Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Δυστυχώς δεν έχεις καταλάβει πως δεν ασκώ προπαγάνδα , αλλά λέω το λογικό
Το να χτυπάνε τρεις ήπειροι μία έχει ξαναγίνει μόνο μια φορά στον 29 και πάει να ξαναγίνει και εδώ από τα ίδια άτομα οπότε μάλλον πάει κάτι στραβά και δεν είμαστε εμείς το πρόβλημα .
Μάλλον δεν έχετε ενημερώσει τα μέλη σας για το τι πρόκειται να συμβεί τις επόμενες μέρες στον κ30 και έχουν αρχίσει να αμφιβάλλουν.

Την απορία του Securitas να είσαι σίγουρος πως την έχουν πολλοί ακόμα που ανήκουν στις φυλές σας
Έχεις την εντύπωση πως παίκτες από 3 ηπείρους θα βαράνε ένα τεταρτημόριο την SOL την οποία SOL θα παίζουν μέτωπο από τους 500 παίκτες οι 30 και οι άλλοι 470 θα κάθονται να βλέπουν .
Απλώς ο Securitas είχε το θάρρος να εκφράσει την απορία του δημόσια .
Καμία προπαγάνδα από μεριά της SOL , σε κάθε μου ποστ αναφέρω τα γεγονότα , και εσείς χωρίς επιχειρήματα προσπαθείτε να τα αντικρούσετε με προπαγάνδα , μέχρι πότε όμως θα περνάει η προπαγάνδα σας ;

Δεν υπαρχει κανενος ειδους σχεση αδερφικη φυλης με την ΤΡ. Υπαρχει συμμαχια.
Αυτο που μπερδευουν εδω διαφοροι και ειναι οι ιδιοι που ειναι καταχωρημενοι σε μενα, ως η λασπη των φυλετικων ειναι οτι εμεις τιμουμε τις συμμαχιες μας και καλα κανουμε.
η σχεση μας με την Σουσου, ειναι Συμβαση Ειρηνης

Μάλλον επικοινωνιακό λάθος, έχεις περιθώριο χρόνου όμως να το διορθώσεις .
Μάλλον κάποιοι το παίζουν διπλό ταμπλό, σε συνομιλία στο skype η Seeker πριν μία εβδομάδα είπε πως είσαστε αδελφικές φυλές και περίπου πριν κανένα μήνα το ίδιο έλεγε και η ΣΟΥΣΟΥ πως με DOOM είναι αδελφική , μάλλον κάτι εδώ δεν πάει καλά από ότι φαίνεται .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Παιδια , για να τελειωνει καπου εδω το όλο θεμα γιατι μονο τσακωμοι θα γινονται απο εδω κ περα κ δεν εχει νοημα να χαλαμε τις καρδιες μας..

Νας σας πω την αποψη μου ; κ οποιος θελει την ακουει ..
Η φυλή SOL δεν αποτελειται απο την διοικηση μονο , αποτελειται απο 40-50-60 ατομα , κ επειδη δεν μ αρεσει να ακουω στην SOL οτι υπαρχουν νουμπαδες κ οτι η SOL θα χασει τον κοσμο κ ολα αυτα τα σχετικα , θα σας πω ενα πραγμα .
Πρεπει να μαθουμε ολοι να σεβομαστε τον καθε αντιπαλο μας , ειτε ειναι 10 χρονων ειναι ειναι 50 χρονων.

Εγω προσωπικα ξερετε τι θα ελεγα αν ημουν στην θεση ολων των αντιπαλων της SOL θα ελαγα σε ολα τα μελη της ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ,
γιατι ;

Γιατι ενω εχει πλεον ολον τον χαρτη κοκκινο παλευει κ παλευει κ παλευει..
Ξερετε κατι ;;
Εγω δεν ειδα ποτε η εχθρος της SOL να αφηνει τα χωρια αδεια με τοιχος 20 σε "εμας" < Βλετε DaD - ~TR~ > λογαριασμοι οπως gogokaki που παρεδωσαν στους εχθρους.

Οτι χωριο εχει παρει η φυλη "μας" μεχρι κ σημερα ειναι καθαρα απο εχθρους , κ μην μου πειτε για κανιβαλισμους , οι κανοβαλισμοι υπαρχουν κ θα υπαρχουν οσο παιζουμε το παιχνιδι σε καθε κοσμο..


Κανταντησαμε εναν απο τους καλυτερους κοσμους σε ρυθμισεις του ελληνικου σερβερ , τον χειροτερεο σε διπλωματια κοσμο επειδη ;;; Επειδη υπαρχει ο εγωισμος του καθε ελληνα ..
Το παιχνιδι δεν ειναι εγωιστικο , το παιχνιδι ειναι καθαρα στρατηγικο .

Εγω μεσα απο αυτο το ποστ που μπορει να το δει ο καθενας θελω να πω ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ SOL ΠΟΥ ΠΑΛΕΥΟΥΝ ΑΚΟΜΑ .



Ηθελα πολυ ομως να δω τον καθε ενα απο εσας πως θα κανατε αν βρισκοστασταν στην θεση των παιδιων που ανηκουν στην φυλη μας.

Ξερετε σε ποιο συμπερασμα φτανω ;;
Οτι μιλατε ολοι εδω περα εκ του ασφαλους , με εναν χαρτη ολο γαλαζιο .

Κ ξερω κ την συνεχεια του κοσμου απο τωρα , οπως πολλοι θα εχουν καταλαβει ..
Αν η SOL υπαρχει μια μικρη περιπτωση να κλεισει τον κοσμο , να περιμενετε η DOOM - ΣΟΥ ΣΟΥ - TR , να γινουν μια φυλή μονο κ μονο για να λενε , οτι κλεισανε τον κοσμο...

Αυτα ειναι τα συμπερασματα τα δικα μου...
Ο καθενας εχει διαφορετικη αποψη , οποιος εχει , θα ηθελα πολυ να τον ακουσω...

Και για να αλλαξουμε λιγο την ολη διαθεση : https://www.youtube.com/watch?v=J74PoQH_-Gk

Καλες μαχες σε ολους .
The Conquerors
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Μάλλον κάποιοι το παίζουν διπλό ταμπλό, σε συνομιλία στο skype η Seeker πριν μία εβδομάδα είπε πως είσαστε αδελφικές φυλές και περίπου πριν κανένα μήνα το ίδιο έλεγε και η ΣΟΥΣΟΥ πως με DOOM είναι αδελφική , μάλλον κάτι εδώ δεν πάει καλά από ότι φαίνεται .


ουτε με τους μεν ειμαστε, αλλα ειδικα με τους δε ρε κακομοιρε, συμβαση ειρηνης εχουμε.
να σου δωσω μια προσκληση για την ντουμ, να ρθεις να τα δεις να σου φυγει ο πονος?


Την απορία του Securitas να είσαι σίγουρος πως την έχουν πολλοί ακόμα που ανήκουν στις φυλές σας
Έχεις την εντύπωση πως παίκτες από 3 ηπείρους θα βαράνε ένα τεταρτημόριο την SOL την οποία SOL θα παίζουν μέτωπο από τους 500 παίκτες οι 30 και οι άλλοι 470 θα κάθονται να βλέπουν .


δε ξερω τι θα κανουν οι αλλες φυλες, και συμμεριζομαι και γω τον πονο του "γαλαζιου" σεκιουριτα που μιλαει σαν κοκκινος (οι πορτες και οι δρομοι ειναι ανοιχτοι παντα για ολους) αλλα η Doom οπως αποφασισαμε μονοι μας, τις μερες που ο Ελ Κροκο το παιζε ξυπνητζης, οταν ερθει η ωρα θα σας χτυπησει με ολη τη χαρα και την αισθηση του σωστου.

Παλι δε γνωριζω τι λενε οι αλλες φυλες, αλλα σου λεω οτι δεν υπαρχει μελος της Doom που να μην φτυνει στον ηλιο σας. Οποτε σαν Doom, πιστευω οτι καλα παμε.

Οσον αφορα το πωπω τι παθατε και σας συμβαινει, να σου δωσω χαρτες του Κ19 να δεις αν σε χτυπανε 3 τεταρτημορια τι κανεις. αν θες σου παραδιδω και ιδιαιτερα.




Οσον αφορα τον Σερ Στεφ, γουατεβερ, εγω δεν ειπα ποτε οτι ειναι νουμπαδες στη σολ. Οτι η διοικηση τους ειναι σαπια και αλαζονες χωρις κανενα υποβαθρο για να ειναι και γι αυτο θα χασουνε.
Αυτο ειπα και δεν αλλαζει η αποψη μου. Σωστη, λαθος, θα το δουμε.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δυστυχώς δεν έχεις καταλάβει πως δεν ασκώ προπαγάνδα , αλλά λέω το λογικό
Το να χτυπάνε τρεις ήπειροι μία έχει ξαναγίνει μόνο μια φορά στον 29 και πάει να ξαναγίνει και εδώ από τα ίδια άτομα οπότε μάλλον πάει κάτι στραβά και δεν είμαστε εμείς το πρόβλημα .

εχει ξαναγινει γλυκα μου και γινετε σε καθε καθε καθε καθε κοσμοοοοοο, οταν οι φυλες χανουνε και μενουνε τα 3 να βαρανε το ενα. επισης επειδη θα χασετε δεν σημαινει πως πρεπει ντε και καλα με αυτους που ειχες ανοιξει πολεμο, να σου χαρισουνε χωρια η να γυρισουνε να βαρεσουνε συμαχους για να πεις εσυ τωρα δικαιο :grrr2:. τωρα το πως θα παει ο κοσμος αφου πεσετε ,δεν σας ενδιαφερει πιστεψε με ,κατι θα βρουμε να παιξουμε. θα βλεπεις τον χαρτη να μας λες τις προφητειες σου. :grrr:
 

DeletedUser

Πολύ αισιόδοξος είσαι και γενικά μου θυμίζετε λίγο την αλαζονική SOL στις αρχές του κόσμου , να λοιπόν που ο τροχός γυρίζει και πίστεψε με έχει να γυρίσει πολλές φορές μέχρι το τέλος του κόσμου .
 

DeletedUser

ας τα παρουμε απ την αρχη.
Δεν εισαι στην Σολ, αλλα την γραμμη προπαγανδας της Σολ ακολουθεις.
Μπορει να εχετε στησει κανα παρεακι στο σκαηπ απ αυτο που στηνανε οι Ντα Γκρεκοι με τον Κυρ Τσομπανη και μας βριζανε.
Μπορει και οχι. Δεν με αφορα.

η μοναδικη δουλεια μου στο παιχνιδι λοιπον, ειναι Υπευθυνος Αμυνας. Και αυτη ειναι η κυρια δουλεια μου στην Doom. H δευτερευουσα δουλεια μου ειναι να βρισκω το ονομα για τη φυλη, να φτιαχνω προφιλς για να ξενερωνει ο Οοοουυεζζζ πως λεγεται αυτο το φαντασμα και να στηλιτευω τους λασπες των φυλετικων στο εξωτερικο.

Το παραμυθι λοιπον με την ανενεργη μπαντ, ειναι αυτο που ελεγαν/λενε οι Αξ Αφρικα και υιοθετεις.
Οντας υπευθυνος αμυνων γνωριζω απο πρωτο χερι οτι μεχρι και τις 10 Γεναρη, η Μπαντ ηταν φουλ ενεργοι και εκαναν φουλ πλανα εναντιον μας. Αυτο ειναι γεγονος και δεν αμφισβητειται, ειμαι σε απολυτη θεση να το ξερω.
Τωρα αν σε 20 μερες απο τοτε, γινανε ολοι ανενεργοι και εμεις επρεπε να καθαρισουμε φυλη με παραπανω χωρια απο εμας σε 20 μερες επειδη διαδιδετε επιτηδες οτι γινανε ανενεργοι (στην πραγματικοτητα, πανω απο 6 ενεργους παικτες τους, τους στειλαμε για τσαι με πλανα) ειναι δικαιωμα σας να το πιστευετε. Εγω θα επαναλαβω αυτο που λεω. Δεν βιαζομαι για τιποτα.

Δεν υπαρχει κανενος ειδους σχεση αδερφικη φυλης με την ΤΡ. Υπαρχει συμμαχια.
Αυτο που μπερδευουν εδω διαφοροι και ειναι οι ιδιοι που ειναι καταχωρημενοι σε μενα, ως η λασπη των φυλετικων ειναι οτι εμεις τιμουμε τις συμμαχιες μας και καλα κανουμε.
η σχεση μας με την Σουσου, ειναι Συμβαση Ειρηνης, και αυτο ειναι επισης πολυ ευκολο να το διαπιστωσεις "αφου λες οτι ξερεις", οποτε δε καταλαβαινω επακριβως γιατι λες διαφορα πραγματα που δεν ισχυουν. Ειναι πιθανον οτι σε βολευει να παρουσιαζεις διαφορα πραγματα αλλιως. Σε καθε περιπτωση δικαιωμα σου.

Το τι θα γινει οταν και αν φτασουμε στα συνορα με 44/54, ειναι κατι που προς το παρον επισης δε μας ενδιαφερει γιατι -οπως σου ξαναειπα- δεν βιαζομαστε.

Τελος, την ρητορικη σου περι, "ξυλο και μονο ξυλο", σε αλλες φυλες. Εμας μας περασαν κοκκινους απ την 1η μερα που μπηκαμε στον Κ30, η Μπαντ υστερα απο προσωπικη εντολη του Κυρ, (μπορει να μυριζοταν τις παικτικες φαπες που ρχονται) μαζι με το τσιρκο του Πιγκουινου παρεα.
Συνεπως -και παλι σαν υπευθυνος αμυνας, ειμαι σε απολυτη θεση να το ξερω- εμεις πολεμαμε επισης απ την 1η μερα. Μπορει να το κανουν κι αλλες φυλες, μπραβο τους. Μιλαω για εμας.

Το σχολιο με τους κακομοιρηδες σολ που τους βαρανε ολοι, το προσπερναω σαν αστειο.
αμα λες τετοιες γελοιοτητες παντως, δυσκολο να με βλεπεις γαλαζιο. Τσεκαρε μηπως στο χαρτη σου με βλεπεις οντως με αλλο χρωμα.

αυτα.




Παμε να τα παρουμε απο την αρχη
Σου μιλησα με τον καλυτερο μου τροπο,αν θες ερχεσαι και σκαιπ πριβε να τα πουμε και θα καταλαβεις τι τυπος ειμαι και αν ειμαι απο αυτους που βριζουν στα σκαιπ(οποταν μην με ξανα προσβαλεις γιατι θα μιλησω στα ιδια επιπεδα παραπληροφορησης και στον ιδιο τονο)
Αν δεις το ποστ μου πιο πανω εχω γραψει με κεφαλαια γραμματα οτι η μπαντ ΕΓΙΝΑΝ ανενεργοι για να τονισω οτι με λιγα λογια τους καθαρισατε εσεις,αλλα απο οτι φαινετε δεν το επιασες!
Kαι αυτα που λες περι υπευθυνος αμυνων η αυτα που λες για την ντουμ περιττα ειναι,δεν μειωσα ουτε εκρινα την ντουμ και αν με ρωτας η ντουμ εχει ενα καλο υλικο
Οσο για περι αδερφικης ντουμ και ΤΡ το ξερω 100% γιατι οπως σου ειπα ΓΑΛΑΖΙΟ σε βλεπω
απλα φιλε νταρκλινγκ ειμαι ενας απο αυτους που θελουν να παιξουν,μονο αυτο και τιποτα περισσοτερο
οσο για την σολ δεν με ενδιαφερει οπως σου ειχα πει και πιο πανω
Δεν ειμαι στην Σολ,δεν εχω καμμια σχεση εκτος απο το κοκκινο που βαφονται


@katimagiko

Οσο για σενα "κατι τραγικο" του εξτερναλ οσο υπαρχεις στο εξτερναλ και στο παιγνιον αστεια θα τα καταντας και τα 2,ολους θα τους πυξιδιασεις,ολους τους πυξιδιασες,ολοι ειναι στραβοι,κουτσοι,****ι και οτι αλλο σου κανει κεφι,απλα καταντας κουραστικη και γραφικη!
Για κοιταξου στον καθρεφτη και αν προλαβεις να δεις τι εισαι πριν γινει κομματια τοτε τα ξαναμιλαμε:oops:
την επομενη φορα που θα με ξανα προσβαλεις θα δεις τι μπορει να κανει στο παιχνιδι η φαντασια μου(οπως λες) και σου γυρισει τουμπα τα σχεδια που κανεις!:D
με σενα προσωπικα δεν θα ξανα μιλησω γιατι πλεον η μπογια σου ξεβαψε,σε μαθανε ολοι!:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

απο ποτε ολες οι συμμαχιες οριζονται σαν "αδερφικες φυλες"

περαν των 300 δεν υπηρξε φυλη στον Κ30, που να πορευομαστε μαζι απ την 1η μερα ως την τελευταια.
ακομα κι ετσι η καθε μια φυλη κρατησε το ονομα της, την ηγεσια της και την φιλοσοφια της και καλα εκανε. οι 300 ειναι φυσικα δικα μας παιδια, και εμεις δικα τους παιδια. Αλλα αυτο ειναι επισης γνωστο απ την 1η μερα.

με την TR δεν ειχαμε καν συμμαχια απ την 1η μερα, υπηρξε και διαστημα που (οταν ειχαν αλλο ονομα) τους ειχαμε και κοκκινους. Τωρα εχουμε συμμαχια και καλα κανουμε επισης, συμμαχια ειναι, δε το ξερα να ρωτησω την αποψη του Αφρικανου γι αυτα.

η Σουσου ειναι Συμβαση Ειρηνης, ετσι κι αλλιως δεν εχουμε καν κοινο μετωπο, δεν αφιερωνω αυτη τη στιγμη ουτε 1 λεπτο παραπανω για την σουσου, δεν εχει νοημα. Κανουν το παιχνιδι τους, κανουμε το δικο μας.

Συνεπως αφου η μπαντ ΓΙΝΑΝΕ ανενεργοι (που δεν ισχυει στο συνολο τους, ακομα και τωρα μας ριχνουν κατι νιουκ οι κακομοιροι το πρωι) εγω δεν βιαζομαι. Θα γινουν δικα μας τα χωρια τους. μεσα σε 20 μερες δεν θα μπορουσε να γινει για πολλους λογους που δεν χρειαζεται καν να εξηγησω.


το οτι θες να παιξεις, παλι δε καταλαβαινω που εχει νοημα στη συζητηση. Φανταζομαι οτι η φυλη σου εχει κοκκινα, παιξε.
εμεις παντως εχουμε παρα πολλα κοκκινα, παρα το αστειακι που χρησιμοποιει ο Αφρικανος και εσχατως και εσυ.
τα ραντεβου στο σκαιπ να μιλησουμε εχω πολλακις πει και σε πολλους κοσμους οτι δεν με πολυενδιαφερει να το πραξω.
αλλωστε την τελευταια φορα που βρεθηκα εκει σε "συμβουλιο", ηταν ο Ντα Βιντσι, ο Ελ Γκρεκος, και κατι αλλα σουργελα, να βαρανε παλαμακια στον Κυρτσο που μας εβριζε χυδαια.
Νομιζω οτι δε χρειαζεται η παρουσια μου σε κατι τετοια.
 

DeletedUser

Πολύ αισιόδοξος είσαι και γενικά μου θυμίζετε λίγο την αλαζονική SOL στις αρχές του κόσμου , να λοιπόν που ο τροχός γυρίζει και πίστεψε με έχει να γυρίσει πολλές φορές μέχρι το τέλος του κόσμου .

μακαρι να γυρισει αφρικανουλη να εχουμε να κανουμε λες να κλαιω και εγω τοτε τοσο πολυ σαν και σενα ομως?? ειπατε για αξιοπρεπειας και μπλα μπλα και μας εχετε κανει τατατατατ τα μπαουλα μας.
 

DeletedUser

απο ποτε ολες οι συμμαχιες οριζονται σαν "αδερφικες φυλες"

περαν των 300 δεν υπηρξε φυλη στον Κ30, που να πορευομαστε μαζι απ την 1η μερα ως την τελευταια.
ακομα κι ετσι η καθε μια φυλη κρατησε το ονομα της, την ηγεσια της και την φιλοσοφια της και καλα εκανε. οι 300 ειναι φυσικα δικα μας παιδια, και εμεις δικα τους παιδια. Αλλα αυτο ειναι επισης γνωστο απ την 1η μερα.

με την TR δεν ειχαμε καν συμμαχια απ την 1η μερα, υπηρξε και διαστημα που (οταν ειχαν αλλο ονομα) τους ειχαμε και κοκκινους. Τωρα εχουμε συμμαχια και καλα κανουμε επισης, συμμαχια ειναι, δε το ξερα να ρωτησω την αποψη του Αφρικανου γι αυτα.

η Σουσου ειναι Συμβαση Ειρηνης, ετσι κι αλλιως δεν εχουμε καν κοινο μετωπο, δεν αφιερωνω αυτη τη στιγμη ουτε 1 λεπτο παραπανω για την σουσου, δεν εχει νοημα. Κανουν το παιχνιδι τους, κανουμε το δικο μας.

Συνεπως αφου η μπαντ ΓΙΝΑΝΕ ανενεργοι (που δεν ισχυει στο συνολο τους, ακομα και τωρα μας ριχνουν κατι νιουκ οι κακομοιροι το πρωι) εγω δεν βιαζομαι. Θα γινουν δικα μας τα χωρια τους. μεσα σε 20 μερες δεν θα μπορουσε να γινει για πολλους λογους που δεν χρειαζεται καν να εξηγησω.


το οτι θες να παιξεις, παλι δε καταλαβαινω που εχει νοημα στη συζητηση. Φανταζομαι οτι η φυλη σου εχει κοκκινα, παιξε.
εμεις παντως εχουμε παρα πολλα κοκκινα, παρα το αστειακι που χρησιμοποιει ο Αφρικανος και εσχατως και εσυ.
τα ραντεβου στο σκαιπ να μιλησουμε εχω πολλακις πει και σε πολλους κοσμους οτι δεν με πολυενδιαφερει να το πραξω.
αλλωστε την τελευταια φορα που βρεθηκα εκει σε "συμβουλιο", ηταν ο Ντα Βιντσι, ο Ελ Γκρεκος, και κατι αλλα σουργελα, να βαρανε παλαμακια στον Κυρτσο που μας εβριζε χυδαια.
Νομιζω οτι δε χρειαζεται η παρουσια μου σε κατι τετοια.



Σε καταλαβαινω απολυτα περι του σκαιπ αλλα μην τους τσουβαλιαζεις ολους στο ιδιο καλαθι με καποιους αλλους,,κοκκινα υπαρχουν οπως λες αλλα για ποσο ακομα??οπως βλεπεις και συ οι Σολ πηραν μια κατηφορα σταθερη!:D
νομιζω καιρος να βλεπουμε και λιγο παρακατω,πιο μπροστα ρε φιλε
αυτο ρωτησα φιλε νταρκλινγκ,,με λιγα λογια μετα τους Σολ τι γινετε??παμε για κλεισιμο??
απλα ειναι σαν αυτοκτονια με τετοιες ρυθμισεις να παει για κλεισιμο ο 30!
αυτα απο μενα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

οχι φιλε σεκιουριτα δεν παει κανενας κοσμος για κλεισιμο ,το ξυλο θα συνεχισει σε αυτον τον κοσμο οπως λες για αρκετο και ασε της φιλοσοφιες του μαυρου. μετα απο αυτους το χαος και τους κακομοιρους σολ. απλα θα ειναι ενας ποιο ωραιος κοσμος χωρις αυτους... απλα τα πραγματα.
 

DeletedUser24216

Σε καταλαβαινω απολυτα περι του σκαιπ αλλα μην τους τσουβαλιαζεις ολους στο ιδιο καλαθι με καποιους αλλους,,κοκκινα υπαρχουν οπως λες αλλα για ποσο ακομα??οπως βλεπεις και συ οι Σολ πηραν μια κατηφορα σταθερη!:D
νομιζω καιρος να βλεπουμε και λιγο παρακατω,πιο μπροστα ρε φιλε
αυτο ρωτησα φιλε νταρκλινγκ,,με λιγα λογια μετα τους Σολ τι γινετε??παμε για κλεισιμο??
απλα ειναι σαν αυτοκτονια με τετοιες ρυθμισεις να παει για κλεισιμο ο 30!
αυτα απο μενα!




Οπως ξαναειπα πριν λιγες μερες, εγω σαν Doom, ειχα 2 στοχους στη φαση αυτη :

α) να στειλουμε την κομπανια του Κυρ Κυρ, στα ταρταρα
β) να πολεμησουμε τη Σολ μεχρι τελευταιου τσεκουριου.

πιο μετα δε ξερω τι θα γινει, εγω θα μεινω στην Doom παντως με το crew μου.
 

DeletedUser

οχι φιλε σεκιουριτα δεν παει κανενας κοσμος για κλεισιμο ,το ξυλο θα συνεχισει σε αυτον τον κοσμο οπως λες για αρκετο και ασε της φιλοσοφιες του μαυρου. μετα απο αυτους το χαος και τους κακομοιρους σολ. απλα θα ειναι ενας ποιο ωραιος κοσμος χωρις αυτους... απλα τα πραγματα.

σου εχουν κανει τετοια ψυχολογικη ζημια που παιζει να μην κοιμασαι τωρα πια τα βραδυα(οπως λεει και ο καλλιτεχνης)
 

DeletedUser

Ετσι ειναι που το καταλαβες τρεμω σαν το ψαρι......:help
 

DeletedUser

... Αφρογαλουλη το "διαιρει και βασιλευε" και την προπαγανδα αστην για κανεναν που το χει! ... απο κει και περα:

1. μην γραφετε μπουρδες για ολα γαλαζια εσεις που με τις συμμαχιες καινονικες ή μασκαρεμενες(Σ.Ε) κανατε την αναλογια φιλων(ή φοβισμενων απο) Σολ με αντιπαλων Σολ 1,3 : 1

...σημειωτεον: η μακρια γλωσσα και η μπαμπεσια σας ηταν που το καταφερε και αυτο ... οσο για αυτους που κανατε συμμαχιες λυπουμαστε που αποδειχτηκαν λιγοι(BaD) ή αστειο(D.T ) ή στραφηκαν εναντιον σας(Σενιορ)... το τελευταιο το εκαναν και παιχτες σας "περιεργως" ...


2. το τι θα γινει με εμας, ΣΟΥΣΟΥ, ΤΡ, VIP, SENIOR κτλ μετα ειναι αλλο θεμα και δεν αφορα εσας ... 1 πραγμα ειναι σιγουρο: θα γινει σωστα και τιμια γιατι η ΣΟΥΣΟΥ(Σωτηρης, Λιανα) και οι ΤΡ(Στελλα, Κυριακος) ειναι φυλες-ατομα με λογο και αντερα σε αντιθεση με εσας Σολακια και Μπαντακια που ο λογος σας ειναι αντιστροφως αναλογος με τη γλωσσα σας! (Σενιορ και VIP δεν ξερω γιατι δεν εχω μιλησει μαζι τους)
 

DeletedUser

με ονομα -Sweetest Love και υπογραφη Θεούλης,νομιζω οτι το σχολιο σου χαρακτηριζεται τουλαχιστον ως εριστικο και εμπεριεχει ενα δειγμα τραγικης ειρωνειας.
 

DeletedUser

με λιγα λογια μετα τους Σολ τι γινετε??παμε για κλεισιμο??

Μμμμ μάλλον λογαριάζεται χωρίς τον ξενοδόχο και δυστυχώς για κάποιους ο ξενοδόχος ακόμα στον κ30 είναι η SOL .

απλα θα ειναι ενας ποιο ωραιος κοσμος χωρις αυτους... απλα τα πραγματα.

Ναι φίλε μου έχεις δίκιο θα είναι όντως ένας ποιο ωραίος κόσμος , θα χωρίζεστε σε ομάδες και θα βαράτε μύγες , όποιος σκοτώσει τις περισσότερες θα πάρει και ένα αγγούρι δώρο από εμένα.
Ε ρε μυγοσκοτώστρα που έχει να πέσει για το ποιος θα πάρει το αγγούρι .
Κ30 χωρίς SOL = Φυλετικές μάχες χωρίς μάχες
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ναι νταξει μην μου ριχνετε τοσες φαπες εδω και 2 μηνες με ταραξατε και κουραστηκα ωχουυυυυ παιχτρονια εισαστε ολοι..... και εγω ειμαι ο νουμπακος σας... αλλωστε το λετε παντου. χαχαχα
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
με ονομα -Sweetest Love και υπογραφη Θεούλης,νομιζω οτι το σχολιο σου χαρακτηριζεται τουλαχιστον ως εριστικο και εμπεριεχει ενα δειγμα τραγικης ειρωνειας.

Τελικα εισαι οντως συγγενης με τον Ταμτακο. Λινκ περιεχει το "θεουλης"
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή