North awakens

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης

EristikosOPC

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
140
Α αυτό εννοείς...

Τον έληξες ήδη δλδ ε?

:rip::rip::rip::rip:
 

DeletedUser33970

Tο μελλον των νεσ ητανε προδιαγεγραμμενο πριν τον πολεμο
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
μπαινω να ριξω φαπες και εδω

καλησπερα :)
 

DeletedUser33970

αν δεν γραψεις στο προφιλ σου κ36 LOCA και τα μυαλα πουρε δεν σε βαζουμε Νικολα
 

DeletedUser

χαχαχαχαχα εκλαψα λιγο,τελικα εισαι χειροτερος απο οτι νομιζα χαχαχαχα παμε λοιπον να μιλησουμε και να δουμε τα πραγματα απο την δικια μου πλευρα μικρε πιτσιρικα!
οταν ειχα βγει τοτε απο δνδ μιλουσαμε σκυπε εγω,εσυ,ο θαλασσα και ο γιαννης αν θυμασαι μικρη πριγκηπισσα που η φουστα σου ειναι ποιο μεγαλη και απο τα λογια σου,τι μουχες πει θυμασαι?ελεγα οτι μαλλον θα τα παρατησω και μου λες ΕΣΥ ελα απο εδω και εγω επειδη ειχα θυμωσει πολυ τοτε σουχα πει δεν ξερω θα δω,αλλα αν ερθω τα χωρια τα περνει η δνδ η απαντηση σου?οχι ρε γτ?μετωπο εισαι,ελα απο εδω και κρατας και τα χωρια...σου ειχα πει δεν παιζει αυτο και μετα σουχα γραψει σε μηνυμα μην αναφερεις οτι μπορει να ερθω απο εκει γτ θελω να το σκεφτω πρωτα και τωρα μου λες αυτο?χαχαχαχα ποσο σκουπιδι και ποσο λιγος παιζει νασαι ρε μπαμια??
παρακατω τωρα εισαι πολυ λιγος για να μιλας σε εμενα!! θυμασαι τι ελεγες στης κλησης οταν ησουν δνδ??μονο δνδ,easy κοσμος,τον εχουμε για πλακα,εχω 4 ρουφιανους στους λοκα,σιγα τους νοομπαδες τους λοκα και αλλα τετοια πολλα και σε αυτα υπαρχουν μαρτυρες αν θες,αλλα οταν σε πεταξαμε εμεις σαν μικρο βιασμενο κοριτσακι στην ομονοια απο την φυλη και σε μαζεψαν λοκα...τωρα ξαφνικα εγινε ΜΟΝΟ ΛΟΚΑ,λοκα και πουρεδες κλπ κλπ...μην πεις τωρα αυτο πουχες πει στο σκυπε οτι χαρις την λοκα δεν σε βαρεσαμε γτ υπαρχουν και τετοια μηνυματα που το διαψευουν αυτο μικρε γιωργακι και θαναι επισης αστειο χαχαχα σεβαστηκαμε την αποφαση σου να πας απο εκει και αυτο ειναι το ευχαριστω σου?ειχες δωσει και ταψωρια στον σστιπερ τοτε αν θυμαμαι καλα ενω δεν σε βαρουσαμε γτ περιμεναμε να πας απο εκει παλιο νουμπα!απο λογια καλος εισαι,οπως τοτε στην αρχη του κοσμου,θα και θα και θα και θα και οταν τελικα εφαγες το αγγουρακι απο στιπερ αρχισε το κλαμα και τα παραταω κλπ κλπ χαχαχα ποσο νουμπ?

Επιβεβαιώνω όσα έγραψε.
 

DeletedUser34063

Εμπειρος και παλιος μας το παιζεις, μας το παιζεις και καλως στους αριθμους, αλλα μας το παιζεις και ασχετος στο να διαβασεις απλα στατιστικα στο αρχειο των φυλων που δειχνει ξεκαθαρα οτι πριν την ημερομηνια εναρξης δεν υπαρχει καμια μα καμια επαφη μεταξυ των 2 φυλων...

Για να μην μιλησω για την συγκριση που κανεις Doom με ΝΕΣ και μετωπο παιδικη χαρα και μετωπο στακαρισμενο με με αμυνες.....

Νταξει φιλε μας επεισες...

Επομενος παρακαλω, ο 1ος απετυχε να παρει την δουλεια...



ακομα καταπελταδικα εχει το μετωπο της ΝΤΟΥΜ απλα δεν το βαραμε! αντ στο σκαιπ κροκαλας να σου μαθω γιατι και εσυ για παιδικη χαρα νομιζω εισαι! μαζι μας κουνια μπελα!!! ειμαι ο 4ος και ο καλυτερος νομιζω χοχοχο
 

DeletedUser2769

ακομα καταπελταδικα εχει το μετωπο της ΝΤΟΥΜ απλα δεν το βαραμε! αντ στο σκαιπ κροκαλας να σου μαθω γιατι και εσυ για παιδικη χαρα νομιζω εισαι! μαζι μας κουνια μπελα!!! ειμαι ο 4ος και ο καλυτερος νομιζω χοχοχο

4ος, και χειροτερος απο ολους στα μαθηματικα θα ελεγα εγω μιας και σε συνολο 500+ χωρια μου μιλας για καταπελταδικο οταν το μαξιμουμ των φαναριων που μπορουν να μαζευτουν ειναι ειναι στο περιπου 70... Μας επεισες και εσυ...

Επομενος παρακαλω...
 

DeletedUser16890

4ος, και χειροτερος απο ολους στα μαθηματικα θα ελεγα εγω μιας και σε συνολο 500+ χωρια μου μιλας για καταπελταδικο οταν το μαξιμουμ των φαναριων που μπορουν να μαζευτουν ειναι ειναι στο περιπου 70... Μας επεισες και εσυ...

Επομενος παρακαλω...

διαβάζω και ξανά διαβάζω και δεν ξέρω ποιος την έχει μεγαλύτερη
δεν υπάρχει σύγκριση nes με doom για πόλους λόγους

1 παιχτηκα
2 μέτωπο
3 λογαριασμοί
4 στήσιμο λογαριασμών

μονο αυτά να πάρεις διαφέρουν σε τεράστιο βαθμό όσο αφορά τον πόλεμο σας

το πρώτο πλάνο της dnd δεν πήγε πολύ καλά αλλα κράτησε χωρια σε καλά σημεία που σημαίνει ότι το δεύτερο θα φέρει μεγάλη επιτυχία

φυσικά πρέπει να δούμε και οι nes τι θα κάνει στο δικό της καθώς αν δεν τα πάει καλά τότε θα αποκτήσει μειονέκτημα για την ώρα όλα είναι ανοιχτά
 

DeletedUser2769

διαβάζω και ξανά διαβάζω και δεν ξέρω ποιος την έχει μεγαλύτερη
δεν υπάρχει σύγκριση nes με doom για πόλους λόγους

1 παιχτηκα
2 μέτωπο
3 λογαριασμοί
4 στήσιμο λογαριασμών

μονο αυτά να πάρεις διαφέρουν σε τεράστιο βαθμό όσο αφορά τον πόλεμο σας

το πρώτο πλάνο της dnd δεν πήγε πολύ καλά αλλα κράτησε χωρια σε καλά σημεία που σημαίνει ότι το δεύτερο θα φέρει μεγάλη επιτυχία

φυσικά πρέπει να δούμε και οι nes τι θα κάνει στο δικό της καθώς αν δεν τα πάει καλά τότε θα αποκτήσει μειονέκτημα για την ώρα όλα είναι ανοιχτά

Χαιρομαι που εισαι αντικειμενικος. Η επιτυχια του πλανου ειναι σχετικη, δεν ξερεις στην πραγματικοτητα τις βλεψεις που ειχε και εχει φυλη και για αυτο τον λογο θα μπορουσε να χαρακτηριστει ευκολα και επιτυχημενο και αποτυχημενο αναλογα παντα με τις παραμετρους της οποιες δεν γνωριζουν αλλοι εκτος απο την ηγεσια της φυλης DND. Θα συμφωνισω μαζι σου για το οτι θα υπαρξει μια πιο ξεκαθαρη εικονα οταν περασουν 2-3 πλανα ακομα και απο τις 2 πλευρες...
 

DeletedUser34063

4ος, και χειροτερος απο ολους στα μαθηματικα θα ελεγα εγω μιας και σε συνολο 500+ χωρια μου μιλας για καταπελταδικο οταν το μαξιμουμ των φαναριων που μπορουν να μαζευτουν ειναι ειναι στο περιπου 70... Μας επεισες και εσυ...

Επομενος παρακαλω...


WS1 WS DN DOOM D00M HATEMOST 6x40=240 παικτες αρα κοβεσαι στα μαθηματικα πρωτου καν συζητησουμε! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ αμπελαλε

και μην δω την γνωστη καραμελα για DOOM και D00M μονο γιατι οι αλλοι πριν 1 μηνα μιλαγανε και τωρα που ηρθε η πυξιδουλα τους ψαχνουμε στα λαγουμια


3 DOOM 2,37 εκ. 324
4 D00M 1,36 εκ. 185


500 εχουν τωρα μετα απο τοση φαπα! καποτε ειχαν 1500.. καποτε!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2769

WS1 WS DN DOOM D00M HATEMOST 6x40=240 παικτες αρα κοβεσαι στα μαθηματικα πρωτου καν συζητησουμε! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ αμπελαλε

και μην δω την γνωστη καραμελα για DOOM και D00M μονο γιατι οι αλλοι πριν 1 μηνα μιλαγανε και τωρα που ηρθε η πυξιδουλα τους ψαχνουμε στα λαγουμια


3 DOOM 2,37 εκ. 324
4 D00M 1,36 εκ. 185


500 εχουν τωρα μετα απο τοση φαπα! καποτε ειχαν 1500.. καποτε!


Αφου εβαλες στην εξισωση τα φαναρια απο τις υπολοιπες φυλες, γιατι δεν εβαλες και τα χωρια αλλα εβαλες μονο οτι σε συμφερει? Για να μην σχολιασω οτι καμια απο τις φυλες που εβαλες δεν εχει 40 παιχτες οπως εκανες την στρογγυλοποιηση που σε συμφερει... Οποτε καταλαβενεις οτι πλεον δεν μιλαμε για 500 χωρια και 240 παιχτες ετσι?

Καποτε ειχαν 1500 μεχρι που ανοιξε το μετωπο παιδικη χαρα και τα εχασαν το ενα μετα το αλλο, αυτο λεμε απο την αρχη χαιρομαι που τελικα συμφωνησες και εσυ μαζι μου... Σε ευχαριστω που το παραδεχτηκες...

Πηγες να το σωσεις και το εκανες χειροτερα...
 

DeletedUser34142

WS1 WS DN DOOM D00M HATEMOST 6x40=240 παικτες αρα κοβεσαι στα μαθηματικα πρωτου καν συζητησουμε! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ αμπελαλε

και μην δω την γνωστη καραμελα για DOOM και D00M μονο γιατι οι αλλοι πριν 1 μηνα μιλαγανε και τωρα που ηρθε η πυξιδουλα τους ψαχνουμε στα λαγουμια


3 DOOM 2,37 εκ. 324
4 D00M 1,36 εκ. 185


500 εχουν τωρα μετα απο τοση φαπα! καποτε ειχαν 1500.. καποτε!
καλα εσυ τι μιλας ρε φιλε?η μαλλον οκ μιλα αλλα ακους αυτα που λες?μα καλα τυφλος εισαι?συγκρινεις δοομ με νες?που οι δοομ ουτε ηπειρο δεν ειχαν κλεισει?ναι φυσικα και καποτε ειχαν 1500,μεχρι που τους βαρεσε μια σοβαρη φυλη (λοκα) και πηγαν οι νουμπαδες και χασανε καμια 30αρια χωρια μεσα στον πυρηνα,ναι...μην πειτε την γνωστη καραμελα παιξαμε με την ειρηνη,χασανε χωρια στις 30 ωρες...και οχι μονο ενα...οποτε το οτι ειχαν 1500 χωρια αποδεικνυει την ανικανοτητα σας να τους τα παρετε γτ μολις ασχοληθηκε η λοκα μαζι τους μια χαρα απο τα 1500 πηγαν στα 200...τωρα τραβα στο φορουμ σου που εχεις με τους δοομ και ασε αυτο για μας και την νες...


