Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

φιλε μου δεν ξερω αν κανουν φιγουρα καλο κανουν γιατη αποτι ξερω καλη ειναι τωρα δεν βλεπω τπτ το σοβαρο.

5-6 παιδαρελια ειμαστε με διπλα ακκ και 8α μπουμε να κλεισουμε το κοσμο οποταν καλυτερα μην μπεις αμα δεν σαρεσουν οι πυξιδες
 

DeletedUser

Φίλε μου αφού δεν μας είδες στην προεγγραφή σημαίνει πως τελικά δεν θα μπούμε οπότε καλή συνέχεια στον κόσμο και ας τον κλείσουν οι καλύτεροι , ίσως τα πούμε σε κάποιον άλλον κόσμο ...
 

DeletedUser26255

Φίλε μου αν δεν υπάρχουν στην προεγγραφή σημαίνει πως τελικά δεν θα μπούμε οπότε καλή συνέχεια στον κόσμο και ας το κλείσουν οι καλύτεροι , ίσως τα πούμε σε κάποιον άλλον κόσμο ...

δλδ τι δεν θα μπεις στον κοσμο εσυ και αλλα 40 ατομα γτ δεν θα γινει μια φυλη??
 

DeletedUser28045

5-6 παιδαρελια ειμαστε με διπλα ακκ και 8α μπουμε να κλεισουμε το κοσμο οποταν καλυτερα μην μπεις αμα δεν σαρεσουν οι πυξιδες


φιλε μου τασουλη δεν εισαι ο καλος αποτι ξερω τον σολ ανχονομαι με το Ηυλκ αλλα κατι κανεις θα μαθεις πυξιδα καμια στιγμη τη εστι
 

DeletedUser

φιλε μου τασουλη δεν εισαι ο καλος αποτι ξερω τον σολ ανχονομαι με το Ηυλκ αλλα κατι κανεις θα μαθεις πυξιδα καμια στιγμη τη εστι

λαθος ξερεις η παικταρα τον σολ ειμαι ναι καποιος πρεπει να μου μαθει τη ειναι η πυξιδα γτ ειμαι μεγαλη παικταρα και δν την εχω δει ποτε :D
 

DeletedUser28045

ναι παλι καλα π εχεις τον νικο αλλιος θα περνουσες ωραια
 

DeletedUser31752

Εδω ο αλλος ρε ο Ροσι ειχε κανει λογαριασμο(xlempouras) και ελεγε πραγματα για τον εαυτο του:rolf:
Ανεκδοτο ειναι...
Τωρα για τον Rosa Negra δεν δινω σημασια γιατι απλα δεν μπορω να ασχοληθω με ατομο που δεν ειχε πανω απο 3 χωρια στη ζωη του....

Και ποιος να σου ελεγε παλικαρακι μ οτι εχω κανα 8αρι τουλαχιστον ακομα λογαριασμους....
------------------------------------------
Ας επανελθουμε στο θεμα μας

Να αναφερουμε ακομα στην SoA οτι οι αριθμοι ΔΕΝ κερδιζουν τις μαχες..(οπως λεει κ ο κυριακος (ξερει ο ιδιος για ποιον λεω)) που με χουν βαλει μεσα κ την κουτση μαρια.....ειδα 4 παικτες ...μετριους κ εναν καλο....εκει μεσα....

D.Z.

ειναι καποια παιδια συνενοημενα απο τον καζουαλ κυριως απο οτι ειδα......δν γνωριζω κατι παραπανω

Dice

Η φυλη του Ιωαννη απο τον 24 απο οτι θυμαμαι μαζευει τους παικτες.....και θελω να μπω...κ εγω μεσα αλλα δεν με αφηνει :(

http://prntscr.com/3q4tsm


αυτες εχω ξεχωρισει μεχρι στιγμης
 

DeletedUser32487

SoA εχει καλο υλικο, οι παικτες ειναι εμπειροι οι περισσοτεροι,

Οι D.Z στην αρχη της προεγγραφης ηταν η CxC τωρα δε ξερω αν εχουν καποια σχεση.

Οι Dice γνωστη φυλη απο παλιους κοσμους για να δουμε αν θα τα καταφερει.
 

DeletedUser31752

πως ξερουμε οτι οι σοα ειναι εμπειροι φιλε μ?
 

DeletedUser32487

αν κοιταξεις τους παικτες που ειναι μεσα εχουν καλο υλικο.

Το 50-70% απο τι βλεπω ειναι καλη παικτες... Μεχρι στιγμης οπως ειπες και εσυ φιλε μου αυτες οι 3ης φυλες ξεχωρισαν αλλα οπως βλεπουμε καποιες σοβαρες φυλες που ξεχωριζουν απο το φορουμ δεν εχουν εμφανιστει ακομη.
 

DeletedUser24216

αυτο που γραφετε ποιες φυλες ξεχωρισαν ενω δεν εχει ανοιξει καν ο κοσμος, με ξεπερναει.
 

DeletedUser33006

@pugo2012

Εχει καταντησει αηδια...επειδη δν μπηκαμε με προεγγραφη δν σημαινει πως δν θα μπουμε στον κοσμο...αυτο το καταλαβες?
Ελεος πια...
 

DeletedUser32487

Με αυτο που ειπα φιλε κου εννουσα πως πρεπει να περιμενουμε γιατι υπαρχουν σοβαρες φυλες οι οποιοες δεν εχουν εμφανιστει...
Με τη καλη εννοια το εννοουσα.
 

DeletedUser31752

πες μ εναν παικτη να φαρμαρει "σωστα"να σπλιταρει να σνιπαρει..να .... να....να.....να..... στην σοα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή