κρύβω. το πιάσαμε το πονοούμενο εεε??
 

DeletedUser

Όλο το χάρτη μεγάλε!!!!! Και εσύ με επιβεβαιώνεις. ότι δνε ειναι νορθ είναι κόκκινο. Άρα όλος ο υπόλοιπος χάρτης. Εκτός αν έχουμε εμφύλιο και δεν το είδα! ΄σοον αφορά στα μπουκώματα με τι να μπουκωθώ? να γίνις πιο συγκεκριμένος σε παρακαλώ γτ μετά θα μου λες ότι δεν μπιυκώθηκα! όσο για το αν θα φύγω νύχτα αν δεχθώ επιθέσεις σε αντίθεση με σένα δεν κάνω καριέρα. θα παίξω όσ γουστάρω. δεν θα χάσω τον ύπνο μου ουτε θα τα παρατήσω. τις απειλές αυτέ μπόμπιρα σε άτομα της ηλικίας σου. άντε τώρα να δεις αν έρχομαι!

υ.γ εγώ παίζω επώνυμα. γράφω με τιν νικ παίζω δεν το κρύβω. το πιάσαμε το πονοούμενο εεε??

α καλα εισαι περιορισμενης ευθυνης
εσυ
ΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ
ΑΡΧΙΣΕ ΕΝΑΣ ΠΟΛΕΜΟΣ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΧΩΡΙΑ
ΕΠΕΙΔΗ ΣΕ ΤΕΝΤΩΣΑΝΕ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΣΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΑΙΣ
ΑΣΕ ΣΕ ΘΥΜΟΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΙ ΕΛΕΓΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΠΥΞΙΔΕΣ ΕΤΑΖΕΣ
btw η κρητη τι ειναι????
η ga που στρατολογησες τωρα προχτες τι ειναι??
h gangam ti ειναι σε βαραγε πουθενα??
α ισως ειναι ολος ο χαρτης η πιτα
ασε σου λεω ασε ολα κοκκινα τα βλεπεις

το τελευταιο κομματι δεν το πιασα ,τι οτι εγω κανω καριερα η κρυβω πιο λογαριασμο παιζω??
να οριστε παρε να το ξαναδεις http://gr22.fyletikesmaxes.gr/game.php?village=14253&id=803627&screen=info_player


ουτως η αλλως ενας ακομα που του εταζες πυξιδες ειμαι και εγω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ρε εσυ παλι τι πεταγεσαι? δικε μου εισαι ανελεητος εσυ και κανεις και μπαμ.. Τελικα εγω φταιω που σου δινω σημασια... καμε μια προσπαθεια να εισαι εστω και 1% αντικειμενικος ή τουλαχιστον ενημερωμενος! εσυ μας τεντωσες και μιλας? χαχα μου αρεσει που κανεις κηδειες με ξενα κολυβα. εσυ χωρις τις πλατες των Nobles θα ησουν παρελθον απο τον κοσμο εδω και μηνες, γιατι απο ικανοτητες ειστε ασχετοι εντελως, ας ειναι καλα το γλυψιμο. εχω πολεμο με ολο το χαρτη ναι δεν ισχυει?? με τους νομπλες, με εσας, με τους fear, με την Πιτα, ενω εσυ με ολους αυτους ειστε καλες φιλεναδιτσες.. μεχρι και η gangnam μας κτυπουσε συνεχως ως πριν λιγο καιρο δες τα στατιστικα ανιδεε τωρα που δεν τους χρειαζεσται αρχισατε να τους βαρατε, αλλα την δουλεια σας κανατε μαζι τους οπως και με τα 20 ατομα που στρατολογησατε που κατα τα αλλα δεν επαιξαν ρολο στον πολεμο χαχαχα.. οσο για τους GA που λες οι περισσοτεροι σε εσας μπηκαν, παλι προπαγανδα πας να πουλησεις και εδω. που μεχρι και με αυτους πολεμο ειχα και εσυ συμμαχια φυσικα απο την αρχη του παιχνιδιου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Τεκνα μου ψυχραιμια, ο κοσμος θα κλεισει σε λιγο
Κανεις δεν αμφισβητει τις ικανοτητες ορισμενων στο παιχιδι εκατερωθεν.
Τα πραγματα ειναι απλα,τα παιδια απο την NOOBL ειχαν συνεπεια ,συνεχεια και εξυπναδα στο παιχνιδι τους
Εκαναν τις στρατολογησεις που χρειαζονταν και εσπασαν στην μεση την αμυνα των βορειων.
Αν ειναι θεμιτο αυτο ή οχι δεν αφορα τους ΝOOBLS αλλα αυτους που προσχωρισαν στην φυλη τους.
Για τα Νουμερα δεν εχω να πω τιποτα περισοτερο απο οσο λεει το ιδιο το ονομα τους.Προσπαθουν να κλεισουν τον κοσμο οπως μπορουν και καλα κανουν.
Καλυτερα να τελειωσουμε την συζητηση εδω και να διασκεδασουμε με το παιχνιδι
Οσο για τα λιγα που διαβασα απορω πως δεν τον εχουν κλεισει ακομα με αυτον τον ογκο χωριων που διαθετουν.......
 

DeletedUser

δεν ξερω να διαβαζω


θα σου απαντουσα σε ολες τις βλακειες που λες
αλλα δυστυχως δεν ξερεις να διαβαζεις οποτε απορριπτεσαι,οταν τελειωσεις το δημοτικο ξαναελα

για πες μου λοιπον που χρησιμοποιησα 1ο προσωπο και μετα ξαναπεστα και ισως σου δωσω σημασια


σκαζα αλλος επιστημονας

για ριξε ρε φιλαρακι μια εξηγα
λες συγκεκριμενα ,προσπαθουνε να κλεισουνε τον κοσμο με οποιον τροπο μπορουν
αυτο που το βασιζεις??
η νομιζετε απλα θα πετατε κοτσανες και θα περνανε στο φλου
 
Κορυφή