Οι Διαχειριστές σας απαντάνε

  • Δημιουργός θέματος Il Padrino Corleone
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser14910

γιατι αραγε??

Εγω η ερωτηση που εχω να κανω η εξης: ριχνετε μπαν σε παιχτες , ανεξαρτητως για ποιο λογο το κανετε, και δεν δινετε καν μια δικαιολογια-επεξηγηση για ποιο λογο το κανατε.Γνωριζω οτι ειναι πολιτικη της εταιριας αυτο αλλα , με το μπαρδον ρε παιδια, γιατι απορειτε που πολλοι εχουν προβληματα μαζι σας και πιστευουν οτι τζαμπα τα ριχνετε τα μπαν?? Εγω προσωπικα το εφαγα μετα απο 3 χρονια παιχνιδιου (αδικα κατα την ταπεινη μμου γνωμη) και το λογο ακομα δεν τον καταλαβα...Μηπως θα επρεπε να βλεπουμε κι εμεις τους λογους των μπαν?? Μηπως ετσι θα αποφευγατε σαν ομαδα διαχειρησης, την ειρωνια και την κατακραυγη απο αρκετους παιχτες που μπαναριστηκανε? Επισης το οτι δε μας υποδεικνυετε τους λογους που μας μπαναρετε, 8α μου επιτρεψετε να πω οτι σας κανει αυτοματως υποπτους και οχι αμεροληπτους οπως λετε οτι ειστε. Αυτο ειναι κοινη λογικη , δεν το λεω μονο εγω.Θα μπορουσα να εχω απαντησεις γι αυτα λοιπον , ή παλι θα μου πειτε ειναι πολιτικη της εταιριας?????
 

DeletedUser6091

Εγω η ερωτηση που εχω να κανω η εξης: ριχνετε μπαν σε παιχτες , ανεξαρτητως για ποιο λογο το κανετε, και δεν δινετε καν μια δικαιολογια-επεξηγηση για ποιο λογο το κανατε.Γνωριζω οτι ειναι πολιτικη της εταιριας αυτο αλλα , με το μπαρδον ρε παιδια, γιατι απορειτε που πολλοι εχουν προβληματα μαζι σας και πιστευουν οτι τζαμπα τα ριχνετε τα μπαν?? Εγω προσωπικα το εφαγα μετα απο 3 χρονια παιχνιδιου (αδικα κατα την ταπεινη μμου γνωμη) και το λογο ακομα δεν τον καταλαβα...Μηπως θα επρεπε να βλεπουμε κι εμεις τους λογους των μπαν?? Μηπως ετσι θα αποφευγατε σαν ομαδα διαχειρησης, την ειρωνια και την κατακραυγη απο αρκετους παιχτες που μπαναριστηκανε? Επισης το οτι δε μας υποδεικνυετε τους λογους που μας μπαναρετε, 8α μου επιτρεψετε να πω οτι σας κανει αυτοματως υποπτους και οχι αμεροληπτους οπως λετε οτι ειστε. Αυτο ειναι κοινη λογικη , δεν το λεω μονο εγω.Θα μπορουσα να εχω απαντησεις γι αυτα λοιπον , ή παλι θα μου πειτε ειναι πολιτικη της εταιριας?????

[mad]σε όλους τους αποκλεισμούς ξέρετε τον λόγο. Ο μονος αποκλεισμός για τον οποιο δεν λέμε, είναι η χρήση bot και εκεί δεν είναι πως δεν λέμε τον λόγο του αποκλεισμού αλλα δεν εξηγούμε το τι ακριβώς ανιχνεύσαμε. Την αιτια την λέμε κανονικά.

Το αν κάποιος με λέει πουλημένο η κλέφτη, δεν είναι κάτι που με αφορά. Εμενα με αφορά το να ξέρω πως εφαρμόζω καλά τους κανόνες. Αν κάποιος έχει αμφιβολία για μένα μπορεί να με καταγγείλει στην εταιρία και να λάβει την ανάλογη απάντηση. Το έχουν κάνει τόσοι και τόσοι αυτό που λίγοι ακόμα δεν θα είναι πρόβλημα.

@βυζολογος
Δεν θα ανοίξω συζήτηση με κάποιον που έχει τέτοιο όνομα. Με προδιαθέτεις να κάνω χαβαλέ μαζί σου μονο και μονο από το όνομα. Και δεν θα σβήσω μονο αυτό το post σου αλλα και όλα όσα έχεις κάνει εσύ είτε με αυτόν τον λογαριασμό, είτε με άλλους. Θα είναι σαν να μην υπήρξες ποτε στο forum.

[/mad]
 

DeletedUser14910

[mad]σε όλους τους αποκλεισμούς ξέρετε τον λόγο. Ο μονος αποκλεισμός για τον οποιο δεν λέμε, είναι η χρήση bot και εκεί δεν είναι πως δεν λέμε τον λόγο του αποκλεισμού αλλα δεν εξηγούμε το τι ακριβώς ανιχνεύσαμε. Την αιτια την λέμε κανονικά.

Το αν κάποιος με λέει πουλημένο η κλέφτη, δεν είναι κάτι που με αφορά. Εμενα με αφορά το να ξέρω πως εφαρμόζω καλά τους κανόνες. Αν κάποιος έχει αμφιβολία για μένα μπορεί να με καταγγείλει στην εταιρία και να λάβει την ανάλογη απάντηση. Το έχουν κάνει τόσοι και τόσοι αυτό που λίγοι ακόμα δεν θα είναι πρόβλημα.

@βυζολογος
Δεν θα ανοίξω συζήτηση με κάποιον που έχει τέτοιο όνομα. Με προδιαθέτεις να κάνω χαβαλέ μαζί σου μονο και μονο από το όνομα. Και δεν θα σβήσω μονο αυτό το post σου αλλα και όλα όσα έχεις κάνει εσύ είτε με αυτόν τον λογαριασμό, είτε με άλλους. Θα είναι σαν να μην υπήρξες ποτε στο forum.

[/mad]


η δε θες να μου απαντησεις , ή δεν καταλαβες την ερωτηση μου (κατι το οποιο δεν το πιστευω)
Παμε λοιπον να το κανω λιανα μπας και παρω απαντηση

εστω με μπαναρεις για κοινες επιθεσεις απο επιτηρηση, το θεμα ειναι ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΟ ΛΟΓΟ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ,,,,και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μου στελνεις τις 2 ή παραπανω αναφορες που ειδες οτι εγιναν επιθεσεις απο κοινου.,..τοσο δυσκολο ειναι να τις διαβιβασεις για να μην μπορω καν να διαφωνησω μαζι σου???
 

DeletedUser15845

ποτε προβλεπεται περιπου να στρωσει ο σερβερ,γτ τραβαει κτ ξεγυρισμενα spikes και timeouts λουκουμι :p
 

DeletedUser22012

ενας παικτης που αποδεδειγμενα ειναι τυφλος και παιζει εδω μεσα αν μη τι αλλο αξιζει το σεβασμο των συμπαικτων του και οχι το σχολιασμο προς την ορθογραφια του,τα μεγαλυτερα λαθη στη ζωη και στην ορθογραφια τα κανουμε ολοι οσοι ειμαστε αρτημελης
 

DeletedUser29367

Μια ερωτηση προς τους αντμιν πως σας φαινεται οτι στο παιχνιδι μεσα σε ολου τους κοσμου ηπαρχουν μονο 16650 παικτες σε ολους τους κοσμους,και αν υπολογισεται και ποσοι απο αυτους παιζουν σε 2 κοσμους με τον ιδιο λογαριασμο η εχουν 2 λογαριασμους για διαφορετικους κοσμους.Αρα οι παικτες σχεδον στις φυλετικες μαλλον ειναι κατω απο 10000 ατομα,ενω τα προηγουμενα χρωνια οταν ανοιγαν κοσμοι οπως ο 3 σε μια βδομαδα ειχαν πανω απο 20000 σχεδον,και το κακο ειναι οτι ετσι πως πανε οι φυλετικες στις αρχες του 2013 δεν θα ειναι σχεδον πανω απο 5000 ατομα.Μαδ μιας και εσυ εισαι εδω και χρονια αντμιν εδω που πιστευεις οτι οφειλεται αυτο και επι της αρχηγιας σου εχει πεσει παρα πολυ οι φυλετικες αρα εσυ εχεις και την μεγαλυτερη ευθυνη ακομα και αν δεν εφταιγες καθολου
 

DeletedUser

Μια ερωτηση προς τους αντμιν πως σας φαινεται οτι στο παιχνιδι μεσα σε ολου τους κοσμου ηπαρχουν μονο 16650 παικτες σε ολους τους κοσμους,και αν υπολογισεται και ποσοι απο αυτους παιζουν σε 2 κοσμους με τον ιδιο λογαριασμο η εχουν 2 λογαριασμους για διαφορετικους κοσμους.Αρα οι παικτες σχεδον στις φυλετικες μαλλον ειναι κατω απο 10000 ατομα,ενω τα προηγουμενα χρωνια οταν ανοιγαν κοσμοι οπως ο 3 σε μια βδομαδα ειχαν πανω απο 20000 σχεδον,και το κακο ειναι οτι ετσι πως πανε οι φυλετικες στις αρχες του 2013 δεν θα ειναι σχεδον πανω απο 5000 ατομα.Μαδ μιας και εσυ εισαι εδω και χρονια αντμιν εδω που πιστευεις οτι οφειλεται αυτο και επι της αρχηγιας σου εχει πεσει παρα πολυ οι φυλετικες αρα εσυ εχεις και την μεγαλυτερη ευθυνη ακομα και αν δεν εφταιγες καθολου

ποσες φορες το εχω διαβασει αυτο το ιδιο πραμα ,το οτι φτασαμε να εχομε 20 κοσμους απο τους 3 που στριμοχνωνταν δε σου λεει τιποτα;;; και φυσικα θα εισαι απο τους πικραμενους που φαγανε κανα μπαν , αδικο παντα ενοειτε, κατ εσε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser6091

Μια ερωτηση προς τους αντμιν πως σας φαινεται οτι στο παιχνιδι μεσα σε ολου τους κοσμου ηπαρχουν μονο 16650 παικτες σε ολους τους κοσμους,και αν υπολογισεται και ποσοι απο αυτους παιζουν σε 2 κοσμους με τον ιδιο λογαριασμο η εχουν 2 λογαριασμους για διαφορετικους κοσμους.Αρα οι παικτες σχεδον στις φυλετικες μαλλον ειναι κατω απο 10000 ατομα,ενω τα προηγουμενα χρωνια οταν ανοιγαν κοσμοι οπως ο 3 σε μια βδομαδα ειχαν πανω απο 20000 σχεδον,και το κακο ειναι οτι ετσι πως πανε οι φυλετικες στις αρχες του 2013 δεν θα ειναι σχεδον πανω απο 5000 ατομα.Μαδ μιας και εσυ εισαι εδω και χρονια αντμιν εδω που πιστευεις οτι οφειλεται αυτο και επι της αρχηγιας σου εχει πεσει παρα πολυ οι φυλετικες αρα εσυ εχεις και την μεγαλυτερη ευθυνη ακομα και αν δεν εφταιγες καθολου

[mad]Το ποσο μου αρέσουν αυτά τα posts δεν λέγεται :p

Χμμμ... πως μου φαίνεται που κατέστρεψα ολοσχερώς το παιχνίδι? Πως μου φαίνεται που όλοι νιώσανε τις 7 πληγές του Φαραώ? Νοιώθω χάλια:p

Φυσικά και έπεσε το παιχνίδι μετά από 8 χρόνια σύνολο και κοντά στα 5 εδώ στην Ελλάδα. Εγώ νοιώθω όπως νοιώθουν όλοι οι συνάδελφοι μου, από όλες τις χώρες μιας και η μείωση παικτών, στατιστικά είναι ακριβώς η ίδια σε όλες μα όλες τις χώρες χωρίς να εξαιρείται από αυτές καμια απολύτως!

Χαιρόμαστε πολύ. Όχι για την μείωση αλλα για το ότι τα παιχνίδια που άνοιξαν μετά τις φυλετικές που ήταν το πρώτο, μπόρεσαν όχι μόνο να κρατήσουν τους παίκτες μας που έφυγαν από τις φυλετικές αλλα να φέρουν και νέους παίκτες στην εταιρία. Δεν είμαστε μονάδες εδώ κύριε. Είμαστε μια εταιρία όπου όλοι μας έχουμε έναν κοινό σκοπό. Να προσφέρουμε παιχνίδια που γουστάρουν οι παίκτες και χαιρόμαστε όταν συμβαίνει αυτό ανεξάρτητα αν αυτό γίνεται σε τίτλο που έχουμε εμείς η σε τίτλο που έχει κάποιος άλλος συνάδελφος.

Έτσι λοιπόν χαιρόμαστε πολύ που δημιουργήσαμε το Grepolis το οποιο έπαιξαν οι 8 στους 10 έλληνες χρήστες τέτοιων παιχνιδιών (είναι φαινόμενο αυτό), χαιρόμαστε που δημιουργήσαμε το FoE τώρα που ακόμα και σε beta, έσπασε ρεκόρ εγγραφων όταν σε λίγες μέρες ξεπέρασε το 1 εκατομμύριο χρήστες, χαιρόμαστε που δημιουργήσαμε το Kartuga που δεκάδες δημοσιογράφοι έμειναν με το στόμα ανοιχτό στην συνέντευξη τύπου. Εσείς θα το δείτε σε λίγο καιρό.

Συγγνώμη λοιπόν που δεν σου κάνω την χάρη να στεναχωρηθώ και να νοιώσω τόσο άσχημα όσο θέλεις. Φυσικά και είσαι κάποιος αποκλεισμένος (βαριέμαι να σε ψάξω τώρα, θα το κάνω αύριο) μάλλον από την παρέα του speed όπου λογικά στα 15-16 σου νομίζεις πως θα αλλάξεις τον κόσμο με την επανάσταση σου στο forum ενός παιχνιδιού (δεν το λέω για κακό, και εγώ τότε την ίδια άποψη είχα).

Δεν σου απάντησα γιατί ήθελα να απαντήσω σε εσένα (έχω πάψει να δίνω σημασία σε διπλούς λογαριασμούς αποκλεισμένων) αλλα γιατί ήθελα να απαντήσω στο γιατί δεν νοιώθω άσχημα με την δεδομένη μείωση παικτών.

[/mad]
 

DeletedUser29367

Μαδ πρεπει να καταλαβεις οτι καθε φορα που γραφουμε κατι δεν σημαινει οτι κανουμε και επιθεση σε εσενα οτι δεν εισαι καλο αντμιν αλλα μιας και εσυ ο αρχηγος εχεις και την κυρια ευθηνη,για οτι γινεται εσυ θα εχει παντα την ευθηνη.Το κειμενο το εγραψα διοτι ειδα και οτι στο αγγλικο φορουμ ηπαρχει τοπικ για τους λογους που εχουν πεσει οι φυλετικες μαχες και εχει 92 σελιδες,ηθελα να ηξερα ποια αποψη ειχες εσυ αλλα εσυ νομιζεις οτι οτι γραφουμε ειναι επιθεση προς τα εσενα.
Μπαν δεν εχω φαει ποτε αρα αδικα θα ψαχνεις αλλα ετσι και αλλιως για χαβαλε παιζουμε το παιχνιδι ουτε καν μεσα στους 200 στην καταταξη δεν εχω μπει ,ο σκοπος του παιχνιδιου ειναι να περασεις καλα και ευχαριστα και οχι η πρωτη θεση
 

DeletedUser14910

η δε θες να μου απαντησεις , ή δεν καταλαβες την ερωτηση μου (κατι το οποιο δεν το πιστευω)
Παμε λοιπον να το κανω λιανα μπας και παρω απαντηση

εστω με μπαναρεις για κοινες επιθεσεις απο επιτηρηση, το θεμα ειναι ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΟ ΛΟΓΟ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ,,,,και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μου στελνεις τις 2 ή παραπανω αναφορες που ειδες οτι εγιναν επιθεσεις απο κοινου.,..τοσο δυσκολο ειναι να τις διαβιβασεις για να μην μπορω καν να διαφωνησω μαζι σου???



τελικα απαντανε οι διαχειριστες εδω??? τι γινεται??δε σας αρεσει η ερωτηση κυριε βασιλειαδη??
 

DeletedUser6091

τελικα απαντανε οι διαχειριστες εδω??? τι γινεται??δε σας αρεσει η ερωτηση κυριε βασιλειαδη??

[mad]Όχι κύριε, δεν θα κάνω τον δούλο σας. Έχετε πάρει απαντήσεις σε tickets, έχετε πάρει απαντήσεις σε mails που δεν σας άρεσε το ότι δεν φωνάξαμε τον πρόεδρο της εταιρίας να σας απαντήσει αλλα σας απάντησα εγώ, δεν θα καθόμαστε να απαντάμε και στο forum. Σας το είπα και στην δεύτερη μου απάντηση στο mail σας, αν δεν διορθώσετε το ύφος σας, θα είστε αόρατος για μας. Δεν θα υπάρχετε για μας πουθενά. Ειρωνείες και ύφος γαλαζοαίματου δεν περνάνε εδώ. Τα έχω δει τόσες πολλές φορες, από τόσους διαφορετικούς παίκτες που πλέον μου προκαλούν αναγούλα αυτές οι αντιδράσεις. Η λοιπόν θα μάθετε πως μιλάτε σε ανθρώπους η απλά θα μιλάτε μονος σας. Όπως και να έχει, η επιλογή είναι δικη σας.

[/mad]
 

DeletedUser14910

[mad]Όχι κύριε, δεν θα κάνω τον δούλο σας. Έχετε πάρει απαντήσεις σε tickets, έχετε πάρει απαντήσεις σε mails που δεν σας άρεσε το ότι δεν φωνάξαμε τον πρόεδρο της εταιρίας να σας απαντήσει αλλα σας απάντησα εγώ, δεν θα καθόμαστε να απαντάμε και στο forum. Σας το είπα και στην δεύτερη μου απάντηση στο mail σας, αν δεν διορθώσετε το ύφος σας, θα είστε αόρατος για μας. Δεν θα υπάρχετε για μας πουθενά. Ειρωνείες και ύφος γαλαζοαίματου δεν περνάνε εδώ. Τα έχω δει τόσες πολλές φορες, από τόσους διαφορετικούς παίκτες που πλέον μου προκαλούν αναγούλα αυτές οι αντιδράσεις. Η λοιπόν θα μάθετε πως μιλάτε σε ανθρώπους η απλά θα μιλάτε μονος σας. Όπως και να έχει, η επιλογή είναι δικη σας.

[/mad]

ναι εχεις δικιο ειμαι αποτομος και πολλες φορες ειρωνικος, οπως λοιπον σου ζητησα συγνωμη για τον τροπο μου αλλα οχι για αυτα που πιστευω, μεσω μειλ, ετσι κι εδω λοιπον στο φορουμ, ΖΗΤΑΩ ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΜΟΥ... και δεν θεωρω κανενα δουλο μου..εσυ κανεις τη δουλεια σου κι εγω εξεφρασα μια απορια που εχω. μπορω να εχω μια απαντηση στην ερωτηση μου λοιπον ?
 

DeletedUser29367

Μαδ η ερωτηση που σου ειχα κανει ηταν τι νομιζεις επαιξε ρολο στο να μειωθουν οι χρηστες των φυλετικων και δεν σου ειπα να απαντησεις σαν αντμιν αλλα σαν να εισουν απλος χρηστης και να εβλεπες αυτο το θεμα,αν και ξερω οτι εχεις να παιξεις καιρο σε καπιον κοσμο αλλα θα ηθελα να ξερω τι νομιζεις εσυ,και για παραδειγμα ρωτα και το αρειανακι τον αδερφο σου γιατι σταματησε να παιζει φυλετικες(αποτι ξερω εχει σταματησει πολυ καιρο πριν εκτος και αν αλλαξε ακκ).Καλο θα ηταν αν μπορουσε να ανοιχτη ενα θεμα με το τι νομιζει οτι μπορει να μειωσαν τις φυλετικες οπως π.χ. (τα co-play η το πρεμιουμ για πορους) ωστε να τα δουμε και να δουμε αν μπορει καποια απο αυτα να εξαλειφθουν,μιλαω για πραγματα που εχουν σχεση απο το παιχνιδι και οχι για τα αλλα που εχουν να κανουν με σχεση τους ανμινςσ
 

DeletedUser6091

[mad]Θα τον ρωτούσα τον αδερφό μου αλλα από όσο με έχουν ενημερώσει οι γονείς μου, είμαι μοναχοπαίδι. Δεν ξέρω τι πληροφορίες έχετε εσείς κύριε για την οικογενειακή μου κατάσταση αλλα επειδή ποτέ δεν ξέρεις από που θα σου σκάσει το "πάμε πακέτο", ενημερώστε με και εμένα τον κακομοίρη να ξέρω αν έχω χαμένα αδέρφια.

Την άποψη μου σας την είπα και στο άλλο μήνυμα. Το ότι μπορεί να μην καταλάβατε είναι άλλο θέμα βεβαια.


Καλή συνέχεια.

[/mad]
 

DeletedUser23684

καλησπερα σας
παιζω αρκετο καιρο το παιχνιδι συγκεκριμενα ξεκινησα με καποιους φιλους στον κ4 ως απλοι νουμπαδες.
επειτα απο 3 η 4 χρονια εχω διαπιστωσει οτι ο αριθμος χρηστων εχει μειωθει αρκετα.
γιατι στο μελλον δεν δοκιμαζετε να ανοιξετε εναν κοσμο οπως ηταν οι παλιοι κοσμοι(μεχρι τον κοσμο 8 με τις ιδιες ρυθμισεις ενος παλιου κοσμου) οπου σκοπος δεν ηταν η εμπορικοτητα του παιχνιδιου οπως τωρα αλλα ο χαβαλες;
πχ μιλαγα με εναν φιλο στον 20 και μολις μου ειπε οτι δινοντας πρεμιουμ εχεις παραπανω παραγωγες για ενα διαστημα.δηλαδη ποιος ο λογος εγω και εκατονταδες χρηστες να δινουμε λεφτα για ενα παιχνιδι το οποιο σκοπο δεν εχει να δειξουμε τις παικτικες μας ικανοτητες αλλα εξαρταται απο το πρεμιουμ;
πραγματι μαντ πολλοι εχουν βαρεθει τις φυλετικες μαχες οχι μονο γιατι το παιχνιδι ειναι απο τα παλιοτερα της innogames αλλα δεν ειναι και ο μονος λογος.


ευχαριστω και περιμενω μια σωστη απαντηση αν ειναι δυνατον.
 

DeletedUser26973

Ειλικρινα τι αλλο πρεπει να απαντησει ο μαντ για να λυσει αυτη την ερωτηση!

1)Ειπε οτι δεν περναει απο το χερι του
2)Ειπε οτι ακομα και με τις αυξησεις των τιμων παραμενει ενα απο τα πιο φθηνα παιχνιδια της αγορας
3)Οτι δεν γινεται ενω τα πραγματα εξελισονται εμεις να ζηταμε να πανε πισω κλπ κλπ κλπ

Τι απ ολα αυτα δεν καταλαβες που πρεπει να απαντησει παλι? Καπου κατανταει κουραστικο!

Οσο για το αν υπαρχει πτωση των παιχτων ναι ενταξει και εγω συμφωνω αλλα ολα τα πραγματα εχουν καποιο κυκλο! Δλδ απαξ και καποιος ξεκινησε τις φυλετικες θα παιζει για παντα! Αυτο το παιχνιδι θελει χρονο και δεν τον διαθετουν ολοι ουτε τον χρονο ουτε την ορεξη!
 

DeletedUser14910

η δε θες να μου απαντησεις , ή δεν καταλαβες την ερωτηση μου (κατι το οποιο δεν το πιστευω)
Παμε λοιπον να το κανω λιανα μπας και παρω απαντηση

εστω με μπαναρεις για κοινες επιθεσεις απο επιτηρηση, το θεμα ειναι ΟΧΙ ΟΤΙ ΔΕ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΟ ΛΟΓΟ , ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙΣ,,,,και δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν μου στελνεις τις 2 ή παραπανω αναφορες που ειδες οτι εγιναν επιθεσεις απο κοινου.,..τοσο δυσκολο ειναι να τις διαβιβασεις για να μην μπορω καν να διαφωνησω μαζι σου???


κυριε βασιλειαδη καλημερα και παλι...θα απαντηθει η ερωτηση μου τελικα η δεν υπαρχει περιπτωση?
 

DeletedUser6091

κυριε βασιλειαδη καλημερα και παλι...θα απαντηθει η ερωτηση μου τελικα η δεν υπαρχει περιπτωση?

[mad]Σε τι να σας απαντήσω κύριε? Για τον αποκλεισμό που αφορά κοινές επιθέσεις και που ποτέ δεν σας αποκλείσαμε για κάτι τέτοιο? 5 φορές έχετε αποκλειστεί με αυτόν τον λογαριασμό και καμία από αυτές δεν αποκλειστήκατε για κοινές επιθέσεις. Ο τελευταίος αποκλεισμός ήταν πριν 40 μέρες. Ήρθατε μετά από 40 μέρες να μου πείτε για μια αιτία αποκλεισμού που ποτέ δεν έχετε λάβει? Τι μου λέτε τώρα? Και με 40 μέρες καθυστέρηση, και παραγγελιές βλέπω στο ποιος πρέπει να απαντάει τα email που στέλνετε στην εταιρία (σας αρέσει η όχι και στα mails εγώ απαντάω) και παραγγελίες στο πότε θέλετε απάντηση στο mail, ποτε να την δίνουμε στο forum ξεχνώντας πως έχετε αποδεχτεί κανόνες που λένε πως για θέματα αποκλεισμών χρησιμοποιούμε ΜΟΝΟ το σύστημα υποστήριξης, ειρωνεύεστε λες και είστε πρώτος ξάδερφος της βασίλισσας Ελισάβετ που απευθύνεται στο δουλικό και μου ζητάτε να σκεφτώ για έναν αποκλεισμό που δεν υπάρχει, να απαντήσω στο γιατί δεν έδωσα απαντήσεις σε αυτόν τον ανύπαρκτο αποκλεισμό όταν εσείς ο ίδιος θυμηθήκατε πως αποκλειστήκατε μετά από 40 μέρες. Συγγνώμη αλλα μιλάτε σοβαρά τώρα?

Εδώ δεν έχετε ιδέα από κανόνες γιατί ακόμα και τώρα τους παραβιάζετε στέλνοντας email όταν το email γραφει ξεκάθαρα πως δεν αφορά θέματα παιχνιδιού, γράφοντας στο forum για αποκλεισμούς όταν οι κανόνες το απαγορεύουν, μιλώντας άσχημα προς την ομάδα όταν επίσης το απαγορεύουν οι κανόνες και φυσικά εσείς που τα κάνετε αυτά, κάνετε μαθήματα και σε εμενα για το πως θα πρέπει να αιτιολογώ τους ανύπαρκτους αποκλεισμούς. E κάτι δεν πάει καλά σε όλο αυτό κύριε.

[/mad]
 

DeletedUser14910

[mad]Σε τι να σας απαντήσω κύριε? Για τον αποκλεισμό που αφορά κοινές επιθέσεις και που ποτέ δεν σας αποκλείσαμε για κάτι τέτοιο? 5 φορές έχετε αποκλειστεί με αυτόν τον λογαριασμό και καμία από αυτές δεν αποκλειστήκατε για κοινές επιθέσεις. Ο τελευταίος αποκλεισμός ήταν πριν 40 μέρες. Ήρθατε μετά από 40 μέρες να μου πείτε για μια αιτία αποκλεισμού που ποτέ δεν έχετε λάβει? Τι μου λέτε τώρα? Και με 40 μέρες καθυστέρηση, και παραγγελιές βλέπω στο ποιος πρέπει να απαντάει τα email που στέλνετε στην εταιρία (σας αρέσει η όχι και στα mails εγώ απαντάω) και παραγγελίες στο πότε θέλετε απάντηση στο mail, ποτε να την δίνουμε στο forum ξεχνώντας πως έχετε αποδεχτεί κανόνες που λένε πως για θέματα αποκλεισμών χρησιμοποιούμε ΜΟΝΟ το σύστημα υποστήριξης, ειρωνεύεστε λες και είστε πρώτος ξάδερφος της βασίλισσας Ελισάβετ που απευθύνεται στο δουλικό και μου ζητάτε να σκεφτώ για έναν αποκλεισμό που δεν υπάρχει, να απαντήσω στο γιατί δεν έδωσα απαντήσεις σε αυτόν τον ανύπαρκτο αποκλεισμό όταν εσείς ο ίδιος θυμηθήκατε πως αποκλειστήκατε μετά από 40 μέρες. Συγγνώμη αλλα μιλάτε σοβαρά τώρα?

Εδώ δεν έχετε ιδέα από κανόνες γιατί ακόμα και τώρα τους παραβιάζετε στέλνοντας email όταν το email γραφει ξεκάθαρα πως δεν αφορά θέματα παιχνιδιού, γράφοντας στο forum για αποκλεισμούς όταν οι κανόνες το απαγορεύουν, μιλώντας άσχημα προς την ομάδα όταν επίσης το απαγορεύουν οι κανόνες και φυσικά εσείς που τα κάνετε αυτά, κάνετε μαθήματα και σε εμενα για το πως θα πρέπει να αιτιολογώ τους ανύπαρκτους αποκλεισμούς. E κάτι δεν πάει καλά σε όλο αυτό κύριε.

[/mad]



μαλλον με παρεξηγησες.. δεν συζητησα καν για κατι που εγινε και γι αυτο και εγραψα "εστω με μπαναρεις για κοινες επιθεσεις απο επιτηρηση...." ... το εθεσα σαν γενικη απορια και νομιζω το εθεσα και στο σωστο θεμα...που ρωταω για μενα κατι εδω στο φορουμ? αν ρωταω καπου θα ηθελα να μου το υποδειξεις σε παρακαλω
 

DeletedUser6091

μαλλον με παρεξηγησες.. δεν συζητησα καν για κατι που εγινε και γι αυτο και εγραψα "εστω με μπαναρεις για κοινες επιθεσεις απο επιτηρηση...." ... το εθεσα σαν γενικη απορια και νομιζω το εθεσα και στο σωστο θεμα...που ρωταω για μενα κατι εδω στο φορουμ? αν ρωταω καπου θα ηθελα να μου το υποδειξεις σε παρακαλω

[mad]και πάλι παραβιάζετε κανόνες κύριε. Δεν γίνεται συζήτηση για αποκλεισμούς και έχουμε ήδη πει πως το ποινολόγιο καθώς και οι διαδικασίες που ακολουθεί η ομάδα διαχείρισης δεν είναι ανακοινώσιμα προς τους παίκτες και ούτε πρόκειται να γίνουν.

Δεν απαντάμε σε υποθετικές ερωτήσεις, αν έχετε κάποια ουσιαστική ερώτηση παρακαλώ να την διατυπώσετε. Αλλιώς σεβαστείτε τους συμπαίκτες σας που περιμένουν απαντήσεις στο κέντρο υποστήριξης όσο εμείς είμαστε εδώ και ασχολούμαστε με υποθετικές ερωτήσεις και όσο εγώ απαντάω υποθετικά mails.

[/mad]
 
Κορυφή