διπλωματια κ42

  • Δημιουργός θέματος Deleted User - 751811
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser33818

Ειχα καλο δασκαλο (gkratsiani).Σας ευχαριστω για την υποστηριξη θα προσπαθησω ακομα πιο σκληρα για να φτασω στην κορυφη.
 

DeletedUser33703

Ειχα καλο δασκαλο (gkratsiani).Σας ευχαριστω για την υποστηριξη θα προσπαθησω ακομα πιο σκληρα για να φτασω στην κορυφη.

Πες το έτσι για να το καταλάβουμε νωρίτερα
Θες πολλά ψωμιά ακόμα όμως για να περάσεις τον δάσκαλο σου .

Δεν μπορώ να πω όμως είσαι από τα μεγαλύτερα τρολλ του παιχνιδιού
 

DeletedUser33818

Γιατι εσυ απο ποιον εμαθες?Υπαρχει καποιος καλυτερος και δεν το ξερω?
 

DeletedUser

Ε ripply,και κ42 πυξιδα απο σολ;

Στον επομενο κοσμο που θα μπουμε,αν μπεις και συ θα αναγκαστουμε να σε κανουμε επισημο χορηγο!
 

DeletedUser33818

Και ενω περναμε ολοι μια χαρα τσουπ να το τσιρακι.Μεχρι και ο Μπλακο ο μεγαλυτερος εχθρος μου(μονο στο παιχνιδι)δεν πεταει σποντες και βγηκε το σκυλακι να μου πει τι?Οτι θα μου ριξει πυξιδα με κο πλει κωδικο.Εγινε ψηλε μου οταν παιξεις μονος σου ελα μιλα μου μεχρι τοτε μπουκωνε.
 

DeletedUser34170

Μέχρι και ο Μπλάκο ο μεγαλύτερος εχθρός μου .

Υπέροχος .
 

DeletedUser

Και ενω περναμε ολοι μια χαρα τσουπ να το τσιρακι.Μεχρι και ο Μπλακο ο μεγαλυτερος εχθρος μου(μονο στο παιχνιδι)δεν πεταει σποντες και βγηκε το σκυλακι να μου πει τι?Οτι θα μου ριξει πυξιδα με κο πλει κωδικο.Εγινε ψηλε μου οταν παιξεις μονος σου ελα μιλα μου μεχρι τοτε μπουκωνε.

Δεν νομιζω να πεταξα σποντα,ξεκαθαρα ειπα οτι εφαγες ξανα πυξιδα απο σολ!
Οταν λες "κο πλει κωδικο" τι ακριβως εννοεις;Γιατι μαλλον ειναι δικια σου εννοια.
Το οτι δεν παιζω μονος μου αλλα με κο για να ειναι πιο ενεργο το ακκ μου και πιο χρησιμο για την φυλη μου,το θεωρω θετικο και οχι αρνητικο οπως το παρουσιαζεις.Κατανοω οτι τα εγκεφαλικα σου κυτταρα ειναι υπερβολικα λιγα για να καταλαβεις αυτο που σου λεω,οποτε αναμενω οτι η επομενη απαντηση σου θα ειναι επιπεδου δημοτικου(μπουκωνε;;)

Αντε καλες πυξιδες "αρχηγε φυλης".
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Klaus Poppe πες σε αυτον που σου ειπε να το δωσεις οτι ειναι μεγαλος νουμπας και δεν μπορει και να το κρυψει
 

DeletedUser33818

Ace δεν υπαρχει λογος να μιλαμε εμεις οι 2 εισαι οτι χειροτερο απλα και το τελειωνω εδω.Επισης σου ειπα ελα με ενα κωδικο που θα παιζεις μονος σου να τα πουμε,τωρα που σε κουβαλανε τι να μου πεις?ΥΓ το ποιος ειναι καθυστερημενος φανηκε. Ενω εμεις εδω κανουμε πλακα βγηκε η τσατσα να το παιξει ιστορια.
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
Ripply κατσε φτιαξε σοβαρη διοικηση και μετα γραψε στο εξωτερικο
 

DeletedUser33818

Σοβαρα θα μου πεις εσυ για σοβαρη διοικηση ενω ησουν Ο.Β?Γελαει ο κοσμος.
 

