North awakens

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2769

Χαχαχαχαχα τι άλλο θα ακούσουμε; Μπορείς να μου εξηγήσεις πως μπορεί να πάρει κάποιος με ύπουλο τρόπο επιτήρηση; Την ζήτησε και του την δώσατε; Σας χάκαρε τα ακκ; Ρε πάτε καλά; Και να πω ότι είστε χθεσινοί, να το καταλάβω. Πες ότι πήγατε να κάνετε φουστιά και δεν σας βγήκε και σταμάτα να προσπαθείς να καλύψεις τα ολοφάνερα, προπαγανδιστή της πλάκας που έχεις και μούτρα και βγαίνεις και στο εξωτερικό. Που βλέπετε ότι ο παίκτης σας πάει για πυξίδα και αντί να τον βοηθήσετε καταφεύγετε σε άλλα μέσα. Απ' ότι φαίνεται σας πόνεσε πολύ που χάσατε 3 χωριά. Γατάκιαα :grrr:


Ναι που είναι το παράξενο αγόρι μου? Αυτό ίσως δείχνει και την ιδέα που έχουν για εσάς. Πιστεύω αν σας έπαιρναν στα σοβαρά/ σας θεωρούσαν καλύτερους παίκτες θα έστελναν παραπάνω :hmmm:


Τώρα βέβαια δεν έχω καταλάβει αν εσύ συγκεκριμένα έχεις ελλειπή ενημέρωση και πιστεύεις ό,τι σου λένε ή είσαι ψεύτης πρώτης τάξης. Μάλλον το 2ο, γιατί πρέπει να είσαι πολύ ****ς για να ισχύει το 1ο.

Για προπαγανδιστες της πλακας ακουσα, για ****υς ακουσα, για αμυαλους ακουσα και μαλιστα απο ποιον? Απο καποιο που πιστευει οτι οτι μπορεις να στειλει αριστο με συνοδεια 5 ελαφρα σε χωριο με 20 τοιχος και απο καποιον που πιστευει οτι μας περνει στην πλακα μια φυλη που μεχρι στιγμη ειναι στο μειον στον πολεμο... Νταξει αυτα φτανουν να μην σε παρει κανεις και πολυ στα σοβαρα πιστευω ετσι?
 

DeletedUser2749

απο εναν παιχτη που πηρατε χαμπαρι οτι ειναι ανενεργος πηρατε χωρια...και παρολα αυτα μονο 3...να τα χαιρεστε βρε...ποσο ειναι το σκορ ειπαμε??? μαζι με της ανακαταλυψεις να τα βαζουμε ε....παιχταραδες μου...με 5 ελαφρυ και αριστο????? γελαει ο ντουνιας ρε φιλε....με 26 καταπελτες και αριστο?? εχουμε τρελαθει τελειως? ρε πλακα μας κανετε? παιξτε λιγο σοβαρα να γουσταρουμε και εμεις...περιμενουμε μια σοβαρη επιθεση και μας καραφλιαζετε καθε μερα και πιο πολυ...


θελω μια ενημερωση απο την ΟΔ...αν ο ''ειμαι και εγω και παιζω το πουλακι τσιου τσιου'' εχει σχεση με τον λογαριασμο depi2008....μηπως ειναι το γκομενακι του και εχει τους κωδικους και μπαινει και απο εκει? ας μας απαντησει η ΟΔ λοιπον...γιατι τρελα δεν θα πουλατε και θα παιζεται σωστα...


[aig]10 Πόντοι
6. Διάλογος για Παράβαση των Κανονισμών του Παιχνιδιού
Για να αναφέρετε την παράβαση των κανονισμών του παιχνιδιού από ένα άλλο μέλος εντός τους παιχνιδιού παρακαλούμε να κάνετε χρήση του Κέντρου Υποστήριξης. Μην ανοίγετε για αυτόν τον σκοπό threads/posts παραπόνων/διαμαρτυρίας στο forum.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

με 5 ελαφρυ και αριστο????? γελαει ο ντουνιας ρε φιλε....με 26 καταπελτες και αριστο??

Δεν ξέρω για τι ακριβώς μιλάς αλλά μπορεί να ήταν σε στυλ φεικ. Και εσείς σαν καλά γατάκια που είστε υποθέτω ότι τρέχατε να βάλετε άμυνες και ανεβάζατε τείχη σαν τρελά με πρεμ. Και ξενερώσατε απίστευτα όταν είδατε τα 5 ελαφριά. Σας φαντάζομαι και κλαίω χαχαχαχα :rolf:
 

DeletedUser2769

Καποιοι μιλανε για τον σοβαροτερο πολεμο του κοσμου μεχρι στιγμης και καποιοι αλλοι απλα φαρμαρουν...


1 Φοιτητές -NES- 25.630.789 χθες
 

DeletedUser2749

δεχομαι τους 10 ποντους..

παντως παιξτε σωστα για να το χαρουμε...με κουτοπονηριες και αλλα κολπα..απλα χανουμε τζαμπα χρονο στο παιχνιδι...καλη συνεχεια...
 

DeletedUser33711

Καποιοι μιλανε για τον σοβαροτερο πολεμο του κοσμου μεχρι στιγμης και καποιοι αλλοι απλα φαρμαρουν...


1 Φοιτητές -NES- 25.630.789 χθες

Ονειρευεται οτι θα παρει εσωτερικο τον na mai kai egw , και απο οτι φαινεται το ονειρο αρχιζει να γινεται πραγματικοτητα. Ωραιοι ρε νεσκαφεδια. Χαχαχα
 

DeletedUser2749

na mai kai egw ? παιζει ακομα αυτος στον κ36? δεν νομιζω...τα πονηρα κολπακια...οι βρισιές και τα αλλα τεχνασματα τελειωσαν...καλο ταξιδι στον φιλο μας...τον ''ειμαι και εγω εδω και παιζω της κουμπαρες πλεον''
 

DeletedUser

Aser,και δω μπανς πριν καν αρχισω να κανω αιτησεις :p

Αν και παρατηρω οτι δεν επεσε καποιο σε dnd,λες να ξεκινησω την εκθεση;
 

DeletedUser

αντε βρε ταγαρια παιξτε το παιχνιδι οπως πρεπει να παιχτη και οχι με κουτοπονηριες...αυτα απο εμενα και δεν ξαναγραφω πλεον στο φορουμ γιατι με ξενερωσατε...παιχταραδες με αρχειο...

δεν τηρεις την υποσχεση ομως και μας στεναχωρεις..

πιο γραφικος και απο τον ( <3 ) γκρατσιανι


Ονειρευεται οτι θα παρει εσωτερικο τον na mai kai egw , και απο οτι φαινεται το ονειρο αρχιζει να γινεται πραγματικοτητα. Ωραιοι ρε νεσκαφεδια. Χαχαχα

δεν αφηνει το λογαριασμο με τιποτα.. μεχρι κ εγω τον εκανα αιτηση σημερα.. για να δουμε


θα γραφαμε περισσοτερο εξωτερικο, για το σπαμ γεννημενοι ειμαστε καποιοι, αλλα Φοιτητές ειμαστε, εξεταστικη εχουμε, ΧΑ ΧΑ ΧΑ...
 

DeletedUser2769

Ενταξει πλεον αρχησε να φευγουν κομματια απο το αεροπλανο... Και ολοι ξερουμε οτι οταν αρχισουν να φευγουν κομματια απο το αεροπλανο, το αεροπλανο εχει μια μονο επιλογη... Τελικα δικαιωθηκα μεσα στο 15ημερο βρε παιδια... Δεν το περιμενα τοσο νωρις..

Εγω θα ξανα επαναφερω την προταση μου να αναλαβω να δημιουργησω ακαδημια στην Κ45... Περιμενω απο ολους σας ψηφο εμπιστοσυνης παρακαλω...
 

DeletedUser

Δεν ηταν μεσα στο προγραμματισμο να πεσουν τετοια μπαν σε τετοιους λογαριασμους :help

μεσα στην παρανομια η νες πφ
 

DeletedUser33970

Φημες λενε οτι ο μεγαλος αρχηγος παλι εβαλε το δαχτυλακι του για να κερδισει πολεμο. Ηξερε μαλλον οτι αν αφηνε την ΛΟΚΑ να αναπτυχθει με τον ρυθμο TGV που παει τωρα δεν εβγαζε διμηνο. Επισης φημες λενε πως χθες υπηρχε μια μεγαλη χαρα στις επαλξεις της ΔνΔ μιας και νομιζει οτι με το μπαν του Τραμπλ θα κερδισει χρονο. Χμμ.. Γιατι κατι μου λεει πως μολις βαρβαρεψει ο Τραμπλ η ΔνΔ αν εχει ψιλοτελειωσει με ΝΕΣ θα μας αναψει κοκκινους? Αναμενουμε να δουμε αν θα κανει το λαθος. Οσοι μας σβησανε χθες, σημερα γραφτε μας παλι με ανεξιτηλο. Η ΛΟΚΑ ΕΊΝΑΙ ΉΤΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΊΝΑΙ οτι καλυτερο εχει να δειξει ο 36. Ειχα προβλεψει μεχρι 1 Μαρτιου να μην υπαρχει ΝΕΣ, οταν ειχε αποδοση 4 και να στρατολογηθουν λογαριασμοι της νεσ οταν ειχε 6. Τωρα που οι αποδοσεις πεσανε στο 1.20 δεν εχει κερδος.
Και για να μην ξεχνιομαστε

ΛΟΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥΡΕ
 

DeletedUser2749

Φημες λενε οτι ο μεγαλος αρχηγος παλι εβαλε το δαχτυλακι του για να κερδισει πολεμο. Ηξερε μαλλον οτι αν αφηνε την ΛΟΚΑ να αναπτυχθει με τον ρυθμο TGV που παει τωρα δεν εβγαζε διμηνο. Επισης φημες λενε πως χθες υπηρχε μια μεγαλη χαρα στις επαλξεις της ΔνΔ μιας και νομιζει οτι με το μπαν του Τραμπλ θα κερδισει χρονο. Χμμ.. Γιατι κατι μου λεει πως μολις βαρβαρεψει ο Τραμπλ η ΔνΔ αν εχει ψιλοτελειωσει με ΝΕΣ θα μας αναψει κοκκινους? Αναμενουμε να δουμε αν θα κανει το λαθος. Οσοι μας σβησανε χθες, σημερα γραφτε μας παλι με ανεξιτηλο. Η ΛΟΚΑ ΕΊΝΑΙ ΉΤΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΊΝΑΙ οτι καλυτερο εχει να δειξει ο 36. Ειχα προβλεψει μεχρι 1 Μαρτιου να μην υπαρχει ΝΕΣ, οταν ειχε αποδοση 4 και να στρατολογηθουν λογαριασμοι της νεσ οταν ειχε 6. Τωρα που οι αποδοσεις πεσανε στο 1.20 δεν εχει κερδος.
Και για να μην ξεχνιομαστε

ΛΟΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥΡΕ


η λοκα που κολαει εδω ρε τραχανα? (υπεροχο φαγητο) για πες μας? μαλλον φαντασματα βλεπετε εκει περα...για χαλαρωστε λιγο και παιξτε το παιχνιδι...με οση απογοητευση εχει ο καθενας μεσα του...για να μην πατησουμε ολοι ομαδικα διαγραφη και αντε στο καλο κοσμε..ετσι ομως τα καναν οι αντμιν ας παιξουν μονοι τους το παιχνιδι...
 

DeletedUser

ακουστηκε περασαν μπαν και απο dnd
μονη καθαρη φυλη η doom :/ αντε κ τους κραζαν ολοι
 

DeletedUser33970

η λοκα που κολαει εδω ρε τραχανα? (υπεροχο φαγητο) για πες μας? μαλλον φαντασματα βλεπετε εκει περα...για χαλαρωστε λιγο και παιξτε το παιχνιδι...με οση απογοητευση εχει ο καθενας μεσα του...για να μην πατησουμε ολοι ομαδικα διαγραφη και αντε στο καλο κοσμε..ετσι ομως τα καναν οι αντμιν ας παιξουν μονοι τους το παιχνιδι...

Πες μας κ αλλα ρε βλιτο (Μ αρεσει να τρωω βλιτα). Δεν φταις εσυ ομως, εισαι εισαι απλως ενας μπαμιας (δεν τρωω ουτε με αιτηση), αλλοι φταινε που σε στρατολογησανε. Θες να να σου δωσω συντεταγμενες να βγεις εκει μετωπο να βγουμε κολλητα, να μην παρουμε ουτε μια φυλετικη αμυνα και να παιξουμε 1β1 οταν θα κανει πολεμο λοκα-δνδ? Εγω δεν καταλαβαινω πως δεν σου τραβανε ακομα το λουρι. Για δικαιοσυνη παιχτης των ΔνΔ μαλλον ειναι αστειο να μιλαει. Αλλα σε καταλαβαινω, το σκυλι κανεις σε αυτον τον κοσμο, θα γαβγισεις λιγο, θα βγεις μετωπο, θα το χασεις και θα σε πανε εσωτερικο. Δεν εχει αξια να απανταω σε παιχτη που εχει λογκαρει σε 20 κοσμους και εχει καταφερει να ανταπεξελθει στους 2. Με 10% επιτυχια μας το παιζεις καριεριστας? Ολοι κατω απο την προστασια της συμμαχιας καλοι ειστε, αλλα μιας και σε καιει τοσο η ΛΟΚΑ γιατι δεν κανονιζουμε καμια 10αρια μερες πριν να παρουμε και οι 2 απο 20 μετωπικα και να παιξουμε σολο? Οτι σε φτασανε κουβαλώντας ως εκει δεν σημαινει οτι θα μεινεις εκει για παντα.
Καλο σου βραδυ ορκ (Αγαπαω αρχοντα των δαχτυλιδιων)
 

DeletedUser2769

Πες μας κ αλλα ρε βλιτο (Μ αρεσει να τρωω βλιτα). Δεν φταις εσυ ομως, εισαι εισαι απλως ενας μπαμιας (δεν τρωω ουτε με αιτηση), αλλοι φταινε που σε στρατολογησανε. Θες να να σου δωσω συντεταγμενες να βγεις εκει μετωπο να βγουμε κολλητα, να μην παρουμε ουτε μια φυλετικη αμυνα και να παιξουμε 1β1 οταν θα κανει πολεμο λοκα-δνδ? Εγω δεν καταλαβαινω πως δεν σου τραβανε ακομα το λουρι. Για δικαιοσυνη παιχτης των ΔνΔ μαλλον ειναι αστειο να μιλαει. Αλλα σε καταλαβαινω, το σκυλι κανεις σε αυτον τον κοσμο, θα γαβγισεις λιγο, θα βγεις μετωπο, θα το χασεις και θα σε πανε εσωτερικο. Δεν εχει αξια να απανταω σε παιχτη που εχει λογκαρει σε 20 κοσμους και εχει καταφερει να ανταπεξελθει στους 2. Με 10% επιτυχια μας το παιζεις καριεριστας? Ολοι κατω απο την προστασια της συμμαχιας καλοι ειστε, αλλα μιας και σε καιει τοσο η ΛΟΚΑ γιατι δεν κανονιζουμε καμια 10αρια μερες πριν να παρουμε και οι 2 απο 20 μετωπικα και να παιξουμε σολο? Οτι σε φτασανε κουβαλώντας ως εκει δεν σημαινει οτι θα μεινεις εκει για παντα.
Καλο σου βραδυ ορκ (Αγαπαω αρχοντα των δαχτυλιδιων)

Μου θυμισες λιγο τις λογομαχιες που καναμε στο δημοτικο... Ελεος ρε φιλε, τι ειναι αυτα που γραφεις... Αφου θες δεν θες θα υπαρξει συμπλοκη αναμεσα σας, γιατι απλα δεν περιμενεις μεχρι τοτε να αποδειξεις αυτα που λες στην πραξη, αλλα βγαινεις και μας λες ποσο την εχεις και τι θα κανεις και τι θα ρανεις?

Οσο για το επιχειρημα του τι εχει κανει σε αλλους κοσμους, ποιος σου ειπε εσενα οτι ασχοληθηκε σοβαρα ο παιχτης με τους αλλους κοσμους? Και ποιος εισαι εσυ καταρχας που κατακρινεις με το ιστορικο και το αρχειο του καθενος και ο ιδιος δεν μας λες καν ποιος εισαι?

Ολοι ξερουν οτι θα ερθει η ωρα του πολεμου με λοκα. τι ακριβως ψαχνεστε τοσο καιρο? Τι ειναι αυτο το ανουσιο σπαμ που κανετε σε ενα θεμα που δεν αφορα καν την λοκα?
 

DeletedUser33711

Και ποιος εισαι εσυ καταρχας που κατακρινεις με το ιστορικο και το αρχειο του καθενος και ο ιδιος δεν μας λες καν ποιος εισαι?

Ο Γιωργακης ειναι πολυ καλος (L) Εχει ιστορια και αρχειο, αλλο που δε φαινεται απο το ονομα στο φορουμ. Απο εκει και περα υπομονη υπαρχει δρομος ακομα στο παιχνιδι.
 

DeletedUser

Ποιοι φαγανε απο dnd?
Βαριεμαι να πιανω εναν εναν και να δοκιμασω να στειλω επιθεση!
 
Κορυφή