διπλωματια κ42

  • Δημιουργός θέματος Deleted User - 751811
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser30683

ρε φίλε είσαι 36 χρονών με τι κάθεσαι και ασχολείσαι έλεος
 

DeletedUser33970

http://prntscr.com/criix2
http://prntscr.com/crij25

Στο εγραψα στο παιχνιδι και στο γραφω και εδω.

1 μηνα στον σερβερ αντι να κατσεις να φαρμαρεις εγραψες ενα μηνυμα 2 ωρες για να καταφερεις τι? Μια απελπιδα προσπαθεια για να κανεις τα ξεφτυλικια του 30? 1 ηπειρο μακρια φυλη με την ΤΡ να πολεμαει μπροστα σου και η σολ να χτυπιεται ακομα και με το ριμ της... Μια παρασιτικη φυλη που διαλυθηκε στον 36 σε 2 πλανα.. Μια εκτρωματικη φυλη που κανει ενωσεις για να κλεισει ηπειρους και σε αυτον τον κοσμο δεν της δινεται η δυνατοτητα να το κανει και κλαιγεται ακομα δεν ξεκινησαμε. Το μονο κακο ειναι οτι δεν θα εχουμε την ευκαιρια να σας πυξιδιασουμε εμεις γιατι δεν θα προλαβετε να κλεισετε ηπειρο. Αν μπορουσατε οχι 2 συμμαχιες, 3 ηπειρους ενωση θα κανατε για να χτυπησετε σολ. Λιγα τα ψωμια σας. Διαβιβασε το στη φυλη σου πριν το κανω εγω.

Η κακη αποτυχημενη προπαγανδα που κανει η φυλη σου δεν θα μπούμε στον κόπο να απαντησουμε περεταιρω.
Καλη συνεχεια στον κ43 εκει μπορεί να κλείσετε (γελαμε) κοσμο.
 

DeletedUser30683

εσυ εισαι μεγαλυτερος . μ
ασχολουμε με την καταντια του ελληνικου σερβερ.
20 χρονών είμαι φοιτητής και παίζω αυτό το παιχνιδάκι μόνο και μόνο για την παρέα μου και εσύ αντί να κάτσεις να παίξεις και να ευχαριστηθείς το παιχνίδι και την παρέα σου έρχεσαι ξαφνικά λέγοντας ψέματα να προσβάλεις τους φίλους μου . Νομίζω υπάρχουν σημαντικότερα πράγματα στην ζωή να ασχολούμαστε ! Και στην τελική ποιος νομίζεις ότι είσαι και προσβάλεις τον κάθε ένα χωρίς να τον ξέρεις ?
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Nous μην καπνιζεις γρασιδι σε ζαλιζει .Θελατε να κανετε τα παντα γαλαζια οπως παντα και δεν σας βγηκε η συνταγη και τωρα κλαίτε .Εεεεε κλαψε αλλα τουλαχιστον κλαψε με στυλ οχι σαν παρθενα χηρα .Ασχετε .
 

Deleted User - 751811

ελειπα για καιρο γιαυτο δεν φερμαρα προσοπικοι λογοι .

δεν μου λες παλικαρι 20 χρονων. .οι φυλετικες μαχες ειναι ενα παιχνιδι που γνωριζουμε αρκετοι πανω απο 12 χρονια .
πρωτα στο νετ μετα εγινε ο Ελληνικος σερβερ.
την καταντια αυτου που γινετε τα τελευταια χρονια την επομηζωντε οι παιχταραδες των φυλετικων μαχων.

και εμεις σε καθε κοσμο κραζουμε για **** για πουστιες και τωρα για διπλωματιες.

ξερεις πως ηταν η διπλωματια πριν αρχησεις το παιχνιδι .
καθαρη σε καθε φυλη,

ψεματα λεω? οπως ειπα ο καθενας μπορει να παρει οποια πλευρα θελει εισαι απο τους μερικους που δεν σαρεσει το μηνυμα αλλα αυτο δεν σημενει οτι ειναι ψεμα.
υπαρχουν πολλοι που λενε αλλα .

να παρουμε συμαχια των σολ. της υπερφυλης.
εκραζε σε καθε κοσμο τις φυλες με τις ακαδιμιες και τωρα που ειναι η καλυτερη? εχει συμαχικη φυλη μιση ηπειρο με 4 ακαδιμιες ? παιζει βορα νοτο πριν ακομα κλεισει μηνα ο κοσμος η οχι?

η υπερσυμαχια οι κουπα τι ακριβως ειναι? δεν ειναι σολ?
 

DeletedUser33703

ξερει κανεις τιποτα?

Για ποιον χτυπάει η καμπάνα ;;;

e90df214e77e467fba376a6b9c90c69b.png


Μάλλον είστε οι επόμενοι στη λίστα μας ...
 

DeletedUser8132

ελειπα για καιρο γιαυτο δεν φερμαρα προσοπικοι λογοι .

δεν μου λες παλικαρι 20 χρονων. .οι φυλετικες μαχες ειναι ενα παιχνιδι που γνωριζουμε αρκετοι πανω απο 12 χρονια .
πρωτα στο νετ μετα εγινε ο Ελληνικος σερβερ.
την καταντια αυτου που γινετε τα τελευταια χρονια την επομηζωντε οι παιχταραδες των φυλετικων μαχων.

και εμεις σε καθε κοσμο κραζουμε για **** για πουστιες και τωρα για διπλωματιες.

ξερεις πως ηταν η διπλωματια πριν αρχησεις το παιχνιδι .
καθαρη σε καθε φυλη,

ψεματα λεω? οπως ειπα ο καθενας μπορει να παρει οποια πλευρα θελει εισαι απο τους μερικους που δεν σαρεσει το μηνυμα αλλα αυτο δεν σημενει οτι ειναι ψεμα.
υπαρχουν πολλοι που λενε αλλα .

να παρουμε συμαχια των σολ. της υπερφυλης.
εκραζε σε καθε κοσμο τις φυλες με τις ακαδιμιες και τωρα που ειναι η καλυτερη? εχει συμαχικη φυλη μιση ηπειρο με 4 ακαδιμιες ? παιζει βορα νοτο πριν ακομα κλεισει μηνα ο κοσμος η οχι?

η υπερσυμαχια οι κουπα τι ακριβως ειναι? δεν ειναι σολ?


Το παιχνίδι ΔΕΝ ξεκίνησε στο net, και σίγουρα στο net δεν έχει 12 χρόνια (από το 2004)

Check πριν πεις ότι νάναι.

Επίσης ναι, είναι ψέμματα.

Κάποια τα πέτυχες αλλά το 80% είναι ψέμματα άρα βγάζει όλο σου το μήνυμα προπαγανδιστικό και αναληθές.

Και ΝΑΙ, λέω και για τα κρυφά.
 

Deleted User - 751811

Nous μην καπνιζεις γρασιδι σε ζαλιζει .Θελατε να κανετε τα παντα γαλαζια οπως παντα και δεν σας βγηκε η συνταγη και τωρα κλαίτε .Εεεεε κλαψε αλλα τουλαχιστον κλαψε με στυλ οχι σαν παρθενα χηρα .Ασχετε .
απο μεγαλη παικτρια δεν περημενα η απαντηση της να ειναι η επιθεση στο τι καναμε εμεις ,τι σε κανει σχετικη το κολημα σου στο εξωτερικο ηυπεροψια σου στο παιξημο σου η τα στατς .
εσυ εισαι η σχετικη παικτρια προ? της ελληνικης κηνοτητας .
κλαιγεστε γιατι δεν μπαινει κοσμος στο παιχνιδι αλλα εσεις οι ιδιοι το εχετε καταστρεψει.

με εκτημηση ο ασχετος.
 

DeletedUser30683

Πίστεψέ με ξέρω πολύ καλά την διπλωματία από τον κόσμο 1 μέχρι και σήμερα και η ουσιαστική διαφορά από τότε καμία στρατηγικοί σκοποί τότε στρατηγικοί σκοποί και τώρα . Αλλά το θέμα δεν είναι η διπλωματία του παιχνιδιού αλλά αυτά που λες . Τα οποία δεν είναι καν κοντά στην αλήθεια , δεν μπορείς να έρχεσαι και να λες πράγματα και προσβολές χωρίς να έχεις αποδείξεις .
 

DeletedUser30683

απο μεγαλη παικτρια δεν περημενα η απαντηση της να ειναι η επιθεση στο τι καναμε εμεις ,τι σε κανει σχετικη το κολημα σου στο εξωτερικο ηυπεροψια σου στο παιξημο σου η τα στατς .
εσυ εισαι η σχετικη παικτρια προ? της ελληνικης κηνοτητας .
κλαιγεστε γιατι δεν μπαινει κοσμος στο παιχνιδι αλλα εσεις οι ιδιοι το εχετε καταστρεψει.

με εκτημηση ο ασχετος.

Κύριε άσχετε ο κόσμος δεν μπαίνει γιατί δεν έχει λεφτά να παίξει (γιατί το παιχνίδι το κάνανε να πρέπει να έχεις λεφτά για να παίξεις ) όχι για την διπλωματία . Οι νέοι παίχτες δεν ξέρουν καν τι είναι η διπλωματία στο παιχνίδι εφόσον δεν το έχουν ξανά παίξει
 

Deleted User - 751811

Το παιχνίδι ΔΕΝ ξεκίνησε στο net, και σίγουρα στο net δεν έχει 12 χρόνια (από το 2004)

Check πριν πεις ότι νάναι.

Επίσης ναι, είναι ψέμματα.

Κάποια τα πέτυχες αλλά το 80% είναι ψέμματα άρα βγάζει όλο σου το μήνυμα προπαγανδιστικό και αναληθές.

Και ΝΑΙ, λέω και για τα κρυφά.

Ο Ελληνικος σερβερ εχει πολυ πιο λιγα χρονια ναι δεν ειναι 12 ειναι 10? λιγοτερο δεν ειναι
το ειπα εξ αρχης ο καθενας μπορει να δει το μηνυμα οπως το συμφερει ειτε ως προπαγανδα για αυτους που θελουν να το δουν ετσι ειτε ως σωστα στοιχεια δομημενα σε ενα μηνυμα η να το αγνοησουν τελειως.
το σκοπο του τον πετυχε αρχησαμε να μηλαμε λιγακι για αυτο
 

DeletedUser34170

Ήταν ανάγκη να μπουν τόσα βέλη ;

Και μια που είπα βέλη από πότε μπαίνουν αυτόματα τα τραινάκια ;
Για αυτό σταμάτησε να παίζει ο κόσμος να το ξέρετε
 

DeletedUser30683

Τώρα κατάλαβα ποιο είναι το πρόβλημα δεν είχες τι να κάνεις βραδιάτικα και είπες ας προκαλέσω λίγο για να πιάσω συζήτηση με άκυρους .
 

Deleted User - 751811

Πίστεψέ με ξέρω πολύ καλά την διπλωματία από τον κόσμο 1 μέχρι και σήμερα και η ουσιαστική διαφορά από τότε καμία στρατηγικοί σκοποί τότε στρατηγικοί σκοποί και τώρα . Αλλά το θέμα δεν είναι η διπλωματία του παιχνιδιού αλλά αυτά που λες . Τα οποία δεν είναι καν κοντά στην αλήθεια , δεν μπορείς να έρχεσαι και να λες πράγματα και προσβολές χωρίς να έχεις αποδείξεις .
εισαι 20 και ξεριες τι γινοταν οταν ανοιξε ο 1 ?σε παρακαλω προσβαλεις την νοημοσυνη του καθενος εδω μεσα/
αποδειξε μου πως ενα απο αυτα που ειπα ειναι ψεμα ,
μηλησα με χαρτες με στατιστικα απο την αρχη του κοσμου με δηλωσεις των αρχηγων.
θες να σου δειξω και αλλα ..δεν εχω θεμα
 

DeletedUser8132

Ο Ελληνικος σερβερ εχει πολυ πιο λιγα χρονια ναι δεν ειναι 12 ειναι 10? λιγοτερο δεν ειναι
το ειπα εξ αρχης ο καθενας μπορει να δει το μηνυμα οπως το συμφερει ειτε ως προπαγανδα για αυτους που θελουν να το δουν ετσι ειτε ως σωστα στοιχεια δομημενα σε ενα μηνυμα η να το αγνοησουν τελειως.
το σκοπο του τον πετυχε αρχησαμε να μηλαμε λιγακι για αυτο


Το παιχνίδι ξεκίνησε στον γερμανικό σέρβερ το 2004.

Στην Ελλάδα ξεκίνησε το 2007.

Αν ακόμα και σε αυτό λες ανακρίβιες και αοριστολογίες ΧΩΡΙΣ ΚΑΝ ΝΑ ΜΠΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΨΑΞΕΙΣ δεν μπορώ να φανταστώ ΕΝΑ πρόβατο να πιστέψει τα περί συμμαχιών.

Ιδικά χωρίς αποδείξεις (ορισμός της προπαγάνδας).

Και αν θέλουν το πιστεύουν (χωρίς να σκεφτούν φυσικά :D)
 

DeletedUser30683

εισαι 20 και ξεριες τι γινοταν οταν ανοιξε ο 1 ?σε παρακαλω προσβαλεις την νοημοσυνη του καθενος εδω μεσα/
αποδειξε μου πως ενα απο αυτα που ειπα ειναι ψεμα ,
μηλησα με χαρτες με στατιστικα απο την αρχη του κοσμου με δηλωσεις των αρχηγων.
θες να σου δειξω και αλλα ..δεν εχω θεμα
μόνος σου προσβάλεις την νοημοσύνη την δική σου εδώ και ώρα .
είναι αλήθεια πως αν και μικρός ξεκίνησα το παιχνίδι από την αρχή του Ελληνικού σερβερ για την ακρίβεια στις 26/7/2008 . Οι χάρτες αυτοί είναι πλαστοί καθώς τους έφτιαξες μόνος σου χωρίς βάσιμες πληροφορίες ,έχω άδικο σε αυτό ? Γιατί αν δεν έχω όλο και κάποια απόδειξη θα έχεις κάποιο PrtSc ή κάτι
 
Κορυφή