The Lost Assassin

Ασταμάτητος
Βαθμολογία αντίδρασης
19
φιλαρα δν ειδες με ποια τελειωσα τον κοσμο ομως ;) αλλο τι γραφω
 

DeletedUser33818

Ακομα χειροτερο παρατησες την φυλη σου οταν σε χρειαστηκε,απο κει καταλαβαινεις τι παιχτης ειναι ο αλλος.Εγω οταν μπω σε μια φυλη θα κατσω μεχρι να διαλυθει.
 

Deleted User - 751811

Ακομα χειροτερο παρατησες την φυλη σου οταν σε χρειαστηκε,απο κει καταλαβαινεις τι παιχτης ειναι ο αλλος.Εγω οταν μπω σε μια φυλη θα κατσω μεχρι να διαλυθει.
να παιζαν ολοι ετσι....
και με καθαρη διπλωματια θα παιζαμε τους καλυτερους κοσμους..
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
να παιζαν ολοι ετσι....
και με καθαρη διπλωματια θα παιζαμε τους καλυτερους κοσμους..

Ποιος το λεει αυτο ο Νους? που στον κ30 έκαναν την μια φουστια μετα την αλλη στους συμμαχους τους και δεν φτανει αυτο ,σε αυτον τον κοσμο εχει συμμαχο τον Φουμαλ που παιζει οσο πιο ατιμα γινεται και καυχιεται κι ολας για αυτο χαχαχαχαχαχαχα. Καλη πυξιδα γατακι .
 

Deleted User - 751811

Ποιος το λεει αυτο ο Νους? που στον κ30 έκαναν την μια φουστια μετα την αλλη στους συμμαχους τους και δεν φτανει αυτο ,σε αυτον τον κοσμο εχει συμμαχο τον Φουμαλ που παιζει οσο πιο ατιμα γινεται και καυχιεται κι ολας για αυτο χαχαχαχαχαχαχα. Καλη πυξιδα γατακι .

Στο λεει ο Νους σου και βάλτο καλά στο νου σου.

Στον 30 δεν κάναμε καμιά φουστια σε καμιά φυλή στην διπλωματία μας.
οτι συμφωνήθηκε απο τους διπλωμάτες και τους αρχηγούς ακολουθήθηκε απο τα μελη της .
Οσοι συμετηχαν εχουν την δικη του αποψη ..
επιδη κηνεις και δενεις οπως λες αυτη ειναι η καθολικη αποψη της τρ για την συνεργασια μας στον 30?
Μηλας εκπροσοπντας ολα τα μελη σου που συμετηχαν σε αυτη τη φυλη που εκλεισε το 30?

οσο για της συμαχιες του κ42 γιαυτο εχει ανοιξει το θεμα.
να λεει ο καθενας την γνωμη του .
και να δουμε στο τελος τι ειναι συμαχια και ποιοι της εκπροσοπουν. σε ολες της φυλες του κοσμου.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Μεγαλες φουστιες ασταματητα κανατε ,απειλουσατε συνεχεια ,ζητουσατε χωρια που δεν σας ανοικαν πηρατε και καποια κανιβαλιζοντας παικτες ΤΡ ,βριζατε οσους μας βοηθουσαν ,και τελος δεν τηρησατε την συμφωνια του κλεισιματος και ζητησαμε να κλεισει με αλλαγη ρυθμισης ,τα στατιστικα δειχνουν οτι μπηκαν καποιοι παικτες σας (ο θεος να τους κανει ,βαρβαροφαγοι κανιβαλοι) στηνΤΡ για να κλεισει ο κοσμος και μετα εκαναν μουτρακια και βγηκαν για αυτο σκασε .
Ναι μιλαω ως εκπρόσωπος της διοίκησης της ΤΡ .
Συμμαχος τους Φουμαλ εισαι και μιλας?Ποιος σου εκανε εσενα φουστια για πες? Σου ειπε κανεις οτι θα ειναι συμμαχος σου και δεν τηρησε την συμφωνια του .Μαθημα απο συμμαχο του φουμαλ δεν θα δεχτω η ιστορια των φυλετικων τον κατατασσει στον πιο βρωμικο νουμπα που υπαρχει ,μεχρι και φιλιες χαλαει για αυτο το παιχνιδι οχι απλες συμμαχιες
 
Κορυφή