North awakens

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2749

Γιατι δεν απαντας ρε φοιτητες? δεν θα πω παραπανω..δεν θελω να σας ανοιξω τα ματια..θελω ετσι να συνεχίσετε να κοιμαστε..για να περναμε εμεις καλα...καλο ξημερωμα....αυριο θελω στατιστικα να δουμε το πλανο σας πως πηγε...εμεις εδω θα ημαστε..βαρατε εσεις να γουσταρουμε εμεις..
 

DeletedUser

κοιμομουνα λιγο για να ξυπνησω ορεξατος ρε
σορρυ :p
 

DeletedUser2749

καλη ορεξη τοτε...πιστευω ακομα να εχεις ορεξη...την καλημερα μου
 

DeletedUser22535

εγώ εκείνο που ξέρω είναι ότι τρώγοντας έρχεται η όρεξη! και εσυ ραντιξ τάισες καλά τα παιδιά!
 

DeletedUser16877

Μεγάλες μάχες σήμερα . . . RADIX παραλίγο πυξίδα . Στο τσακ την γλύτωσε .
Με τόσα χωριά που έχασε μπορεί και να τα παρατήσει . . .
 

DeletedUser

ηρεμηστε ρε αλανιααα

Ο καθενας επιλεγει με τι τροπο θα βαρεσει
Πρωτο πλανο ηταν, αναγνωριστικο ηταν , θελαμε να δουμε πως θα συμπεριφερθειτε (αμφιβαλω αν καταλαβατε τι εννοω)

εσεις θελατε να παρετε χωρια απο ανενεργους μας κ να τους κανουν ν φυγουν απο το μετωπο μια ωρα νωριτερα

Το τι ηταν πιο κερδοφορο θα φανει
το σιγουρο ειναι πως επιβεβαιωνεται βαση αποτελεσματος τον τιτλο του φαβορι αφου ειστε μπροστα με 13 χωρια
 

DeletedUser34136

το προβαδισμα το εχετε,αλλα ειναι πολυ νωρις για να κοκορευεστε
 

DeletedUser16877

Εντάξει ρε αδερφέ , ουτε κοκορευομαστε , ουτε τρελενομαστε , την πλακίτσα μας κανουμε οπως και σεις Μακαρι να τραβήξει σε καιρο η όλη φάση και να περάσουμε ομορφα όλοι .
Συμφωνούμε απόλυτα οτι και τα δυο πλανα ήταν αναγνωριστικά , και αδιάφορα αν θες , 5 χωρια πανω 5 χωρια κατω δεν έσωσαν ποτε κανέναν .
Παρόλα αυτα σήμερα ήμασταν καλοί αμυντικα και αν μη τι άλλο σε επιθετικό στρατο σε πήγαμε πίσω , μην μας ταΐζεις σανό οτι ήθελες να δεις αντιδράσεις και να μας μετρήσεις , σε λιγο θα μας πεις πως αν έπαιρνες χωρια θα μας τα έδινες πίσω .
 

DeletedUser2749

πες μας ρε νες τι το αναγνωριστηκο εχει..στο ιδιο χωριο να το βαρας την ωρα του πλανου ...και το βραδυ να στελνεις απλα 4 αριστους fake..θελεις να φτιαχνεις αριστους για σημαια ε? ε πες ετσι να το πιστεψω...γιατι μονο γελιο μου προκαλεσε το πλανο σας...το πως αντιδρασαμε? αντιδρασαμε οπως θα αντιδρουσε μια σοβαρη φυλη...27 τρενα σε εναν παιχτη? ετσι κανετε πλανα εσεις? και αυτο το λετε αναγνωριση?

ενταξει δεν θα πω κατι αλλο γιατι οπως ειπα..δεν θελω να σας ανοιξω τα ματια σας...παντε ετσι στα τυφλα...

αληθεια τωρα..πως νιωσατε που δεν πηρατε ουτε ενα χωριο μου? οταν εγω ετσι για πλακα περνω χωριο απο τον ειμαι και εγω εδω περα και παιζω με κουκλιτσες (καλα ρε φιλε nickname ειναι αυτο?) πως να σε παρουμε στα σοβαρα?


παμε παρακατω λοιπον..καλη συνεχεια σε ολους...ομαδικο παιχνιδι ειναι...
 

DeletedUser33570

Αναφορικα με το πλάνο της -NES-,

ΘΕΤΙΚΑ: Μαζική συμμετοχή, Πολλά Επιθετικά!

ΑΡΝΗΤΙΚΑ: Ελλειψη Φαντασίας, Αποτελεσματικότητα.

Τέλος, επειδή παραπάνω διαβασα 1 σχολιο περί ανενεργών... πάλι καλά που πετυχε διανα η -NES- και μάζεψε 5 χωρια απο 1 παιχτη, αλλίως σήμερα θα μιλαγαμε για την πληρη αποτυχία του 1 αναγνωριστικόύ πλανου της, παρα την Μαζικότατη συμμετοχή των μελών της (συγχαρητηρια για αυτό!) τοσο σε πάιχτες όσο και σε διατιθέμενα επιθετικα.

Καλή συνέχεια σε όλους, εάν μη τι άλλο θα εχει ενδιαφέρον απο δω και στο εξής ο κόσμος :)
 

DeletedUser34142

ηρεμηστε ρε αλανιααα

Ο καθενας επιλεγει με τι τροπο θα βαρεσει
Πρωτο πλανο ηταν, αναγνωριστικο ηταν , θελαμε να δουμε πως θα συμπεριφερθειτε (αμφιβαλω αν καταλαβατε τι εννοω)

εσεις θελατε να παρετε χωρια απο ανενεργους μας κ να τους κανουν ν φυγουν απο το μετωπο μια ωρα νωριτερα

Το τι ηταν πιο κερδοφορο θα φανει
το σιγουρο ειναι πως επιβεβαιωνεται βαση αποτελεσματος τον τιτλο του φαβορι αφου ειστε μπροστα με 13 χωρια
σοβαρα τωρα?
 

DeletedUser

σοβαρα τωρα?

μαν , εμεις βαρεσαμε σε διαφορα σημεια , να δουμε πως αντιδρατε
πχ απο εναν μετριο σας που πηραμε χωρια ηταν γιατι τραβηξατε ολοι αμυνες για να στακαρετε εναν πιο σημαντικο λογαριασμο σας
δωρο ηταν να τα αφησουμε?




φοιτητες, γραφε απο το δικο σου λογαριασμο στο φορουυυυυυμ :grrr2:
 

DeletedUser34142

χαχαχα καλα σοβαρα μιλας τωρα?απο τα 6 χωρια που πειρατε,τα 4 ηταν αυτουνου
 

DeletedUser

αφου του τραβηξατε τις αμυνες, για να στακαρετε ραντιξ, επειδη φανταζομαι θα κλαιγε σκαιπ κλπ
να το αφηνα χωριο π σπαει με 1 νουκ μεσα μου? ενω πριν 2 μερες ηθελε 15?
κριμα ειναι :p
 

DeletedUser34142

αφου του τραβηξατε τις αμυνες, για να στακαρετε ραντιξ, επειδη φανταζομαι θα κλαιγε σκαιπ κλπ
να το αφηνα χωριο π σπαει με 1 νουκ μεσα μου? ενω πριν 2 μερες ηθελε 15?
κριμα ειναι :p
το αστειο ξερεις ποιο ειναι?οτι δεν ξεραμε καν οτι στελνατε τρενα και το ακομα ποιο αστειο οτι δεν τραβηξαμε εμεις τις αμυνες
 

DeletedUser

εε και εμεις πρωτο πλανο δν ειχαμε μονο 1 καταχωρυμενο χωριο που μπορει να χαθει

και χασαμε 15, ετσι ειναι αυτα :p εμεις βεβαια ειμαστε random φυλη, με ατομα που απλα βρεθηκαμε στο ιδιο σημειο του χαρτη , οποτε λογικο να εχουμε καποιους ανενεργους

Για να δουμε δευτερο πλανο απο -νεσ- αν πετυχει
 

DeletedUser2749

αφου του τραβηξατε τις αμυνες, για να στακαρετε ραντιξ, επειδη φανταζομαι θα κλαιγε σκαιπ κλπ
να το αφηνα χωριο π σπαει με 1 νουκ μεσα μου? ενω πριν 2 μερες ηθελε 15?
κριμα ειναι :p

τραγικο αυτο...πιστευεις οτι κλαιγόμουν? ισα ισα παιζαμε και στοιχήματα οτι απο τα 27 τρενα..δεν θα παρετε ουτε ενα...μαντεψε ποιος κερδισε... απο εκει και περα αν θεωρείτε τον ''ειμαι και εγω εδω και παιζω τομπολα'' ανενεργο σας παιχτη..τοτε ναι βαραμε ανενεργους...σημερα νομιζω πηγε καλα το πλανο..σας ξενυχτησαμε για χαβαλε...σε δουλεια να βρισκόμαστε ενα πραγμα

ωραια κοψιματα...μερικα πονεσαν αλλα ηταν ωραια...
 

DeletedUser

απο εκει και περα αν θεωρείτε τον ''ειμαι και εγω εδω και παιζω τομπολα'' ανενεργο σας παιχτη..

ανενεργος και σκουπιδι ειναι


αλλα το πλανο ρε μαν οχι δν ηταν επιτυχημενο...
αποτυχια τι θα ηταν δλδ? να κανατε πλανο και να χανατε χωρια?
 
Κορυφή