Noob hunting Season

  • Δημιουργός θέματος atomaki7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

για να μην αφησω τον σουεζα μονο του βαλε και εμενα μεσα:)

σε περιπτωση νικης μου,θα ηθελα το επαθλο να κατατεθει στο ταμειο απορων κορασιδων υπο την επιβλεψη του ατομακιου :)
 

DeletedUser7296

Εγώ θέλω... Είμαι από A.of.D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2071

???

Δεν ξέρω αν μόνο εμένα μου φαίνεται σαχλαμάρα αυτη η ιστορία αλλά πιο το νόημα αυτού ρε παιδιά, μόνον ίσως ο χαβαλές που ούτως η άλλως τον κάνεις αμα θες, αλλιώς καταστρέφεις το παιχνίδι σου, θα βαράς γεμάτα χωριά για να ανεβάσεις ODA με αποτέλεσμα να χάνεις πολύ στρατό, θα στέλνεις τα επιθετικά σου όλο και πιο μακριά με σκοπό να σκοτώνεις στρατό και όχι να φαρμάρεις και άμα καθαρήσεις και όλους τους κοντινούς σου που θα το κάνεις τις τελευταίες μέρες για να κερδήσεις αμα είσαι στους πρώτους χάνεις και τους στόχους σου για να νομπλάρεις.

Αποτέλεσμα απίστευτη καθηστέρηση στην αναπτυξή :confused:
 

DeletedUser

Ατομακι να κανουμε και ενα bet ποιος θα κερδισει απο τους υποψιφιους?:D
 

DeletedUser18454

μην ανησυχείτε...θα δείτε και άλλες ευχάριστες παρουσίες σε λίγες ώρες να δηλώνουν συμμετοχή :D :cool:
 

DeletedUser

και εγω θελω να συμμετεχω.θα βγει λιστα αυριο?
 

DeletedUser16453

Απο A.of.D δηλωνουμε συμμετοχη οι παικτες:
Poaktshs
Dragtor
Babiswest01
liakos69
Headbanger

και ο Alexproe που ηδη προηγουμενως εχει αναφερει τν συμμετοχη του...
 

DeletedUser2415

Εκ μερους λοιπον και της φυλης CxC σας ανακοινωνω τους συμμετεχοντες στον διαγωνισμο
Οι παιχτες αυτοι ειναι οι

tourloubouki
suezass
proctor
bluebill
pink*


Αν ειναι κατι που ξερουμε να κανουμε καλα ειναι να σκοτωνουμε νουμπια (και οχι μονο)

Καλες απωλειες σε ολους λοιπον
Ας αναψουν λιγο τα αιματα, ειναι το μοναδικο πραγμα που περιμενουμε με τοσες ξεχωριστες παρουσιες σε αυτον τον κοσμο

Υ.Γ: Να μπει και μια ξεχωριστη μετρηση για τις απωλειες που περνουμε σκοτωνοντας μη noobs
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

25+ συμμετοχες , ειχε καλη ανταποκριση
Και βλεπω αρκετα καλο υλικο (το καλυτερο πιστευω) :D θα δουμε ωραια πραγματα !!
Προς το παρων δεν θα εχουμε αλλες θεσεις ,εκτος κ αν υπαρξει καποια ακυρωση

Μεχρι να ξεκινησει ο διαγωνισμος θα εχει αναρτηθει και η σχετικη λιστα με τους διαγωνιζομενους
 

DeletedUser

Δυνατά/..! Καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες.....!!
 
Κορυφή