Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser31752

φιλε ροσσι γιατι τοσοι εχθρα για SoA?
Επισης τους D.Z. δεν τους ειδες που εκαναν ακαδημια;

Πραγματικα δνε τους προσεξα τωρα αφου το ανεφερες το ειδα...

Δεν ειναι εχθρα φιλε μ....απλως διαλογος να γινετε.....

Ακομη ομως δν ανοιξαν οι προεγγραφες γεμισαμε ακαδημιες
 

DeletedUser32487

εγω υποστηριζω τους SoA επειδη καποια φιλαρακια μου ειναι εκει μεσα και μιλαμε απο σκαιπ οπως το γραφω αυτο εδω και μου λενε πως δε θα περασουν τη μια ακαδημια και υπαρχει περιπτωση να τη διαλυσουν αυτην οπως φυσικα μου λενε τωρα.. Ομως ποτε δε ξερεις, σιγουρα δε θα καταληξουν οπως τους G.O
 

DeletedUser24126

κατάλογος.jpg


εεε.jpg


images.jpg

κατάλογος.jpg
......



[aig]Προειδοποίηση για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

καλα για την dice και μονο που ειναι αρχηγος ο μιγιαμοτο καταλαβενει κανεις το ποσο καλη φυλη και ποσο μελλονθα εχει...
 

DeletedUser32487

αυτο ειναι ειρωνικο η σοβαρα μιλας γιατι για να σου πω την αληθεια δεν ετυχε ποτε να δω το miyiamotο να κανειφυλη εκτος στο 29 τη dice παλι και πανε αρκετα καλα.
 

DeletedUser

29 δεν ειναι οτι τα πανε πολυ καλα απλα συμμαχισαν με τους γκο και τα βλεπουν ολα γαλαζια αμα θυμαμε καλα
δεν αλλους κοσμους οπως 28 με την πυξιδα αγκαλια ηταν ολη την ωρα
και γενικος πολυ ασχετος για αρηγος κυνηγαει το γαλαζιο
 

DeletedUser32487

α καταλαβα οκ οσοι κυνηγανε το γαλαζιο παντα στο τελως τρωνε πυξιδα...
 

DeletedUser24126

Τωρα για να μιλησουμε και *λιγο* σοβαρα,οι προεγγραφες εδειξαν ενα σιγουρο πραγμα: Απολυτως τιποτα.Απο τις φυλες που εχουν δημιουργηθει,ουτε μια δεν δειχνει κατι ιδιαιτερο,και περαν της πλακας με τις εικονες που σηκωσα πριν(Ειμαι Dice?!? Πως βγαλατε τετοιο συμπερασμα?? :D :D),η δικη μας δειχνει(μετα την μεχρι τωρα πορεια μας και στον 29) να ειναι η πιο εμπειρη-ισχυρη.Φυσικα αναμενουμε να μπουν οι υπολοιποι παιχτες και με το ανοιγμα του κοσμου για να αρχιζουμε να βγαζουμε συμπερασματα.Παντως,προσωπικα περιμενα μεγαλυτερη "¨κινηση" κατα τις προεγγραφες,και για τη ωρα επικρατει νεκρα.Οσο για το ποιος παιζει μεσα στα μπλε μπλα μπλα μπλα,απλα να τονισω σε αυτους που τα λενε να μη πατησουν ρεσταρτ για να βγουν ριμ με το που ανοιξει ο κοσμος...Γιατι και στον 29 και (μπορει) και στον 30(αν ειμαστε κεντρο με το καλο) η Dice παλι κεντρο κοσμου θα παιζει....
 

DeletedUser31752

24

Ειμασταν συμμαχοι......κ μια λαμπρη μερα καθως το φαναρι(le me playing) αναπτυσωταν πολυ μπροστα κ εγω ειχα συμβαση με το φαναρι κ ο μιαμοτο ειχε συμμαχια...παει αυτος κ λεει στο φαναρι να μας βγαλουν εξω.......χωρις εγω να ξερω κατι....μας εκαναν αερα γαι 2 μερες εως οτου μας πειραν τους 35 απο τους 40 παικτες....εγω επαιξα λιγο μετα χαρισα το χωριο μ στους μαυρους πειρατες....κ εκεινοι εφαγαν το ξυλο της αρκουδας (μιγιαμοτο φαναρι) ολοι ομαδικα...υστερα μετακομισε μαζι με εναν φιλο τον κυριακο τον οποιον τον συμπαθω ακομα παρα πολυυυυ

25

Παει κανει φυλη μαζι με τον κουλη ειμουν στην φυλη εγω λογο του κουλη(Αξιος αρχηγος ο κουλης) βγαινουν στην ιδια ηπειρο με τους ρες του αφρικανου....πλακονομασταν καμια βδομαδα μεχρι που αποκλειζωμαι εγω ειμουν στρατολογος στην φυλη κ ειμασταν κ καταταξη 1 για καμια βδομαδα......ο μονος που επαιζε κ μονος ο κουλης ....ειχε 5 χιλ ποντους οι υπολοιποι στην φυλη ειχαν κατω απο 3 τελικα οι ρες μας πειραν τους καλους παικτες.....κ μας βαραγαν κ ελειξε ετσι αφου 1 παικτης επαιζε...

26

Κατεβαζω φυλη εγω κ τελικα βρηκα κ τον μιγιαμοτο εκει...τον εκανα βαρωνω (δνε ξερω γτ μαυρη μαγεια πρεπει να ηταν)
Αποκλειζομαι εγω στους 700 ποντους στην ηπειρο μας αν θυμαμαι καλα ειμασταν θεση 1 παει αυτος κ λεει παιδια τι γινετε αποκλειστηκε ο αρχηγος θα αναλαβω εγω ..τελικα μετα 1 μερα λεει να τα αλλαξουν ολα στην φυλη φορουμ διπλωματια ονομα..κλπ το κανει ..εγω ειχα παικτες κ μ ελεγαν τι γινετε....ενω βαζω εγω το χερι μ οτι δνε μπορεις να διοικησεις εσυ γιαννακη ..νευριαζει φευγει απο την φυλη παει στην τρενο..του voitheia ηταν νομιζω.... αν θυμαμαι καλα....κ παιρνει μαζι του καμια 35 παικτες...εκαναν ακαδημια τα τρενα...τελικα διαλυθηκε η φυλη μας....

27

Πηγε κ εκει να κατεβασει ....την κατεβασε αλλα οι πιο πολλοι παικτες πηγαν στους σεκς ολοι μαζι...καμια 20αρια ατομα...κ εγω κατεβασα εκει αφου ειδα οτι δεν παει αλλο τους εστειλα στην αροξολ τους παικτες (το χειροτερο πραγμα ειανι αν αφηνεις ξεκρεμαστους τους παικτες)...κ μετακομισα στην σατ....διαλυθηκε η σατ...πηγα αροξολ...κ εκει τερματησα

υστερα απο εδω τα ξερετε πιστευω...

Πως θα χαρακτηριζατε τον κυριο Ιωαννη?
 

DeletedUser32487

Φιλε μου πως βγαζεις το συμπερασμα πως καμια φυλη δεν δειχνει κατι ιδιαιτερω αφου δε ξερεις τι γινετε μεσα και ποιοι παικτες παιζουν σε καθε φυλη..; Επειδη και η D.Z. και η SoA μεχρι στιγμης μαζι με τη dice εχουν εμπειρους και καλους παικτες δε ξερω γιατι δν εδειξαν κατι αλλα ο κοσμος ακομα να ανοιξει αρα κανεις δε ξερει τι μπορει να γινει.. Επισης καποιες μικρες φυλες οπως Lets drink νομιζω εχει πολλοι καλους παικτες μεσα πολυ εμπειρους!
 

DeletedUser24126

Ωραιες ιστοριες να τις λες γυρω απο το τζακι στα εγγονια σου φιλε...Λες και τετοια δε γινονται σε καθε κοσμο και σε πολλες φυλες.Χωρις να θελω να γινω δικηγορος κανενος,εγω το διαστημα που εχω συνεργαστει με το miyiamoto εχω να πω οτι ειναι αψογος τοσο στην διατηρηση της οργανωσης στην φυλη οσο και στην εκπονηση πλανων-διπλωματικων σχεσεων-στοχων.Τωρα,το τι εκανε ο καθενας στον ταδε κοσμο,και επειδη σου εφαγε τους παιχτες και διοικουσε στη θεση σου σε 2 φυλες πριν απο 1 χρονο++, ειναι οπως ειπα ιστοριες για τα εγγονια.Το παιχνιδι οπως λενε και πολλοι αλλοι "προ" λεγεται Φυλετικες Μαχες,αμα ηθελες εσυ να παιζεις με στανταρ συμμαχιες μονιμα και χωρις ουτε μιση δολοπλοκια,ας επιανες κανα football manager...Και δε θα σχολιασω οτι μονος σου αναφερεις οτι σε 2 κοσμους αποκλειστηκες...Αναρωτιεμαι πως????(NOT)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

25

Παει κανει φυλη μαζι με τον κουλη ειμουν στην φυλη εγω λογο του κουλη(Αξιος αρχηγος ο κουλης) βγαινουν στην ιδια ηπειρο με τους ρες του αφρικανου....πλακονομασταν καμια βδομαδα μεχρι που αποκλειζωμαι εγω ειμουν στρατολογος στην φυλη κ ειμασταν κ καταταξη 1 για καμια βδομαδα......ο μονος που επαιζε κ μονος ο κουλης ....ειχε 5 χιλ ποντους οι υπολοιποι στην φυλη ειχαν κατω απο 3 τελικα οι ρες μας πειραν τους καλους παικτες.....κ μας βαραγαν κ ελειξε ετσι αφου 1 παικτης επαιζε...

Μάλλον φίλε μου σε άλλο κόσμο έπαιζες , καταρχήν να ξεκινήσω με μία διευκρίνιση η RES δεν ήταν δική μου απλά βοηθούσα στο συμβούλιο , η φυλή σου όπως τα λες ήταν 1η στην κατάταξη του κόσμου , βγαίνατε στο φόρουμ το παίζατε προ, λέγατε , λέγατε και τελικά με το που κάνατε πόλεμο μαζί μας δεν αντέξατε πάνω από μία εβδομάδα ,ούτε παίκτες σας πήραμε όπως λες ούτε τίποτα , μια μεγάλη φούσκα ήσασταν , οι λεγόμενοι ποντάκιδες σε κάθε κόσμο και τίποτα παραπάνω . Αυτά για να πούμε πως έχουν τα πράγματα .
Συνεχίστε την όμορφη κουβέντα σας ...
 

DeletedUser2088

[aig]Να επανέλθετε στο θέμα παρακαλώ,

ούτε που θυμάμαι από πότε έχω να δω παρουσίαση φυλής,

όλα τα άλλα τα είδα!!!.[/aig]
 

DeletedUser32487

Το θεμα γυριστηκε στην αξιολογηση των υπαρχουσα φυλων απο τι φαινετε.
 

DeletedUser24216

Ερχεται.












Αποψε.















η Παρουσιαση Φυλης που ολοι περιμενετε.































Ερχεται.
 
Κορυφή