Φυλές κ40

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

ΜΙΣΤΕΡ ΑΙΓΟΚΑΙΡΕ,,,ΑΠΟ ΤΟ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΔΕΞΙΑ ΚΙ ΑΡΙΣΤΕΡΑ,,,ΒΑΛΕ ΕΝΑ ΚΑΝΟΝΑ ΟΠΟΙΟΣ ΒΑΝΕΙ ΣΧΟΛΙΑ ΝΑ ΧΕΙ ΟΝΟΜΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΝΑ ΚΡΙΒΕΤΕ ΣΑΝ ΚΟΤΑ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΠΛΟΣ ΡΟΥΦΙΑΝΙΣΤΗΣ,,,ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΡΙΞΕ 200 ΠΟΝΤΟΥΣ ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΤΕΧΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΝΟΝΕΣ,,

εσυ αγορι μου εισαι χειροτερο τρολλ και απο τον απλο παρατηρητη.

ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ,,,ΟΥΛΗ ΕΠΑΕ ΜΕΣΑ,,ΑΝΕ ΧΩ ΝΕΥΡΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ ΠΑΩ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΒΡΙΣΚΩ ΚΑΙ ΠΑΙΖΟΥΜΕ ΜΠΟΥΝΙΔΙΑ

Αυτο ειναι απειλη? Σε πηγε εσωτερικο βλεπω η ΝΟΣ. Πως καταφερες και εφτασες τα 2 χωρια ρε θηριο?
 

DeletedUser34467

ΧΟΝΤΟΡ ΓΡΟΙΚΑ ΜΙΑ ΟΛΙΑ,,,,ΤΟΥΣ ΓΛΥΦΤΕΣ ΚΑΤΑΤΑΖΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ,,ΑΝΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ,,ΚΑΙ ΟΝΤΕ ΜΙΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΝΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ,,,
 

DeletedUser

ΧΟΝΤΟΡ ΓΡΟΙΚΑ ΜΙΑ ΟΛΙΑ,,,,ΤΟΥΣ ΓΛΥΦΤΕΣ ΚΑΤΑΤΑΖΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ,,ΑΝΤΕ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΛΗΤΕΡΑ,,ΚΑΙ ΟΝΤΕ ΜΙΛΩ ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΝΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙ,,,

Ετσι οπως μιλας ομως δυσκολευομαι να σε καταλαβω. Αλλα δεν μου απαντησες? Ησουν τοσο ανενεργος που σε πηγαν εσωτερικο? Ηταν δυσκολο να φτασεις τα 2 χωρια?
 

DeletedUser34467

ΚΟΤΟΣ ΙΝΤΑ ΘΑ ΠΕΙ;,,,ΚΟΤΑ;;;;ΕΝΤΑΞΗ ΓΡΟΙΚΑ ΚΟΤΑ ΜΙΑ ΟΛΙΑ,,,ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ,,ΟΙ ΚΑΤΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ,,ΟΠΟΤΕ ΚΑΚΑΡΙΖΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ,,ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ,,,
 

DeletedUser

Τα ρουφιανακια της νος εμφανιστηκαν!

Αντε καιρος ητανε.
 

DeletedUser34473

Δυστυχως το επαγγελμα μου ειναι μαστροπος(αδικως με λενε νταβατζη) και οχι clown. Εσυ παλι τι εργασια κανεις; Καθεσαι σε μια καρεκλα και μας πρηζεις μεσω υπολογιστη;
 

DeletedUser

ΚΟΤΟΣ ΙΝΤΑ ΘΑ ΠΕΙ;,,,ΚΟΤΑ;;;;ΕΝΤΑΞΗ ΓΡΟΙΚΑ ΚΟΤΑ ΜΙΑ ΟΛΙΑ,,,ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ,,ΟΙ ΚΑΤΙΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΕΣ ,,ΟΠΟΤΕ ΚΑΚΑΡΙΖΕ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ,,ΟΧΙ ΓΙΑ ΠΕΡΙΕΡΓΙΑ,,,

Δωσε μου το σκαιπ σου να σου εξηγησω τι σημαινει.

Βασικα δεν εφτασες καν τα 2 χωρια, εφαγες απλα 2 πυξιδες χαχαχα. Κλεφτη ζωων γερα, μπορεις να παρεις κ το επιτευγμα να ξεκινησεις στον κοσμο 5 φορες. Ελπιζω μονο να μην κλεβεις και αθωες κατσικουλες για προσωπικη ευχαριστηση (ξερεις εσυ, αρμεγμα για να παιρνεις γαλατακι).
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34439

Κοίτα.για να λέμε και την αλήθεια.απο μικρό και από τρολλ μαθαίνεις πολλά καμία φορά.αν δεν σας εμπιστευομασταν τόσο πολύ έτοιμοι είμασταν να τον πιστέψουμε τον τύπο.φοβερα πειστικος όμως.τελικα όντως ζηλεύουν την αγάπη,αλληλοεκτιμηση και φυσικά εμπιστοσύνη που υπάρχει μεταξύ μας.τα παλιοπαιδα.

και μικρός είμαι και λίγο τρολλ είμαι
καλά κάνεις και εμπιστεύεσαι τους Nos μιας και τους ξέρεις ,αλλά δεν ξέρω αν ειναι αμοιβαίο γιατί αυτοί δεν σας εμπιστεύονται έχουνε ακουστεί και κάποια πράγματα πως σας αξιζεί να σας την φέρουνε πονηρά ,πως δεν ειστε σωστοί παίχτες πάντα παίζετε ύπουλα , έχετε αυτη τη στιγμη κρυφη ακαδημια τους C.C.H ,και τους βάζετε εμπόδια και περισσότερα αλλά σε γενικές γραμμές αυτα λέγονται
βεβαια ίσως και να σε συμφέρει αυτη η συμμαχία μιας και μπορεί να θέλεις να χτυπήσετε τους ghetto.
επειδη πρωτάρης δεν είσαι και τα ξερεις τα κόλπα καταλαβαινεις, καταλαβαίνω και αρκετοί καταλαβαίνουν ...





Το τι κάνει η κάθε φυλή είναι δικό της θέμα αρκεί να μην ενοχλεί άλλες φυλές , δεν είδα ένα μέλος της NOS να βγει να διαψεύσει τις κατηγορίες που της έχουν προσάψει .

Τώρα αγαπητέ φίλε μουστακαλή θα συμφωνήσω μαζί σου στο ότι παίζουμε ένα πολεμικό παιχνίδι , στον πόλεμο επιτρέπονται όλα όπως είπες και ρουφιανιές και αδικίες , το παιχνίδι όμως το παίζεις πρώτα από όλα για την διασκέδαση και σπαταλάς πολύτιμο χρόνο από την ζωή σου για το συγκεκριμένο παιχνίδι , πολύ σωστά ανέφερες και την λέξη σεβασμός , αυτή η λέξη είναι πολύ σημαντική σε αυτό το παιχνίδι και όχι μόνο , μιλάμε για μια κλειστή κοινωνία-ομάδα που όλοι πάνω κάτω γνωριζόμαστε μεταξύ μας οπότε λίγο πολύ ξέρουμε ποιος παίζει έντιμα και ποιος παίζει άτιμα ή ποιος σέβεται τους συμμάχους του αλλά και ποιος όχι.

Ομολογώ πως περίμενα κάποιο από τα 2 μέλη της NOS που βγήκαν να μιλήσουν τον moustakalis και τον Λόρδος Nightelf να διαψεύσουν τις συκοφαντίες περί στακαρισμένου μετώπου απέναντι σε συμμαχική φυλή (γτ εγώ προσωπικά το έκρινα πολύ σοβαρό και δεν με χαροποίησε η απάντηση του Λόρδου πως η κάθε φυλή τις άμυνες της, τις κάνει ότι θέλει ) για αυτό και έτρεξα να μιλήσω με την ηγεσία της NOS και ποιο συγκεκριμένα με τον Mr.Fabulous όπου και τα διέψευσε οπότε όλα κομπλέ, συνεχίζουμε κανονικά

Τώρα όσο για τον Night King , έχω μάθει να μην εμπιστεύομαι ανώνυμες πληροφορίες , όταν λοιπόν ο κύριος μας πει το όνομα του μπορεί να δώσουμε περαιτέρω σημασία .

αν ο Mr.Fabulous σου είπε πως δεν στακάρανε το μέτωπο σας είναι ψεμα. Εδώ και καιρό γίνετε σιγά σιγά αλλά τώρα τελευταία εντόνως.
Γιατί ακούστηκε πως θα χτυπηθήτε με GHETTO και θελήσανε να το εκμεταλευτούνε

Δεν ζήτησα κανέναν να εμπιστευτεί καμια πληροφορία απλα βγήκα και έκραξα τους Nos μιας και έχω κάποιες πληροφορίες και καταλαβαίνω τι πάει να γίνει

δεν έχω κάποιο κόλημα ουτε κάποιο κέρδος δεν παίζω καν στο κόσμο απλά έχω κάποιους φίλους,σε διαφορες φυλές


και κατι για τους φιλους μου τους Nos
ρε καρντάσια εγώ ένα μικρό τρολλ είμαι που ίσως και να λέω μπούρδες εσείς τι πανικοβάλεστε καλείτε συμβούλια ψάχνεστε για κατασκόπους βγάζετε ανακοινώσεις,χαλαρώστε θα πάθετε και τίποτα

εσεις ξερετε αν λέω αλήθεια ή ψέματα.αλλα δυστηχώς για εσάς υπάρχουνε πόλλοι πληφοριοδότες στους κόλπους σας και διαρεύουν πάρα πολλά σε ολο το server

το αστείο της υπόθεσης κύριε Blacko είναι πως αν πριν στέλνανε άμυνες τώρα στέλνουνε τις διπλάσιες στο μέτωπο με εσάς

3 φορές μεγαλύτεροι απο την clown και τρομακρατούντε
αν εισασταν στα ιδια χωρια τι θα κανανε?
 

DeletedUser34467

NIGHT KING ---ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΤΟΝ ΕΤΟΥΦΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΥΛΕΣ ΜΕ ΡΟΥΦΙΑΝΕΣ ΚΑΙ ΨΩΜΑΤΑ;;;;
 

DeletedUser24813

Αγαπητέ Night Noob,
αρκετό κλαψ κλαψ ακούσαμε. Δεν βαρέθηκες να γλύφεις τους άλλους και να λες του κόσμου τα ψέματα παρουσιάζοντας και μικρό κομμάτι του φόρουμ για να κάνεις τον καθηγητή? Βάλε μυαλό και πάρε το χαμπάρι, ούτε εμείς είμαστε βλάκες, ούτε οι clown. Οπότε κλείσε τον υπολογιστή και πήγαινε παραλία, έχεις όλο τον Αύγουστο... Μην το παλέψεις και χάσεις και τον τελευταίο μήνα... Το ίδιο αποτέλεσμα θα έχει...
 

DeletedUser

Δυστυχως το επαγγελμα μου ειναι μαστροπος(αδικως με λενε νταβατζη) και οχι clown. Εσυ παλι τι εργασια κανεις; Καθεσαι σε μια καρεκλα και μας πρηζεις μεσω υπολογιστη;

Clown Φιέστα βλέπω πάντως.Το χειρότερο είναι πως 'νομίζεις' ότι τρολλάρεις και είσαι κάκιστος πραγματικά.

NIGHT KING ---ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΤΟΝ ΕΤΟΥΦΙΚΗΣΗ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΠΑΧΑΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΦΥΛΕΣ ΜΕ ΡΟΥΦΙΑΝΕΣ ΚΑΙ ΨΩΜΑΤΑ;;;;

Τούτος δω πάλι παραδίδει μαθήματα,μεγάλο τρολλ η τυπάρα
 

DeletedUser34467

ΕΤΟΥΤΗ ΠΟΥ ΕΠΡΟΔΙΝΟΥΝΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΟΘΑΝΟΥΝ,,,,ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΤΑ ΤΣΙ ΠΟΛΕΜΟΥΣ ΤΣΙ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΙ ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ Η ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ ΕΤΟΤΕΣ,,,ΓΙΑΝΤΑ ΔΕΝ ΕΔΙΑΤΑΞΑΝΕ ΘΑΝΑΤΟ ΤΣΙ ΠΡΟΔΟΤΕΣ
 

DeletedUser

ΕΤΟΥΤΗ ΠΟΥ ΕΠΡΟΔΙΝΟΥΝΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΟΘΑΝΟΥΝ,,,,ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΤΑ ΤΣΙ ΠΟΛΕΜΟΥΣ ΤΣΙ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΙ ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ Η ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ ΕΤΟΤΕΣ,,,ΓΙΑΝΤΑ ΔΕΝ ΕΔΙΑΤΑΞΑΝΕ ΘΑΝΑΤΟ ΤΣΙ ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Καμιά ερωτική μαντινάδα έχεις ?
 

DeletedUser

ΕΤΟΥΤΗ ΠΟΥ ΕΠΡΟΔΙΝΟΥΝΕ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΟΘΑΝΟΥΝ,,,,ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΕΤΑ ΤΣΙ ΠΟΛΕΜΟΥΣ ΤΣΙ ΑΓΩΝΙΣΤΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΙ ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ Η ΤΗΝ ΕΥΘΗΝΗ ΕΤΟΤΕΣ,,,ΓΙΑΝΤΑ ΔΕΝ ΕΔΙΑΤΑΞΑΝΕ ΘΑΝΑΤΟ ΤΣΙ ΠΡΟΔΟΤΕΣ

ωστε κλεβεις ζωα εκει στην Κρητη ατιμουτσικο?
 

DeletedUser34473

ελα περασες τα 2000 ρε!! Κριμα που εισαι well known member και οχι αριστοκρατης οπως ηταν παλια. Τωρα που φτασες τα 2000 τραβα στο κλουβακι σου και μας μας πρηζεις τωρα
 

DeletedUser34467

ΚΟΚΟΚΟΚΟΤΑ,,,,ΑΤΙΜΟΥΤΣΙΚΟ;;;;;ΕΓΩ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΟΡΤΩΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΤΟ 200,,,,,,,ΓΛΥΦΤΗ ΧΟΝΤΟΡ ΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΜΕ ΜΠΕΤΗ ΜΕ ΜΠΕΤΗ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ,,,,,ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΟΤΑ ΕΙΣΑΙ,,ΚΑΝΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΟΚΟΤΑ,,
 

DeletedUser

ελα περασες τα 2000 ρε!! Κριμα που εισαι well known member και οχι αριστοκρατης οπως ηταν παλια. Τωρα που φτασες τα 2000 τραβα στο κλουβακι σου και μας μας πρηζεις τωρα

κλαψ κλαψ.Μην ζορίζεσαι και συ φάε ένα γιαουρτάκι.

ΚΟΚΟΚΟΚΟΤΑ,,,,ΑΤΙΜΟΥΤΣΙΚΟ;;;;;ΕΓΩ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;ΜΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΦΟΡΤΩΣΕΙΣ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΣΤΟ 200,,,,,,,ΓΛΥΦΤΗ ΧΟΝΤΟΡ ΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΛΥΣΟΥΜΕ ΜΠΕΤΗ ΜΕ ΜΠΕΤΗ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ,,,,,ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΛΜΑΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΟΤΑ ΕΙΣΑΙ,,ΚΑΝΕ ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟ ΚΟΚΟΚΟΤΑ,,

Ο λαός ζητάει μαντινάδα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή