Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

...χαχαχαχαααααα ... βλεπω καημενε Αφρογαλακο αποκτας φαν κλαμπ ε?...ρε κωμικε οταν εκανες Σ.Ε(για να μην σε κραζουν για αγκαλιτσες) με DT, ΟΑΚ και Σενιορ(επι της ουσιας συμμαχοι στον πολεμο με ΤΡ και ΣΟΥΣΟΥ) και εκανες συμμαχια με Bad η αναλογια ηταν 1,2-1,3 : 1 υπερ σας οποτε ασε πως ειναι τωρα γιατι τωρα εμεις το διαμορφωσαμε(το 1:1 για την μεγαλυτερη φυλη στα χρονικα δεν ειναι δικαιο φανταζομαι)! ... αν διαλεξες λαθος φυλες προβλημα σου ... οποτε ασε τα παραμυθακια που πουλας γιατι δεν αγοραζουμε ... με την υπεροψια, τη βρωμια και τη βλακεια σου εχασες τον κ25 , εστρεψες τον κ30 εναντιον σου, εχασες παιχτες και λογαριασμους κι ακομα να παρεις το μαθηματακι σου! ... δεν πειραζει ... μεχρι τον κ90 θα εχεις μαθει ...

Υ.Γ: Δεν ξεκινησες στον κ15 μικρε ψευτακο ... στον κ13 σε γνωρισα που σαν jedit εκανες των ρουφιανο των Λ(λυκων) στον μεγαλυτερο λογ της αντιπαλης φυλης(Gosu) Dark Raven και οταν σε ανακαλυψαμε με αποδειξεις τα εριξες στον κοπλευ που ποτε δεν γνωρισαμε ...μια δικαιολογια που ποτε δεν εχουμε ξανακουσει στις φυλλετικες

Αγορίνα μου τι πίνεις και δεν μας δίνεις , πότε έπαιξα κ13 εγώ ; είσαι τελείως μάπας.
Το Jedit δεν ήταν δικός μου λογαριασμός , του Allastor ήταν και εγώ έπαιζα co-play και δεν ήταν στον 13 αλλά στον κ18 με την SOLOXD.
K13 δεν έχω παίξει , από κ15 έξω ξεκινήσει .
Να τα που μας βγάλανε και ρουφιάνους οι αρχιρουφιάνοι , για να μιλήσεις για την ηθικοί μου και για τις ηθικές αξίες μου είσαι πολύ μικρός γιατί δεν έχεις ούτε ιερό ούτε όσιο μικρέ κλεφτάκο .
Αλλά και εγώ τόσο βλάκας είμαι που κάθομαι και δίνω σημασία στην DOOM μια φυλή της πλάκας που προσπαθεί από την αρχή του κόσμου μαζί με άλλες 2-3 φυλές να κλείσει ήπειρο , η φυλή κομπάρσος του κ30 και η φυλή με τους μεγαλύτερους αλαζόνες (Glad1 Glad1 , darkling, πρωταθλητής και υποστηρικτή την ποιο βρώμικη παίκτρια του ελληνικού tw beret)
Που πάτε ρε καημένοι .

Υ.Γ. Και εσύ στον κ90 θα μάθεις μην φτιάχνεις 400 κριάρια στα χωριά σου και στα πρώτα σου 20 νομπλαρίσματα να παίρνεις και κανένα χωριό άνω των 300 πόντων .
 

DeletedUser

Αγορίνα μου τι πίνεις και δεν μας δίνεις , πότε έπαιξα κ13 εγώ ; είσαι τελείως μάπας.
Το Jedit δεν ήταν δικός μου λογαριασμός , του Allastor ήταν και εγώ έπαιζα co-play και δεν ήταν στον 13 αλλά στον κ18 με την SOLOXD.
K13 δεν έχω παίξει , από κ15 έξω ξεκινήσει .
Να τα που μας βγάλανε και ρουφιάνους οι αρχιρουφιάνοι , για να μιλήσεις για την ηθικοί μου και για τις ηθικές αξίες μου είσαι πολύ μικρός γιατί δεν έχεις ούτε ιερό ούτε όσιο μικρέ κλεφτάκο .
Αλλά και εγώ τόσο βλάκας είμαι που κάθομαι και δίνω σημασία στην DOOM μια φυλή της πλάκας που προσπαθεί από την αρχή του κόσμου μαζί με άλλες 2-3 φυλές να κλείσει ήπειρο , η φυλή κομπάρσος του κ30 και η φυλή με τους μεγαλύτερους αλαζόνες (Glad1 Glad1 , darkling, πρωταθλητής και υποστηρικτή την ποιο βρώμικη παίκτρια του ελληνικού tw beret)
Που πάτε ρε καημένοι .

Υ.Γ. Και εσύ στον κ90 θα μάθεις μην φτιάχνεις 400 κριάρια στα χωριά σου και στα πρώτα σου 20 νομπλαρίσματα να παίρνεις και κανένα χωριό άνω των 300 πόντων .

... μην ζοριζεσαι μικρουλη ρουφιανακο ...εσυ ησουν στον κ13 στο λογ οταν σε ξεμπροστιασε ο jim.aek και μου εστειλες μνμ σε παιχνιδι και σκαιπ οτι δηθεν το εκανε ο κοπλευ! ... εγω Merino, jedit, Αφρογαλο και Ελ Τουμπα εσενα εχω γνωρισει ...τωρα αν ηταν Μερινο κι οχι Τζεντιτ στον κ13 δεν αλλαζει κατι ... τα χιλιοπαιγμενα παραμυθακια κοψτα επιτελους ρε ****υλη ... δεν πειθουν πια ...


...βλεπω δεν απαντας στο κουιζ πιο πανω ... λογικο γιατι παιζει ακομα στη Σολ και η απαντηση στο κουιζ ειναι: "το σιχαμενο φιλαρακι σου ο Νοικ17 που παιζει το λογ Νταβιντσι το εκανε και για κακη σου τυχη το παραδεχτηκε με συγγνωμες και παρακαλια στον Νασο για να μην χασει κι αυτον απο κοπλευ" ... οποτε μετρ της τουμπας, της βρωμιας και της μπουρδας μην μιλας παρα ...



Υ.Γ: ...ενημερωτικα μικρε καβαλημενε ο κουμπαρος του Νασου ο Πετρος α.κ.α Confetti - κ1, the gambler - κ13 που πλεον παιζει με τον Μποκο κοπλευ τον Farmer smurf και ο jim.aek μου εμαθε να κανω 400κριους στα γενικα επιθετικα(ξερω εισαι καλυτερος απο αυτους...χαχαχαχαααααα)...
... επισης λυπαμαι που θα σε απογοητευσω αλλα θα παιρνω ο,τι χωρια θελω γιατι πλεον δεν χρειαζεται να αποδειξω κατι σε κανεναν... εσυ για να λες ολα αυτα μαλλον εχεις...
...το κλαρακι σου ομως ειναι πολυ χλωρο ακομα γατακι! ...κλεισε κανα κοσμο στη νικητηρια φυλη με δικο σου αποκλειστηκα λογαριασμο και στις πρωτες θεσεις και τοτε ισως σε παρω στα σοβαρα ... γτ σπιντ κοσμοι, αρχεια νομπλαρισματων, φοβερα σταρτ απ και κουραφεξαλα εχω δει πολλα απο παιχτες βεντετες αλλα 9/10 φορες δεν ειναι ουτε στην πρωτη 25αδα ουτε στη νικητηρια φυλη και γινονται βαρβαρα...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Το θεμα εχει καταντησειπιο γραφικο και απ την σαντορινη

Ουσια καμια μονο πρωσοπικες αντιπαραθεσεις και λογια του αερα απο αστειους βαρβαροφαγους πικραμενες κυρατσες και πικραμενους γαλακτοκομικους καφεδες και σε ολα αυτα και ο σπαμμερ sweet love που παει παντου οπως φενεται


βλεπετε δεν αδικω καμια μερια απο τον αφρικανο μεχρι τον τρολλ του φορουμ ολοι γραφικοι σε ενα θεμα

καλυτερα να κλεισει για να τελειωσει το ξεκατινιασμα

και αν ειναι να υποθει κατι ουσιωδες μετα το τελος καποιου πολεμου η εστω αφου θα εχει κριθει αυτος
 

DeletedUser

Εσύ αγόρι μου είσαι το μεγαλύτερο γελάδι που έχω γνωρίσει , πραγματικά σου μιλάω
παίρνεις το βραβείο του μεγαλύτερου μάπα ever .
Μου λες 2 παίκτες που κάνουν 400 κριάρια στα επιθετικά μπροστά σε παίκτες που έχουν περάσει στην ιστορία όπως Vagner , chess, tomaraya και 1.000.000 άλλοι παίκτες που κάνουν 240- και θα μου κάνεις το άσπρο μαύρο
Αγόρι μου απλά μαθηματικά είναι , έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ στην ζωή σου τον προσομοιωτή ή δεν ξέρεις κατά που πέφτει ; αν πας στο μέρος συγκέντρωσης θα τον βρεις.
Προτιμώ να μην κλείσω ποτέ κόσμο παρά να τον κλείσω ως κομπάρσος με πουστριλίκια και ρουφιανιές γτ σε κάθε κόσμο είμαι πρωταγωνιστής και όχι κομπάρσος , και πες στον κ30 ότι νικάει η φυλή σου και είσαι στην τελικά φυλή
θα λες ότι έκλεισες και κόσμο ρε ανύπαρκτε ;



[aig]10 Πόντοι για 2.α. Προσωπικές προσβολές δεν επιτρέπονται πουθενά μέσα στο forum ή σε οποιοδήποτε άλλη λειτουργιά του forum (πχ προσωπικά μηνύματα). Παρακαλούμε να προσέχετε όλα σας τα "πειράγματα" ή τα "flames" να έχουν αυστηρή σχέση με το παιχνίδι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

τον πρωταθλητη αστον εξω απ την ντουμ.

δεν ηταν και δε θα ειναι κανονικο μελος της φυλης.

για μας πες οτι θες, γελαω.
ελα και να μας παρεις τα ευκολα χωρια μας επισης.



Υ.Γ. α και μια σημειωση για τους εκπληκτικους παικταραδες που μας κατακλυζουν.

ποσως με ενδιαφερει ποσο χρονο θα παρει για να καθαρισει μια ηπειρος, αυτα ειναι για να χαιρεστε μεταξυ σας.
η τελικη κριση ειναι παντα στο τελος του κοσμου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
βλεπετε δεν αδικω καμια μερια απο τον αφρικανο μεχρι τον τρολλ του φορουμ ολοι γραφικοι σε ενα θεμα

Αν το τρολλ του φορουμ παει για μενα ζητω αμεση επεξεργασια του ποστ #118.
 

DeletedUser

Εσύ αγόρι μου είσαι το μεγαλύτερο γελάδι που έχω γνωρίσει , πραγματικά σου μιλάω
παίρνεις το βραβείο του μεγαλύτερου μάπα ever .
Μου λες 2 παίκτες που κάνουν 400 κριάρια στα επιθετικά μπροστά σε παίκτες που έχουν περάσει στην ιστορία όπως Vagner , chess, tomaraya και 1.000.000 άλλοι παίκτες που κάνουν 240- και θα μου κάνεις το άσπρο μαύρο
Αγόρι μου απλά μαθηματικά είναι , έχεις χρησιμοποιήσει ποτέ στην ζωή σου τον προσομοιωτή ή δεν ξέρεις κατά που πέφτει ; αν πας στο μέρος συγκέντρωσης θα τον βρεις.
Προτιμώ να μην κλείσω ποτέ κόσμο παρά να τον κλείσω ως κομπάρσος με πουστριλίκια και ρουφιανιές γτ σε κάθε κόσμο είμαι πρωταγωνιστής και όχι κομπάρσος , και πες στον κ30 ότι νικάει η φυλή σου και είσαι στην τελικά φυλή
θα λες ότι έκλεισες και κόσμο ρε ανύπαρκτε ;

... χαχαχαχαααααααα ...αφου απονεμεται το βραβειο απο τον ειδικο καθε κοσμου και επι παντως φυλλετικου επιστητου δεν μπορω παρα να το δεχτω με υπερηφανια! ...χαχαχαχαααα ... θα πρεπει να μου λεει κατι το τι κανει στα επιθετικα του ο φιλος μου ο Γιωργος - Vagner love ή οι φιλοι Σταυρος/Μαχη/Γιαννης(κοπλευ μου πλεον στον κ30) - tomaraya και λοιποι? ... χαχαχαχααααα ... ξεκινα μαθηματα πλεξιματος γιατι δεν την παλευεις μικρουλη ... με φιλαρακια οπως αυτοι που ανεφερες συζηταμε πως παιζουμε κι ο καθενας εχει το δικο του τροπο που εχει επηρεαστει απο οποιον του εμαθε και δεν χρειαζεται να συμφωνει με τον αλλο ουτε σημαινει οτι ο αλλος ειναι νουμπας ...

...βεβαια κρινεται τελικα και εκ του αποτελεσματος ... και εκ του αποτελεσματος οπως σου ειπα: το κλαρακι σου ειναι πολυ χλωρο ακομα! ... κομπαρσος και γατακι εισαι μια ζωη που νομιζει οτι ειναι πρωταγωνιστης και απλα δεν το χεις καταλαβει ... οταν κλεισεις κοσμο στη νικητηρια φυλη και στην 3αδα θα συζητησω σοβαρα μαζι σου ... μεχρι τοτε θα σε τρολαρω και θα γελαω μαζι σου ...

... το λυπηρο ειναι οτι με βρωμιες και ρουφιανιες οπως αυτη του Νταβιντσακου στον Ρεντ προσπαθεις να κλεισεις απεγνωσμενα κοσμο και να μας πεισεις για το τι παιχτουρα εισαι και παλι δεν μπορεις! ...

... αν αντεξει μεχρι τελους και νικησει η φυλη μου(αν και δεν μου καιγεται καρφακι) θα πω οτι εκλεισα κοσμο αφου θα ειμαι στη νικητηρια φυλη ... θα πρεπε να πω κατι αλλο αν κερδισει η φυλη μου τιτανοτεραστιε επιστημονα της φανφαρολογιας και των φυλλετικων?... θα κλεισει τον κοσμο η φυλη μου και θα πω τι?... οτι δεν τον εκλεισα και τον κοσμο εκλεισαν μονο οι 5-10 παιχτες που καηκαν και επαιξαν μετωπο με αμυνες απο τους υπολοιπους 100 οχι τοσο ενεργους και ικανους παιχτες? ...τετοια ******ιοζιλικια μονο εσυ μπορεις να πεις... εγω δεν μπορω...σορυ ...ειλικρινα ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αν ήμουν κομπάρσος όπως λες όλοι εσείς οι ανύπαρκτοι δεν θα καθόσασταν να ασχολείστε μαζί μου .
Όντως ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο παιχνιδιού αλλά όπως και να το κάνεις υπάρχουν και κάποια πράγματα στις φυλετικές που είναι stadar γιατί είναι αποδεδειγμένα και δεν χωράει αμφισβήτηση περί αυτού.

Δυστυχώς ή ευτυχώς αυτή είναι η διαφορά ενός μεγάλου παίκτη από έναν μικρό , κάποιοι κλείνουν κόσμο με την αξία τους και κάποιοι κλείνουν κόσμους με την αξία άλλων , εγώ θα προτιμούσα να μην έκλεινα ποτέ κόσμο παρά να τον έκλεινα με την αξία άλλων
γιατί πραγματικά είσαι από τους ''αόρατους'' παίκτες του κ30 , από την DOOM αν πεις ότι αξίζει κάποιος παίκτης να κλείσει κόσμο αυτός είναι ο alexzip γιατί το παιδί έχει ρίξει κάψιμο σε αντίθεση με εσένα και την υπόλοιπη παρέα σου που είστε απλώς παρατηρητές .
 

DeletedUser

Αν ήμουν κομπάρσος όπως λες όλοι εσείς οι ανύπαρκτοι δεν θα καθόσασταν να ασχολείστε μαζί μου .
Όντως ο καθένας έχει τον δικό του τρόπο παιχνιδιού αλλά όπως και να το κάνεις υπάρχουν και κάποια πράγματα στις φυλετικές που είναι stadar γιατί είναι αποδεδειγμένα και δεν χωράει αμφισβήτηση περί αυτού.

Δυστυχώς ή ευτυχώς αυτή είναι η διαφορά ενός μεγάλου παίκτη από έναν μικρό , κάποιοι κλείνουν κόσμο με την αξία τους και κάποιοι κλείνουν κόσμους με την αξία άλλων , εγώ θα προτιμούσα να μην έκλεινα ποτέ κόσμο παρά να τον έκλεινα με την αξία άλλων
γιατί πραγματικά είσαι από τους ''αόρατους'' παίκτες του κ30 , από την DOOM αν πεις ότι αξίζει κάποιος παίκτης να κλείσει κόσμο αυτός είναι ο alexzip γιατί το παιδί έχει ρίξει κάψιμο σε αντίθεση με εσένα και την υπόλοιπη παρέα σου που είστε απλώς παρατηρητές .

... μην τα ξαναλεμε ... εισαι κομπαρσος και δεν χωραει αν! ... και παλι κανεις λαθος... οι κομπαρσοι που την εχουν δει παιχτες ειναι η ειδικοτητα μας ... με πρωταγωνιστες που εχουν μπεσα δεν ασχολουμαστε γιατι τους γουσταρουμε...

...αφου θελεις να γραψεις Αγγλικα μικρε αμορφωτε κι ανιδεε καντο σωστα αλλιως γραψτο στα ελληνικα ... πλεον υπαρχει και το Google translate ... λεγεται standard ή standards και δυστυχως διαφερουν απο ατομο σε ατομο ... τα δικα σου standards ας πουμε για να κερδισεις το παιχνιδι ειναι πολυ χαμηλα και αναλογα του επιπεδου που πεφτεις για να το καταφερεις ...αμφισβητηση δεν χωραν οι νομοι-αξιωματα(και αυτο ακομα ειναι υπο συζητηση) και οχι τα standards που εχουν δημιουργηθει για να υπαρχει ενα αξιοπρεπες επιπεδο ... αν δεν ξερεις την ετυμηγορια των λεξεων που χρησιμοποιεις σε οποιαδηποτε γλωσσα μην το κανεις γιατι ρεζιλευεσαι ...

... δεν αμφεβαλα ποτε για το ποσο διαστρευλωμενη ειναι η λεξη αξια για σενα καθως και η κριση για τον μεγαλο παιχτη ... οταν παιζουν σε μια ομαδα 150 ατομα και με τις πλατες των 140 οι 10 κανουν παπαδες αξιοι ειναι ολοι που αντεξαν και επαιξαν σωστα αυτο το ομαδικο παιχνιδι! ... αν και το εχω ξαναπει παλαιοτερα και μονο αυτο το ποστ σου φτανει για να καταλαβει κανεις οτι εισαι μονο για σπιντ οπου τα ατομικα σκιλς μετρανε περισσοτερο οποτε περιορισου εκει... το παιχνιδι που επελεξες να παιξεις λεγεται φυλλετικες μαχες και νικητης βγαινει η φυλη που τηρει καποιες προυποθεσεις ... τωρα αν 17 κοσμους μετα δεν εχεις καταλαβει γιατι λεγεται ετσι, η κατασταση σου ειναι χειροτερη απο οτι νομιζα και σε λυπαμαι ...

...εχεις μιλησει καθολου με Αλεξζιπ? ...μαλλον οχι ... για ρωτα τον ποιος αξιζει να κλεισει κοσμο και ελα να βαλεις την απαντηση εδω ... και τελος παντων αν ειναι ετσι βγαλε ενα κυκλικο στο τσιρκο σου οτι ολοι αυτοι που σε γεμιζουν αμυνες -αλλα ειναι για δικους τους λογους πλεον οχι πολυ ενεργοι σαν εμενα- δεν αξιζουν να κλεισουν κοσμο ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Βασικά δεν έχω πει ποτέ ότι είμαι μεγάλος παίχτης γιατί δεν το πιστεύω αλλά και να το πίστευα πάλι δεν θα το έλεγα , το αν είσαι μεγάλος παίκτης ή όχι άσε να το κρίνουν οι άλλοι και όχι εσύ , γιατί από τότε που έκλεισες τον κ19 ως πρώτος έχεις καβαλήσει το καλάμι για τα καλά και νομίζεις ότι έγινες και παίκτης .
Στο φυλετικές μάχες το μάχες μάλλον το έχεις βγάλει εδώ και πολύ καιρό από το παιχνίδι σου γιατί το μόνο που κάνετε εσύ και οι όμοιοι σου είναι να καταστρέφεται το παιχνίδι με υπερσυμμαχίες του κώλου .
Υποτίθεται ότι εσείς είστε παλιοί παίκτες , για πείτε μου λοιπόν έτσι μάθατε το παιχνίδι στον κ2 και τον κ3 ;
έτσι κλείνετε κόσμους πλέον ; με συνοθυλεύματα παικτών από 3-4 φυλές μαζί ;
Οι περισσότεροι παλιοί παίκτες έχουν φύγει από το παιχνίδι δυστυχώς και έχετε απομείνει εσείς , και ξέρετε γιατί ; γιατί εσείς ήσασταν αυτοί που το χαλάσατε το παιχνίδι .
Στην SOL ο κάθε λογαριασμός έχει μέτωπο και παίζει το παιχνίδι του , αν μείνουμε μέχρι το τέλος και κλείσουμε κόσμο να είσαι σίγουρος ότι θα τον κλείσουν αυτοί που το αξίζουν και αυτοί που παίζουν ξύλο από την αρχή του κόσμου (αυτό θα το καταλάβεις και από τις απώλειες μας)
Και το αν έχω άμυνες από την φυλή ή όχι άσε να το ξέρω καλύτερα από εσένα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

από την DOOM αν πεις ότι αξίζει κάποιος παίκτης να κλείσει κόσμο αυτός είναι ο alexzip γιατί το παιδί έχει ρίξει κάψιμο σε αντίθεση με εσένα και την υπόλοιπη παρέα σου που είστε απλώς παρατηρητές .


αυτο σου το ποστ ακριβως δειχνει και ποσο πραγματικα μυρωδιας εισαι απο φυλετικες μαχες.
υπαρχουν παμπολλα παιχνιδια να παιξεις που δειχνεις ποσο ΠΡΟ εισαι στους n00bz, αλλα αυτο δεν κανει για σενα.
και γι αυτο θα σε κερδισουμε αλλωστε.
 

DeletedUser

Και να χάσουμε τουλάχιστον θα έχουμε πέσει με το κεφάλι ψηλά διότι έχουμε όλο τον χάρτη κόκκινο , το ενδεχόμενο όμως να χάσετε εσείς δεν σου έχει περάσει από το μυαλό ;
Μάλλον όχι γιατί αν συμβεί κάτι τέτοιο δεν ξέρω με τι μούτρα θα βγείτε στο external μετά να γράψετε ,γιατί τότε θα είστε και αποδεδειγμένα ένα μάτσο άχρηστοι .
 

DeletedUser24216

Αυτο με το ολο το χαρτη κοκκινο δε το ξεπερασες? δε σε πιστευει και κανενας.


σε αλλα νεα εγω σαν ψιλοιδρυτης της Ντουμ (ωραιος τιτλος!) δυο στοχους ειχα και εχω στον Κ30.

εναν να τελειωνουμε με την μπαντ και να στειλουμε τον Κυρτσο στα ταρταρα που του αξιζουν
κι εναν απ την μερα που πηγατε να μας παιξετε μπινια με τον αλλο τον τραγελαφο, να ειστε κοκκινοι ανεξαρτητως ποια φυλη θα με/μας ακολουθησει ως το τελος του Κ30.
 

DeletedUser17325

Υ.Γ: Παβελ το οτι δεν καιγομαστε δεν αναιρει το οτι η Μπαντ ειναι νουμποφυλη φιλε ... εκτος αυτου ηταν 3 ακαδημιες γεματες(οι 2 δυνατες σε χωρια και ποντους) και εχουν μεινει 2(η 1 δυνατη σε ποντους και η αλλη για γελια) ενω εμεις ειμαστε σταθεροι ... η αναλογια στο καταταξη--->πολεμοι φυλων δειχνει τι αιμοδοτες ειναι ... στους κανιβαλισμους ειναι καλοι μονο ρε

Και πάλι ρε Στέφανε. Όταν ξεκίνησε το ξύλο, Δεν ήταν και τόσο μπροστά σε χωριά συγκριτικά με Δουμ + 300.
Θα έπρεπε ήδη να έχετε τελειώσει με αυτούς και να κοιτάτε για άλλα μέτωπα.. Κακώς το καθυστερείτε. Όχι ότι θεωρώ πως ξαφνικά θα γίνουν αξιόλογοι αντίπαλοι οι Μπαδ.. Αλλά έχω βαρεθεί να μπαίνω στους χάρτες κ30 και να μην βλέπω καμιά διαφορά εδώ και 2 μήνες.
Υ.Γ Παβελ ανελαβε δραση ο γιωργος το εχει παρατησει :(

Ευτυχώς για μένα το παράτησα το άθλημα..
Ευτυχώς για όλους το παράτησε και ο Γιώργος.. :D
 

DeletedUser24216

Σοσιοπαθ, το οτι εχεις βαρεθει να βλεπεις τον ιδιο χαρτη, δεν επηρεαζει την ταχυτητα η οχι του πολεμου.
δηλαδη μαλλον δεν ειναι σοβαρος λογος να κανουμε η οχι πιο γρηγορα.

η καθε φυλη εχει τις φασεις της, και στην αρχη του πολεμου η μπαντ ειχε σαφως παραπανω δυναμη απο εμας.

το αν θα τους κερδισουμε σε 2 μηνες η σε 7, δεν με ενδιαφερει καθολου.
δεν βιαζομαι, δεν εχω να παω καπου.
 

DeletedUser

Βασικά δεν έχω πει ποτέ ότι είμαι μεγάλος παίχτης γιατί δεν το πιστεύω αλλά και να το πίστευα πάλι δεν θα το έλεγα , το αν είσαι μεγάλος παίκτης ή όχι άσε να το κρίνουν οι άλλοι και όχι εσύ , γιατί από τότε που έκλεισες τον κ19 ως πρώτος έχεις καβαλήσει το καλάμι για τα καλά και νομίζεις ότι έγινες και παίκτης .
Στο φυλετικές μάχες το μάχες μάλλον το έχεις βγάλει εδώ και πολύ καιρό από το παιχνίδι σου γιατί το μόνο που κάνετε εσύ και οι όμοιοι σου είναι να καταστρέφεται το παιχνίδι με υπερσυμμαχίες του κώλου .
Υποτίθεται ότι εσείς είστε παλιοί παίκτες , για πείτε μου λοιπόν έτσι μάθατε το παιχνίδι στον κ2 και τον κ3 ;
έτσι κλείνετε κόσμους πλέον ; με συνοθυλεύματα παικτών από 3-4 φυλές μαζί ;
Οι περισσότεροι παλιοί παίκτες έχουν φύγει από το παιχνίδι δυστυχώς και έχετε απομείνει εσείς , και ξέρετε γιατί ; γιατί εσείς ήσασταν αυτοί που το χαλάσατε το παιχνίδι .
Στην SOL ο κάθε λογαριασμός έχει μέτωπο και παίζει το παιχνίδι του , αν μείνουμε μέχρι το τέλος και κλείσουμε κόσμο να είσαι σίγουρος ότι θα τον κλείσουν αυτοί που το αξίζουν και αυτοί που παίζουν ξύλο από την αρχή του κόσμου (αυτό θα το καταλάβεις και από τις απώλειες μας)
Και το αν έχω άμυνες από την φυλή ή όχι άσε να το ξέρω καλύτερα από εσένα.

... δεν εισαι μεγαλος παιχτης οντως ... σε αυτο συμφωνουμε ... απλα νομιζεις οτι εισαι! ... οταν το μονο που σε νοιαζει ειναι το σταρτ απ, τι θα λεει το αρχειο σου στα πρωτα νομπλ, εχεις νομους για επιθετικα χωρια και νομιζεις οτι σε μια φυλη μονο οι λιγοι αξιοι και οι καλοι παιχτες πρεπει και κλεινουν κοσμο ενω ταυτοχρονα στον κανιβαλισμο κονταροχτυπιεσαι στα ισια με τον Ντον Κυρτσο για το ποιος ειναι πιο αδηφαγος πως θα σε παρει καποιος στα σοβαρα?...

... δεν περιαυτολογω αλλα οταν κατι γατακια σαν εσενα θελουν να μου πουν κατι για εναν κοσμο που παιζω λιγο κι αυτο για το παρεακι καλα θα κανουν να εχουν τα αντερα να το στηριξουν! ... αλλα επειδη επιμενεις να σου φρεσκαρω τη αδυναμη μνημη σου ... εκλεισα πρωτος σε καταταξη ποντων και οντ των κ19 και τριτος σε ποντους και οντ των κ27 και χωρις ****ακια και παρανομα σκριπτακια ... για μενα δεν λεει τιποτα ... αλλα δεν θα κατσω και να διαβαζω ανακριβειες απο κατι παιχτακια των σπιντ και νουμπακια των νορμαλ κοσμων σαν εσενα που δεν εχουν τιποτα να επιδειξουν και αντιθετως πολλα να αποδειξουν...

... τωρα για το ποιος ειναι καβαλημενος ξερουμε... ειναι αυτος που εχει τη λιγοτερη εμπειρια αλλα σε καθε κοσμο ερχεται να ποσταρει σαν ειδικος με διδακτωρικα για το ποιος ειναι τι ... ειναι ο ιδιος καβαλημενος που εβγαινε και προκαλουσε οτι εχει ανετα τον κοσμο στα μπαμ και ολοι οι αλλοι ειναι νουμπαδες... ο ιδιος που αλλα λεει κι αλλα κανει και μετα προφασιζεται αμνησιες, ημικρανιες, νιοτη κι οπτι αλλο βρει... ασε μας ρε γατακι που θα μας πεις εσυ για φυλλετικες επειδη τωρα εχεις χρονο να καεις ...

...τωρα γτ χαλασε το παιχνιδι ειναι μεγαλοι κουβεντα... οσο για το πως κλεινουν κοσμοι λεω να μας μαθεις εσυ ρε που τα θες ολα κοκκινα και η Σολ εναντιον κ30 ηταν ευκολακι αλλα οταν στα καναμε ολα κοκκινα ετρεξες να κανεις αγκαλιστες για να βγεις με μεγαλυτερη αναλογια... μην τα ξαναλεω:
10 ακαδημιες DT
4 ακαδημιες Bad
2 ακαδημιες Senior
1 ακαδημια ΟΑΚ
...οταν τις μετρησα σε ποντους στο πολιτικη και προπαγανδα εισασταν 1,3 εσεις προς 1 ο υπολοιπος κοσμος...βεβαια ηταν τοσο καλες κινησεις που ειτε σας γυρισαν την πλατη οπως αλλωστε και παιχτες σας ειτε εξαφανιστηκαν λογο αδυναμιας...και το παραμυθακι για τη Σ.Ε πες το σε καναν αλλον που δεν ξερει... συμμετοχη σε πολεμο με φυλη σε κανει συμμαχο ασχετακο...

...ελα ρε σοβαρα?...ολοι οι λογ της Σολ εχουν μετωπο?...ρε μην γραφεις τετοιες μπαρουφες γτ ξεπερνανε το επιπεδο του γραφικος και πονεμενος...

- - - Eνημερώθηκε - - -

Και να χάσουμε τουλάχιστον θα έχουμε πέσει με το κεφάλι ψηλά διότι έχουμε όλο τον χάρτη κόκκινο , το ενδεχόμενο όμως να χάσετε εσείς δεν σου έχει περάσει από το μυαλό ;
Μάλλον όχι γιατί αν συμβεί κάτι τέτοιο δεν ξέρω με τι μούτρα θα βγείτε στο external μετά να γράψετε ,γιατί τότε θα είστε και αποδεδειγμένα ένα μάτσο άχρηστοι .

...τι???...πως θα χασετε ρε???...αφου εχετε κλεισει τον κοσμο 5 φορες μεχρι τωρα...ελεος δλδ!...τι ειναι αυτα που διαβαζω...δεν θα χασετε και δεν εχετε ολο το χαρτη κοκκινο ψευτακο...ασε τις εντυπωσεις επιτελους!...και να κερδισεις ρε ****υλη τι να το κανω αν εχεις γλυψει κατουρημενες ποδιες κι εχεις κανει οτι βρωμια και μπινια υπαρχει οπως κανεις εξ αρχης κοσμου?...

...τα ιδια θα λεω που λεω και τωρα...με ειδες να λεω πουθενα οτι θα κλεισω κοσμο,ηπειρο ή με νοιαζει?... εμεις δεν εχουμε κατι να χασουμε... σε αντιθεση με σενα που αν χασετε μετα αοπο τοσα λογια και προκλησεις στο πολιτικη και προπαγανδα δεν θα ξερεις που να κρυφτεις... εμεις ειμαστε ενα ματσο αχρηστοι παικτικα που παιζουν για το χαβαλε και την παρεα τους οποτε δεν προκειται να χασουμε ποτε!...εσυ αντιθετα που παιζεις για κλεισιμο κοσμου παιζει να χασεις ...


Υ.Γ: ο σιχαμενος ο Νοικ17 που ειναι να μας πει για αυτο που εκανε στον Ρεντ?

- - - Eνημερώθηκε - - -

Και πάλι ρε Στέφανε. Όταν ξεκίνησε το ξύλο, Δεν ήταν και τόσο μπροστά σε χωριά συγκριτικά με Δουμ + 300.
Θα έπρεπε ήδη να έχετε τελειώσει με αυτούς και να κοιτάτε για άλλα μέτωπα.. Κακώς το καθυστερείτε. Όχι ότι θεωρώ πως ξαφνικά θα γίνουν αξιόλογοι αντίπαλοι οι Μπαδ.. Αλλά έχω βαρεθεί να μπαίνω στους χάρτες κ30 και να μην βλέπω καμιά διαφορά εδώ και 2 μήνες.


Ευτυχώς για μένα το παράτησα το άθλημα..
Ευτυχώς για όλους το παράτησε και ο Γιώργος.. :D

... Παβελ λυπαμαι φιλε αλλα δεν θυμασαι καλα ... οταν ξεκινησε το ξυλο ηταν πολυ μπροστα απο μας γτ μολις ειχε παρει ολη τη ΜΙΒ και αυτος ηταν και ο λογος που αρχισαν τα νταηλικια και τις παραλογες απαιτησεις και πλακωθηκαμε!...ειδαν οτι ξαφνικα πηραν πολυ ογκο και νομισαν οτι θα μας τραμπουκισουν με το μαξιλαρακι που τους ειχαν δωσει ΣΟΥΣΟΥ(Σ.Ε) και Σολ(συμμαχια)...μην λεμε ο,τι θελουμε... το αν αλλαξε ο χαρτης ή οχι ειναι σχετικο φιλε...οταν καθαριζεις πηρυνα δεν αλλαζει ιδιαιτερα ο χαρτης... και εκει που μας ενοιαζε να κρατηθουμε, να ενωθουμε με ΤΡ και να κλεισουμε τους Μπαντ(στον πηρυνα του Αλεξ) τα πηγαμε μια χαρα...θεμα οπτικης ειναι ολα...
 

DeletedUser

χαχαχα πλακα εχει η αλληλουχια με την οποια βγαινετε και απαντατε..

ανα 3αδες και στη μεση ο sweetest να σπαμαρει(αφρικανος-dark tornado-noik/sweetest/darkling-mysteries-katimagiko)
χααχαχα:p

μην με κραξεις Αγγελικη να σπασω τον παγο ηθελα
και βαριεμαι να διαβασω εμπορικο δικαιο:/
 

DeletedUser

..αμααν τι τα λες αυτα ετσι στο ξαφνικο?



θες να με πεταξουν εξω απο τη SOL και να με κυνηγησουν οι dnd?:p


με κανεις να νιωθω και αβολα...(L)
 

DeletedUser24216

σα μπολλοι δεν μαζευτηκατε εδω να αγαπιεστε?
 

DeletedUser

Ελα να αγαπηθουμε νταρ(κ)λινγκ!

Υ.Γ: ζηλεψες που η Αγγελικη αγαπαει κι αλλον?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή