North awakens

  • Δημιουργός θέματος SS5 GOKU
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser34142

γιωργακι....κουραζεις πολυ ρε φιλε...παρα πολυ....στις μπαλες μας που εχεις παιξει,τι εχεις κανει,που θα παιξεις και τι θα κλ@σεις,καρφι δεν μας καιγεται για την ακριβεια,σταματα να σπαμμαρεις τοσα ποστ για να προσπαθεις να σου δωσουμε λιγο σημασια προσπαθοντας να μας αποδειξεις ποσο την εχεις.

παρακατω τωρα,μας λες οτι θα μας νοομπλαρεις ολους μπλα μπλα μπλα μπλα ΝΑ ΣΙΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΑΜΑ ΘΕΛΑΜΕ ΕΙΧΕΣ ΦΥΓΕΙ ΠΥΞΙΔΑ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ...εκτος αυτου ο πολεμος με λοκα θα γινει...στο μελλον ομως,υπαρχει μια συμφωνια σε περιπτωση που δεν το ξερεις,οποτε ρουφα το τρομπονι σου,παρε κανα εσωτερικο,σταματα να προκαλεις τοσα ποστ και κλεισε το βρωμοστομα σου!μας εχεις ζαλισει τον ερωτα να πουμε,σε καθε ποστ θα βλεπουμε και μια προκλησει για δνδ,λες και εχουμε την ορεξη εμεις καθε φορα να διαβαζουμε τις .....ριες που γραφεις

ναι βαλε τα στατιστικα του δε μπεστ τωρα ******ιοζη,μαθε και εσυ πρωτα που εχω παιξει και μετα μιλα

παρακαλω τους υπευθυνους της λοκα να μαζεψουν το πρωιν κουταβακι της δνδ ή το τωρινο σκυλακι σας γτ μας εχει ζαλισει τα ουμπαλα τοσα ποστ τωρα...ορεξη δεν ειχαμε να ακουμε το νιανιαρο να κλαιγεται...πειτε του απο εκει περα να σταματησει να προκαλει και να φερεται αναλογα οπως φερομαστε εμεις σε εσας.


[aig]10 Πόντοι για Απαράδεκτη συμπεριφορά


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16890

γιωργακι....κουραζεις πολυ ρε φιλε...παρα πολυ....στις μπαλες μας που εχεις παιξει,τι εχεις κανει,που θα παιξεις και τι θα κλ@σεις,καρφι δεν μας καιγεται για την ακριβεια,σταματα να σπαμμαρεις τοσα ποστ για να προσπαθεις να σου δωσουμε λιγο σημασια προσπαθοντας να μας αποδειξεις ποσο την εχεις.

παρακατω τωρα,μας λες οτι θα μας νοομπλαρεις ολους μπλα μπλα μπλα μπλα ΝΑ ΣΙΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΑΜΑ ΘΕΛΑΜΕ ΕΙΧΕΣ ΦΥΓΕΙ ΠΥΞΙΔΑ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ...εκτος αυτου ο πολεμος με λοκα θα γινει...στο μελλον ομως,υπαρχει μια συμφωνια σε περιπτωση που δεν το ξερεις,οποτε ρουφα το τρομπονι σου,παρε κανα εσωτερικο,σταματα να προκαλεις τοσα ποστ και κλεισε το βρωμοστομα σου!μας εχεις ζαλισει τον ερωτα να πουμε,σε καθε ποστ θα βλεπουμε και μια προκλησει για δνδ,λες και εχουμε την ορεξη εμεις καθε φορα να διαβαζουμε τις .....ριες που γραφεις

ναι βαλε τα στατιστικα του δε μπεστ τωρα ******ιοζη,μαθε και εσυ πρωτα που εχω παιξει και μετα μιλα

παρακαλω τους υπευθυνους της λοκα να μαζεψουν το πρωιν κουταβακι της δνδ ή το τωρινο σκυλακι σας γτ μας εχει ζαλισει τα ουμπαλα τοσα ποστ τωρα...ορεξη δεν ειχαμε να ακουμε το νιανιαρο να κλαιγεται...πειτε του απο εκει περα να σταματησει να προκαλει και να φερεται αναλογα οπως φερομαστε εμεις σε εσας.

μη δίνεις σημασία πολύ απλά ..όσο του απαντάντε τόσο θα γραφει .. άλλωστε ελευθερια λόγου έχουμε όλοι σε αυτή την χωρα δεν γίνετε να του το απαγορεύσεις ..αλλα μπορείς να τov αγνοήσεις..

μάθε ο ένας μάθε ο άλλος ...πράγματα χωρίς ουσία στο παιχνίδι θα φανούν όλα
 

DeletedUser33970

γιωργακι....κουραζεις πολυ ρε φιλε...παρα πολυ....στις μπαλες μας που εχεις παιξει,τι εχεις κανει,που θα παιξεις και τι θα κλ@σεις,καρφι δεν μας καιγεται για την ακριβεια,σταματα να σπαμμαρεις τοσα ποστ για να προσπαθεις να σου δωσουμε λιγο σημασια προσπαθοντας να μας αποδειξεις ποσο την εχεις.

παρακατω τωρα,μας λες οτι θα μας νοομπλαρεις ολους μπλα μπλα μπλα μπλα ΝΑ ΣΙΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΑΜΑ ΘΕΛΑΜΕ ΕΙΧΕΣ ΦΥΓΕΙ ΠΥΞΙΔΑ ΚΑΙΡΟ ΤΩΡΑ...εκτος αυτου ο πολεμος με λοκα θα γινει...στο μελλον ομως,υπαρχει μια συμφωνια σε περιπτωση που δεν το ξερεις,οποτε ρουφα το τρομπονι σου,παρε κανα εσωτερικο,σταματα να προκαλεις τοσα ποστ και κλεισε το βρωμοστομα σου!μας εχεις ζαλισει τον ερωτα να πουμε,σε καθε ποστ θα βλεπουμε και μια προκλησει για δνδ,λες και εχουμε την ορεξη εμεις καθε φορα να διαβαζουμε τις .....ριες που γραφεις

ναι βαλε τα στατιστικα του δε μπεστ τωρα ******ιοζη,μαθε και εσυ πρωτα που εχω παιξει και μετα μιλα

παρακαλω τους υπευθυνους της λοκα να μαζεψουν το πρωιν κουταβακι της δνδ ή το τωρινο σκυλακι σας γτ μας εχει ζαλισει τα ουμπαλα τοσα ποστ τωρα...ορεξη δεν ειχαμε να ακουμε το νιανιαρο να κλαιγεται...πειτε του απο εκει περα να σταματησει να προκαλει και να φερεται αναλογα οπως φερομαστε εμεις σε εσας.

copy paste οτι σου λεγα πριν ενα μηνα κανεις?
Mess with the best επαιξε μονο σε Speed? για δες στατιστικα ποσους κερδισε.
Αμα θελατε?????
Μηπως σε βαλανε αρχηγο κιολας?
Η Λ Ο Κ Α Μ Ι Λ Η Σ Ε. Ξερω ξερω, σου ειναι δυσκολο να καταλαβεις ελληνικα. Νταξει λογικο, αλλοι τα διαβαζουν χρονια και δεν τα μαθανε ακομα, εσυ θα τα μαθεις ?
Απο δω και περα θα σου απανταω μετα τις 4 το πρωι γιατι τοτε ειναι που αρχιζουν να σε βαρανε.
Ξεχασες μαλλον την περιοδο που μου ζητουσες να σε παιρνω επιτηρησεις ε?
http://prntscr.com/9w5hiq
http://prntscr.com/9w5i2h
Εκει που τον ειχες μεχρι εκει που δεν ανεπνεες τωρα φτυνεις.

Οπως σου ειπα και την τελευταια φορα, το να αφηνεις λιγο να ξεχαστουν πραγματα και μετα να λες οσα σου λεω τα βρισκω πιο αστεια απο την φωνη σου. Πρωην κουταβι DnD? Εγω ημουν διοικηση εσυ 2 κοσμους με λουρι. Παιξε τωρα οσο μπορεις γιατι σε 2-3 ωρες θα πρεπει να κοιμηθεις


[...]

Στο ειπα και προχθες και στο λεω και τωρα, καταλαβαινω πως ειναι δυσκολο για σενα να μυριστεις ΕΛΛΗΝΙΚΑ αλλα θα προσπαθησω. ΔΕΝ ΣΕΒΑΣΤΗΚΑΤΕ ΟΤΙ ΕΦΕΥΓΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΟΚΑ, Η ΛΟΚΑ ΜΙΛΗΣΕ ΜΕ DnD ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΘΩ. ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ.

Φευγουμε απο κει και συνεχιζω. Στην κακη προπαγανδα που σου πεταξε ο αρχηγος σου η οποιος αλλος σου πεταξε ξεχασε να σου πει κατι βασικο. Οτι 2 λογαριασμοι που ειναι τωρα στην DnD, ο ενας μπηκε για μενα και για τον Βασιλη και ο αλλος εμεινε επειδη μιλησα εγω με τον αρχηγο σου να του δωθουν χωρια επειδη μου εστελνε οτι θα σταματησει. Μαθε πρωτα και μετα μιλα Σπορε. Αν ηθελα να τους χρησιμοποιησω για να βλαψω την φυλη σας θα τους εβγαζα μαζι με μενα. Στο μονο ανθρωπο με το οποιο μιλησα οταν βγηκα ητανε ο θαλασσα. Και δεν το εκανα εγω αρχικα αλλα ο Βασιλης (aser).

[....]

Οσο για τον λογαριασμο σου που μου λες, ο γραμπρος ξυριζεται στο τελος. Εσυ θα κανεις την νυφη ομως.

Καταλαβαινω πως σου ειναι δυσκολο να μιλησεις σαν ανθρωπος και χρησιμοποιεις χαρακτηρισμους οπως φουστες πριγκιπισσα κλπ. Επισης καταλαβαινω πως αυτα περιλαμβανουν τα παιδικα σου τραυματα μιας και ηθελες να γινεις πριγκιπισσα οπως συμπεραινω απο οσα λες. Προσπαθησε στο επομενο σου ποστ να γραψεις σαν ανθρωπος.

Μαζεψτε τον σκυλο σας οι DnD γιατι ενω γαβγιζε πλεων βαζει γκλιτερ.


Οτι σου λεγαμε στην σταση μας τα λες στο λεωφορειο. Για υπνο σιγα σιγα μην ξυπνησουν και σε αρχισουν στην παντοφλα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser34142

copy paste οτι σου λεγα πριν ενα μηνα κανεις?
Mess with the best επαιξε μονο σε Speed? για δες στατιστικα ποσους κερδισε.
Αμα θελατε?????
Μηπως σε βαλανε αρχηγο κιολας?
Η Λ Ο Κ Α Μ Ι Λ Η Σ Ε. Ξερω ξερω, σου ειναι δυσκολο να καταλαβεις ελληνικα. Νταξει λογικο, αλλοι τα διαβαζουν χρονια και δεν τα μαθανε ακομα, εσυ θα τα μαθεις ?
Απο δω και περα θα σου απανταω μετα τις 4 το πρωι γιατι τοτε ειναι που αρχιζουν να σε βαρανε.
Ξεχασες μαλλον την περιοδο που μου ζητουσες να σε παιρνω επιτηρησεις ε?
http://prntscr.com/9w5hiq
http://prntscr.com/9w5i2h
Εκει που τον ειχες μεχρι εκει που δεν ανεπνεες τωρα φτυνεις.

Οπως σου ειπα και την τελευταια φορα, το να αφηνεις λιγο να ξεχαστουν πραγματα και μετα να λες οσα σου λεω τα βρισκω πιο αστεια απο την φωνη σου. Πρωην κουταβι DnD? Εγω ημουν διοικηση εσυ 2 κοσμους με λουρι. Παιξε τωρα οσο μπορεις γιατι σε 2-3 ωρες θα πρεπει να κοιμηθεις

χαχαχαχαχα ημουν 3 μερες με 5 ωρες υπνο μικρε,ρωτα τα παιδια απο νες που με βαρουσαν βραδυ,ρωτα τα παιδια απο δνδ που μιλας με μερικα κιολας αν οταν χρειαστει κοιμαμαι η οχι,2 πλανα δεχτηκα απο νες...ξερεις τι πηραν ε?ναι ειμαι σιγουρος οτι μιλησαν η λοκα,οπως ειμαι σιγουρος επισης οτι αμα θελαμε δεν θα εγραφες στο φορουμ του κ36 τωρα...εισαι τοσο ανικανος και τοσο ****παιδι ομως που ουτε τα προσωπικα μηνυματα δεν σεβεσαι και τα δημοσιευεις...κλαιν...σουχα πει μικρε,θα τα πουμε στο μελλον,τωρα γτ συνεχιζεις να προκαλεις δεν ξερω...τεσπα τελευταια κουβεντα αυτη απο μενα...καλο βραδυ απο μενα γιωργακι,θα τα ξαναπουμε οταν ερθει η ωρα.

υγ. αιγοκερε φερε μου ενα μπαν,αλλα δωσε και στον γιωργαρα απο πανω...δεν μπορει...μας εχει μαμισει ολο το θεμα...προκαλει-προσβαλει-ΣΠΑΜΜΑΡΕΙ εδω και ποσα ποστ,δεν το βλεπεις?τουλαχιστον δωσε και στους μας να υσηχασει το φορουμ απο αυτο το ζωαδη και να επιστρεψει το ποστ στο κυριος θεμα του
 

DeletedUser33970

Αν εισαι τοσο σιγουρος, γιατι δεν ρωτας την διοικηση σου? Εγω ξερω τι εισαι στην ΔνΔ. Εσυ δεν ξερεις. Ρωτα και μαθε αν μιλησανε οι ΛΟΚΑ.
Δεν προσβαλλω Κανεναν. Ο ραντιξ με εβρισε, του απαντησα οπως αξιζε και αρχισε και εβριζε περισσοτερο, ο Αντονι εκανε το ιδιο και πανω που σταματησαμε πεταχτηκες σαν μην πω τι. Ειδες εγω να λεω κανεναν γαμ.παιδι, ******ιοζη κλπ κλπ. ? Εσυ κανεις κατι τετοια αστεια.
Η ΝΕΣ ειναι μια φυλη που δεν ειναι καν premade. Τι περιμενατε ? να κερδισει? Βγαινουν λογαριασμοι απο μεσα τους και τους βαρανε, τους κλεψανε ακκ, εφαγε μπαν ο αρχηγος τους. Μας δουλευετε?

P.S Οποιος δεν μπορει να συζητησει η να κοντραριστει καταλαβαινω οτι βριζει. Το εκανες και την πρωτη φορα και το κανεις και τωρα. Χαιρομαι που δειχνεις παντου ποιος εισαι.
 

DeletedUser


Αυτος ειναι ο Equalizer


Ο Equalizer ειναι ο harros μονο που ο harros δεν παιζει πια φυλετικες.
Ο Equalizer ειναι ο μονος που σε ενα κοσμο λογγαρει με τα 3 ονοματα πχ κ38 SirBak , Equalizer και Βασιλιάς manarocGT
Ο Equalizer λεει οτι ειναι ο Βασιλιάς manarocGT http://gr.twstats.com/grc1/index.php...yer&id=7744926 και μπορει να παιζει και με το Equalizer http://gr.twstats.com/grc1/index.php?page=player&id=7725270 στον ιδιο κοσμο ταυτοχρονα!!!
Ο Equalizer εχει 44 χωρια στο κ36, και ο πρωτος εχει 151 και παρολα αυτα νομιζει οτι ειναι παικταρας
Ο Equalizer ειναι ο καλύτερος co αγροτης του σερβερ .
Ο Equalizer εχει φαει μπαν με το ονομα Equalizer στο εξωτερικο και τωρα γραφει με το Mess With The Best.. και φωναζει και τον αιγοκερο
Γινε σαν τον Equalizer
 

DeletedUser

H doom ηταν η μονη καθαρη φυλη του σερβερ και αφου μας φαγατε με φουστιες καθεστε τωρα και τσακωνεστε ποιος εφαγε τα πιο πολλα μπαν η επαιξε πιο βρωμικα.
Αν ειχαν πεσει τα μπαν πιο πριν η doom τον ειχε ανετα τον κοσμο.

Στον επομενο κοσμο που θα σας πετυχουμε θα σας πυξιδιασουμε.
 

DeletedUser33970


Αυτος ειναι ο Equalizer


Ο Equalizer ειναι ο harros μονο που ο harros δεν παιζει πια φυλετικες.
Ο Equalizer ειναι ο μονος που σε ενα κοσμο λογγαρει με τα 3 ονοματα πχ κ38 SirBak , Equalizer και Βασιλιάς manarocGT
Ο Equalizer λεει οτι ειναι ο Βασιλιάς manarocGT http://gr.twstats.com/grc1/index.php...yer&id=7744926 και μπορει να παιζει και με το Equalizer http://gr.twstats.com/grc1/index.php?page=player&id=7725270 στον ιδιο κοσμο ταυτοχρονα!!!
Ο Equalizer εχει 44 χωρια στο κ36, και ο πρωτος εχει 151 και παρολα αυτα νομιζει οτι ειναι παικταρας
Ο Equalizer ειναι ο καλύτερος co αγροτης του σερβερ .
Ο Equalizer εχει φαει μπαν με το ονομα Equalizer στο εξωτερικο και τωρα γραφει με το Mess With The Best.. και φωναζει και τον αιγοκερο
Γινε σαν τον Equalizer

ο Equalizer ητανε co play του χαρου
ο SirBak ειναι ο Κώστας, oσοι παιξανε κ5 μπορουνε να σου απαντησουν αν επαιζε και για ποσο καιρο και μετα σταματουσε
ο Equalizer σταματησε απο τον hp και λογκαρε με τον Βαλερη (Βασιλια μαναρο). O Equalizer εφτιαξε λογαριασμο ηπειρου. ο Βαλερης εμπαινε μονο πρωι. Ο Equalizer εβγαλε τις 3 μεγαλυτερες αμυνες του σερβερ. Ο Equalizer ητανε θεση 1 oταν σταματησε. Ο Equalizer δεν ειχε λογο, απλως εδωσε τα χωρια γιατι δεν ειχε χρονο.
Ο Equalizer εκανε μεταφορα ηπειρων στον 36. Ο Equalizer εχει απωλειες για μεγαλυτερο λογαριασμο. O Equalizer εχει καλυτερη καριερα απο το fake profile σου που ακομα δεν καταλαβαινω γιατι υπαρχει μιας και ειναι παρανομο να εχεις δευτερο λογαριασμο.
Ο Equalizer εφαγε μπαν, μονο που δεν το εφαγε ο Γιωργος, αλλα ο Σωτηρης.

ο Γιαννηςνλ΄κρυβει το προφιλ του στο παιχνιδι γιατι ειναι πολυ καλος παιχτης
ο Γιαννηςνλ ειναι οριτζιναλ QQ αλλα ειναι και οριτζιναλ ****ς.
ο Γιαννηςνλ κραζει τον τσες οπου βρει αλλα δεν λεει ποιος ειναι για να συγκρινουμε πριν γελασουμε
ο Γιαννηςνλ ντρεπεται για το ποιος ειναι και καθε φορα που τον ρωταμε για το νικ του παραλληρει.
ο Γιαννηςνλ ειναι απλως ενα ατομο χαμηλοτερου νοητικου επιπεδου
Μην γινεις σαν τον Γιαννηςνλ.

P.s Αμφισβητεις τις ικανοτητες της Ο.Δ ? Για να μην τρωω μπαν φιλαρακι κατι κανεις λαθος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Παλι με λαμογιες παιζει η δνδ;;

Τσ τσ τσ...aser τι ειναι αυτα τα πραγματα;
 

DeletedUser33970

1 ban στην καθε φυλη. Troublemaker,namaikaiegw και exarchios αντιστοιχα. Εμας και την nes μαλλον μας πονεσανε περισσοτερο καθως χαθηκανε αντιστοιχα 2 αρχηγοι. O trouble θα συνεχισει.

υ.γ Δεν αμφισβητησα τον exarchio
 

DeletedUser33711

Παλι με λαμογιες παιζει η δνδ;;

Τσ τσ τσ...aser τι ειναι αυτα τα πραγματα;

Το οτι η nes ειναι κακως οργανωμενη και για τα μπαν που εφαγαν μονοι τους καποιοι δεν ευθυνεται η DnD. Να σου πω οτι πηρε επιτηρηση τον ρουφιανο του και αδειασε τα χωρια για να παρει 3 χωρια και να χαρει. Ε στο ειπα, για να δουμε τωρα ποιος ειναι το λαμογιο(ναι το ειδαμε στο ιστορικο). Τελοσπαντων δε τους κατηγορω μερικοι δε ξερουν να χανουν. Σε 19 ημερες +74 καθαρα και ξαστερα. Προτου τα μπαν ειχε ξεκινησει η κατρακυλα και αυτο το ξερουν μεχρι και οι πετρες.
 

DeletedUser

.
Ξεχασες να γραψεις οτι
Ο Γιωργος ηταν και co του Ναπολέων Βοναπάρτης
Ο Γιωργος ηταν co του Μεγα Αλεξανδρου
Ο Γιωργος ηταν co του τζένγκις Χαν
----------------------------------------------------
Ο Γιανης ξερει
Ο Γιαννης ξερει οτι οι αλλοι ξερουν ποιος ειναι
Ο Γιαννης θα σε παει πυξιδα συντομα γιατι αλλαζεις φυλες σαν τα πουκαμισα και δεν ειναι η πρωτη φορα
Ο Γιαννης παιζει φυλετικες και κερδιζει οσο εσυ εβρεχες ακομα το κρεβατι σου.
 

DeletedUser33970

Μ αρεσει που μαζευεστε πολλα τα fanboys μου. Βλεπω εψαξες καλα τα στατιστικα μου "Γιαννη"
Βεβαια εσυ πρεπει να κανεις εναν ψυχικο διαχωρισμο αν εισαι δικο μου η του chess.
Με fake προφιλ δεν εκανε κανεις καριερα φιλε.

Follow your heart
 

DeletedUser

Μιλα μας κι αλλο για εσενα μην σε πιανουν οι ντροπες επειδη μαζευτηκαμε πολλοι. Πως καταφερες αληθεια να παρεις 44 ολοκληρα χωρια οταν εισαι σε οργανωμενη φυλη που βρηκε ευκολους αντιπαλλους? Εισαι μεγαλος πολεμιστης μπρο.

Στον fun club του ches ανηκει η dark seeker θα σου λυση καθε απορια.
 

DeletedUser33970

Ρωτα και μαθε κ αλλα για μενα, ψαξε κ αλλο .
Εισαι οfficially Equalizer Fanboy.
Fake profile και κανετε καριερα υπο την ανοχη της ΟΔ
 

DeletedUser34071

H doom ηταν η μονη καθαρη φυλη του σερβερ και αφου μας φαγατε με φουστιες καθεστε τωρα και τσακωνεστε ποιος εφαγε τα πιο πολλα μπαν η επαιξε πιο βρωμικα.
Αν ειχαν πεσει τα μπαν πιο πριν η doom τον ειχε ανετα τον κοσμο.

Στον επομενο κοσμο που θα σας πετυχουμε θα σας πυξιδιασουμε.

Καλα φιλαρακι εσυ ΖΕΙΣ ΣΕ ΑΛΛΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ, ΠΟΙΑ ΔΟΟΜ ΡΕ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ? Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΦΥΛΗ EVER ΠΟΥ ΕΧΩ ΔΕΙ
ΕΙΣΑΣΤΕ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΡΑΣΟΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΑΚΟΜΗ?
 

DeletedUser

Κλεισε πρωτα τους κοσμους που εχει κλησει ο στεφανος και ο μητσος και μετα μιλα.
Οταν σας πυξιδιαζε η doom στον 30 δεν μιλαγατε τωρα βγαλατε γλωσσα.
Θα σας πετυχουμε σε επομενους κοσμους οπου θα συνεχισουμε να γραφουμε ιστορια.
Ερχομαστε...
 

DeletedUser33970

Την ιστορια την γραφουν οι νικητες φιλε, η Doom δεν νικησε ουτε εδω ουτε στον 30.
 

DeletedUser

Εσενα σε ειχε παει πυξιδα ο Darkling στον 30 και απο τοτε προσπαθεις να το παιξεις μαγκας στο εξωτερικο φορουμ τα εμαθα και για σενα
 
Κορυφή