Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser32487

Ρε παιδια που ειναι η SOL, η G.O, τα παιδια απο κοσμο 1 και η CoA?
 

DeletedUser

απλα οι περισσοτεροι ξερουν τι κανουν και δεν μπενουν σαν τα προβατα με προεγγραφη για να εχουν βαρβαρο σε αποσταση 1 ωρας
 

DeletedUser32487

ναι ομως απλος μολις ανοιξει ο κοσμος ολοι η φυλη πριν αρχισουν οι παικτες να παιζουν κανουν επαννεκκινηση στην ιδια ηπειρο και τελειωνεξ το θεμα.. Το ιδιο ειναι!
 

DeletedUser33006

Δν ειναι καθολου το ιδιο...
Εχει αρκετες διαφορες που βαριεμαι να τις αναλυσω τωρα....
Αλλα η καθε φυλη ξερει τι κανει....

Ααα και μν βιαζεσαι θα μας δεις συντομα.:axe:
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Δν ειναι καθολου το ιδιο...
Εχει αρκετες διαφορες που βαριεμαι να τις αναλυσω τωρα....
Αλλα η καθε φυλη ξερει τι κανει....

Ααα και μν βιαζεσαι θα μας δεις συντομα.:axe:

Τρεμω και ξανατρεμω στο ακουσμα της SOL
Τα 100 πρεμ στειλε
 

DeletedUser31752

Δν ειναι καθολου το ιδιο...
Εχει αρκετες διαφορες που βαριεμαι να τις αναλυσω τωρα....
Αλλα η καθε φυλη ξερει τι κανει....

Ααα και μν βιαζεσαι θα μας δεις συντομα.:axe:


δεν το χω καταλαβει κ γω ρε μπορεις ν μ το εξηγησεις παρακαλω...(αληθεια τωρα)


Ανεστη πες και αλλα να ανεβουν οι δημοσιευσεις σου.....αντε μπορεις....:grrr:

χαχαχα +φωνω ρε φιλε
 

DeletedUser

Ανεστη μην ακους τους haters συνεχισε την καλη δουλεια <3
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
Ανεστη μην ακους τους haters συνεχισε την καλη δουλεια <3

Εδω ο αλλος ρε ο Ροσι ειχε κανει λογαριασμο(xlempouras) και ελεγε πραγματα για τον εαυτο του:rolf:
Ανεκδοτο ειναι...
Τωρα για τον Rosa Negra δεν δινω σημασια γιατι απλα δεν μπορω να ασχοληθω με ατομο που δεν ειχε πανω απο 3 χωρια στη ζωη του....
 

DeletedUser

1ος λόγος είναι εφόσον έχεις από το παιχνίδι μόνο ένα restart για ποιο λόγο να το χαλάσεις έτσι?
πες ότι όταν πατάς δεν σε βγάζει σε καλή περιοχή , τι κάνεις ?
2ος λόγος είναι πως αν μπεις ποιο μετά από την αρχή του κόσμου 1-2 μέρες βγαίνεις ποιο ριμ που σημαίνει καλύτερη ανάπτυξη .
Υπάρχουν και άλλοι λόγοι που δεν μου έρχονται τώρα.

Δώστε μου λοιπόν εσείς που πατήσατε προεγγραφή(και μετά θα πατήσετε ραστάρτ όπως είπε ένας φίλος μας) έναν λόγο που το κάνατε ?
 

DeletedUser32487

αυτο γινετε για οργανωση πριν ανοιξει ο κοσμος να γνωριστουν καλα τα μελοι της φυλης να δεις ποιοι αξιζουν και ποιοι οχι πριν αρχισει ο κοσμος και πολλα αλλα...
 

DeletedUser

η πιο απλα μπαινουν οσοι απλα δεν θα φαρμαρουν και απλα θα τσονταρουν πρεμ μεχρι αηδιας και μετα μας το παιζουν και καποιοι
 

DeletedUser28045

δεν χρειαζεται να κανουμε προεγγραφη για να οργανωθουμε ...
 

-Sweetest Love x3

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
103
1ος λόγος είναι εφόσον έχεις από το παιχνίδι μόνο ένα restart για ποιο λόγο να το χαλάσεις έτσι?
πες ότι όταν πατάς δεν σε βγάζει σε καλή περιοχή , τι κάνεις ?
2ος λόγος είναι πως αν μπεις ποιο μετά από την αρχή του κόσμου 1-2 μέρες βγαίνεις ποιο ριμ που σημαίνει καλύτερη ανάπτυξη .
Υπάρχουν και άλλοι λόγοι που δεν μου έρχονται τώρα.

Δώστε μου λοιπόν εσείς που πατήσατε προεγγραφή(και μετά θα πατήσετε ραστάρτ όπως είπε ένας φίλος μας) έναν λόγο που το κάνατε ?

Αυτα που λετε για ριμ και αηδιες ειναι επιεικως αστεια. Ο κανονας λεει το οτι αμα ξερεις να παιζεις θα παιξεις οπως και να χει. Το να εισαι στο κεντρο εχει πιο πολλα πλεονεκτηματα οσο κουφο και να σου φαινεται. Και για το φαρμ που τοσο νοιαζεστε σκεφτειτε οτι βαση στατιστικων το καλυτερο φαρμ σε καθε κοσμο τυχαινει να το εχουν παικτες οι οποιοι δεν ξεκινουν απο το ριμ. Ναι καποιοι χρησιμοποιουν αγορα κλπ αλλα εν τελει ειναι λιγοι. Και σκεψου οτι οι φυλετικες δεν ειναι μονο φαρμ. Το γεγονος ομως οτι η φυλη σου θα μπουκαρουν ολοι μαζι στον 30 στο ιδιο σημειο ισως θα τους χαλασει το φαρμ.
Σκεφτεστε μονο τα πλεονεκτηματα και αδιαφορειτε για τα αλλα.
ΥΓ: Τι ειναι το ρασταρτ;
 

DeletedUser33006

Εδω ο αλλος ρε ο Ροσι ειχε κανει λογαριασμο(xlempouras) και ελεγε πραγματα για τον εαυτο του:rolf:
Ανεκδοτο ειναι...
Τωρα για τον Rosa Negra δεν δινω σημασια γιατι απλα δεν μπορω να ασχοληθω με ατομο που δεν ειχε πανω απο 3 χωρια στη ζωη του....

Ανεστη ξερεις τα ακκ μου και ξερεις τι εχω κανει και δν ειναι καθολου 3 χωρια....απλα εδω στο φορουμ προσπαθεις να φανεις σοβαρος λεγοντας λαλακιες γι αυτους που μιλας καθε μερα σκαιπ και δειχνοντας αλλο προσωπο ,το οποιο στο σκαιπ ειναι τελειως διαφορετικο:clap: αυτος εισαι ανεστη.....:clap:

Υ.Γ: Απο εμενα εχεις μπλοκ στο σκαιπ γτ εχει παρατραβιξει το αστειο....

Καληνυχτα σου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Αυτα που λετε για ριμ και αηδιες ειναι επιεικως αστεια. Ο κανονας λεει το οτι αμα ξερεις να παιζεις θα παιξεις οπως και να χει. Το να εισαι στο κεντρο εχει πιο πολλα πλεονεκτηματα οσο κουφο και να σου φαινεται. Και για το φαρμ που τοσο νοιαζεστε σκεφτειτε οτι βαση στατιστικων το καλυτερο φαρμ σε καθε κοσμο τυχαινει να το εχουν παικτες οι οποιοι δεν ξεκινουν απο το ριμ. Ναι καποιοι χρησιμοποιουν αγορα κλπ αλλα εν τελει ειναι λιγοι. Και σκεψου οτι οι φυλετικες δεν ειναι μονο φαρμ. Το γεγονος ομως οτι η φυλη σου θα μπουκαρουν ολοι μαζι στον 30 στο ιδιο σημειο ισως θα τους χαλασει το φαρμ.
Σκεφτεστε μονο τα πλεονεκτηματα και αδιαφορειτε για τα αλλα.
ΥΓ: Τι ειναι το ρασταρτ;

Και ποιος σου είπε ότι θα μπούμε 30 άτομα με την μία ?
εξυπνάδες αλλού το τι κάνω στην φυλή μου πιστεύω είναι δικό μου πρόβλημα .
Το κέντρο δεν είναι καλό διότι μπορούν να σε χτυπάνε από παντού ενώ στο ριμ είσαι πολύ ποιο καλά και από αυτό αλλά και από φαρμινγκ.
Υ.Γ. το rushstart είναι όταν κάνεις γρήγορο restart από το rush και το start , ανίδεοι όλοι εδώ μέσα.


αυτο γινετε για οργανωση πριν ανοιξει ο κοσμος να γνωριστουν καλα τα μελοι της φυλης να δεις ποιοι αξιζουν και ποιοι οχι πριν αρχισει ο κοσμος και πολλα αλλα...

Φίλε μου όταν κάνεις μία φυλή δεν περιμένεις να κάνεις εκεί την φυλή για να δεις ποιοι θα παίξουν
αυτά τα κανονίζεις από το skype και το ποιοι θα παίξουν το γνωρίζεις πολύ καλά δηλαδή έλεος .
Από ότι φαίνεται δεν ξέρεις και πολλά οπότε καλύτερα αν δεν ξέρεις μην μιλάς.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Το κέντρο δεν είναι ακλό μερινο αυτο τι ειναι?
Υ.Γ: Απο εμενα εχεις μπλοκ στο σκαοπ γτ εχει παρατραβιξει το αστειο.... σπυρο εγω ξερω για σκαιπ οχι για σκαοπ
ανεστη εισαι πολυ αστειος συνεχεισε θα με φτασεις καποτε :wow:
 

DeletedUser28045

απαπα μονο σολ βλεπω εδω μεσα μαλλον μονο τα παιδια αξιζουν οι αλλοι δεν μιλατε?
 

DeletedUser

Απλα τους αρεσει η φιγουρα τιποτα το ιδιαιτερο γενικα ομως
 

DeletedUser28045

φιλε μου δεν ξερω αν κανουν φιγουρα καλο κανουν γιατη αποτι ξερω καλη ειναι τωρα δεν βλεπω τπτ το σοβαρο.
 
Κορυφή