North awakens

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34113

Τι καλοταισμενα τα εχεις ρε Ταραχη? ουτε επιθετικο δεν ξερεις να φτιαχνεις .Τα στρατευμα του αλλου ειναι αθρησκα
 

DeletedUser33570

Μπα ξερεις και τι θα πει επιθετικό...:clap:

Καθε μερα με εντυπωσιάζεις και περισσότερο κουκλίτσα...(L)
 

DeletedUser16877

Παιχτάρα απο ΝΕΣ, βάζει όνομα σε χωριό - Που πας με τσεκούρια ρε τραχανά - προσπαθώντας να μας αποδείξει πόσο καλός είναι στην αναγνώριση .

4-5 λεπτά μετά προφανώς είδε αναφορά στην γειτονιά του επιθετικό που έκλαψαν με τσεκουράκια και καφέ ....

Το όνομα του χωριού άλλαξε φυσικά .

Εντάξει παλικαράρα μου ? Το έμαθες και αυτό ?
 

DeletedUser34142

Τι καλοταισμενα τα εχεις ρε Ταραχη? ουτε επιθετικο δεν ξερεις να φτιαχνεις .Τα στρατευμα του αλλου ειναι αθρησκα

χαχαχα εισαι πολυ μικρος για να την λες στο ταραχη χαρουλι,για να δεις ποσο νουμπ εισαι τα στρατευματα ειναι αθρησκα επειδη αυτος γκρεμισε εκκλησια,στην φολια τωρα
 

DeletedUser2749

περα απο την πλακα..πολυ φαπα δεν τρωτε ρε παιδια? πεστε το σαν αντρες...οχι γυναικείες κατινιες (αγαπαω πολυ τα κοριτσια μας) ...αλλα βγες και πες ρε μπαγλαμα (αρχισαμε τα μουσικα οργανα παλι) ..βγες και πες...στειλαμε ολες της αμυνες στον ''φοιτητες'' στον ''ειμαι και εγω εδω και κανω τον εξυπνο '' και φυσικα στον ''ελεος'' ...εμεις τι κανουμε εδω? τζιτζικια πεταλώνουμε???

αρχισε το πανηγύρι για μια φυλη που εγω δεν την δινω ουτε 10 μερες ακομα μεχρι να βαρεσει μπιελα......ο αορατος εχθρος σας και ακομα δεν επαιξα γατακι που θελεις να με πας και 1vs1......βατραχακι του ελεους (ελεος θελω να πω)...1vs1 θα σε ειχα σβηση..αλλα εσυ πηρες της αμυνες ολης της φυλης σου...παρε λοιπων την τρυπα στην φυλη σου..και ερχεται και αλλη τρυπα...να μην πω τι τρυπα θα ειναι αυτη..απο κο ξεκιναει...

ψευτομαγκα του παιχνιδιου...οταν θα φτασεις τα κυβικα μου θα τα ξαναπουμε...
 

DeletedUser

Κοιτα να δεις που η δνδ περηφανευεται οτι κερδιζει την φυλη του γκογκου!

Απιστευτα πραγματα συμβαινουν στον gr.
 

Da viΝci

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
301
περα απο την πλακα..πολυ φαπα δεν τρωτε ρε παιδια? πεστε το σαν αντρες...οχι γυναικείες κατινιες (αγαπαω πολυ τα κοριτσια μας) ...αλλα βγες και πες ρε μπαγλαμα (αρχισαμε τα μουσικα οργανα παλι) ..βγες και πες...στειλαμε ολες της αμυνες στον ''φοιτητες'' στον ''ειμαι και εγω εδω και κανω τον εξυπνο '' και φυσικα στον ''ελεος'' ...εμεις τι κανουμε εδω? τζιτζικια πεταλώνουμε???

αρχισε το πανηγύρι για μια φυλη που εγω δεν την δινω ουτε 10 μερες ακομα μεχρι να βαρεσει μπιελα......ο αορατος εχθρος σας και ακομα δεν επαιξα γατακι που θελεις να με πας και 1vs1......βατραχακι του ελεους (ελεος θελω να πω)...1vs1 θα σε ειχα σβηση..αλλα εσυ πηρες της αμυνες ολης της φυλης σου...παρε λοιπων την τρυπα στην φυλη σου..και ερχεται και αλλη τρυπα...να μην πω τι τρυπα θα ειναι αυτη..απο κο ξεκιναει...

ψευτομαγκα του παιχνιδιου...οταν θα φτασεις τα κυβικα μου θα τα ξαναπουμε...

εσυ εισαι ο πασατεμπος?
 

chessknight

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
221
από τις πιο ωραίες αναφορές που έχω δει
Τι καλοταισμενα τα εχεις ρε Ταραχη? ουτε επιθετικο δεν ξερεις να φτιαχνεις .Τα στρατευμα του αλλου ειναι αθρησκα

και το σχόλιο του αντιπάλου είναι αυτό :ο

εσυ εισαι ο πασατεμπος?
τα βλέπεις da? τα ίδια έκανες και εσύ. παροπιδούλες :p
 

DeletedUser33711

Μιας και ο μισος πρωην (L) :p 33 σχολιασε λεω να πεταχτω και εγω...

Τα πολλα λογια ειναι φτωχια,σχολιο προς πασα κατευθυνση. Οπως βλεπετε λοιπον η Nes κουρασε τοσο καιρο με την παραφιλολογια και τωρα το πληρωνει. Καποτε ειπα οτι ελπιζω να φανουν ανταξιοι της φλυαριας τους. Μετα λυπης βλεπω οτι αυτο δεν ισχυει. Σιγουρα πολυτιμη προσπαθεια απο τα παιδια, αλλα η ελλειψη συνοχης ειναι εμφανης. Καλες μοναδες υπαρχουν στην Nes και αξιολογοι παικτες που αξιζουν να συνεχισουν(πλην ενος αφου αυτος δεν αξιζει για αλλο λογο).

Σε καθε περιπτωση καλη συνεχεια και στις δυο πλευρες. Ο καλος παικτης δε χρειαζεται να μιλησει στο φορουμ-μιλαει στο παιχνιδι.
 

DeletedUser

Eφαγε μπαν για **** ο chessknight στο κ33 και ηρθε εδω να το παιξει παικταρας κανοντας υποδειξεις,το ειδαμε και αυτο.
 

DeletedUser34063

περα απο την πλακα..πολυ φαπα δεν τρωτε ρε παιδια? πεστε το σαν αντρες...οχι γυναικείες κατινιες (αγαπαω πολυ τα κοριτσια μας) ...αλλα βγες και πες ρε μπαγλαμα (αρχισαμε τα μουσικα οργανα παλι) ..βγες και πες...στειλαμε ολες της αμυνες στον ''φοιτητες'' στον ''ειμαι και εγω εδω και κανω τον εξυπνο '' και φυσικα στον ''ελεος'' ...εμεις τι κανουμε εδω? τζιτζικια πεταλώνουμε???

αρχισε το πανηγύρι για μια φυλη που εγω δεν την δινω ουτε 10 μερες ακομα μεχρι να βαρεσει μπιελα......ο αορατος εχθρος σας και ακομα δεν επαιξα γατακι που θελεις να με πας και 1vs1......βατραχακι του ελεους (ελεος θελω να πω)...1vs1 θα σε ειχα σβηση..αλλα εσυ πηρες της αμυνες ολης της φυλης σου...παρε λοιπων την τρυπα στην φυλη σου..και ερχεται και αλλη τρυπα...να μην πω τι τρυπα θα ειναι αυτη..απο κο ξεκιναει...

ψευτομαγκα του παιχνιδιου...οταν θα φτασεις τα κυβικα μου θα τα ξαναπουμε...


τα κυβικα μου?! ποιος κρινει τα κυβικα σου?! ασε τους αλλους να κρινουν μην την ψωνιζεις και τοσο! αλλη μια στρατολογηση αναγκης ησουν και εσυ! μην τρελαινεσαι μπρο! θα σε κρινουμε στα σοβαρα εμεις οι ενορκοι!

ODA ODD
2015-11-23 Radix DnD 4. +210,727 =23 +308,858 +275,043 =33,815
2015-11-22 Radix *US* 3. +208,686 =23 +308,835 +275,020 =33,815


δεν ειχες κανει και τιποτα σαν σολο αποτι βλεπω! 23 ακοπα χωρια ειχες μεχρι την μεταγραφαρα σου! εμεις στα 10 μας χωρια ειχαμε παιξει ξυλο με μια ηπειρο... και συνεχιζει η ιστορια οπως την ξερεις! μπαινεις DND εχεις προστασια,παιρνεις επιθετικες με το τσουβαλι γιατι πολυ απλα δεν σας χτυπαγε κανεις,και στο πρωτο πλανο σε στακαρουν και πεφτουν τα νεσακια πανω σου και ξαφνικα τα κυβικα σου μεγαλωσαν τοσο πολυ που μας εχεις κουρασει με την αλαζονεια σου!

καλη συνεχεια στις μαχες σας παιδες και το κεφαλι χαμηλα! ποτε δεν ξερεις...
 

DeletedUser2749

δες στης απώλειες και κρινε το πως παιζει ο λογαριασμος...και ρε γατι..οπως η φυλη μου με στακαρε...ετσι στακαριστικαν και ολοι μπροστα μου...αλλα ο πολεμος δεν ειναι μονο μπροστα μου..εκει ηταν το μεγαλο λαθος της μεγαλης νες...τωρα δεν θα πω παραπανω για να μην ανοιξω τα μιατια σε μερικους...

το παιχνιδι λεγετε φυλετικες...εμενα σαν μεταγραφη με εμπιστευτικαν και με στακαραν...δεν ειμαι σαν καποιους αρχηγους που περνουν ολες της αμυνες επανω τους και καλα......αντε καληνυχτα και θα δουμε πως θα παει το παιχνιδακι...
 

DeletedUser34113

Eπεσαν τα κυβικα σου σε αυτο το ποστ γιατι κοτεψες ,θελεις ρεκτιφιε.
 

DeletedUser34142

Eπεσαν τα κυβικα σου σε αυτο το ποστ γιατι κοτεψες ,θελεις ρεκτιφιε.

καλα εσυ ρε μηδενικο τι μιλας?εσυ ουτε το ονομα σου δεν εχεις τα κοτσια να πεις και μιλας για θαρος,κυβικα,κοτες κλπ?
οτι ναναι,θα τρελαθουμε τελειως εδω μεσα
 

DeletedUser34113

Αλλος νταης απο εδω .Ρε κουλουρι πες μας σε ποιο κοσμο εχεις παιξεις και αντλεις τοση αυτοπεποιθηση?Και μετα θα σου πω εγω ποιος ειμαι για να κλαψεις .
Κανιβαλισες το συμπαν και πηρες και χωρια απο τους πεθαμενους και το παιζεις καποιος?Ρε ουτε να αναγνωριζεις δεν ξερεις καημενε στο ενεργητικο σου μονο πυξιδες μετρας .


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2769

Αλλος νταης απο εδω .Ρε κουλουρι πες μας σε ποιο κοσμο εχεις παιξεις και αντλεις τοση αυτοπεποιθηση?Και μετα θα σου πω εγω ποιος ειμαι για να κλαψεις .
Κανιβαλισες το συμπαν και πηρες και χωρια απο τους πεθαμενους και το παιζεις καποιος?Ρε ουτε να αναγνωριζεις δεν ξερεις καημενε στο ενεργητικο σου μονο πυξιδες μετρας .

Ειναι αστειο να χρεισημοποιεις σαν επιχειρημα το αρχειο των παιχτων, οταν εσυ εισαι τελειως μα τελειως αγνωστος, χωρις ονομα, χωρις αρχειο, χωρις φυλη χωρις τπτ... Πραγματικα που το νοημα της παρεμβασης σου διοτι δεν βλεπω να γραφεις και τπτ ουσιωδες διοτι ουτε καν προπαγναδα δεν ξερεις να κανεις διοτι με οτι εχεις γραψει μεχρι στιγμης δεν βλεπω να εχεις καταφερεις να εχεις επηρεασει τπτ απολυτως σε καμια πλευρα...
 

DeletedUser33970

Eφαγε μπαν για **** ο chessknight στο κ33 και ηρθε εδω να το παιξει παικταρας κανοντας υποδειξεις,το ειδαμε και αυτο.

Βγες με το ονομα σου και μετα μιλα για τον τσες. Για τωρα φορα την τσαντουλα, βαλε κραγιονακι, σκια, μασκαρα, ρουζ και ολα οσα βαζετε εσεις τα κοριτσια και μπες 33,36, κλπ να βγαλεις την χολη σου για τον τσες οπου σχολιαζει. Η διαφορα σας ειναι οτι αυτος δεν κρυφτηκε ποτε πισω απο nick. Ακομα και οταν μπηκε με διαφορετικα ποτε δεν εκρυψε ποιος ειναι. Εσυ αν θες να απαντας σε τετοιους παιχτες να απαντας με το δικο σου nickname. Trash.

Βρηκατε ολοι εδω μεσα και βγαινετε κραζετε τσες φουμαλ και αλλους παιχτες που αφησανε το ονομα τους εδω περα πισω απο ενα ανωνυμο profile. Ασχετοι

p.s Η Loca εβαλε σφραγιδα κοσμου σημερα.
p.s2 Σορρυ που δεν γραφω για ΔνΔ και ΝΕΣ αλλα προτιμω να γινεται λιγος τζερτζελες
 

DeletedUser34142

Αλλος νταης απο εδω .Ρε κουλουρι πες μας σε ποιο κοσμο εχεις παιξεις και αντλεις τοση αυτοπεποιθηση?Και μετα θα σου πω εγω ποιος ειμαι για να κλαψεις .
Κανιβαλισες το συμπαν και πηρες και χωρια απο τους πεθαμενους και το παιζεις καποιος?Ρε ουτε να αναγνωριζεις δεν ξερεις καημενε στο ενεργητικο σου μονο πυξιδες μετρας .

νταης?εγω ειμαι ο νταης?ακου να δεις εδω κουκλιτσα μου,εσυ μιλας και προκαλεις τοσα ποστ τωρα,με αυτα που λες να μην εχουν καμια σχεση με το ποστ ανωνυμα και εγω ειμαι ο νταης?τι περιμενεις δλδ?να μας την λες και να σε τρωμε μες την μουρη χωρις αντιδραση?

θα βαλω τα κλαμματα?ενας ανυπαρκτος εισαι μικρη,καρφη δεν μου κεγεται ποιος εισαι και που εχεις παιξει,οσο μιλας ανωνηνυμα ανυπαρκτος ησουν,ανυπαρκτος παραμενεις και μηδενικο τελειωνεις!

πεθαμενους?κανιβαλισμους?ο φοιτητες και ο τσουναμο ειναι πεθαμενοι?κανιβαλισμο εννοεις εσυ την ενωση 2 ακκ για κο-πλαυ?

καημενος εγω?ρε σκουπιδι τραβα στην τρυπα σου και κλαψε για καμια στρατολογηση,γτ ειμαι σιγουρος οτι τετοιος εισαι μηδενικο και ετοιμασου για την πυξιδα σου(αν δεν την εχεις φαει ακομα δλδ)

υγ.αφεντικο φερε την 10αρα,αυτα που ειπα επρεπε να τα πω γτ η μικρη κουκλιτσα απο πανω δεν νιωθει με διαφορετικους τροπους και μας εχει ζαλισει με το προκλυτικο της σπαμ εδω και αρκετα ποστ

υγ.2 κουκλιτσα,δεν θα ξανα απαντησω σε εσενα γτ εισαι σχολαστικος και δεν αξιζει κιολας να σου δινω συμασια,οποτε κραξε ελευθερα τωρα,απαντηση απο εμενα προς εσενα δεν θα δεις,σε εχω γραμμενο εκει που δεν...ξερεις εσυ :noob: (L)


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή