Παρουσίαση φυλών κοσμου 30-(2)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser32487
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Ο topakoz έχει εν μέρει δίκιο για την ιστορία μας στον k27. Είχε γίνει πόλεμος με τα Αγγούρια, όμως δεν ήταν η μόνη μας επιτυχία. Και στον k25 δεν ήταν πολύ μικρή η παρουσία μας.

Λόγω του ότι όμως η ιστορία δεν είναι το ζητούμενο αυτού του ποστ δεν θα επεκταθώ. Άλλωστε κάτι τέτοιο νομίζω ότι θα έδινε τροφή σε κάποιους για "προπαγάνδα".

Ελπίζω η πορεία μας στον k30 να μας κάνει μία σεβαστή φυλή, όπως θέλω να πιστεύω ότι είμαστε.

τι εισαστε??? :rolf:

στον 27 αν θυμαμαι σωστα που συνηθως θυμαμαι εισασταν τα γουσουφακια των κουτουρου και για να μην φατε πυξιδα υποσχεθηκατε οτι οποιο μυστικο παρετε θα το δωσετε σε αυτους για να κλεισουν τον κοσμο :clap:

συμπερασμα: CoA = παρασιτικη φυλη που γλυφει για να μπορεσει να επιζησει
τουλαχιστον να αλλαζατε ονομα βρε παιδια :hmmm:
 

DeletedUser29718

Βασικά ήμασταν η μόνη φυλή που κάναμε πόλεμο στην 45 και κάθε μας πόλεμος έληγε με στρατολόγηση των αντιπάλων από την G.O.

Υ.Γ.: γουσουφάκι=γιουσουφάκι; :hmmm:
 

DeletedUser

και επειδη σας αρεσε πολυ ολο αυτο ειπατε να στρατολογηθειτε ολοι μαζι απο κουτουρου :doh:
 

DeletedUser8132

εισασταν τα γουσουφακια των κουτουρου

1oν ήσασταν

2ον αν θυμάσαι καλά? Συνήθως θυμάσαι καλά? Κάνε και μιά επίκληση στην αυθεντία να μας τρελάνεις :D ΔΕΝ στα είπανε καλά...

3ον rockystef, ποιά είναι η G.O?:confused: (L)
 

DeletedUser29718

Βασικά, μου ζητούσε η ηγεσία της G.O να ενωθούμε μαζί σας και μας είχε στο περίμενε. Δυστυχώς διέρρευσαν οι ετοιμασίες σας για πλάνο και ξέρεις δεν μου αρέσουν αυτά τα παιχνίδια. Οπότε καήκατε από το ίδιο σας το παιχνίδι... :'(

3ον rockystef, ποιά είναι η G.O?:confused: (L)

Κάμποσες φυλές... Έχω χάσει το μέτρημα... :help Ξέρεις, διπλωματία, στρατολόγηση, βαρβαροφαγιά, κανιβαλισμοί...
 

DeletedUser

τι εισαστε??? :rolf:

στον 27 αν θυμαμαι σωστα που συνηθως θυμαμαι εισασταν τα γουσουφακια των κουτουρου και για να μην φατε πυξιδα υποσχεθηκατε οτι οποιο μυστικο παρετε θα το δωσετε σε αυτους για να κλεισουν τον κοσμο :clap:

συμπερασμα: CoA = παρασιτικη φυλη που γλυφει για να μπορεσει να επιζησει
τουλαχιστον να αλλαζατε ονομα βρε παιδια :hmmm:

Εχεις δικιο.Ας του δωσει καποιος ενα μπισκοτο!
Μας ξευτιλησες.Η αληθεια ειναι οτι φοβηθηκαμε την πυξιδα οχι οτι γι'εμας ειναι τροπος ζωης.
Δωσαμε και τα μυστικα,υπογραψαμε και μνημονια και ημασταν η μονη φυλη στον 27 που το εκανε αυτο:hmmm:

Δεν αλλαζεις το ονομα σε Sam Tarly?
 

DeletedUser

ναι δε μου τα ειπανε....τα ειδα μονος μου :D

αα και Μ0rg0th δεν σου ειπανε οτι ο ηττημενος στον επομενο κοσμο μπορει να ειναι νικητης
ο γλυφτης ομως παντα γλυφτης θα ειναι :oops:

ονειρα γλυκα :D
 

DeletedUser8132

ναι δε μου τα ειπανε....τα ειδα μονος μου :D

αα και Μ0rg0th δεν σου ειπανε οτι ο ηττημενος στον επομενο κοσμο μπορει να ειναι νικητης
ο γλυφτης ομως παντα γλυφτης θα ειναι :oops:

ονειρα γλυκα :D

Επίσης όπως είπε ο Αινσταιν δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία... Προσπάθησε να διαψέυσεις το πρώτο γιατί για το δεύτερο απέτυχες εδώ και δύο-τρία ποσταρίσματα να το καταφέρεις (L) :D
 

DeletedUser29718

ο ηττημενος στον επομενο κοσμο μπορει να ειναι νικητης

ο γλυφτης ομως παντα γλυφτης θα ειναι :oops:

Όντως... Και θα υπάρξουν και άλλοι κόσμοι που θα χάνετε και θα παρακαλάτε τους πρώτους για κάποιον συμβιβασμό με ανταλλαγή να δεχτούν 2-3 λογαριασμούς σας... Όπως έγινε με τα μυστικά που δώσατε στο τέλος στον 27!!!

Καλό βράδυ :noob:
 

DeletedUser

Όπως έχω πει καλή επιτυχία σε όλες τις φυλές το ίδιο ισχύει και για την CoA , αν δεν κάνω λάθος έχετε εμφανιστεί σαν φυλή σε 2 κόσμους στον κ25 και στον κ27 , αν κάνω λάθος διαψεύστε με .
Επειδή στον κ25 έπαιζα σίγουρα δεν είδα κάτι το τρομερό , δεν είδα αντίδραση από μέρους σας τώρα για κ27 δεν έπαιζα οπότε δεν έχω λόγο , μόνο ότι βλέπω από στατιστικά που και εκεί βλέπω μία πολύ μέτρια φυλή .
Ελπίζω στον κ30 να δούμε κάτι καλύτερο από εσάς τόσο στο ατομικό παιχνίδι του καθένα αλλά και στο ομαδικό σας παιχνίδι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser29718

Επειδή στον κ25 έπαιζα σίγουρα δεν είδα κάτι το τρομερό , δεν είδα αντίδραση από μέρους σας

Καταρχήν να σε ευχαριστήσω για τις ευχές σου. Κι εγώ ελπίζω να φανούμε πιο δυνατοί από ότι στους προηγούμενους κόσμους. Όσο αφορά αυτό που γράφεις, η παρουσία μας στον κ25 ήταν σιωπηλή στο ριμ της 44 - σύνορα με 45. Αυτό που κάναμε ήταν να πολεμήσουμε αμυντικά την -RES-, μια σαφώς ανώτερή μας φυλή. Στόχος μας ήταν να την εμποδίσουμε να περάσει τα σύνορα εύκολα και νομίζω ότι το ότι κρατήσαμε για 3-4 βδομάδες απέναντι σε μία τόσο πιο έμπειρη φυλή, ενώ εμείς ήμασταν μια νέα ομάδα, ήταν κάτι που θεωρώ αξιοσημείωτο. :)
 

DeletedUser

χαχαχαχα δεν επαιξα ποτε σοβαρα κ27 εμπαινα 2 ωρες την μερα απλα για να μη χασω επαφη με το παιχνιδι λογω πανελληνιων
ωστοσο δεν εχετε κανενα επιχειρημα σε αυτα που λεω οποτε μαλλον εχω δικιο :noob:
θα τα πουμε ingame τα υπολοιπα

μεχρι τοτε σας ευχομαι ολοψυχα καλο γλυψιμο
 

DeletedUser29718

χαχαχαχα δεν επαιξα ποτε σοβαρα κ27 εμπαινα 2 ωρες την μερα απλα για να μη χασω επαφη με το παιχνιδι λογω πανελληνιων

Ναι και η υπόλοιπη G.O σε υποστήριζε ψυχολογικά. Να γιατί έχασαν τα παιδιά... :(
 

DeletedUser

χαχαχαχα δεν επαιξα ποτε σοβαρα κ27 εμπαινα 2 ωρες την μερα απλα για να μη χασω επαφη με το παιχνιδι λογω πανελληνιων
ωστοσο δεν εχετε κανενα επιχειρημα σε αυτα που λεω οποτε μαλλον εχω δικιο :noob:
θα τα πουμε ingame τα υπολοιπα

μεχρι τοτε σας ευχομαι ολοψυχα καλο γλυψιμο

Καλη επιτυχια φιλε μου και να περασεις εκει που θελεις!!

Ομως για ατομο που δεν επαιζε πολυ στον 27 μας την λες αρκετα.Ο rockystef σου εδωσε καποια επιχειρηματα μπορεις να τα ξαναδιαβασεις.Δεν ειπαμε ποτε οτι ειμαστε μια φυλη απο παιχταραδες και οτι θα ερθουμε και θα σας κανουμε και θα σας ρανουμε,ξερουμε τις μεχρι τωρα δυνατοτητες μας και σαν παιχτες και σαν συνολο και θελουμε να προσπαθησουμε να γινουμε καλυτεροι(Πολυ ******ουνο-δηλωση :D ).Οποιος ακουει τις αρλουμπες του trolloπερηφανου-φαντασμενου αρχηγου μας καλα να παθει και να ξερει οτι το πραξικοπημα ειναι προ των πυλων :rolf:
 

DeletedUser

επειδη εχω χασει τη μπαλα με τοσα ποστ εκτος θεματος
ποιες φυλες εχουν παρουσιαστει ως τωρα?

Υ.Γ
Πραγματικα λογο για προεγγραφη δεν βλεπω
ειδικα ετσι το παρατας στην τυχη

ειναι μεγαλο πλεονεκτημα να μπορεις να δεις πανω κατω που θα σε βγαλει ο παιχνιδι και να επιλεξεις εχοντας δει το πεδιο .
 

DeletedUser32487

Οι φυλές που γνωρίζω ότι θα μπουν είναι οι εξής :
1ον: SOL (επειδή ο ήλιος λάμπει για όλους μας όχι τίποτα άλλο)
2oν: H φυλή που θα κάνει ο Γρηγόρης (-*See you again.) Από ότι ξέρω πολύ καλή φυλή με πάρα πολύ καλό υλικό.
3ον: Η φυλή που θα κάνει ο NTAFES με 20-25 άτομα το πολύ από ότι ξέρω (αρκετά καλή επίσης αλλά δεν ξέρω αν θα το πάνε σοβαρά.)
4ον: Η G.O. (με αρχηγό τον Τοπάκο)
5ον: Κάτι μούσχαροι από ότι ξέρω θα μπουν (ΜΟΣΧΑΡ)
6ον: H CoA (τίποτα το ιδιαίτερο κατά την γνώμη μου)
7ον: 10-15 άτομα από τον Κ1 (δεν τα ξέρω τα παιδιά παικτικά)

Αυτά είναι σίγουρα ...

Τώρα έχω ακουστά ότι μπορεί να μπουν οι Vikings και ίσως μπει και ο μπόκος με 10-15 άτομα (παίζει να δούμε και τον ταμείο να κάνει την εμφάνιση του.)
Επίσης έχω ακουστά ότι θα μπει μια φυλή από κ3 και κάτι παιδιά από την GHETO του κ6.
αυτά ...
Ότι παραπάνω ξέρετε καλύτερα να το γράψετε να έχουμε μία ιδέα .

αυτα μας ειπε ο Orthodox... Τωρα δε ξερω ποσα ισχυουν...
 

DeletedUser32958

21 σελίδες που το μόνο που δεν γράφετε είναι το θέμα. ΕΛΛΑΣ ΣΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ!!!
 

DeletedUser28045

Αντε σιγα σιγα να μπουν και ΣΟΛ και τα αλλα παιδια ...
καλεορεαλεισαι? καλα πρωτος παικτης απο κ1 εχει καλυτερο σταρτ υπ απο παιδια που παιζουν με σημαιες?
 

DeletedUser28045

αυριο βραδι!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή