διπλωματια κ42

  • Δημιουργός θέματος Deleted User - 751811
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser24216

Ελγιουννουσι, ολη η Ντουμ σε εχει γραμμενη.
ελα πες μας για τον 30 που μας εσωζες.
Δεν παιζαμε αμυνα, μπερετ παιζαμε.
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Πες μας πως κόβεται ενα τρενο μεγαλε αρχηγε
 

Deleted User - 751811

Μεγαλες φουστιες ασταματητα κανατε ,απειλουσατε συνεχεια ,ζητουσατε χωρια που δεν σας ανοικαν πηρατε και καποια κανιβαλιζοντας παικτες ΤΡ ,βριζατε οσους μας βοηθουσαν ,και τελος δεν τηρησατε την συμφωνια του κλεισιματος και ζητησαμε να κλεισει με αλλαγη ρυθμισης ,τα στατιστικα δειχνουν οτι μπηκαν καποιοι παικτες σας (ο θεος να τους κανει ,βαρβαροφαγοι κανιβαλοι) στηνΤΡ για να κλεισει ο κοσμος και μετα εκαναν μουτρακια και βγηκαν για αυτο σκασε .
Ναι μιλαω ως εκπρόσωπος της διοίκησης της ΤΡ .
Συμμαχος τους Φουμαλ εισαι και μιλας?Ποιος σου εκανε εσενα φουστια για πες? Σου ειπε κανεις οτι θα ειναι συμμαχος σου και δεν τηρησε την συμφωνια του .Μαθημα απο συμμαχο του φουμαλ δεν θα δεχτω η ιστορια των φυλετικων τον κατατασσει στον πιο βρωμικο νουμπα που υπαρχει ,μεχρι και φιλιες χαλαει για αυτο το παιχνιδι οχι απλες συμμαχιες

Ελ ,, ιση(γιατι και πωςς ζεις αναμεσα μας.
για το τι λες για τον 30 θα περημενω να δω αντιδρασεις απο αλλα μελη της T.R πουτην καπιλευεσε τωρα.

οσο για τον 42 απαντησε μου μια ερωτηση
θα παιξεις με σολ η αντιπαλος της.?
αν εισαι με σολ ας δουμε την διπλωματια της ,ποσες φυλες τις βγαζεις εσυ ::: συμαχοι ακαδηιες σ.ε κρυφες φυλες ,και φυτεφτες φυλες..?
Ελ εμεις εδω doom .
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
δεν κοβω τρενα.
Το ξερω βρε νουμπα και εχεις και απαίτηση να κλείσεις κόσμο για τετοιο παικτικο επιπεδο μιλαμε.
Νους εγω ρώτησα πρώτη και περιμένω την απάντηση σου .Ο αρχηγος σας οπως και τα περισσοτερα μελη σας δεν ξερουν ουτε τρενα να κοβουν και θες να κλεισεις και κοσμο?Οσο για τα μελη της ΤΡ μιλαω καθημερινα μαζι τους και γελαμε με τις πυξιδες σας και τις συμπεριφορες σας , μην προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις .
Κανε τωρα το γιουσουφακι του Φουμαλ και ασε τις υποδειξεις στην Σολ.
 

DeletedUser24216

Θα σε ρωταγα αν σου εδωσαν τον κυβο ζαχαρης σημερα τα ρομποτ σου αλλα δεν μπορω, μας νομπλαρε η υπερσυμμαχια χτες.
 

Deleted User - 751811

Το ξερω βρε νουμπα και εχεις και απαίτηση να κλείσεις κόσμο για τετοιο παικτικο επιπεδο μιλαμε.
Νους εγω ρώτησα πρώτη και περιμένω την απάντηση σου .Ο αρχηγος σας οπως και τα περισσοτερα μελη σας δεν ξερουν ουτε τρενα να κοβουν και θες να κλεισεις και κοσμο?Οσο για τα μελη της ΤΡ μιλαω καθημερινα μαζι τους και γελαμε με τις πυξιδες σας και τις συμπεριφορες σας , μην προσπαθεις να δημιουργησεις εντυπωσεις .
Κανε τωρα το γιουσουφακι του Φουμαλ και ασε τις υποδειξεις στην Σολ.

Να δημιουργήσω εντυπώσεις;

Μιλάω με την αρχηγό της Τ.R που έκλεισε τον κόσμο στον κ30.

Που στον κ42 υποστηρίζει σολ.
(Με μια δυνατή φυλή πραγματικά, με στόχο να κλείσουν τον κ42

Που πριν καν πατησουν στον στον κ42 ,συμαχισαν με μια ηπειρο την 54
εχουν κρυφη ακαδιμια στην 45. μαζι με μια υπερσημαχια που κουβαλανε.
Εχου αλλη κρυφη ακαδιμια στην 44
που ηδη εχουν χωρισει τον πρωτο μεγαλο πολεμο βορα προς νοτο.,εις βαρος σε οποιονδηποτε παιζει στο βορα
και για αυτο δυο φυτεφτες φυλες στο ριμ του βορα)


Στον 42 όταν ακούσαμε πως η σολ θα μπει και θα κλείσει τον κόσμο

Η πρωσοπικη σου εμπαθεια για εναν παικτη του παιχνιδιου, σε κανει αν μπορει να το περιγραψει καποιος σε ελευθερη μεταφραση ως η σκυλα*του φορουμ

Ενος λογαριασμου,που οταν την πιανει η εγωπαθεια του χειρηστη της.
η υπεροψια της σε γραπτες απαντησεις εδω στο φορουμ ,κανουν μερικους να απορουν εαν εχει κομπλεξ και απλα της βγαινει η ετσι ειναι στην πραγματικοτιτα.

Δεν μπορω να πιστεψω πως δεν υπαρχει μελος απο την T.Rτου30
που πιστευει πως τα ιδια ατομα που δεν ξερουν να κοβουν τρενα ,ως συμαχοι δεν ειμασταν διπλατους τοτε .
.
ι τωρα για εμας δεν αλαζουν πολλα, εχουμε την σολ απεναντη μας και την διπλωματια της.
εδω εχουμε χαμηλα στατς,οι πιο πολλοι δεν ξερουμε να κοβουμε τρενα. Αλλα απεναντη μας ως αντιπαλο εχουμε την σολ
Μπορει ποτε να μην ειχαμε επαφη στον 30 αλλα μερικα χωρια του νταβιντση γινανε δικα μου, το πως τα πηρα τα θυματε αυτος που τα ειχε.
Εσυ εκει στην T.R ισως θυμασε καθε μερα που σε παρακαλουσα για αμυνες για να τα στηριξω.
το ποσο εκμεταλευτικα τους συμαχους μου με την μη στηρξη μου για να πατησουν μεσα στην σολ πρωτα μεσσα στις φαπες μετα/

εδω παλι εχουμε επαφη με την σολ, και με την διπλωματια της στην 45 τουλαχιστον ολοκληρη υπερσυμαχια της.

Μια τελευταια ερωτηση εαν επαιζε η T.R στον 42 θα επαιζε μαζι με την σολ. η θα πρωτημουσε να ειανι αντιπαλη της.;


((σκυλατου φορουμ= φωνακλου που δεν αφηνει ουτε ενα μηνυμα που να μην κραξει, που πραγματικα μιλα καμια φορα σαν νταλικερης, ))
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Kανε μου την ιδια αναλυση με τους συμμαχους και τις κρυφες Ακαδημιες του Φυυμαλ
 

Deleted User - 751811

η αληθεια ειναι οτι δεν βλεπω πολλες φυλες μη φιληκες απεναντη στην σολ.
μπορω να σου αναλυσω τους αντιπαλους μου, αλλα προτημαω να το κανω με τα παιδια που παιζουμε μαζι.
εδω ας βαλουμε τα γνωστα σε ολους μας. αποδεδηγμενα για να κανουμε μια κουβεντα με επιχειρηματα για την διπλωματια του 42 οπως ειναι το θεμα.
εγω εβαλα για τον δικο μας αντιπαλο την σολ και την διπλωματια της.

αν θες να κανεις προπαγανδα να η ευκαρια να αναλυσεις εσυ τους αντιπαλους σου.
με το να μου λες αυτος εκανε εκεινο εκανε το αλλο δεν με πειθεις ,
η επιχειρηματολογια σου δεν ξεπερνα το ξακατινιασμα ενος μεσημεριανου σοου.
και θες να κανουμε συζητηση για την διπλωματια του κ42;



.
 

DeletedUser33970

Λοιπον ασχετε εχουμε και λεμε,

Σε αφησαμε μια βδομαδα χωρις να σου απαντησει κανεις (Περαν της elisisi).

Θα μπορουσα να κανω ποστ να πιασει ολοκληρη σελιδα φορουμ, αλλα θα σταθω μονο στο τελευταιο μιας και ηταν η σταγονα που ξεχύλισε το ποτηρι.

η αληθεια ειναι οτι δεν βλεπω πολλες φυλες μη φιληκες απεναντη στην σολ.

Η αληθεια ειναι οτι στον 30 παιζατε χαρτης vs SOL και πιστεψε με, αν ησασταν εσεις στο μετωπο και οχι οι ΤΡ οι σολ θα κερδιζανε τον 30. Με 3 μετωπα, με ενα καρο μπαν (αδικα και μη) στην πλατη, σου προκαλεσαν τοσο πονο, που 12 κοσμους μετα χαλασες τουλαχιστον λιγες ωρες απο την ζωη σου να βγαλεις το πιο καθυστερημενα προπαγανδιστικο μηνυμα του 2016 για τον ελληνικό σερβερ. Το οτι η SOL ξεκινησε με 1 συμμαχια (Αν στα αληθεια πιστευεις οτι εχουμε καποια σχεση με την wait, δεν κοροιδευεις εμας, κοροιδευεις τον εαυτο σου), δεν σημαινει οτι μπηκε σε στημενο κοσμο. Ακομα και με την συμμαχια η SOL δεν θα κλεισει αγκαλια. Θα μοιρασουνε τον χαρτη και θα παιξουν ξυλο.


μπορω να σου αναλυσω τους αντιπαλους μου, αλλα προτημαω να το κανω με τα παιδια που παιζουμε μαζι.
εδω ας βαλουμε τα γνωστα σε ολους μας. αποδεδηγμενα για να κανουμε μια κουβεντα με επιχειρηματα για την διπλωματια του 42 οπως ειναι το θεμα.
εγω εβαλα για τον δικο μας αντιπαλο την σολ και την διπλωματια της.

Γελαει ο κοσμος ολος. Αντι να καθεσαι να κανεις αυτην την καθυστερημενη κομπλεξικη προπαγανδα κατσε και φαρμαρε. Κοντευουν να σε περασουν τα βαρβαρα σε ποντους.
Αποδεδειγμενα απο ποιον? Απο τoν υπερασχετο αρχηγο σου? Απο την κομπλεξικα παρασιτικη φυλη σου? Απο το τσουρμο ζωα που βγαινετε και προπαγανδιζετε εδω μεσα?

αν θες να κανεις προπαγανδα να η ευκαρια να αναλυσεις εσυ τους αντιπαλους σου.
με το να μου λες αυτος εκανε εκεινο εκανε το αλλο δεν με πειθεις ,
η επιχειρηματολογια σου δεν ξεπερνα το ξακατινιασμα ενος μεσημεριανου σοου.
και θες να κανουμε συζητηση για την διπλωματια του κ42;

Ναι ε? Μιλαει ο ανθρωπος που εστειλε κυκλικο στον server κοροιδευοντας τις αμυντικες απωλειες της SOL ενω εχει ποσταρει τα στατιστικα της ακαδημιας. ΚΑΚΕ ΠΑΙΧΤΗ.
Αν θες να κανεις προπαγανδα τουλαχιστον μην ποσταρεις οφθαλμοφανεις παπαριες.



http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=player&mode=conquers&id=751811&type=&pn=-1

Eδω ειναι τα στατιστικα σου απο κ30. Οσες φορες πηρες χωριο απο SOL ήτανε μπαναρισμενοι λογαριασμοι. Τα στατιστικα σε επιβεβαιωνουν. Το χειροτερο? Μολις φυγανε τα μπαν τα εχασες. Αναίσχυντε.


http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=tribe&id=467
http://gr.twstats.com/gr30/index.php?page=tribe&id=615


Αυτα ειναι τα στατιστικα της φυλης σου και της SOL. 5000 νομπλαρισματα εσεις, 15000 η SOL. ΚΑΙ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ?


Ενα ματσο αδιορθωτοι ασχετοι που προπαγανδιζουν με τον πιο καθυστερημενο τροπο θα ειστε μια ζωη. Μετα την φαπα στον 36, 6 κοσμους μετα θα υπαρξει δευτερος γυρος.

Καλες πυξιδες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 751811

απο ποτε η elisisiαπαντα για λογαριασμο της σολ για τον 30 και τον 42;
και τι σε κανεις να πιστευεις οτι δεν απαντησε κανεις αλλος,ολη αυτη την εβδομαδα ,

Αυτη στον 30.Ειναι η ιδια παικτρια, που οταν η σολ απο επιλογη της, ξεκηνησε και λεγωντας ολα κοκκινα.
εφτιαξε μια φυλη απο το μηδεν στην διπλανη ηπειρο.
διαλεξε τους χειροτερους συμαχους, που της ζηταγαν συνεχος αμυνες ,για να στηρηξουν τα χωρια τους.
Δεν την βοηθασανε στα πλανα ,στις επιτηρησεις στην εστω στην <<προπαγανδα του30>>εδω στο εξωτερικο φορουμ, (που ειναι για αυτη την δουλεια) https://el.wikipedia.org/wiki/Προπαγάνδα

Ειχε τους χειροτερους συμαχους και ομως καταφερε και νικουσε την σολ ,πριν ακομα πεσουν τα (μη αδικα μπαν)
και οταν εφτασε στο δευτερο σταδιο ο κοσμος που χωριστικε σε ανατολη και δυση,
Τοτε που εγινε η πιο παραλογη ενωση
τοτε που πεσαν τα αδικα μπαν.και οδηγησε σε αυτη την ενωση
Συνεχισε να κρατα τους χειροτρους συμαχους .
μεχρι να πατησουν διαγραφη το τι ηταν κοκκινο στο χαρτη.

Νικησε για δευτερη φορα την σολ που ειχε στρατολογηθει απο την σουσου και εγιναν φαπες
ενω συχρονος εδινε τις αμυνες της στον νους, για να κρατησει τα 10 χωρια
τα ειχα παρει ευκολα απο τον καβαλημενο αρχηγο του τοτε της σολ.
Ξερεις δεν μπορουσε να παιξει...(αδικο..)


πιστευω οτι εχετε στενες σχεσεις με την κουπα και οχι τοσο με την wait απλα και αυτη ισως ειναι αλλο ενα θυμα της υπερσημαχιας που οργανωσατε για οφελος της σολ.

Γιατι η παραδωχη των πραγματων ειναι , μια αρχη.
Και οι αρχες τα πιστευω μου.

Τι να σας πω εκει στην σολ.
εστειλα το πιο προπαγανδιστικο μηνυμα για εσας που υπηρξε ποτε.

και φτασατε στο σημειο να λετε οτι οι αμυντικες σας απωλειες ειναιη μεθοδευμενη προπαγανδα
γιατι τα στατιστικα μπορει να ειναι απο την ακαδιμια οπως φανταζεσε οταν γραφτικε το κυκλικο.

Σε τιποτα αλλο δεν μπορειτε να αποδειξετε οτι ειναι αναληθες και το λες προπαγανδα;;

Θεωρω οτι ειμαι δικαιος απεναντη σου, με το να εχω χωριο που μπορεις να νομπλαρεις μονος σου.
538|469
η θα εισαι απο αυτους που θα με αφησουν να μιλανε ,οπως εγινε στον30
η elisisi ητανσυμαχος και δεν μπορουσε να κανει αλλιως.
εσυ δεν εισαι. Ανοικω σε εκεινες τις φυλες στον χαρτη σου στον 42 δεν ειναι γαλαζιεςη καφε

δεν ξερω αν ειναι οντως
το πιο καθυστερημενα προπαγανδιστικο μηνυμα του 2016 για τον ελληνικό σερβερ
το κυκλικο μου.
ισως καθυστερημενα να ερχωντε οι επιπτωσεις του..
να εκει κατω στην υπερσυμαχια σας μηλανε ξεκαθα στο ν αρχηγο της κουπα οτι παιζει σολ
και φευγουν απο αυτη τη φρασοκομοδια.
στην 44 τα ιδια αρχισε να σπαει.
και αν αυτο ειναι η κορυφη.το παγοβουνο ειναι απο κατω..
 

DeletedUser24216

το γιατι η Ελαραμπι μιλαει ολη την ωρα για την Σολ (που ως γνωστον εβριζε διαρκως οταν την βολευε) ειναι ενα αντικειμενο μελετης.
μπορει να της υποσχεθηκαν αναβαθμιση στο διαθεσιμο λογισμικο της. η Sub Idem Bot ποτε δεν μενει απραγη.
 

DeletedUser33703

το γιατι η Ελαραμπι μιλαει ολη την ωρα για την Σολ (που ως γνωστον εβριζε διαρκως οταν την βολευε) ειναι ενα αντικειμενο μελετης.
μπορει να της υποσχεθηκαν αναβαθμιση στο διαθεσιμο λογισμικο της. η Sub Idem Bot ποτε δεν μενει απραγη.

Όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια άσχετοι
 

DeletedUser34473

εσενα ρε μπλακο ποιο εινα το προβλημα σου ε τον darkling?
krazeis? 8aumazeis
 

Tribal Troubles

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
507
Nous τα προπαγανδιστικα σε εμενα δεν παίρνανε ,αν ηθελες καθαρο παιχνιδι οπως υποστηριζεις θα επρεπε να πεις και τις φυλες της συμμαχιας σας .Η αληθεια ειναι οτι μπήκατε σε αυτο τον κοσμο και γνωριζατε οτι το κατακαθι των φυλετικων φουμαλ τον εχει στησει με φυλες και με ατομα μεσα σε φυλες, το οτι βρεθηκε μια φυλη να κοντράρει αυτο το πανηγυρακι που πηγατε να κανατε για πολλοστή φορά δεν ειναι κατακριτέο απο κανεναν σοβαρο παικτη των φυλετικων ,με απλα λογια μαγκια της ΣΟΛ .Σε κανενα κοσμο καμια φυλη δεν ειχε τα διπλασια χωρια απο ολες τις αλλες φυλες που υπαρχουν στο χαρτη αυτο δεν γινεται να μην το αναγνωρισει κανεις είτε ,φιλος ,είτε εχθρος ή ασχετος που απλα βλεπει τα στατιστικα .Και ερχεσε εσυ ο τιποτας να κατηγορήσεις αυτη την φυλη?Εγραψες οτι δεν εχουν καλο χαρακτηρα και σου απαντησα οτι χειροτερα κανατε στο κ30 εσεις .Κανε την αυτοκριτικη σου και μετα κρινε και τους αλλους

Ο φουμαλ σας εβγαλε εκει για να δωσετε αρχικά αμυνες και μετα θα σας φανε γιατι μην νομιζεις οτι θα σας αφησουν να εχετε χωρια διοτι θα εισαστε το ευκολα θυμα για τους αντιπαλους τους .και αντι να βαλεις το μυαλο σου να σκεφτει αυτο εσυ νομιζεις οτι εχεις συμμαχια με τον φουμαλ και χωρις κοπο θα παιρνεις βαρβαρα και θα το παιζεις παικταρας οπως το παιζεις για τον κ30 που εκει αυτο εγινε επειδη ευθυγραμιστικαν τα αστρα και ολοι μα ολοι ξερουν οτι ξυνοσασταν και εμεις σας ΤΡ ειχαμε αφησει επιτηδες την Bad να υπαρχει διπλα σας γιατι αν την τρωγαμε τοτε θα διαλυοταν και θα κανιβαλιζαν παικτες τις σουσου χωρια τους και θα ερχοντουσαν διπλα σας, οπως και εγινε στο τελος ,και σας ειχαν φτασει μεχρι στα μεσα της ηπειρου .


@Darkling σταματα να γραφεις με τους αγκωνες και στα τεσσερα πρωτα απο ολα γιατι γραφεις λαθος το ονομα μου και μαλιστα 2 φορες και δευτερον οι μισοι που σε πυξιδιασαν στο κ36 και τους εβριζες τωρα παιζουν στο κ42 και ειναι συμμαχοι σου και εχεις βγαλει μια γλωσσα και τους γλυφεις απο το πρωι μεχρι το βραδυΟι σολ δεν διεκδικουν τον τιτλο των αγιων παιδιων στις φυλετικες αλλα τουλαχιστον παιζουν .κατι που δεν κανεις εσυ για αυτο σε βριζω και σε κραζωΕχω αλλεργια στα νουμπακια
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser24216

Ελχαμπιμπι, το να μη ξερεις τι να γραψεις για να μειωσεις τον αλλο ειναι σαφες δειγμα κομπλεξισμου συνοδευομενο απο μειωμενη αντιληψη, εχουν συμβει κι αλλου αυτα, δεν ειναι ακριβως οτι εισαι και κατι σουπερ ωστε να μη το κανεις και συ. Σε καθε περιπτωση δεν εχω "γλυψει" κανενα συμμαχο, ο μονος λογος που το εγραψες ειναι επειδη σου υπεδειξα (αν και το βλεπουν ολοι, δεν εχει να κανει) τι ακριβως κανεις και πως κανεις το κολληταρι του Ντα ****, και γενικα αυτο για μενα ειναι τουλαχιστον διασκεδαστικο, γνωριζοντας το τι ελεγες για Σολ στον 30.
Προφανως και δεν διεκδικουν τον τιτλο των αγιων παιδιων, θα ελεγα οτι διεκδικουν, οτι ελεγα παντα δηλαδη, την λασπη στις φυλετικες. Τουλαχιστον εγω/εμεις ειμαστε σταθεροι σε οτι λεγαμε και δε θα με δεις ποτε να λεω καλα λογια για την Ρομποτεκ.

υ.γ. κανεις "φουμαλ" δεν μας εβγαλε εκει, μονοι μας βγηκαμε εκει. παω στοιχημα οτι δεν εχεις ιδεα για το τι λες και οτι οσον αφορα την Doom τουλαχιστον δεν γνωριζεις τo παραμικρο. Ετσι κι αλλιως το παιχνιδι σου ειναι το σκαηπ και το εξτερναλ. Με αυτο τρεφεσαι και με αυτο -νομιζεις οτι- εισαι σημαντικη.
Σε αφηνω τωρα γιατι μας νομπλαρει η ΚΟΥΠΑ, η γνωστη ανεξαρτητη φυλη.
Διοτι αλλωστε οι Σολ ειναι "καλοι στο oλοι εναντιον μας."
Τα λεγαμε Σπαρτακε.
 

DeletedUser33703

@Darkling μάλλον σε πείραξε πολύ που δεν καταφέρατε σε αυτόν τον κόσμο να μας βαράει όλος ο χάρτης (γιατί για εσένα μάλλον αυτό είναι το δίκαιο παιχνίδι ενάντια στη SOL)
Τόσο πολύ σε πείραξε που σας χαλάσαμε την κρεατόσουπα (γιατί τόσα πολλά κρέατα μαζεμένα σε μια υπερσυμμαχία δεν έχω δει) ;
Μάλλον είχατε συνηθίσει να μπαίνετε σε στημένους κόσμους να κάνετε μια υπερσυμμαχία και να κλείνετε τους κόσμους με αγκαλίτσες (Μην ξεχνάμε ότι έχετε παίξει στο έκτρωμα 27 που αποκαλείτε και κόσμο και διατυμπανίζετε το κλείσιμο του ως κάποιο αξίωμα .

Λοιπόν μην κλαις που για πρώτη φορά στη ζωή σου παίζεις καθαρό 1 vs 1 στην διπλωματία , παίξε το παιχνίδι σου και μην σε ξαναδώ να γράφεις αερολογίες στο εξωτερικό .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser24216

@Darkling μάλλον σε πείραξε πολύ που δεν καταφέρατε σε αυτόν τον κόσμο να μας βαράει όλος ο χάρτης (γιατί για εσένα μάλλον αυτό είναι το δίκαιο παιχνίδι ενάντια στη SOL)
.


Οταν μπηκαμε στον κοσμο τα ειχατε ηδη κανονισμενα. Μην κανεις τον κοπο για προπαγανδες, εδω μεσα πια μπαινουν ειτε οι φαρμερς σας, ειτε τα σκριπτακια σας, ειτε τυποι που ξερουν ποιοι και τι ειστε.
Συνεπως μην ασχολεισαι με το να μου γραφεις ψεματα, μου ειναι και αδιαφορο το αν θα πεισω τον μεσο τωρινο αναγνωστη του εξτερναλ ο οποιος ειναι κατι σε Ελσισισισισισισι.

Για μενα (αφου με ρωτας) το μονο δικαιο παιχνιδι απεναντι στην Σολ ειναι το ban.
 

DeletedUser21068

elisisi επιτρεψέ μου με όλο το σεβασμο πρός την ηλικία σου να σου προσφέρω ένα τηλέφωνο ενός καλού γιατρού για την καταστασή σου , θα σε βοηθησεί αρκετα να πατησεις στο "σήμερα" στην "γη" στην πραγματικότητα βρε Αγγελικη .

Ειλικρινα σου μιλάω σοβαρα αυτη την στιγμη ουτε σε κράζω ουτε σε κοροϊδευω , να πάει να απαυτοθει το παιχνίδι ειμαστε ανθρώποι . Ξέρω οτι είναι άσχημο να στο πεί κάποιος αλλα βρε Αγγελικη εχεις μπερδεψει το παιχνιδι με την πραγματικότητα , εχεις χάσει της αξιές της ζωής , ζείς κάνοντας ένα refrech στο εξωτερικο φόρουμ μπας και μπήκε κάποιος και εγραψε κάτι για να γράψεις , σε παρατηρω όλοι την ημέρα να είσαι παρον για να απαντησεις στο εξωτερικο φορουμ.

Και αυτο για ποιο λόγο γιατι σου γλυφουνε τα αυτακια κάτι παιδια 2 δεκατιές μικροτερα απο εσενα ; ειμαστε σοβαροι τωρα ; ειναι γεννημενα μετα το 1995+... και κάθεσαι και γινεσαι γι αυτους ξεφτυλα; αξιοπρέπεια ; εγω γι αυτο τους παρατησα όλους αυτους που εσυ υποστυριζεις στον κ36 για την αξιοπρεπεια μου , δεν θα αφηνα τον εαυτο μου να πέσει τόσο όσο κράξιμο και αν έφαγα δεν με ενοιαζε γιατι εδω ειμαστε να περναμε καλα και οχι να τρωμε τα λυσακα μας.

Ειλικρινα Αγγελικη με όλο μου το θάρρος και σας ανθρωπος , περα απο οποιαδηποτε διαμαχη στο παιχνιδι , κατσε σε ενα καθρέπτη και αναρωτησου για πιο πραγμα αναλωνεσαι τόσο .. παιξε αφου σου αρεσει , αλλα με ορια και σταθμα , μεινει στη πραγματικοτητα της ζωης και οχι σε κάτι εικονικο , η ζωη είναι εξω απο εδω και πραγματικα δεν με νοιαζει για της μικρες ηλικιες ολα τα ιδια καναμε και καταλαβαμε μετα και είχαμε ορια , αλλα οχι ρε γαμωτο να βλέπω ανθρωπους σε τετοιες ηλικιες να αναλώνονται ετσι για κάτι εικονικο και μακρυα απο την πραγματικοτητα.

Δεν θέλω να το λάβεις αυτο το μηνυμα σαν μειωση , αλλα σαν ταρακουνημα , να παει να ***** το παιχνιδι στην τελικη αν χανουμε την ανθρωπια μας ,
Μην βιαστείς να απαντησεις και να κράξεις απλά σκέψου πρωτα τι σου είπα για 5 λεπτα μονάχα και μετα κάνε ότι θές.

Άκρως φιλικα ,
Δημήτρης.
 
Κορυφή