υγ επειδη εχουμε ξεφυγει απο το θεμα,καλη τυχη στα παιδια των νες αυριο
 

DeletedUser16890

καλα εσυ τι μιλας ρε φιλε?η μαλλον οκ μιλα αλλα ακους αυτα που λες?μα καλα τυφλος εισαι?συγκρινεις δοομ με νες?που οι δοομ ουτε ηπειρο δεν ειχαν κλεισει?ναι φυσικα και καποτε ειχαν 1500,μεχρι που τους βαρεσε μια σοβαρη φυλη (λοκα) και πηγαν οι νουμπαδες και χασανε καμια 30αρια χωρια μεσα στον πυρηνα,ναι...μην πειτε την γνωστη καραμελα παιξαμε με την ειρηνη,χασανε χωρια στις 30 ωρες...και οχι μονο ενα...οποτε το οτι ειχαν 1500 χωρια αποδεικνυει την ανικανοτητα σας να τους τα παρετε γτ μολις ασχοληθηκε η λοκα μαζι τους μια χαρα απο τα 1500 πηγαν στα 200...τωρα τραβα στο φορουμ σου που εχεις με τους δοομ και ασε αυτο για μας και την νες...


υγ επειδη εχουμε ξεφυγει απο το θεμα,καλη τυχη στα παιδια των νες αυριο

εσύ αγορίνα όχι μονο δεν ξέρεις την ιστορία αλλα βγάζεις και μυθιστόρημα

ποια λόκα ρε ? θα με τρελάνεις .. δεν διαφωνώ ότι όταν μπήκε η λόκα στο παιχνίδι τα πράγματα γίναν ποιο εύκολα και λογικό .δεν διαφωνώ ότι πείραν χωρια από 30 ώρες

αλλα όταν ξεκινήσαμε τον πόλεμο με doom και σία είχαμε 100 χωρια σαν φυλή τα οποια 45 ήταν μέτωπο η λόκα μπήκε να μας βοηθήσει εφόσον είχαμε πάρει το 1\3 της k44 (400 χωρια)

για ποια ανικανότητα μου λες ?? εσύ ούτε 1 βδομάδα δεν θα άντεxες να σε βαράνε τα πενταπλάσια χωρια και ας ήταν και noobs

αν δε με πιστεύεις ρωτα την λόκα ποτε μπήκε στον πόλεμο

και επαναλαμβάνω δεν γίνετε να συγκρίνεις doom με nes διαφορετικές φυλές διαφορετικές φιλοσοφίες



και όπως είπες έχουμε ξεφύγει από το θέμα μας καλές μάχες να έχετε

- - - Eνημερώθηκε - - -

Αφου εβαλες στην εξισωση τα φαναρια απο τις υπολοιπες φυλες, γιατι δεν εβαλες και τα χωρια αλλα εβαλες μονο οτι σε συμφερει? Για να μην σχολιασω οτι καμια απο τις φυλες που εβαλες δεν εχει 40 παιχτες οπως εκανες την στρογγυλοποιηση που σε συμφερει... Οποτε καταλαβενεις οτι πλεον δεν μιλαμε για 500 χωρια και 240 παιχτες ετσι?

Καποτε ειχαν 1500 μεχρι που ανοιξε το μετωπο παιδικη χαρα και τα εχασαν το ενα μετα το αλλο, αυτο λεμε απο την αρχη χαιρομαι που τελικα συμφωνησες και εσυ μαζι μου... Σε ευχαριστω που το παραδεχτηκες...

Πηγες να το σωσεις και το εκανες χειροτερα...

επίσης φιλε μου όταν ξεκινήσαμε τον πόλεμο όλες αυτές οι φυλές από 37 με 40 άτομα είχαν όντως βρήκαμε πολλές άμυνες απλά χτυπάγαμε ποιο μέσα και σιγά σιγά τους σπάσαμε
 

DeletedUser2769

εσύ αγορίνα όχι μονο δεν ξέρεις την ιστορία αλλα βγάζεις και μυθιστόρημα

ποια λόκα ρε ? θα με τρελάνεις .. δεν διαφωνώ ότι όταν μπήκε η λόκα στο παιχνίδι τα πράγματα γίναν ποιο εύκολα και λογικό .δεν διαφωνώ ότι πείραν χωρια από 30 ώρες

αλλα όταν ξεκινήσαμε τον πόλεμο με doom και σία είχαμε 100 χωρια σαν φυλή τα οποια 45 ήταν μέτωπο η λόκα μπήκε να μας βοηθήσει εφόσον είχαμε πάρει το 1\3 της k44 (400 χωρια)

για ποια ανικανότητα μου λες ?? εσύ ούτε 1 βδομάδα δεν θα άντεxες να σε βαράνε τα πενταπλάσια χωρια και ας ήταν και noobs

αν δε με πιστεύεις ρωτα την λόκα ποτε μπήκε στον πόλεμο

και επαναλαμβάνω δεν γίνετε να συγκρίνεις doom με nes διαφορετικές φυλές διαφορετικές φιλοσοφίες



και όπως είπες έχουμε ξεφύγει από το θέμα μας καλές μάχες να έχετε

- - - Eνημερώθηκε - - -



επίσης φιλε μου όταν ξεκινήσαμε τον πόλεμο όλες αυτές οι φυλές από 37 με 40 άτομα είχαν όντως βρήκαμε πολλές άμυνες απλά χτυπάγαμε ποιο μέσα και σιγά σιγά τους σπάσαμε

Η συζητηση φιλε μου αφορα τον πολεμο αυτη την στιγμη και οχι οταν ξεκινησε ο πολεμος. Διαβασε μονος σου τι γραφει το ατομο που πρωτοανοιξε την συζητηση... Αν και ασχετα ολα αυτα διοτι δεν θα κολλησουμε στους 10-20 παιχτες οταν μου βαζει τα φαναρια 6 φυλες και υστερα στην αναλογια μου βαζει τα χωρια απο τις 2 απο τις 6 φυλες... Αρχηκα μου φανηκες αντικειμενικος, αλλα χαλασες και εσυ στην πορεια μου φαινεται...
 

DeletedUser16890

Η συζητηση φιλε μου αφορα τον πολεμο αυτη την στιγμη και οχι οταν ξεκινησε ο πολεμος. Διαβασε μονος σου τι γραφει το ατομο που πρωτοανοιξε την συζητηση... Αν και ασχετα ολα αυτα διοτι δεν θα κολλησουμε στους 10-20 παιχτες οταν μου βαζει τα φαναρια 6 φυλες και υστερα στην αναλογια μου βαζει τα χωρια απο τις 2 απο τις 6 φυλες... Αρχηκα μου φανηκες αντικειμενικος, αλλα χαλασες και εσυ στην πορεια μου φαινεται...

αυτή τη στιγμή ο πόλεμος μας είναι ξεκούραστος αυτή είναι η αλήθεια
μάλλον δεν καταλάβω εγώ τι ήθελες να πεις
 

DeletedUser2749

αυριο με το καφεδακι..θα δουμε πως πηγε το πλανο της νες...
 

DeletedUser2749

θα πηγαιναμε μαζι, αλλα δεν μ λες που χωνεις τις νουκ ,και δεν μαρεσει

αφου δεν με θελεις ουτε για φιλο σου..ουτε στην φυλη σου με θελεις...εχεις προθεσμια μεχρι αυριο στης 9 να με παρεις στην φυλη σου...αλλιως θα σε κανω πλανο...χαχαχαχαχαχα
 
Κορυφή