Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser24216

Ξεκιναω αναποδα

Τωρα ομως να γραφετε εσεις δεν το δεχομαι http://prntscr.com/612lt8


Δε καταλαβα, τι εχει το προφιλ μας?



Δευτερον, δε το ξερα να μιλαω μονο για τις φυλες/παικτες που εχουν λιγοτερους ποντους απο εμενα.
Πρακτικα μιλαω για οτι θελω εγω, αλλωστε τον πολεμο στη Σολ τον κυρηξα εγω, και οχι αντιστροφα.
Οταν ερθει η ωρα του τελικου απολογισμου θα δουμε.
 

DeletedUser

@Darkling γιατι δεν ερχεστε πιο κοντα σε ΣΟΥΣΟΥ??εχετε κατι να φοβηθειτε?? :D
γιατι να πιστεψω οτι δεν μπορειτε να καθαρισετε κατι ανενεργους που εμειναν απο μπαντ δεν μπορω να το πιστεψω! :confused:
 

DeletedUser

Φίλε securita τι να φοβηθούν ; αφού αγκαλιάζονται από την αρχή του κόσμου .
ποιο ακκ παίζεις ; από ότι έμαθα πρέπει να είσαι ο Γιωργάκης ο vagler και εσύ.
 

DeletedUser18255

Μια εγκυκλοπαιδικη ερωτηση ποιος στην ευχη ειναι αυτος ο Γιωργακης ο Vagler :help ?
 

DeletedUser30297

αν και η συζητηση παει στα πολιτικα και δεν το θελω ...θα σου απαντησω....ειναι κατι αναμεσα στον Αντωνακη ...που οπου φτυνει γλυφει...
 

DeletedUser

οχι ρε ειμαι ο γιωργακης ο παπανδρεου...

Γιωργο RED αυτος εδω δεν ειναι ο Βαγκλερ(εκτος κι αν εβαλε παλι 3ο κοπλευ γτ τα αλλα 2 τον παρατησαν)...ειναι ο σιχαμενος εκεινος που σου εκανε την αναφορα επιθετικης κριτικης ενω μιλαγες με το Νασο(Naso78) στο λογ DaVinci και ενω στην αρχη ελεγε οτι δεν εκανε τιποτα μετα το παραδεχτηκε και ζηταγε συγγνωμες απο το Νασο μην τον χασει απο κοπλευ αντι να ζηταει απο σενα!
 

DeletedUser24216

@Darkling γιατι δεν ερχεστε πιο κοντα σε ΣΟΥΣΟΥ??εχετε κατι να φοβηθειτε?? :D
γιατι να πιστεψω οτι δεν μπορειτε να καθαρισετε κατι ανενεργους που εμειναν απο μπαντ δεν μπορω να το πιστεψω! :confused:

σου εξηγησα και πριν φιλε με ενα ποστ.
δε με ενδιαφερει το χρονικο διαστημα που θα τελειωσουμε την μπαντ, η οποια μαλιστα προσφατως εγινε "Ενα ματσο ανενεργων".
οταν μας εκανε λαμογιά, ο Δον Κυρρρρρρ, λεγοντας μου προσωπικα οτι τον απειλησαν τα 12χρονα της Σολ, ηταν μια ισχυρη φυλη φανταζομαι.
Ας προσεχανε που ειναι ανενεργοι τωρα.

Οσον αφορα τα κοινα συνορα με Σολ, μην ανησυχειτε. Θα ρθουμε, και τοτε θα μας παρετε ολα τα χωρια σε 1μιση μερα.
 

DeletedUser

Τοσοοο πολυ καιρο καθεστε ολοι μα ολοι και γραφετε
Η ΣΟΛ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΚΤΛ
Η πτωση της ΣΟΛ
Οτι να ναι τελειως..
Εγω ακομα βλεπω αυτο εδω περα http://prntscr.com/612kzp
Οταν α\πατε πρωτοι κυριε Darkling ελατε μαζι με την αγαπημενη μπερετ και γραψτε οτι ******* θελετε δεν θα εχω κανενα θεμα
Τωρα ομως να γραφετε εσεις δεν το δεχομαι http://prntscr.com/612lt8
Για αυτο παιξτε και αφηστε την προπαγανδα και απο τις 2 πλευρες

...εσενα καιρο ειχα να σε πετυχω εδω...ειδες κανεναν απο αντιπαλους να γραφει εδω για καθοδο Σολ?...αλλος ειχε καημο κι ηρθε να γραψει μανιφεστο επειδη πηρε μερικα χωρια απο βρωμικο μπαν του Γκαγκακου α.κ.α Πανουργου1...οσο για πρωτιες και κουραφεξαλα ποσες φορες πρεπει να το πουμε?...δεν παιζουμε για να κερδισουμε και δεν εχουμε κατι να αποδειξουμε...παιζουμε για το παρεακι μας οποτε θα λεμε ο,τι θελουμε...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Φίλε securita τι να φοβηθούν ; αφού αγκαλιάζονται από την αρχή του κόσμου .
ποιο ακκ παίζεις ; από ότι έμαθα πρέπει να είσαι ο Γιωργάκης ο vagler και εσύ.

...χαχαχαχααααα...μιλησε και ο Αγκαλιτσας Φωτεινουλης!...χαχαχααααααα...ο "μ αρεσει να τα βαφω ολα κοκκινα" και "Σολ εναντιον κ30 ευκολα" που τελικα μολις επρεπε να στηριξει αυτα τα λογια εκανε την αναλογια 1,3 : 1 υπερ του ...ρε σταματα να ξεφτυλιζεσαι λεμε ...τα ξαναλεω και δεν ειναι για τωρα:

Bad με 4 ακαδημιες συμμαχοι
DT με 10 ακαδημιες συμμαχοι(Σ.Ε στη διπλωματια για να μην σε κραξουν)
Senior με 2 ακαδημιες συμμαχοι(Σ.Ε στη διπλωματια παλι για να μην σε κραξουν)
ΟΑΚ (Σ.Ε στη διπλωματια παλι για να μην σε κραξουν)

...τωρα το τι εγινε απο τοτε μεχρι σημερα ειναι δικες σου επιλογαρες και αποτελεσματα αυτων!...με τις υγειες σου Αφρογαλακο...
 

DeletedUser

The mysteries...πρεπει να σε βαρανε πολυ στο σπιτι...δεν εξηγειται αλλιως τοσο κομπλεξ και τετοια διαθεση να δειξεις τον εαυτο σου μειωνοντας τους αλλους...επισης,φιλικη συμβουλη,επειδη σε βλεπω γραφεις ολοκληρα κειμενα,προσπαθησε να βελτιωσεις λιγο την συνταξη του λογου σου,ετσι ωστε να αποκτησει ενα νοημα και μια σαφηνεια ;)

Υ.Γ.big5 13...τα τρενα στον κ30 μπορουν να σταλουν και στο ιδιο δευτερολεπτο,δεν χρειαζεται να τα στελνεις με διαφορα 10 δευτερολεπτων ο καθε αριστοκρατης...εκτος και αν ειναι κατι μαγικο για σενα ;)
 

DeletedUser

The mysteries...πρεπει να σε βαρανε πολυ στο σπιτι...δεν εξηγειται αλλιως τοσο κομπλεξ και τετοια διαθεση να δειξεις τον εαυτο σου μειωνοντας τους αλλους...επισης,φιλικη συμβουλη,επειδη σε βλεπω γραφεις ολοκληρα κειμενα,προσπαθησε να βελτιωσεις λιγο την συνταξη του λογου σου,ετσι ωστε να αποκτησει ενα νοημα και μια σαφηνεια ;)

Υ.Γ.big5 13...τα τρενα στον κ30 μπορουν να σταλουν και στο ιδιο δευτερολεπτο,δεν χρειαζεται να τα στελνεις με διαφορα 10 δευτερολεπτων ο καθε αριστοκρατης...εκτος και αν ειναι κατι μαγικο για σενα ;)

... εσενα καπου σε πετυχα προχτες με ενα ποστ ολο πικρα αλλα δεν εδωσα σημασια ... καπου το εχεις καταλαβει λαθος φιλε... το οτι οι αλλοι ειναι σιχαμενοι χωρις επιπεδο δεν αναδεικνυει εμενα! ... λυπαμαι... ετσι αναδεικνυει κατι τυπακια σαν εσενα και τον Αφρογαλο που τους εχουν πικρανει σε αλλους κοσμους και θελουν κατι να αποδειξουν... ενταξει πουθενοπουλε θα προσπαθησω αφου το λες εσυ!...θα μου υποσχεθεις ομως οτι κι εσυ θα βαλεις τα δυνατα σου να μην κρυβεσαι και να αποκτησεις κοτσια...οκ?...
 

DeletedUser

Πριν απο καθε φορα που θες να πεις τον αλλον σιχαμενο,πουθενοπουλο(μαλλον λατινογενης λεξη) και γενικα διαφορες αλλες εφευρετικες λεξεις,ριχνε μια ματια στον καθρεπτη του σπιτιου σου και να δεις που καποια στιγμη θα καταλαβεις οτι δεν εισαι καλυτερος...επισης παλι ο λογος σου δεν ειχε ιχνος σαφηνειας και συνταξης...αν θελεις ξεκιναμε απο τα βασικα:θεματικη προταση,λεπτομερειες/παραδειγματα,κατακλειδα...( μαθημα 3ης λυκειου,μαλλον δεν εχεις επιγνωση περι αυτου)

κοτσια πισω απο την οθονη μονο κατι παλικαρια σαν και εσενα εχουν,και με την τοση χολη που βγαζεις,χωρις επιχειρηματολογια,μαλλον εσυ εισαι ο πικραμενος απο αλλους κοσμους...βασικα οχι μαλλον,εσυ εισαι γιατι θυμηθηκα οτι εισαι ο glad1 glad1...με στατιστικα,χρησιμοποιωντας ορους ποκερ,ειναι φουλ κανιβαλισμων με βαρβαρα ;)
ετσι λοιπον,οταν ερθει η ωρα να μαθεις ποιος ειμαι θα μαθεις,μεχρι τοτε συνεχισε να απαντας χρησιμοποιωντας υβριστικους και μειωτικους ορους για να αποκτησεις μια περηφανια που απο οτι εχω καταλαβει σου δινει λογο υπαρξης...γιατι στην ζωη σου μαλλον ησουν απο τους τριτοδευτερους ;)
φιλακια παιχταρα μου και θα τα ξαναπουμε οταν ερθει η στιγμη που βγεις απο το καβουκι σου και παιξεις πολεμο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

το πισω απ την οθονη γιατι το διευκρινιζετε?
λες και παιζετε φυλετικες μαχες και μπροστα απ την οθονη?
 

DeletedUser30297

Στεφανε τι να πω...εχουν την εντυπωση ...οτι οταν εχουν το 80% των χωριων τους αμυντικα ...κρατανε λογαριασμους για τους παλαδιν (μετρημενοι ειναι 12 παλαδιν γυρω μου)...μιλανε μεσα απο τα γαλαζια ....δεν εχουν την δυναμη να αδειασουν και να παρουν μονοι τους χωριο Αλλα και να το αδειασουν παλι δεν μπορει να το κρατησουν μονοι τους....τι θα αντεξουν...ειναι γελασμενοι ..

-απο την αρχη αυτου του κοσμο αυτο γινετε ...
βαρβαρα και κανιβαλισμοι ...αντε και κανενα κοκκινο παιχτη απο τον ρουφιανοχαρτη...



ενας ενας θα περνει το διαβατηριο γι΄αλλο κοσμο....

αλλα το θεμα δεν ειναι η bad...ειναι οι φαμφαρες τις sol.
ειναι φυσικο να στηριζουν οι bad την sol..δεν ειναι η πρωτη φορα που εχω δει να πηγαινουν αμυνες..σε χωρια που χασανε ...
 

DeletedUser

Πριν απο καθε φορα που θες να πεις τον αλλον σιχαμενο, πουθενοπουλο (μαλλον λατινογενης λεξη) και γενικα διαφορες αλλες εφευρετικες λεξεις, ριχνε μια ματια στον καθρεπτη του σπιτιου σου και να δεις που καποια στιγμη θα καταλαβεις οτι δεν εισαι καλυτερος... επισης παλι ο λογος σου δεν ειχε ιχνος σαφηνειας και συνταξης... αν θελεις ξεκιναμε απο τα βασικα: θεματικη προταση, λεπτομερειες/παραδειγματα,κατακλειδα... ( μαθημα 3ης λυκειου, μαλλον δεν εχεις επιγνωση περι αυτου)

κοτσια πισω απο την οθονη μονο κατι παλικαρια σαν και εσενα εχουν, και με την τοση χολη που βγαζεις, χωρις επιχειρηματολογια, μαλλον εσυ εισαι ο πικραμενος απο αλλους κοσμους... βασικα οχι μαλλον, εσυ εισαι γιατι θυμηθηκα οτι εισαι ο glad1 glad1... με στατιστικα, χρησιμοποιωντας ορους ποκερ, ειναι φουλ κανιβαλισμων με βαρβαρα ;)
ετσι λοιπον, οταν ερθει η ωρα να μαθεις ποιος ειμαι θα μαθεις, μεχρι τοτε συνεχισε να απαντας χρησιμοποιωντας υβριστικους και μειωτικους ορους για να αποκτησεις μια περηφανια που απο οτι εχω καταλαβει σου δινει λογο υπαρξης... γιατι στην ζωη σου μαλλον ησουν απο τους τριτοδευτερους ;)
φιλακια παιχταρα μου και θα τα ξαναπουμε οταν ερθει η στιγμη που βγεις απο το καβουκι σου και παιξεις πολεμο.

... οταν εμφανιζεσαι μια φορα λες μια ασυναρτητh βλακεια και εξαφανιζεσαι εισαι : πουθενοπουλος, φαντομας, κομητης και τοσα αλλα... οταν παιζεις βρωμικα με στοχο να κερδισεις με καθε κοστος εισαι σιχαμενος, βδελυρος και πολλα αλλα! ... αυτα για να ξερουμε τι λεμε... ο φιλος και συνοδοιπορος στο παιχνιδι Νικος1967 που ειναι δασκαλος μια χαρα με καταλαβαινει και δεν εχει παραπονο για τη χρηση της Ελληνικης... τωρα αν εχεις εσυ προβλημα κοιταξε το, μην το αφησεις ... ζητω ταπεινα συγγνωμη Μπαμπινιωτη που δεν εγραψα εκθεση ιδεων σε ποστ φορουμ παιχνιδιου που ενας αλλος πουθενας ηρθε να γραψει μανιφεστο με τον καημο του! ... δεν θα επαναλειφθει...
:grrr2:

...τωρα το ποιος ειμαι και τι ειμαι ειναι αλλουνου παπα ευαγγελιο... πηγαινε λιγο πολιτικη και προπαγανδα πουθενοπουλε να δεις ποτε εκανα την πρωτη εγγραφη και γιατι κι ελα να μιλησουμε... τωρα αν εσυ την πραγματικοτητα την βλεπεις χολη δεν μπορω να σε βοηθησω... δεν ξερω να βγαζω παρωπιδες απο κομητες με δηθεν αποψη... τωρα για στατιστικα και τα ρεστα ξερεις τι φαγουρα ειχα... ολο το βραδυ δεν κοιμηθηκα απο το ξυσιμο...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser18255

Καθομαστε και διαβαζουμε σαν απλοι αναγνωστες το κραξιμο που πεφτει σε αυτο το φορουμ και καταλαβαινω οτι αρκετοι εδω μεσα ειναι το χομπυ τους να κραζουν αλλους.

Λοιπον εχω τη λυση οπως λεει και ο μεγαλος guru
[SPOIL]https://www.youtube.com/watch?v=9aSIwYgZDts[/SPOIL]

Καντε το και ισως μπορει να αλλαξετε μυαλα :hmmm:
 

DeletedUser

σου εξηγησα και πριν φιλε με ενα ποστ.
δε με ενδιαφερει το χρονικο διαστημα που θα τελειωσουμε την μπαντ, η οποια μαλιστα προσφατως εγινε "Ενα ματσο ανενεργων".
οταν μας εκανε λαμογιά, ο Δον Κυρρρρρρ, λεγοντας μου προσωπικα οτι τον απειλησαν τα 12χρονα της Σολ, ηταν μια ισχυρη φυλη φανταζομαι.
Ας προσεχανε που ειναι ανενεργοι τωρα.

Οσον αφορα τα κοινα συνορα με Σολ, μην ανησυχειτε. Θα ρθουμε, και τοτε θα μας παρετε ολα τα χωρια σε 1μιση μερα.


1ον Φιλε Darkling δεν ηταν ειρωνικη η ερωτηση που εθεσα οποταν να σε παρακαλεσω να μιλαμε στα ιδια επιπεδα γιατι λιγο-πολυ την γλωσσα της ειρωνιας την μιλαμε ολοι!
2ον Οντως η μπαντ ηταν μια καλη φυλη και δεν προσπαθω να μειωσω το μετωπο σας η την προσπαθεια σας,απλα ρωταω ξεκαθαρα γιατι δεν τους τελειωνετε??ανενεργα χωρια ειναι,,εμενα σαν στρατηγικη μου φαινετε παρα σαν "δε με ενδιαφερει το χρονικο διαστημα που θα τελειωσουμε την μπαντ"
Το να φτασεις στα συνορα ΣΟΥΣΟΥ ισως σε φερει σε μπελαδες γιατι εκτος απο το μετωπο που θα εχεις με Σολ δεν γινετε να τα εχουμε ολα γαλαζια,δηλαδη να ειστε αδελφικη φυλη με ΤΡ και απο την αλλη συμμαχοι με ΣΟΥΣΟΥ
Δηλαδη και την Σολ να την τελειωσετε τι θα κανετε μετα??θα κλεισετε τον κοσμο??φτασαμε σε τετοια επιπεδα?
Οι ρυθμισεις ειναι μακραν απο τις καλυτερες που βγηκαν τα τελευταια χρονια και δυστυχως τις χαλαμε εμεις οι ιδιοι,βασικα οχι εμεις τα απλα μελοι αλλα αυτοι που εχουμε σαν διοικησεις,οι προσωπικες παρεξηγησεις χαλανε το ΠΑΙΧΝΙΔΙ που καποτε ηταν οχι μονο διασκεδαστικο αλλα υπηρχε και αυτο το challenge ρε φιλε!
Τετοιες ρυθμισεις χρειαζεται μοιρασμα του χαρτη και ξυλο μονο ξυλο και να κρατησει τουλαχιστον 1-2 χρονακια ακομα,οχι να βαρανε αυτους τους κακομοιρηδες τους Σολ ολοι εκτος απο τους μπαντ που οπως ειπα ανενεργοι ΕΓΙΝΑΝ!

Καπως ετσι τα εμαθα εγω
Και ποιος μιλησε για Σολ??Σου ειπα οτι ειμαι στην Σολ??ΔΕΝ ειμαι στην Σολ αν αυτο σε ηρεμει!
Γαλαζιο σε βλεπω στον χαρτη οπως και το υπολοιπο ημισφαιριο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Καθομαστε και διαβαζουμε σαν απλοι αναγνωστες το κραξιμο που πεφτει σε αυτο το φορουμ και καταλαβαινω οτι αρκετοι εδω μεσα ειναι το χομπυ τους να κραζουν αλλους.

Λοιπον εχω τη λυση οπως λεει και ο μεγαλος guru
[SPOIL]https://www.youtube.com/watch?v=9aSIwYgZDts[/SPOIL]

Καντε το και ισως μπορει να αλλαξετε μυαλα :hmmm:

Καποιοι μπορει να μην εχουν καθρεφτες:rolf:
 

DeletedUser24216

1ον Φιλε Darkling δεν ηταν ειρωνικη η ερωτηση που εθεσα οποταν να σε παρακαλεσω να μιλαμε στα ιδια επιπεδα γιατι λιγο-πολυ την γλωσσα της ειρωνιας την μιλαμε ολοι!
2ον Οντως η μπαντ ηταν μια καλη φυλη και δεν προσπαθω να μειωσω το μετωπο σας η την προσπαθεια σας,απλα ρωταω ξεκαθαρα γιατι δεν τους τελειωνετε??ανενεργα χωρια ειναι,,εμενα σαν στρατηγικη μου φαινετε παρα σαν "δε με ενδιαφερει το χρονικο διαστημα που θα τελειωσουμε την μπαντ"
Το να φτασεις στα συνορα ΣΟΥΣΟΥ ισως σε φερει σε μπελαδες γιατι εκτος απο το μετωπο που θα εχεις με Σολ δεν γινετε να τα εχουμε ολα γαλαζια,δηλαδη να ειστε αδελφικη φυλη με ΤΡ και απο την αλλη συμμαχοι με ΣΟΥΣΟΥ
Δηλαδη και την Σολ να την τελειωσετε τι θα κανετε μετα??θα κλεισετε τον κοσμο??φτασαμε σε τετοια επιπεδα?
Οι ρυθμισεις ειναι μακραν απο τις καλυτερες που βγηκαν τα τελευταια χρονια και δυστυχως τις χαλαμε εμεις οι ιδιοι,βασικα οχι εμεις τα απλα μελοι αλλα αυτοι που εχουμε σαν διοικησεις,οι προσωπικες παρεξηγησεις χαλανε το ΠΑΙΧΝΙΔΙ που καποτε ηταν οχι μονο διασκεδαστικο αλλα υπηρχε και αυτο το challenge ρε φιλε!
Τετοιες ρυθμισεις χρειαζεται μοιρασμα του χαρτη και ξυλο μονο ξυλο και να κρατησει τουλαχιστον 1-2 χρονακια ακομα,οχι να βαρανε αυτους τους κακομοιρηδες τους Σολ ολοι εκτος απο τους μπαντ που οπως ειπα ανενεργοι ΕΓΙΝΑΝ!

Καπως ετσι τα εμαθα εγω
Και ποιος μιλησε για Σολ??Σου ειπα οτι ειμαι στην Σολ??ΔΕΝ ειμαι στην Σολ αν αυτο σε ηρεμει!
Γαλαζιο σε βλεπω στον χαρτη οπως και το υπολοιπο ημισφαιριο




ας τα παρουμε απ την αρχη.
Δεν εισαι στην Σολ, αλλα την γραμμη προπαγανδας της Σολ ακολουθεις.
Μπορει να εχετε στησει κανα παρεακι στο σκαηπ απ αυτο που στηνανε οι Ντα Γκρεκοι με τον Κυρ Τσομπανη και μας βριζανε.
Μπορει και οχι. Δεν με αφορα.

η μοναδικη δουλεια μου στο παιχνιδι λοιπον, ειναι Υπευθυνος Αμυνας. Και αυτη ειναι η κυρια δουλεια μου στην Doom. H δευτερευουσα δουλεια μου ειναι να βρισκω το ονομα για τη φυλη, να φτιαχνω προφιλς για να ξενερωνει ο Οοοουυεζζζ πως λεγεται αυτο το φαντασμα και να στηλιτευω τους λασπες των φυλετικων στο εξωτερικο.

Το παραμυθι λοιπον με την ανενεργη μπαντ, ειναι αυτο που ελεγαν/λενε οι Αξ Αφρικα και υιοθετεις.
Οντας υπευθυνος αμυνων γνωριζω απο πρωτο χερι οτι μεχρι και τις 10 Γεναρη, η Μπαντ ηταν φουλ ενεργοι και εκαναν φουλ πλανα εναντιον μας. Αυτο ειναι γεγονος και δεν αμφισβητειται, ειμαι σε απολυτη θεση να το ξερω.
Τωρα αν σε 20 μερες απο τοτε, γινανε ολοι ανενεργοι και εμεις επρεπε να καθαρισουμε φυλη με παραπανω χωρια απο εμας σε 20 μερες επειδη διαδιδετε επιτηδες οτι γινανε ανενεργοι (στην πραγματικοτητα, πανω απο 6 ενεργους παικτες τους, τους στειλαμε για τσαι με πλανα) ειναι δικαιωμα σας να το πιστευετε. Εγω θα επαναλαβω αυτο που λεω. Δεν βιαζομαι για τιποτα.

Δεν υπαρχει κανενος ειδους σχεση αδερφικη φυλης με την ΤΡ. Υπαρχει συμμαχια.
Αυτο που μπερδευουν εδω διαφοροι και ειναι οι ιδιοι που ειναι καταχωρημενοι σε μενα, ως η λασπη των φυλετικων ειναι οτι εμεις τιμουμε τις συμμαχιες μας και καλα κανουμε.
η σχεση μας με την Σουσου, ειναι Συμβαση Ειρηνης, και αυτο ειναι επισης πολυ ευκολο να το διαπιστωσεις "αφου λες οτι ξερεις", οποτε δε καταλαβαινω επακριβως γιατι λες διαφορα πραγματα που δεν ισχυουν. Ειναι πιθανον οτι σε βολευει να παρουσιαζεις διαφορα πραγματα αλλιως. Σε καθε περιπτωση δικαιωμα σου.

Το τι θα γινει οταν και αν φτασουμε στα συνορα με 44/54, ειναι κατι που προς το παρον επισης δε μας ενδιαφερει γιατι -οπως σου ξαναειπα- δεν βιαζομαστε.

Τελος, την ρητορικη σου περι, "ξυλο και μονο ξυλο", σε αλλες φυλες. Εμας μας περασαν κοκκινους απ την 1η μερα που μπηκαμε στον Κ30, η Μπαντ υστερα απο προσωπικη εντολη του Κυρ, (μπορει να μυριζοταν τις παικτικες φαπες που ρχονται) μαζι με το τσιρκο του Πιγκουινου παρεα.
Συνεπως -και παλι σαν υπευθυνος αμυνας, ειμαι σε απολυτη θεση να το ξερω- εμεις πολεμαμε επισης απ την 1η μερα. Μπορει να το κανουν κι αλλες φυλες, μπραβο τους. Μιλαω για εμας.

Το σχολιο με τους κακομοιρηδες σολ που τους βαρανε ολοι, το προσπερναω σαν αστειο.
αμα λες τετοιες γελοιοτητες παντως, δυσκολο να με βλεπεις γαλαζιο. Τσεκαρε μηπως στο χαρτη σου με βλεπεις οντως με αλλο χρωμα.

αυτα.
 

DeletedUser26663

Μπορεί και την βούρτσα με την Λούτσα.

Το παθαίνουν συχνά αν έχουν ξεμείνει από λόγια :)
Μας κουράσατε με αυτό το θέμα, ας παίξουμε τα ξύλα μας και ας κερδίσει ο καλύτερος.

Καλημέρα!!!


[aig]προειδοποίηση

Παρακαλούμε σημειώστε ότι φράσεις ή λέξεις όπως "Γ****σαι" δεν είναι επιτρεπτές. Είναι απολύτως κατανοητή η σημασία τους και για αυτό τον λόγο απαγορεύεται η χρήση τους.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή