Noob hunting Season

  • Δημιουργός θέματος atomaki7
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser163

Δεν ξέρω αν μόνο εμένα μου φαίνεται σαχλαμάρα αυτη η ιστορία αλλά πιο το νόημα αυτού ρε παιδιά, μόνον ίσως ο χαβαλές που ούτως η άλλως τον κάνεις αμα θες, αλλιώς καταστρέφεις το παιχνίδι σου, θα βαράς γεμάτα χωριά για να ανεβάσεις ODA με αποτέλεσμα να χάνεις πολύ στρατό, θα στέλνεις τα επιθετικά σου όλο και πιο μακριά με σκοπό να σκοτώνεις στρατό και όχι να φαρμάρεις και άμα καθαρήσεις και όλους τους κοντινούς σου που θα το κάνεις τις τελευταίες μέρες για να κερδήσεις αμα είσαι στους πρώτους χάνεις και τους στόχους σου για να νομπλάρεις.

Αποτέλεσμα απίστευτη καθηστέρηση στην αναπτυξή :confused:

Εμείς σκεφτόμαστε στο ίδιο μήκος κύμματος dude.

Atomaki έγινε λάθος με τη δήλωση συμμετοχής μου από τον Σάκη. Δεν με ενδιαφέρει να συμμετάσχω σε αυτόν το διαγωνισμό. Ποτέ δεν ήμουν άλλωστε "noob hunter". Περισσότερο θα με χαρακτήριζα "noob hunters' hunter". Έχει πιο πλάκα το παιχνίδι έτσι

(Βασικά αν κατάλαβα καλά, αν κάποιος θέλει να "κερδίσει", σταματάει το χτήσιμο, βγάζει στρατό αβέρτα και τον αμολάει αριστερά και δεξιά και στο τέλος ρίχνει και 2 κτήρια για να έχει μικρότερο διαιρετέο και έιναι ο "πιο μάγκας". Το κατάλαβα σωστά? )
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser17116

Εμείς σκεφτόμαστε στο ίδιο μήκος κύμματος dude.

Atomaki έγινε λάθος με τη δήλωση συμμετοχής μου από τον Σάκη. Δεν με ενδιαφέρει να συμμετάσχω σε αυτόν το διαγωνισμό. Ποτέ δεν ήμουν άλλωστε "noob hunter". Περισσότερο θα με χαρακτήριζα "noob hunters' hunter". Έχει πιο πλάκα το παιχνίδι έτσι ;)

(Βασικά αν κατάλαβα καλά, αν κάποιος θέλει να "κερδίσει", σταματάει το χτήσιμο, βγάζει στρατό αβέρτα και τον αμολάει αριστερά και δεξιά και στο τέλος ρίχνει και 2 κτήρια για να έχει μικρότερο διαιρετέο και έιναι ο "πιο μάγκας". Το κατάλαβα σωστά;)

Είναι πολύ δύσκολο να βγεί νικητής χωρίς να αλλοιώσει τον ορθό τρόπο παιχνιδιού του,άν και το αποτέλεσμα και ο χρόνος θα δείξει αν ο νικητής μπορεί να προσαρμώσει ορθή ανάπτυξη χωριών-στρατού και oda
 

DeletedUser

Δυστυχώς αρκετοί θα προσπαθήσουν με διάφορους τρόπους(μη ορθός τρόπος όπως είπε και ο vagner love) να βγουν νικητές. Συμφωνώ με vagner love, απλα πιστευω οτι με τους κατάλληλους ρυθμισμούς θα αποδειχτει ένας ωραιος τροπος ευγενους ανταγωνισμου(γιατι ενταξει όχι αμμιλας...) . Ήταν πραγματικά πολύ καλή η ιδέα από το ατομάκι και πάλι καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες και ας κερδίσει ο καλυτερός ρε!!!!:p:D;)
 

DEATHWINNER

Δεινόσαυρος του forum
Βαθμολογία αντίδρασης
1
πολυ καλη δουλεια Ατομακι! Αντε να δουμε ποιος ειναι ο καλυτερος! Καλη επιτυχια και απο εμενα παιδια!
 

DeletedUser

Ο/Η Dunedain έγραψε:
Atomaki έγινε λάθος με τη δήλωση συμμετοχής μου από τον Σάκη. Δεν με ενδιαφέρει να συμμετάσχω σε αυτόν το διαγωνισμό. Ποτέ δεν ήμουν άλλωστε "noob hunter". Περισσότερο θα με χαρακτήριζα "noob hunters' hunter". Έχει πιο πλάκα το παιχνίδι έτσι

Προσκυναω απλα...
 

DeletedUser16238

ΕΙΔΑ ΤΟΝ ΤΙΤΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΤΕ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΘΩ.NOOB KILLER ΩΡΑΙΟ.ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΙΔΕΣ.ΠΟΙΟΙ ΘΑ ΑΝΤΙΚΡΙΣΟΥΝ ΤΑ ΤΣΕΚΟΥΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΙΠΠΙΚΑ ΜΟΥ?
 

DeletedUser

Όπως είπε και ο φίλος zaro power υπολογίστε και εμένα τον outsider... ;)
dci21 και τρέξτε νουμπάδες όσο προλαβαίνετε.... :)
 

DeletedUser

Ρε παιδια,ελεος,μην ειστε τοσο υπεροπτες....Νομιζετε οτι οσοι δεν ασχολουνται ισως ειναι νοομπς,και λετε οτι σκιζω νοομπαδες....
Καποτε ησασταν και εσεις...
 

DeletedUser

και εμείς ήμασταν αλλά όταν ήμασταν μας κάναν τα ίδια... Πλέον μάθαμε και εμείς και τα κάνουμε τώρα... κακό δεν είναι να μην ξέρεις να παίζεις, κακό είναι να μην μαθαίνεις να παίζεις γιατί βλέπω ίδια άτομα που έχουν μπεί και στους 9 κόσμους στην ελλάδα και ακόμα δεν ξέρουν ότι το πρώτο χωριό που θα νομπλάρουν δεν θα πρέπει να είναι βάρβαρο των <500 πόντων.
Αυτοί δίνουν δικαιώματα να χρησιμοποιούμε εκφράσεις υπεροπτικές. Έτσι απλά είναι τα πράματα φίλε...
Και εννοείται ότι δεν συμπεριλαμβάνω μεγάλους παίχτες που απλά μπήκαν να δούν τον κόσμο και απλά δεν ασχολούνται αλλά αυτοί είναι 20-30 το πολύ από τα 12000 άτομα του SERVER 9...
 

DeletedUser

και εμείς ήμασταν αλλά όταν ήμασταν μας κάναν τα ίδια... Πλέον μάθαμε και εμείς και τα κάνουμε τώρα... κακό δεν είναι να μην ξέρεις να παίζεις, κακό είναι να μην μαθαίνεις να παίζεις γιατί βλέπω ίδια άτομα που έχουν μπεί και στους 9 κόσμους στην ελλάδα και ακόμα δεν ξέρουν ότι το πρώτο χωριό που θα νομπλάρουν δεν θα πρέπει να είναι βάρβαρο των <500 πόντων.
Αυτοί δίνουν δικαιώματα να χρησιμοποιούμε εκφράσεις υπεροπτικές. Έτσι απλά είναι τα πράματα φίλε...
Και εννοείται ότι δεν συμπεριλαμβάνω μεγάλους παίχτες που απλά μπήκαν να δούν τον κόσμο και απλά δεν ασχολούνται αλλά αυτοί είναι 20-30 το πολύ από τα 12000 άτομα του SERVER 9...

Αυτη τη μανια με τα βαρβαρα τη σημαινει?
Δηλαδη οποιος παρει βαρβαρο 400 π ειναι νοομπας?
 

DeletedUser

Καλα τα λετε αλλα σπαμαρετε :mad: για διαγωνισμο spam υπαρχει το offtopic

Ερχετε το list εντος ολιγου , ετοιμαστειτε
 

DeletedUser

Αντε,να ερθουν..
Ειμαι αναμεσα σε 3 παικτες.....
 

DeletedUser

Οχι απλά νοομπάδες αλλά δεν έχουν ιδέα του game φίλε... Τουλάχιστον τώρα που το έμαθες μήν πάρεις πρώτο βάρβαρο και 1500 πόντους αν είναι
 

DeletedUser

για βγαλε με απ'εξω εμενα,, (pankor21) εχω μονο 50 τσεκουρια και 12 ελαφρα:( με τι θα κανω oda? με τα 15 δορια μου:confused:
 

DeletedUser

Το παιχνιδι ξεκιναει σημερα στις 23:59
Θα καταγραψω Ποντους και ODA εκεινης της ωρας απο απο ολους και θα τα παραθεσω εδω

Απο εκει περα δεν περιμενω τιποτα λιγοτερο απο εσας απο το να αφανισετε οτι νουμπ περιφερετε στον 9

go go go ...

Η λιστα με τους διαγωνιζομενους:

ωρομιαρα
Anub1s
DEMOL
spyros21
zaro power
131A
dci21
palantzas k
unstable.
saimon13
alexproe
MANO NEGRA
Artur-king
Poaktshs
Dragtor
Babiswest01
liakos69
Headbanger
tourloubouki
suezass
proctor
bluebill
pink*
gp1992
CAPONO
νοοb
Mike13
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser7389

.....
Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. Παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή