Noob hunting Season

  • Δημιουργός θέματος atomaki7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9150

αντε και εχουμε αγωνια να δουμε τι παιζει :p
 

DeletedUser

Αποψινο update

odapp.png


*Υπενθυμιζω πως παραγοντα στην τελικη καταταξη παιζει η αυξηση του ODAPP σε σχεση με την πρωτη καταμετρηση στις 25/3*​
 

DeletedUser9150

Αποψινο update

odapp.png


*Υπενθυμιζω πως παραγοντα στην τελικη καταταξη παιζει η αυξηση του ODAPP σε σχεση με την πρωτη καταμετρηση στις 25/3*​

χμμμ πολυ μεγαλη η διαφορα του καπονο σε σχεση με τους αλλους προς το παρων ειναι το φαβορι και πιστευω θα παραμεινη πολυ χαμηλα σε ποιντς δεν θα βγαλει ακαδημια αμεσα αρα δεν θα κατακτηση χωριο συνεπως και δεν θα μικρανει κατα πολυ το ODAPP :rolleyes:
 

DeletedUser17116

χμμμ πολυ μεγαλη η διαφορα του καπονο σε σχεση με τους αλλους προς το παρων ειναι το φαβορι και πιστευω θα παραμεινη πολυ χαμηλα σε ποιντς δεν θα βγαλει ακαδημια αμεσα αρα δεν θα κατακτηση χωριο συνεπως και δεν θα μικρανει κατα πολυ το ODAPP :rolleyes:


ποια ακαδημια?
αυτος θα αρχισει να γκρεμιζει σε λιγο :)
 

DeletedUser

ποια ακαδημια?
αυτος θα αρχισει να γκρεμιζει σε λιγο :)

Γιωργο δεν ειμαι τετοιος!!:D





χααχχα αυτο ειναι το μονο σιγουρο απορώ που βρήκε εχθρικό στρατό και έκανε +10.000 ODA :confused:


ψαχνω διαρκως για νουμπαδες κ δοξα το θεο υπαρχουν πολλοι γυρω μου.!!
 

DeletedUser7389

Δεν θέλω να προδικάσω τα αποτελέσματα..... Αλλάάάάάάάά.

juice2.jpg

:p

reportpe.jpg


Νew odapp=31,24 / +odapp=19,55...
Τα λόγια είναι περιττά...:(
 

DeletedUser9150

capono θες συντεταγμενες να σου πω συντεταγμενες να αρχισεις τα αττακς να παρεις με σιγουρια τη νικη? :p
 

DeletedUser18052

Εντωμεταξύ ο διαγωνισμός αφορά το να σκοτώνεις noobia.. και δεν έχει ως κανόνα την απαγόρευση στην συμμετοχη στα noobia..

μπράβο capono παιχτούρα.. δικαιώνεις την σημασία τις λέξης!!
 

DeletedUser

Και εγω θελω!!!!!

Επ παιδια και εγω θελω να συμετασχω!:p
 

DeletedUser

ε μα και τα νοομπια καποια στιγμη πρεπει να μαθουν
και για να μαθουν πρεπει να τους σκησις στην αρχη και αν θελουν να μαθουν το παιχνιδι θα προσπαθησουν και θα το μαθουν οποσ το μαθαμαι και μεις καποτε
 

DeletedUser9150

ε μα και τα νοομπια καποια στιγμη πρεπει να μαθουν
και για να μαθουν πρεπει να τους σκησις στην αρχη και αν θελουν να μαθουν το παιχνιδι θα προσπαθησουν και θα το μαθουν οποσ το μαθαμαι και μεις καποτε

οτι δηλαδη εσυ τωρα εισαι προ ε? :p
 

DeletedUser

Πολύ καλό αυτό με τα ODDA κ.λ.π. !!!

Θα μας κάνουν την χάρη οι αγαπητοι μας admin όταν ολοκληρωθεί ο διαγωνσμός και βγουν οι νικητές....να ξανααρχήσει το Noob hunting Season 2 ??? :D
(να λάβουμε και εμείς που δεν λάβαμε μέρος)
 

DeletedUser

ε μα και τα νοομπια καποια στιγμη πρεπει να μαθουν
και για να μαθουν πρεπει να τους σκησις στην αρχη και αν θελουν να μαθουν το παιχνιδι θα προσπαθησουν και θα το μαθουν οποσ το μαθαμαι και μεις καποτε

Σε φαρμαρα ποτε μου κ δν το θυμαμαι κ αποκαλεισαι πλεον pro????
 

DeletedUser

Πολύ καλό αυτό με τα ODDA κ.λ.π. !!!

Θα μας κάνουν την χάρη οι αγαπητοι μας admin όταν ολοκληρωθεί ο διαγωνσμός και βγουν οι νικητές....να ξανααρχήσει το Noob hunting Season 2 ??? :D
(να λάβουμε και εμείς που δεν λάβαμε μέρος)

Nα βαλουν και ακομα μια κατηγορια για τους ερασιτεχνες (ΑNHS - Amateur Noob Hunting Season) διοτι και ημεις εχομεν ψυχη και οι καλαμοφοροι ανθρώποι ειναι και εχουν και αιμοβόρα ένστικτα ενιότεν
 

DeletedUser

Όποτε μπορείτε ξανακάντε ένα update να δούμε κι εμείς τι γίνεται, γιατί πέρασε σχεδόν μια βδομάδα απ' το προηγούμενο.
 

DeletedUser

Όποτε μπορείτε ξανακάντε ένα update να δούμε κι εμείς τι γίνεται, γιατί πέρασε σχεδόν μια βδομάδα απ' το προηγούμενο.

O Capono απ το 24,290 εχει παει στο 29,493 (26249 δια 890) και δεν χανει λογικα την πρωτη θεση
 
Κορυφή