Φυλές κ40

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser33703
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser34422

Καντρυ μπουυυ??? αραξε μικρε... ετσι και αλλιως δεν παιζεις στον κ40. επισης δεν σε γνωριζουν καποιοι ωπος εμεις, σαφως και δεν εχει ο καθε πικραμενος εδω μεσα την αισθηση του χιουμορ σου!
Αγαντα λοιπον μεχρι τον Σεπτεβρη. μαζεψε κανα πριμιουμ... και τα λεμε ξανα στον 42!

by the way ... αυτες τις μερες παραθεριζω στην Ελουντα, ελπιζω να σε βρω στο ξενοδοχειο???

Μη ξεχάσεις να μπεις κ42 όμως γιατί δε θα έχουμε με ποιον να γελάμε!!! :D
 

-*Πικάντικο σουντζουκάκι

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
44
οταν μπηκα στην φυλη ημουν απολυτως ειλικρινης με αυτους

''δεν ειμαι προ παιχτης και δεν μπορω να διαθεσω πανω απο 5 ωρες την ημερα.αν δεν ειμαι αρκετος στειλε μου μηνυμα και πες μου να φυγω μονος μου,ενα παιχνιδι ειναι για εμενα στο κατω-κατω''

τωρα ναι εκανα λαθος οταν μου προτειναν co-play που αρνηθηκα αλλα δεν ειμαι εκνευρισμενος γτ με εδιωξαν και με νομπλαραν

χαλαστηκα γτ ειδα οτι υπαρχουν ανθρωποι που η ζωη τους ειναι φυλετικες και αναφερονται στις φυλες που ελεγχουν ως στρατο
 

DeletedUser34439

Μέτριος κόσμος με ελάχιστους καλούς παίχτες που μπορούνε να κάνουνε την διαφορά.
Κάποιοι καλοί παίχτες βρίσκονται στους clown ίσως και στους GHETTO όσο για την N.O.S. που βρίσκονται πρώτοι είναι ένα χάλι και μισό.
Ένα τσούρμο νουμπάδων,βαρβαροφάγων και κανιβάλων παιχτών χωρίς καμία στρατηγική απλά πυκνή μάζα και στρατολογηθήκανε και δίπλα δίπλα σε κόσμο με εκκλησίες κιόλας :hmmm:,και αμα κρίνω απο την διοίκηση αντιλαμβάνομαι γιατί

Duplex Effectus , Assassin Of Death Diplomacy:stavromenos.


Τακτική στρατολόγηση η μισή ύπειρος και φαντάζομαι θα υπάρχουνε και 1-2 κρυφές-φανερές ακαδημιες :D διαρκώς νομπλάρισμα βαρβαρικών και εσωτερικών χωριων και αν κάτσει και καμιά πονηριά στη διπλωματία θα προχωρίσει.Μοναδικό θετικό το activity όπως και σε όλες τις φυλές του ίδιου είδους που εμφανίζονται, λόγω της μεγάλης μαζας



φαβορί απο άποψη εμπειρίας και ποιότητας παιχτών οι clown
 

DeletedUser

Ακόμη ένας συνιθησμένος κόσμος, οι καλοί παίκτες μαζέυονται σε μιά φυλή-φτιάχνουν 3-4 ακαδημίες για να εχουν να κανιβαλίζουν μετά-μαζέυουν και όποιοι καλοί παίκτες έμειναν σε μικρές φυλές και τους υπόλοιπους τους τρώνε-όλοι "καλοί" παίκτες θέλουνε να έχουνε co-play και μαζέυουν τουλάχιστον 3 άτομα και μερικοί είχαν ακόμη μέχρι 6 άτομα, αυτο δεν σε κανει παίκτη-είναι σαν να έχεις πρόβλημα με έναν και θές να το λύσουν οι φίλοι σου, αμα πιστέυετε οτι έτσι θα έρθει κόσμος πίσω...
 

DeletedUser33703

Αδερφέ οι καλοί παίκτες όπως λες δεν χρειάζονται εσωτερικά για να αναπτυχθούν , τους αρίστους που θα χαλάσεις στα εσωτερικά θα χαλάσεις και σε άλλα χωριά , όλο το νόημα του παιχνιδιού είναι το farming ειδικά για την αρχή .

Τώρα θα συμφωνήσω μαζί σου ότι οι ακαδημίες δεν χρειάζονται , η μάζα φοβίζει μόνο αυτούς που δεν γνωρίζουν το παιχνίδι , να είσαι σίγουρος πως αυτοί που γνωρίζουν το παιχνίδι ξέρουν πολύ καλά να την εκμεταλλεύονται και να ρίχνουν την ψυχολογία του αντιπάλου .

Το παιχνίδι αυτό είναι καθαρά ψυχολογικό , όταν χάνει χωριά μια φυλή αρχίζουν και τα εσωτερικά προβλήματα , γτ να λέμε και την αλήθεια όλοι οι πόλεμοι πλέον κρίνονται από διαγραφές και αποκλεισμούς και δεν φτάνουν μέχρι τέλους
 

DeletedUser

Αδερφέ οι καλοί παίκτες όπως λες δεν χρειάζονται εσωτερικά για να αναπτυχθούν , τους αρίστους που θα χαλάσεις στα εσωτερικά θα χαλάσεις και σε άλλα χωριά , όλο το νόημα του παιχνιδιού είναι το farming ειδικά για την αρχή .

Τώρα θα συμφωνήσω μαζί σου ότι οι ακαδημίες δεν χρειάζονται , η μάζα φοβίζει μόνο αυτούς που δεν γνωρίζουν το παιχνίδι , να είσαι σίγουρος πως αυτοί που γνωρίζουν το παιχνίδι ξέρουν πολύ καλά να την εκμεταλλεύονται και να ρίχνουν την ψυχολογία του αντιπάλου .

Το παιχνίδι αυτό είναι καθαρά ψυχολογικό , όταν χάνει χωριά μια φυλή αρχίζουν και τα εσωτερικά προβλήματα , γτ να λέμε και την αλήθεια όλοι οι πόλεμοι πλέον κρίνονται από διαγραφές και αποκλεισμούς και δεν φτάνουν μέχρι τέλους

Ναι σύμφωνουμε για τις ακαδημίες, + με την πρωτη ευκαιρία νομπλάρισμα εσωτερικά- το ευκολότερο νομπλάρισμα.

- - - Eνημερώθηκε - - -

εσυ γενικα πρεπει να ξερεις καλα!!

Σε εμένα αναφέρεσαι ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser273

φυλη της οποιας ο αρχηγος θεωρει οτι ειναι στρατος δεν εχει μελλον


με στρατοδικεια δεν επιφερονται ποτε σωστες και δικαιες τιμωριες


ο νοων νοειτω!
Φαντάσου το καψώνι έχει τραβήξει στο στρατό και θέλει να βγάλει τα απωθημένα του εδώ.
 

DeletedUser

Φαντάσου το καψώνι έχει τραβήξει στο στρατό και θέλει να βγάλει τα απωθημένα του εδώ.

mitsos2000 βλέπω...Πρέπει να σαι από τους καραβανάδες... Τι λες να μπω να παίξω σε αυτον τον κόσμο ή δεν αξίζει ?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αδερφέ οι καλοί παίκτες όπως λες δεν χρειάζονται εσωτερικά για να αναπτυχθούν , τους αρίστους που θα χαλάσεις στα εσωτερικά θα χαλάσεις και σε άλλα χωριά , όλο το νόημα του παιχνιδιού είναι το farming ειδικά για την αρχή .

Τώρα θα συμφωνήσω μαζί σου ότι οι ακαδημίες δεν χρειάζονται , η μάζα φοβίζει μόνο αυτούς που δεν γνωρίζουν το παιχνίδι , να είσαι σίγουρος πως αυτοί που γνωρίζουν το παιχνίδι ξέρουν πολύ καλά να την εκμεταλλεύονται και να ρίχνουν την ψυχολογία του αντιπάλου .

Το παιχνίδι αυτό είναι καθαρά ψυχολογικό , όταν χάνει χωριά μια φυλή αρχίζουν και τα εσωτερικά προβλήματα , γτ να λέμε και την αλήθεια όλοι οι πόλεμοι πλέον κρίνονται από διαγραφές και αποκλεισμούς και δεν φτάνουν μέχρι τέλους


Μπες με 30 λογαριασμους(ως φυλη) σε καποιον επομενο κοσμο και παιξε με μια φυλη με 50 ατομα ενεργους. Η μαζα οταν ξερεις να την χειριζεσαι ειναι καθοριστικος παραγοντας για την εκβαση ενος κοσμου. Οταν ομως μια φυλη με 120 λογαριασμους κουβαλιεται απο 10-15 ατομα τοτε αλλαζει το πραγμα...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή