SOL

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser26309
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser2088

Eγώ το έχω διαβάσει σαν σύνδρομο του Ναπολέοντα, με όλο το σεβασμό. Αλλά μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι.

να θεωρήσω τυχαία την τοποθέτηση σας
και ότι δεν έχει καμία σχέση με το γνωστό ανέκδοτο!!!
 

DeletedUser31147

walker17

Έχουν νόημα αυτά που γραφεις ? Τσακώθηκα λες γιατί παίζουν αγκαλίτσες και τώρα δεν ξέρω που να κρυφτώ που οι αγκαλίτσες έγιναν επίσημες ? Κοίτα .. εμενα αυτά που γραφεις με βοηθάνε γιατί μπορώ να σε κάνω εύκολα ρόμπα αλλα θέλω τον αντίπαλο μου να έχει βρε αδελφέ και κάποιο επίπεδο.. Bres κάτι να γράψεις με νόημα λοιπόν .

M0rg0th

Δεν ξέρω τι ρολο παίζεις εσύ στους κοα , αλλα για προβοκάτορας μου μοιάζεις με αυτά που γραφεις . Τέλος διαμαρτύρομαι για τα προσωπικά στοιχεια που αποκαλύπτεις εδώ , μιας και ο Napoleon ήταν προπάππους μου .

Εl grecο

θα μου πεις σε τι χαλάμε το παιχνίδι το δικό σου ? Όταν έρθει η ώρα με την δικια σου φυλή θα παιξουμε" ξύλο , να είσαι σίγουρος .
 

DeletedUser

M0rg0th----> Wannabe υπευθυνος προπαγανδας των CoA.Η αληθεια ειναι οτι δρα μονος του,διοτι η αιτηση του για να γινει η εικονα της φυλης στο τιμημενο εξωτερικο φορουμ απορριφθηκε(Δεν τον λες και ομορφοπαιδο).Αλλα δεν βαριεσαι θα τον βαλουμε στην 45 να κανει αγγαλιτσες με τους υπολοιπους
 

DeletedUser8132



[URL="http://forum.fyletikesmaxes.gr/member.php?8132-M0rg0th"]M0rg0th


Δεν ξέρω τι ρολο παίζεις εσύ στους κοα , αλλα για προβοκάτορας μου μοιάζεις με αυτά που γραφεις . Τέλος διαμαρτύρομαι για τα προσωπικά στοιχεια που αποκαλύπτεις εδώ , μιας και ο Napoleon ήταν προπάππους μου.

Θεωρείς ότι προσπαθώ να προκαλέσω με κάτι από τα γραφόμενά μου;

Το αντίθετο, απλά εκθίασα τις ικανότητές σου σαν αρχηγός φυλής και παίχτης όπως μου έχουν μεταφερθεί από μέλη της CoA/πρόην μέλη φυλών σου σε άλλους κόσμους.
Και αυτό το κάνω διότι θεωρώ άδικα τα σχόλια των παιδιών από SOL προς εσένα.

Όπως καταλαβαίνεις είμαι προασπιστής του δικαίου σαν να λέμε...

@gghln

Δεν απαντάω σε άτομα που δεν μπαίνουν με το κανονικό τους account στο φόρουμ..
 

DeletedUser

@gghln

Δεν απαντάω σε άτομα που δεν μπαίνουν με το κανονικό τους account στο φόρουμ..

Troll Mode Activated
Τα υπολοιπα ingame γατακι,γιατι ειμαστε παιχταραδες και ειστε ενα ματσο noobia και μπορουμε να παρουμε μια ηπειρο σε 5 ωρες αμα θελουμε και το μονο που κανετε ειναι να χτυπατε τα βαρβαρα και τους ανενεργους και εχω πιο πολλα ποστ απο εσενα και περισσοτερες επισκεψεις στο προφιλ:noob:
Troll Mode Terminated
 

DeletedUser8132

Troll Mode Activated
Τα υπολοιπα ingame γατακι,γιατι ειμαστε παιχταραδες και ειστε ενα ματσο noobia και μπορουμε να παρουμε μια ηπειρο σε 5 ωρες αμα θελουμε και το μονο που κανετε ειναι να χτυπατε τα βαρβαρα και τους ανενεργους και εχω πιο πολλα ποστ απο εσενα και περισσοτερες επισκεψεις στο προφιλ:noob:
Troll Mode Terminated

Nα σου θυμίσω no name φίλε μου πως εδώ είναι το thread της SOL. Αν θες άνοιξε καινούριο για να κράξεις είτε εμένα προσωπικά είτε την CoA, δεν έχω πρόβλημα.

Αλλά μην χαλάμε το θέμα των παιδιών.
 

DeletedUser30692

Έτσι και αλλιώς χάλασε...Παιδιά εκφραστείτε ελεύθερα :p .:rolf:
 

DeletedUser

Nα σου θυμίσω no name φίλε μου πως εδώ είναι το thread της SOL. Αν θες άνοιξε καινούριο για να κράξεις είτε εμένα προσωπικά είτε την CoA, δεν έχω πρόβλημα.

Αλλά μην χαλάμε το θέμα των παιδιών.


Αμπα?Οταν προσπαθεις να κανεις την αποτυχημενη προπαγανδα σου ειναι ενταξει τωρα σου θυμηθηκε οτι ειναι των SOL το θεμα?Τραβα στο λαγουμι σου!!!!
 

DeletedUser8132

Αμπα?Οταν προσπαθεις να κανεις την αποτυχημενη προπαγανδα σου ειναι ενταξει τωρα σου θυμηθηκε οτι ειναι των SOL το θεμα?Τραβα στο λαγουμι σου!!!!

Κοίτα, εγώ ψιλοπαίζω και στο game, δεν έχω χρόνο για προπαγάνδα.. Εσύ απότι βλέπω έχεις αύθονο!!!

Απόψεις παραθέτουμε εδώ, και είσαι εκτός θέματος εντελώς...
 

DeletedUser

Κοίτα, εγώ ψιλοπαίζω και στο game, δεν έχω χρόνο για προπαγάνδα.. Εσύ απότι βλέπω έχεις αύθονο!!!

Απόψεις παραθέτουμε εδώ, και είσαι εκτός θέματος εντελώς...

Αφου εισαι τοσο παιχταρας ....Obi-Juan Kenobi στο παιχνιδι...Σε προκαλω εδω μπροστα σε ολους τους αξιοτιμους Κυριους και μαρτυρας μου ο Θεος σε μονομαχια ενας εναντιον ενος.
Σου πεταω το γαντι κυριε,Χααατςςς
ganti_foyrnoy_me_ependysi_aloyminioy_61024.jpg
 

DeletedUser8132

Challenge Accepted, αλλά είσαι μακριά μου...

Θα περιμένω να σε χτυπήσει καμιά φυλή να έρθω για reclaim
 

DeletedUser

και οι sol έχουν αρχίσει από τώρα και κάνουν προσθέσεις και αφαιρέσεις πόσους πόντους προηγούνται ...ευτυχώς που δεν έχουν μάθει να κάνουν και διαιρεση βεβαια να δουν ότι οι πόντοι αυτοί είναι 7-8 ανεπτυγμένα χωρια και επαναπαύονται στις δάφνες τους .

Εμεις δεν μαθαμε να κανουμε διαιρεση αλλα εσυ δεν εχεις μαθει να διαβαζεις οπως πρεπει τα θεματα στο φορουμ φιλαρακι
και ξεκινας απο οποια σελιδα σε βολευει.....
γιατι αν το ειχες κανει τοτε θα ειχες δει οτι το θεμα αυτο το ανοιξε ο lewnidac.

και ο πρωτος που εκανε αναφορα σε διαφορες ποντων για την SOL ειναι παλι ο lewnidac.



απλα εσυ ψαρωσες σε μια αναφορα που εκανε στο τονομα σου ενας παικτης μας και ψαχνεις απο το πουθενα αιτια να κραξεις
παντα με λαθος συμπερασματα οπως στο θεμα που εφερα εδω που ειπες αυτα που ειπες στον ελ γκρεκο
που τελικα εγινε το ακριβως αντιθετο

και συνεχισεις στο ιδιο τεμπο ακαθεκτος

Υ.Γ για τις αλλες απαντησεις παρακατω
αυτο δεν ειναι το θεμα της SOL
το θεμα της φυλης μας θα το φτιαξει ενας απο εμας κατοπιν συνενοησεως μεταξυ μας
οταν γινει πιχι καποιος σοβαρος και επισημος πολεμος (γιατι ειναι ακομα νωρις) και θελουμε πιχι να σχολιασομε καποια πραγματα

εδω ειναι απλα ενα θεμα που ανοιξε ο lewnidac. γιατι του αρεσαν καποια στατιστικα που ειδε
και αυτο ειναι ολο .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser31147

@ ...Φοίνιξ...

Από την στιγμή που δεν έχεις τι να πεις δεν είναι καλύτερα να μην πεις τίποτα ? Τι πελαγοδρομήσεις και αναμασήματα είναι αυτά που γραφεις και που νομίζεις ότι μου την έφερες ? Τι σημασία έχει ποιος άνοιξε το θέμα που το υπογραμμίζεις κιόλας και κανεις σαν να ανακάλυψες τον τροχό ?
Δικός σας παίχτης βγήκε και έγραψε εδώ
Να ενημερωσω πως ειναι πλεον στους 74.000 ποντους η διαφορα με την 2η σε καταταξη φυλη.
και 206.000 ως επιθετικες απωλειες.
αρκετα μεγαλο προβαδισμα για SOL !

για 75000 πόντους και πάνω σε αυτό λέω για διαίρεση .
 

DeletedUser

@ ...Φοίνιξ...

Από την στιγμή που δεν έχεις τι να πεις δεν είναι καλύτερα να μην πεις τίποτα ? Τι πελαγοδρομήσεις και αναμασήματα είναι αυτά που γραφεις και που νομίζεις ότι μου την έφερες ? Τι σημασία έχει ποιος άνοιξε το θέμα που το υπογραμμίζεις κιόλας και κανεις σαν να ανακάλυψες τον τροχό ?
Δικός σας παίχτης βγήκε και έγραψε εδώ


για 75000 πόντους και πάνω σε αυτό λέω για διαίρεση .
Ψεματα δεν ειπε
δεν ηρθε με υφακι να πει οτι ολοι οι αλλοι ειναι ασχετοι
απλα εγραψε με νουμερα το τι εγινε . σε ενα πλανο που και αλλα παιδια απο αλλες φυλες ειπαν πως ηταν καλο

και εσενα απλα σε ετσουξε γιατι αντι να βγεις να μας πεις τι εχετε κανει ως τωρα στον κοσμο
κραζεις μια φυλη που πραγματικα δεν ειπε καποιος απο εμας τιποτα κακο ουτε μειωσαμε κανεναν

εσυ ομως θελεις να μειωσεις τους παντες

αυτη τη σταση ξερεις πως την λεμε στην Ελλαδα ε? (ασε να μην βαζω τους επιτηρητες του φορουμ να κανουν επισημανσεις τωρα)


οχι φιλε. δεν νομιζω πως στην εφερα. εσυ εχεις τετοιες αγωνιες!

κραζεις κραζεις και φαντασιωνεσαι ιστοριες για αγριους
τη μια μας ελεγες οτι θελουμε να κανουμε πραγματα αμαχητι (και καταπιες τη γλωσσα σου κατοπιν)
την αλλη οτι δεν ξερουμε διαιρεση επειδη καναμε ενα καλο πλανο
τελικα ρε φιλαρακι κατι καλο για εσενα και τη φυλη σου εχεις να πεις?
ασε την κατσικα του γειτονα ησυχη πια :doh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8132

τελικα ρε φιλαρακι κατι καλο για εσενα και τη φυλη σου εχεις να πεις?
ασε την κατσικα του γειτονα ησυχη πια :doh:

Tα καλά πράγματα είναι αυτονόητα...

Δεν είναι εύκολο να κουμαντάρεις και να διοικείς 160 λογαριασμούς (+ όποιους κρυφούς)... Θέλει διοίκηση με @@!!
 

DeletedUser31147

Ψεματα δεν ειπε
δεν ηρθε με υφακι να πει οτι ολοι οι αλλοι ειναι ασχετοι
απλα εγραψε με νουμερα το τι εγινε .

Γιατί δηλαδή εγώ , είπα ψέματα που λέω ότι 75000 είναι 7-8 αναπτυγμένα χωρια ?

σε ενα πλανο που και αλλα παιδια απο αλλες φυλες ειπαν πως ηταν καλο

και εσενα απλα σε ετσουξε γιατι αντι να βγεις να μας πεις τι εχετε κανει ως τωρα στον κοσμο
κραζεις μια φυλη που πραγματικα δεν ειπε καποιος απο εμας τιποτα κακο ουτε μειωσαμε κανεναν

εσυ ομως θελεις να μειωσεις τους παντες
Δεν κράζω την φυλή σου αλλα μερικούς από εσάς ,.
Αν ήθελα να κράξω θα έλεγα λοιπόν ότι κάνατε δυο πλανα , στο ένα κτυπήσατε 6 χωρια και πήρατε τα 4 , δηλαδή 67% επιτυχία και στο άλλο πλάνο κτυπήσατε 16 χωρια και πήρατε τα 11 δηλαδή 69% επιτυχία ... Γιάννης κερνάει Γιάννης πίνει δηλαδή ... Αλλα όπως είδες δεν είπα τίποτα .


οχι φιλε. δεν νομιζω πως στην εφερα. εσυ εχεις τετοιες αγωνιες!

κραζεις κραζεις και φαντασιωνεσαι ιστοριες για αγριους
που ειναι ο φιλος μας ο νουμπακλας ο easy reader?
να πει τιποτα να γελαμε παλι στο σκαιπ
ωραιος!! σαν σκυλακι σε φωναζουμε και τσουπ ερχεσαι
good boy
κοιτα στην καταταξη εκει ψηλα καπου θα μας δεις να αχνοφαινομαστε...οταν κανετε συνολικα τοσο νομπλαρισματα οσα καναμε εμεις σε 18 ωρες ελα να μιλησεις παλι...
μεχρι τοτε μοκο και ριξτο στο φαρμινγκ να βγαλεις κανα αριστο γιατι σε βλεπω λιγο πισω και ανησυχω
εσυ μας ειπες να σου ανοιξουμε ενα θεμα να μας κανεις ρεζιλι...το ανοιξαμε και περιμενουμε

oxi oute kan ..εσείς να κράξετε κανένα ? Εσείς να μιλήσετε άσχημα ?


τη μια μας ελεγες οτι θελουμε να κανουμε πραγματα αμαχητι (και καταπιες τη γλωσσα σου κατοπιν)
την αλλη οτι δεν ξερουμε διαιρεση επειδη καναμε ενα καλο πλανο
τελικα ρε φιλαρακι κατι καλο για εσενα και τη φυλη σου εχεις να πεις?
ασε την κατσικα του γειτονα ησυχη πια :doh:
[/QUOTE]




Και επειδή βαριέμαι να σου απαντάω στο από την πόλη έρχομαι και στην κορφή κανέλα κείμενο σου , να σου πω να πας στην απάντηση που έδωσες με νούμερο 28 σε αυτό εδώ το θέμα να δεις ποιος απάντησε εδώ σε κάτι που είχε γραφτεί αλλου και ποιος άρχισε πάλι ..

Τον σαρκασμό τον προκαλείς μονος σου . Δεν το καταλαβαίνεις είναι φανερό αυτό πιστεύεις ότι με κολλας στον τοίχο με αυτά που γραφεις αλλα φιλαράκο μου αστήν την propaganda σε άλλους από την φυλή σου καλύτερα .. Είναι ένας δυο από εκεί που έχουν κάποια λογική αυτά που γραφουν έστω και αν αντικρούονται πανεύκολα . Εσύ απλά μιλάς για να μιλάς και τίποτα άλλο .

Πάντως αν η κατσίκα είναι από αυτές που μασάνε ταραμά δεν μπορώ να την αφήσω ήσυχη να ξέρεις ...
 

DeletedUser

Ψεματα δεν ειπε
δεν ηρθε με υφακι να πει οτι ολοι οι αλλοι ειναι ασχετοι
απλα εγραψε με νουμερα το τι εγινε . σε ενα πλανο που και αλλα παιδια απο αλλες φυλες ειπαν πως ηταν καλο

και εσενα απλα σε ετσουξε γιατι αντι να βγεις να μας πεις τι εχετε κανει ως τωρα στον κοσμο
κραζεις μια φυλη που πραγματικα δεν ειπε καποιος απο εμας τιποτα κακο ουτε μειωσαμε κανεναν

εσυ ομως θελεις να μειωσεις τους παντες

αυτη τη σταση ξερεις πως την λεμε στην Ελλαδα ε? (ασε να μην βαζω τους επιτηρητες του φορουμ να κανουν επισημανσεις τωρα)


οχι φιλε. δεν νομιζω πως στην εφερα. εσυ εχεις τετοιες αγωνιες!

κραζεις κραζεις και φαντασιωνεσαι ιστοριες για αγριους
τη μια μας ελεγες οτι θελουμε να κανουμε πραγματα αμαχητι (και καταπιες τη γλωσσα σου κατοπιν)
την αλλη οτι δεν ξερουμε διαιρεση επειδη καναμε ενα καλο πλανο
τελικα ρε φιλαρακι κατι καλο για εσενα και τη φυλη σου εχεις να πεις?
ασε την κατσικα του γειτονα ησυχη πια :doh:

που να βρει κατι καλο να πει για τη φυλη του ρε συ...
αφου ντρεπεται για τις αγκαλιτσες και ριχνει αλλου το μπαλακι γιατι δεν ξερει τι να πει ...
ηδη καποιοι παλιοι παικτες σας αρχησαν να σας εγκαταλειπουν γιατι αηδιασαν με τον τροπο που παιζετε
 

DeletedUser

μπραβο easy
για μερικους απο εμας μιλας

αλλα εγω βλεπω και ποσταρες μονο απαντησεις του walker

και παρολα αυτα πας και μιλας για την sol

μου φαινεται πως τελικα εχει απολυτο δικιο για σενα τελικα ο walker
που να βρει κατι καλο να πει για τη φυλη του ρε συ...
αφου ντρεπεται για τις αγκαλιτσες και ριχνει αλλου το μπαλακι γιατι δεν ξερει τι να πει ...
ηδη καποιοι παλιοι παικτες σας αρχησαν να σας εγκαταλειπουν γιατι αηδιασαν με τον τροπο που παιζετε


Επισης easy μπορει να μην ειπες ψεματα (ομως κραζεις δηλωση παικη που επισης δεν ειπε ψεματα και αυτο για εμενα ειναι κατινια)
αλλα δεν ειδα να παιρνεις πισω τη δηλωση σου στον ελ γκρεκο
οτι παμε να επεκταθουμε απαχητι

εκανες εσυ την δηλωση αλλα διαψευστικες απο το αποτελεσμα
μια και βαραμε τους παντες

αλλα δεν σε ειδα να λες οκ εκανα λαθος
απλα κραζεις ασυστολα

λοιπον αρκετο χρονο εχασα
οταν δω κατι γραμμενο σοβαρο με αποδειξεις ισως εχω κατι παραπανω να πω

Υ.Γ ρε φιλε. αραξε το νου σου

ουτε σε τοιχο προσπαθω να σε κολαω(ουτε εγω ουτε κανενας!)
ουτε νομιζω οτι σου την εφερα ουτε αυτα που μου προσαπτεις
δλδ ελεος
ειναι πολυ ασχημο αυτο που κανεις

σου το ειπα και πριν ~ τετοιες εμμονες εχεις μονο εσυ και ισως μεσα σου αυτο να προσπαθεις να κανεις

εδω κανουμε διαλογο αμα εισαι αξιος να τον κανεις καντον
εσυ μπορει να προσπαθεις να κολας τους αλλους στον τοιχο και να ζεις φανταστικες μαχες
αλλα δεν ειμαστε ολοι σαν εσενα
σοβαρεψου κουραζεις....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Deleted User - 119632

λογικα ειμαι ποιο μεγαλος απο εσενα αλλα δεν θα σταθω εκει....
αυτο που θα πω για να δουν ολοι τα χαλια σας κυριοι και κυριες ειναι οτι Κ45 μετα απο 1 μηνα παιχνιδιου οι 2 ''μεγαλες'' και τρανες φυλες CP kai Corr αποφασησαν για κοινη πορεια και ενωση...
ειστε οτι χειροτερο υπαρχει στον ελληνικο σερβερ και γελανε μαζι σας ακομα και οι πετρες...καταστρεφετε αυτο το ομορφο παιχνιδι γιατι δεν μπορειτε να το παιξετε σωστα...και μετα λεμε γιατι φευγουν οι παλιοι παικτες απο το παιχνιδι...

οποτε sir steven στα παιδακια τους φιλους σου οι εξυπναδες γιατι στο επομενο σου ποστ θα ποστραρω και την ανακοινωση απο το φορουμ σου που λες για αυτη την μεγαλη κινηση της φυλαρας σου...αντε απο εδω γελοιοι
Ετσι πατε μπροστα εσεις οι προ???? Επισης οσο για την κοινη πορεια εχεις δικιο. Επρεπε να ρωτησουμε αν μας δινεις το δικαιωμα. Το αν ειμαστε αυτο που λες θα το δειξει το μελλον. Οπως ειπα κοιτα την παρτη σου και κανε τον καμποσο στο.σχολειο γτ εδω μονο γελωτα προκαλεις. Οι παλιοι παικτες που λες μια χαρα εδω τους βλεπω. Αν εφευγαν ομως θα εφευγαν λογω των τακτικων που χρησιμοποιειτε με τα διπλα ακκουντς και τις πρακτικες.που πριν λιγο ανεφερες.

Οσον αφορα στον φοινιξ ο καθενας το παιχνιδι το παιζει οπως γουσταρει. Αν θελουμε διπλωματια θα κανουμε διπλωματια. Αν θελουμε πολεμο θα κανουμε πολεμο. Ποιος.σου ειπε οτι ολα.κοκκινα ειναι καλη τακτικη? Αλλα ξεχασα προ εσυ νουμπ εμεις.

Εδω θα ειμαστε εκτος απροοπτου θα δουμε. Οσο για τον 22 χασαμε. Στον 12 ομως μας μας εμαθες? Παρεπιπτοντως στον κ30.ειμαι.ο.πανοικ,
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser30692

Ετσι πατε μπροστα εσεις οι προ???? Επισης οσο για την κοινη πορεια εχεις δικιο. Επρεπε να ρωτησουμε αν μας δινεις το δικαιωμα. Το αν ειμαστε αυτο που λες θα το δειξει το μελλον. Οπως ειπα κοιτα την παρτη σου και κανε τον καμποσο στο.σχολειο γτ εδω μονο γελωτα προκαλεις. Οι παλιοι παικτες που λες μια χαρα εδω τους βλεπω. Αν εφευγαν ομως θα εφευγαν λογω των τακτικων που χρησιμοποιειτε με τα διπλα ακκουντς και τις πρακτικες.που πριν λιγο ανεφερες.

Οσον αφορα στον φοινιξ ο καθενας το παιχνιδι το παιζει οπως γουσταρει. Αν θελουμε διπλωματια θα κανουμε διπλωματια. Αν θελουμε πολεμο θα κανουμε πολεμο. Ποιος.σου ειπε οτι ολα.κοκκινα ειναι καλη τακτικη? Αλλα ξεχασα προ εσυ νουμπ εμεις.

Εδω θα ειμαστε εκτος απροοπτου θα δουμε. Οσο για τον 22 χασαμε. Στον 12 ομως μας μας εμαθες? Παρεπιπτοντως στον κ30.ειμαι.ο.πανοικ,

Το χάσαμε μου φαίνεται :p . Ρε σεις δεν πάτε καλά...

Παίζετε αγκαλίτσες εκεί πέρα συμμαχίες πάτε και ένωση 4 φυλές...κανιβαλίσματα κλπ..και κατηγορείτε μια φυλή που παίζει μόνη της...
Ντάξει παιδιά...δεν ξέρω τι να πω ρε σεις ....

Αντί να πείτε ναι ρε μάγκες respect που το πάτε έτσι...κατηγορείτε κιόλας...Κύριε panoik αν κάποιος παίζει παράνομα τρώει ban.
Εκτός αν δεν θεωρείτε τη διαχείριση άξια να κρίνει...Επειδή εμείς έχουμε όρεξη και καιγόμαστε δεν θα ακούμε προσβολές ότι παίζουμε παράνομα κιόλας...Αν εσείς δεν μπορείτε να παίξετε μην κατηγορείτε τους άλλους που παίζουν.

Η ζήλια έχει φτάσει στο απροχώρητο ...:doh:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή