Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

24

Ειμασταν συμμαχοι......κ μια λαμπρη μερα καθως το φαναρι(le me playing) αναπτυσωταν πολυ μπροστα κ εγω ειχα συμβαση με το φαναρι κ ο μιαμοτο ειχε συμμαχια...παει αυτος κ λεει στο φαναρι να μας βγαλουν εξω.......χωρις εγω να ξερω κατι....μας εκαναν αερα γαι 2 μερες εως οτου μας πειραν τους 35 απο τους 40 παικτες....εγω επαιξα λιγο μετα χαρισα το χωριο μ στους μαυρους πειρατες....κ εκεινοι εφαγαν το ξυλο της αρκουδας (μιγιαμοτο φαναρι) ολοι ομαδικα...υστερα μετακομισε μαζι με εναν φιλο τον κυριακο τον οποιον τον συμπαθω ακομα παρα πολυυυυ

25

Παει κανει φυλη μαζι με τον κουλη ειμουν στην φυλη εγω λογο του κουλη(Αξιος αρχηγος ο κουλης) βγαινουν στην ιδια ηπειρο με τους ρες του αφρικανου....πλακονομασταν καμια βδομαδα μεχρι που αποκλειζωμαι εγω ειμουν στρατολογος στην φυλη κ ειμασταν κ καταταξη 1 για καμια βδομαδα......ο μονος που επαιζε κ μονος ο κουλης ....ειχε 5 χιλ ποντους οι υπολοιποι στην φυλη ειχαν κατω απο 3 τελικα οι ρες μας πειραν τους καλους παικτες.....κ μας βαραγαν κ ελειξε ετσι αφου 1 παικτης επαιζε...

26

Κατεβαζω φυλη εγω κ τελικα βρηκα κ τον μιγιαμοτο εκει...τον εκανα βαρωνω (δνε ξερω γτ μαυρη μαγεια πρεπει να ηταν)
Αποκλειζομαι εγω στους 700 ποντους στην ηπειρο μας αν θυμαμαι καλα ειμασταν θεση 1 παει αυτος κ λεει παιδια τι γινετε αποκλειστηκε ο αρχηγος θα αναλαβω εγω ..τελικα μετα 1 μερα λεει να τα αλλαξουν ολα στην φυλη φορουμ διπλωματια ονομα..κλπ το κανει ..εγω ειχα παικτες κ μ ελεγαν τι γινετε....ενω βαζω εγω το χερι μ οτι δνε μπορεις να διοικησεις εσυ γιαννακη ..νευριαζει φευγει απο την φυλη παει στην τρενο..του voitheia ηταν νομιζω.... αν θυμαμαι καλα....κ παιρνει μαζι του καμια 35 παικτες...εκαναν ακαδημια τα τρενα...τελικα διαλυθηκε η φυλη μας....

27

Πηγε κ εκει να κατεβασει ....την κατεβασε αλλα οι πιο πολλοι παικτες πηγαν στους σεκς ολοι μαζι...καμια 20αρια ατομα...κ εγω κατεβασα εκει αφου ειδα οτι δεν παει αλλο τους εστειλα στην αροξολ τους παικτες (το χειροτερο πραγμα ειανι αν αφηνεις ξεκρεμαστους τους παικτες)...κ μετακομισα στην σατ....διαλυθηκε η σατ...πηγα αροξολ...κ εκει τερματησα

υστερα απο εδω τα ξερετε πιστευω...

Πως θα χαρακτηριζατε τον κυριο Ιωαννη?



Τινος εισαι συ??? μπας και εισαι ο Αφελης με Αφελειες???θελεις να ξεχασω τα παρακαλια σου και τις 1.000.000 αιτησεις σου??? για τον 30???


κατι αλλο θα πω...και μετα "κραζε"-"θαβε" οσο θες δεν με πειραζει :)

δεν ειπα ποτε να σας πεταξει εξω...εμεις στον 24 σας πεταξαμε απο Σ.Ε. (αφου σας ενημερωσαμε) γιατι ειχατε σχεδον διαλυθει...ποιο το νοημα...αλλωστε για αυτο ειναι η Σ.Ε. για να σπανε αλλιως θα λεγοντουσαν συμμαχιες...


οσο για τον 25...εσυ αποκλειστηκες την 1η βδομαδα κιολας...πως τα θυμασαι ολα αυτα???οκ δεν λεω δυνατη η φυλη η ρες χασαμε το παραδεχομαι συγχαρητηρια στα παιδια πραγματικα αλλωστε μην ξεχναμε ποσο καιρο παιζουν ;)

στον 26...πας και κανεις φυλη...με παρακαλας να μπω...και τις πρωτες μερες του κοσμου τρως αποκλεισμο για διπλο λογαριασμο...(μην τα ξεχναμε) και αφησες 100 μελοι ξεκρεμαστους...μην ξεχνας οτι τα παιδια μου στελνανε μηνυματα και μου λεγανε να αναλαβω εγω...εγω ειχα προτινει (για να μην μεινουμε ξεκρεμαστοι) να βρεθει ενας νεος αρχηγος να διοικησει και οτι χρειαστει εδω ειμαι...αφου η φυλη δεν εβγαζε ακρη αργοτερα...και μετα απο τον τσακωμο μας αν θυμασαι (που ηταν για ποιο λογο επαιζες με διπλο λογαριασμος και παρολα αυτα εφτιαξες φυλη) εφυγα απο την φυλη και πηγα στου voithia...υστερα εκει περα ξαφνικα τα στρουμφακια (περασμενοι κοκκινοι απο τον voithia) δολοπλοκησαν με τον voithia και αλλα μελοι και πηγαν στρουμφς και μεσα σε ενα βραδυ (που ξερανε οτι ειμαι οφφ) τα πηραν ολα (οχι μονο απο εμενα αλλα απο τα 30-40 μελοι) ενταξει παιχνιδι ειναι θα συμβει και αυτο...δεν κραταμε κακιες...!


στον 27 ηταν να μην μπω...αλλα μπηκα μονο και μονο επειδη ειπε ο κουλης να μπουμε...και του λεω σε ποια φυλη και μου λεει εχω φιλους στους ΣΕΚΣ (ΣΕΛΙΝΟ ΚΑΡΟΤΟ ΣΚΟΡΔΟ) ΟΥΤΕ καν ειχα δημιουργησει εκει φυλη! και πραγματικα αν θελεις ψαξε και ιστορικο...μετα απο λιγο ξενερωσα με τον 27 (ετσι και αλλιως δεν ηθελα να μπω...) ετσι λοιπον εδωσα τα χωρια μου και σταματησα...τωρα εσυ τι εκανες ουτε παρακολουθησα ουτε θυμαμαι!


Οποτε την επομενη φορα που θα με κραξεις-θαψεις καντο σωστα φιλε μου μην τα λες με την δικη σου εκδοχη αλλα οπως εχουν τα πραγματα...ολοι μπορουμε να βγαλουμε ιστοριες...λιγοι τις τεκμηριωνουμε
 

DeletedUser

Αφήστε πίσω τα παλιά και κοιτάξτε μπροστά , ξεχάστε παλιούς κόσμους και τυχών διαμάχες .
Και παρακαλώ προσπαθήστε σε κάθε θέμα να κρατάτε την ταυτότητα του και να μην το γεμίζεται με προσωπικές σας κόντρες και άσχετα με το θέμα πράγματα.
 

DeletedUser32487

@Darkling

Που ειναι η φυλη που ελεγες; Και ετρεξα απευθειας μεσα να τη βρω!
 

DeletedUser24216

%CE%A7%CE%BB%CE%AD%CE%BC%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%81%CE%B1%CF%82.jpg



Ποιον, αυτον?
 

DeletedUser28885

@Darkling

Που ειναι η φυλη που ελεγες; Και ετρεξα απευθειας μεσα να τη βρω!

Αγαλι αγαλι γινεται η αγουριδα μελι. Δωσε του το χρονο του. Μπορει να αξιζει την αναμονη η παρουσιαση..



Ενημερωση:

Τωρα ειδα οτι ο φιλτατος Μητσος θα ηταν σε μια γαλοπουλοειδη κατασταση σημερα το χαραμα και το ποσταρε αλλου γι' αλλου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3040

πολυ ωραια βλεπω ξεκινα και αυτος ο κοσμος...θα εχει ενδιαφερων!:clap:
 

DeletedUser24216

ο τελευταιος που με φωναξε "Μητσο" τωρα βρισκεται σε τροχια γυρω απ τον Πλουτωνα.

[jor]
+10 πόντοι για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου.
Βy Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser28885

Να με συμπαθάς αλλά μου έχει κολλήσει από το "στακαρίσματα ο Μήτσος" του 19. Δεν θα επαναληφθεί monsieur. :D

[jor]
Προειδοποίηση για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου.
Βy Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

κι αυτο αλλοι το βαλανε.
θα τους ειχα νομπλαρει ολους αλλα α) ηταν η διοικηση μου, β) ηταν καλα παιδια, γ) ηταν δυο σκαλες καλυτεροι παικτες.
 

DeletedUser32487

Να κανω μια ερωτηση;
Οι CoA που ηρθαν τωρα στο κοσμο στις προεγγραφες που αποτι ακουσα εχουν καλες προοπτικες και ειναι παλια φυλη σε ποιους κοσμους επαιξαν και τι εκαναν στους αλλους κοσμους; Επισης επαιξαν στο 29;
 

DeletedUser31881

Να κανω μια ερωτηση;
Οι CoA που ηρθαν τωρα στο κοσμο στις προεγγραφες που αποτι ακουσα εχουν καλες προοπτικες και ειναι παλια φυλη σε ποιους κοσμους επαιξαν και τι εκαναν στους αλλους κοσμους; Επισης επαιξαν στο 29;

27 ειχαν παιξει , ειχαν πολεμο με ΑΓΓΟΥΡΙΑ ( μια φυλη του Gath αποτελουμενη απο 15 ατομα) και μετα συγχωνευτηκαν με 3-ΟΥ .
Αυτο ειχαν κανει στον 27...
Για τους αλλους κοσμους δε γνωριζω/δε θυμαμαι.
 

DeletedUser32430

Τινος εισαι συ??? μπας και εισαι ο Αφελης με Αφελειες???θελεις να ξεχασω τα παρακαλια σου και τις 1.000.000 αιτησεις σου??? για τον 30???


κατι αλλο θα πω...και μετα "κραζε"-"θαβε" οσο θες δεν με πειραζει :)

δεν ειπα ποτε να σας πεταξει εξω...εμεις στον 24 σας πεταξαμε απο Σ.Ε. (αφου σας ενημερωσαμε) γιατι ειχατε σχεδον διαλυθει...ποιο το νοημα...αλλωστε για αυτο ειναι η Σ.Ε. για να σπανε αλλιως θα λεγοντουσαν συμμαχιες...


οσο για τον 25...εσυ αποκλειστηκες την 1η βδομαδα κιολας...πως τα θυμασαι ολα αυτα???οκ δεν λεω δυνατη η φυλη η ρες χασαμε το παραδεχομαι συγχαρητηρια στα παιδια πραγματικα αλλωστε μην ξεχναμε ποσο καιρο παιζουν ;)

στον 26...πας και κανεις φυλη...με παρακαλας να μπω...και τις πρωτες μερες του κοσμου τρως αποκλεισμο για διπλο λογαριασμο...(μην τα ξεχναμε) και αφησες 100 μελοι ξεκρεμαστους...μην ξεχνας οτι τα παιδια μου στελνανε μηνυματα και μου λεγανε να αναλαβω εγω...εγω ειχα προτινει (για να μην μεινουμε ξεκρεμαστοι) να βρεθει ενας νεος αρχηγος να διοικησει και οτι χρειαστει εδω ειμαι...αφου η φυλη δεν εβγαζε ακρη αργοτερα...και μετα απο τον τσακωμο μας αν θυμασαι (που ηταν για ποιο λογο επαιζες με διπλο λογαριασμος και παρολα αυτα εφτιαξες φυλη) εφυγα απο την φυλη και πηγα στου voithia...υστερα εκει περα ξαφνικα τα στρουμφακια (περασμενοι κοκκινοι απο τον voithia) δολοπλοκησαν με τον voithia και αλλα μελοι και πηγαν στρουμφς και μεσα σε ενα βραδυ (που ξερανε οτι ειμαι οφφ) τα πηραν ολα (οχι μονο απο εμενα αλλα απο τα 30-40 μελοι) ενταξει παιχνιδι ειναι θα συμβει και αυτο...δεν κραταμε κακιες...!


στον 27 ηταν να μην μπω...αλλα μπηκα μονο και μονο επειδη ειπε ο κουλης να μπουμε...και του λεω σε ποια φυλη και μου λεει εχω φιλους στους ΣΕΚΣ (ΣΕΛΙΝΟ ΚΑΡΟΤΟ ΣΚΟΡΔΟ) ΟΥΤΕ καν ειχα δημιουργησει εκει φυλη! και πραγματικα αν θελεις ψαξε και ιστορικο...μετα απο λιγο ξενερωσα με τον 27 (ετσι και αλλιως δεν ηθελα να μπω...) ετσι λοιπον εδωσα τα χωρια μου και σταματησα...τωρα εσυ τι εκανες ουτε παρακολουθησα ουτε θυμαμαι!


Οποτε την επομενη φορα που θα με κραξεις-θαψεις καντο σωστα φιλε μου μην τα λες με την δικη σου εκδοχη αλλα οπως εχουν τα πραγματα...ολοι μπορουμε να βγαλουμε ιστοριες...λιγοι τις τεκμηριωνουμε


μιγιαμοτο παιχταρα...

επιτελους μιλησες

[jor]
Προειδοποίηση για spamming
Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου.
Βy Jorgen
[/jor]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

[jor]
Παρακαλώ επιστρέψτε στο θέμα που ειναι "παρουσίαση φυλών κ30"
[/jor]
 

DeletedUser24216

Γιοργκεν, λολ.



[aig] 10 πόντοι για Spamming

Παρακαλούμε απαντήστε ή σχολιάστε απαντήσεις άλλων αναφερόμενοι στο θέμα του συγκεκριμένου thread. Αν δεν δώσετε μια λογική και τεκμηριωμένη απάντηση, καλύτερα να μην απαντήσετε καθόλου. Επίσης ισχύει και για μονολεκτικές απαντήσεις όπως για παράδειγμα "lol" ή "rofl".

By aigokairos[/aig]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29718

Ο topakoz έχει εν μέρει δίκιο για την ιστορία μας στον k27. Είχε γίνει πόλεμος με τα Αγγούρια, όμως δεν ήταν η μόνη μας επιτυχία. Και στον k25 δεν ήταν πολύ μικρή η παρουσία μας.

Λόγω του ότι όμως η ιστορία δεν είναι το ζητούμενο αυτού του ποστ δεν θα επεκταθώ. Άλλωστε κάτι τέτοιο νομίζω ότι θα έδινε τροφή σε κάποιους για "προπαγάνδα".

Ελπίζω η πορεία μας στον k30 να μας κάνει μία σεβαστή φυλή, όπως θέλω να πιστεύω ότι είμαστε.
 
Κορυφή