Φυλές κ40

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

ΚΟΚΟΚΟΚΟΤΑ,,,,ΑΤΙΜΟΥΤΣΙΚΟ;;;;;ΕΓΩ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΟΡΤΩΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΤΟ 200,,,,,,,ΓΛΥΦΤΗ ΧΟΝΤΟΡ ΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΜΕ ΜΠΕΤΗ ΜΕ ΜΠΕΤΗ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ,,,,,ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΟΤΑ ΕΙΣΑΙ,,ΚΑΝΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΟΚΟΤΑ,,

σε οτι σε εχω ρωτησει ομως δεν εχεις απαντησει. ντρεπεσαι να πεις οτι εχεις φαει 2 φορες πυξιδα? στην wu-tang σε βλεπω παντως, πρεπει να αγαπας πολυ την ΝΟΣ, αυτοι ομως δεν σε αγαπανε σε νομπλαρουν. καμια κατσικουλα εκλεψες σημερα ή οχι?
 

DeletedUser28887

NOS: είστε άσχετοι μέτριοι και γενικά καλησπέρα παιδια σρρυ για το ακατάλληλο της ώρας,
Ζοοκλεφτης: Γενικά σαν ζώο π εισαι και κλέβεις ζώα μάλλον έχεις γίνει ένας μάζι σου τους
Ηodor:μπες σκαιπ

Οσο αφορά την συμμάχια υα μπορουσανε να μας δώσουνε αποδειξεις ότι δεν γίνετε τιποτα περιεργο με ενα print
 

DeletedUser34467

ΓΡΟΙΚΑ ΚΟΚΟΤΑ,,,,ΧΩΡΙΑ ΕΧΩ 10 ΟΠΟΤΕ ΓΚΑΒΟΣ ΕΙΣΑΙ ,,,ΚΑΙ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΟΣΑ ΕΧΑΣΑ ΔΕΝ ΝΟΗΤΕ ΑΠΟ ΠΟΛΕΜΟ,,,ΣΑΝ ZOOKLEFTHS ΚΑΝΩ ΔΩΡΑ,,,,ΠΑΙΖΩ ΣΤΟ 40 ΞΑΝΑ,,ΚΟΠΙΑΣΤΕ ΝΑ ΘΩΡΙΣΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΦΑΠΑ,,,,
 

DeletedUser

ΓΡΟΙΚΑ ΚΟΚΟΤΑ,,,,ΧΩΡΙΑ ΕΧΩ 10 ΟΠΟΤΕ ΓΚΑΒΟΣ ΕΙΣΑΙ ,,,ΚΑΙ ΤΑ ΧΩΡΙΑ ΟΣΑ ΕΧΑΣΑ ΔΕΝ ΝΟΗΤΕ ΑΠΟ ΠΟΛΕΜΟ,,,ΣΑΝ ZOOKLEFTHS ΚΑΝΩ ΔΩΡΑ,,,,ΠΑΙΖΩ ΣΤΟ 40 ΞΑΝΑ,,ΚΟΠΙΑΣΤΕ ΝΑ ΘΩΡΙΣΟΥΜΕ ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΦΑΕΙ ΤΗΝ ΦΑΠΑ,,,,

με το zooklefths παντως 10 χωρια δεν εχεις. πες μου ονοματακι να δω
 

DeletedUser34467

soldierdruid ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙΣ ΜΩΡΕ,,,ΤΣΙ ΕΡΩΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΙΑΝΟΥΣ,,,,

ΚΑΙ Ο ΛΑΓΟΣ ΣΑΝ ΜΟΥ ΘΩΡΕΙ ΑΛΑΖΙ ΜΟΝΟΠΑΤΙ,,,,,ΓΙΑΝΤΑ ΚΑΤΕΧΕΙ ΙΝΤΑ ΘΑ ΓΕΝΕΙ ΨΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΛΑΤΙ,,,,,
 

DeletedUser33011

Δε ξερω τι λετε εσεις, ενα πραγμα εχει σημασια.

ΓΚΕΤΤΟ ρε παιχτη!
 

DeletedUser

soldierdruid ΜΗΝ ΜΟΥ ΞΕΝΕΡΩΝΕΙΣ ΜΩΡΕ,,,ΤΣΙ ΕΡΩΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΙΑΝΟΥΣ,,,,

ΚΑΙ Ο ΛΑΓΟΣ ΣΑΝ ΜΟΥ ΘΩΡΕΙ ΑΛΑΖΙ ΜΟΝΟΠΑΤΙ,,,,,ΓΙΑΝΤΑ ΚΑΤΕΧΕΙ ΙΝΤΑ ΘΑ ΓΕΝΕΙ ΨΗΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΛΑΤΙ,,,,,

παλι καλα λες για λαγο γιατι αν ελεγες για κουνελι σιγουρα θα το ειχες κλεψει
 

DeletedUser34467

ΟΠΟΥ ΘΩΡΟ ΤΟ ΘΥΡΗΜΑ ΤΡΑΒΟΤΟ ΤΟ ΠΙΣΤΟΛΙ,,,,ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΗΚΑΝ ΟΙ ΡΟΥΦΙΑΝΟΓΛΥΦΤΕΣ ΟΛΟΙ,,,
 

DeletedUser28887

ΖΟΟκλέφτης όταν μάθεις ελληνικά ξαναμίλα στον εχτερναλ
 

DeletedUser34502

N.O.S. μονο ρε .για τους υπολοιπους ερχονται κρεμαλες
 

DeletedUser34467

ΕΠΕΙΔΗ ΘΩΡΟ ΤΗΝ ΡΟΥΦΙΑΝΑ,,ΧΟΝΤΟΡ ΓΡΑΦΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΣΟΥ ΟΝΟΜΑ,,ΟΧΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΚΟΤΕΣ,,,
 

DeletedUser34502

Ολα καλα με την εγγραφη σου στο φορουμ? δυσκολευτηκες? ειπες αυτο που ηθελες να πεις?
ειδα οτι εχει πλακα εδω και μπηκα . η εγγραφη οχι δεν ηταν δυσκολη .αν και βαριομουν να μπω στο εμαιλ για να πατησω επιβεβαιωση.δεν εχω κατι να πω θα ειναι ενας απο τους πιο γρηγορους κοσμους που εχουν υπαρξει .φιλακια κοντο
 

DeletedUser28887

Ζωοκλέφτης:Αν ήμουν αστροναύτης και ήσουνα η ΝASA θα μου έπερνες μια π...α με μια μονο ανασα....¨Ολα αυτά που λες πολυ με συγκινουνε και τα παλουκια τις Δεη στον κώλο σου θα μπούνε,


10 Πόντοι για 4. Προκλητικό Περιεχόμενο

By aigokairos
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser33011

ειδα οτι εχει πλακα εδω και μπηκα . η εγγραφη οχι δεν ηταν δυσκολη .αν και βαριομουν να μπω στο εμαιλ για να πατησω επιβεβαιωση.δεν εχω κατι να πω θα ειναι ενας απο τους πιο γρηγορους κοσμους που εχουν υπαρξει .φιλακια κοντο

Γιατι το λες αυτο φιλε μου φυλετικομαχε? Γιατι θα ειναι τοσο γρηγορος?
 

DeletedUser

ειδα οτι εχει πλακα εδω και μπηκα . η εγγραφη οχι δεν ηταν δυσκολη .αν και βαριομουν να μπω στο εμαιλ για να πατησω επιβεβαιωση.δεν εχω κατι να πω θα ειναι ενας απο τους πιο γρηγορους κοσμους που εχουν υπαρξει .φιλακια κοντο

κ γω γρηγορος πιστευω παντως οτι θα ειναι, συμφωνουμε

μπισκοτα ρε παικτη
 

DeletedUser28887

Το δικό μου ναμε το έχεις εσυ δεν μα λες με πιο παίζεις
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή