Φυλές κ40

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

πολυ σπαμ ρε παιδια, ποιος λετε να κλεισει τον κ40 τωρα που η καθε φυλη εκλεισε την ηπειρο της?
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
σκαστε μπασταρδα


10 Πόντοι για 2. Συμπεριφορά

By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser32711

Το τι κάνει η κάθε φυλή είναι δικό της θέμα αρκεί να μην ενοχλεί άλλες φυλές , δεν είδα ένα μέλος της NOS να βγει να διαψεύσει τις κατηγορίες που της έχουν προσάψει .

Τώρα αγαπητέ φίλε μουστακαλή θα συμφωνήσω μαζί σου στο ότι παίζουμε ένα πολεμικό παιχνίδι , στον πόλεμο επιτρέπονται όλα όπως είπες και ρουφιανιές και αδικίες , το παιχνίδι όμως το παίζεις πρώτα από όλα για την διασκέδαση και σπαταλάς πολύτιμο χρόνο από την ζωή σου για το συγκεκριμένο παιχνίδι , πολύ σωστά ανέφερες και την λέξη σεβασμός , αυτή η λέξη είναι πολύ σημαντική σε αυτό το παιχνίδι και όχι μόνο , μιλάμε για μια κλειστή κοινωνία-ομάδα που όλοι πάνω κάτω γνωριζόμαστε μεταξύ μας οπότε λίγο πολύ ξέρουμε ποιος παίζει έντιμα και ποιος παίζει άτιμα ή ποιος σέβεται τους συμμάχους του αλλά και ποιος όχι.

Ομολογώ πως περίμενα κάποιο από τα 2 μέλη της NOS που βγήκαν να μιλήσουν τον moustakalis και τον Λόρδος Nightelf να διαψεύσουν τις συκοφαντίες περί στακαρισμένου μετώπου απέναντι σε συμμαχική φυλή (γτ εγώ προσωπικά το έκρινα πολύ σοβαρό και δεν με χαροποίησε η απάντηση του Λόρδου πως η κάθε φυλή τις άμυνες της, τις κάνει ότι θέλει ) για αυτό και έτρεξα να μιλήσω με την ηγεσία της NOS και ποιο συγκεκριμένα με τον Mr.Fabulous όπου και τα διέψευσε οπότε όλα κομπλέ, συνεχίζουμε κανονικά

Τώρα όσο για τον Night King , έχω μάθει να μην εμπιστεύομαι ανώνυμες πληροφορίες , όταν λοιπόν ο κύριος μας πει το όνομα του μπορεί να δώσουμε περαιτέρω σημασία .

Νομίζω πως ειδικα για εξωτερικό φόρουμ η πρώτη και η δεύτερη απάντησή μου στα ποστ του Night King και του πυροβολημένου θα έπρεπε να σου αρκεί όχι μόνο για διάψευση αλλά και για επαλήθευση απο μέρους σας. Και γενικότερα δεν περιμένω να θες εξηγήσεις μέσα απο το φόρουμ στις οποιες παραφιλοσοφίες κυκλοφορούν όταν έχουμε άλλες πολύ μα πολύ καλύτερες μορφές επικοινωνίας ως φυλές. Είναι κρίμα και άδικο να μας θέτεις υπόλογους στου κάθε "τρολ" τις ορέξεις. Ειδικά οταν οι ανώνυμες πληφορίες κρίνονται απο σένα τον ίδιο αναξιόπιστες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29315

Νομίζω πως ειδικα για εξωτερικό φόρουμ η πρώτη και η δεύτερη απάντησή μου στα ποστ του Night King και του πυροβολημένου θα έπρεπε να σου αρκεί όχι μόνο για διάψευση αλλά και για επαλήθευση απο μέρους σας. Και γενικότερα δεν περιμένω να θες εξηγήσεις μέσα απο το φόρουμ στις οποιες παραφιλοσοφίες κυκλοφορούν όταν έχουμε άλλες πολύ μα πολύ καλύτερες μορφές επικοινωνίας ως φυλές. Είναι κρίμα και άδικο να μας θέτεις υπόλογους στου κάθε "τρολ" τις ορέξεις. Ειδικά οταν οι ανώνυμες πληφορίες κρίνονται απο σένα τον ίδιο αναξιόπιστες.
Κοίτα.για να λέμε και την αλήθεια.απο μικρό και από τρολλ μαθαίνεις πολλά καμία φορά.αν δεν σας εμπιστευομασταν τόσο πολύ έτοιμοι είμασταν να τον πιστέψουμε τον τύπο.φοβερα πειστικος όμως.τελικα όντως ζηλεύουν την αγάπη,αλληλοεκτιμηση και φυσικά εμπιστοσύνη που υπάρχει μεταξύ μας.τα παλιοπαιδα.
 

DeletedUser2088

Καλημέρα,
αν και μου χαλάσατε τις διακοπές μου, δεν σας κρατώ κακία, (παιχνίδι είναι, εντάσεις θα υπάρξουν).

Παρακαλώ
προσοχή σε κάποια πράγματα,
1) τους κανόνες του φόρουμ γενικά,
2) τον κανόνα 10α
3) εδώ να μείνετε στο θέμα και αν θέλετε ανοίξτε νέο θέμα στο πολιτική και προπαγάνδα, που είναι ποιο ελαστικά τα πράγματα.

Ευχαριστώ
.
 

DeletedUser

Κοίτα.για να λέμε και την αλήθεια.απο μικρό και από τρολλ μαθαίνεις πολλά καμία φορά.αν δεν σας εμπιστευομασταν τόσο πολύ έτοιμοι είμασταν να τον πιστέψουμε τον τύπο.φοβερα πειστικος όμως.τελικα όντως ζηλεύουν την αγάπη,αλληλοεκτιμηση και φυσικά εμπιστοσύνη που υπάρχει μεταξύ μας.τα παλιοπαιδα.

Ταμείε απόλελε και τρελελε μπορώ να έρθω και γω ?
 

DeletedUser34473

Ταμείε απόλελε και τρελελε μπορώ να έρθω και γω ?

Σου απαγορευω να μιλας στον Ταμειο. Ειναι τοσο μεγαλος ηγετης που απαγορευεται να του μιλανε απλοι κοινοι θνητοι σαν εσενα Βασιλιε Τζενερετορα
 

DeletedUser34473

Βασιλη γερα τα 2000 ειναι κοντα. Σου κανω και πασα να φτασεις τα 1996
 

DeletedUser

Σου απαγορευω να μιλας στον Ταμειο. Ειναι τοσο μεγαλος ηγετης που απαγορευεται να του μιλανε απλοι κοινοι θνητοι σαν εσενα Βασιλιε Τζενερετορα
Βασιλη γερα τα 2000 ειναι κοντα. Σου κανω και πασα να φτασεις τα 1996

Προτιμώ άτομα στυλ μερίνο ας πούμε.Εκτός ότι μιλάνε με το όνομα τους και δεν είναι φαντομάδες τα λένε και λιγάκι καλύτερα,έχεις κάτι να απαντήσεις γίνεται λίγο τζέρτζελος.Εσύ για wannabe troll μου φαίνεσαι αλλά καταλήγεις σε clown και προφανώς δεν εννοώ έναν από αυτους του ταμείου :c
Αυτο που με λες και Βασίλη και Τζενερετορα το οποίο είναι και λάθος(ούτε τα βασικά ? :/ ) με ξεπερνά.Φαντασματάκι φαντασματάκι ποιος είσαι?
 

DeletedUser34473

Ρε ηλιθιε τζενερετορα τι φαντομας ολος ο κοσμος με ξερει. Κ30 Καρακλημος και στον κοσμο 5 Χιαχιαχουνας και στους speed Proαγωγος,ολος ο κοσμος με ξερει να πουμε. Ελα κανε το 1997
 

DeletedUser34467

ΜΙΣΤΕΡ ΑΙΓΟΚΑΙΡΕ,,,ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΕΞΙΑ ΚΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ,,,ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΚΑΝΟΝΑ ΟΠΟΙΟΣ ΒΑΝΕΙ ΣΧΟΛΙΑ ΝΑ ΧΕΙ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΡΙΒΕΤΕ ΣΑΝ ΚΟΤΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΠΛΟΣ ΡΟΥΦΙΑΝΙΣΤΗΣ,,,ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΙΞΕ 200 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΝΟΝΕΣ,,
 

DeletedUser34473

ελα 1998!!! οταν φτασεις στο 2000 φτανεις στην ημερομηνια της δημιουργιας σου
 

DeletedUser34467

ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ,,,ΟΥΛΗ ΕΠΑΕ ΜΕΣΑ,,ΑΝΕ ΧΩ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΟΥΝΙΔΙΑ


1 Εβδομάδα εκτός να πέσουν οι τόνοι,
2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι. Οτιδήποτε έχει να κάνει με την προσωπική ζωή του καθενός, θα τιμωρείται αυστηρά.

By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ελα 1998!!! οταν φτασεις στο 2000 φτανεις στην ημερομηνια της δημιουργιας σου

Αυτο θα γίνει στα 2003 αποτυχημένε τρολλά ^.^

ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ,,,ΟΥΛΗ ΕΠΑΕ ΜΕΣΑ,,ΑΝΕ ΧΩ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΟΥΝΙΔΙΑ

Εσύ μας βγήκες πολύ σκληρός ε?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή