SOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Μην απαντήσεις , είναι παγίδα . θέλουν να δουν ποτε δεν είσαι μέσα να είναι αδύναμος ο λογαριασμός να σας την πέσουν να σας πάρουν τα χωρια


ας ερθει οποιος θελει οποτε θελει ανοιχτα ειμαστε και περιμενουμε :axe:
 

DeletedUser

Σιγουρα δεν ειναι θετικο, θα μπορουσα να χα βγει αλλου και να γλυτωνατε :axe:

Οχι τωρα σοβαρα, μην με τρομοκρατεις. Δεν εκανα τιποτα, ημουν και θα ειμαι φιλυσηχος.
Αληθεια, το "s" στο πληκτρολογικο σου δεν δουλευει; γιατι lewnidac? Ko0lit0ubin4k1 και ετσι;

- - - Eνημερώθηκε - - -

ενωσεις ειναι βρε νουμερο και το ξερεις κιολας
εμεις δεν κανουμε αυτα που κοροιδευουμε :noob:

Οι ενωσεις λογαριασμων δεν ειναι κανιβαλισμος;
Οσο για το "νουμερο", δεν μπορω να σου απαντησω μεσω υπολογιστη.. ειμαι οξυθυμος και εχω και 20 ποντους ηδη :grrr:
 

DeletedUser26309

ωχ εδω μιλαμε ξεκαθαρα για εναν πολυ καλο παικτη που κραταει το ονομα του κρυφο και μας το παιζει ντιβα επειδη εχει παιξει μεγαλο λογαριασμο στο παρελθον αλλα εμεις δεν ξερουμε ποιον. trel0k0lllhtoubink0zz και ετσι το ονομα μου.βεβαια ο λογαριασμος lewnidac υπαρχει απο το 2009 και α υτο ισως δικαιολογει την ανωριμη μου σκεψη τοτε
 

DeletedUser

ωχ εδω μιλαμε ξεκαθαρα για εναν πολυ καλο παικτη που κραταει το ονομα του κρυφο και μας το παιζει ντιβα επειδη εχει παιξει μεγαλο λογαριασμο στο παρελθον αλλα εμεις δεν ξερουμε ποιον. trel0k0lllhtoubink0zz και ετσι το ονομα μου.βεβαια ο λογαριασμος lewnidac υπαρχει απο το 2009 και α υτο ισως δικαιολογει την ανωριμη μου σκεψη τοτε

Σάββα με λένε, δεν κρύβομαι :rolf:

Το κατάλαβα πολύ καλά το δεύτερο, είπα όμωc να c πειράξω λίγο πατώνταc c αυτό.
Cτην θέcη μου το ίδιο θα κανεc, μην μου θυμώνειc.
 

DeletedUser

@wreckedmind
Φτασε πρωτα τις απωλειες μας σαν επιτηθεμενοικαι μετα πες μας για εσωτερικα!
Αλλα βεβαια εισαι σαν τους αλλους!
Οτι δεν φτανει η αλεπου το κανει κρεμασταρι.
 

DeletedUser

@The.Paranormal

Το ΙQ σου ξεπερνάει τα όρια της επιστιμονικής φαντασίας. Το ότι έχεις τις περισσότερες επιθετικές, σε απάλασσει από τις κανιβαλιές;
Δηλαδή για να καταλάβω..
Έχω εγώ 12 κόρες, και εσύ μια.. ***8 εγώ μια από τις 12, **** και συ την δικιά σου. Και έρχομαι και σου λέω μετά "12 είχα, καλά έκανα. Εσύ που έχεις μια και την **** κιόλας, σου αξίζει κρεμάλα!" :grrr: :hmmm:
Στην τελική και ο Αινστάιν χαμηλό IQ είχε, μην ανχώνεσαι..

[jor]
10 ποντοι για ακραιο περιεχόμενο
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

ενα αποτυχημενος εισαι που δεν μπορει να κανει ζημια ιν γκαμε και προσπαθει στο φορουμ
 

DeletedUser26309

@The.Paranormal

Το ΙQ σου ξεπερνάει τα όρια της επιστιμονικής φαντασίας. Το ότι έχεις τις περισσότερες επιθετικές, σε απάλασσει από τις κανιβαλιές;
Δηλαδή για να καταλάβω..
Έχω εγώ 12 κόρες, και εσύ μια.. βιάζω εγώ μια από τις 12, βιάζεις και συ την δικιά σου. Και έρχομαι και σου λέω μετά "12 είχα, καλά έκανα. Εσύ που έχεις μια και την βίασες κιόλας, σου αξίζει κρεμάλα!" :grrr: :hmmm:
Στην τελική και ο Αινστάιν χαμηλό IQ είχε, μην ανχώνεσαι..

τιποτα δεν απαλλασει κανεναν απο το κανιβαλισμα,ο κανιβαλισμος απο την αλλη ορισμενες φορες ειναι απαραιτητος καθως παικτες μενουν ανενεργοι και θα βαρβαρεψουν τα χωρια τους.ειναι επιτρεπτος λοιπον σε εναν βαθμο.αλλα οταν βλεπεις παικτες 25αδας να εχουν το 70% των χωριων τους κανιβαλισμενα τοτε ειναι υπερβολλη,αυτο δεν ισχυει για κανεναν απο την SOL που αν πατησεις την καρτελα πολεμοι φυλων στη καταταξη θα δεις οτι αλλου επικεντρωνομαστε εμεις
 

DeletedUser

Σιγουρα δεν ειναι θετικο, θα μπορουσα να χα βγει αλλου και να γλυτωνατε :axe:

Οχι τωρα σοβαρα, μην με τρομοκρατεις. Δεν εκανα τιποτα, ημουν και θα ειμαι φιλυσηχος.
Αληθεια, το "s" στο πληκτρολογικο σου δεν δουλευει; γιατι lewnidac? Ko0lit0ubin4k1 και ετσι;

- - - Eνημερώθηκε - - -



Οι ενωσεις λογαριασμων δεν ειναι κανιβαλισμος;
Οσο για το "νουμερο", δεν μπορω να σου απαντησω μεσω υπολογιστη.. ειμαι οξυθυμος και εχω και 20 ποντους ηδη :grrr:

θες να ερθεις να στον κοντινω λιγο??
 

DeletedUser

ενα αποτυχημενος εισαι που δεν μπορει να κανει ζημια ιν γκαμε και προσπαθει στο φορουμ

Ο μοναδικός εκ των SOL-EL που ειναι στις 8 ωρες με αριστο, αρπαξε μια πυξιδουλα.. :hmmm:

τιποτα δεν απαλλασει κανεναν απο το κανιβαλισμα,ο κανιβαλισμος απο την αλλη ορισμενες φορες ειναι απαραιτητος καθως παικτες μενουν ανενεργοι και θα βαρβαρεψουν τα χωρια τους.ειναι επιτρεπτος λοιπον σε εναν βαθμο.αλλα οταν βλεπεις παικτες 25αδας να εχουν το 70% των χωριων τους κανιβαλισμενα τοτε ειναι υπερβολλη,αυτο δεν ισχυει για κανεναν απο την SOL που αν πατησεις την καρτελα πολεμοι φυλων στη καταταξη θα δεις οτι αλλου επικεντρωνομαστε εμεις

Δεν ειπα ποτε οτι ειστε ιδιοι με κατι σκουπιδια, απλως επειδη μας τον ψιλοπρειξατε λιγο οτι ειστε οι ΑΡΧΟΝΤΕΣ του ελληνικου tw, σας εκανα καζουρα.. αρπαζεστε πολυ ευκολα παιχταραδες.

θες να ερθεις να στον κοντινω λιγο??

:grrr2: :grrr2: :grrr2:
κατι νιαμου σαν και σενα πρωινο, δρομο
 

DeletedUser

πως σε λενε στο παιχνιδι να γελασουμε λιγο και μαζι σου ''μικρουλι'' ??
 

DeletedUser

ελα ρε εσυ εισαι μεγαλος παικτης με τεραστια ιστορια...
χμμ μας εριξες και πυξιδα βλεπω μπραβο μπραβο :clap:

θα τα πουμε σε καμια βδομαδα γιατι εχουμε αλλες υποχρεωσεις τωρα
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή