Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

sorry την κανω..
ενα στιγμα ενοτητας πηγα να αφησω και εγω..
αλλα 3ος στους 2 δεν χωρει..:p

σας αφηνω να ξεκατινιαστειτε με την ησυχια σας:p
 

DeletedUser2088

[aig]Πείτε μου τώρα εσείς εγώ τι να κάνω διαβάζοντας τόσο χαριτωμένο σπάμ?
(και βέβαια όχι δεν περιμένω να μου πείτε)

Παρακαλώ να επανέλθετε στο θέμα,
αυτό δεν σημαίνει ότι θα αρχίσετε πάλι τις μπηχτές.[/aig]
 

S.SPIROUS

Ενεργό Μέλος
Βαθμολογία αντίδρασης
15
αυτο για τον noob στον 26 να δω ποσες φορες θα το ακουσουμε ακομα.....Ολοι στη μουγκα ομως για τον easy rider και τον in the mix....Ελα μαζευτητε
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser18255

Πραγματικα εχει μαζευτει στο φορουμ του κ30 ολη η αφροκρεμα αυτων που λατρευουν να ξεκατινιαζονται, δε προλαβαινω να διαβαζω σχολια :D

Παιδες συνεχιστε την καλη δουλεια ο κοσμος ψοφαει να βλεπει απαντησεις :axe:
 

DeletedUser26303

αυτο για τον noob στον 26 να δω ποσες φορες θα το ακουσουμε ακομα.....Ολοι στη μουγκα ομως για τον easy rider και τον in the mix....Ελα μαζευτητε

Από εμένα τουλάχιστον παρα πολλές φορές ακόμα...μην με προκαλείς δεν μίλησα για sleezy.:oops:
 

DeletedUser

Δειτε το ως ενα παιχνιδι παιδια , διασκεδαστε το ..
Κ 10 κοσμους να κλεισεις δεν κερδιζεις τιποτα , μονο χρονο απο την ζωη σου χανεις.
Απλα γεμιζεις τον ελευθερο σου χρονο.



Παμε παρακατω ,
μακραν ο χειροτερος κοσμος σε εχθροπραξιες , μακραν ρουφιανια αλλά κ πολλά πιτσιρικια που βγαινουν κ το παιζουν παιχταραδες.

Τωρα , για το αν η SOL κλεισει τον κοσμο δεν το ξερω , ξερω ομως οτι θα το παλεψω μεχρι το τελεταιο δορι , αν κ θελω πολυ να κλεισω τον κοσμο αυτο .
Μακαρι ολοι οι αρχηγοι των φυλων να ειχαν λιγο παραπανω μυαλο να γινοταν ο καλυτερος κοσμος του σερβερ , η ταχυτητα ειναι πολυ ιδανικη κ το παικτικο κομματι ειναι σε πολυ καλο επιπεδο ,

Βλεπε :
> Cretan Wizards
> Dark Seeker
> Gagakos666
> Da Vinci
> Αφρικανοs



Οταν καταλαβετε τι ειναι παιχνιδι , τοτε θα αρχισει να εχει ουσια για εσας αυτος ο εικονικος πολεμος !


The Conqueros
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

ο ντα βιντσι κι ο αφρικανος δηλαδη ειναι αξιοι αρχηγοι ν ακολουθησει κανεις.
ενταξει, θα στειλω βιογραφικο στον επομενο κοσμο
 

DeletedUser

Δειτε το ως ενα παιχνιδι παιδια , διασκεδαστε το ..
Κ 10 κοσμους να κλεισεις δεν κερδιζεις τιποτα , μονο χρονο απο την ζωη σου χανεις.
Απλα γεμιζεις τον ελευθερο σου χρονο.



Παμε παρακατω ,
μακραν ο χειροτερος κοσμος σε εχθροπραξιες , μακραν ρουφιανια αλλά κ πολλά πιτσιρικια που βγαινουν κ το παιζουν παιχταραδες.

Τωρα , για το αν η SOL κλεισει τον κοσμο δεν το ξερω , ξερω ομως οτι θα το παλεψω μεχρι το τελεταιο δορι , αν κ θελω πολυ να κλεισω τον κοσμο αυτο .
Μακαρι ολοι οι αρχηγοι των φυλων να ειχαν λιγο παραπανω μυαλο να γινοταν ο καλυτερος κοσμος του σερβερ , η ταχυτητα ειναι πολυ ιδανικη κ το παικτικο κομματι ειναι σε πολυ καλο επιπεδο ,

Βλεπε :
> Cretan Wizards
> Dark Seeker
> Gagakos666
> Da Vinci
> Αφρικανοs



Οταν καταλαβετε τι ειναι παιχνιδι , τοτε θα αρχισει να εχει ουσια για εσας αυτος ο εικονικος πολεμος !


The Conqueros

... χαιρομαι που εμεινες στο παικτικο κομματι και αφησες απεξω το κομματι της μπεσας γιατι οι 3 τελευταιοι σε αυτο ειναι για γελια! ... οχι οτι συμφωνω και στο παιχτικο για αυτους που εβαλες αλλα οκ αυτο ειναι υποκειμενικο και σχετικο... αν ομως εσυ θεωρεις οτι το παικτικο και μονο φτανει για να κανει ενα κοσμο καλο τι να σου πω? ... keep walking ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ο ντα βιντσι κι ο αφρικανος δηλαδη ειναι αξιοι αρχηγοι ν ακολουθησει κανεις.
ενταξει, θα στειλω βιογραφικο στον επομενο κοσμο

Γραφω για το παικτικο κομμάτι κ όχι για αρχηγους.
Σαφως πιστευω οτι Αφρικανος ειναι παρα πολυ καλος αμυντικός παίκτης.
Όπως πιστεύω κ για τον Da Vinci οτι ειναι πολύ καλος επιθετικός παικτης!

Μην γραφεις τωρα οτι σου κατεβει στο κεφαλι !



... χαιρομαι που εμεινες στο παικτικο κομματι και αφησες απεξω το κομματι της μπεσας γιατι οι 3 τελευταιοι σε αυτο ειναι για γελια! ... οχι οτι συμφωνω και στο παιχτικο για αυτους που εβαλες αλλα οκ αυτο ειναι υποκειμενικο και σχετικο... αν ομως εσυ θεωρεις οτι το παικτικο και μονο φτανει για να κανει ενα κοσμο καλο τι να σου πω? ... keep walking ...


Το παικτικο κομμάτι παιζει πολυ σημαντικο ρολο στο αν ενας κοσμος ειναι δυνατος κ με καλες μαχες , αρχιζουμε πρωτα απο τα κοψηματα κ τελειωνουμε στις σφηνες των επιθεσεων .. ( Βαζοντας μεσα re-claim , pre-noble κ ολα τα σχετικα ) !

Αν οι παικτες δεν ειναι σχετικα εμπειροι , το παιχνιδι ξενερωνει τους παντες , οσο δυνατες φυλες κ πολεμοι υπαρχουν.
 

DeletedUser24216

Για το παικτικο μου ειναι αδιαφορο.
Ολες οι φυλες εχουν καλους παικτες και με λιγη καθοδηγηση και οι λιγοτερο καλοι παικτες, γινονται καλοι.

εγω ετσι κι αλλιως αντιλαμβανομαι αλλιως το παιχνιδι απο απλο skill, οποτε δε με νοιαζει απ το αν θα εχω 30 γαματους συμπαικτες.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103

Φιλε με τον Κομφουκιο του κ16 εχεις καμια σχεση;

@mysteries το παικτικο επιπεδο του κοσμου κανει καθε κοσμο αρχικα ενδιαφερον. Δεν ειναι τυχαιο που οι πιο ωραιοι κοσμοι οπως υποστηριζουν οι πιο πολλοι ηταν ο 7 απο τους πιο παλιους(Σχωρα με δεν θυμαμαι προηγουμενους), ο 16, ο 22, ο 26 και ο 28 και ο 30
 

DeletedUser

Φιλε με τον Κομφουκιο του κ16 εχεις καμια σχεση;

@mysteries το παικτικο επιπεδο του κοσμου κανει καθε κοσμο αρχικα ενδιαφερον. Δεν ειναι τυχαιο που οι πιο ωραιοι κοσμοι οπως υποστηριζουν οι πιο πολλοι ηταν ο 7 απο τους πιο παλιους(Σχωρα με δεν θυμαμαι προηγουμενους), ο 16, ο 22, ο 26 και ο 28 και ο 30

... τι να το κανω αν παικτικα ειναι ενδιαφερον κοσμος(απο αποψη υλικου) αλλα ειναι σιχαμενος απο αποψης ηθικης και διοικησης? ... αν και με τοσα **** και το παικτικο το συζηταμε πλεον ... οσο για το ποιος κοσμος ειναι πιο ωραιος αυτο ειναι σχετικο .... αν δεν εχεις παιξει(ανακατευτει να ξερεις αρκετα) σε εναν κοσμο μπορεις να λες οτι θες αλλα καμια σχεση ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Φιλε με τον Κομφουκιο του κ16 εχεις καμια σχεση;

@mysteries το παικτικο επιπεδο του κοσμου κανει καθε κοσμο αρχικα ενδιαφερον. Δεν ειναι τυχαιο που οι πιο ωραιοι κοσμοι οπως υποστηριζουν οι πιο πολλοι ηταν ο 7 απο τους πιο παλιους(Σχωρα με δεν θυμαμαι προηγουμενους), ο 16, ο 22, ο 26 και ο 28 και ο 30

Ολα ειναι σχετικα.
για μενα ο καλυτερος κοσμος που εχω παιξει ειναι ο 19, και αυτο εξ αιτιας του παιχνιδιου που καναμε οταν σαν φυλη παιζαμε 10 μηνες σερι αμυνα μεχρι που αντεξαμε οσο χρειαστηκε για να αντεπιτεθουμε και να κερδισουμε.
ειμαι περηφανος για τα παιδια που παιξανε εκει και που τουλαχιστον 12-15 απ τα παιδια αυτα, συνεχιζουν μαζι και παιζουμε παρεα και υπαρχουν και στον 30.
ο καθενας εχει τις αποψεις του και τα κριτηρια του.
 

DeletedUser33200

Τοσοοο πολυ καιρο καθεστε ολοι μα ολοι και γραφετε
Η ΣΟΛ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΚΤΛ
Η πτωση της ΣΟΛ
Οτι να ναι τελειως..
Εγω ακομα βλεπω αυτο εδω περα http://prntscr.com/612kzp
Οταν α\πατε πρωτοι κυριε Darkling ελατε μαζι με την αγαπημενη μπερετ και γραψτε οτι ******* θελετε δεν θα εχω κανενα θεμα
Τωρα ομως να γραφετε εσεις δεν το δεχομαι http://prntscr.com/612lt8
Για αυτο παιξτε και αφηστε την προπαγανδα και απο τις 2 πλευρες
 

DeletedUser30297

Γελαω ...για την προπαγανδα τις SOL

Γελαω ...για τον μεγαλο Αρχηγο της...

Αλλα ποιο πολυ γελαω Για τον μεγαλο παιχτη της Da viNci...και τελικα εμαθα οτι ειναι ο Γιωργακης ο vagler...τελικα o κοσμος ειναι μικρος & οι ανθρωποι δεν αλλαζουν...
την εχουν στο αιμα τους την ρουφιανια ....Γιωργακη δεν αλλαξες τοσα χρονια ..ο ιδιος και απαραλαχτος..δεν βαζεις μυαλο...
οτι εκανες στον Κ4 κανεις και εδω...καλος στο start up..αλλα δεν θα σου βγει ουτε και εδω γιατι παντα κρεμας τους αλλους....
 

DeletedUser

Γελαω ...για την προπαγανδα τις SOL

Γελαω ...για τον μεγαλο Αρχηγο της...

Αλλα ποιο πολυ γελαω Για τον μεγαλο παιχτη της Da viNci...και τελικα εμαθα οτι ειναι ο Γιωργακης ο vagler...τελικα o κοσμος ειναι μικρος & οι ανθρωποι δεν αλλαζουν...
την εχουν στο αιμα τους την ρουφιανια ....Γιωργακη δεν αλλαξες τοσα χρονια ..ο ιδιος και απαραλαχτος..δεν βαζεις μυαλο...
οτι εκανες στον Κ4 κανεις και εδω...καλος στο start up..αλλα δεν θα σου βγει ουτε και εδω γιατι παντα κρεμας τους αλλους....

οχι ρε ειμαι ο γιωργακης ο παπανδρεου...
 

DeletedUser

Vagler έλα έξω να μιλήσεις γιατί σε θίγουν , και εγώ φίλε μου από τον κ4 τον ψάχνω και τώρα από εσένα έμαθα ότι έχω στην φυλή τον Γιωργάκη τον vagler .

Εμένα φίλε μου μπορείς να με φωνάζεις και Γιάννη , για τους φίλους Γιαννάκης ο radler
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Γελαω ...για την προπαγανδα τις SOL

Γελαω ...για τον μεγαλο Αρχηγο της...

Αλλα ποιο πολυ γελαω Για τον μεγαλο παιχτη της Da viNci...και τελικα εμαθα οτι ειναι ο Γιωργακης ο vagler...τελικα o κοσμος ειναι μικρος & οι ανθρωποι δεν αλλαζουν...
την εχουν στο αιμα τους την ρουφιανια ....Γιωργακη δεν αλλαξες τοσα χρονια ..ο ιδιος και απαραλαχτος..δεν βαζεις μυαλο...
οτι εκανες στον Κ4 κανεις και εδω...καλος στο start up..αλλα δεν θα σου βγει ουτε και εδω γιατι παντα κρεμας τους αλλους....

Εδω παιζουν τρελα μεθυσια

εδω την πατσα παρακαλω(ακυρωστε την προηγουμενη παραγγελια)

Εγω ειμαι ο αλεξακης ο τσιπρας......................

για τους φιλους ο τζαμαουας
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή