SOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

μπραβο αρχηγε :clap: !!!
τετοια λες και με πορωνεις βραδιατικα....

καλες αγκαλιτσες στην κ45 αγορακια αλλα να ξερετε ερχονται οι ΣΟΛΙΣΤΕΣ...
 

DeletedUser29156

οταν εχεις κανει ενα ποτ πουρι απο οτι κοσμο εχεις παιξει και εχεις μαζεψει τοσο πολυ υλικο παιχτων που τουλαχιστον ξερουν τα βασικα , λογικο ειναι στην αρχη να παρεις προβαδισμα.

αργα ή γρηγορα θα ξεκαθαρισουν και οι αλλες υπειροι ειτε με αγκαλιτσες/κανιβαλισμο ειτε με μικρης εκτασης πολεμους που γιοντε ωστε στο τελος οι 2 φυλες να ενωσουν τους πιο ενεργους τους παιχτες στο ονομα του κοινου συμφεροντος.

οποτε το θεμα ειναι τι υλικο εχει καθε υπειρος και οχι τοσο , το τι υλικο εχει καθε φυλη. Η sol το εχει , οι αλλοι θα το φτιαξουν στη πορεια.....

εχει δρομο πολυ ακομη
 

DeletedUser30692

Συμφωνώ απόλυτα...Όλες οι φυλές που θα μείνουν στο τέλος θα έχουν υλικό να παίξουν...Και ίσως να έχουνε και προβάδισμα,καθώς όταν κάποιος ξεκινάει έτσι καμμένα στην αρχή πολλές φορές χάνει την όρεξή του στη συνέχεια...Ο κόσμος θα είναι δύσκολος και ανταγωνιστικός.

Κατά τη γνώμη μου εμείς εδώ στη SOL αν προσέξουμε να κρατήσουμε την όρεξή μας ως το τέλος θα έχουμε ένα τεράστιο προβάδισμα.
 

DeletedUser8132

καλες αγκαλιτσες στην κ45 αγορακια αλλα να ξερετε ερχονται οι ΣΟΛΙΣΤΕΣ...

Tι εννοείτε φυλετικές αγκαλίτσες στην κ45? Εδώ που υπάρχουν δύο φιλες τόσο προ και έμπειρες που ετοιμάζονται να παίξουν ξύλο μεταξύ τους κιόλας?

Είπαμε προπαγάνδα ρε παιδιά αλλά όχι και έτσι...
 

DeletedUser30692

Μάλλον το λέει επειδή ακόμη δεν κάνουν τίποτα...Λογικό είναι να περιμένουν να βγάλουν άμυνες πρώτα να μπορούν να σταθούν και οι 2 φυλές στα πόδια τους και μετά να ξεκινήσει το ξύλο. Κατά τη γνώμη μου αυτό δεν συμφέρει καθόλου την ~CP~ μιας και η Corr παίρνει χωριά ταχύτατα...
 

Deleted User - 119632

κοιτα στην καταταξη εκει ψηλα καπου θα μας δεις να αχνοφαινομαστε...οταν κανετε συνολικα τοσο νομπλαρισματα οσα καναμε εμεις σε 18 ωρες ελα να μιλησεις παλι...
μεχρι τοτε μοκο και ριξτο στο φαρμινγκ να βγαλεις κανα αριστο γιατι σε βλεπω λιγο πισω και ανησυχω :noob:

πωωω ρε φίλε έχω βαρεθεί να ακούω φαμφάρες σαν και αυτές που λέτε σε όλα τα ποστ στον κ30 εσύ και ο φιλαράκος σου ο φοίνιξ. Δεν ξέρω με τι γελάτε στο σκαιπ ( αν δεν γελάτε με τα χάλια σας τότε είναι απορίας άξιο τι σας φάινεται πιο αστείο) αλλά εμείς ξεκαρδιζόμαστε με το πως σας δουλεύει ο ισυ και τσιμπάτε.

όσον αφορά στην κατάταξη και τα νομπλαρίσματα είστε τέλειοι, είστε καταπληκτικοί αληθινοί προ!!! μας έχετε για πλάκα. εντάξει?? τώρα πάνε στο σχολείο να μιλήσεις με τα άλλα παιδάκι ποιος έχει πιο πολλά χωρια!
 

DeletedUser

πωωω ρε φίλε έχω βαρεθεί να ακούω φαμφάρες σαν και αυτές που λέτε σε όλα τα ποστ στον κ30 εσύ και ο φιλαράκος σου ο φοίνιξ. Δεν ξέρω με τι γελάτε στο σκαιπ ( αν δεν γελάτε με τα χάλια σας τότε είναι απορίας άξιο τι σας φάινεται πιο αστείο) αλλά εμείς ξεκαρδιζόμαστε με το πως σας δουλεύει ο ισυ και τσιμπάτε.

όσον αφορά στην κατάταξη και τα νομπλαρίσματα είστε τέλειοι, είστε καταπληκτικοί αληθινοί προ!!! μας έχετε για πλάκα. εντάξει?? τώρα πάνε στο σχολείο να μιλήσεις με τα άλλα παιδάκι ποιος έχει πιο πολλά χωρια!

λογικα ειμαι ποιο μεγαλος απο εσενα αλλα δεν θα σταθω εκει....
αυτο που θα πω για να δουν ολοι τα χαλια σας κυριοι και κυριες ειναι οτι Κ45 μετα απο 1 μηνα παιχνιδιου οι 2 ''μεγαλες'' και τρανες φυλες CP kai Corr αποφασησαν για κοινη πορεια και ενωση...
ειστε οτι χειροτερο υπαρχει στον ελληνικο σερβερ και γελανε μαζι σας ακομα και οι πετρες...καταστρεφετε αυτο το ομορφο παιχνιδι γιατι δεν μπορειτε να το παιξετε σωστα...και μετα λεμε γιατι φευγουν οι παλιοι παικτες απο το παιχνιδι...

οποτε sir steven στα παιδακια τους φιλους σου οι εξυπναδες γιατι στο επομενο σου ποστ θα ποστραρω και την ανακοινωση απο το φορουμ σου που λες για αυτη την μεγαλη κινηση της φυλαρας σου...αντε απο εδω γελοιοι
 

DeletedUser8132

Σιγά μην ενώνονται αυτές οι δύο φυλές...
Αυτά τα ******ιοζιλίκια γινόντουσαν σε κάτι κόσμους 2, 5 κλπ με υπερεκτιμημένες semi active νουμποφυλές που παίζανε φυλετικές αγκαλίτσες και αγαπούλες μεταξύ τους και στο τέλος σφάζονταν λόγο των τεράστιων κουλουροεγώ τους...
Δεν γίνονται αυτά στον κ30 από δύο αξιόλογες φυλές, κακή προπαγάνδα παίδες...
 

DeletedUser

πωωω ρε φίλε έχω βαρεθεί να ακούω φαμφάρες σαν και αυτές που λέτε σε όλα τα ποστ στον κ30 εσύ και ο φιλαράκος σου ο φοίνιξ. Δεν ξέρω με τι γελάτε στο σκαιπ ( αν δεν γελάτε με τα χάλια σας τότε είναι απορίας άξιο τι σας φάινεται πιο αστείο) αλλά εμείς ξεκαρδιζόμαστε με το πως σας δουλεύει ο ισυ και τσιμπάτε.
δεν ξερω αν εγραψα φαμφαρα
αλλα αυτη την ωρα γραφω ναι γιατι απανταω σε εναν παικτη που αντι να τεκμηριωσει τα οσα λεει
απλα παταει πληκτρα και οτι βγει και ισως χανω τον χρονο μου

αλλα αν αποτελει φαμφαρα το οτι απλα επισημανα την προπαγανδα του παικτη σας
και την τελειως εσφαλμενη δηλωση του


τοτε πραγματικα ξανα περνα αλλη μια απο τους κοσμους που εχεις παιξει γιατι ουτε στον 22 εμαθες τελικα.

όσον αφορά στην κατάταξη και τα νομπλαρίσματα είστε τέλειοι, είστε καταπληκτικοί αληθινοί προ!!! μας έχετε για πλάκα. εντάξει?? τώρα πάνε στο σχολείο να μιλήσεις με τα άλλα παιδάκι ποιος έχει πιο πολλά χωρια!
αυτο ισως το πιστευετε εσεις για εσας και για αυτο σας τρωει και λετε αυτα που λετε

δεν ειπα αυτα που λες ουτε θα τα πω ποτε.
αλλα για να προσπαθεις να τα βαλεις στο στομα μου μαλλον εισαι τετοιος :clap:

θα παρακαλουσα για λιγη σοβαροτητα :doh:

απο εκει και περα. ασε τι κανουμε εμεις.
και κοιτα τι κανει η φυλη σου γιατι μαλλον δεν εχεις κατι να ασχοληθεις εκει :oops:
 

DeletedUser18255

Easy πας να το κάνεις όπως και στον 27 ο χειρότερος κόσμος με διαφορά στον ελληνικό σερβερ :wow:
 

DeletedUser31147

Πρώτα από όλα ο easy , που τον βλέπετε κρυμμένο πίσω από κάθε γωνια , δεν έχει καμια σχέση με την διοίκηση της φυλής που παίζει . Οι οποιες κινήσεις γίνονται λοιπόν , δεν είναι δικες του επιλογές , και επιπλέον δεν πρόκειται εδώ να απαντήσει πάλι για άλλους κόσμους παρα το ότι έχει απαντήσεις να δώσει .

Όλοι στις αναλύσεις σας λέτε ότι η 44 είναι η ποιο εύκολη ήπειρος , και η 45 είναι η ποιο δύσκολη . Όλοι επίσης περιμένετε ότι ο τελικός θα παιχτεί μεταξύ των δυο αυτών ηπείρων , και οι sol έχουν αρχίσει από τώρα και κάνουν προσθέσεις και αφαιρέσεις πόσους πόντους προηγούνται ...ευτυχώς που δεν έχουν μάθει να κάνουν και διαιρεση βεβαια να δουν ότι οι πόντοι αυτοί είναι 7-8 ανεπτυγμένα χωρια και επαναπαύονται στις δάφνες τους .
Ο Πρωταθλητής κάτι σας είπε πριν αλλα μάλλον δεν το καταλάβατε ... Πόσοι παίχτες πρώτης γραμμής είναι στην 45 ? και πόσοι στην 44 ? αυτοί μετράνε και αυτοί θα παίξουν τελικό . Ποιος τώρα αποφάσισε να κάνει τον μαραθώνιο sprint και ποιος διάλεξε άλλη τακτική να κλείσει την ήπειρο του είναι ένα και αυτό . Το σενάριο του επιλόγου αυτού του κόσμου παραμένει ίδιο . Το μονο σενάριο που πρέπει να αλλάξει είναι αυτό της sol που υπολόγιζε ότι θα βρει μια διχασμένη και αποδυναμωμένη ήπειρο και να επικρατήσει εύκολα εκεί .

Να απαντήσω και στον φίλο που λέει για μη τεκμηριωμένη propaganda ... Οι coa καλώς η κακώς έχουν στρατηγικοτάτη θέση στον χάρτη , είναι μια παρέα ατόμων που παίζουν καιρό μαζί , όλοι μέχρι τον τελευταίο ξέρουν τα βασικά , έχουν ανάμεσα τους παίχτες που το ξέρουν πολύ καλά και κυρίως δεν είναι ψηλομύτες και βοηθάνε οποιον χρειάζεται . Είναι πραγματικά μια αξια φυλή , που όμως δεν έχουν rim και ούτε θα αποκτήσουν μάλλον .Δεν βλέπω και να τους βοηθάει ουσιαστικά ούτε και η συνεργασία που διαφαίνεται με τους GETHO. Τι θα κάνουν λοιπόν ? Η θα πάρουν απόφαση να χορέψουν τον χορό του ζαλόγγου , η θα πρέπει να προσαρτιστουνσυνεργαστούν , με μια άλλη φυλή από αυτές που δείχνουν ότι θα αντέξουν μέχρι το τέλος .. Η φυλή αυτή επιπλέον πρέπει να είναι στην 44 η στην 45 . Αυτό είδε και ο θεοτοκόπουλος λοιπόν και είπε να στείλει λουλούδια .. Όλα τα αλλα είναι ιστορίες για αγριους ...και κυρίως ότι και να λέτε και να φωνάζετε ...άμα θέλει η νύφη και ο γαμβρός ...
 

DeletedUser30692

Δεν είναι καθόλου δικό μας θέμα το πώς θέλετε να κλείσετε την ήπειρό σας.

Θέλετε να ευχαριστηθείτε το παιχνίδι με μάχες κλπ ? Μπράβο σας άξια παλικάρια.
Φοβάστε μήπως δεν τα καταφέρετε και πάτε με συμμαχίες? Λιγότερο αντρίκιο εκ μέρους σας αλλά και πάλι είναι επιλογή σας. Ταιριάζει απόλυτα στο χαρακτήρα της φυλής μιας και πάρα πολλοί από εκεί έχουν ανέβει σε πολλούς κόσμους απο κανιβαλισμούς και βάρβαρα.:oops:

Ο καθένας κάνει τις επιλογές του.Πραγματικά νομίζετε πώς η κίνηση αυτή τους CoA δεν συμφέρει :p?

Εγώ απορώ οι κύριοι των Corr πως το δέχτηκαν αυτό...Προφανώς οι ~CP~ είναι από πίσω τους.Μαντέψτε ποιος θα πιάσει rim και ποιος θα εχει πιο γρήγορη ανάπτυξη :p. Όταν οι Corr θα χτυπιούνται με Ghetto και CoA στο κέντρο της κ45 μαντέψτε ποιός θα νομπλάρει ανενόχλητος στο Rim ?

Δεν είναι δύσκολο να υποθέσουμε τη συνέχεια...Corr στρατολογουνται απο ~CP~ και οι άσχετοι κανιβαλίζονται...και παίζουμε ξύλο μαζί μετά :axe:...Απορώ πως ο κύριος τοπακος δεν τα είδε αυτά...:oops:

Εξαιρετική πολιτική των ~CP~ , πολύ άσχημα από τους Corr . Προβλέψιμη κίνηση θα χρειαστείτε κάτι πολύ περισσότερο από αυτό...

Τώρα θα αρχίσουν από κάτω τα παιδιά των ~CP~ να λένε καλή η προπαγάνδα αλλά δεν πιάνει :p. Είναι η πρώτη φορά που η προπαγάνδα θα συμπίπτει με την αλήθεια.
 

DeletedUser8132

Δεν σε ξέρω, δεν με ξέρεις, αλλά μου δημιουργήθηκαν δύο απορίες από τα γραφόμενά σου.


Πρώτα από όλα ο easy , που τον βλέπετε κρυμμένο πίσω από κάθε γωνια , δεν έχει καμια σχέση με την διοίκηση της φυλής που παίζει . Οι οποιες κινήσεις γίνονται λοιπόν , δεν είναι δικες του επιλογές , και επιπλέον δεν πρόκειται εδώ να απαντήσει πάλι για άλλους κόσμους παρα το ότι έχει απαντήσεις να δώσει .

Γιατί αναφέρεσαι στον εαυτό σου στον τρίτο ενικό;


Δεν βλέπω και να τους βοηθάει ουσιαστικά ούτε και η συνεργασία που διαφαίνεται με τους GETHO.

Εξήγησέ μου, εκτός από μιά απόπειρα ένταξης της ghetto σε εμάς πριν λίγες μέρες (όταν η ghetto είχε κάποια επιπλέον μέλη στη διοίκηση) από που διαφαίνεται η συνεργασία;
 

DeletedUser31147

@ M0rg0th

Δεν συμφωνείς , ότι το τρίτο ενικό μου δίνει ένα μυστήριο , ένα αιθέριο στυλ ? Δεν κάνει τους άλλους να με φαντάζονται σαν κάτι άυλο και άπιαστο που παρακολουθεί και κατευθύνει τα πάντα ? Άσε που το είδα και σε μια ταινία και μου άρεσε πολύ ..

Την δεύτερη ερώτηση σου , δεν την κανεις καλύτερα στο forum της φυλής σου και να ρωτήσεις πόσοι με ξέρουν από εκεί ?
 

DeletedUser30692

@ M0rg0th

Δεν συμφωνείς , ότι το τρίτο ενικό μου δίνει ένα μυστήριο , ένα αιθέριο στυλ ? Δεν κάνει τους άλλους να με φαντάζονται σαν κάτι άυλο και άπιαστο που παρακολουθεί και κατευθύνει τα πάντα ? Άσε που το είδα και σε μια ταινία και μου άρεσε πολύ ..

Την δεύτερη ερώτηση σου , δεν την κανεις καλύτερα στο forum της φυλής σου και να ρωτήσεις πόσοι με ξέρουν από εκεί ?

Βασίλη....δεν είδα να λες κάτι για το δικό μου post....Ή δεν βρήκες να πεις κάτι ακόμη ? :D
 

DeletedUser31147

@ bill.gr


Το δικό σου το post το είδα μετά . Λογικά και πιθανά αυτά που γραφεις αλλα αφορούν την περίπτωση που δυο φυλές έχουν στόχο να διατηρήσουν την ταυτότητα τους και την ανεξαρτησία τους μέχρι το τέλος .. Αν όμως οι φυλές αυτές έχουν στόχο να γίνουν ένα , δεν παίζει κανένα ρολο ποιο μέλος είναι rim και ποιο μέτωπο .
Για τους κοα ότι είχα να πω το είπα . Απλά λέω πως έχει η κατάσταση και αυτό το κάνω γιατί την διοίκηση την γνωρίζω εκεί πολύ καλά και ξέρω ότι ούτε μπορώ να τους κοροϊδέψω και να τους κάνω προτάσεις που δεν μπορώ να εγγυηθώ , αλλα ούτε και να τους επηρεάσω κινδυνολογώντας για τις προθέσεις άλλων φυλων απέναντι τους
 

DeletedUser

easy ειναι αληθεια οτι τσακωθηκες με την ηγεσια της φυλης σου επειδη παιζει αγκαλιτσες και τωρα δεν ξερεις ουτε που να πας ουτε ποιον να κατηγορησεις?

μαλλον εισαι σε δυσκολη θεση και μας λες ασχετες ιστοριες....
 

DeletedUser8132

@ M0rg0th

Δεν συμφωνείς , ότι το τρίτο ενικό μου δίνει ένα μυστήριο , ένα αιθέριο στυλ ? Δεν κάνει τους άλλους να με φαντάζονται σαν κάτι άυλο και άπιαστο που παρακολουθεί και κατευθύνει τα πάντα ? Άσε που το είδα και σε μια ταινία και μου άρεσε πολύ ..

Eγώ το έχω διαβάσει σαν σύνδρομο του Ναπολέοντα, με όλο το σεβασμό. Αλλά μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι.

Την δεύτερη ερώτηση σου , δεν την κανεις καλύτερα στο forum της φυλής σου και να ρωτήσεις πόσοι με ξέρουν από εκεί ?

Μην φοβάσαι, μου έχουν πει αναλυτικά, σε έχουν σε μεγάλη εκτίμηση σαν αρχηγό και σαν παίχτη γενικά. Έχω δει και κάποια ωραία print screen...
 

DeletedUser

Παιδιά εντάξει τέλος το θέμα , δεν μας αφορά πως θα κλείσετε την ήπειρο σας (αν την κλείσετε) μας νοιάζει που χαλάτε το παιχνίδι .
Από την μία μιλάτε για μεγάλες μάχες και μεγάλους πολέμους και από την άλλη κανονίζετε αγκαλίτσες , άιντε στον δρόμο που χάραξε η GO του τοπάκου , πόσες ακαδημίες θα έχετε παιδιά ? 4? 5? Μήπως θα πάρετε και καμιά άλλη φυλή μαζί σας για να κλείσετε την ήπειρο πρώτα από εμάς .
Τι άλλαξε κύριοι μέσα σε μια εβδομάδα ? Μάλλον κάτι μύρισε μέχρι και στην 44 , ουπς κάποιοι χέστηκαν .
Απλά βγείτε να το παραδεχτείτε και πείτε το ξεκάθαρα , χωρίς ενώσεις και αγκαλίτσες δεν γίνεται να κλείσουμε τον κόσμο ενώ έτσι έχουμε κάποιες πιθανότητες .
Με τέτοια συμπεριφορά όμως από την ηγεσία σας, σας δίνω το πολύ ένα μήνα ζωή , κρίμα και σας είχα σε εκτίμηση .
Αν το πάρουμε ιστορικά φυλές που κάνουν ενώσεις από τόσο νωρίς δεν κρατάνε για πολύ , η πολυφωνία και οι κλίκες που θα υπάρχουν στην φυλή μόνο προβλήματα μπορούν να δημιουργήσουν .
Τέσπα καλή συνέχεια σας εύχομαι και καλές αγκαλίτσες (γτ καλές μάχες δεν το λες)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή