διπλωματια κ42

  • Δημιουργός θέματος Deleted User - 751811
  • Ημερομηνία έναρξης

Deleted User - 751811

ζητουλας μια ζωη εεε?
τι να πει κανεις.....
οπως μαθει ο καθενας..
δεν μαζευωσαστε ολοι εκει να βγαλεις και το δικο σου αφεντικο για κανα φρεντο γιατι με το θεμα της ωθησης ευνοιθικε λιγακι, και εαν λειτουργησουν σωστα οι κανονες θα θελει καφεδακι της παρηγοριας?
οσο για εμενα δεν εχω αφεντικα .
 

DeletedUser34610

ΜΕταξυ μας αλλο αφεντικο εκτος απο τον νταρκλινγκ δεν νομιζω να εβρισκες.
Οποιος θελει ενα **** στην φυλη του που μετα απο 2 μηνες ειναι 3000 ποντους να σηκωσει το χερι του.
Και η ντοομ πολυ ειναι για σενα

Γραφουν πλεον στο εξωτερικο ατομα σαν τον νους που μετα απο 2 μηνες εχει ληστη επιπεδο 2,ουτε για να γελας μαζι τους δεν κανουν.
 

Deleted User - 751811

ΜΕταξυ μας αλλο αφεντικο εκτος απο τον νταρκλινγκ δεν νομιζω να εβρισκες.
Οποιος θελει ενα **** στην φυλη του που μετα απο 2 μηνες ειναι 3000 ποντους να σηκωσει το χερι του.
Και η ντοομ πολυ ειναι για σενα

Γραφουν πλεον στο εξωτερικο ατομα σαν τον νους που μετα απο 2 μηνες εχει ληστη επιπεδο 2,ουτε για να γελας μαζι τους δεν κανουν.
Ο νους γράφει εδώ και 4χρονια στο εξωτερικό φόρουμ έχει πει ιδέες έχει κραξει τον έχουν κραξει έχει μιλήσει για διάφορα θέματα του παιχνιδιού για διπλωματία όπως και αυτή του κ42 και γενικά μικρό νουμομπο εδώ και αρκετά χρόνια ασχολείται με το παιχνίδι. Θεωρείς ότι ξέρεις το παιχνίδι και μπράβο σου. Είσαι μεγάλος παίχτης. Άσε εμένα να μαθενω το παιχνίδι. Δικαίωμα μου είναι.
Προς το παρόν προσπαθώ να μάθω τους κανόνεςτου παιχνιδιού . Το τι σημαίνει ώθηση ας πούμε.
Καλύτερα να ρωτήσω τη δική σου γνώμη μεγάλε παίχτη και αν δεν έχεις να ρωτήσουμε την γνώμη του αρχηγού σου.
Και αν πάλι επιμένεις ότι οι πόντοι κάνουν τους καλούς παίχτες τι να πω είμαι νουμπας
Τωρα αν οι πόντοι σε κάνουν καλό συμπαίκτη τι να σου πω.
Δεν ξέρω πως το έχετε από εκεί αλλά για εμάς συμπαίκτη είναι μέλος σε μια ομάδα και ο καθένας σε μια ομάδα έχε τι θέση του.
 

DeletedUser34610

Aν μετα απο 4 χρονια μπαινεις σε κοσμο 2 μηνες και εχεις φαρμαρει 10.000 πορους ανεβαζεις 10 ποντους την βδομαδα παρατα το δεν θα μαθεις ουτε τα βασικα.
Εσυ δεν γινεσαι καλα με τπτ ...
Οι ποντοι δεν κανουν τους καλους παικτες αλλα ενας καλος παικτης αναπτυσεται επεισης υπαρχει και μια λογικη.
Ενας παικτης χωρις ποντους χωρις στρατο ασχετος που μονο παπαριζει στο εξωτερικο απλα δεν κανει σε καμια φυλη εκτος απο την ντοομ,κατσε διαβαζε τους κανονες τα 5 λεπτα που παιζεις την μερα...
Σε τι θα βοηθησεις μια φυλη με ενα χωριο μετα απο 2 μηνες παιχνιδιου ουτε επιθετικα μπορεις να βοηθησεις ουτε αμυντικα εκτος αν κανεις τον διασκεδαστη του φορουμ και καθεσαι και γραφεις στο φορουμ της φυλης σου αυτα που γραφεις και εδω


10 πόντοι για 2. Συμπεριφορά
από aigokairos.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

Aν μετα απο 4 χρονια μπαινεις σε κοσμο 2 μηνες και εχεις φαρμαρει 10.000 πορους ανεβαζεις 10 ποντους την βδομαδα παρατα το δεν θα μαθεις ουτε τα βασικα.
Εσυ δεν γινεσαι καλα με τπτ ...
Οι ποντοι δεν κανουν τους καλους παικτες αλλα ενας καλος παικτης αναπτυσεται επεισης υπαρχει και μια λογικη.
Ενας παικτης χωρις ποντους χωρις στρατο ασχετος που μονο παπαριζει στο εξωτερικο απλα δεν κανει σε καμια φυλη εκτος απο την ντοομ,κατσε διαβαζε τους κανονες τα 5 λεπτα που παιζεις την μερα...
Σε τι θα βοηθησεις μια φυλη με ενα χωριο μετα απο 2 μηνες παιχνιδιου ουτε επιθετικα μπορεις να βοηθησεις ουτε αμυντικα εκτος αν κανεις τον διασκεδαστη του φορουμ και καθεσαι και γραφεις στο φορουμ της φυλης σου αυτα που γραφεις και εδω

το παπαριζει τι ακριβως ειναι .. γιατι μεχρι τωρα δεν εχω πει κατι που δεν ισχύει

καντα γαργαρα ολα, διπλωματια ,ωθηση,εσωτερικο νομπλαρισμα,
και βγαινε εξω στο φορουμ να μαρτυρισεις τους ποντους του χωριο μου.
δυσκολο να το μαθει κανεις...

ρε φιλε ειπαμε ειμαι ασχετος.
δεν ξερω τιποτα απο το παιχνιδι
σε 2 μηνες δεν ξερω πως θα βοηθαω την φυλη μου.
\ενα παιχνιδι παιζουμε ,αλωστε δεν χαθηκε και ο κοσμος.

για τον κ42 μιλαω.
με θεμα την διπλωματια του, της ωθησεις και γενικα , της στρατιγικες,

η σολ ακολουθησε την πεπατημενη κρυφες ακαδιμιες στρατολογησεις αβερτα ωθηση στους μεγαλους λογαριασμους,εσωτερικα νομπλαρισματα,

αν ειναι αυτο παιχνιδι ....απο μεγαλη φυλη ..εδω ασχετος και με την DOOM μια χαρα συμπαιχτες ειναι ολοι.
.
 

DeletedUser34610

Απλα προσπαθησεις να κρυψεις την ανυπαρξεια της φυλης σου και κρηβεσαι πισω απο την διπλωματια.
Η ντοομ εκτος απο ασχετοι οπου εχουν παιξει εκαναν διπλωματια μεχρι και με τα βαρβαρα.
Στον 30 ηταν η ουρα της τρ σαν τσιρακοφυλη στον 36 παρολο που εκαναν υπερσυμαχεια με ολη την ηπειρο πηγαν πυξιδα σε ενα μηνα και στον 42 ειναι τσιρακοφυλη και ουρα των voodoo νμ και παιζουν παρεα στην ηπειρο με τους pop και τους haw.
Οπως μπηκε η aje που ειναι και δυνατη φυλη στην ηπειρο των σολ για να τους καθυστερησει μπηκε και η κουπα στην ηπειρο που ειστε και εσεις για να καθυστερησει τους voodoo-Νμ.
Τωρα το οτι η υπερσημαχεια voodoo-νμ-doom-ποπ δεν καταφερε να φαει τους κουπα ενω η sol εφαγε τους aje ειναι δειγμα της ανυπαρξειας σας σαν ντοομ με παικτες σαν τον νους.
Αν δεχοταν η stop την συμμαχεια που της προτεινε η voodoo-nm τωρα θα ειχατε συμμαχεια τα 3/4 του χαρτη και ασχετοι σαν εσενα θα μιλαγαν στο φορουμ οπως εκαναν στον 30 που κρυβωντουσαν πισω απο την tr και τις σουσουραδες που ειχαν πολεμο με sol.

Μια που συμφωνησαμε οτι εισαι ασχετος στο παιχνιδι τωρα φενεσαι ασχετος και στην διπλωματια πανε στειλε κανα κυκλικο μυνημα τωρα σε ολο το σερβερ να γελασουμε και πατα καμια αναβαθμιση να βγαλεις ακαδημεια να παρεις κανα βαρβαρο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

Απλα προσπαθησεις να κρυψεις την ανυπαρξεια της φυλους σου και κριβεσαι πισω απο την διπλωματια.
Η ντοομ εκτος απο ασχετοι οπου εχουν παιξει εκαναν διπλωματια μεχρι και με τα βαρβαρα.
Στον 30 ηταν η ουρα της τρ σαν τσιρακοφυλη στον 36 παρολο που εκαναν υπερσυμαχεια με ολη την ηπειρο πηγαν πυξιδα σε ενα μηνα και στον 42 ειναι τσιρακοφυλη και ουρα των voodoo νμ και παιζουν παρεα στην ηπειρο με τους pop και τους haw.
Οπως μπηκε η aje που ειναι και δυνατη φυλη στην ηπειρο των σολ για να τους καθυστερησει μπηκε και η κουπα στην ηπειρο που ειστε και εσεις για να καθυστερησει τους voodoo-Νμ.
Τωρα το οτι η υπερσημαχεια voodoo-νμ-doom-ποπ δεν καταφερε να φαει τους κουπα ενω η sol εφαγε τους aje ειναι δειγμα της ανυπαρξειας σας σαν ντοομ με παικτες σαν τον νους.
Αν δεχοταν η stop την συμμαχεια που της προτεινε η voodoo-nm τωρα θα ειχατε συμμαχεια τα 3/4 του χαρτη και ασχετοι σαν εσενα θα μιλαγαν στο φορουμ οπως εκαναν στον 30 που κρυβωντουσαν πισω απο την tr και τις σουσουραδες που ειχαν πολεμο με sol.

Μια που συμφωνησαμε οτι εισαι ασχετος στο παιχνιδι τωρα φενεσαι ασχετος και στην διπλωματια πανε στειλε κανα κυκλικο μυνημα τωρα σε ολο το σερβερ να γελασουμε και πατα καμια αναβαθμιση να βγαλεις ακαδημεια να παρεις κανα βαρβαρο

πρεπει να ποναει το κυκλικο..
ακομα, πρεπει.....


μπηκε και η κουπα στην ηπειρο που ειστε και εσεις για να καθυστερησει τους voodoo-Νμ.;;;;;;;;;;
γλώσσα λανθάνουσα αλήθεια λέγει..
στο κυκλικο τι ελεγα;
κατι αλλο που δεν παραδεχεσαι τωρα;

και κατι ακομα . εκλεισε η διπλωματια του κοσμου απο τις προεγραφες;;
πριν ανοιξει καν ο κοσμος.

δηλαδη η σολ αποφασισε οτι μια ηπειρο τους βαζουμε συμαχια,
στην αλλη ηπειρο θα αναπτυχθουμε με λογαριασμους24/7
στην αλλη ηπειρο θα βαλουμε μια κρυφη ακαδιμια. και θα δημιουργησουμε μια υπερσυμαχια..να φανε τους εχθρους μας .
και στη διπλωματια μας θα λεμε οτι εχουμε μια φυλη συμαχο που θα παιξουμε μαζι μεχρι τελος και οταν μεινουμε μονοι μαςθα παιξουμε πολεμο μαζι.

εχω καποιες αποριες..

τους στοπ Η την πρωιν κουπα τωρα com& co.no
σε μια δυσκολη στιγμη νομιζεις οτι θα πουλαγε η σολ για να σωθουν οι λογαριασμοι;

γελα νουμπακο με το κυκλικο μου και ασε με να απολαυσω τωρα την χαρα να ξεφτιλιζεσε σαν φυλη σε εναν σερβερ οταν μου παραδεχεσε το ρολο των κουπα στην 45.
την δουλεια του την εκανε μια χαρα.

Αν δεχοταν η stop την συμμαχεια που της προτεινε η voodoo-nm τωρα θα ειχατε συμμαχεια τα 3/4 του χαρτη

φιλε μου με την σολ,την στοπ,την υπερσυμαχια και κανα δυο τρις αλλες φιλες βλεπω ηδη τα 3/4 του χαρτη

αν θες να μιλησουμε για τον 30 η τον 42, το ονοματακι σου παρακαλω εγω ο ασχετος ο νους ,
εσυ τι; ντρεπεσαι να πεις ποιον λογαριασμο παιζεις στον κοσμο;
 

DeletedUser34610

Κουρασες ασχετε πηγαινε μαθε να πατας αναβαθμησεις και ασε την διπλωματια.
Τσιρκο φυλη ειστε με μονη χρησιμοτητα να μπαινει κανας παικτης να παιρνει αμυνες>
Συντομα πυξιδα αν μας αφησει το συστημα με τους ποντους που εχετε αν και θα ειναι αποτυχια αυτο γιατι στον 36 σας ειχαν παει πυξιδα στον μηνα.

Εχουν θρασος σαλτιπαγκοι σαν εσενα να βγαινουν να μιλανε στο εξωτερικο την στιγμη που ειστε οι μεγαλυτερες κοτες σαν φυλη παιζετε μονο σαν ουρα αλλων φυλων και ειστε και ασχετοι οσο δεν παει και το κακο ειναι οτι δεν μαθαινετε κιολας.
Βορας νοτος ειναι το παιχνιδι τωρα αλλα με τους ασχετους σαν τον νους που να κλεισετε την ηπειρο οπως εκανε η sol με την aje.
Aπο την πολυ βλεπεις το χαρτη 3προς ενα ακ και συντομα ετσι θα την χασετε την ηπειρο.

Αποδειξτε οτι ξερετε εστω τα βασικα και σταματηστε την παπαρολογια και το κλαμα ποιος χεστηκε για την ντοομ αν μπορουσαν η νμ θα σας αλλαζαν αυριο το πρωι αν υπηρχε μια καλυτερη φυλη να κανουν συμμαχεια ωστε να κερδισουν τον κοσμο αν συγκρινετε τους παικτες απο voodoo-Νμ με ντοομ γελαει ο κοσμος δεν τους βγηκε η aje εφαγαν ακυρο απο στοπ και τους εμειναν οι κλοουν της ντοομ που το μονο που ξερουν ειναι να στελνουν κυκλικα και να γραφουν στο εξωτερικο.

Δεν θα συνεχισω την κουβεντα γιατι οσο παιρναει η ωρα αισθανομαι πιο ****ς που σου απανταω πηγαινε στειλε κανα κυκλικο μπας και βγεις απο την ανυπαρξεια σου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
παντως επειδη ειδα να λετε για υπερσυμμαχιες
υπαρχει μονο μια στον χαρτη, αυτη των nm voodoo pm doom hug pop crazy μολων λαβε syg μαζι με τις ακαδημιες τους

αντιστοιχα το αλλο μετωπο ειναι sol stop com(5-6 λογαριασμοι) και οι ακαδημιες τους

σε μελη εχετε περιπου τα 2 πλασια, σε χωρια ομως ειστε αρκετα πισω.

υγ. στην κ45 θα γινει χαμος!!!
 

DeletedUser

Οταν ερχεται η ωρα να καούν τους ενοχλει η διπλωματια ...κλασσικα νουμπακια.
 
Κορυφή