SOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Ρε αγορίνα μου μας πήρες ένα χωριό και έγινε ολόκληρη ιστορία στο external, εσύ δεν ήσουν που μέχρι πριν από μία εβδομάδα με παρακαλούσες για μία συμμαχία ή για μία σ.ε. και μου είχες στείλει πάνω από 10 μηνύματα ?
Τώρα τι άλλαξε ? Γιατί ήθελες να συνεργαστείς με εμάς?
Κάθε φορά που θα παίρνεις χωριό ανενεργού θα έχουμε όλη αυτή την ιστορία στο external ?

Εμεις εδω στα βορεια μαθαμε να τα λυνουμε ολα στα χερια, κατι που ολοι εσεις κυριοι φενετε δεν εχετε καν δοκιμασει.
Γιατί ? Μήπως εσείς εκεί στα βόρεια ανάβεται φωτιά ακόμα τρίβοντας πέτρες ή μήπως ζείτε ακόμα στα δέντρα ?
Δεν έχετε μάθει να λύνεται τις διαφορές σας με διάλογο ?

Λοιπόν επειδή ακόμα δεν έχουμε ασχοληθεί μαζί σου και ίσως για αυτό το λόγο να έχεις πάρει θάρρος όταν θα ασχοληθούμε και μαζί σου λογικά θα σου έχουν τελειώσει οι λογαριασμοί που έχεις (ή τουλάχιστον αυτό θα βρεις ως δικαιολογία) και δεν θα μας ξανά γράψεις
οπότε αν θες μια συμβουλή από εμένα .
Μην λες πολλά γιατί εκτίθεσαι και να ξέρεις πάντα κάτι 'όποιος μιλάει λιγότερο , μιλάει τελευταίος'
 

DeletedUser33218

Ρε αγορίνα μου μας πήρες ένα χωριό και έγινε ολόκληρη ιστορία στο external, εσύ δεν ήσουν που μέχρι πριν από μία εβδομάδα με παρακαλούσες για μία συμμαχία ή για μία σ.ε. και μου είχες στείλει πάνω από 10 μηνύματα ?
Τώρα τι άλλαξε ? Γιατί ήθελες να συνεργαστείς με εμάς?
Κάθε φορά που θα παίρνεις χωριό ανενεργού θα έχουμε όλη αυτή την ιστορία στο external ?


Γιατί ? Μήπως εσείς εκεί στα βόρεια ανάβεται φωτιά ακόμα τρίβοντας πέτρες ή μήπως ζείτε ακόμα στα δέντρα ?
Δεν έχετε μάθει να λύνεται τις διαφορές σας με διάλογο ?

Λοιπόν επειδή ακόμα δεν έχουμε ασχοληθεί μαζί σου και ίσως για αυτό το λόγο να έχεις πάρει θάρρος όταν θα ασχοληθούμε και μαζί σου λογικά θα σου έχουν τελειώσει οι λογαριασμοί που έχεις (ή τουλάχιστον αυτό θα βρεις ως δικαιολογία) και δεν θα μας ξανά γράψεις
οπότε αν θες μια συμβουλή από εμένα .
Μην λες πολλά γιατί εκτίθεσαι και να ξέρεις πάντα κάτι 'όποιος μιλάει λιγότερο , μιλάει τελευταίος'

Αρχικα, ολα τα λοιπα σκουπιδια σας βαρεθηκα. ****************** ******* Απο κει και περα, οι υπολοιποι που μιλαν για in game, ακομη σας περιμενω.

@El greco
Ο λογος που εψαξα να βρω(μια ωρα και κατι μου πηρε) αλλο ενα παλιο ακαουντ εισαι εσυ, μιας και ειχα παρει αποφαση να μην ξανασχοληθω με τους ανανδρους παιχταραδες της φυλης σου.
Το θεμα ξεκινησε με εμενα να γραφω για τα βανδαλισματα της θυγατρικης σας, με σκοπο να σας κανω λιγη καζουρα γιατι μας τον ειχατε πριξει με τα βανδαλισματα των αλλων. Απο κει και περα δεν μιλησα εγω για το νομπλαρισμα μου, το οποιο παρεπιπτοντως καθε αλλο παρα ανενεργο ηταν, αλλα οι παιχταραδες σου. Δεν το ανοιξα εγω αυτο το θεμα, αλλα οι παιχταραδες σου.
Οσο για το δευτερο και τελευταιο ψεμα του ποστ σου, το οτι σε παρακαλουσα να κανουμε ΣΕ η συμμαχια δεν εχω να πω πολλα.
Ο καθε σοβαρος παιχτης σε αυτον τον κοσμο, που μπηκε για να παιξει αργοπορημενα, θα ηθελε να εχει ησυχο το κεφαλι του απο παιχτες που καιγονται 24/24h στο πισι μαζι με τα κο τους για να χτισουν acc εδω και ενα μηνα. Το οτι σε παρακαλουσα παλι, θα θελα να μου το εξακρυβωσεις. Τι εννοεις; Ισως φτεει που ειμαστε στο θεμα "Πολιτικη και προπαγανδα", γιατι αλλιως δεν καταλαβαινω γιατι το γραψες...

Στο δευτερο σκελος δεν εχω να σου πω πολλα. Εμεις εδω ετσι μαθαμε, εσεις μαθατε με πουστιες και λαμογιες και *****ολογιες και γλυψιματα.. συνχωρεσε με αλλα εμενα αυτα δεν μου αρεσουν.. προσβολες στο προσωπο μου και στην ανατροφη μου απο την οικογενεια μου για μενα σημαινει σουτια, και μονο σουτια... ποσο μαλλον οταν δεν με ξερουν και κρυβονται πισω απο τα πισι τους.
Και τελος να σου πω, πως σας περιμενω in game... για την ακριβεια ανυπομονω...


ΥΓ. Jorgen, ασε αυτο το account να βλεπω τι γινετε στο forum μην ψαχνω παλι αλλο.. δεν θα ξαναγραψω σε κανενα ποστ :hmmm:
Το υποσχομαι:doh:


[aig]Αποκλεισμός λογαριασμού.Απαγορεύονται οι real life απειλές στο φόρουμ.

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Αρχικα, ολα τα λοιπα σκουπιδια σας βαρεθηκα. Τονισα και ξανατονιζω οτι οποιος με προσβαλε, θελω τον αριθμο τηλεφωνου του. Οποιος εχει πραγματα στο παντελονι μεσα, ας μου το στειλει. Απο κει και περα, οι υπολοιποι που μιλαν για in game, ακομη σας περιμενω.

@El greco
Ο λογος που εψαξα να βρω(μια ωρα και κατι μου πηρε) αλλο ενα παλιο ακαουντ εισαι εσυ, μιας και ειχα παρει αποφαση να μην ξανασχοληθω με τους ανανδρους παιχταραδες της φυλης σου.
Το θεμα ξεκινησε με εμενα να γραφω για τα βανδαλισματα της θυγατρικης σας, με σκοπο να σας κανω λιγη καζουρα γιατι μας τον ειχατε πριξει με τα βανδαλισματα των αλλων. Απο κει και περα δεν μιλησα εγω για το νομπλαρισμα μου, το οποιο παρεπιπτοντως καθε αλλο παρα ανενεργο ηταν, αλλα οι παιχταραδες σου. Δεν το ανοιξα εγω αυτο το θεμα, αλλα οι παιχταραδες σου.
Οσο για το δευτερο και τελευταιο ψεμα του ποστ σου, το οτι σε παρακαλουσα να κανουμε ΣΕ η συμμαχια δεν εχω να πω πολλα.
Ο καθε σοβαρος παιχτης σε αυτον τον κοσμο, που μπηκε για να παιξει αργοπορημενα, θα ηθελε να εχει ησυχο το κεφαλι του απο παιχτες που καιγονται 24/24h στο πισι μαζι με τα κο τους για να χτισουν acc εδω και ενα μηνα. Το οτι σε παρακαλουσα παλι, θα θελα να μου το εξακρυβωσεις. Τι εννοεις; Ισως φτεει που ειμαστε στο θεμα "Πολιτικη και προπαγανδα", γιατι αλλιως δεν καταλαβαινω γιατι το γραψες...

Στο δευτερο σκελος δεν εχω να σου πω πολλα. Εμεις εδω ετσι μαθαμε, εσεις μαθατε με πουστιες και λαμογιες και *****ολογιες και γλυψιματα.. συνχωρεσε με αλλα εμενα αυτα δεν μου αρεσουν.. προσβολες στο προσωπο μου και στην ανατροφη μου απο την οικογενεια μου για μενα σημαινει σουτια, και μονο σουτια... ποσο μαλλον οταν δεν με ξερουν και κρυβονται πισω απο τα πισι τους.
Και τελος να σου πω, πως σας περιμενω in game... για την ακριβεια ανυπομονω...


ΥΓ. Jorgen, ασε αυτο το account να βλεπω τι γινετε στο forum μην ψαχνω παλι αλλο.. δεν θα ξαναγραψω σε κανενα ποστ :hmmm:
Το υποσχομαι:doh:

Σοβαρα τωρα, στο game δεν εχεις φαει καποιο ban;
Οσο για αυτο που λες με το acc νο12048 οτι τα λυνεις ολα στα χερια εσυ στο βορρα προσεχε μην σκισεις κανα βρακακι, ασχετιλα. Εχεις κανει το forum youtube και μας το παιζεις και καποιος. Αν δεν εφευγα διακοπες θα ξεκινουσα ξανα να σου κοψω λιγο τον αερα....
 

DeletedUser

πρωτη φορα που με αρεσει ποστ σου ανεστη χαχαχααχαχαχα
 

DeletedUser

αλεξης, αν θελεις βρες το μου γιατι δεν ειμαι σε θεση να ψαχνω τωρα ποστς πριν 2 ημερων
 

DeletedUser

Καρπαζοεισπρακτορες ενωμενοι δωστε πονο, εγω περιμενω κινητα..

(Account n6, ετσι να σε μαθω να μετρας κιολας)


[jor]
Απαγορεύεται η εκπροσωπηση αποκλεισμενου χρήστη
By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser26916

ας δωσει καποιος IP μπαν στο παιχτη μας τα εχει κανει ας μην πω τι ....


υγ... ελπιζω να μην φαω 10ρακι για μπακ σιτ συντονισμο ! απλα οπως βλεπεται εχει μπει με εκτω ακκ στο εχτερναλ .... μας κουρασε !
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή