SOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser26309

δεν ξερω αν ειναι η καλυτερη φυλη στον 30 οπως λενε μερικοι παντως σιγουρα μετα το σημερινο απεδειξαν οτι και η διοικηση και ολα τα μελη εχουν την περισσοτερη διαθεση για τον κοσμο αυτο.μπραβο:clap::clap:
 

DeletedUser

μαλιστα και τι ειναι αυτο που απεδειξαν για να γνωριζουμε και εμεις οι υπολοιποι!!!!!!!
 

DeletedUser

ελπιζω να τα γραψετε ολα και οχι μονο αυτα που χτυπατε !!!
:oops: τι ειπα παλι
 

DeletedUser3040

δεν ξερω αν ειναι η καλυτερη φυλη στον 30 οπως λενε μερικοι παντως σιγουρα μετα το σημερινο απεδειξαν οτι και η διοικηση και ολα τα μελη εχουν την περισσοτερη διαθεση για τον κοσμο αυτο.μπραβο:clap::clap:

η ποιο σωστα διατυπωμενη αποψη για μια φυλη που διαβασα ισως ποτε...αλλοι λενε για ικανοτητα...αλλοι για νουμπαδες...εδω διαβασα διαθεση...και τελικα αυτο μετραει!το ποιος εχει ορεξη να παιξει
 

DeletedUser26309

νομιζω με ενα απλο κλικ στη καταταξη φ υλων χθες και αλλο ενα σημερα θα σου κεντριζοταν το ενδιαφερον να δεις πως η σολ εκει που ξαφνικα τη μια μερα ειναι 25κ πισω απο τη πρωτη θεση και την αλλη βρισκεται 45κ μπροστα.θα εβλεπες την αυξηση των απωλειων η οποια ηταν καπου στο 30% μεσα σε λιγες ωρες.και δε μιλαμε οτι ειχαμε 100 απωλειες και πηγαμε 130 μιλαμε για σημαντικο αριθμο. και λιγα πραγματα ακομα εκανε η σολ,μεσα σε λιγες ωρες φυσικα
 

DeletedUser

αυτο φιλτατε και μαλιστα στο σημειο που ειναι ο κοσμος
θα μου εκανε διαφορετικη εντυπωση απ αυτο που θελεις να
πεις εσυ... σολ+ελ ενα οποτε τα χωρια που παιρνουν απλα αλαζουν
χερια τωρα ολα τα αλλα ναι ειναι καλυτερο υλικο
ισως και ολοι οι λογαριασμοι να ειναι με κο πλευ
αλλα παντα στο παιχνιδι κερδιζει αυτος που ξερει την διπλωματια και οχι αυτος που πολεμαει
 

DeletedUser22476

παιδες αμα δεν ειχαμε ορεξη δεν θα μπαιναμε καλοκαιριατικα σε νεο κοσμο...η φυλη εχει ορεξη,παικτες,εμπειρια και την ηπειρο.Απο εκει και περα βλεπουμε μετα τον Σεπτεμβρη
 

DeletedUser26309

αυτο φιλτατε και μαλιστα στο σημειο που ειναι ο κοσμος
θα μου εκανε διαφορετικη εντυπωση απ αυτο που θελεις να
πεις εσυ... σολ+ελ ενα οποτε τα χωρια που παιρνουν απλα αλαζουν
χερια τωρα ολα τα αλλα ναι ειναι καλυτερο υλικο
ισως και ολοι οι λογαριασμοι να ειναι με κο πλευ
αλλα παντα στο παιχνιδι κερδιζει αυτος που ξερει την διπλωματια και οχι αυτος που πολεμαει

καλο ειναι καμια φορα οταν δεν εχεις πληρη αποψη,η τουλαχιστον κατα ενα μεγαλο βαθμο να μη σχολιαζεις κατι η να εισαι λιγο επιφυλακτικος τουλαχιστον με την αποψη σου.κανενα απο τα χωρια που νομπλαριστηκαν δεν ηταν απο τους ελ.αυτο εγινε με 1-2 και εγινε μονο και μονο για τον λογο που βλεπεις πολυ συχνα διπλονομπλαρισματα στον κοσμο.απο αλλου χαθηκαν τα χωρια.ο σκοπος που εκανα το ποστ επισης ειναι να συζητηθει ειναι το πλανο και το οτι η διοικηση οργανωσε κατι τετοιο πολυ νωρις,φυσικα ο κοσμος θα κερδηθει στη διπλωματια και ειναι πολυ νωρις ακομα
 

DeletedUser

αν δεν κανω λαθος γραφω στο πολιτικη και προπαγανδα
οποτε μια χαρα ποσταρω το συγκεκριμενο ποστ μου
σε εναν κοσμο με 30 φυλες
που χτυπιουνται μονο οι 10 λογικο ειναι να βγαινει πλανο
και οπως σου ειπα διπλωματια
 

DeletedUser30692

Το θέμα δεν είναι ο αριθμός των φυλών και το ότι έγινε πλάνο... Για βρες άλλη φυλή που αυτή τη στιγμή είναι έτοιμη να χτυπήσει 20 χωριά...
 

DeletedUser

Εγω θελω μονο να ευχηθω σε oλα τα παιδια της SOL να εχουν τετοια ορεξη μεχρι το τελος.

το βεβαιο ειναι οτι μεχρι τωρα στο φορουμ και στην πραξη ειδα μια σοβαρη φυλη που κανει τη δουλεια οπως πρεπει

μια χαρα ειναι τα πλανα της χτυπαει οτι χωριο υπαρχει κοντα της ακομα και αν εχει στακ χωρις τριπλες και "υπογεια φορουμ".

και το καλυτερο ειναι οτι εχει αποτελεσμα

καλη δυναμη σε ολους μας :)
 

DeletedUser

αν και εγω εχω καλυψει τα μεσα-εξω-διπλα και εχω να παω μονο μπροστα λογικο νομιζω ειναι να μπορω να κατακτησω
οτι βρω μπροστα μου η ακομα να βαλω να χτυπησουν για εμενα και υστερα να κανω απλα παρελαση οποτε καλο το δυναμικο
αλλα η γλωσσα κανει ολη την δουλεια :hmmm:
 

DeletedUser

κατα κανονα ναι ετσι ειναι στα περι γλωσσας :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Να ενημερωσω πως ειναι πλεον στους 74.000 ποντους η διαφορα με την 2η σε καταταξη φυλη.
και 206.000 ως επιθετικες απωλειες.
αρκετα μεγαλο προβαδισμα για SOL ! :axe:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

παραλια, μπανιο, οφθαλμολουτρο
μπαρακια και ολα αυτα παρεα με τα λαπιτοπια
ερε γλεντια !!!!
 

DeletedUser8132

παραλια, μπανιο, οφθαλμολουτρο
μπαρακια και ολα αυτα παρεα με τα λαπιτοπια
ερε γλεντια !!!!

Δυστυχώς υπάρχουν και αυτοί που δουλεύουν/διαβάζουν μες το κατακαλόκαιρο, οπότε οι φυλετικές είναι σχετικά καλή εναλλακτηκή. Η παραλλία από την άλλη θα έρθει με τον ένα η με τον άλλο τρόπο...

Μπράβο στα παιδιά της SOL που αποδεικνύουν ότι έχουν πολύ καλό υλικό (γιατί μεταξύ μας, καλή η όρεξη αλλά από μόνη της δεν χορταίνει) και δείχνουν ότι μπορούν να κλείσουν άνετα την (ομολογουμένως ευκολότερη από όλες) ήπειρό τους.
 

DeletedUser24216

Μοργκοθθθ εισαι ο ιδιος με αυτον στο fmgreece?

[jor]
Προειδοποίηση για spamming

παρακαλώ μην ξεφεύγετε απο το θέμα
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή