Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλειι ο ήλιος

  • Δημιουργός θέματος Αφρικανόs
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Κάποιοι μίλησαν για την κάθοδο της SOL , κάποιοι μίλησαν για την πτώση της SOL και απαντώ
Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλει ο ήλιος.

Κάποιοι νόμιζαν ότι με ρουφιανιές και με άσκοπες στρατολογήσεις θα σκορπίσουν τον πανικό στην SOL , μέχρι και κάτι αστειότητες για διαγραφές ακούστηκαν , ξυπνήστε επιτέλους και καταλάβετε ότι δεν είμαστε σαν τα μούτρα σας , ένας κόσμος καθόλη την διάρκεια του λογικό και αναμενόμενο είναι να έχει σκαμπανεβάσματα .
Οι διαγραφή είναι για τους ηττημένους και εμείς έχουμε μάθει να αντιμετωπίζουμε κάθε κατάσταση σαν νικητές .

Την τελευταία εβδομάδα έγινε ένα ξεσκαρτάρισμα στην φυλή μας και φάνηκε ποιοι αντέχουν τα δύσκολα και ποιοι όχι , κάποιοι προτίμησαν να λερώσουν το όνομα τους και να πάνε στα εύκολα .
Μια συμβουλή όμως στους φίλους μου τους ΣΟΥΣΟΥ
'Μια φορά ρουφιάνος για πάντα ρουφιάνος'
Κάναμε λοιπόν το λάθος και μαζέψαμε αναξιόπιστους και ευκολάκιδες μέσα στην φυλή που με το πρώτο πλάνο τρέχουν και φωνάζουν βοήθεια , τα λάθη όμως είναι για να μαθαίνουμε
Τώρα όλοι αυτοί οι παικταράδες έχουν πάει στην ΣΟΥΣΟΥ και σιγά σιγά φεύγει ένας ένας , όποιος νομίζει πως η ΣΟΥΣΟΥ είναι σοβαρή φυλή είναι για κλάματα , ένα συνονθύλευμα είναι που αποτελείται από την σκαρταδούρα της SOL .

Και τώρα μπορούμε να το πούμε χωρίς να δεχτούμε κριτικές από δευτερότριτους , ναι είμαστε SOL vs ALL .
Καλή συνέχεια και καλές μάχες σε όλους .
Υ.Γ. Μην περιμένετε διαγραφές από μαχητές , δεν είμαστε τυχάρπαστοι εδώ θα είμαστε να παλεύουμε μέχρι το τελευταίο χωριό.

[SPOIL]Πλευρά 1:
Φυλές: SOL, SΟL
Πλευρά 2:
Φυλές: ΣΟΥΣΟY, ΣΟΥΣΟΥ

Timeframe: Τελευταίες 48 ώρες

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 169
Πλευρά 2: 20
Διαφορά: 149

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,577,138
Πλευρά 2: 182,899
Διαφορά: 1,394,239

chart
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Πρέπει να βρεις γκόμενα :|


[aig]10 Πόντοι για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

Τι, δηλαδη Sol VS All, θα βαρεσετε και Δον Κυρτσομπανηδες?????

λολ.
 

dark tornado

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
429
Τι, δηλαδη Sol VS All, θα βαρεσετε και Δον Κυρτσομπανηδες?????

λολ.

Μια πατσα με μπολικο ξυδακι στο 4 ;)


[aig]10 Πόντοι για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ο σοφός λαός έχει πολλές παροιμίες που όλες τους όλο και κάποιο νόημα έχουν.

Οπως για παραδειγμα : Στο σπίτι του κρεμασμένου δεν μιλάνε για σκοινί.
Οπως για παράδειγμα : Φωνάζει ο κλέφτης για να μην φωνάξει ο νοικοκύρης

Οταν φίλε μου εσύ κάνεις μεταγραφές τότε αυτό αποκαλείται στρατηγική αλλά όταν το κάνουν άλλοι τότε είναι ρουφιανιά.
Μια χαρά σας βρίσκω.
Στην ανάλυση και την στρατηγική παιρνει η SOL άριστα 10.
Στην προπαγάνδα πάλι σας δίνω ενα 5 γιατι είστε μέτριοι.

Οπως για παράδειγμα : Πες το πολλες φορές και ίσως το πιστέψεις. " Είμαστε οι καλύτεροι "

Τι κόλλημα ειναι αυτο να πεισεις όλο τον κόσμο οτι εισαστε φοβεροι και τρομεροί ;
Οτι δεν θα πατήσετε διαγραφή και ότι ο ήλιος σας θα λάμπει πάντα ;
Ο ήλιος φίλε μου είναι μόνο ένα άστρο....και ξέρεις πόσα άστρα υπάρχουν ;


και τελευταια κουβέντα

Βρε τι στατιστικά βάζετε ; Τα δικά σας χωριά προσπαθείτε να κρατήσετε, να παρετε πίσω. Αυτό για επιτυχία το λες ; Εμένα μάλλον για αποτυχία μου μοιαζει να φευγουν παιχτες απο τον πυρήνα σου και να τρεχεις μετά να μαζεψεις τα χωρια που ενω ήταν στα μπλε...προτίμησαν να βρεθούν στα κόκκινα και ας χάσουν.

Μόνο εσείς θα μπορούσατε να το δείτε ως επιτυχία αυτό. Κανείς άλλος.....

Vice all λοιπον και όποιος αντέξει ...αλλα All ....γνήσιο All όχι φεικ ....όχι all εκτος απο τον α, β, γ. Οχι τιποτα άλλο δηλαδή αλλα να ξέρουμε τι λέμε κιόλας.

ενας φιλος απο τα παλιά σας χαιρετά

Y.S. στο 14 παρακαλω δυο γυρους με απόλα !!!
 

DeletedUser18255

Αυτος ο κοσμος εχει καταντησει παρωδια. Αυτες τις ανταλλαγες παιχτων πρωτη φορα τις βλεπω και αντιμετοπιζονται και απο τις δυο φυλες με φυσικοτητα. Ρε παιδες για ποιο λογο δε κανετε μια φυλη η Sol και η ΣΟΥΣΟΥ να τελειωνετε και το κανετε με μεσοβεζικους τροπους :D ?
 

DeletedUser

καλα ενταξει...τωρα μου θυμισε ο αφρικανος εναν πρωθυπουργο που μιλουσε για πρωτογενες πλεονασμα.....χαχαχαχαχα!!!Βεβαια εκεινος εκανε πολιτικη!!!Εσυ τωρα δεν εχω καταλαβει ακομα τι κανεις....εχετε εκλογες στη σολ?Ξεχασες να πεις ¨χωρια υπαρχουν¨......χαχαχαχαχα!!!

Υ.Σ ΣΤΟ 4 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΠΑΤΣΑ ΜΕ ΜΠΟΛΙΚΟ ΞΥΔΑΚΙ ΚΕΡΑΣΜΕΝΟ & ΣΤΟ 14 ΜΙΑ ΣΟΔΑ ΚΕΡΑΣΜΕΝΗ ΓΙΑ ΝΑ ΧΩΝΕΨΕΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Φιλε μου αφρικανε ξεκινησατε παλι τα σολ vs κ30 απλα τραγικος. καταρχας να σου εξηγησω δυο πραγματα γιατι ισως να μην τα γνωριζεις.
Ηγεσια μιας φυλης δεν εισαι για να παιρνεις εσωτερικα απο τους παιχτες σου και να σε γεμιζουνε αμυνες. Αλλα για να παιζεις εσυ για την φυλη σου και οχι αυτη για σενα.
Δευτερον αλλο ρουφιανος και αλλο παρατημενος και απογοητευμενος παιχτης απο τη ηγεσια του που φευγει ξεροντας οτι θα χασει τα χωρια του. ουτε αυτα δεν μπορεις να διαχωρισεις με το μυαλουδακι σου. Εσεις ομως πειρατε εναν γνησιο ρουφιανο και καλα κανατε. καλητερα να ειναι σε εσας και οχι μεσα στην φυλη μας.
Πλευρά 1:
Φυλές: ΣΟΥΣΟΥ, ΣΟΥΣΟY
Πλευρά 2:
Φυλές: SOL, SΟL

Timeframe: Για πάντα

Συνολικές κατακτήσεις ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 1,497
Πλευρά 2: 1,090
Διαφορά: 407

chart


Τιμή πόντων συνολικών κατακτήσεων ενάντια στην αντίπαλη πλευρά:

Πλευρά 1: 13,716,602
Πλευρά 2: 9,779,535
Διαφορά: 3,937,067

chart



οριστε και τα στατιστικα σου που σου αρεσουνε. το οτι πηρατε την κατω βολτα μαχητες μου το ξερει και ο κ33. να υπενθημησω επισης οτι καθε φορα που ετρωγε πλανο παιχτης σας ητανε εκτος για 2 μερες? χρειαζετε? ακομα και ο μεγαλος νταβιντσι?

το να συνεχιζεις να γραφεις στο εξωτερικο μειον σου ειναι... γιατι σε κραζουνε ακομα και οι παιχτες σου. αντε καληνυχτα τωρα που ο ηλιος Δυει για τα καλα....
 

DeletedUser

Κάποιοι μίλησαν για την κάθοδο της SOL , κάποιοι μίλησαν για την πτώση της SOL και απαντώ
Η κάθοδος της SOL θα έρθει μόνο όταν σταματήσει να ανατέλλει ο ήλιος.

Κάποιοι νόμιζαν ότι .............. μπλα, μπλα, μπλα......



Ρε παληκαρι... που βρηκες το χρονο να ποσταρεις ολο αυτο το κατεβατο? Ξεμεινες απο εσωτερικα?
Οταν λες τελευταιο χωριο εννοεις των αλλων συμπαιχτων σου στην φυλη να υποθεσω γιατι ακομα κοκκινο στον χαρτη δεν εχεις νομπλαρει. Παντως αν καταφερεις να κλεισεις κοσμο χωρις να εχεις παρει........ κανενα απο εχθρο, προσωπικα θα σου βγαλω το καπελο. Ειναι μεγαλη μαγκια να εχεις κανιβαλισει την μιση φυλη σου και ακομα να μην σε εχουν παρει χαμπαρι!!!!!

Μαλλον απο τωρα σου βγαζω το καπελο...... μολις ανοιξα τα στατιστικα σου!

http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=player&mode=conquers&id=7714845&type=&pn=-1

Οπουδηποτε αλλου θα σε ειχαν πεταξει εξω γιατι εισαι ανενεργος και χαλας το μετωπο και την αμυνα. Αντι για αυτο εσυ μολις προχθες απεκτησες καμια δεκαρια ακομα αριστους για να μασουληξεις κανενα εσωτερικο. Και τους απεκτησες με τον γνωστο σε εσενα τροπο....χανοντας ξανα χωρια!!!

Ρε τον πολεμοχαρη που βγαζει και διαγγελματα....
 

DeletedUser

Ωραια επιτελους λιγη ζωη στο εξωτερικο!Γραφε Αφρικανε μην μασας εγω θα σε διαβαζω μεχρι και το τελευταιο σου χωριο.Ο πολεμος ξεκινησε πριν 48 ωρες?Γιατι δεν γνωριζω καταστασεις.Παιζει και ο τρικ εδω?Δεν σου μιλαω:mad:


dark tornado μου ελειψες

Εννοεις το τελευταιο χωριο των συμπαιχτων του που εχει κανιβαλισει να υποθεσω και εγινε τυπογραφικο λαθος...... Γιατι δικα του, δικα του, δεν εχει!!!! :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

το προβλημα με την πιτσιρικαρια της Σολ ειναι οτι δεν μπορει να κανει ουτε προπαγανδα υπερ της.
συντασσει αλαζονικες αναγγελιες για πραγματα που ολος ο Κ30 (και οι μισοι εξω απ αυτον) ξερουνε οτι δεν ισχυουν ουτε για χαβαλε.

ετσι νομιζει ο Αφρικα Μαμπατα, ετσι πραττει.
 

DeletedUser

Αφρικα Μαμπατα? Ετσι εξηγητε η ροπη προς τον κανιβαλισμο που τον διακατεχει.
Τωρα που το σκεφτομαι (κανω και τετοια που και που) το παληκαρι το ειχε αφησει να εννοηθει απο την αρχη. Τι ''να εννοηθει'' δηλαδη που ηταν μια ξεκαθαρη δηλωση. Τι αλλο θα μπορουσε να σημαινει το ''αφρικανος'' παρα το αυτονοητο? ΕΙΜΑΙ ΚΑΝΙΒΑΛΟΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ΅ΚΑΝΩ ΜΑΜ....


[aig]Προειδοποίηση για ρατσιστικό σχόλιο,

Ρατσιστικά ή εθνικιστικά σχόλια είναι επίσης απαγορευμένα ακόμα και σαν αστεϊσμοι.


By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Εσυ να μην δινεις πληροφοριες που μπορει να ανατρεψουν την πορεια του πολεμου..... Ακου ανιχνευτες!!!
Τι ειναι αυτο?
 

DeletedUser

Καταρχήν όταν γράφω , γράφω επώνυμα με το όνομα μου στο παιχνίδι και θα ζητούσα να κάνετε το ίδιο και εσείς για να ξέρω με ποιον ομιλώ
Ξέρετε που σας γράφω όλους ανυπαρκτίδιδες ; Εκεί που δεν πιάνει μελάνι .
Και αφού είμαστε μια ανόητη πιτσιρικαρία όπως λέτε για ποιο λόγο έχετε συμμαχήσει 3 ημισφαίρια και από ότι πήρε το αυτάκι μου ψάχνεται να βάλετε και άλλους οιωνούς για να μεγαλώσετε την νουμπουπερσυμμαχία σας ;

Έχετε ιδέα τι σημαίνει κανιβαλισμός ή παίζεται πρώτη φορά το παιχνίδι ; συνήθως όταν τα παρατάει κάποιος συνηθίζεται να παίρνουν τα χωριά η φυλή που άνηκε ο παίκτης , μήπως θέλετε να σας τα δώσουμε για να μην μας λέτε κανίβαλους ;
Επίσης στην φυλή μας τα εσωτερικά μοιράζονται ισάξια και δεν υπάρχει παράπονο επί αυτού , μπορείτε να ρωτήσετε οποιοδήποτε μέλος της SOL θέλετε .
Εκτός από τα φιλαράκια μου τους DOOM και τους ΣΟΥΣΟΥ που ζέχνουν από χιλιόμετρα , ήρθε και η φίλη μου η beret να δηλώσει παρόν στον κ30 , η αλήθεια είναι ότι δεν είχαμε αρκετούς βρώμικους λογαριασμούς , θέλαμε και άλλους .
Σιγά σιγά οι ρουφιάνοι απομονώνονται από τις φυλές ένας-ένας αλλά τελικά ενώνουν τις δυνάμεις τους όπως φαίνεται και κάνουν μαζί μία φυλή , συνεχίστε έτσι .

Υ.Γ. beret γλυκιά μου σου αφήνω να παίρνεις ανιχνεύσεις για να μου έρθεις αλλά είσαι λίγο ακατάδεχτη , και που παίρνεις τι τις κάνεις ; τις κρατάς στο αρχείο σου να τις βλέπεις τις δύσκολες νύχτες ;
 

DeletedUser24216

Εχουμε συμμαχησει με 6 ημισφαιρια, παιζουμε τρισδιαστατο.


υ.γ. Μπερετ, ειναι καλιακουδα στην ψυχη, δε σε χαλασε.

υ.γ.2 τωρα που ειπες για συμμαχιες, τους φιλους σου τους Κυρ Κυρ, θα τους βοηθησετε καθολου, η δεν προλαβαινουν να αρπαζουν φαπες απ την πολυτιμη διπλωματικη κινηση που κανανε χεσμενοι μη τους την πεσετε.
Καλα να παθουνε φυσικα.
 

DeletedUser

Ρε φίλε Αφρικανέ έχεις καταντήσει γραφικός το οτι φεύγουνε από εσενα παιδια που ειναι μεσα στον πυρηνα σας ενω ξερουν οτι μπορει ακομα κ πυξιδα να πανε αλλα δν τους νοιαζει απλα θελουν να φυγουν δεν τον σκεφτεσαι καθολου?:axe:
εσυ στρατολογης ΡΟΥΦΙΑΝΟΥΣ Κ ΧΕΣΤΕΣ ονοματα δν λεμε :clap:
σκεψου και γιατι ολος ο κοσμος εχει εχθρο εσενα κ την παιχταροπαρεα σου με μυαλο 5χρονων που βριζετε τους παντες κ τους υποτιματε ολους :confused:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αυτος ο κοσμος εχει καταντησει παρωδια. Αυτες τις ανταλλαγες παιχτων πρωτη φορα τις βλεπω και αντιμετοπιζονται και απο τις δυο φυλες με φυσικοτητα. Ρε παιδες για ποιο λογο δε κανετε μια φυλη η Sol και η ΣΟΥΣΟΥ να τελειωνετε και το κανετε με μεσοβεζικους τροπους :D ?

Κατασταση super league. Toυ παραρτηματος γινεται, εχουν ειδωλα τα παιδια εκατερωθεν:)
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Καταρχήν όταν γράφω , γράφω επώνυμα με το όνομα μου στο παιχνίδι και θα ζητούσα να κάνετε το ίδιο και εσείς για να ξέρω με ποιον ομιλώ
Ξέρετε που σας γράφω όλους ανυπαρκτίδιδες ; Εκεί που δεν πιάνει μελάνι .
Και αφού είμαστε μια ανόητη πιτσιρικαρία όπως λέτε για ποιο λόγο έχετε συμμαχήσει 3 ημισφαίρια και από ότι πήρε το αυτάκι μου ψάχνεται να βάλετε και άλλους οιωνούς για να μεγαλώσετε την νουμπουπερσυμμαχία σας ;

Έχετε ιδέα τι σημαίνει κανιβαλισμός ή παίζεται πρώτη φορά το παιχνίδι ; συνήθως όταν τα παρατάει κάποιος συνηθίζεται να παίρνουν τα χωριά η φυλή που άνηκε ο παίκτης , μήπως θέλετε να σας τα δώσουμε για να μην μας λέτε κανίβαλους ;
Επίσης στην φυλή μας τα εσωτερικά μοιράζονται ισάξια και δεν υπάρχει παράπονο επί αυτού , μπορείτε να ρωτήσετε οποιοδήποτε μέλος της SOL θέλετε .
Εκτός από τα φιλαράκια μου τους DOOM και τους ΣΟΥΣΟΥ που ζέχνουν από χιλιόμετρα , ήρθε και η φίλη μου η beret να δηλώσει παρόν στον κ30 , η αλήθεια είναι ότι δεν είχαμε αρκετούς βρώμικους λογαριασμούς , θέλαμε και άλλους .
Σιγά σιγά οι ρουφιάνοι απομονώνονται από τις φυλές ένας-ένας αλλά τελικά ενώνουν τις δυνάμεις τους όπως φαίνεται και κάνουν μαζί μία φυλή , συνεχίστε έτσι .

Υ.Γ. beret γλυκιά μου σου αφήνω να παίρνεις ανιχνεύσεις για να μου έρθεις αλλά είσαι λίγο ακατάδεχτη , και που παίρνεις τι τις κάνεις ; τις κρατάς στο αρχείο σου να τις βλέπεις τις δύσκολες νύχτες ;

Βγαλε το κοκκαλο απο την μυτη και ξαναπεστα στα ελληνικα. Δεν καταλαβα Χριστο απο οτι ειπες....
Νομιζεις πως ολοι εχουμε λεφτα να παμε στην αφρικη ή για φροντιστηρια ''εξωτικων'' γλωσσων?

- - - Eνημερώθηκε - - -

Καταρχήν όταν γράφω , γράφω επώνυμα με το όνομα μου στο παιχνίδι και θα ζητούσα να κάνετε το ίδιο και εσείς για να ξέρω με ποιον ομιλώ .......
Κατοπιν ωριμου σκεψεως (30 δευτερολεπτων) αποφασισα να απαντησω για μια και μονη φορα στα σοβαρα.
Για αρχη θα σου συνιστουσα να αφιερωσεις καποιο απο τον ελευθερο χρονο σου και να διαβασεις αυτο

http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?11830-%CE%A0-%CE%9C-vs-Mojito/page6

Απο τις 100+ σελιδες που εχει το θεμα για 2 ποσταρισματα ειμαι ακομα περηφανος, τα εξης:
1 http://prntscr.com/5zxvj5

2http://i.imgur.com/pnelOO5.png

Αν το κανεις υπαρχει μια σοβαρη πιθανοτητα να καταλαβεις πως γινοταν λιγο πιο παλια (πριν 5 χρονια) η προπαγανδα και το χιουμορ στο παιχνιδακι που παιζουμε. Η διαφορα ειναι αισθητη.
Οι ανυπαρκτοι που λες παιζουν το game απο τοτε που εσενα σε εβαζε η μανα σου στις 9 για υπνο αφου σου ειχε δωσει το γαλα στο μπιμπερο πρωτα. Ολα αυτα τα χρονια καθε φορα που επαιζαν κατα διαστηματα κατι μαθαιναν αρα σιγουρα ξερουν περισσοτερα απο εσενα ακομα και οταν δεν το δειχνουν. Μπορει απλα να σου κανουν πλακα παιζοντας σαν ασχετοι ή ακομα χειροτερα να μην χρειαζεται να παιξουν πιο σοβαρα οταν σε εχουν για αντιπαλο. Αν θεωρεις πως εγινε κατι επειδη εχεις επιτελους δικια σου φυλη και εγινες δουκας να σκεφτεσαι παντα πως καποιοι ειχαν για απλα μελη παιχτες με αριθμο χωριων ο καθενας οσα εχει η τωρινη φυλη σου.

Κανιβαλισμος ειναι το μασουληγμα των χωριων των συμπαιχτων μας στην φυλη ασχετα με τον λογο που γινετε. Αν ακομα χειροτερα ο κανιβαλος δεν εχει γευτει την χαρα να νομπλαρει κοκκινο ονομαζεται περιφραστικα ''καητε κοροιδα για να τα παρω εγω ετοιμα οταν βαρεθητε να πολεματε οσο εγω πεταω χαρταετο''.
Τα μοιραζεται στα ισα, οχι ισαξια. Δεν εχεις την ιδια αξια με αυτους που καιγοντε στο μετωπο. Μην αυταπατασαι!

Υ.Γ. Δεν γνωριζω καμια beret... Μια lordi ηξερα καποτε....

Υ.Γ.2 Ειναι το τελευταιο ποστ που απανταω σοβαρα και ζητω συγνωμη για αυτο.

Κορίτσι με τα φοβισμένα μάτια
κορίτσι με τα παγωμένα χέρια
άμα τελειώσει ο πόλεμος μη με ξεχάσεις

Χαρά του κόσμου έλα στην πύλη
ν' αγκαλιαστούμε μες στο δρόμο
να φιληθούμε στην πλατεία

Κορίτσι με τα φοβισμένα μάτια
κορίτσι με τα παγωμένα χέρια
άμα τελειώσει ο πόλεμος μη με ξεχάσεις

Στο λατομείο ν' αγαπηθούμε
στις κάμαρες των αερίων
στη σκάλα, στα πολυβολεία

Κορίτσι με τα φοβισμένα μάτια
κορίτσι με τα παγωμένα χέρια
άμα τελειώσει ο πόλεμος μη με ξεχάσεις

Έρωτα μες στο μεσημέρι
σ' όλα τα μέρη του θανάτου
ώσπου ν' αφανιστεί η σκιά του...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

trik1234...:clap:
Υ.Γ.2 Ειναι το τελευταιο ποστ που απανταω σοβαρα και ζητω συγνωμη για αυτο.

Τωρα πες μου trik οτι θες να σε παρω στα σοβαρα??Περιμενεις να καταλαβει ο αφρικανος κατι απο αυτα που εχεις γραψει??Αρχηγος φυλης που αποφασιζει να γραψει στο εξωτερικο φορουμ ξεροντας οτι το βλεπουν ολοι και εχει κατσει να βγαλει και στατιστικα θελοντας να δωσει ενα μηνυμα οτι πατε τοιχο τοιχο γιατι ερχομαστε βασιζομενος σ αυτα τα στατς που στην πραγματικοτητα ειναι τα χωρια παιχτων που εφυγαν απο την φυλη του γιατι δεν τον αντεξαν(πως να τον αντεξουν μ αυτα που λεει στο εξωτερικο,φαντασου τι ελεγε στο φορουμ της φυλης) και συ trik αποφασισες να του απαντησεις σοβαρα???trik θα χρησιμοποιησω την φραση σου 'σκασε και παιξε' γιατι ερχεται να σε κανιβαλισει αυτος!!!:rip:

ακομα αναρωτιεμαι:
1. αν τα γραφει γιατι τα πιστευει
2. αν τα γραφει για να τα πιστεψει
3. αν τα γραφει γιατι ηθελε να μοιραστει τη χαρα μαζι μας
4. και τελος αν τα γραφει για να ανεβασει το ηθικο των παιχτων του(για να παιξουν γιατι αν σταματησουν παει το κανιβαλισμα γι αυτον)

Υ.σ
Οπως και να εχει και για οποιο λογο βγηκε να γραψει οφειλω να πω οτι ειναι διασκεδαστικος και θα ηθελα να τον παρακαλεσω να συνεχισει ετσι...Μεσα στη καψα των εποχων μας ενας αερας δροσια μας κανει καλο...:p
 

DeletedUser

Οι ανυπαρκτοι που λες παιζουν το game απο τοτε που εσενα σε εβαζε η μανα σου στις 9 για υπνο αφου σου ειχε δωσει το γαλα στο μπιμπερο πρωτα. Ολα αυτα τα χρονια καθε φορα που επαιζαν κατα διαστηματα κατι μαθαιναν αρα σιγουρα ξερουν περισσοτερα απο εσενα ακομα και οταν δεν το δειχνουν. Μπορει απλα να σου κανουν πλακα παιζοντας σαν ασχετοι ή ακομα χειροτερα να μην χρειαζεται να παιξουν πιο σοβαρα οταν σε εχουν για αντιπαλο. Αν θεωρεις πως εγινε κατι επειδη εχεις επιτελους δικια σου φυλη και εγινες δουκας να σκεφτεσαι παντα πως καποιοι ειχαν για απλα μελη παιχτες με αριθμο χωριων ο καθενας οσα εχει η τωρινη φυλη σου.
Τώρα αυτό το λες σοβαρή απάντηση ; Μάλλον θα είσαι και εσύ από τους ''παλιούς'' μπλαμπλάδες του παιχνιδιού με τα τρομερά στατιστικά με τα 10.000.000 πόντους στον κ1 και κ2 και τα 1000 χωριά που δεν ήξερε να κόβει ούτε τρένο.
Το να παινεύεσαι ότι ξεκίνησες από τον κ1 ενώ εγώ πχ ξεκίνησα από τον κ15 δεν μου λέει κάτι , μετριότητα μου δείχνει από μεριά σου και κόμπλεξ μεγάλου βαθμού , δυστυχώς ή ευτυχώς το παιχνίδι έχει αλλάξει κατά πολύ από τον κ2 , οι κόσμοι έχουν γίνει μικρότεροι με αποτέλεσμα να μην γίνονται μεγάλοι λογαριασμοί στο τέλος του κόσμου .
Και τώρα παίζουμε κ30 , αντί να μου εξιστορείς τα κατορθώματα σου στον κ2 θα προτιμούσα μεγάλε 'παλιέ' παίκτη των φυλετικών να μου πεις τι έχεις κάνει εδώ , γιατί αυτό το φόρουμ μιλάει για κ30 .

Το ότι έπαιζες από ποιο παλιά σίγουρα δεν σημαίνει όπως λες ότι ξέρεις περισσότερα από εμένα btw , όλα αυτά που μου είπες τα ακούω βερεσέ .

Κανιβαλισμος ειναι το μασουληγμα των χωριων των συμπαιχτων μας στην φυλη ασχετα με τον λογο που γινετε. Αν ακομα χειροτερα ο κανιβαλος δεν εχει γευτει την χαρα να νομπλαρει κοκκινο ονομαζεται περιφραστικα ''καητε κοροιδα για να τα παρω εγω ετοιμα οταν βαρεθητε να πολεματε οσο εγω πεταω χαρταετο''.
Τα μοιραζεται στα ισα, οχι ισαξια. Δεν εχεις την ιδια αξια με αυτους που καιγοντε στο μετωπο. Μην αυταπατασαι!

Μια ματιά στις αμυντικές μου απώλειες αλλά και όχι μόνο θα δεις ποιοι κρατάνε και ποιοι καίγονται στο μέτωπο αλλά μάλλον είσαι τόσο μέτριος που ούτε αυτό δεν μπορείς να κατανοήσεις .
Από ότι φαίνεται είναι δύσκολο για εσένα να κατανοήσεις ότι λόγω του διπλού μετώπου που έχουμε σε κάποιο πρέπει να παίξουμε επιθετικά και σε κάποιο αμυντικά και πίστεψε με το αμυντικό κομμάτι με ~TR~ το έχουμε καταφέρει κατά πολύ μιας και τα πλάνα μας δεν πέφτουν κατά εκεί.
Μάλλον αυτά είναι ψηλά γράμματα για εσένα .

Υ.Γ. Δεν γνωριζω καμια beret... Μια lordi ηξερα καποτε....

Όπως και να την γνωρίζεις μιλάμε για αυτή που την βρίζει ο μισός σέρβερ για τις πράξεις της ρουφιανιές που έχει κάνει για τον καιρό που παίζει το παιχνιδάκι .

Υ.Γ. Συνέχισε να δίνεις σοβαρές απαντήσεις πιστεύω μπορείς να το κάνεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή