διπλωματια κ42

  • Δημιουργός θέματος Deleted User - 751811
  • Ημερομηνία έναρξης

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Αυτος ο χαρτης δειχνει τις 15 πρωτες φυλες Top 15 Tribes ονομάζεται και τίποτα άλλο
Γενικα αν θες να σου πω τι βλεπω σε αυτο το κοσμο : "βλεπω" οτι εσας σας χτυπανε ολοι γιατι εισαστε κουλουρια και οι συμμαχοι σας εχουν με τους εχθρους σας συμμαχια ή Σ.Ε γιατι εισαστε κορόιδα. Βλεπω οτι ολες τις αμυνες σας τις δινεται στον νομα Jason Bourne για να ανεβει στην καταταξη και να σας κανιβαλισει με την πρωτη ευκαιρια .Αααααα darkling που εισαι ?Τον Jason Bourne τον ξερεις ?Εχει φαει μπαν σε ολους τους κοσμους που εχει παιξει για ****ακια και δεν μιλαμε για απλα ****ακια αλλα για ****ακια που σου φτιαχνουν το πρωι και καφε κανουν μασαζ στις πατουσιτσες και τετοια ωραια .Στειλτου αμυνες κοροιδαρα για να αδειασουν τα χωρια σας να τα παιρνουν πιο ευκολα οι συμμαχοι των συμμαχων σας :p

Υγ καλα βρε νουμπακι κανε μου μια χαρη την επομενη φορα που θα γραψεις κανε καμια αναβαθμιση γιατι ειναι τραγικο να μιλαω με καποιον που υποτιθετε παιζει και εχει και αποψη και εχει χωριο

NOYS 928 πόντων ,εισαι λίγος αλλα σιγουρα στο εχουν ξανα πει
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser24216

Τοσο το καλυτερο για τους εχθρους μας, ελμπασανι.

παιδια της υπερεξτραβαγκανζασυμμαχιας ελατε ολοι, ειμαστε αδειοι, ολες οι αμυνες μας ειναι στον Μπορν.
 

DeletedUser

Καλησπέρα αγάπες! Ο καθένας το μακρύ του και το κοντό του εδώ μέσα! Κανένα ακκ για κο-πλει υπάρχει ;; :p
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Τοσο το καλυτερο για τους εχθρους μας, ελμπασανι.

παιδια της υπερεξτραβαγκανζασυμμαχιας ελατε ολοι, ειμαστε αδειοι, ολες οι αμυνες μας ειναι στον Μπορν.
Γιουσουφακι του φουμαλ εχεις μπει στο ρολο σου παντως αρχησες να μιλας ανατολιτικη γλωσσα .
Ερχετε χειμωνας βαρυς δεν θα την παλεψεις ,παρε κανενα σκυλο .
 

DeletedUser17506

λοιπόν παιδιά το φόρουμ το έχετε κάνει πολύ εξειδικευμένο...πλέον μόνο 2 χρήσεις έχει!!
Α να τρελάνει όποιους λογικούς το διαβάσουν
Β να δώσει κουράγιο στους μανιοκαταθλιπτικούς!
ξέρετε γέλιο αυτοπεποίθηση κ.α....

χαχαχα
για να γελάω είμαι στο δεύτερο μάλλον, ή ήθελα να πετάξω και εγώ το μακρύ μου? λολ
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Ζητουνται φυλες με διαθεσιμα αμντικα για μονιμη υποστιριξη χωριων και αυξηση ποντων στην γενικη καταταξη...
Οι αμεσα ενδιαφερομενοι να επικοινωνησουν μαζι μου !!!
Ευχαριστω.

http://prntscr.com/cv3fqy 28 φυλετικεσ αλλαγες τις τελευταιες 28 μερες ,μεγαλύτερη ξεφτυλλα δεν υπαρχει,τοσο φοβος γιατι?Που να ειχες και εχθρους γυρω σου .Θα κανεις μεταγραφη σε αλλο κοσμο προ μου?
 

DeletedUser34170

Υπάρχει και το ξεφάντωμα με τις 29 εσωτερικές κατακτήσεις μόνο στην 45 και δεν ξέρω καν τι γίνεται σε άλλες ηπείρους .
Ας μη βγάζουμε βιαστικά συμπεράσματα φιλημου .

Νομίζω απλά τον αντιπαθείς .
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
http://prntscr.com/cv3fqy 28 φυλετικεσ αλλαγες τις τελευταιες 28 μερες ,μεγαλύτερη ξεφτυλλα δεν υπαρχει,τοσο φοβος γιατι?Που να ειχες και εχθρους γυρω σου .Θα κανεις μεταγραφη σε αλλο κοσμο προ μου?

πρεπει να βρεις κανα αντρα εσυ..δεν εξηγειται τοσο κακομοιρια και τοσο χολη σε τοσα ποστ..πρεπει να το ψαξεις λιγο το θεμα..σε κανα ψυχολογο..περα απο την πλακα..
Ελα ρε συ παρεξηγηθηκες που ειπα την αληθεια?Εγω τον ξερω χρονια , ειχε κανει ενα ονομα στις φυλετικες γιατι το χαλαει τωρα?Εκανε come back και παιζει σε νουμποφυλες μονο και μονο για να παιρνει αμυνες ,ετσι παιζει και η γιαγια μου φυλετικες.

υγ. dif113 και αυτο ειναι καλο και επικαιρο
 
Τελευταία επεξεργασία:

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Παρακαλειτε η υπερσυμμαχια (SOL,*N*M*,WAIT!,DOOM,P.M.,M-Λ2,M-Λ,J-B,RIM.,HUG?,gggggg) http://prnt.sc/cu2bbb να σταματησουν το κανιβαλισμα και τους εμφυλιους μεταξυ τους γιατι δεσμευουν αμυνες οι οποιες θα μπορουσαν να βρισκονται σε χωρια που τις εχουν πραγματικα αναγκη...
Ευχαριστω !!!
Εβαλες και την Σολ βρε φαταουλα? Ξεχασες να ζητησεις να αδειασουν τα χωρια τους για να φαρμαρεις ,μηπως και παρεις τα βραβεια :p

Ζητησα νεα ρύθμιση στο παιχνιδι καθε φορα που καποιος μετακινητε σε αλλη φυλη να πληρωνει πριμιουμ κατι σαν διοδια ,μονο απο εσενα θα εβγαιναν τα μικροεξοδα του κοσμου .Κοιτα στο
Προωθηση ιδεων Ελληνικης κοινοτητας
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Δεν πίστευα ότι θα συμφωνούσα ποτέ με αυτό το πράγμα! Αλλά ναι. Έστω και για τρολλ που το είπε θα άξιζε :p
Πρε-μειντς τιλλ γι νται
 

Deleted User - 751811

επιδη βλεπω τον φιλο narcos να ζηταει απεγνωσμενα να πιασει κουβεντουλα εδω και καιρο.
και αφου με ενα κυκλικο προπαγανδιστικο για καποιους στην αρχη, απολυτα αληθες οπως φαινετε ως τωρα.
μαζι με την διπλωματια του κ42 θα προσθεσω αλλη μια παραμετρο βαθια ξεχασμενη στον 30ενος συστηματος εξαπατησεις απεναντι στην Ο.Δ και στους παιχτες των φ.μ που επανηλθε ξανα στον 42..
ας θυμηθουμε ποτε αναφεραμε αυτο το θεμα.
https://forum.fyletikesmaxes.gr/index.php?threads/φαινομενο-αλυσηδα-αλλου-τυπου.28128/#post-433913

ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΑΙΧΤΕς? ΞΑΝΑ?

αν βαλω την διπλωματια σας που ειναι για γελια με το 80% οπως αρχισατε φιλικες προσκυμενες φυλες.
τα συστηματα σας για την ωθηση της φυλης.
τους δευτεροτριτοτεταρτους λογαριασμους σας
ε ναι λοιπον εαν συνεχισετε ετσι επαξια λοιπον κλεινετε τον κ42...

υ.γ ψαχτειτε πρωτα ερχετε κατεγιδα και ισως κρυφτει ο ηλιος.....
 

DeletedUser34610

Αδερφε στο ειπα ξανα ξεκινα να μαθαινεις το παιχνιδι και ασε την διπλωματια για μετα
3000 ποντους μετα απο 2 μηνες σε ενα κοσμο μονο σαν κακογουστο αστειο μπορει να φανει το οτι σχολιαζεις για την διπλωματια του 42.
Η αναπτειξη σου ειναι χειροτερη απο του darkling.
ΕΙτε ειχες 100 συμμαχους ειτε 5 τα ιδια σκατα θα εισουν οπως και η ντοομ


10 πόντοι για 2. Συμπεριφορά
από aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34071

επιδη βλεπω τον φιλο narcos να ζηταει απεγνωσμενα να πιασει κουβεντουλα εδω και καιρο.
και αφου με ενα κυκλικο προπαγανδιστικο για καποιους στην αρχη, απολυτα αληθες οπως φαινετε ως τωρα.
μαζι με την διπλωματια του κ42 θα προσθεσω αλλη μια παραμετρο βαθια ξεχασμενη στον 30ενος συστηματος εξαπατησεις απεναντι στην Ο.Δ και στους παιχτες των φ.μ που επανηλθε ξανα στον 42..
ας θυμηθουμε ποτε αναφεραμε αυτο το θεμα.
https://forum.fyletikesmaxes.gr/index.php?threads/φαινομενο-αλυσηδα-αλλου-τυπου.28128/#post-433913

ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΑΙΧΤΕς? ΞΑΝΑ?

αν βαλω την διπλωματια σας που ειναι για γελια με το 80% οπως αρχισατε φιλικες προσκυμενες φυλες.
τα συστηματα σας για την ωθηση της φυλης.
τους δευτεροτριτοτεταρτους λογαριασμους σας
ε ναι λοιπον εαν συνεχισετε ετσι επαξια λοιπον κλεινετε τον κ42...

υ.γ ψαχτειτε πρωτα ερχετε κατεγιδα και ισως κρυφτει ο ηλιος.....

Βαλε ΛΑΔΙ και ελα ΒΡΑΔΥ ΑΣΧΕΤΕ
 

Deleted User - 751811

μα ειναι φυσικο να μην θελετε να μιλησετε για διπλωματια ετσι οπως τα κανατε στον 42.

στην ηπειρο 45. φτιαξατε μια περσυμαχια με τον genlyn & antouan01 πουλησατε στον γκαρτιανη μυθος και φτιαξατε μια φυλη
κουπα με τις 3 συμαχιες τους, waitμε τις 2 συμαχιες τους wolfμε αλλες 2 συμαχιες τους ffx με οποιον ηταν μεσα.me ddiμε οτι κυκλωφορουσε ακομα στον κοσο.
στελνω ενα μηνυμα αρχισανε να την περνουν χαμπαρη μερικοι και εφυγαν απο αυτο το πραγμα και δημιουργησατε μετα απο ολα αυτα την com& τηνco.na για να προστατεψετε μερικους λογαριασμους και να ωθησετε μεγαλυτερους μεσα στην 45.
μπορει να εχω ενα χωριο που ειναι 3000 ποντους αλλα το παιχνιδι θελει ακοα χρονο για να τελειωσει .μπορει να θελωνα περνω ετοιμα χωρια δεν ειναι κακο οσο υπαρχουν χτιστες..
καταλαβες τωρα χτιστη για πιο λογο δεν ε ενδιαφερει το στρατ απ

μια απλη ερωτηση γιατι δεν παραδεχεστε οτι ειναι φυλη σας ακοα και τωρα μετα απο τοσα πολλα που εχουν ερθει στην επιφανεια και με αλαγες ονοματων προσπαθειτε να πεισετε τους αλλους οτι δεν εχετε καια σχεση..;
και επιδη τωρα θα κανωλιγο δολοπλοκια. στους συμαχους σας μετα τους στοπ πως θα εμφανισετε την ακαδιμια σας τωνκουποcomcono και δεν ξερω τι αλλο ονοα θα βαλετε ;
εσεις εδω μεσα σε προηγουμενα ποστ λετε οτι εχετε μια μονο συμαχια και με αυτην θα παιξετε μεχρι τελους. τους ειπατε οτι σε μια μικρη περηπτωση που θα συνεχιζει να υπαρξει αυτο θα τους εμφανισετε αλλη μια και αλλη μια ακαδιμια σας.;;;;

βεβαια εγω τι να ξερω απο το παιχνιδι και πως μπορω να μιλησω για διπλωματια; και μαλιστα αλλης φυλης.
ειστε για γελεια.απλα .ενα πιτσιρικη νοιζει οτι ειναι ο καλυτερος παιχτης επιδη κοροιδευει το συστημα και παραμυθιαζει αρκετους απο εσας.
συνεχιστε ετσι εκει στην σολ την ωθηση πως την εννοειτε?

διαβασε και εσυ αυτο https://forum.fyletikesmaxes.gr/index.php?threads/φαινομενο-αλυσηδα-αλλου-τυπου.28128/page-2
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Νους μην "γαβγιζεις" πριν την πυξιδα σου ,μας ενοχλεις .

Δεν σας βγηκε η διπλωματικη αγκαλιτσα που πήγατε να κανετε χωνεψετο επιτελους .Ακου ΣΟΛο

 

Deleted User - 751811

Νους μην "γαβγιζεις" πριν την πυξιδα σου ,μας ενοχλεις .

Δεν σας βγηκε η διπλωματικη αγκαλιτσα που πήγατε να κανετε χωνεψετο επιτελους.
γεια σου μεγαλε αντισολιστα.... που ειναι το χωριο σου να σου κανω επισκεψη...
 

DeletedUser

Επιθεση με δορια... εισαι πολυ μπροστα .

Οταν ερθεις φερε ενα φρεντο καπουτσινο μετριο ,με μαυρη ζαχαρη και μια τυροπιτα απο του αφεντικου σου κανει τις καλυτερες

Προτείνω την αλλαγη του ονοματος σας απο Καλιακουδες σε Ορνιθες ,τιμης ένεκεν

ornithes.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή