Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

Συζήτηση στο forum 'Αρχειο' που ξεκίνησε από το μέλος Il Padrino Corleone, στις 17. Μαρ 2010.

Μοιραστείτε τη σελίδα

1. Mad18

Mad18 Well-Known Member

[mad]Όταν γράψεις χωρίς υφάκι και ειρωνείες, θα πάρεις και απάντηση.

[/mad]

2. button

button Member

θα μου απαντήσει ο κ. mad18

3. Mad18

Mad18 Well-Known Member

[mad]Όχι, για θέματα που αφορούν ποινές (εκεί πάει και η αλλαγή ονόματος) απαντάμε μονο σε αίτηση υποστήριξης. [/mad]

4. Σε αυτο το μυνημα σας:
    γραψατε το λογο που δεν ερχετε το twtotal στο .gr ο οποιος ερχετε σε απολυτη αντιθεση με το παρακατω post του metaller:http://forum.fyletikesmaxes.gr/showpost.php?p=334592&postcount=263

Θα μπορουσα να ξερω ποια απο τις δυο εκδοχες ειναι η πραγματικη?

5. Mad18

Mad18 Well-Known Member

[mad]Η τελευταία απάντηση ακυρώνει την προηγουμενη. Το μήνυμα του metaller ήταν πριν αρκετό καιρό. Είναι φυσικό λοιπόν να μην ισχύει η απάντηση όταν μια νέα προστίθεται στο ίδιο ερώτημα.

Νομίζω πως δεν χρειάζονταν καν η ερώτηση σας αλλα αφού την κάνατε, σας έδωσα και την απάντηση.
    [/mad]

6. Σαφως και η τελευταια απαντηση ακυρωνει την προηγουμενη.Το μονο προβλημα ομως στη συγκεκριμενη περιπτωση ειναι οτι δεν μπορω να τις συνδεσω μεταξυ τους με τη προυποθεση παντα οτι mad&metaller λενε/ειπαν την αληθεια.Πως γινεται απο τη μια ο metaller να εχει μιλησει με τον δημιουργο του side και μαλιστα να αρχιζει να μεταφραζει τα κειμενα και απο την αλλη ΞΑΦΝΙΚΑ ο δημιουργος του να μη θελει να βαλει το .gr?Tα μεταφρασμενα κειμενα τι τα εκανε ο metaller?Και ο υπευθυνος twtotal πως αλλαξε ΕΤΣΙ ΑΠΟΤΟΜΑ την αποψη του για το εαν η ελλαδα θα πρεπει να μπει στο twtotal?

7. Mad18

Mad18 Well-Known Member

[mad]Η μια μέρα με την άλλη που ΞΑΦΝΙΚΑ όπως λέτε ο δημιουργός δεν θέλει, απέχουν μεταξύ τους μονο 11 ολόκληρους μήνες.... Έχετε μια πολύ ωραία τακτική να διαστρεβλώνετε τα πάντα εσκεμμένα. Προσέχετε μονο γιατί μέχρι τώρα απλά τα ανέχομαι. Η διαστρέβλωση των λεγομενων μας είναι έμμεση προσβολή γιατί μας λέτε ψεύτες. Η λοιπόν θα γράφετε τα πράγματα όπως είναι η λυπάμαι αλλα δεν θα μπορείτε να γράψετε ξανά. Προπαγάνδα με την ομάδα διαχείρισης δεν θα σας επιτρέψω να κάνετε ποτέ μα ποτέ.

Ελπίζω να ήμουν κατανοητός. Και για να σας βγάλω από τον κόπο της ερώτησης αν σας απειλώ, σας απαντάω πως απλά σας ενημερώνω για το τι θα συμβεί αν συνεχίσετε το τροπάριο σας.

[/mad]

8. αυτο που εννοει ειναι

"πως γινεται να λεει ο ενας οτι εχει συζητησει επι του θεματος και να η διαδικασια εχει αρχησει κ μενει η μεταφραση
    κ να ερχεστε εσεις κ να λετε μετα οτι το συγκεκριμενο ατομο ενω πριν ηθελε τωρα δν θελει
    ΕΝΩ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ειχε αρχησει"

9. Μα ειπα εγω ποτε οτι δεν υπαρχει μεγαλο χρονικο διαστυμα μεταξυ των δυο αυτων posts(το δικο σου και του metaller)?Παντως πραγματικα δεν διαστρεβλωσα απολυτος ΜΑ απολυτος τιποτα.Το μονο που εκανα ειναι να παραθεσω τα δυο αυτα postarismata σας αναπτυσοντας βαση αυτων καποιες ερωτησεις προς εσας τις οποιες ακομα δεν μου εχετε απαντησει.Δεν καταλαβαινω πραγματικα γιατι νομιζετε πως σας επιτιθομαι?Με εχετε παρει με κακο ματι μου φενεται:p

10. Η σιωπη καποιες φορες,οπως και τωρα ειναι η καλυτερη απαντηση.Θα παρακαλουσα μονο την επομενη φορα να συνεννοειστε και μεταξυ σας για τι θα μας πασαρετε ως απαντηση.Το να εχει ανακοινωσει ηδη ο metaller εμμεσα τον ερχομο του twtotal στο gr και να εχει ξεκινησει μαλιστα να μεταφραζει τα κειμενα και στη συνεχεια να ερχεται ο mad για να πει οτι το twtotal δεν θα ερθει στην ελλαδα επειδη απλα ο δημιουργος του δεν γουσταρει ειναι δυο ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ αποψεις.Ενας απο τους δυο ή ειπε ψεματα ή δεν ειπε ολη την αληθεια.Δεν εχει να κανει ουτε με δυσφημιση ουτε με επιθεση στην ομαδα διαχειρισης αλλα με κατι που ΙΣΧΥΕΙ.Αν ο χ διαχειριστης βριζει μανες στο κεντρο υποστηριξης και ερθω και το αναφερω εδω δεν θα εχω προσβαλλει την Ο.Δ. ουτε τον ιδιο απλα θα εχω αναφερει ενα πραγματικο γεγονος.

11. μια ερωτηση προς τους διχειριστες
    δε βλεπω πουθενα για το ποσα σετ των 12 μυστικων πρεπει να μαζεψουμε στον High Performance για να κερδιθει ο κοσμος οσο κιαν εψαξα

http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?t=18622 ισχιει αυτο που μας παραπεμπετε ιδιες ρυθμισεις με τον 17 δηλαδη 1 σετ των 12 μυστικων;

ευχαριστω

12. yioryos

yioryos Well-Known Member

http://grc1.fyletikesmaxes.gr/stat.php?mode=settings
    [yio]
    Μπορείτε να δείτε τις προϋποθέσεις στις Ρυθμίσεις του Κόσμου.[/yio]

13. button

button Member

Γιατί άλλαξε η έκδοση για κινητά και τώρα δεν
    Μπορείς να κάνεις τα απλά πράγματα εύκολα

14. forumeras

forumeras New Member

Αρα αν καποιος στο φορουμ της φυλη βαζει βιντεο απο το youtube η χρησιμοποιει twstats θα μπορω εγω να στειλω αναφορα και ο παικτης θα μπαναριστει;,oπως και το να εχει καποιος εχει στο προφιλ τους βιντεο απο το youtube;αλλα και αν καποιος εχει ονομα ή εχει ονομασει τα χωρια του με χαρακτηρες απο το Lol θα μπαναραστει λογο διαφημησεις αλλου παιχνιδιου.

Εγω με την εικονα που εχω θα μπαναριστω και εγω οπως και γιατι εφερα για παραδειγμα το παιχνιδι Lol αλλα και το youtube θα μπαναριστω;

15. Mad18

Mad18 Well-Known Member

[mad]Οποιοδήποτε εργαλείο έχει ενημέρωση για τα τεκταινόμενα στο παιχνίδι, όπως το twstats, έχει και πρόσβαση στην βάση δεδομένων μας άρα του έχουμε δώσει την άδεια για κάτι τέτοιο. Όχι λοιπόν δεν θα αποκλειστείτε για sites στατιστικών η άλλων εργαλείων του παιχνιδιού.

Ούτε για τραγούδια θα αποκλειστείτε από εμάς. Για τα τραγούδια που ανεβάζετε, λόγο έχουν οι καλλιτέχνες και οι νόμιμοι εκπρόσωποι τους οι οποιοι αποφασίζουν αν κάτι καταπατά τα πνευματικά τους δικαιώματα η όχι.

Μην το φτάνουμε στα άκρα, δεν είπαμε κάτι νέο στην ανακοίνωση, απλά θυμίσαμε κανόνα που υπάρχει από την πρώτη μέρα. Δεν μπορείς να κανεις χρήση των φυλετικών μαχών για να κανεις διαφήμιση στην δουλειά σου, στο site σου, στην εταιρία σου, στον εαυτό σου ως επαγγελματίας σε κάποιον κλάδο και γενικά δεν μπορείς να κανεις τίποτα μέσω των φυλετικών το οποιο μπορεί να σου αποφέρει έμμεσα η άμεσα χρηματικό κέρδος. Αυτή είναι η ουσία του κανόνα.

[/mad]

16. Η παράθεση που βάλατε αποτελεί μέρος της απάντησής σας ή όχι, γιατί στο link που αναρτήσατε αναφέρεται ότι η νίκη επέρχεται με τη διατήρηση 12 μοναδικών μυστικών για 360 ώρες, κι όχι για 48....;

17. Θα ηθελα να ρωτησω εαν ειναι ακομα ανοιχτες οι αιτησεις για wiki moderator.

18. immortαl

immortαl New Member

[swt] Μπορείτε να δείτε εδώ ποιες θέσεις είναι ανοιχτές.[/swt]

19. fishy cross

fishy cross Well-Known Member

ποτε θα εχουμε καινουριο κοσμο η καινουριο hp?

20. yioryos

yioryos Well-Known Member

[yio]Όταν η εταιρεία είναι έτοιμη να ανοίξει ένα νέο κόσμο θα ενημερωθείς από τις Ανακοινώσεις.
    Όσες φορές και να γράψετε δε θα επιταχύνετε το άνοιγμα ενός νέου κόσμου.[/yio]