SOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser3040

πως καταφερατε να εχετε κλεισει την ηπειρο στο μυαλο σας και να τρωγεστε με αλλη ηπειρο εκει στην σολ..απωρω πραγματικα!οι μεγαλες φυλες ειναι και ταπεινες..εσεις μου φενετε το καβαλισατε λιγο το καλαμι!και ολα αυτα περνοντας 60 χωρια συνολο μαζι με την ακαδημια σας...στα 500 τι θα γινει?θα σας δουμε σε κανα καναλι?!!:grrr:
 

DeletedUser31147

Μετά από τόσες σελίδες θέμα φυσικά κανεις δεν θυμάται τι έχει ειπωθεί ποιος έκανε την αρχή και πως κατέληξε εδώ το θέμα και όλοι μας ισχυριζόμαστε ότι θέλουμε .
Κάνω μια ανακεφαλαίωση λοιπόν αν και πάλι το ίδιο γαϊτανάκι θα ξεκινήσει .
"ανοιξατε" ένα θέμα στο πολιτική kai propaganda να ευλογήσετε τα γενιά σας , και κανεις δεν σας το χάλασε ... Μονοι σας όμως με βάλατε στην κουβέντα . Εγώ δεν ασχολήθηκα μαζί σας αλλα μονο με αυτόν που με προκάλεσε .. Μονοι σας βάλατε πάλι στο τραπέζι την κομπίνα με την επιτήρηση με τους corr μονοι σας ξανά ανοίξατε το θέμα κοα . Εσείς προσπαθείτε να μας επιβάλλεται την πολιτική σας και να μας ορίσετε με ποίους θα ενωθούμε και ποίους θα έχουμε κόκκινους . Τι ζητάτε τώρα τα ρέστα και ποιος σας ζηλεύει και ποιος σας ειρωνεύεται ? Παίξτε λοιπόν το παιχνίδι σας , πάρτε την ήπειρο σας θα πάρουμε και εμείς την δικια μας και τότε τα ξαναλέμε . Για την ώρα παίζεται το παιχνίδι του παρεξηγημένου και καλά , αλλα ότι εσείς μονοι σας προκαλείται δεν το βλέπετε ?
Έμαθα ότι είσαστε μια χαρά παρέα , ότι είσαστε όλοι πολύ καλά παιδιά και ότι η φυλή σας πετάει . Όλα καλά λοιπόν αλλα και βλάκες δεν είμαστε να μας βάζετε στο στόμα πράγματα που δεν είπαμε ποτε και να κάνετε και τις αναξιοπαθούσες καλόγριες από πάνω και να μην σας απαντάμε .
 

DeletedUser

Ετσι πατε μπροστα εσεις οι προ???? Επισης οσο για την κοινη πορεια εχεις δικιο. Επρεπε να ρωτησουμε αν μας δινεις το δικαιωμα. Το αν ειμαστε αυτο που λες θα το δειξει το μελλον. Οπως ειπα κοιτα την παρτη σου και κανε τον καμποσο στο.σχολειο γτ εδω μονο γελωτα προκαλεις. Οι παλιοι παικτες που λες μια χαρα εδω τους βλεπω. Αν εφευγαν ομως θα εφευγαν λογω των τακτικων που χρησιμοποιειτε με τα διπλα ακκουντς και τις πρακτικες.που πριν λιγο ανεφερες.

Οσον αφορα στον φοινιξ ο καθενας το παιχνιδι το παιζει οπως γουσταρει. Αν θελουμε διπλωματια θα κανουμε διπλωματια. Αν θελουμε πολεμο θα κανουμε πολεμο. Ποιος.σου ειπε οτι ολα.κοκκινα ειναι καλη τακτικη? Αλλα ξεχασα προ εσυ νουμπ εμεις.

Εδω θα ειμαστε εκτος απροοπτου θα δουμε. Οσο για τον 22 χασαμε. Στον 12 ομως μας μας εμαθες? Παρεπιπτοντως στον κ30.ειμαι.ο.πανοικ,

εγω βλεπω τουλαχιστον 2 που εφυγαν απο το τσιρκο σας...
και ο ενας ηρθε εδω που χρησιμοποιουμε τα διπλα ακαουντς :hmmm:
ωχ μαλλον ξεχασα ποσα μπαν εχει φαει απο την αρχη του κοσμου η CP ποσα ειναι 7? 8? παραπανω? δεν ξερω :oops:
οποτε μαλλον εσεις ειστε οι βρωμικοι κυριε πανοικ
αντε πισω στο λαγουμι σου παλι και παιξε αγκαλιτσες και μεγαλωσε με εσωτερικα νουμπιδι της κακιας ωρας :noob:
 

Deleted User - 119632

θες να μου πεις ρε συ πως ξερεις την ανανοίνωση μας?? επίσης μην μπερδεύεις το παράνομο με το ανήθικο. Αν είσαι της άποψης ότι στον πόλεμο επιτρέπονται όλα τότε γιατί σου ξενίζει το πως θα πίξουμε εμείς? αν θέλουμε αγκαλίτσες ή ξύλο? έτσι δεν είναι?

Σαν έμπειροι παίκτες που θέλετε να λέγεστε ξέρετε ότι η διπλωματία είναι μέσα στο παιχνίδι και μάλιστα σε μεγαλύτερο βαθμό από πολλά άλλ που λες. Εξάλλου όπως σου είπα ο καθένας παίζει οπως γουστάρει και όπως την βρίσκει. Παρεπιπτόντως ποιος σου είπε ότι παίζουμε αγκαλίτσες ? τελευταία φορά που είδα τον χάρτη είχε ποιο πολλά κόκκινα απο μπλε και γαλάζια. βέβαια εφόσον φαίντεται να ξέρεις τόσα απο τις ανακοινώσεις μας και το φόρουμ μας θα το ήξερες αυτό. Μάλλον δεν το λες για να δημιουργήσεις εντυπώσεις?? να κάνεις προπαγάνδα ότι είστε οι μόνοι που μάχεστε? ότι είστε οι ούνοι και ο τζεκινς καν, ο Αττίλας, ο Ρόμελ κτλπ.

όσο δε για το τελευταίο σχόλιο ναι μέσα έπεσες!
 

DeletedUser30692

Ναι ρε σεις παίζετε πάρα πολύ ξύλο φαίνεται απο τις 350κ απώλειες που έχετε σαν φυλή :rolf:
 

DeletedUser

Το χάσαμε μου φαίνεται :p . Ρε σεις δεν πάτε καλά...

Παίζετε αγκαλίτσες εκεί πέρα συμμαχίες πάτε και ένωση 4 φυλές...κανιβαλίσματα κλπ..και κατηγορείτε μια φυλή που παίζει μόνη της...
Ντάξει παιδιά...δεν ξέρω τι να πω ρε σεις ....

τιποτα. αστο μην το ψαχνεις.

εδω ρε μας λεγανε οτι θελουμε να μπουμε σε περιοχες αμαχητι :noob:
γαργαρα ομως τωρα

μετα μας ειπανε οτι εχουμε καβαλισει το καλαμι
οπως εκανε ο χουζουρης γιατι μαλλον εγινε εκει κατω κατι που τον ετσουξε
η γενικα κατι γινεται στην φυλη του και τον χαλαει

Δεν ασχολουμαστε εμεις με αλλη ηπειρο αλλα αντιθετα
1-2 τυπακια μια φυλη εκει περα απο την αρχη του κοσμου σε διαφορα θεματα ασχολουνται με εμας και φανταζονται κασανδρες ζωντας σε εναν κοσμο φαντασιας
το αν τα γεγονοτα τους διαψευδουν ως τωρα δεν τους πειραει ομως:clap:


τελικα ομως ρε παιδια
πρεπει να σας τσουζει

τι στο καλο ολη η ζωη σας ειναι αυτη η sol και κοιτατε ολοι τι κανει και τι δεν κανει και ολη μερα φτιαχνετε φανταστικες ιστοριες?
γιατι αν δεν ειχατε αυτο το αγχος πραγματικα δεν θα γραφατε τετοιες φαντασιωσεις εδω μεσα :doh:

αν θελετε φτιαξτε ενα θεμα για τις φυλες σας να μας δειξετε 1-2 πραγματακια που εχετε κανει
και αφηστε τα κουλουρια της sol να προσπαθουν να παιξουν φυλετικες οσο μπορουν


νομιζω περασαν αρκετες μερες καλο θα ηταν να δουμε τι εχετε να μας πειτε για εσας
οπως και αλλοι γειτονες σας για εσας :p
 

DeletedUser

θες να μου πεις ρε συ πως ξερεις την ανανοίνωση μας?? επίσης μην μπερδεύεις το παράνομο με το ανήθικο. Αν είσαι της άποψης ότι στον πόλεμο επιτρέπονται όλα τότε γιατί σου ξενίζει το πως θα πίξουμε εμείς? αν θέλουμε αγκαλίτσες ή ξύλο? έτσι δεν είναι?

Σαν έμπειροι παίκτες που θέλετε να λέγεστε ξέρετε ότι η διπλωματία είναι μέσα στο παιχνίδι και μάλιστα σε μεγαλύτερο βαθμό από πολλά άλλ που λες. Εξάλλου όπως σου είπα ο καθένας παίζει οπως γουστάρει και όπως την βρίσκει. Παρεπιπτόντως ποιος σου είπε ότι παίζουμε αγκαλίτσες ? τελευταία φορά που είδα τον χάρτη είχε ποιο πολλά κόκκινα απο μπλε και γαλάζια. βέβαια εφόσον φαίντεται να ξέρεις τόσα απο τις ανακοινώσεις μας και το φόρουμ μας θα το ήξερες αυτό. Μάλλον δεν το λες για να δημιουργήσεις εντυπώσεις?? να κάνεις προπαγάνδα ότι είστε οι μόνοι που μάχεστε? ότι είστε οι ούνοι και ο τζεκινς καν, ο Αττίλας, ο Ρόμελ κτλπ.

όσο δε για το τελευταίο σχόλιο ναι μέσα έπεσες!

ενα θα πω μονο για να καταλαβει μεχρι και ο τελευταιος που διαβαζει το ποστ ποιος λεει αληθειες και ποιος κανει προπαγανδα....
ειπες οτι μαχεστε και εσεις? ναι εχεις δικιο μαλλον
μονος μου εχω το 1/4 των επιθετικων σας απωλειων μαλλον δεν ξερετε και πολλα οντως τελικα :noob:...και θα αποδειχθει πολυ συντομα!!

υγ. εσυ ανεφερες οτι ειμαστε παρανομοι με διπλους λογαριασμους αλλα ακομα δεν μου απαντησες ποσα μπαν εχει φαει η CP απο την αρχη του κοσμου? :oops:
και ναι φιλε μου στον πολεμο επιτρεπονται ολα και το ξερουμε καλα και οι 2 μας αλλα εσεις μας κραζατε πριν μια βδομαδα που δεχθηκαμε ξενη επιτηρηση και απειλουσατε οτι θα φαμε και σιγουρο μπαν
το προφιλ των καλων παιδιων δεν περναει σε εμας...η σαπιλα μαζι με κατι αλλο που βρωμαει εκει στην κ45 θα καθαρισει συντομα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3040

τιποτα. αστο μην το ψαχνεις.

εδω ρε μας λεγανε οτι θελουμε να μπουμε σε περιοχες αμαχητι :noob:
γαργαρα ομως τωρα

μετα μας ειπανε οτι εχουμε καβαλισει το καλαμι
οπως εκανε ο χουζουρης γιατι μαλλον εγινε εκει κατω κατι που τον ετσουξε
η γενικα κατι γινεται στην φυλη του και τον χαλαει

Δεν ασχολουμαστε εμεις με αλλη ηπειρο αλλα αντιθετα
1-2 τυπακια μια φυλη εκει περα απο την αρχη του κοσμου σε διαφορα θεματα ασχολουνται με εμας και φανταζονται κασανδρες ζωντας σε εναν κοσμο φαντασιας
το αν τα γεγονοτα τους διαψευδουν ως τωρα δεν τους πειραει ομως:clap:


τελικα ομως ρε παιδια
πρεπει να σας τσουζει

τι στο καλο ολη η ζωη σας ειναι αυτη η sol και κοιτατε ολοι τι κανει και τι δεν κανει και ολη μερα φτιαχνετε φανταστικες ιστοριες?
γιατι αν δεν ειχατε αυτο το αγχος πραγματικα δεν θα γραφατε τετοιες φαντασιωσεις εδω μεσα :doh:

αν θελετε φτιαξτε ενα θεμα για τις φυλες σας να μας δειξετε 1-2 πραγματακια που εχετε κανει
και αφηστε τα κουλουρια της sol να προσπαθουν να παιξουν φυλετικες οσο μπορουν


νομιζω περασαν αρκετες μερες καλο θα ηταν να δουμε τι εχετε να μας πειτε για εσας
οπως και αλλοι γειτονες σας για εσας :p

αγορι εμενα ουτε με πειραξε κατι,ουτε με ετσουξε ουτε τιποτα απο τα ωραια που λες!παιζουμε το παιχνιδι μας στην 44 οπως πρεπει!την επαρση βλεπω..και αν διαβασεις το ολο θεμα ειναι μια διαμαχη αναμεσα σε φυλη της 44 και φυλες της 45!λες και η 44 τελειωσε:hmmm:ειναι απλο αυτο που λεω...αν δεν το καταλαβες ειναι αλλο θεμα...το ιδιο ισχυει φυσικα και με τις φυλες στην 45!ασχολουντε με αλλη ηπειρο!πραγματικα...τοσα χρονια στο παιχνιδι...να υπαρχει διαμαχη σε 2 ηπειρους απο τοσο νωρις πρωτη φορα βλεπω!!σε αυτο ναι...εισαστε προτωποροι ολοι σας!:doh:
 

DeletedUser31147

...Φοίνιξ...


Σε πληρώνει ο walker17 να τα γραφεις αυτά να αφήσω ήσυχο αυτόν και να πιάσω εσένα ?
Το ανέκδοτο με το το ενυδρείο το ξέρεις ? Έτσι ακριβώς σκέφτεσαι και εσύ . Αναμασάς μια λέξη , ωρύεσαι ότι απέδειξες ότι δεν είναι έτσι και πάλι από την αρχή ..
Ένας μηνας κόσμος είναι ακόμα , και εγώ έγραψα για τους κοα και τι σκεφτόσαστε και προσπαθείτε να κάνετε πριν 5 μέρες . Για κάτσε να περάσει λίγο ο καιρός και θα δούμε .. να φτάσετε κοντά στα σύνορα και τα λέμε μετά ..
Εδώ βεβαια θα έπρεπε να σου εξηγήσω και ότι άλλο πρόθεση και άλλο υλοποίηση αλλα μάλλον τα λόγια μου θα χάσω .
Επαναλαμβάνω , ότι δεν έχω καμια πρεμούρα ακόμα με την 44 . Στο θέμα με την επιτήρηση , απλά έβαλα κάποιους κανόνες . Τι έγινε από εδώ και πέρα δεν ξέρω , δεν χειριζόμουν εγώ την υπόθεση , αλλα εξακολουθώ να πιστεύω ότι είσαστε ατιμούλικα .
Δεν υπάρχει κανεις λόγος αυτή την στιγμή να ασχοληθώ όμως με την φυλή σας , όπως και να έχει έχετε το πάνω χέρι στην ήπειρο σας και τα λόγια είναι περιττά . Εσείς πάλι μην ασχολείστε μαζί μας και με την διπλωματία μας , γιατί μπορεί να παρεξηγηθούμε και να βρούμε και καμια ακόμα φυλή στην 44 να την βάλουμε και αυτή στην συμμαχία να αρχίσουμε τα την "στακαρουμε" από εδώ με άμυνες και να δω μετά ποτε θα κλείσετε την ήπειρο και ποσο μεγάλο αβαντάζ είναι οι 100000 πόντοι σας ..
Κοφτέ λοιπόν την πλακα για να μην αρχίσω εγώ να κάνω πλακα με το προφίλ της φυλής σας και τις ημερήσιες λεηλασίες του αρχηγού σας που διαφημίζεται εκεί .
 

Deleted User - 119632

ενα θα πω μονο για να καταλαβει μεχρι και ο τελευταιος που διαβαζει το ποστ ποιος λεει αληθειες και ποιος κανει προπαγανδα....
ειπες οτι μαχεστε και εσεις? ναι εχεις δικιο μαλλον
μονος μου εχω το 1/4 των επιθετικων σας απωλειων μαλλον δεν ξερετε και πολλα οντως τελικα :noob:...και θα αποδειχθει πολυ συντομα!!

υγ. εσυ ανεφερες οτι ειμαστε παρανομοι με διπλους λογαριασμους αλλα ακομα δεν μου απαντησες ποσα μπαν εχει φαει η CP απο την αρχη του κοσμου? :oops:
και ναι φιλε μου στον πολεμο επιτρεπονται ολα και το ξερουμε καλα και οι 2 μας αλλα εσεις μας κραζατε πριν μια βδομαδα που δεχθηκαμε ξενη επιτηρηση και απειλουσατε οτι θα φαμε και σιγουρο μπαν
το προφιλ των καλων παιδιων δεν περναει σε εμας...η σαπιλα μαζι με κατι αλλο που βρωμαει εκει στην κ45 θα καθαρισει συντομα

Εγώ ξέρω ότι ο μισός χάρτης είναι κόκκινος. τώρα η σύγκριση των απωλειών σου είπα οφείλεται στο γεγονός ότι είστε προ και είμαστε νουμπς.

επίσης μάλλον δεν διαβάζεις ή έχεις πρόβλημα αντίληψης. Θα μου απαντήσεις πως ήξερες την ανακοίνωση μας? ακόμα περιμένω απάντηση.

το να ξέρεις την ανακοίνωση μας και τι λεμε στα φόρουμ σήμαινει :
1)είτε έχει κάποιος διπλό λογαριασμό πράγμα παράνομο.
2) είτε κάποιςο σου το είπε γιατί είναι δικός σας πράγμα ανήθικο.

τίποτα απο τα παραπάνω δεν σεε τιμά.Μιλάς για σαπίλα που αλλάξαμε την διπλωματία μας ενώ μάλλον περίμενες να σφαχτούμε και από την άλλη θες να μας βάλεις την ανακοίνωση μας στην φόρα. Η λογίκη του παραλόγου.

όσο για την 45 και ποιςο θα την καθαρίσει αυτά τα έχουμε ακούει πολλάκοις. ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ .
 

DeletedUser30692

Εγώ ξέρω ότι ο μισός χάρτης είναι κόκκινος. τώρα η σύγκριση των απωλειών σου είπα οφείλεται στο γεγονός ότι είστε προ και είμαστε νουμπς.

επίσης μάλλον δεν διαβάζεις ή έχεις πρόβλημα αντίληψης. Θα μου απαντήσεις πως ήξερες την ανακοίνωση μας? ακόμα περιμένω απάντηση.

το να ξέρεις την ανακοίνωση μας και τι λεμε στα φόρουμ σήμαινει :
1)είτε έχει κάποιος διπλό λογαριασμό πράγμα παράνομο.
2) είτε κάποιςο σου το είπε γιατί είναι δικός σας πράγμα ανήθικο.

τίποτα απο τα παραπάνω δεν σεε τιμά.Μιλάς για σαπίλα που αλλάξαμε την διπλωματία μας ενώ μάλλον περίμενες να σφαχτούμε και από την άλλη θες να μας βάλεις την ανακοίνωση μας στην φόρα. Η λογίκη του παραλόγου.

όσο για την 45 και ποιςο θα την καθαρίσει αυτά τα έχουμε ακούει πολλάκοις. ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ .

Κοίτα γενικά εμείς εδώ....εεεε είμαστε λίγο ανήθικοι....:p

Άντε βρε...που ψάχνετε να βρείτε άτομο να σας δίνει πληροφορίες για εμάς και μιλάτε κιόλας...Αυτά δεν στα είπανε ?
 

Deleted User - 119632

οχι δεν μου τα ειπανε. εγω ξερω τι διαβαζω εδω. Παρόλα αυτά απάντηση δεν πήρα.

λαμβάνω την παραδοχή σου ως απάντηση και κλείνω εδώ. τα σχόλια περιττά!
καλή συνέχεια
 

DeletedUser30692

Αυτή η διάνοια να μην καταλαβαίνει την ειρωνεία....:rolf:
 

DeletedUser

αγορι εμενα ουτε με πειραξε κατι,ουτε με ετσουξε ουτε τιποτα απο τα ωραια που λες!παιζουμε το παιχνιδι μας στην 44 οπως πρεπει!την επαρση βλεπω..και αν διαβασεις το ολο θεμα ειναι μια διαμαχη αναμεσα σε φυλη της 44 και φυλες της 45!λες και η 44 τελειωσε:hmmm:ειναι απλο αυτο που λεω...αν δεν το καταλαβες ειναι αλλο θεμα...το ιδιο ισχυει φυσικα και με τις φυλες στην 45!ασχολουντε με αλλη ηπειρο!πραγματικα...τοσα χρονια στο παιχνιδι...να υπαρχει διαμαχη σε 2 ηπειρους απο τοσο νωρις πρωτη φορα βλεπω!!σε αυτο ναι...εισαστε προτωποροι ολοι σας!:doh:

Ισως μου διεφυγε
αλλα δεν ειδα καποιο μελος μας να πει οτι τελειωσε η 44. και αν το ειπε εκανε λαθος προφανως.
Αν καταφερουμε να την κανουμε ολη μπλε τοτε ναι θα εχει τελειωσει .

αρα. αν εμεις δεν ειπαμε οτι τελειωσε η 44 αλλα καποιοι λετε πως το ειπαμε... αυτο πως το λενε?
θελεις να μου πεις?????????????????????


και αν το ειπε κανενας σε παρακαλω να μου το πεις

- - - Eνημερώθηκε - - -

...Φοίνιξ...


Σε πληρώνει ο walker17 να τα γραφεις αυτά να αφήσω ήσυχο αυτόν και να πιάσω εσένα ?
οχι.. με πληρωνει η θεα της υπομονης

Το ανέκδοτο με το το ενυδρείο το ξέρεις ? Έτσι ακριβώς σκέφτεσαι και εσύ . Αναμασάς μια λέξη , ωρύεσαι ότι απέδειξες ότι δεν είναι έτσι και πάλι από την αρχή ..
κυριε γαργαρα... εχω κανει συγκεκριμενες ερωτησεις αν δεν μπορεις να απαντησεις ασε τα ανεκδοτα με τα ενυδρεια
και πιασε αυτα που κανει ****τουμπες ο easy

Ένας μηνας κόσμος είναι ακόμα , και εγώ έγραψα για τους κοα και τι σκεφτόσαστε και προσπαθείτε να κάνετε πριν 5 μέρες . Για κάτσε να περάσει λίγο ο καιρός και θα δούμε .. να φτάσετε κοντά στα σύνορα και τα λέμε μετά ..
Εδώ βεβαια θα έπρεπε να σου εξηγήσω και ότι άλλο πρόθεση και άλλο υλοποίηση αλλα μάλλον τα λόγια μου θα χάσω .
ε πες το ρε φιλε οτι συμφωνεις, γιατι προθεση δεν κατι μη εκδηλο και εμεις δεν ειπαμε κατι!
οποτε εσυ φαντασιωνεσαι και κραζεις - ομως αυτο δεν θα πει οτι στεκουν αυτα που λες
αυτο θελω να καταλαβεις

Επαναλαμβάνω , ότι δεν έχω καμια πρεμούρα ακόμα με την 44 . Στο θέμα με την επιτήρηση , απλά έβαλα κάποιους κανόνες . Τι έγινε από εδώ και πέρα δεν ξέρω , δεν χειριζόμουν εγώ την υπόθεση , αλλα εξακολουθώ να πιστεύω ότι είσαστε ατιμούλικα .
Δεν υπάρχει κανεις λόγος αυτή την στιγμή να ασχοληθώ όμως με την φυλή σας ,
το βλεπω. αφου συνηως μας λες για την δικη σου...
15 ποστ τωρα σπανια αναφερεσαι σε εμας
(οσο για το ποιοι ειναι τα ατιμουλικα εχει ματια ο κοσμος και βλεπει)

όπως και να έχει έχετε το πάνω χέρι στην ήπειρο σας και τα λόγια είναι περιττά .
ετσι μοιαζει αλλα μπορει και να μην ειναι ετσι .
τα δεδομενα αλλαζουν ευκολα

Εσείς πάλι μην ασχολείστε μαζί μας και με την διπλωματία μας ,
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχααααααααααααα
επειδη μιλας μαζι μου
επιασα εγω στο στομα μου την φυλη σου? ειπα κατι καλο η κακο?
μηπως ζητησα απο εσενα να μας παρατησεις και να δεις αμα εχεις κατι καλο να μας πεις για εσας?

μας δουλευεις? χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
εσυ μας εχεις πριξει εδω και μερικες δεκαδες πσοτ

γιατί μπορεί να παρεξηγηθούμε και να βρούμε και καμια ακόμα φυλή στην 44 να την βάλουμε και αυτή στην συμμαχία να αρχίσουμε τα την "στακαρουμε" από εδώ με άμυνες και να δω μετά ποτε θα κλείσετε την ήπειρο και ποσο μεγάλο αβαντάζ είναι οι 100000 πόντοι σας ..
χουζουρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη
εψαχνες ποιος ειναι πανω στο καλαμι?????? χ0αχ0α0χα0χ0αχ0αχ0α0χα0χα0χ0αχ0α0χα0χ

σσσσσσσ ο φοβερος και τρομενος EASY προειδοποιει!! τρεμε κ30 μην του στακαρει την γειτονια ο παιχταρας αυτος!! χαχαχαχαχα
ελεος ρε ελεος

τετοιας συλληψης σχεδιο! μονο απο εσας θα μπορουσε να ερθει!!!
παιχταρα μου!!! :axe:
 

DeletedUser31147

...Φοίνιξ...


Είσαι παιδί γιa υιοθέτηση τελικά .. Να σε προλάβουμε να μην χάσουμε τον σπόρο .
Τι ασυναρτησίες είναι αυτές που λες και που πας και πελαγοδρομείς πάλι χωρίς να λες το παραμικρό ?
Τι ερώτηση που έκανες καημένε μου και δεν σου απάντησα ? Το ότι εσύ δεν καταλαβαίνεις την απάντηση δεν είναι δικια μου ευθύνη .

Εσείς με καλέσατε στην "συζητηση" , δεν ήρθα μονος μου .
Εσείς κάνατε τα γλυκα ματια σε φυλή της 45 .
Εσείς δουλέψατε τον άλλον με την επιτήρηση
Εσείς πλέκεται εγκώμια για τους πόντους σας και την τεραστια επιτυχία των πλάνων σας .
Εσείς κριτικάρετε τις συμμαχίες μας και τις κινήσεις μας .



Λοιπόν αφού θέλετε περιπέτειες ..θα πει κανεις αν τα νούμερα που έβαλα πριν ότι τα πλανα σας δεν έχουν ούτε 70% επιτυχία είναι αλήθεια η όχι ?
θα εξηγήσει κανεις από εσάς γιατί έχετε στο προφίλ της φυλής σας τα βραβεία του αρχηγού σας ?
θα μας πείτε και πως πάει το προξενείο με τις φυλές της 45 ? Βρήκατε νύφη τελικά η όχι ακόμα ?
 

DeletedUser

...Φοίνιξ...


Είσαι παιδί γιa υιοθέτηση τελικά .. Να σε προλάβουμε να μην χάσουμε τον σπόρο .
Τι ασυναρτησίες είναι αυτές που λες και που πας και πελαγοδρομείς πάλι χωρίς να λες το παραμικρό ?
Τι ερώτηση που έκανες καημένε μου και δεν σου απάντησα ? Το ότι εσύ δεν καταλαβαίνεις την απάντηση δεν είναι δικια μου ευθύνη .

Εσείς με καλέσατε στην "συζητηση" , δεν ήρθα μονος μου .
Εσείς κάνατε τα γλυκα ματια σε φυλή της 45 .
Εσείς δουλέψατε τον άλλον με την επιτήρηση
Εσείς πλέκεται εγκώμια για τους πόντους σας και την τεραστια επιτυχία των πλάνων σας .
Εσείς κριτικάρετε τις συμμαχίες μας και τις κινήσεις μας .



Λοιπόν αφού θέλετε περιπέτειες ..θα πει κανεις αν τα νούμερα που έβαλα πριν ότι τα πλανα σας δεν έχουν ούτε 70% επιτυχία είναι αλήθεια η όχι ?
θα εξηγήσει κανεις από εσάς γιατί έχετε στο προφίλ της φυλής σας τα βραβεία του αρχηγού σας ?
θα μας πείτε και πως πάει το προξενείο με τις φυλές της 45 ? Βρήκατε νύφη τελικά η όχι ακόμα ?

παραπανω απο 70% ειχαν ολα τα πλανα μας στο τελος πηραμε περισσοτερα απο οσα ειχαμε υπολογισει να χτυπησουμε
τα βραβεια ειναι ολης της φυλης αν ειχε ο νικος 12 ληστες 8α ειχε και 20 αριστους
κοιτα η αληθεια ειναι οτι μας εχετε κλεψει σχεδον ολα τα καλα κοριτσια αλλα κατι θα βρουμε και εμεις :)
 

DeletedUser

Εσείς κάνατε τα γλυκα ματια σε φυλή της 45 .
Δεν κάναμε σε κανέναν τα γλυκά μάτια , οι διπλωματικές μας κινήσεις πιστεύω αφορούν μόνο εμάς ...
Εσείς δουλέψατε τον άλλον με την επιτήρηση
Μπορούσαμε και το κάναμε , άλλη φορά να προσέχει περισσότερο (πολύ συζήτηση έχει γίνει για αυτό το θέμα)
Εσείς πλέκεται εγκώμια για τους πόντους σας και την τεραστια επιτυχία των πλάνων σας .
μμμ μάλλον έτσι θα είναι ...
Εσείς κριτικάρετε τις συμμαχίες μας και τις κινήσεις μας .
Από την στιγμή που κάνετε κάποιες κινήσεις πρέπει να είστε έτοιμοι να δεχθείτε την κατάλληλη κριτική , είτε αυτή είναι θετική είτε αρνητική (από εσάς εξαρτάται αυτό.)

Λοιπόν αφού θέλετε περιπέτειες ..θα πει κανεις αν τα νούμερα που έβαλα πριν ότι τα πλανα σας δεν έχουν ούτε 70% επιτυχία είναι αλήθεια η όχι ?
θα εξηγήσει κανεις από εσάς γιατί έχετε στο προφίλ της φυλής σας τα βραβεία του αρχηγού σας ?
θα μας πείτε και πως πάει το προξενείο με τις φυλές της 45 ? Βρήκατε νύφη τελικά η όχι ακόμα ?

Όντως δεν είχαν πάνω από 70% επιτυχία τα πλάνα μας , τα δικά σας πλάνα όμως δεν μας είπες πόσο επιτυχημένα ήταν?
Όσο για την 45 άσε φοβόμαστε μην μας πάνε μέσα για πολυγαμία .
 

DeletedUser31147

Εl grecο

Με την μια σου απάντηση αναιρείς την άλλη κυρίως εκεί που λέει για διπλωματία και κριτική .
Ας είναι όμως . Όπως έχω πει πολλές φορες δεν έχω σχέση με την διοίκηση της φυλής μου και δεν έχω σκοπό να δώσω απαντήσεις σε θέματα που ούτε γνωρίζω το παρασκήνιο και ίσως , προσοχή ίσως λέω , έχω και άλλη γνώμη .
Επί πλέον η έλλειψη πληροφοριών που έχω με κάνουν και φοβάμαι ότι υπάρχει πιθανότητα να μην είμαστε και εμείς καλύτεροι από εσάς και τελικά να γυρίσει όλο το θέμα boumerang . Πως και γιατί λοιπόν ας απαντήσει η διοίκηση της φυλής μου αν θέλει και κρίνει σκόπιμο .
Εγώ το μονο που λέω είναι καλή συνεχεια και περιμένουμε ποτε θα έχουμε λογική απόσταση σαν φυλές να λύσουμε τις διαφορες μας όπως ταιριάζει σε αυτό το παιχνίδι .
Δεν μπορώ να κρύψω ότι όλο και κάποια εικόνα έχω σχετικά με την φυλή σας και το κλίμα που επικρατεί , τον δημοκρατικό τρόπο διοίκησης και επικοινωνίας στο forum σας , κάτι που από εμάς δυστυχώς λείπει , και πιστεύω ότι θα φτάσετε σίγουρα μέχρι τον τελικό ... θα τα πούμε εκεί λοιπόν .
 

DeletedUser

Θα με τρελανεις ρε βασιλη? τι ειπα? ειπα κατι που να κανω προσωπικη επιθεση σε εσενα ?:hmmm:
ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΑΠΛΗ ΑΝΑΦΟΡΑ! ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ, ΔΕΝ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΣΕΝΑ :oops:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή