SOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser8132

DeletedUser

που ειναι ο φιλος μας ο νουμπακλας ο easy reader?
να πει τιποτα να γελαμε παλι στο σκαιπ
 

DeletedUser

ωραιος!! σαν σκυλακι σε φωναζουμε και τσουπ ερχεσαι
good boy
 

DeletedUser

Η αληθεια ειναι οτι δηλωσεις τετοιου τυπου

"Άστα αυτά που ξέρεις για αλλου .. Απλά είδες την θέση που έχουν στον χάρτη ,πολύ καλά ξέρεις ότι η ήπειρος 45 είναι το μεγάλο σου αγκάθι , και προσπαθείς να τους καλοπιάσεις να σε βοηθήσουν να μπεις αμαχητί στην ήπειρο . Η συγκεκριμένη φυλή όμως έχει περάσει πολλά σχολεία , για να γίνει θύμα σου .. Αλλου ψάξε ."

εχουν πλακα....
γιατι
1ον. με ποιους θα παιξουμε ξυλο και με ποιους οχι το αποφασιζουν ουκ ολιγα ατομα οποτε και να θελει ενας οποιος κι αν ειναι αυτος
αν οι αλλοι πουν οχι τοτε μετραει το οχι . (και το αντιστροφο)
2ον. μεχρι τωρα και τα στατς και οι κινησεις μας δεν εδειξαν πουθενα πως ειμαστε φυλη που δεν ψαχνει μαχες...

οντως τελικα τους κοσμους τους κερδιζει σε μεγαλο βαθμο το μπλα μπλα και η προπαγανδα.
το εξτερναλ ειναι οτι πρεπει για προπαγανδα
και ορισμενοι ειναι μαστορες σε αυτο χαχαχαχαχα :cop:

οπου δεν γραφουν τα στατιστικα γραφει η προπαγανδα :oops:
 

DeletedUser31147

@ walker17


δεν κανεις ένα post ακόμα ? Έτσι κι αλλιώς χαρά στα σκέλια σου δεν βλέπεις , τουλάχιστον να έχεις καλο νούμερο στα post σου να μπορείς να φαντασιώνεσαι σωστά .

@...Φοίνιξ...


Από την στιγμή που παραδεχόσαστε όλοι ότι η propaganda είναι και αυτή μέρος του παιχνιδιού , γιατί κάνετε όλοι σαν να έκλεψα το παγκάρι της εκκλησιας μετά ?
Βεβαια η πρεμούρα που σας έπιασε και κάνετε παρέλαση όλοι να μου απαντήσετε δείχνει ότι έπεσα διάνα ....Κάνατε το κορόιδο δυο μέρες , ψάχνατε εναλλακτική λύση , δεν βρήκατε και προσπαθείτε να επανέλθετε .
 

DeletedUser

@ walker17


δεν κανεις ένα post ακόμα ? Έτσι κι αλλιώς χαρά στα σκέλια σου δεν βλέπεις , τουλάχιστον να έχεις καλο νούμερο στα post σου να μπορείς να φαντασιώνεσαι σωστά .

@...Φοίνιξ...


Από την στιγμή που παραδεχόσαστε όλοι ότι η propaganda είναι και αυτή μέρος του παιχνιδιού , γιατί κάνετε όλοι σαν να έκλεψα το παγκάρι της εκκλησιας μετά ?
Βεβαια η πρεμούρα που σας έπιασε και κάνετε παρέλαση όλοι να μου απαντήσετε δείχνει ότι έπεσα διάνα ....Κάνατε το κορόιδο δυο μέρες , ψάχνατε εναλλακτική λύση , δεν βρήκατε και προσπαθείτε να επανέλθετε .

κοιτα στην καταταξη εκει ψηλα καπου θα μας δεις να αχνοφαινομαστε...οταν κανετε συνολικα τοσο νομπλαρισματα οσα καναμε εμεις σε 18 ωρες ελα να μιλησεις παλι...
μεχρι τοτε μοκο και ριξτο στο φαρμινγκ να βγαλεις κανα αριστο γιατι σε βλεπω λιγο πισω και ανησυχω :noob:
 

DeletedUser

@...Φοίνιξ...


Από την στιγμή που παραδεχόσαστε όλοι ότι η propaganda είναι και αυτή μέρος του παιχνιδιού , γιατί κάνετε όλοι σαν να έκλεψα το παγκάρι της εκκλησιας μετά ?
Βεβαια η πρεμούρα που σας έπιασε και κάνετε παρέλαση όλοι να μου απαντήσετε δείχνει ότι έπεσα διάνα ....Κάνατε το κορόιδο δυο μέρες , ψάχνατε εναλλακτική λύση , δεν βρήκατε και προσπαθείτε να επανέλθετε .
Παρακαλω να τεκμηριωσεις τα λεγομενα σου :)
κανε τον κοπο να βρεις μια φραση μου που να δηλωνει οτι
" κανω σαν να εκλεψες το παγκαρι"
"με επιασε πρεμουρα"

η αληθεια ειναι οτι:
Εκανες μια δηλωση - η οποια με βαση τα αποτελεσματα αλλα και τον τροπο που προχωραμε σαν φυλη ηταν απολυτα λανθασμενη

δεν νομιζω να ισχυει κατι απο τα παραπανω που ειπες
και καλο θα ηταν να παραδεχθεις τα λαθος σου

αν δεν θελεις και παλι ολα καλα :hmmm:


Υ.Γ Ο λογος που σχολιασα την προπαγανδα που ειδα απο εσενα ειναι οτι προσωπικα δεν μου αρεσει.
και σαν ατομο δεν την χρησιμοποιω
αν μεσα απο μαχες η φυλη μου δεν ειναι πρωτη τοτε θα μπω μπραβο στον πρωτο
δεν θα τον κραζω κι απο πανω :rolf:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

κοιτα στην καταταξη εκει ψηλα καπου θα μας δεις να αχνοφαινομαστε...οταν κανετε συνολικα τοσο νομπλαρισματα οσα καναμε εμεις σε 18 ωρες ελα να μιλησεις παλι...
μεχρι τοτε μοκο και ριξτο στο φαρμινγκ να βγαλεις κανα αριστο γιατι σε βλεπω λιγο πισω και ανησυχω :noob:

Δεν περίμενα βεβαια να καταλάβεις και τι σου έγραψα ..τουλάχιστον δεν με απογοήτευσες ..
Καμάρωνε λοιπόν για την ώρα τους πόντους σου , δεν έχει σημασία που ούτε μισό εκατομμύριο δεν είναι , .
Η όλη φάση πάντως μου θυμίζει την αρχή του κάθε κόσμου και τον καβγά για το ποιος έβγαλε πρώτος ελαφρύ η ποιος έχει τα περισσότερα .
 

DeletedUser

Βασιλη δεν μπορω να καταλαβω γιατι τρωγεσε τωρα μαζι μας????
φοβασε?ζηλευεις? τι????
 

DeletedUser31147

@ The.Paranormal


Για δες λίγο καλύτερα , και άρχισε από το θέμα με την επιτήρηση .. Τα έχω βάλει με την φυλή σας η με δυο "πονηριδιδες" που πάνε να βγούν και από πάνω μετά ? Ναι είμαι καυστικός πολλές φορες αλλα απαντάω ανάλογα .
Οι sol αυτή την στιγμή με αφήνουν παγερά αδιάφορο . Όπως και όλες οι άλλες φυλές που δεν έχουν παρουσία στην ήπειρο 45 . Δεν θα κάτσω να λύσω ένα πρόβλημα που μπορεί να μου λύσει ο χρόνος πολύ καλύτερα .
 

DeletedUser

εγω βλεπω οτι το ιδιο το παιδι που ειχε το θεμα εχει σταματησει να ασχολειτε με αυτο. ΕΣΥ ομως γιατι συνεχιζεις?
ο τροπος που γραφεις δεν ταιριαζει με την εικονα που θελεις να μας δειξεις ολους οτι εχεις, οτι και καλα δεν σε νοιαζει
 

DeletedUser31147

που ειναι ο φιλος μας ο νουμπακλας ο easy reader?
να πει τιποτα να γελαμε παλι στο σκαιπ

Ποτε έγραψα εγώ τελευταία φορα για την επιτήρηση ?
Και ποτε το σαΐνι σας ? Εσύ πάλι που λίγο πολύ ξέρω που φτάνει το μυαλό σου και **** δεν σε θεωρώ ..με αυτά που γραφεις "ελπιζεις" ότι θα βαρεθεί ο κόσμος να γυρίσει πίσω να δει τι παίχτηκε η θέλεις απλά να δοκιμάσεις την τύχη σου μαζί μου ?
 

DeletedUser

Ποτε έγραψα εγώ τελευταία φορα για την επιτήρηση ?
Και ποτε το σαΐνι σας ? Εσύ πάλι που λίγο πολύ ξέρω που φτάνει το μυαλό σου και **** δεν σε θεωρώ ..με αυτά που γραφεις "ελπιζεις" ότι θα βαρεθεί ο κόσμος να γυρίσει πίσω να δει τι παίχτηκε η θέλεις απλά να δοκιμάσεις την τύχη σου μαζί μου ?

εσυ μας ειπες να σου ανοιξουμε ενα θεμα να μας κανεις ρεζιλι...το ανοιξαμε και περιμενουμε
 

DeletedUser31147

@ walker17
Με εκπλήσσεις .. Δεν πίστευα ότι η εκπαίδευση σου θα είναι τόσο εύκολη . Περίμενα ότι θα μου πάρει καιρό να σε μάθω σε κάθε μου νεύμα να εκτελείς πάραυτα .
 

DeletedUser

@ walker17
Με εκπλήσσεις .. Δεν πίστευα ότι η εκπαίδευση σου θα είναι τόσο εύκολη . Περίμενα ότι θα μου πάρει καιρό να σε μάθω σε κάθε μου νεύμα να εκτελείς πάραυτα .

περιμενουμε ακομα ομως και μας ξενερωνεις....
αντε πες τιποτα να γελασουμε εχουμε κληση σκαιπ..εκτος αν θες να μας τα πεις πριβε για να μην γελαει και ολο το εξωτερικο μαζι σου
 

DeletedUser

Όσο αφορά την SOL , ένα μπράβο στην προσπάθεια όλων , πρώτη φορά έχω δει σε φυλή το 80% των μελών της να παίζει με τόσο μεγάλη όρεξη και πραγματικά να μαζεύονται 20 τρένα τόσο νωρίς στον κόσμο είναι πραγματικά επίτευγμα .
Φαίνεται όμως πως οι ατελείωτες ώρες farming πιάνουν τόπο.
Είμαι πραγματικά ευτυχισμένος που παίζω με αυτά τα παιδιά .
Σας υπόσχομαι πως ακόμα δεν έχετε δει τίποτα ...

Υ.Γ.Τώρα για κάτι άλλες φυλές της κ45 που θεωρούνται καλές και ξεχνάνε το πραγματικό όνομα του παιχνιδιού τα λόγια είναι περιττά .
Μην νομίζεται πως με αυτόν τον τρόπο θα γλυτώσετε , επειδή έχουμε μάθει το παιχνίδι με το όνομα του και επειδή δεν μας αρέσουν οι αγκαλίτσες να είστε σίγουροι για ένα πράγμα.
Θα μας βρείτε μπροστά σας ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή