SOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Ουτε μεγαλος παιχτης ειμαι, ουτε μεγαλη ιστορια εχω
αλλα σας εριξα πυξιδα :grrr:

Δυστηχως ηταν απομονομενος και διπλα μου αυτος, με τα χαρας να ησουν εσυ και τα κο σου, η καλητερη ρτουζαπα ολων τον εποχων θα γινοταν
 

DeletedUser

ε να ερθω τοτε....
μου αρεσει να παιζω βρωμικα παιχνιδια με βιτσιοζικα κοριτσακια σαν και εσενα
(L)

[jor]
+10 για απαραδεκτη συμπεριφορά

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Επαναλαμβανω, οταν δεν ξες καποιον, καλητερα θα ηταν να μην παρεκτρεπεσε μεσω ιντερνετ.
Μπορει αυτος ο καποιος να σε βρει, και οσο απιστευτο και αν σου φενετε, χρειαζεσε και το λαρρυγι σου, εχτος απο τα χερια που μονον αυτα χρησιμοποιεις στην μυζερη ζωη σου..

μιλα πιο ομορφα λοιπον


[jor]
Αποκλεισμός για απειλή real life

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Επαναλαμβανω, οταν δεν ξες καποιον, καλητερα θα ηταν να μην παρεκτρεπεσε μεσω ιντερνετ.
Μπορει αυτος ο καποιος να σε βρει, και οσο απιστευτο και αν σου φενετε, χρειαζεσε και το λαρρυγι σου, εχτος απο τα χερια που μονον αυτα χρησιμοποιεις στην μυζερη ζωη σου..

μιλα πιο ομορφα λοιπον


Αν καφιεσαι για μια πυξιδα που εκανες σε ενα παιχτη απο τους Sol,λογικο να περιμενεις και μια τετοια απαντηση!Για αυτο οταν γραφεις κατι σκεψου λιγο πριν το γραψεις!
 

DeletedUser26309

Επαναλαμβανω, οταν δεν ξες καποιον, καλητερα θα ηταν να μην παρεκτρεπεσε μεσω ιντερνετ.
Μπορει αυτος ο καποιος να σε βρει, και οσο απιστευτο και αν σου φενετε, χρειαζεσε και το λαρρυγι σου, εχτος απο τα χερια που μονον αυτα χρησιμοποιεις στην μυζερη ζωη σου..

μιλα πιο ομορφα λοιπον

εσυ το παιζεις μαγκας και ιστορια μιλοντας για ρτουζαπες και νιαμου οταν σου πει ο αλλος κατι παρομοιο αρπαζεσαι και μοιραζεις απειλες για ξυλο κλπ.ε ρε κατι ζαχα και τσαμπα μαγκες παιδια που εχει γεμισει η ελλαδα.σε εχει χτυπησει η κριση κατακεφαλα
 

DeletedUser32895

Επαναλαμβανω, οταν δεν ξες καποιον, καλητερα θα ηταν να μην παρεκτρεπεσε μεσω ιντερνετ.
Μπορει αυτος ο καποιος να σε βρει, και οσο απιστευτο και αν σου φενετε, χρειαζεσε και το λαρρυγι σου, εχτος απο τα χερια που μονον αυτα χρησιμοποιεις στην μυζερη ζωη σου..

μιλα πιο ομορφα λοιπον


αν και δεν με ενδιαφερει εντελως καθολου το θεμα πρεπει να πω τετοια πραγματα ειναι ντροπη να λεγονται. και εκτος απο αυτο πρεπει να ευγνωμονούμε την πολιτεια που εχει δημιουργησει ενα τοσο αποτελεσματικο τμημα διωξης ηλεκτρονικου εγκληματος. συνεχιστε τον καυγα σας αλλα επισης να ειστε προσεκτικοι αν και δεν νομιζω οτι θα εφτανε κανενας σε τετοια σημεια για ενα παιχνιδι
 

DeletedUser

εσυ το παιζεις μαγκας και ιστορια μιλοντας για ρτουζαπες και νιαμου οταν σου πει ο αλλος κατι παρομοιο αρπαζεσαι και μοιραζεις απειλες για ξυλο κλπ.ε ρε κατι ζαχα και τσαμπα μαγκες παιδια που εχει γεμισει η ελλαδα.σε εχει χτυπησει η κριση κατακεφαλα

Το κατα ποσο τσαμπα μαγκας ειμαι, δεν μπορεις να το κρινεις, επαναλαμβανω μεσα απο τον υπολογιστη.
Και κατι τελευταιο, βουλγαρος ειμαι. Ετσι μαθαμε απο παιδια...

αν και δεν με ενδιαφερει εντελως καθολου το θεμα πρεπει να πω τετοια πραγματα ειναι ντροπη να λεγονται. και εκτος απο αυτο πρεπει να ευγνωμονούμε την πολιτεια που εχει δημιουργησει ενα τοσο αποτελεσματικο τμημα διωξης ηλεκτρονικου εγκληματος. συνεχιστε τον καυγα σας αλλα επισης να ειστε προσεκτικοι αν και δεν νομιζω οτι θα εφτανε κανενας σε τετοια σημεια για ενα παιχνιδι

Συχωρεσε με φιλε μου, αλλα δεν μιλαμε για ενα παιχνιδι. Μιλησα ασχημα, και απηλεισα, απο την στιγμη που δεν με σεβεται πισω απο το πισι του ενα και μονο μεμονομενο ατομο. Οπως βλεπεις, οι υπολοιποι με σεβαστηκαν σαν πρωσοπικοτητα( γιατι επαναλαμβανω, ας λεγαν οτι θελαν για το γκειμ), και τους απαντησα με τον τροπο που μου απαντησαν αυτοι.
 

DeletedUser32895

Το κατα ποσο τσαμπα μαγκας ειμαι, δεν μπορεις να το κρινεις, επαναλαμβανω μεσα απο τον υπολογιστη.
Και κατι τελευταιο, βουλγαρος ειμαι. Ετσι μαθαμε απο παιδια...



Συχωρεσε με φιλε μου, αλλα δεν μιλαμε για ενα παιχνιδι. Μιλησα ασχημα, και απηλεισα, απο την στιγμη που δεν με σεβεται πισω απο το πισι του ενα και μονο μεμονομενο ατομο. Οπως βλεπεις, οι υπολοιποι με σεβαστηκαν σαν πρωσοπικοτητα( γιατι επαναλαμβανω, ας λεγαν οτι θελαν για το γκειμ), και τους απαντησα με τον τροπο που μου απαντησαν αυτοι.

εν μερη σου δινω δικιο αλλα νομιζω οτι πρεπει να συγκρατουμαστε λιγο. τετοια σχολια ειμαι πολυ προκλητικα και μπορει να σου επιφερουν ακομη και μπελαδες.
 

DeletedUser8132

την στιγμη που δεν με σεβεται πισω απο το πισι του ενα και μονο μεμονομενο ατομο. Οπως βλεπεις, οι υπολοιποι με σεβαστηκαν σαν πρωσοπικοτητα( γιατι επαναλαμβανω, ας λεγαν οτι θελαν για το γκειμ), και τους απαντησα με τον τροπο που μου απαντησαν αυτοι.

Σε αυτό το σημείο να θυμήσω ότι ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ μιά προσωπικότητα.

Ένα account σε ένα browser game είσαι εδώ μέσα.

Δεν νομίζω να έχεις μιλήσει με κανέναν από αυτούς irl για να έχεις απαίτηση να σε σεβαστεί.

Αν το καλοσκεφτείς είσαι ένας newbie που προσπαθεί να κάνει flame στο θέμα της φυλής τους κοκορευόμενος ότι πήρε και χωριό.

Νομίζω και λίγα άκουσες...

Με όλο το σεβασμό πάντα.
 

DeletedUser26309

κατι τελευταιο να τονισω και ας επιστρεψουμε μετα στο θεμα ξεκινας εσυ πρωτος και βριζεις και δε σεβεσαι καποια ατομα αποκαλωντας τους νια μου και διαφορα αλλα και επειδη ενας απο αυτους που προσβαλλες σου απαντησε αναλογως αρχιζεις και απειλλεις για προσωπικη ζωη?εισαι καθολου σοβαρος?
 

DeletedUser

@WreckedMind
Μιζερη ειναι η δικια σου ζωη (αποτι φαινετε) και πως σε αναθρεψανε!
αλλα νταξει μαλλον θα επεσες απο την κουνια μικρος και θα χτυπησες το κεφαλι σου ή δεν σε παιζανε οι φιλοι σου και βγαζεις το κομπλεξ σου εδω!
δολοφονε του ιντερνετ, που θα απειλησεις!
συντομα κοντα σου

δεν απαντησα σημερα ολη μερα επειδη ετρεχα μην νομιζεις οτι σε ξεχασα

[jor]
+10 για ποστ εκτός θέματος
Προειδοποίησα να επιστρέψετε στο θέμα. Μην γράφετε εκτός θέματος
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Σε αυτό το σημείο να θυμήσω ότι ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ μιά προσωπικότητα. Ένα account σε ένα browser game είσαι εδώ μέσα. Δεν νομίζω να έχεις μιλήσει με κανέναν από αυτούς irl για να έχεις απαίτηση να σε σεβαστεί. Αν το καλοσκεφτείς είσαι ένας newbie που προσπαθεί να κάνει flame στο θέμα της φυλής τους κοκορευόμενος ότι πήρε και χωριό. Νομίζω και λίγα άκουσες... Με όλο το σεβασμό πάντα.

Τι δεν ειμαι; Πρεπει να μιλησω μαζι τους για να με σεβονται; Οποιος θελει να μιλησει μαζι μου, προσωπικο μηνυμα να σας στειλω το κινητο μου, εδω ειμαι και περιμενω..
Το κατα ποσο newbie ειμαι, ασε με να το κρινω εγω. Ασε τι φενομαι και τι ειμαι.
Ξαναλεω, επαναλαμβανω.. Ειναι game, με προσβαλουν και απαντω αναλογως. Παρτο οπως θες..
Θα στο πω πιο απλα εχω χερια κεφαλι και ποδι, για οσους με προσβαλουν, και δεν θα το κρυψω...
Αναθεμα να τους εβρισκα.

κατι τελευταιο να τονισω και ας επιστρεψουμε μετα στο θεμα ξεκινας εσυ πρωτος και βριζεις και δε σεβεσαι καποια ατομα αποκαλωντας τους νια μου και διαφορα αλλα και επειδη ενας απο αυτους που προσβαλλες σου απαντησε αναλογως αρχιζεις και απειλλεις για προσωπικη ζωη?εισαι καθολου σοβαρος?

Συμπαθειτικος φενεσαι. Νιωστο λιγο ομως.
Πανε πιο πανω και δες πιος προσβαλε ποιον πρωτον, αποκαλοντας τον "νουμερο".
Και αν ρωτας, ΝΑΙ, δεν σηκωνω ουτε αυτο, απο καποιον που δεν με ξερει.

@WreckedMind Μιζερη ειναι η δικια σου ζωη (αποτι φαινετε) και πως σε αναθρεψανε! αλλα νταξει μαλλον θα επεσες απο την κουνια μικρος και θα χτυπησες το κεφαλι σου ή δεν σε παιζανε οι φιλοι σου και βγαζεις το κομπλεξ σου εδω! δολοφονε του ιντερνετ, που θα απειλησεις! συντομα κοντα σου δεν απαντησα

Δεν ξερεις τι ζωη κανω, και τι φιλους εχω, οπως δεν ξερω και γω για σενα.Συμμαζεψου...
Οσο για την αναφορα στους γονιους μου, η εστω σε αυτους που με ανεθρεψαν, θα σε παρακαλουσα ολοψυχα να μην τα ξανααναφερεις.
Εισαι απο τους λιγους απο την SOL που τυχαινει για πολλους και ασχετους λογους, να ξερω ποιος εισαι που μενεις κτλπ.
Θα'ρθω, και τα υπολοιπα θα τα συζητησουμε απο κοντα.

Οσα μπαν και να μου ριξετε, εχω μπολικα παλια ακαουντ, δεν ανχωνομαι κυριοι forum moderators.
Δεν θα αφησω κανεναν να με προσβαλει, στο ιντερνετ. Εμεις εδω στα βορεια μαθαμε να τα λυνουμε ολα στα χερια, κατι που ολοι εσεις κυριοι φενετε δεν εχετε καν δοκιμασει.

Για οποιοδηποτε λαθος, συνχωρεστε με. Καλοκαιρι και μπυρες παν πακετο.

[jor]
Αποκλεισμός λογαριασμού.Απαγορεύονται οι real life απειλες στο φόρουμ.

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26309

δεν ειναι τυχαιο που σας φωναζουν ορκ εσας τους ζμπαοκτζηδες και δε το λεω οσο αρνητικα νομιζεις. εχω και εγω κατι συμφοιτητες παοκτσηδες και κουβαλανε και αυτοι την ιδια τρελα.το οτι λυνετε τα παντα στα χερια εσεις οι βορειοι δεν θα το ελεγα μαγκια ουτ εκατι θετικο για να το υπερυφανευεσαι
[jor]
+10 για ποστ εκτός θέματος
Προειδοποίησα να επιστρέψετε στο θέμα. Μην γράφετε εκτός θέματος
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Δεν απαντάω συχνά σε τέτοια post, αν μη τι άλλο, σχεδόν ποτέ. Αυτό είναι το πρώτο σου comment σε τούτο το γλυκό thread, αν δεν κάνω λάθος:
http://prntscr.com/44pmtp


Φερτε τιποτα να κανιβαλισουμε και εμεις ρε γουρουνιαααα!

Με τα λόγια σου αποκάλεσες όλους τους SOL γουρούνια, αλλά δεν θα σταθώ σε αυτό, καθώς ούτε η ομάδα διαχείρισης δεν στάθηκε εκεί.


Θα σταθώ σε 2 πράγματα:
1) Ποιος ξεκίνησε πρώτος? Λες ότι σε προσέβαλαν πρώτοι, άλλα εσύ τι έκανες στο πρώτο σου post, πριν σου μιλήσουν καν?
Αλλά εν πάση περιπτώσει τρελαίνεσαι για μια συνομιλία, online με άτομα που δεν γνωρίζεις, οι οποίοι σου γράφουν κάποια πράγματα, μερικά από τα οποία, ναι, είναι χυδαία η μπορεί να σε προσβάλουν. Το να πεις κάποιον noob είναι απόλυτα δεκτό διότι δεν αναφέρεται για κανέναν λόγο στην προσωπικότητα του ατόμου, αλλά στις δεξιότητες που δείχνει να έχει σε αυτό το παιχνίδι (η μάλλον και στα λεφτά του πλέον, γιατί έχει καταντήσει λίγο P2W)
Ήταν λοιπόν λάθος σου εξαρχής να εκνευριστείς με κάποιον επειδή σου μίλησε λίγο άσχημα για τον τρόπο που παίζεις, και σε καμία περίπτωση στο πραγματικό πρόσωπο που κρύβεται πίσω από την οθόνη. Το ότι δεν "κρύβεσαι" και ότι έχεις το θάρρος να συναντήσεις οποιονδήποτε με φέρνει στο νούμερο 2...
2) Το ότι έχεις την δυνατότητα να "σαπίσεις" κάποιον στο ξύλο δεν μου λέει εμένα προσωπικά τίποτα. Η δυνατότητα να βουλώσεις κάποιον μόνο με τα λόγια σου είναι αυτό που θα σου δώσει το δίκιο σου, και όχι με τις μπουνιές σου. Το πρώτο θα σου είναι ευχάριστο, το δεύτερο θα σε βάλει σε μέρος δυστυχισμένο και όχι με πολύ φως.


Αυτά από μένα. Αρκετά off-topic (αλλά εντός των πρόσφατων σχολίων).


On-topic, δεν είναι και η πρώτη φυλή η οποια θα "κανιβαλίσει" ανενεργά μέλη, η μέλη που απλά δεν ακολουθούν εντολές, και ούτε θα είναι η τελευταία. Καλά κάνουν εν τέλει, γιατί να τα πάρει άλλος τα χωριά? Απλά επειδή άνηκαν στην φυλή? Να τα αφήσουν για συναισθηματικούς λόγους?

P.S.: @Jorgen, below: Δεν είχα σκοπό να του ξανά απαντήσω όπως και να έχει, αλλα είμαι σίγουρος ότι μπορεί να πεταχτεί με κάποιο άλλο account όπως έχει προαναφέρει :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

[jor]
Ο παίχτης στον οποίον κάθεστε και απαντάτε όλη την ώρα έχει αποκλειστεί. Επιστρέψτε στο θέμα για να μην το κλειδώσω.
[/jor]
 

DeletedUser

Αρχικα να πω, και να ξαναπω, εχω πολλα account κυριοι forum moderator.

Μετα σου απαντω, αρχικα φενεσαι υγειης και ξυπνιος.
Η εκφραση γουρουνια σου φανηκε χιουμοριστικη, η κυριολεκτικη; Θελετε να με τρελανετε, δεν εξηγειτε αλλιως..
Μετα, να προσθεσω πως δεν αρπαχτηκα με κανενα "noob" και κανενα "εισαι ασχετος". Αν θες και δεν βαριεσε, πανε απο την αρχη να δεις τι γινετε.

Στο δευτερο σκελος, θελω να σου πω, και να στο ξαναπω οσες φορες χρειαστει, οτι ετσι μαθαμε απο παιδια.
Καλως η κακως, ο πατερας μου ετσι μου εμαθε. Δεν ειμαι κανενας δικηγορος, η κανενας παρλαπιπας. Δεν ειμαι καλος στο μπλα μπλα. Ειμαι καλος στο μη μπλα μπλα. Γιατι σε αυτο μου εμαθε να ειμαι καλος.

Και τελος, ξαναειπα(οπως παντα, φενετε δεν τα πιανετε παντα με την πρωτη), οτι στο φορουμ ηρθα για να τους κανω καζουρα για κατι που κοροιδευουν απο τοτε που αρχισε ο κοσμος, λεγοντας πως αυτοι ειναι ακριβως το αντιθετο. Ε ναι λοιπον ρε φιλε, μου τον πριξανε. Βαρεθηκα. Ας το καναν και ουτε στο 1/1000 απο αυτο που το καναν οι αλλοι. Ηρθα εδω για να τους κοροιδεψω λιγο για αυτο, και τιποτα παραπανω. Ασχετα αν καποια ατομα, που εχουν τα διαΑρχι να μου μιλαν εμενα για ανατροφη(γενικα για κατι αλλο σιγουρα δεν τα χουν), το προκαλεσαν αυτο. Δεν θα κατσω με σταυρωμενα τα χερια...

[jor]
Απαγορεύεται η εκπροσώπηση αποκλεισμενου χρήστη. Αποκλεισμός
Βy Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Ωραία παραδέχτηκες τι και πως έμαθες από παιδί, φρόντισε τώρα να το αφαιρέσεις από το μαθησιακό σου ρεπερτόριο. Την ίδια ώρα θα ήταν καλό να απομονώσεις τα ζωώδη ένστικτά σου και να προσπαθήσεις να τα ανταλλάξεις με αρετές που προσφέρει ο ανθρώπινος πολιτισμός.

Όχι για τον Da Vinci, εμένα με νοιάζει επειδή θα κληθούμε να παίξουμε πάλι στην τούμπα και εφέτος και κάτι βλαβερές υπάρξεις σαν εσένα κάνουν ζημιά στην διασκέδασή μου όταν βλέπω ποδόσφαιρο. Sry Jorgen, αλλά μάχομαι για το καλό της ανθρωπότητας... Ψέματα. Βαριόμουνα δεν είχα τι να κάνω μέχρι να ανοίξει το Super Market.

Στο θέμα τώρα, η Sol μοιάζει αντικειμενικά να είναι η φυλή με την σταθερότερη και πιο καλά οργανωμένη δομή. Με τα ως τώρα δεδομένα μοιάζει να είναι η φυλή που θα επικρατούσε σε οποιονδήποτε πόλεμο με άλλη φυλή του 30, λόγο καλύτερης καθημερινής παραγωγής στρατού και πόρων και ολοκληρωτικής συμμετοχής από όλα τα μέλη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

θα τσιμπησω και το 10αρακι για σενα...!
αφου ξερεις που μενω και ποιος ειμαι ελα να με βρεις. Και λογια οπως τι φιλους εχω εμενα με αφηνουν παγερα αδιαφορο.
παιζουμε διαδικτυακα παιχνιδια και εχουμε ακουσεθ οτι μπορεις να φανταστεις. δεν θα κολλησουμε σε εσενα τωρα!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή