SOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

σε καθε θεμα που ανειγετε στο κ30 βλεπω να εμπλεκετε/εμπλεκουν και την σολ μεσα
σταματηστε ρε παιδια αρχες κοσμου ειναι...ο καθενας να βλεπει την φυλη του και τα χαλια της φυλης του
οσο για την διπλωματικη κινηση που παικτηκε στην 45 ειναι αρκετα εξυπνη γιατι με εναν πολεμο Corr ~CP~θα εμεναν πολυ πισο και οι 2 φυλες αφηνωντας την σολ να αναπτυχθει ανενοχλητη η οποια θα γινοτανε μεγαλο προβλημα στο μελλον...κατι ετσι εγινε στον 28 μεταξυ ΙΤΑΦ και Μ*Μ που ακομη πολεμουσαν στα ισα οταν η βλυε τελιωσε με την ηπειρο της και κατεβενε προς τα κατω
 

DeletedUser30692

Άσε ρε τελείωσες τα μπάνια και μας θυμήθηκες :p...Έχεις και γνώμη :p .
 

DeletedUser

αφου ελειπα τωρα τα διαβασα χαχαχα
προσπαθει να με την πει στα καλα καθουμενα :hmmm::hmmm:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
σε καθε θεμα που ανειγετε στο κ30 βλεπω να εμπλεκετε/εμπλεκουν και την σολ μεσα

Οταν το θεμα μιλαει για τη SOL, ετσι λεει ο τιτλος τουλαχιστον, για ποια φυλη θα μιλησετε; Ελεος παιδια υπαρχει κομπλεξ απο καποιους για σας αλλα οχι και σε τετοιο βαθμο, τραγικοι ειστε
 

DeletedUser

Εl grecο

Με την μια σου απάντηση αναιρείς την άλλη κυρίως εκεί που λέει για διπλωματία και κριτική .
Ας είναι όμως . Όπως έχω πει πολλές φορες δεν έχω σχέση με την διοίκηση της φυλής μου και δεν έχω σκοπό να δώσω απαντήσεις σε θέματα που ούτε γνωρίζω το παρασκήνιο και ίσως , προσοχή ίσως λέω , έχω και άλλη γνώμη .
Επί πλέον η έλλειψη πληροφοριών που έχω με κάνουν και φοβάμαι ότι υπάρχει πιθανότητα να μην είμαστε και εμείς καλύτεροι από εσάς και τελικά να γυρίσει όλο το θέμα boumerang . Πως και γιατί λοιπόν ας απαντήσει η διοίκηση της φυλής μου αν θέλει και κρίνει σκόπιμο .
Εγώ το μονο που λέω είναι καλή συνεχεια και περιμένουμε ποτε θα έχουμε λογική απόσταση σαν φυλές να λύσουμε τις διαφορες μας όπως ταιριάζει σε αυτό το παιχνίδι .
Δεν μπορώ να κρύψω ότι όλο και κάποια εικόνα έχω σχετικά με την φυλή σας και το κλίμα που επικρατεί , τον δημοκρατικό τρόπο διοίκησης και επικοινωνίας στο forum σας , κάτι που από εμάς δυστυχώς λείπει , και πιστεύω ότι θα φτάσετε σίγουρα μέχρι τον τελικό ... θα τα πούμε εκεί λοιπόν .

το πρωτο ποστ που συμφωνουμε αλλα νομιζω οτι θυμωσες τους ''μεγαλους'' αρχηγους και σε εβαλαν στο ματι
 

DeletedUser

ανεστη ολα τα θεματα που ειδα μεχρι στιγμης στο 30 εμπλεκετε και η σολ μεσα δν ειναι μονο σε αυτο
αμανννννννννννννννν δεν προλαβα να επιστρεψω και τα βαλατε μαζι μου :'(
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ανεστη ολα τα θεματα που ειδα μεχρι στιγμης στο 30 εμπλεκετε και η σολ μεσα δν ειναι μονο σε αυτο
αμανννννννννννννννν δεν προλαβα να επιστρεψω και τα βαλατε μαζι μου :'(

Πολυ λογικο να εμπλεκεται οταν τα μελη της συμμετεχουν σε ολες τις συζητησεις του 30. Δεν τα βαζουμε μαζι σου αλλα μου φαινεται οτι καποιοι(και δεν μιλαω για σενα) ειστε πολυ υπεροπτες και πιστευετε στον εαυτο σας παραπανω απο τα επιτρεπτα ορια...
 

DeletedUser30692

Επιτρεπτά όρια αυτοπεποίθησης δεν έχω ξανακούσει...

Ρε Ανέστη τι λες πρωί πρωί?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Επιτρεπτά όρια αυτοπεποίθησης δεν έχω ξανακούσει...

Ρε Ανέστη τι λες πρωί πρωί?

Κατσε να στο πω πιο λιανα να το πιασεις λιγο πιο πολυ. Οταν θεωρεις οτι εισαι ο Μιλερ ενω δεν εισαι ουτε ο Φρεντ τοτε υπαρχει προβλημα. Και με καποια acc της SOL κυριως υπαρχει αυτο το προβλημα. Ειστε καλοι παικτες, για να μην λεμε βλακειες ειχατε μακραν την πιο ευκολη ηπειρο και τωρα εχετε το προβαδισμα. Απο Σεπτεμβρη ομως η κατασταση αυτη σε μεγαλο βαθμο θα αλλαξει


ΥΓ:Συγχαρητηρια που ξαναπηρες το ληστη:p
 

DeletedUser

Επιτρεπτά όρια αυτοπεποίθησης δεν έχω ξανακούσει...

Ρε Ανέστη τι λες πρωί πρωί?

Να δεις χθες το πρωί τι ******* πέταξε στο skype

ΓΕΦΥΡΑ ΤΟΥ ΣΟΥΕΖ:rolf:

[jor]
προειδοποίηση για spamming

Mην ξεφευγετε απο το θέμα

By Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30692

Κατσε να στο πω πιο λιανα να το πιασεις λιγο πιο πολυ. Οταν θεωρεις οτι εισαι ο Μιλερ ενω δεν εισαι ουτε ο Φρεντ τοτε υπαρχει προβλημα. Και με καποια acc της SOL κυριως υπαρχει αυτο το προβλημα. Ειστε καλοι παικτες, για να μην λεμε βλακειες ειχατε μακραν την πιο ευκολη ηπειρο και τωρα εχετε το προβαδισμα. Απο Σεπτεμβρη ομως η κατασταση αυτη σε μεγαλο βαθμο θα αλλαξει


ΥΓ:Συγχαρητηρια που ξαναπηρες το ληστη:p


Ναι ρε συ αλλά αυτό προκαλεί πρόβλημα στα ακκ. Εσένα τι σε νοιάζει ? :p Θέλεις το καλό μας ? :rolf:

ΥΓ: Ευχαριστώ :D
 

DeletedUser

108.000 ποντους μπροστα η SOL αουυυυυυυυυυυυυυυυυ :axe:
και κοντα 600.000 επιθετικες απωλειες αουυυυ :grrr2:
 

DeletedUser26309

Κατσε να στο πω πιο λιανα να το πιασεις λιγο πιο πολυ. Οταν θεωρεις οτι εισαι ο Μιλερ ενω δεν εισαι ουτε ο Φρεντ τοτε υπαρχει προβλημα. Και με καποια acc της SOL κυριως υπαρχει αυτο το προβλημα. Ειστε καλοι παικτες, για να μην λεμε βλακειες ειχατε μακραν την πιο ευκολη ηπειρο και τωρα εχετε το προβαδισμα. Απο Σεπτεμβρη ομως η κατασταση αυτη σε μεγαλο βαθμο θα αλλαξει


ΥΓ:Συγχαρητηρια που ξαναπηρες το ληστη:p



ο βασιλης ειναι ευκολα ο μιλερ του κ30,σιγουρα δεν ειναι ο φρεντ.και οσο για το...τον σεπτεμβρη θα ειναι διαφορετικα τα πραγματα ναι ολο αυτο ακουγεται ρε σεις αλλα δεν ειναι καλυτερα να σχολιαζουμε το τωρα και να αφησουμε τα θα θα να τα σχολιασουμε οταν ειναι η ωρα τους?
 

DeletedUser

lewnida ολοι στις απειλες πρωτοι ειναι
αλλα καλα λες, ας επικεντωθουμε στο τωρα και ποση σκονη εχουνε φαει απο την SOL
MUAHAHAHAHAHA
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
ο βασιλης ειναι ευκολα ο μιλερ του κ30,σιγουρα δεν ειναι ο φρεντ.και οσο για το...τον σεπτεμβρη θα ειναι διαφορετικα τα πραγματα ναι ολο αυτο ακουγεται ρε σεις αλλα δεν ειναι καλυτερα να σχολιαζουμε το τωρα και να αφησουμε τα θα θα να τα σχολιασουμε οταν ειναι η ωρα τους?

Δεν μιλησα προσωπικα για τον Γκοτεν Λεωνιδα...


Εν μερει εχεις δικιο παντως...
 

Deleted User - 119632

Επιτρεπτά όρια αυτοπεποίθησης δεν έχω ξανακούσει...

Ρε Ανέστη τι λες πρωί πρωί?

Αινστάιν θα ζήλευε μπροστά στην αντίληψη σου!


επισης μας κατηγορείται για μια συμμαχία και μετά είναι λογικό για εσάς να πιάνετε όλες τις φυλές της 45 για διπλωματία εε??
νόμιζα ότι η διπλωματία είναι για αγκαλίτσες και όχι για τους πολεμοχαρείς στρατηλάτες σαν και του λόγου σας.

είστε σε φουρτούνα. βάρκα στο γυαλό!
 

DeletedUser30692

Φίλε δεν είμαι μέσα στα πράγματα της ηγεσίας...αλλά δεν νομίζω να μιλήσαμε με κανέναν...

Αν μιλήσαμε συγγνώμη ...μάλλον θα θέλατε να κάνετε ένωση και με αυτήν την φυλή... :oops:

Δεν έχουμε επιχειρήματα και το ρίξαμε στις προσωπικές προσβολές ? :noob:

ΥΓ: Στην υπογραφή σου καλύτερα να βάλεις : Συμμαχήσαμε και σας περιμέναμε .
 

DeletedUser

Αινστάιν θα ζήλευε μπροστά στην αντίληψη σου!


επισης μας κατηγορείται για μια συμμαχία και μετά είναι λογικό για εσάς να πιάνετε όλες τις φυλές της 45 για διπλωματία εε??
νόμιζα ότι η διπλωματία είναι για αγκαλίτσες και όχι για τους πολεμοχαρείς στρατηλάτες σαν και του λόγου σας.

είστε σε φουρτούνα. βάρκα στο γυαλό!

αγκαλιτσα ειδα νομπλαρισματα μεσα στην 44...το νου σου ερχονται οι στρατηλατες κανε ακαδημιες και γυρνα τα ολα αμυντικα
υγ. πολλες ακαδημιες!! και μην παρετε ολα τα εσωτερικα μαζεμενα και δεν εχετε μετα αριστους για το μετωπο...κανιβαλοι!!! :noob:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή