Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32487

Για δες επιτευγματα φιλε μου. Δε τους θυμαμαι απ εξω και επειδη ξερω εγω 2-3 απ αυτους προσωπικα υπαρχουν παικτες που τους ξερω απο 28'και τα επιτευγματα δν ειναι αυτα που φαινονται.
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103

Υ.Γ. το rushstart είναι όταν κάνεις γρήγορο restart από το rush και το start , ανίδεοι όλοι εδώ μέσα.

Ο/Η merino έγραψε:
Δώστε μου λοιπόν εσείς που πατήσατε προεγγραφή(και μετά θα πατήσετε ραστάρτ όπως είπε ένας φίλος μας) έναν λόγο που το κάνατε ?

Σε αυτο το ρασταρτ αναφερομαι. Ουτε τι γραφεις δεν ξερεις αστειε...
@Rosa negra οτι σου λεω απο το skype στο λεω και εδω ασχετα που δεν το γουσταρεις και πας να βγεις απο πανω. Κανε κανα αλλο acc να μου την πεις τωρα, μπορεις...
@siklari παρατα το αγορι μου, καμια ελπιδα για σενα δυστυχως...
 

DeletedUser33006

Οπως ειπα και πιο πανω δν θα ασχοληθω αλλο για παρτι σου....
 

DeletedUser32487

πες μ εναν παικτη να φαρμαρει "σωστα"να σπλιταρει να σνιπαρει..να .... να....να.....να..... στην σοα

Για δες επιτευγματα φιλε μου. Δε τους θυμαμαι απ εξω και επειδη ξερω εγω 2-3 απ αυτους προσωπικα υπαρχουν παικτες που τους ξερω απο 28'και τα επιτευγματα δν ειναι αυτα που φαινονται.
 

DeletedUser26255

παντως,για να γυρισουμε στο θεμα μας θυμαστε για εναν που μας μιλουσε για την τρομερη και φοβερη ΜΟΣΧΑΡ?που μας ελεγε οτι επιστρεφει να κατακτησει τον κ30?η ΜΟΣΧΑΡ υπαρχει αλλα εχει ενα μελος μονο :'(
 

DeletedUser28045

παντως,για να γυρισουμε στο θεμα μας θυμαστε για εναν που μας μιλουσε για την τρομερη και φοβερη ΜΟΣΧΑΡ?που μας ελεγε οτι επιστρεφει να κατακτησει τον κ30?η ΜΟΣΧΑΡ υπαρχει αλλα εχει ενα μελος μονο :'(

πες μου λιγο περιμενεις να δεις σοβαρη φυλη με προεγραφη? το 90% θα μπουνε μετα την 1η μερα και 2 φυλες το πολυ να μπουν τωρα για να ειναι κεντρο με τα νοοβια....
 

DeletedUser26255

σωστα τα λες αλλα με την δικη σου λογικη η μοσχαρ αν ηταν προ φυλη δεν θα εμπαινε τωρα αλλα αργοτερα αλλα εχει ηδη μπει :)
 

DeletedUser28045

1ας ειναι και πιος ειπε οτι ειναι καλη φυλη εγω ?
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
πες μου λιγο περιμενεις να δεις σοβαρη φυλη με προεγραφη? το 90% θα μπουνε μετα την 1η μερα και 2 φυλες το πολυ να μπουν τωρα για να ειναι κεντρο με τα νοοβια....

Υπαρχουμε λοιπον εμεις τα νουμπιδια που καναν προεγγραφη, ενημερωτικα να υπενθυμισω οτι οι παικτες που κερδιζουν πρωτοι τα βραβεια για τους πορους κλπ που τοσο ασχολειστε, στους τελευταιους 7 κοσμους τυχαινε να ειναι στο κεντρο...
 

DeletedUser28045

Υπαρχουμε λοιπον εμεις τα νουμπιδια που καναν προεγγραφη, ενημερωτικα να υπενθυμισω οτι οι παικτες που κερδιζουν πρωτοι τα βραβεια για τους πορους κλπ που τοσο ασχολειστε, στους τελευταιους 7 κοσμους τυχαινε να ειναι στο κεντρο...

Tο θεμα ειναι πιος κλεινει τον κοσμο οχι πιος εχει τα βραβεια ριμ
 

DeletedUser26255

Υπαρχουμε λοιπον εμεις τα νουμπιδια που καναν προεγγραφη, ενημερωτικα να υπενθυμισω οτι οι παικτες που κερδιζουν πρωτοι τα βραβεια για τους πορους κλπ που τοσο ασχολειστε, στους τελευταιους 7 κοσμους τυχαινε να ειναι στο κεντρο...

αστο ρε ο καθενας εχει την δικη του γνωμη οσο λαθος και αν ειναι
 

DeletedUser32487

Εγω πιστευω πως και κεντρο και ριμ εχει τη δικια του φιλοσοφια και προεγγραφη και μετα τη προεγγρσφη να μπεις κσποιος λογος θα υπαρχει. τωρα επιδη καποιος θα μπει απο προεγγραφη δε σημαινει οτι ειναι νουμπας και το αντιθετο. Επισης το να κανεις επανεκκινηση μολις αρχισει ο κοσμος επιδη για καποιο λογο οποιοδοτε μπηκες απο προεγγραφη δεν ειναι κακο.. Ο καθενας με τους τροπους του, το ποιος θα κλεισει το κοσμο εχει σημασια καθ οχι ποιος θα μπει απο προεγγραφη και ποιος οχι!
 

DeletedUser

1ον μαζευτε τα υποτιθεμενα τρολια απο σολ ειδικα εσυ σικλαρι απλα τραβα βαρα το κεφαλι σουστον τοιχο μπας και παρει μπρος
2ον ακομη δεν ανοιξε ο κοσμος πως εχει ανοιξει τετοια συζητηση?!?!
 

DeletedUser31752

Δηλαδη η ιταφ στον 28 που μπηκε απο προεγγραφη ειναι νουμπ αυτο θελετε να μου πειτε?

Αι σιχτιρ...

Εδω θα συμφωνησω για μια φορα με τον φιλτατο ανεστη..εχει δικιο.....ειναι καφως καλυτερο να εισαι κεντρο κ στο κεντρο συχνα διαπρεπουν οι "ικανοι"....γνωμη μ πχ αν φοβασε κ δεν πολυξερεις το παιχνιδι καλο θα ηταν να μπεις αφοτου ανοιξει ο κοσμος.....αλλα εαν εχεις τα κοτσια κ ξερεις να παιζεις καλα θα ηταν να παιξεις με κεντρο....ασχετα αν τους ληστες τους εχουν παικτες στο κεντρο....

επισης η φυλη τον 25....ρεσ....που μπηκε αφοτου ανοιξει ο κοσμος τα πηγε καλα μεν αλλα εχασε τον τελευταιο πολεμο....(ενα παραδειγμα εδωσα μην με φατε)
 

DeletedUser32487

Θα συμφωνησω και εγω με υτο. Εαν ξερεις να παιζεις καλα δεν εχει κανενα προβλημα να πας κεντρο εκτος εαν φοβαςε και το παιξεις ασφαλης στο ριμ.. Δε κατηγορω κανενα που θα παει ριμ γιατι εχει πολλα πλεονεκτηματα και εκει και το παιζει ασφαλης για την αρχη.
 

DeletedUser31752

Αρχισαμεεεεεεεεε??? με αυτες τις ακαδημιες..? ΣοΑ ελενχτε

δεν εχετε ακουσει το ανεκδοτο .....για αυτο δν γελατε..

Πάει ένας τύπος σ ένα μπαρ και λέει στον μπάρμαν:
- "Φίλε, βάλε μου ένα ποτό, πριν αρχίσουμε."
Του βάζει ένα ποτό, το πίνει. Μετά από λίγο:
- "Φίλε, βάλε άλλο ένα, πριν αρχίσουμε."
Του βάζει το δεύτερο ποτό, το πίνει κι αυτό.
- "Φίλε, βάλε μου ένα ακόμα, πριν αρχίσουμε."
Αφού έχει πιεί γύρω στα δέκα ποτά:
- "Φίλε, βάλε μου άλλο ένα ποτό, πριν αρχίσουμε."
Του λέει ο μπάρμαν κάποια στιγμή:
- "Να σου βάλω ρε φίλε, αλλά κάποια στιγμή πρέπει να με πληρώσεις."
Και ο τύπος, απαντάει:
-" Αρχίσαμεεεε;"
 

DeletedUser

Πες μου πραγματικα που καταδικαζω το κεντρο το μονο που λεω ολη την ωρα και ενας τοσο στενομυαλος σαν εσενα δεν μπορει να καταλαβει ειναι οτι οι περισσοτεροι μπενουν μετα τις προεγγραφες παντα ειναι νομος αυτος αραδεν μπορει να γινει εξολοκληρου λογος για φυλες
Αντε εμαθες το εξτερναλ και βγαζεις γλωσσα οπου νανε χωρις καν να ξερεις τι λεει ο αλλος ελεος...
 

DeletedUser32487

φιλε ροσσι γιατι τοσοι εχθρα για SoA?
Επισης τους D.Z. δεν τους ειδες που εκαναν ακαδημια;
 
Κορυφή